Miłośniczki Zary część XXXV - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-01, 15:36   #4501
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
kupiłam tylko 8 rzeczy na wyprzedażach
tzn tyle zostawiłam bo naklikałam mnóstwo

Ja też naklikałam, że hoho. Jak dobrze, że tylko te skromniutkie kilka ciuszków mi się spodobało na żywo
Ale powiem Wam, że to sklep online mnie gubi (poza wizażem, który jest poza dyskusją). W ogóle nie chciałoby mi się szukać rzeczy w galeriach. Teraz tylko wpadam po paczki/ze zwrotami i szukam waszych rzeczy, ale gdyby nie to, to nawet nie chciałoby mi się do wieszaków zbliżać. Ten chaos i upchane rzeczy mnie zniechęcają. Wczoraj widziałam tyle ciuchów na wielkiej kupie na podłodze, że aż było przykro patrzeć.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 15:41   #4502
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość

Ja też naklikałam, że hoho. Jak dobrze, że tylko te skromniutkie kilka ciuszków mi się spodobało na żywo
Ale powiem Wam, że to sklep online mnie gubi (poza wizażem, który jest poza dyskusją). W ogóle nie chciałoby mi się szukać rzeczy w galeriach. Teraz tylko wpadam po paczki/ze zwrotami i szukam waszych rzeczy, ale gdyby nie to, to nawet nie chciałoby mi się do wieszaków zbliżać. Ten chaos i upchane rzeczy mnie zniechęcają. Wczoraj widziałam tyle ciuchów na wielkiej kupie na podłodze, że aż było przykro patrzeć.
To ja mam wręcz odwrotnie - wolę kupować na żywo, bo sporo z tego co klikam wraca do sklepu..

Teraz sobie przymniałam, że nie doliczyłam jeszcze jednego t-shirtu z bershki, no to 16 ciuchów, z czego do tej pory chodziłam w... płaszczu i jednej koszulce no i w szalu w motyle Oszczędzanie się przyda

Większość rzeczy kupiłam z przeznaczeniem wiosenno-letnim
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 15:47   #4503
Angel xx
Raczkowanie
 
Avatar Angel xx
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 326
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
dziękuję,że sprawdzisz
Madzia Zakupoholik - byłam w dwóch zarach, Twój płaszczyk w jednej jedna samotna L-ka, w drugiej samotna S-ka przykro mi.
A ludzi multum

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
kliknęłam 3 koszule i 1 spodnie... nigdy nie odłożę na telefon, nigdy..l.. aaaa i bilet na koncert muszę kupić, hehe, moja silna wola
Hahaha - no ja też na telefon, miałam kupić na gwiazdkę - no ale zakupy przed świętami- wiadomo, a potem zaraz % więc trzeba było trzymać kasę, a teraz już nie mam nic (znaczy się mam cały wieszak nowych ciuchów)

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Wróciłam z Zary. Moich mh nie było, Waszych też nie Przytachałam spódnicę z koronką. I pytanie do Was, widać że jest trochę za duża? Nie wiem czy zostawić ją, czy oddać Przymierzałam też bluzkę z nk, nie zrobiła na mnie dużego wrażenia ale S była za duża więc może xs lepiej by leżała, czarną sukienkę z suwakami z której z kolei wzięłam xs i w biodrach okazała się za mała i Coriową sukienkę. Fajna, ale trzeba mieć do niej idealną figurę. Więc ją zostawiam w sferze marzeń..czyli do czasu jak nie schudnę. Ogólnie weszłam dopiero w L M dużo mniejsze od L (ostatnie zdjęcie porównawcze). O ile w tali weszłabym w M, tak w ? Bez szans. Przymierzałam na razie poglądowo..dlatego nie wracałam się po dobre rozmiary. Białej sukienki z suwakami nadal nigdzie u mnie nie ma, tak samo szarych wosków. Czekam jeszcze aż kilka rzeczy pojawi się w sklepie i będę decydować..które dwie rzeczy przygarnąć jako pierwsze
SSkers - spódniczka wygląda bardzo dobrze.
Ale super wyglądasz w tej sukience z zamkiem! ona mi się tak średnio podobała na modelce, a przez Ciebie teraz ją chcę! Nie wiedziałam, że może tak dobrze wyglądać

I daj sobie spokój z tymi sukienkami-worami, sorry ale one tak zniekształcają sylwetkę, nie nadają się na normalne kobiety , nie wiem na kim mogą dobrze wyglądać - chyba na kimś bez cycków, talii i bioder.


