Suknia marzeń cz.V - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-22, 19:37   #4531
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
no mysle ze bede zadowolona...szczegolnie ze kojarze ze w sukni chyba od boków są doszyte takie pasy/gumy zapinające jak tył stanika... nie ogarnęłam co to dokładnie...
ooo, no to myślę, że będzie ok
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 20:09   #4532
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
zdjęcie na mnie ? czy zdjęcie sukni ?
na Tobie
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 20:14   #4533
Kanius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 35
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Witam wszystkie Panie!
Dołączam się do wątku, jeśli można i od razu zapytuje PM-ki ślubujące we wrześniu z czego planujecie bukiet ślubny?
Wybrałam suknie i buty:
http://galasuknieslubne.pl/joaco.php
a teraz głowie się, jakie we wrześniu występują różowe kwiaty.
Chciałabym bukiet w kolorze bucianych kokardek z jednego rodzaju kwiatów. A najlepiej gdyby się z tych kwiatów dało zrobić korsarz ślubny.
Może któraś z Was poratuje...?
Kanius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 20:37   #4534
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Kanius - śliczna suknia. To bolerko jest ściągane? będziesz z bolerkiem czy bez?
w kwiatach nie pomogę, chociaż pewnie róże da się załatwić w każdym kolorze i o każdej porze

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
ooo, dzięki za radę faktycznie nie mam 70, tylko 65..
a zawsze kupowałam biustonosze 70B, tylko zapinałam je na najciaśniejszą haftkę
ja nosiłam 80 B dopóki pewnego dnia nie natrafiłam przypadkiem na wizażowy wątek stanikomaniaczek czy coś takiego i nagle się wieeele dowiedziałam :P
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 20:53   #4535
Kanius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 35
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Paulinagm Pokaż wiadomość
Kanius - śliczna suknia. To bolerko jest ściągane? będziesz z bolerkiem czy bez?
w kwiatach nie pomogę, chociaż pewnie róże da się załatwić w każdym kolorze i o każdej porze


ja nosiłam 80 B dopóki pewnego dnia nie natrafiłam przypadkiem na wizażowy wątek stanikomaniaczek czy coś takiego i nagle się wieeele dowiedziałam :P
Dzięki wielkie!
W sukni wszystko jest ściągane :P właściwie można zrobić 4 różne sukienki
Do kościoła ma być ubrane wszystko, a na samo wesele gładka góra z koronkowym dołem, chociaż nie wiem czy się nie pokuszę na wersje gładką po torcie
A może z goździków ktoś planuje?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg JOACOd2-m.jpg (9,6 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg JOACOm1-m.jpg (9,7 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg JOACOm2-m.jpg (9,8 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg JOACOd1.jpg (87,7 KB, 66 załadowań)
Kanius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 21:07   #4536
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Suknia marzeń cz.V

