Czarna lista targowisko- plotki - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-20, 21:40   #4531
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez 7medeis Pokaż wiadomość
Melduję posłusznie, że dostałam dziś niespodziewaną paczkę od Coco, w środku: zwrot nietrafionego zapachu, prezenty na przeprosiny oraz (miły) list z propozycją odmiany i drobnymi na wysyłkę.


To jednak robisz odmianke?

Fenris dzieki wielkie

A co do imienia na prawde nazywa sie katarzyna (nazwisko jak w poscie zlosliwca ktory podawalm) agata to jej alter ego

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2012-09-20 o 21:43
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 07:33   #4532
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Przekupka: 56 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
To jednak robisz odmianke?

Fenris dzieki wielkie

A co do imienia na prawde nazywa sie katarzyna (nazwisko jak w poscie zlosliwca ktory podawalm) agata to jej alter ego
ja nie wiem czy o tej Katarzynie nie było głośno pewnym forum jakiś czas temu, odnośnie poszukiwania zaginionej osoby. Nie mogę teraz tego znaleźć ale możliwe że usunęli tam te posty.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 07:38   #4533
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
Przekupka: 56 pkt / 100% pozyt.
GG do SzatAnka71
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
A co do imienia na prawde nazywa sie katarzyna (nazwisko jak w poscie zlosliwca ktory podawalm) agata to jej alter ego
A nie Daria? chyba że to ktoś inny.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 07:45   #4534
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Przekupka: 56 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A nie Daria? chyba że to ktoś inny.
Daria to inna wizażanka. Na ciuchowym zrobiła "karierę".
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 11:53   #4535
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
Przekupka: 56 pkt / 100% pozyt.
GG do SzatAnka71
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Daria to inna wizażanka. Na ciuchowym zrobiła "karierę".
A mnie się wydaje że to ta sama, no ale chyba za dużo czytam tych wątków
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 12:03   #4536
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Przekupka: 56 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A mnie się wydaje że to ta sama, no ale chyba za dużo czytam tych wątków
coco to hotsummer a daria to hotthan cośtam i milion innych kont o ile dobrze myślę
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 12:59   #4537
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Przekupka: 71 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Ja tez dostalam przesylke od Coco. Mialam jej odeslac bo nie chce miec nic wspolnego z oszustka (tym bardziej ze wymianka troche malo oplacalna dla mnie a krem ktory miala mi doslac kupilam sama) ale po namysle stwierdzilam ze nie bede znizac sie do jej poziomu i wywiaze sie z umowy. Tylko teraz nie wiem na jaki adres bo na PW dostalam inny a na kopercie od niej tez jest inny. Wiec jesli ktoras z wizazanek moglaby mi napisac na PW adres na jki jej wysylala to bylabym wdzieczna
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 13:06   #4538
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
Przekupka: 56 pkt / 100% pozyt.
GG do SzatAnka71
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
coco to hotsummer a daria to hotthan cośtam i milion innych kont o ile dobrze myślę
Możliwe że ja pokręciłam
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 13:26   #4539
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Przekupka: 56 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Ja tez dostalam przesylke od Coco. Mialam jej odeslac bo nie chce miec nic wspolnego z oszustka (tym bardziej ze wymianka troche malo oplacalna dla mnie a krem ktory miala mi doslac kupilam sama) ale po namysle stwierdzilam ze nie bede znizac sie do jej poziomu i wywiaze sie z umowy. Tylko teraz nie wiem na jaki adres bo na PW dostalam inny a na kopercie od niej tez jest inny. Wiec jesli ktoras z wizazanek moglaby mi napisac na PW adres na jki jej wysylala to bylabym wdzieczna
wiesz co, ja się z nią wymieniałam i miałam sytuację chyba taką jak ty z adresami. Ona podała mi adres na Agatę a na kopercie chyba był mężczyzny adres i z tego co się orientuje wysyłałam na faceta w końcu.
Niestety nie mogę znaleźć PW z rozmową o tym.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 13:53   #4540
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Adres jest na Gierlachow jak nie macie tego moge wieczorem podac jak bede na komputerez. Ja bardzo sie ciesze bo dostalam blyszczyk!!!! Huraaaa w kopercie bylo 5zl wiec ja sposoruje bombelki i koperte ale przezyje chce to juz zakonczyc.
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 15:49   #4541
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Przekupka: 146 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Fajnie, że wszystko się pozytywnie rozwiązuje
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 16:12   #4542
jarzo83
Zakorzenienie
 