Cytat:
Napisane przez aroniasty Pokaż wiadomość
Bardzo szybko, ledwo miesiąc Ja myślę że mogą jeszcze coś dorzucić skoro wczoraj weszło tyle rzeczy których wcześniej nie widziałam. Może z tych zwrotów co były do 31?
na te zwroty do 31 to chyba nie ma co tak liczyć (ja też liczyłam ), ale sama zwracałam wczoraj rzecz kupioną 15.11, i menagerka była w szoku, w ogóle nie pamiętała o tych przedłużonych zwrotach, poszła sprawdzać. To ja ją pytam, że chyba niewiele osób z tego terminu zwracało a one, że w ogóle .....

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Jak już pisała, to zostawiam dla tż W którymś momencie swojego życia zaczęłam kryć się z swoimi kształtami.

No właśnie nie do końca leży tak jak sobie wyobrażałam i widać na żywo, że nie mam..hm spójnej sylwetki. Takiej smukłej. Nie wiem jak to opisać. I mam góry i doliny.
I dobrze, że masz! Masz proporcjonalną sylwetkę. Naprawdę przyjemniej się patrzy na osoby, które mają odpowiednie kształty niż na patyki (wiem, że niektóre bardzo szczupłe osoby nic nie mogą na to poradzić ani przytyć) a Ty chcesz wyglądać jak chłopak?

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
A u mnie tak, najpierw mam w planie ponosić to co mam
To jest bardzo dobry plan
Angel xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 15:50   #4504
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Cytat:
Napisane przez Arinka_ Pokaż wiadomość
Kocyk camelowy bedzie ładnie pasował i fajnie zgra się kolorystycznie Na moje oko kolor taki sam, odrazu mi się rzucił w oczy na wieszaku Tak jak mówie jesli materiał Ci przypasuje to na pewno będziesz z niego zadowolona
Dziękuję za skrupulatny opis, a z kolorem mnie pocieszyłaś i wyrzuty jakby mniejsze
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 15:51   #4505
kikikaka5
Zadomowienie
 
Avatar kikikaka5
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 495
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
A którejś z was udało się upolować wszystkie muszmiecie?
Ja na szczęście upolowałam jeden najważniejszy mh -sznurowańce -pierwszego dnia wyprzedaży. Potem ślad po nich zaginął.
Poza tym: jeansy z dziurą, 2 marynarki, bluzę, 3 bluzki, 2 kocyki, rękawiczki , 3 paczki jeszcze w tranzycie. Do tego dużo ubrań dla synka i córy. Ogólnie poszłam z torbami
kikikaka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 15:52   #4506
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
nawet na powiększeniu zdj widać, że cieńszy materiał, takie to może wiosenne i wczesnojesienne, ale liczę, że kocyk dopełni grzanie a kolor ma taki jak na zdjęciu czy jakiś oczozaczepny
O ile mnie oko nie myli , a może tak się zdarzyć to tu możesz obejrzec jak leży na kimś

http://www.theclassycubicle.com/2013...d-loafers.html
__________________
Uśmiechaj się zawsze - cuda są w drodze
Arinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 15:53   #4507
kaszanka85
Zakorzenienie
 
Avatar kaszanka85
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 367
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Cytat:
Napisane przez kleo111 Pokaż wiadomość
Kochane jak spotkacie u siebie tą sukienkę M to mogę prosić o zakup? Kosztuje obecnie 99 zł. Kurcze, przestaję tu wchodzić, bo sukienka jak była na stronie "tylko" mi się podobała, a teraz już "muszę ją mieć"
jutro jadę na zwiady to dodaje do pamieci telefonu sprawdzę
ja nie liczę ile rzeczy kupiłam, bo część jeszcze leży w kartonach i nie wiem czy nie pójdzie do zwrotu, w każdym razie kurier dobrze na mnie zarobił
kaszanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-01, 15:53   #4508
kikikaka5
Zadomowienie
 