ahaaaa, myślałam, że na stronie z boku sa po prostu inne modele jeszcze takiej nie spotkałam, niezła jest mi się najbardziej podoba najbardziej "ubrana" wersja
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 04:42   #4537
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Kanius Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie!
W sukni wszystko jest ściągane :P właściwie można zrobić 4 różne sukienki
Do kościoła ma być ubrane wszystko, a na samo wesele gładka góra z koronkowym dołem, chociaż nie wiem czy się nie pokuszę na wersje gładką po torcie
A może z goździków ktoś planuje?
śliczna suknia i masa możliwości - super !!!!
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-23, 08:46   #4538
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Kanius Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie!
Dołączam się do wątku, jeśli można i od razu zapytuje PM-ki ślubujące we wrześniu z czego planujecie bukiet ślubny?
Wybrałam suknie i buty:
http://galasuknieslubne.pl/joaco.php
a teraz głowie się, jakie we wrześniu występują różowe kwiaty.
Chciałabym bukiet w kolorze bucianych kokardek z jednego rodzaju kwiatów. A najlepiej gdyby się z tych kwiatów dało zrobić korsarz ślubny.
Może któraś z Was poratuje...?
piekna suknia!!!
wątek osobny do bukietów jest wiec tam Ci na pewno laski pomogą
j ana wrzesien i różowy bukiet planuej albo cos z frezjami albo kalie+tulipanki
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 09:16   #4539
Kanius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 35
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
piekna suknia!!!
wątek osobny do bukietów jest wiec tam Ci na pewno laski pomogą
j ana wrzesien i różowy bukiet planuej albo cos z frezjami albo kalie+tulipanki
Frezje piękne
Dziękuję za radę, już pytam na bukietowym
W sukni jestem zakochana, szczególnie, że teraz jest deficyt na proste suknie, a ta mi idealnie pasuje i cenę ma przystępną
Kanius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 12:40   #4540
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Kanius Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie!
Dołączam się do wątku, jeśli można i od razu zapytuje PM-ki ślubujące we wrześniu z czego planujecie bukiet ślubny?
Wybrałam suknie i buty:
http://galasuknieslubne.pl/joaco.php
a teraz głowie się, jakie we wrześniu występują różowe kwiaty.
Chciałabym bukiet w kolorze bucianych kokardek z jednego rodzaju kwiatów. A najlepiej gdyby się z tych kwiatów dało zrobić korsarz ślubny.
Może któraś z Was poratuje...?
Buty Gdzie kupowałaś ? I jaka cena ?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 15:31   #4541
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Kanius Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie!
Dołączam się do wątku, jeśli można i od razu zapytuje PM-ki ślubujące we wrześniu z czego planujecie bukiet ślubny?
Wybrałam suknie i buty:
http://galasuknieslubne.pl/joaco.php
a teraz głowie się, jakie we wrześniu występują różowe kwiaty.
Chciałabym bukiet w kolorze bucianych kokardek z jednego rodzaju kwiatów. A najlepiej gdyby się z tych kwiatów dało zrobić korsarz ślubny.
Może któraś z Was poratuje...?

ze wszystkich melissek, te są moimi faworytami i od lat mi się podobają
i właśnie wczoraj zamówiłam ten sam model czekam z niecierpliwością kiedy do mnie dotrą i czy będą dobre. Tyle się zastawiałam nad butami na przebranie, że jak w końcu zobaczyłam te w swoim rozmiarze, to nawet się już dłużej nie zastanawiałam i je kupiłam
ja swoje zamawiałam na yoox.com

Edytowane przez Saaheli
Czas edycji: 2015-03-23 o 15:36
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-23, 17:19   #4542
Kanius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 35
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
ze wszystkich melissek, te są moimi faworytami i od lat mi się podobają
i właśnie wczoraj zamówiłam ten sam model czekam z niecierpliwością kiedy do mnie dotrą i czy będą dobre. Tyle się zastawiałam nad butami na przebranie, że jak w końcu zobaczyłam te w swoim rozmiarze, to nawet się już dłużej nie zastanawiałam i je kupiłam
ja swoje zamawiałam na yoox.com
Ja też zamawiałam na yooxie, akurat była promocja na dzień kobiet więc z przesyłką wyszło mi 117 euro.
Buty są rewelacyjne i już się rozglądam za następnymi
Ty planujesz buciki na przebranie?
Kanius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 20:46   #4543
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

ja dałam z przesyłką 140 euro, ale i tak jestem zadowolona, bo strasznie ciężko je było znaleźć a już w moim rozmiarze, to w ogóle...
no właśnie te chcę mieć na przebranie, bo do kościoła mam już zakupione takie zwykłe złote czółenka z zakrytymi palcami, choć jeszcze wciąż rozważam zakup innych, także to się okaże
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 13:01   #4544
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Suknia marzeń cz.V

