Suknia marzeń cz. II - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-08, 18:31   #4561
asior 24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 38
Dot.: Suknia marzeń cz. II

[QUOTE=tancerka212;9279493]
Cytat:
Napisane przez karolinaa Pokaż wiadomość

o rany ta suknia mnie powala na kolana jest po prostu boska tylko mam wrażenie że na zywej osobie jest jakaś taka "większa" no i ma duży tren a ja trenu będę unikała o ile będę mogła.. gdyby nie miala tego trenu to chybabym ją chciała przymierzyc a tak wstrzymam się jeszcze troche z wyborem sukni bo ślub dopiero za 22 miesiące;D no i to sznurowanie aż do bioder też budzi moje mieszane uczucia ale suknia jakby nie patrzec mi się podoba.. ciekawe czy ta ilość ozdób by mnie nie przytłoczyła i nie przyćmiła osoby panny młodej.. ale to kazdemu inaczej pasuje w kazdym razie bardzo dziękuję za wklejenie linku z allegro


w ogole powiedzcie mi dziewczyny jak to jest.. przyjrzyjcie się zdjęciu katalogowemu tej sukni maggie sotttero jest ono miedzy zdjęciami jedno zamieszczone i dół tej sukni w katalogu zdaje sie byc taki "ostry" i tak prosto jakby układający się a na zywej dziewczynie z dolu robi się troszką taka bombka na dole zaokrąglona... podobaja mi się takie ostro i prosto krojone suknie a na dziewczynie widzę że suknia jednak układa się na samym dole inaczej... czy to zdjęcie w katalogu jest podrasowane jesli chodzi o dół sukni??? ja juz nie wiem..
Tancerka ja myślę że suknia z katalogu jest bez koła tylko z halką,a pani na zdjęciu ma z kołem-ono sie bardzo odznacza jak się przyjrzysz na zdjęciu na katalogowym nic a nic nie widać i dlatego dół jest skromniejszy i prostszy....
asior 24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 18:33   #4562
asior 24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 38
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Ja mam w planach szycie sukni - koronkowej Krawcowa powiedziała, że jest w stanie uszyć suknię dokładnie taką jak ze zdjęcia więc mam nadzieję, że tak będzie...
A widziałaś koronkę jest identyczna z tą z katalogu?
asior 24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 18:37   #4563
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez asior 24 Pokaż wiadomość
A widziałaś koronkę jest identyczna z tą z katalogu?
Jeszcze nic nie zamawiałam, bo nie mam wybranego modelu sukni Ale babka mówiła, że zanim zaczną szyć pokazują wszystkie materiały, koronki i dopiero po akceptacji panny młodej z tego szyją...
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 18:40   #4564
asior 24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 38
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Ja mam w planach szycie sukni - koronkowej Krawcowa powiedziała, że jest w stanie uszyć suknię dokładnie taką jak ze zdjęcia więc mam nadzieję, że tak będzie...
I pewnie masz dobrą krawcową?Mi w sumie w salonie też tak powiedzieli,ale nie znam tego salonu(mam ograniczone działanie bo nie mieszkam w Polsce i salon musi blisko lub we Wrocławiu bo bedę tylko 2 tygodnie przed ślubem),wiec mam obawy,wybrałam też suknie z prostego -w miarę materiału bez udziwnień i gorsetu
asior 24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 18:45   #4565
asior 24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 38
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Jeszcze nic nie zamawiałam, bo nie mam wybranego modelu sukni Ale babka mówiła, że zanim zaczną szyć pokazują wszystkie materiały, koronki i dopiero po akceptacji panny młodej z tego szyją...
A słyszałaś coś może o bielesimie(niewiem czy dobrze napisałam)na ulicy sokolniczej?I ile będzie Twoja sukienka kosztowała(w jakiej granicy)może wiesz już?
asior 24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 19:00   #4566
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez asior 24 Pokaż wiadomość
I pewnie masz dobrą krawcową?Mi w sumie w salonie też tak powiedzieli,ale nie znam tego salonu(mam ograniczone działanie bo nie mieszkam w Polsce i salon musi blisko lub we Wrocławiu bo bedę tylko 2 tygodnie przed ślubem),wiec mam obawy,wybrałam też suknie z prostego -w miarę materiału bez udziwnień i gorsetu
Nie wiem czy jest dobra Jedna dziewczyna z forum szyła u niej suknię na poprawiny i była zadowolona i mówiła że widziała 2 uszyte przez nią suknie i były uszyte bardzo dobrze... więc mam nadzieję, że nie sknoci sprawy