Avatar jarzo83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 604
Przekupka: 66 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Widzicie dziewczyny co potrafi zdzialac jak sie kogos postraszy bo gleboko wierze w to ze gdyby nie ta zadyma nie otrzymalybyscie swoich produktow...
__________________
I dont need sex
my government
fuc.. me everyday
jarzo83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 17:57   #4543
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Przekupka: 146 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez jarzo83 Pokaż wiadomość
Widzicie dziewczyny co potrafi zdzialac jak sie kogos postraszy bo gleboko wierze w to ze gdyby nie ta zadyma nie otrzymalybyscie swoich produktow...

Ja też... Niestety, niektórzy sądzą, że są bezkarni...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 22:48   #4544
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Przekupka: 36 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Kurczę... nie zaglądałam tu dłuzszy czas, a kiedy kilka tygodni temu dogadałam wymianę z Coco85, nie miała jeszcze statusu "oszusta internetowego", w ogóle nic nie wskazywało na to, że coś moze być nie tak... Dogadałyśmy się na sporą wymianę, dostałam paczkę w terminie i wszystko było ok, moze poza bazą pod cienie, która mi dziwnie pachniała i nie używałam jej w zwiazku z tym.
Myślałam, ze wszystko jest ok, aż tu nagle po kilku tygodniach dostałam wiadomość od Coco, że jest niezadowolona, bo 2 miniatury kremów BB Skinfood, które ode mnie dostała, nie mają 50ml (!!! miniatury! zaznaczałam to wyraźnie w negocjacjach, mówiłam, ile zostało w tubkach...) i aloesowa dziwnie pachnie (aloesem prawdopodobnie, bo była swieżutka). Trochę mi szczęka opadła, ale zgodziłam się na odmianę (pierwszy raz, chciałam, zeby dziewczyna była zadowolona, tym bardziej że te mini kremy były tylko ułamkiem tej wymiany). Napisałam, ze w takim razie odeślę jej bazę pod cienie, która również mi nie pasuje i tyle. Próbowała coś tam jeszcze negocjować, ale ja szybko bazę wysłałam.
Awizo w skrzynce znalazłam dziś rano, zapewne moje BB kremy zwrócone.
Tak sie zastanawiam - o co mogło w tej akcji chodzić? Co chciała osiągnąć? Naiwna jestem i nie bardzo rozumiem całą sytuację.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 16:40   #4545
igusia2812
Zadomowienie
 
Avatar igusia2812
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bełchatów- woj.Łódzkie
Wiadomości: 1 293
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

dziewczyny to co czytam na prawdę wprawia mnie hm... o zawrót głowy- niestety niektórzy siedzący w internecie sądzą że są niewidoczni a co za tym idzie- bezkarni....Ja (jeszcze i na szczęscie ) jeszcze nie trafiłam na tokową oszustkę. Jednak gdy po długim czasie założylam wątek , jedną z pierwszych osób, które chciały sie ze mna wymienić, była mama_emi- o ile się nie myle nie dawno też tutaj był z nią prolem. Jednak nie wymieniłam się z nią, ponieważ nic u niej w wątku w oko mi nie wpadło- i teraz nawet się z tego cieszę. Pewnie do czasu. Powiedzcie dziewczyny ,które przez nią zostały oszukane- jak sie sprawy wyjasniły?
__________________
Proszę odpisuj w moim wątku

MARCOWO:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post45439845

Edytowane przez igusia2812
Czas edycji: 2012-09-22 o 16:41 Powód: :)
igusia2812 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 23:20   #4546
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Chcialam nawiazac do 2 spraw poruszanych tutaj

1. MAMAMAGDA twierdzisz tutaj oklamujac inne wizaznki ze sprawa zostala zakończona a Ty uniewinniona- rozmawialam dzis z policjantem-sprawa jest w toku nie zostalas uniewinniona. Prosilam Cie (nie tylko ja) o wstawienie scanu z pisma jakie otrzymalas i od tego czasu cisza...