znowu ja

Chciałabym się poradzić Was czy wszystko dobrze dobrałam. Sukienka Z Gali Jerra, dodatki fiolet- pudrowy róż, auto garbus, zaproszenia lekko vintage, ubranka na wódkę z grubego płótna z fioletową wstążką (hand made) z naprasowanką. Włosy lekko spięte chyba z kwiatami. Mam jeszcze problem z bolerkiem i welonem, albo koszulka, albo lekkie zwiewne. Welon albo toczek? Na poprawiny ta różowa zwiewna.
Co myślicie o mojej koncepcji??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d81ccc4c22.jpg (30,3 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 540x405_romantyczna-ksiezniczka-z-klasas-39666382.jpg (17,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1800467_846889128709430_8292049551808691313_n.jpg (34,5 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wojas.jpg (18,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wesele-i-okazje (2).jpg (61,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Próbnik do serii TAP B.jpg (109,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg .jpg (32,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg poprawiny.jpg (38,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0e95300ca45d300ed3d84a9dfd320052.jpg (30,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 268b17989c21eb4a6b6f21c9a278068a.jpg (130,4 KB, 9 załadowań)
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 13:02   #4545
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Dodam że mam ciemną karnację i długie czarne włosy, na poprawiny chcę rozpuścić i lekko pofalować
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 13:33   #4546
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Mielnus - mnie się twoja koncepcja podoba bardzo co do bolerka, to stawiałaby na jak najprostsze, taką zwykłą koszulkę z siateczki. a cała reszta super ja bym na pewno nie zakładała toczka, jeśli już to raczej welon, albo same kwiaty we włosach.
a sukienka na poprawiny to nie moja bajka, jakaś taka trochę babcina mi się wydaje ;P gdyby nie była tak mocno zabudowana pod szyją, to byłaby całkiem fajna

Edytowane przez Saaheli
Czas edycji: 2015-03-24 o 13:34
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 14:12   #4547
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Suknia marzeń cz.V

uwielbiam takie klimaty romantyczne, pudrowy róż Mówisz że ok?? to się cieszę Czy to jest normalne że kobieta chce ode mnie 350 zł za bolerko?? Moja mam stwierdziła że strasznie drogo, a jest również krawcową. Toczek raczej odrzuciłam w 90%, krótki lekki welon + kwiaty, tak myślę
A co ty zakładasz na poprawiny??

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

a gdzie zamawiacie buty?? Wolałabym raczej nie lakierki, a w sklepach ogólnie dostępnych same takie

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

pasują na wesele sandały???
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 14:17   #4548
Kanius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 35
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
ja dałam z przesyłką 140 euro, ale i tak jestem zadowolona, bo strasznie ciężko je było znaleźć a już w moim rozmiarze, to w ogóle...
no właśnie te chcę mieć na przebranie, bo do kościoła mam już zakupione takie zwykłe złote czółenka z zakrytymi palcami, choć jeszcze wciąż rozważam zakup innych, także to się okaże
Moje stanowią podstawę dobierania dodatków ślubnych
Wychodzi na to, że będziemy balowały w tych samych butach

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
znowu ja

Chciałabym się poradzić Was czy wszystko dobrze dobrałam. Sukienka Z Gali Jerra, dodatki fiolet- pudrowy róż, auto garbus, zaproszenia lekko vintage, ubranka na wódkę z grubego płótna z fioletową wstążką (hand made) z naprasowanką. Włosy lekko spięte chyba z kwiatami. Mam jeszcze problem z bolerkiem i welonem, albo koszulka, albo lekkie zwiewne. Welon albo toczek? Na poprawiny ta różowa zwiewna.
Co myślicie o mojej koncepcji??
Bardzo fajne zestawienie Jeżeli musisz mieć bolerko to również uważam, że jakieś delikatne by najlepiej pasowało. To, które wrzuciłaś jest bardzo fajne
Suknia nie ma w zestawie bolerka?