Cytat:
Napisane przez asior 24 Pokaż wiadomość
A słyszałaś coś może o bielesimie(niewiem czy dobrze napisałam)na ulicy sokolniczej?I ile będzie Twoja sukienka kosztowała(w jakiej granicy)może wiesz już?
Nie byłam tam jeszcze, ale mam zamiar (jeden z dwóch salonów które mam zamiar odwiedzić) bo mają suknie Maggie Sottero.
Pytałam o cenę sukni, to cała z koronki kosztowalaby 1600-1800zł ze wszystkim.
Ale całej z koronki już nie chcę, więc może będzie coś taniej
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 19:09   #4567
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Suknia marzeń cz. II

[quote=asior 24;9280821]
Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
Tancerka ja myślę że suknia z katalogu jest bez koła tylko z halką,a pani na zdjęciu ma z kołem-ono sie bardzo odznacza jak się przyjrzysz na zdjęciu na katalogowym nic a nic nie widać i dlatego dół jest skromniejszy i prostszy....

ja się nie znam jeszcze na procedurach kupowania sukni więc wybaczcie za głupkowate pytanie ale czy w sklepie można sobie wybrać czy się chce halkę czy koło?? bardzo podoba mi się jak spód sukni jest taki "wypełniony" tiulem i nie wiem czy to się jakoś nazywa, czy to jest taka jakaś jedna halka czy kilka halek na raz??? u tej pani na realnym zdjęciu zauwazylam ze jest koło ale nie bylam pewna czy na katalogowym zdjęciu koło tak zamaskowali czy własnie go nie ma.
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-08, 19:20   #4568
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ja się nie znam jeszcze na procedurach kupowania sukni więc wybaczcie za głupkowate pytanie ale czy w sklepie można sobie wybrać czy się chce halkę czy koło?? bardzo podoba mi się jak spód sukni jest taki "wypełniony" tiulem i nie wiem czy to się jakoś nazywa, czy to jest taka jakaś jedna halka czy kilka halek na raz??? u tej pani na realnym zdjęciu zauwazylam ze jest koło ale nie bylam pewna czy na katalogowym zdjęciu koło tak zamaskowali czy własnie go nie ma.
Z tego co sie orientuje to w wiekszosci salonow sukienki nie maja w standardzie ani kol ani halek, to sa dodatkowe opcje jakie sie sklada przy zamowieniu. Kol tez nie ma jednego rodzaju tylko jest kilka potrojne, podwojne i pojedyncze. Wiec wszystkiego musisz dowiedziec sie w salonie
Dodam tylko jedno ze sukienki z samymi halkami moga sie troszke majtac miedzy nogami, bo nie maja tzw. izolacji
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 19:24   #4569
asior 24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 38
Dot.: Suknia marzeń cz. II

[QUOTE=tancerka212;9281348]
Cytat:
Napisane przez asior 24 Pokaż wiadomość


ja się nie znam jeszcze na procedurach kupowania sukni więc wybaczcie za głupkowate pytanie ale czy w sklepie można sobie wybrać czy się chce halkę czy koło?? bardzo podoba mi się jak spód sukni jest taki "wypełniony" tiulem i nie wiem czy to się jakoś nazywa, czy to jest taka jakaś jedna halka czy kilka halek na raz??? u tej pani na realnym zdjęciu zauwazylam ze jest koło ale nie bylam pewna czy na katalogowym zdjęciu koło tak zamaskowali czy własnie go nie ma.
Pewnie że możesz sobie wybrać,jeśli suknia ci się podoba tylko ma np za duży dół to mówisz ze chciałabyś mniejszy lub odwrotnie,co do halki to jest kilka lub jedna s falbankami zeby suknia była większa ale bez koła,ja tak własnie chce zrobić,wziąć kilka halek lub ta jedną bo koło mi sie nie podoba za bardzo sie odznacza i zle wygloda na zdjęciach,w tańcu a nawet gdy pan młody niesie na rękach.....
asior 24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 19:28   #4570
asior 24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 38
Dot.: Suknia marzeń cz. II