2. Kari twierdzilas ze jestem agresywna(pewna Wizanka zwróciła Ci uwage ze to wlasnie Twoje posty przejawiaja agresje) a wiec postanowilam tutaj wstawic Twoja odwetowa przekupke jaka mi wsytwailas najlepsze pogrubilam


_Kari_ 2012-09-22, 19:52 Po pierwsze ja wszystko sprawdzam na wadze a nie na oko tak jak ty!!! A machnąć ręką to na twoją głupotę mogę ja! - mogę ci w każdej chwili twoje "cuda" odesłać i się wypchaj i nic mi nie odsyłaj! Nawet jeśli kosmetyku było na 2-3 użycia to wszystko zależy ile kto używa... ja wylewasz pół tuby to się nie dziw!!! (tutaj moja odpowiedz powinno byc 30% podkladu o gramaturze 50g a bylo puste pudelko ktore po rozcienciu kiedy wiedzialam ze nie zgadza sie na odmianke otworzylam a w srodku byly tylko zabrudzone scianki) Wszechwiedząca nauczycielka która uważa że ma świętą i absolutną rację !! Żal i żenada!! Skoro wszyscy są dla ciebie złodziejami i oszustami to się nie pchaj na wymianki!! I zacznij od siebie, bo wiele osób ma podobne zdanie - szukasz dziury tam gdzie jej nie ma, o czym świadczy twój własny wcześniejszy wątkek!! Wymianki powinny być przyjemnością oddania czegoś co niekoniecznie nam podpasowało albo się znudziło a nie szukaniem "debili" do pouczania!! A odmiana jest obowiązkowa tylko jeśli opis nie był dokładny - mój był najdokładniejszy jaki kiedykolwiek na wymiankach widziałaś, mam foty a twoja ocena na oko nie jest miarodajna!! W 10000% zasłużyłaś na NEGATYWA ... teraz szukaj mnie w necie żeby zadzwonić i poskarżyć się w szkole moich dzieci, albo od razu lec na policję!!! NIE POLECAM!!! U mnie lista ignorów!! Nie podnosze tego tematu zeby podniesc ferment moje imie zostalo mocno nadszarpniete przez te 2 osoby (ktore tak namietnie pisza do siebie PW ze przypadkiem jedno az trafilo ((zle wyslane)) do mnie ;-/


LINK https://wizaz.pl/forum/itrader_detai...85467&u=793423

Wymianke z Karii uwazam za zakonczona jesli odesle mi moje kosmetyki tak jak pisalam bedzie mi bardzo milo bo niestety jestem na nich 120zl stratna i tyle
Mam nadzieje ze moderator zainterweniuje w sprawie przekupki i jej formy a Zlosliwiec ja anuluje o co juz poprosilam

Nie wymieniam sie juz na wizazu koncze tylko te rozpoczte wymianki bo czuje sie strasznie urazona i jest mi najnormalniej przykro ze ktos robi ze mnie oszusta skoro sama jestem poszkodowana...

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2012-09-22 o 23:33
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 23:21   #4547
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

zdublowalam sie

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2012-09-22 o 23:22
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 09:26   #4548
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Przekupka: 98 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Twoje imie zostało nadszarpinięte... to dopiero ciekawe?? Wszystko co naisałam w negu to prawda... brakowało tylko w twoich pw z pretensjami i ocenianiem na "oko" żebyś zażadała pieniędzy!! U wszystkich szukasz problemów... przedstwiałm ci dowody niepodważalne że sprawdzałam dokłądnie to co wystawiłam na wymiankę!!
W związku z tym że ty chcesz zwrotu swoich rzeczy... bo przecież jesteś strana 120zł ja żadam zwrotu moich w stanie nienaruszonym takim jakim otrzymałaś!! A anulacje nega to ja sie zwróce i przedstawię zdjęcia odpowiedniemu modowi!! ty przedstwa swoje na "oko" czy jak to opisywałaś na "palce"...