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
uwielbiam takie klimaty romantyczne, pudrowy róż Mówisz że ok?? to się cieszę Czy to jest normalne że kobieta chce ode mnie 350 zł za bolerko?? Moja mam stwierdziła że strasznie drogo, a jest również krawcową. Toczek raczej odrzuciłam w 90%, krótki lekki welon + kwiaty, tak myślę
A co ty zakładasz na poprawiny??

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

a gdzie zamawiacie buty?? Wolałabym raczej nie lakierki, a w sklepach ogólnie dostępnych same takie

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

pasują na wesele sandały???
Oczywiście, że pasują. Teraz sandały są bardzo popularne, choć podobno jest przesąd, że butów bez palców i pięt nie powinno się ubierać do ślubu. Ale dlaczego, nie wiem :P
Kanius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 14:23   #4549
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Suknia marzeń cz.V

nie ma bolerka właśnie... Mam ślub w czerwcu więc tutaj myślę tylko o samym kościele. A jak to jest z butami open toe?? Muszę koniecznie mieć rajstopy, jest na to jakiś sposób?
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-24, 14:33   #4550
Kanius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 35
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
nie ma bolerka właśnie... Mam ślub w czerwcu więc tutaj myślę tylko o samym kościele. A jak to jest z butami open toe?? Muszę koniecznie mieć rajstopy, jest na to jakiś sposób?
Ja bym szła bez bolerka. W sumie masz tylko gołe ramiona jak większość dzisiejszych sukienek.
Obowiązku rajstopowego nie ma :P Niektóre dziewczyny ubierają specjalne pończochy/rajstopy do butów bez palców.
Ja planuje gołe nogi, buty bez pięt i bez palców- a ślubuje na koniec września.
Pełna dowolność, możesz iść w czym Ci się podoba, w czym Ci będzie wygodnie i do twarzy
Kanius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 14:48   #4551
tyna31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Wiadomości: 189
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Ja też mam problem z bolerkiem.
Suknię mam całą z organzy, prostą rybkę zdobioną kryształkami (bez żadnej koronki).
Problem jest taki że ma zdobienia wzdłuż linii dekoltu, coś jak na zdjęciu poniżej (mam inną suknię ale dekolt podobnie wykończony, tylko kryształki jaśniejsze).

Wg mnie koronkowe bolerko zupełnie nie pasuje, znalazłam w necie zdjęcie PM właśnie w koronkowym bolerku i jestem na nie


Bolerko planuję tylko do kościoła, wg mnie bardziej będzie pasowało tiulowe. Ale czy jak je założę na suknię (taką prostą tiulową koszulkę) to nie będzie się haczyć o kryształki?
__________________
22.08.2015

Edytowane przez tyna31
Czas edycji: 2015-03-24 o 14:50
tyna31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 15:05   #4552
Tequila _ Sunrise
Raczkowanie
 
Avatar Tequila _ Sunrise
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Suknia marzeń cz.V

A może szal z organzy zarzucony na ramiona?
__________________
Razem: 5.12.2010
Zareczyny: 26.09.2014
Nasz wielki dzien: 14.05.2016
Tequila _ Sunrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 16:23   #4553
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez tyna31 Pokaż wiadomość
Ja też mam problem z bolerkiem.
Suknię mam całą z organzy, prostą rybkę zdobioną kryształkami (bez żadnej koronki).
Problem jest taki że ma zdobienia wzdłuż linii dekoltu, coś jak na zdjęciu poniżej (mam inną suknię ale dekolt podobnie wykończony, tylko kryształki jaśniejsze).