Avatar kikikaka5
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 495
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość

Ja też naklikałam, że hoho. Jak dobrze, że tylko te skromniutkie kilka ciuszków mi się spodobało na żywo
Ale powiem Wam, że to sklep online mnie gubi (poza wizażem, który jest poza dyskusją). W ogóle nie chciałoby mi się szukać rzeczy w galeriach. Teraz tylko wpadam po paczki/ze zwrotami i szukam waszych rzeczy, ale gdyby nie to, to nawet nie chciałoby mi się do wieszaków zbliżać. Ten chaos i upchane rzeczy mnie zniechęcają. Wczoraj widziałam tyle ciuchów na wielkiej kupie na podłodze, że aż było przykro patrzeć.
Ja online lubię kupować ubrania dzieciakom. Dla siebie wolę stacjonarnie.
kikikaka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 15:58   #4509
aroniasty
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 696
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
przez wizaż to tylko koronkowa spódniczka, smokingowa marynarka, owca i bransoletki słynne złote i srebrne a resztę sama wpakowywałam do koszyka


4 spódniczki, sukienkę, 2 pary szortów, torebkę, naszyjnik, 7 par spodni( ale nie wszystkie doszły więc coś zapewne zwrócę) i reszta jakieś topiki, sweterki sama nie wiem jak ja to zrobiłam gdyby nie folder ze zdjęciami to pewnie nie byłabym świadoma tej ilości
Spodni zazdroszczę. Ja kupiłam tylko 3 pary, bo niestety większość odstaję mi w łydkach i kolanach ( muszę mieć je w tych miejscach naprawdę wąskie). Na dodatek kupiłam czarne , średnio czarne i szare Ale za to z Nk mi się jedne podobają i chyba je zanabęde

a pokaż jakie szorty kupiłaś, bom ciekawa, mi się jakoś zadne w oko nie rzuciły, kliknęłam tylko te koronkowe

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość

Ja też naklikałam, że hoho. Jak dobrze, że tylko te skromniutkie kilka ciuszków mi się spodobało na żywo
Ale powiem Wam, że to sklep online mnie gubi (poza wizażem, który jest poza dyskusją). W ogóle nie chciałoby mi się szukać rzeczy w galeriach. Teraz tylko wpadam po paczki/ze zwrotami i szukam waszych rzeczy, ale gdyby nie to, to nawet nie chciałoby mi się do wieszaków zbliżać. Ten chaos i upchane rzeczy mnie zniechęcają. Wczoraj widziałam tyle ciuchów na wielkiej kupie na podłodze, że aż było przykro patrzeć.

Ja mam dokładnie to samo. Naklikałam jak głupia,bo przecież zawsze można zwrócić W sklepie na wieszakach jeszcze mogę oglądać ale te sterty ubrań na stołach mnie skutecznie demotywują do szperania Ostatnio poległam przy stole ze spodniami, jestem mało wytrwała
aroniasty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 15:59   #4510
iva78
Zakorzenienie
 
Avatar iva78
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15 864
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Cytat:
Napisane przez kikikaka5 Pokaż wiadomość
Ja online lubię kupować ubrania dzieciakom. Dla siebie wolę stacjonarnie.
Tylko, ze na stronie bieda z nedza jezeli chodzi o dzieciaki. Dla dziewczynek czy maluszkow to jeszcze , ale dla chlopcow nie ma juz co kupic

Dziewczyny wrocilam i nic nie mam
ani sukienek ani marynarek czy plaszczykow

Ktore posiada spodnie dresowe z NK? Corii???
iva78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:00   #4511
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Cytat:
Napisane przez aroniasty Pokaż wiadomość
Spodni zazdroszczę. Ja kupiłam tylko 3 pary, bo niestety większość odstaję mi w łydkach i kolanach ( muszę mieć je w tych miejscach naprawdę wąskie). Na dodatek kupiłam czarne , średnio czarne i szare Ale za to z Nk mi się jedne podobają i chyba je zanabęde

a pokaż jakie szorty kupiłaś, bom ciekawa, mi się jakoś zadne w oko nie rzuciły, kliknęłam tylko te koronkowe
ja spodni musiałam kupić bo ost trochę schudlam jakieś 2 rozmiary i wszystkie mi spadały z tyłka ale nie doszły niektóre więc nie powiedziane, że zostaną ze mną wszystkie


a szorty 2 jeansowe na lato do śmigania te drugie nie doszły jeszcze więc możliwe, że też nie zostaną ze mną