I dawaj to Pw które omyłkowo dostałaś... kłamczucho, bo jeśli sugerujesz że mamaMagda pisała do mnei...to jesteś w błędzie nie ona, ale nie jest jedyną wizażanką na tym forum która ma/miała probelm z to bą i szukaniem problemu tam gdzie go nie było! Sama się nakręcasz i tworzysz swoją własną rzeczywistość w której musisz miec rację!!
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 09:36   #4549
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Kari prosilam Cie o odmianke bo rzeczy ktore mi wyslalas sa niezgodne z opisem. Ty sie nie zgadzalas choc prosilam tyle razy. Sama zaproponowalas ze wyslesz mi moje rzeczy i cytuje" mam sie nimi udlawic" i nie oczekujesz zrotu swoich (sarkazm) . Znow mnie obrazasz juz nawet nie chce mi sie Tobie odpisywac bo z kazdym swoim postem wychodzi szydlo z worka jesli chodzi o Twoja osobe. Juz jedno upomnienie za to ze mnie obrazasz otrzymalas teraz znow to robisz...

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Twoje imie zostało nadszarpinięte... to dopiero ciekawe?? Wszystko co naisałam w negu to prawda... brakowało tylko w twoich pw z pretensjami i ocenianiem na "oko" żebyś zażadała pieniędzy!! U wszystkich szukasz problemów... przedstwiałm ci dowody niepodważalne że sprawdzałam dokłądnie to co wystawiłam na wymiankę!!
W związku z tym że ty chcesz zwrotu swoich rzeczy... bo przecież jesteś strana 120zł ja żadam zwrotu moich w stanie nienaruszonym takim jakim otrzymałaś!! A anulacje nega to ja sie zwróce i przedstawię zdjęcia odpowiedniemu modowi!! ty przedstwa swoje na "oko" czy jak to opisywałaś na "palce"...

I dawaj to Pw które omyłkowo dostałaś... kłamczucho, bo jeśli sugerujesz że mamaMagda pisała do mnei...to jesteś w błędzie nie ona, ale nie jest jedyną wizażanką na tym forum która ma/miała probelm z to bą i szukaniem problemu tam gdzie go nie było! Sama się nakręcasz i tworzysz swoją własną rzeczywistość w której musisz miec rację!!

Cytuje to co napisalas wyzej. Op o jakich pieniadzach Ty piszesz? "Gdyby babcia miala wasy..." kali chcialam sie tylko odmienic a Ty mnie malo nie zabilas w swoich pw ktore byly jeszcze gorsze od tego co teraz wypisujesz...

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2012-09-23 o 09:39
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-23, 09:43   #4550
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Przekupka: 98 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Kari prosilam Cie o odmianke bo rzeczy ktore mi wyslalas sa niezgodne z opisem. Ty sie nie zgadzalas choc prosilam tyle razy. Sama zaproponowalas ze wyslesz mi moje rzeczy i cytuje" mam sie nimi udlawic" i nie oczekujesz zrotu swoich (sarkazm) . Znow mnie obrazasz juz nawet nie chce mi sie Tobie odpisywac bo z kazdym swoim postem wychodzi szydlo z worka jesli chodzi o Twoja osobe. Juz jedno upomnienie za to ze mnie obrazasz otrzymalas teraz znow to robisz...

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------




Cytuje
Przeczytaj regulamin...odmiana jest obowiązkowe jeśli rzeczy są nie zgodne z opisem ... moje były zgodne z opisem! To że ty masz tendencje do zaniżania ceny i pojemności cudzych kosmetyków to twój problem - cąły twój wątek huczał na ten temat więc nie rób z siebie świętej... ponad to pamiętaj że kazdy ma swoje zdani i tak samo jak ty nie zgadzasz się z moim tak samo ja nie zgadzam się z twoim!! Co nie zmienia faktu że mam dowody na to iż przesłane rzeczy były zgodne z opisem!!! i pokaż mi choć jedną wizażanke która tak dokładnie sprawdza wszystko... no choć jedną???