[QUOTE=tancerka212;9281348]
Cytat:
Napisane przez asior 24 Pokaż wiadomość


ja się nie znam jeszcze na procedurach kupowania sukni więc wybaczcie za głupkowate pytanie ale czy w sklepie można sobie wybrać czy się chce halkę czy koło?? bardzo podoba mi się jak spód sukni jest taki "wypełniony" tiulem i nie wiem czy to się jakoś nazywa, czy to jest taka jakaś jedna halka czy kilka halek na raz??? u tej pani na realnym zdjęciu zauwazylam ze jest koło ale nie bylam pewna czy na katalogowym zdjęciu koło tak zamaskowali czy własnie go nie ma.
A co do głupich pytań to nie ma takich są co najwyżej głupie odpowiedzi.....
asior 24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 19:32   #4571
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez asior 24 Pokaż wiadomość
Ja szyje suknie w salonie i nie jest z koronki,więc chyba nie powinnam się obawiać!?(ma tylko troszeczkę koroneczki pod biustem i na trenie)A powiedz agniesia czy te suknie były też szyte w salonach czy tylko u krawcowych(te z allegro,szyte na wzór)?i czy to były tylko z koronek czy inne też?Bo wystraszyłaś mnie tym postem.
Jak szyjesz w salonie to myślę, że nie masz się czego obawiać, tym bardziej, że nie masz sukni z dużą ilością koronki, chociaż ja nie mam z tym doświadczenia. A te suknie szyte "na wzór" z allegro były od krawcowych.
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-08, 19:43   #4572
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Suknia marzeń cz. II

jej wielkie dzięki dziewczyny bo mi się właśnie te koła nie za bardzo podobają... no może jeszcze jakieś małe ale te wielkie też się majtają strasznie i jak pan młody na ręce bierze to taki stelaż cały się podnosi hehhehe w ogóle jak w tym się siada przy stole w takim wielkim kole albo w Kościele??? jest jakaś nauka siedzenia w takiej sukni??? nie wykluczam jeszcze żadnej opcji ale póki co obserwuję i wyszukuję swoje typy i większość mi się własnie sukien podoba takich puchatych pod spodem
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 06:34   #4573
martyś1984
Rozeznanie
 
Avatar martyś1984
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 694
Dot.: Suknia marzeń cz. II

zlamanie zakazu sprzedazy
__________________
Nasza miłość kwitnie od 11II2006 r.
Nasz ślub cywilny od 21IX2007 r., a Kościelny od 27 IX 2008 r.
Egzamin z JM 14V2009 r.zdany II stopień

Pani mgr inż już od 30 czerwca 2009 r.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-10-09 o 07:41
martyś1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 06:37   #4574
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Suknia marzeń cz. II

/ciach/

to nie najlepsze miejsce na takie ogłoszenie
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-10-09 o 07:42
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 07:09   #4575
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Suknia marzeń cz. II

martyś1984 chyba moderatorzy nie będą zachwyceni Tu nie sprzedajemy.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 08:18   #4576
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez asior 24 Pokaż wiadomość
Pewnie że możesz sobie wybrać,jeśli suknia ci się podoba tylko ma np za duży dół to mówisz ze chciałabyś mniejszy lub odwrotnie,co do halki to jest kilka lub jedna s falbankami zeby suknia była większa ale bez koła,ja tak własnie chce zrobić,wziąć kilka halek lub ta jedną bo koło mi sie nie podoba za bardzo sie odznacza i zle wygloda na zdjęciach,w tańcu a nawet gdy pan młody niesie na rękach.....
Ja chcialam sukienke bez kola, moje argument byly podobne bo sie odznacza bo podczas wnoszenia na sale nogi bylo by mi widac..... I co mialam kolo w halce z falbankami .... malutkie gietkie tzw. komunijne, i nic mi sie nie odznaczalo a sukienka byla puchata same popatrzcie, a podczas noszenia na rekach nic mi na twarz nie lecialo tak jakby sie moglo wydawac w przypadku kola, a w zalaczeniu zdjecie z naszej sesji plenerowej - wlezlismy na Szczeliniec 918m npm. i stroj mi wcale nie przeszkadzal

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1222110168
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1222110168
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1222110168

Dlatego sadze ze kazda z nas powinna przymierzyc kazda ewentualnosc i niczego sie nie zapierac na starcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dsc01730.jpg (60,5 KB, 184 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc01714.jpg (23,2 KB, 140 załadowań)
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 08:25   #4577
massowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 80
Dot.: Suknia marzeń cz. II

oto moja:

http://annaisbridal.pl/kolekcja.php?k=luna

co sądzicie miłe Panie ?
__________________
Jesteśmy razem od: 18.04.2003
Małżeństwem jesteśmy od 18.04.2009