59,90 szorty.jpg49.90.jpg
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-01, 16:02   #4512
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Cytat:
Napisane przez aroniasty Pokaż wiadomość
Spodni zazdroszczę. Ja kupiłam tylko 3 pary, bo niestety większość odstaję mi w łydkach i kolanach ( muszę mieć je w tych miejscach naprawdę wąskie). Na dodatek kupiłam czarne , średnio czarne i szare Ale za to z Nk mi się jedne podobają i chyba je zanabęde

Ja mam dokładnie to samo. Naklikałam jak głupia,bo przecież zawsze można zwrócić W sklepie na wieszakach jeszcze mogę oglądać ale te sterty ubrań na stołach mnie skutecznie demotywują do szperania Ostatnio poległam przy stole ze spodniami, jestem mało wytrwała
O to to, mam tak samo.
Też wolę kupić hurtem (albo hurtem odebrać kilka paczek) i spokojnie zmierzyć w domu. W końcu nic nie tracę.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:03   #4513
iva78
Zakorzenienie
 
Avatar iva78
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15 864
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
Boy-e bierz swoj rozmiar
iva78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:04   #4514
kikikaka5
Zadomowienie
 
Avatar kikikaka5
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 495
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Tylko, ze na stronie bieda z nedza jezeli chodzi o dzieciaki. Dla dziewczynek czy maluszkow to jeszcze , ale dla chlopcow nie ma juz co kupic

To fakt. Dla chłopców ciężej dorwać coś na wyprzedażach. Rzeczy znikają jak świeże bułeczki.
kikikaka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:04   #4515
ensi89
Zakorzenienie
 
Avatar ensi89
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3 419
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Wróciłam z Zary. Moich mh nie było, Waszych też nie Przytachałam spódnicę z koronką. I pytanie do Was, widać że jest trochę za duża? Nie wiem czy zostawić ją, czy oddać Przymierzałam też bluzkę z nk, nie zrobiła na mnie dużego wrażenia ale S była za duża więc może xs lepiej by leżała, czarną sukienkę z suwakami z której z kolei wzięłam xs i w biodrach okazała się za mała i Coriową sukienkę. Fajna, ale trzeba mieć do niej idealną figurę. Więc ją zostawiam w sferze marzeń..czyli do czasu jak nie schudnę. Ogólnie weszłam dopiero w L M dużo mniejsze od L (ostatnie zdjęcie porównawcze). O ile w tali weszłabym w M, tak w ? Bez szans. Przymierzałam na razie poglądowo..dlatego nie wracałam się po dobre rozmiary. Białej sukienki z suwakami nadal nigdzie u mnie nie ma, tak samo szarych wosków. Czekam jeszcze aż kilka rzeczy pojawi się w sklepie i będę decydować..które dwie rzeczy przygarnąć jako pierwsze
piękna jest ta biała bluzka
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...
ensi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:08   #4516
aroniasty
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 696
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
O to to, mam tak samo.
Też wolę kupić hurtem (albo hurtem odebrać kilka paczek) i spokojnie zmierzyć w domu. W końcu nic nie tracę.
to jak masz ten sam problem to podrzuć jak coś linki do takich opiętych Mi napraawdę dużo spodni się podobało, no ale niesamowicie mnie denerwuję jak mi się tak zbierają w kolanach potem
aroniasty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:09   #4517
chloelove
Raczkowanie
 
Avatar chloelove
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 31
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Cześć dziewczyny,

desperacko poszukuję:

tej spódnicy S: http://www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C...8p1814634.html

i tej XS: http://www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C...8p1295553.html