Wg mnie koronkowe bolerko zupełnie nie pasuje, znalazłam w necie zdjęcie PM właśnie w koronkowym bolerku i jestem na nie


Bolerko planuję tylko do kościoła, wg mnie bardziej będzie pasowało tiulowe. Ale czy jak je założę na suknię (taką prostą tiulową koszulkę) to nie będzie się haczyć o kryształki?
to musiało by być pod sukienkę wkładane, może wtedy kryształki nie zahaczą
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 17:11   #4554
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
uwielbiam takie klimaty romantyczne, pudrowy róż Mówisz że ok?? to się cieszę Czy to jest normalne że kobieta chce ode mnie 350 zł za bolerko?? Moja mam stwierdziła że strasznie drogo, a jest również krawcową. Toczek raczej odrzuciłam w 90%, krótki lekki welon + kwiaty, tak myślę
A co ty zakładasz na poprawiny??

a gdzie zamawiacie buty?? Wolałabym raczej nie lakierki, a w sklepach ogólnie dostępnych same takie

pasują na wesele sandały???
ja też lubię takie klimaty romantyczne, dlatego uważam, że dobrze wszystko dograłaś

ja nie mam poprawin w lokalu, ale w ogrodzie za domem, więc będzie raczej kameralnie, nie wiem jeszcze co założę
sandałki moim zdaniem są jak najbardziej odpowiednie niektóre wyglądają pięknie. a co do butów, pewnie lepiej przejść i przymierzyć, ale ja sama akurat lubię przez neta zamawiać może tu coś znajdziesz http://visione.pl/pol_m_Obuwie-slubne-187.html


Cytat:
Napisane przez Kanius Pokaż wiadomość
Moje stanowią podstawę dobierania dodatków ślubnych
Wychodzi na to, że będziemy balowały w tych samych butach
no tak o ile moje będą dobre, przekonam się już niedługo kiedy dotrą może wrzucisz fotkę jak na stopie leżą? ja chętnie popatrzę

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
nie ma bolerka właśnie... Mam ślub w czerwcu więc tutaj myślę tylko o samym kościele. A jak to jest z butami open toe?? Muszę koniecznie mieć rajstopy, jest na to jakiś sposób?
rajstopy to już indywidualna kwestia, wiem, że są dziewczyny, które sobie nie wyobrażają iść do ślubu bez rajstop czy pończoch, ja za to sobie nie wyobrażam iść w takowych

Cytat:
Napisane przez tyna31 Pokaż wiadomość
Ja też mam problem z bolerkiem.
Suknię mam całą z organzy, prostą rybkę zdobioną kryształkami (bez żadnej koronki).
Problem jest taki że ma zdobienia wzdłuż linii dekoltu, coś jak na zdjęciu poniżej (mam inną suknię ale dekolt podobnie wykończony, tylko kryształki jaśniejsze).

Wg mnie koronkowe bolerko zupełnie nie pasuje, znalazłam w necie zdjęcie PM właśnie w koronkowym bolerku i jestem na nie


Bolerko planuję tylko do kościoła, wg mnie bardziej będzie pasowało tiulowe. Ale czy jak je założę na suknię (taką prostą tiulową koszulkę) to nie będzie się haczyć o kryształki?
też myślę, że taka koszulka gładka pod sukienkę to będzie najlepsze rozwiązanie
coś w tym stylu - http://img696.imageshack.us/img696/6889/104mis.jpg
http://white-bride.pl/wp-content/upl...4/04/sos47.jpg
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 17:53   #4555
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez tyna31 Pokaż wiadomość
Ja też mam problem z bolerkiem.
Suknię mam całą z organzy, prostą rybkę zdobioną kryształkami (bez żadnej koronki).
Problem jest taki że ma zdobienia wzdłuż linii dekoltu, coś jak na zdjęciu poniżej (mam inną suknię ale dekolt podobnie wykończony, tylko kryształki jaśniejsze).

Wg mnie koronkowe bolerko zupełnie nie pasuje, znalazłam w necie zdjęcie PM właśnie w koronkowym bolerku i jestem na nie


Bolerko planuję tylko do kościoła, wg mnie bardziej będzie pasowało tiulowe. Ale czy jak je założę na suknię (taką prostą tiulową koszulkę) to nie będzie się haczyć o kryształki?

jestem za bolerkiem- koszulką, sama chyba na takowe się skuszę. Nic na górę bym nie wrzucała bo automatycznie zakryje to co najpiękniejsze w tej sukience.

