"Pierwsza miłość" część V - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-25, 19:15   #4531
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

uffff bo myślałam, że przegapiłam, ale padło słowo kapuś z ust Aurelii.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 09:28   #4532
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Cześć ,dopiero odkryłam ten wątek :
To fakt , że PM ogląda się coraz mniej chętnie ...ciągle wałkują to samo a wątek Huberta i Marysi już mnie powoli zaczyna drażnić ...W dodatku prawie wszystko jest takie przewidywalne ... Mogliby dodać jeszcze kilka nowych młodych postaci i trochę by się ożywiło
A wątek Fabiana i Patrycji jaki prawdziwy - Patrycja znajduje miłość a koleżanka zazdrosna robi sceny samo życie
Nie lubię takiego przetrzymywania napięcia , wolę kawę na ławę albo akcje znienacka
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 11:39   #4533
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Teraz zapowiada się ciekawie...
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 12:38   #4534
zuzka0
Zakorzenienie
 
Avatar zuzka0
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 391
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

w ostatnim odcinku śmieszne było dla mnie to, że Pati z Fabianem leżą w namiocie i się całuję - Fabian jest w koszulce, następna scena rozmawiają, znów zaczynają sie całować a on juz bez koszulki czary mary
__________________
W górach nie ma granic, tam szuka się wolności. — Krzysztof Wielicki
zuzka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 13:47   #4535
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Powiem wam, że ostatnio nie miałam czasu oglądać PM i jakoś w ogóle nie jest mi szkoda z tego powodu. Widziałam tylko reklamę, w której było, że porwali Maryśkę czy coś takiego. Ileż razy można. Daliby już sobie spokój z tymi wątkami kryminalnymi bo są beznadziejne.
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 13:49   #4536
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Cytat:
Napisane przez matyldaaaa Pokaż wiadomość
Powiem wam, że ostatnio nie miałam czasu oglądać PM i jakoś w ogóle nie jest mi szkoda z tego powodu. Widziałam tylko reklamę, w której było, że porwali Maryśkę czy coś takiego. Ileż razy można. Daliby już sobie spokój z tymi wątkami kryminalnymi bo są beznadziejne.
Też widziałam, ciekawie się zapowiada. Ja tam wolę te kryminalne wątki, są choć ciut ciekawsze od tych flaków z olejem (czyt. miłości Marysi i Huberta)
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 22:21   #4537
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Mnie wkurza patrycja, ciągle te same minki. Denerwująca jest.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 23:01   #4538
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Jakim cudem Król wrócił do pracy? W grudniu przegapiłam sporo odcinków i sama nie wiem, kiedy to się stało?
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 10:01   #4539
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 191
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Mnie się podobały sceny Nikoli i Radka ze zwiastuna Ogólnie pasują do siebie z wyglądu, fajnie się na nich patrzy. Chociaż wciąż ona mi się wydaje trochę dziwna i podejrzana
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 10:06   #4540
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Młody Król to niezły playboy Wy serio lubicie ten serial, czy oglądacie tylko dla jaj, żeby się pośmiać? Czasami ten serial jest tak żenujący, że szok. Na przykład jak ten brat Patrycji ganiał się po tym studiu mody Sabiny i grała jakaś amerykańska muza. I to było zrobione na amerykański style. W tle muzyka, oni się ganiają, rzucają ciuchami, jeżdzą na jakiś wieszakach na kółkach i od czasu do czasu, gdy muzyka zwolni spoglądają sobie z bliska w oczy. Rety, co za żenada Scenarzysta jest chyba na haju, jak pisze scenariusz
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 11:11   #4541
waziek
Raczkowanie
 