Gdyby któraś z Was miała do odsprzedania/wiedziała jak mogę do nich dotrzeć - bez względu na cenę czy fakt że była używana.
chloelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:09   #4518
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Cytat:
Napisane przez Arinka_ Pokaż wiadomość
O ile mnie oko nie myli , a może tak się zdarzyć to tu możesz obejrzec jak leży na kimś

http://www.theclassycubicle.com/2013...d-loafers.html
Podoba mi się na zdjęciach to w takim razie nie myli Cię wzrok, bo to co ja widziałam w SCC mysląć,ze to to rudobrązowe i dlatego (poza ceną) tak długo zwlekałam. Kolor jest tu ok, tylko zobaczymy jak będzie leżał
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:13   #4519
kleo111
Zakorzenienie
 
Avatar kleo111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 969
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Cytat:
Napisane przez kaszanka85 Pokaż wiadomość
jutro jadę na zwiady to dodaje do pamieci telefonu sprawdzę
ja nie liczę ile rzeczy kupiłam, bo część jeszcze leży w kartonach i nie wiem czy nie pójdzie do zwrotu, w każdym razie kurier dobrze na mnie zarobił
Dziękuję! Kochana jeszcze jakbyś zerknęła na skórzane marynarki M-kę, ew.L Będę strasznie wdzięczna
__________________
Mama

Instagram
kleo111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-01, 16:16   #4520
Dorjee90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 237
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
mierzyłam dzisiaj:
spódnicę: XS za duża
koszulę: XS za mała, a Ski nie było
sweterek: wezmę chyba też biały i może czarny
Też myślę nad tym sweterkiem Kupiłaś go czy dopiero zamierzasz kupić? Bo fajnie by było jakbyś się w nim pokazała
Dorjee90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:19   #4521
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
Podoba mi się na zdjęciach to w takim razie nie myli Cię wzrok, bo to co ja widziałam w SCC mysląć,ze to to rudobrązowe i dlatego (poza ceną) tak długo zwlekałam. Kolor jest tu ok, tylko zobaczymy jak będzie leżał
Kolor wydawał mi się bardziej taki jak na stronie na blogu wydaje mi się trochę rozświetlony i jasniejszy. Choć wiadomo, że każdy ekran pokazuje troche inaczej, a i w światle sklepowych kolory inaczej wyglądają.

Jak dojdzie to zdaj koniecznie relacje co i jak Ale mam nadzieję, że Ci przypasuje
__________________
Uśmiechaj się zawsze - cuda są w drodze
Arinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:19   #4522
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Cytat:
Napisane przez aroniasty Pokaż wiadomość
to jak masz ten sam problem to podrzuć jak coś linki do takich opiętych Mi napraawdę dużo spodni się podobało, no ale niesamowicie mnie denerwuję jak mi się tak zbierają w kolanach potem
Podchodziłam do nich sceptycznie, ale jestem bardzo zadowolona z tych z P&B http://www.pullandbear.com/webapp/wc...SIC%20JEGGINGS One przechodzą z kolekcji na kolekcję. Mam 3 pary Są naprawdę dopasowane, nie wypychają się i nie tracą koloru (najstarsze mam od roku, kolor ciemnoniebieski). Mogłyby być minimalnie krótsze (mam 1,65m), bo przez długość mi się minimalnie marszczą, ale poza tym nie mam zastrzeżeń. Nie są to dżinsy takie z prawdziwego zdarzenia, z "grubego" materiału, ale nie są też w typie legginsów.
Te z Mango też są ok, ale je akurat tylko mierzyłam http://shop.mango.com/PL/p0/mango/od...=1391270563260

Edytowane przez a34
Czas edycji: 2014-02-01 o 16:21
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:22   #4523
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
mierzyłam dzisiaj:
spódnicę: XS za duża
koszulę: XS za mała, a Ski nie było
sweterek: wezmę chyba też biały i może czarny
Spódnica i sweterek super
__________________
Uśmiechaj się zawsze - cuda są w drodze
Arinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:25   #4524
kaszanka85
Zakorzenienie
 
Avatar kaszanka85
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 367
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Cytat:
Napisane przez kleo111 Pokaż wiadomość
Dziękuję! Kochana jeszcze jakbyś zerknęła na skórzane marynarki M-kę, ew.L Będę strasznie wdzięczna
nie ma problemu a masz może nr ref tej sukienki tak na wszelki wypadek?
kaszanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:26   #4525
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Cytat:
Napisane przez Arinka_ Pokaż wiadomość
Kolor wydawał mi się bardziej taki jak na stronie na blogu wydaje mi się trochę rozświetlony i jasniejszy. Choć wiadomo, że każdy ekran pokazuje troche inaczej, a i w światle sklepowych kolory inaczej wyglądają.