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość

Cytuje to co napisalas wyzej. Op o jakich pieniadzach Ty piszesz? "Gdyby babcia miala wasy..." kali chcialam sie tylko odmienic a Ty mnie malo nie zabilas w swoich pw ktore byly jeszcze gorsze od tego co teraz wypisujesz...
Forma twoich pw na to wskazywała... i jak już napisałam wcześniej rzeczy były zgdone z opisem. I nie dam z siebie głupka robić bo ty wszystkich uważasz za oszustów.
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 09:50   #4551
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Wybacz jakie pw na to wskazywalo? Wiiesz skoro wg Ciebie jak facet proponuje kobiecie drinka przy barze to chce z nia pewnie miec 3 dzieci pasa i dom z ogrodkiem to wybacz. Nigdy nigdy nie chcialam od Ciebie pieniedzy i nie dopowiadaj sobie jesli masz jakies pw gdzie pisze ze chce pienidze to je tutaj zacytuj. Na poczatku zadalam Ci pytanie jak zamierzasz zalatwic ta sytuacje skoro Twoje kosmetyki nie sa takie jak w opisie i czejalam co zaproponujesz. Ty sie na mnie rzucilas w pw ze juz to zglaszasz ze ja jestem wyludzacz itp ze jak Ci wystawie nega to ty mi tez itp.... wybacz napisalam tutaj poniewaz stwierdzilas ze moje posty sa agresywne a chciala pokazac jak jest w rzeczywistosci i nie ukrywam bardzo mi w tym pomagasz. A co do wczesniejszej sprawy wybacz mamamagda tutaj par
e dni temu klamla ze sprawa sie zakonczyla a to nie prawda. Chciala bym zaznaczyc ze ty. Masz 2negi i 3 neutrale i zanizanie juz Cie sie zdarzylo...

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2012-09-23 o 09:55
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 10:03   #4552
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Przekupka: 98 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Owszem zdażyło na samym począktu i po tym incydencie spradzałam wszystko dokładnie... a ty nie potrafisz tego pojąć. Dla ciebie jak ktoś raz "zbił szklankę" to zawsze będzie to robił... biegał i szukał szklanek do zbicia. A tak twoje PW odebrałam i mam do tego święte prawo... tak samo jak ty odbierasz moje pw jak chcesz tak samo ja odbieram twoje pw jak chce i nie udowadniam ci na siłę nic... tak jak ty próbujesz!!

Z mojej stron EOT - tu nie zamierzam tego ciągnąć!!! Uwielbiasz publiczne lincze które stosujesz od dłuższego czasu... jak kiedyś co wypisywałaś o dręczeniu jakiegoś dzieciaka w szkole!

EOT.
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 10:10   #4553
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Eee wybacz o jakim dreczeniu dziecka Ty piszesz? Przeciez to jest smieszne to co piszesz to jest znieslawienie urzednika publicznego!! O jakim ty dreczeniu piszesz! Kobieto ja po pierwsze nie pracuje w szkole kupe czasu to po 1 po drugie nie pracuje tam bo jestem za slaba psychicznie na krzywde tych dzieciakow tego ze robilam im rano kanapki na sniadanie a wieczorami mowilam i myslalam tylko o nich... ty jestes jakas chora jakie znecanie!

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Owszem zdażyło na samym począktu i po tym incydencie spradzałam wszystko dokładnie... a ty nie potrafisz tego pojąć. Dla ciebie jak ktoś raz "zbił szklankę" to zawsze będzie to robił... biegał i szukał szklanek do zbicia. A tak twoje PW odebrałam i mam do tego święte prawo... tak samo jak ty odbierasz moje pw jak chcesz tak samo ja odbieram twoje pw jak chce i nie udowadniam ci na siłę nic... tak jak ty próbujesz!!

Z mojej stron EOT - tu nie zamierzam tego ciągnąć!!! Uwielbiasz publiczne lincze które stosujesz od dłuższego czasu... jak kiedyś co wypisywałaś o dręczeniu jakiegoś dzieciaka w szkole!

EOT.