Avatar waziek
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 47
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Młody Król to niezły playboy Wy serio lubicie ten serial, czy oglądacie tylko dla jaj, żeby się pośmiać? Czasami ten serial jest tak żenujący, że szok. Na przykład jak ten brat Patrycji ganiał się po tym studiu mody Sabiny i grała jakaś amerykańska muza. I to było zrobione na amerykański style. W tle muzyka, oni się ganiają, rzucają ciuchami, jeżdzą na jakiś wieszakach na kółkach i od czasu do czasu, gdy muzyka zwolni spoglądają sobie z bliska w oczy. Rety, co za żenada Scenarzysta jest chyba na haju, jak pisze scenariusz
Zawsze w takich momentach nie wiem czy się śmiać czy płakać i odwracam wzrok od telewizora
__________________

waziek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-27, 12:50   #4542
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Cytat:
Napisane przez waziek Pokaż wiadomość
Zawsze w takich momentach nie wiem czy się śmiać czy płakać i odwracam wzrok od telewizora
Śmiać, przecież tego serialu nie można brać na serio.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 14:05   #4543
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Młody Król to niezły playboy Wy serio lubicie ten serial, czy oglądacie tylko dla jaj, żeby się pośmiać? Czasami ten serial jest tak żenujący, że szok. Na przykład jak ten brat Patrycji ganiał się po tym studiu mody Sabiny i grała jakaś amerykańska muza. I to było zrobione na amerykański style. W tle muzyka, oni się ganiają, rzucają ciuchami, jeżdzą na jakiś wieszakach na kółkach i od czasu do czasu, gdy muzyka zwolni spoglądają sobie z bliska w oczy. Rety, co za żenada Scenarzysta jest chyba na haju, jak pisze scenariusz

Już myślałam, że to tylko mi nie spodobał się ten fragment. Żenujące to było i mam nadzieję, że więcej takich pierdół nie będzie
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 14:20   #4544
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość

Już myślałam, że to tylko mi nie spodobał się ten fragment. Żenujące to było i mam nadzieję, że więcej takich pierdół nie będzie

Ale takie pierdoły są w średnio co drugim odcinku. Amerykańska muza w tle i sceny na american style...wolność, młodość, frywolność, miłość...no żenada. Ten serial jest tak głupi, że chyba wstyd by mi było grać te sceny
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 14:26   #4545
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Ale takie pierdoły są w średnio co drugim odcinku. Amerykańska muza w tle i sceny na american style...wolność, młodość, frywolność, miłość...no żenada. Ten serial jest tak głupi, że chyba wstyd by mi było grać te sceny
Nie oglądam na bieżąco wszystkich odcinków, a jak już obejrzę to dla odmóżdżenia Te niektóre problemy to z dupy wyjęte - chrapanie tego z wadlewa, ciągłe porachunki Huberta z mafią albo przekazanie pałeczki menadżera Kaśce - kto normalny dałby mu cokolwiek prowadzić?
Absurd goni absurd.
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 14:43   #4546
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Nie oglądam na bieżąco wszystkich odcinków, a jak już obejrzę to dla odmóżdżenia Te niektóre problemy to z dupy wyjęte - chrapanie tego z wadlewa, ciągłe porachunki Huberta z mafią albo przekazanie pałeczki menadżera Kaśce - kto normalny dałby mu cokolwiek prowadzić?
Absurd goni absurd.