Saaheli nie mówie że zakupy przez internet są złe, ale obawiałabym się że będą nie pasować. Tobie wszystkie zamawiane leżą?
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 17:58   #4556
tyna31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Wiadomości: 189
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Dzięki za rady dziewczyny
Chyba faktycznie spróbuję z taką koszulką.

Najchętniej poszłabym w samej sukni, ale że ślub w kościele to nie za bardzo wypada.. Zwłaszcza że dekolt jest w serduszko a ja mam dość duży biust, z gorsetu się nie wylewam ale raczej nie wygląda to "skromnie"
__________________
22.08.2015
tyna31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 18:02   #4557
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Suknia marzeń cz.V

te mi się podobają, ale chyba za wysokie http://visione.pl/pol_pl_BALDOWSKI-N...rma-3235_4.jpg
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 18:29   #4558
Kanius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 35
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
ja też lubię takie klimaty romantyczne, dlatego uważam, że dobrze wszystko dograłaś

ja nie mam poprawin w lokalu, ale w ogrodzie za domem, więc będzie raczej kameralnie, nie wiem jeszcze co założę
sandałki moim zdaniem są jak najbardziej odpowiednie niektóre wyglądają pięknie. a co do butów, pewnie lepiej przejść i przymierzyć, ale ja sama akurat lubię przez neta zamawiać może tu coś znajdziesz http://visione.pl/pol_m_Obuwie-slubne-187.html




no tak o ile moje będą dobre, przekonam się już niedługo kiedy dotrą może wrzucisz fotkę jak na stopie leżą? ja chętnie popatrzę

Fotkę wrzucę jutro, bo dzisiaj moje stopy wyglądają na 80 lat- żyłka na żyłce :P więc psują cały efekt butów.
Dziewczyny na wątku melissowym mają masę zdjęć na butów żywo



rajstopy to już indywidualna kwestia, wiem, że są dziewczyny, które sobie nie wyobrażają iść do ślubu bez rajstop czy pończoch, ja za to sobie nie wyobrażam iść w takowych
Podpisuję się obiema rękami i nogami pod tym



też myślę, że taka koszulka gładka pod sukienkę to będzie najlepsze rozwiązanie
coś w tym stylu - http://img696.imageshack.us/img696/6889/104mis.jpg
http://white-bride.pl/wp-content/upl...4/04/sos47.jpg
do zdobnej góry gorsetu tylko gładka koszulka ubierana pod suknie
Kanius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 21:07   #4559
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

mielnus - oczywiście, że nie wszystkie zawsze mi pasowały zazwyczaj zamawiam tam, gdzie jest darmowy zwrot, wtedy nawet jak buty są złe, to nie żałuję, że zamówiłam :P
te butki są ładne, Baldowski w ogóle ma ładne modele http://www.baldowski.pl/pl/czolenka-66/
ale też widziałam na wątku z butami ślubnymi, że Kotyl ma ładne i zgrabne czółenka w różnych kolorach

Kanius, ok, rozumiem i masz rację, przeglądnę sobie wątek na wizażu
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 06:17   #4560
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: Suknia marzeń cz.V

A jakie wy modele wybieracie??? CO myślicie o takich z paseczkiem? A te z otwartym czubkiem przygarnęłabym bez zastanowienia, na pewno.... Szkoda że średnio z rajstopami wyglądają. Gdzieś czytałam że gołe nogi do śluby wyglądają nieelegancko.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pol_pl_KOTYL-Perlowe-Skora-Pasek-Kokardka-4315_4.jpg (35,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 790897-esperansa-a589-be_-pw-03_kopia.jpg (25,5 KB, 10 załadowań)
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-19 15:50:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.