Az to co napisalas zacytowalam chryste i Panie to sie w glowie nie miesci prosze Cie! Ja i znecanie nad dziecmi???
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 10:11   #4554
Ryjek
Zakorzenienie
 
Avatar Ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 548
Przekupka: 71 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Nie wymieniam sie juz na wizazu koncze tylko te rozpoczte wymianki bo czuje sie strasznie urazona i jest mi najnormalniej przykro ze ktos robi ze mnie oszusta skoro sama jestem poszkodowana...


trudne to wszystko i przykre, ale Krusiak wróć
Ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 10:17   #4555
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Dzieki Ryjku ale sama widzisz wole miec nadmiar kosmetykow ktore sa mi niepotrzebne a mniej nerwow wiec chyba jednak nie...
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 11:23   #4556
malutka100
Zakorzenienie
 
Avatar malutka100
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 8 638
Przekupka: 163 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Twoje imie zostało nadszarpinięte... to dopiero ciekawe?? Wszystko co naisałam w negu to prawda... brakowało tylko w twoich pw z pretensjami i ocenianiem na "oko" żebyś zażadała pieniędzy!! U wszystkich szukasz problemów... przedstwiałm ci dowody niepodważalne że sprawdzałam dokłądnie to co wystawiłam na wymiankę!!
W związku z tym że ty chcesz zwrotu swoich rzeczy... bo przecież jesteś strana 120zł ja żadam zwrotu moich w stanie nienaruszonym takim jakim otrzymałaś!! A anulacje nega to ja sie zwróce i przedstawię zdjęcia odpowiedniemu modowi!! ty przedstwa swoje na "oko" czy jak to opisywałaś na "palce"...

I dawaj to Pw które omyłkowo dostałaś... kłamczucho, bo jeśli sugerujesz że mamaMagda pisała do mnei...to jesteś w błędzie nie ona, ale nie jest jedyną wizażanką na tym forum która ma/miała probelm z to bą i szukaniem problemu tam gdzie go nie było! Sama się nakręcasz i tworzysz swoją własną rzeczywistość w której musisz miec rację!!
myślę, że takie generalizowanie jest trochę śmieszne
ja np. wymieniałam się z Wizażanką Krusiak dwa razy, i dwa razy byłam mega zadowolona...
na pewno znalazłoby się więcej Wizażanek, które również wymiany z nią wspominają miło
dlatego takie uogólnienia są trochę nie na miejscu i uważam, że są krzywdzące

nie wiem kto ma rację w Waszym sporze, bo tak naprawdę tylko Wy wiecie jak rzeczywiście było
niemniej jednak trochę mi żal Krusiak, bo mam wrażenie że zrobiła się
jakaś nagonka na moim zdaniem uczciwą i sympatyczną dziewczynę.
malutka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 12:41   #4557
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Dziekuje Mala ja rozniez bardzo miło wspominam wymianki z Toba ;-)
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 15:39   #4558
ewicek83
Zadomowienie
 
Avatar ewicek83
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 1 675
Przekupka: 34 pkt / 95% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

niemniej jednak trochę mi żal Krusiak, bo mam wrażenie że zrobiła się
jakaś nagonka na moim zdaniem uczciwą i sympatyczną dziewczynę.[/QUOTE]


Tez mam takie odczucie i jest to bardzo przykre, bo ktos kto walczy o swoje,oczekuje spraweidliwosci jest tak poniewierany.
Kari-tak rzucasz jadem,ze sie tego czytac nie da, Twoje wypowiedzi sa wrecz niesmaczne i paskudnie okraszone wykrzyknikami.
Albo masz pms'a,albo jak to moj kolega mowi"dawno nie dostalas pod ogon"...
ewicek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 15:44   #4559
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Przekupka: 69 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Ja też wymiankę z Krusiak wspominam jako udaną, konkretną i bezproblemową. Za to o paczkę od _Kari_ musiałam się dopominać miesiąc - dostała przesyłkę ode mnie i zerwała kontakt
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 15:47   #4560
anett174
A.
 
Avatar anett174
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 17 887
Przekupka: 72 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Kari i Krusiak takie wypowiedzi powinnyście na PW dogadywać a nie tutaj publicznie na forum. Koniec tej zbędnej dyskusji. Ten wątek służy do plotkowania a nie ataku jedna na drugą.
__________________
Wymieniam

Insta


anett174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.