Haha ja tez nie oglądam, ale każdy odcinek, który obejrzę ma właśnie motyw muzy w tle i szalonych pomysłów, które nie mają miejsca w realu. Jasne, już widzę jak jakaś dwójka osób rzuca się ciuchami w domu mody Dobrze, że w muzeum narodowym nie rzucają się obrazami...No, a problemy faktycznie z dupy- modelki w wadlewie i zazdrośc wiejskich kobiet, walka o wygranie randki z jakimś tam gwiazdorem sprzed lat. Ale i tak wolę te lightowe wadlewskie problemy, bo przynajmniej wiadomo, że to są jaja. Gorzej jak włącza się wątek kryminalny- Hubert non stop walczy z jakimiś czarnymi postaciami, Paweł-niezwyciężony heros, który sam potrafi pokonać bez żadnej pięciu zawodowych zabójców z kałasznikowami i maczetami, zmartwychwstanie Artura, porwania, niedoszłe gwałty na Marysi, porzucenie medycyny na ostatnim roku na rzecz bycia kwiaciarką...Ale ten serial jest zryty
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 20:27   #4547
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Haha ja tez nie oglądam, ale każdy odcinek, który obejrzę ma właśnie motyw muzy w tle i szalonych pomysłów, które nie mają miejsca w realu. Jasne, już widzę jak jakaś dwójka osób rzuca się ciuchami w domu mody Dobrze, że w muzeum narodowym nie rzucają się obrazami...No, a problemy faktycznie z dupy- modelki w wadlewie i zazdrośc wiejskich kobiet, walka o wygranie randki z jakimś tam gwiazdorem sprzed lat. Ale i tak wolę te lightowe wadlewskie problemy, bo przynajmniej wiadomo, że to są jaja. Gorzej jak włącza się wątek kryminalny- Hubert non stop walczy z jakimiś czarnymi postaciami, Paweł-niezwyciężony heros, który sam potrafi pokonać bez żadnej pięciu zawodowych zabójców z kałasznikowami i maczetami, zmartwychwstanie Artura, porwania, niedoszłe gwałty na Marysi, porzucenie medycyny na ostatnim roku na rzecz bycia kwiaciarką...Ale ten serial jest zryty
Reakcja na pogrubione:

Nie oglądam PM regularnie- raczej z nudów czy nadmiaru nauki. Widziałam dzisiaj zapowiedź w tv. Scena i gadka aktora o tej scenie, ciekawy pomysł. Moje pytanie znowu Maryśka w tarapatach? Widziałam, że będą do niej strzela ć
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 21:06   #4548
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Ja oglądam PM ostatnio regularnie i wiem, że to tylko serial, ale lubię go. Ma absurdalne wątki, ale traktuję to z dystansem, przy niektórych scenach się pośmieje, przy innych już nie. Lubiłam jak jeszcze Paweł był z Marysią, fajnie, pasowali mi wtedy do siebie i podobały mi się te miłosne piosenki w tle, które często leciały
Oglądam też czasem "Na Wspólnej", ale nie piszę w tym wątku, PM jednak oglądam częściej.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2013-01-27 o 21:10
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 11:01   #4549
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Ja oglądam PM ostatnio regularnie i wiem, że to tylko serial, ale lubię go. Ma absurdalne wątki, ale traktuję to z dystansem, przy niektórych scenach się pośmieje, przy innych już nie. Lubiłam jak jeszcze Paweł był z Marysią, fajnie, pasowali mi wtedy do siebie i podobały mi się te miłosne piosenki w tle, które często leciały
Oglądam też czasem "Na Wspólnej", ale nie piszę w tym wątku, PM jednak oglądam częściej.
Dokładnie.
Ja też oglądam regularnie, chociaż raczej dla odmóżdżenia - jak już któraś tu napisała. Ot, miła odskocznia od codzienności
Chociaż fakt, niektóre wątki, szczególnie te ostatnie sa dla mnie nie do przejścia, dlatego oglądam piąteprzezdziesiąte
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 13:18   #4550
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Jeny, jak zobaczyłam tę reklamę/zwiastun na Polsacie to myslałam ze modnie yebnę. Nosz kurde groszek przecież to było więcej niż pewne, że zatrzymanie tego Jakuba będzie niebezpieczne dla Marysi i Hubcia, o Julce nie wspominam nawet... i że prędzej czy później skończy się to źle... No nie wiem może jestem przewrażliwiona, bo jestem mamą, ale nie wiem jakim trzeba być debilem by ponad bezpieczeństwem SWOJEGO dziecka stawiać bezpieczenstwo dziecka swojego wroga, no kurde, co to ma być?
Powzięłam postanowienie nie oglądania więcej PM, bo normalnie krew się gotuje...

No dobra, wiem że to tylko serial.