Jak dojdzie to zdaj koniecznie relacje co i jak Ale mam nadzieję, że Ci przypasuje
Dam znać na pewno! Jak będzie ok to może nawet zdj. zrobię
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:27   #4526
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o spodnie nr 2, to ja brałam rozmiar większe niż normalnie noszę.
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:29   #4527
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Cytat:
Napisane przez cremova Pokaż wiadomość


Ja moze nie z tematu Zary, ale rowniez zakupow..

Podjezdzamy z TZ do McDrive'a:
TZ: Prosze dwie kawy latte bez cukru
Babka: Kawy maja byc z McCafe?
TZ: Nie.. z McDonald'a

Przyznaje, musialam przeczytac 2 razy, zanim zalapalam o co chodzi
Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
A którejś z was udało się upolować wszystkie muszmiecie?
Poniewaz przed % moja glowe zaprzataly zupelnie inne sprawy i ta kolekcja taka slaba, nie ma co kupic , listy MH nie bylo. Masthewy narodzily sie w trakcie i teraz nie wyobrazam sobie ich "nie miec". Wyprzedaz bardzo na plus

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
mierzyłam dzisiaj:
spódnicę: XS za duża
koszulę: XS za mała, a Ski nie było
sweterek: wezmę chyba też biały i może czarny
Widzialam ostatnio menagerke w tej spodnicy + biala bluzka + zloty, poplatany lancuch z NC i wygladala o tak

Sskers w sukienke z zamkiem super Podoba mi sie jeszcze ta biedronkowa, biala bluzka

Kliknelam dzis imprezowe sandaly z krysztalkami Swarovskiego (u mnie 115 zl). Ktos to widzial w sklepie? Wie jak sie prezentuja na zywo? Bo na wygode nie licze (takie cienke te paseczki, ale moze sie zdziwie ). I zakiet zamkowy tez dolozylam do paczki. I spodnie ze sznurowana nogawka
__________________

"People, what a bunch of bastards!"
by Roy

- - -
... beneath the stains of time
the feelings disappear ...

It just sucks... *sniff sniff*

Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:34   #4528
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Aby nie kusiło mnie oddanie szarych dresów po raz trzeci to ubrałam je dzisiaj na zakupy marketowe i to bardzo się siesze, ze zostawiłam. Genialnie sie w nich chodzi Zaluje, ze sie tyle nad nimiz astanawiałam
A co ciekawe, tż-owi sceptycznemu zawsze na zare, tez sie spodobały
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:35   #4529
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

wpadlam tylko sie pochwalic ze mam piekne cudowne nowe autko juuuuupiiiii!!!!!!!

i zakochalam sie w C6 w skorze i drewnie zatem szmaty ida w odstawke i zbieram na C6......... teraz dopiero dotarlo do mnie jaka ja bylam prozna wydajac tyle.kasy na szmaty podczas.gdy inne rzeczy daja tyle samo co nie wiecej frajdy przyjemnosci

pozdrawiam kochane :-* :-*
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:40   #4530
kleo111
Zakorzenienie
 
Avatar kleo111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 969
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXV

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
wpadlam tylko sie pochwalic ze mam piekne cudowne nowe autko juuuuupiiiii!!!!!!!

i zakochalam sie w C6 w skorze i drewnie zatem szmaty ida w odstawke i zbieram na C6......... teraz dopiero dotarlo do mnie jaka ja bylam prozna wydajac tyle.kasy na szmaty podczas.gdy inne rzeczy daja tyle samo co nie wiecej frajdy przyjemnosci

pozdrawiam kochane :-* :-*
Super Iza, cieszymy się razem z Tobą
__________________
Mama

Instagram
kleo111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-02 20:35:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.