Mimo wszystko facepalm...
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 19:25   #4551
zuzka0
Zakorzenienie
 
Avatar zuzka0
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 391
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Hm a ja lubię go oglądać i wiedząc, że to tylko serial po prostu podchodzę do niego z dystansem
__________________
W górach nie ma granic, tam szuka się wolności. — Krzysztof Wielicki
zuzka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 19:41   #4552
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

jakby każdy serial traktował poważnie to sądzę, że byłoby w naszym kraju jeszcze gorzej niż jest. Sami scenarzyści wypowiadają się, że w PL nie ma co robić ambitniejszych produkcji bo mamy skretyniałe społeczeństwo (i sorry, ale nie sposób nie przyznać im racji rozglądając się dookoła), błędów w serialu można wymienić miliony np. Daga miała kiedyś nadać kurierem przesyłki a na kartonach były poprzyklejane zwykłe "papierki" pocztowe na paczki, no przykładów można mnożyć ale jak ktoś już powiedział serial ogląda się dla odmóżdżenia, pożywką dla mózgu są książki, dokumenty, ambitne filmy a nie seriale. I samym Mozartem człowiek żyje, czasami dobrze potupać nogą do disco polo Takie moje zdanie.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 07:54   #4553
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Było wczoraj coś śmiesznego?
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 08:46   #4554
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Cytat:
Napisane przez zuzka0 Pokaż wiadomość
w ostatnim odcinku śmieszne było dla mnie to, że Pati z Fabianem leżą w namiocie i się całuję - Fabian jest w koszulce, następna scena rozmawiają, znów zaczynają sie całować a on juz bez koszulki czary mary
Moja babcia zupełnie skupiła wzrok na czym innym w tej scenie
- yyyh... im się namiot pali! a oni nie wiedzą!
- nie babciu, to tylko ognisko w tle!
- ale na pewno?

Ogólnie denerwuje mnie wątek Pati-Fabian... Oboje mi się nie podobają, ani wizualnie, ani jako postacie, ani aktorsko (chociaż czy można wymagać jakiegokolwiek poziomu po pm? eee )

Cytat:
Napisane przez thealee Pokaż wiadomość
Dokładnie.
Ja też oglądam regularnie, chociaż raczej dla odmóżdżenia - jak już któraś tu napisała. Ot, miła odskocznia od codzienności
Chociaż fakt, niektóre wątki, szczególnie te ostatnie sa dla mnie nie do przejścia, dlatego oglądam piąteprzezdziesiąte
to już weszło w mój nawyk
odmóżdżenie = PM , chipsy i piwko
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 11:01   #4555
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 191
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Niezłe tempo ma ta Nikola. Najpierw mówi Radkowi, że czemu w ogóle pomyślał, że coś mogłoby między nimi być a na następnym spotkaniu wskakuje mu do łóżka
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 11:38   #4556
daab123
Zakorzenienie
 
Avatar daab123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3 630
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Podobno teraz mu wskoczyła do łóżka i przestanie się do niego odzywać i z nim kontaktować. I jeśli komuś nie podobał się wątek co Radek z Nikolą się ganiali po salonie to dzisiejszy odcinek też się nie spodoba bo będą się ganiali po kuchni i rzucali w siebie mąką
__________________
 
Razem od 07.01.2011

daab123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 11:40   #4557
Lenka_1993
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1993
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: In my paradise. ♥
Wiadomości: 1 583
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Coś mi się wydaje, że ta Nikola chce tylko się zabawić naszym Radziem
__________________
Powrót do gry!

Ćwiczę od 27.10.2014

Mel B - Full Body.
Insanity - Zakończone.
Lenka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 11:58   #4558
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Fabian ma taki głos, że sobie nie wyobrażam go krzyczącego
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 12:01   #4559
daab123
Zakorzenienie
 
Avatar daab123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3 630
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Jak dla mnie skoro chcieli w jakiś super sposób przerwać pobyt Fabiana i Patrycji nad jeziorem mogli coś lepszego wymyślić, a nie śmierć babci
__________________
 
Razem od 07.01.2011

daab123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 13:11   #4560
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: "Pierwsza miłość" część V

Cytat:
Napisane przez daab123 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie skoro chcieli w jakiś super sposób przerwać pobyt Fabiana i Patrycji nad jeziorem mogli coś lepszego wymyślić, a nie śmierć babci
Nom... Słabe to było.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-05 19:21:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.