Natalka - nasza córeczka ) 22.05.2010




massowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 08:37   #4578
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez massowa Pokaż wiadomość
oto moja:

http://annaisbridal.pl/kolekcja.php?k=luna

co sądzicie miłe Panie ?
Mnie się nie podoba.
Podobają mi się węższe suknie.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 08:38   #4579
Bianka2010
Przyczajenie
 
Avatar Bianka2010
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 15
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez massowa Pokaż wiadomość
oto moja:

http://annaisbridal.pl/kolekcja.php?k=luna

co sądzicie miłe Panie ?
... bardzo ładna, taka klasyczna a zarazem dziewczęca i nie przesadzona z dodatkami.... naprawde super, tylko wydaje mi się że trzeba mieć dość dobrą figurę, może poszerzać w biodrach, ale za to wyszczupla talie...
Bianka2010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 08:42   #4580
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez massowa Pokaż wiadomość
oto moja:

http://annaisbridal.pl/kolekcja.php?k=luna

co sądzicie miłe Panie ?
jest ładna, ale raczej ja bym takiej nie kupiła, bo dla mnie jest za szeroka a ja wolę węższe suknie i w takich lepiej wyglądam. Ale ty możesz wyglądać w niej pięknie
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 09:40   #4581
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Daget miałaś przecudną suknię!!! bardzo mi się podoba jak na dole sukni tak jak u Ciebie wystaje troszkę tiulu spod spodu naprawdę to suknia w moim guście u siebie co najwyżej bym nie chciała tak gołych pleców- nie wiem czemu ale nie lubię ich pokazywac-jakaś taka moja bzdura wymyslona... a z tym kołem rzeczywiście pięknie się układała, puchato jak trzeba i na rękach ładnie leżała a więc zapamiętuję kolejną opcję zwaną koło komunijne
Daget a możesz powiedziec jakiej firmy miałaś suknię? koniecznie będę musiała odwiedzić salon z takimi sukniami bo mnie urzekłą
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 09:46   #4582
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
Daget a możesz powiedziec jakiej firmy miałaś suknię? koniecznie będę musiała odwiedzić salon z takimi sukniami bo mnie urzekłą
Dziekuje za uznanie.
I tu jest problem Tancerko, bo sukienka jest mojego projektu i w zadnym salonie jej nie znajdziesz... I to jest wlasnie suknia z moich marzen, taka ja sobie wymarzylam , a krawcowa tylko moje marzenie urealnila.
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 13:42   #4583
asior 24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 38
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez massowa Pokaż wiadomość
oto moja:

http://annaisbridal.pl/kolekcja.php?k=luna

co sądzicie miłe Panie ?
Ja uwielbiam takie suknie,ta jest piękna,nie przesadzona i taka....tradycyjna.....
asior 24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 14:00   #4584
asior 24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 38
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez Bianka2010 Pokaż wiadomość
... bardzo ładna, taka klasyczna a zarazem dziewczęca i nie przesadzona z dodatkami.... naprawde super, tylko wydaje mi się że trzeba mieć dość dobrą figurę, może poszerzać w biodrach, ale za to wyszczupla talie....

Moim zdaniem takie suknie pasuje wielu osobą(ukrywają to i tamto)a i gorset można mocniej ścisnąć żeby efekt był jeszcze lepszy a do obcisłych sukien to dopiero trzeba mięć figurę!!!!!


Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Dziekuje za uznanie.
I tu jest problem Tancerko, bo sukienka jest mojego projektu i w zadnym salonie jej nie znajdziesz... I to jest wlasnie suknia z moich marzen, taka ja sobie wymarzylam , a krawcowa
tylko moje marzenie urealnila.
Gratuluje pomysłu!!!!!A suknia bardzo ładna!!!!!
asior 24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 14:49   #4585
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Daget no to moje ukłony w Twoją stronę skoro umiałaś zaprojektować własną suknię marzen i jeszcze wytłumaczyć krawcowej czego chcesz też bym chciała uszyć swoją suknię marzeń ale póki co to nie wiem nawet o czym marzę taki jest wybór i wszystkie są piękne..
a mam jeszcze pytanie czy takie rozwiązanie w suknie- że u dołu jest krótszy materiał i spod niego wystaje tiul ma jakąś nazwę??? ciekawa jestem, bo takie slownictwo czasem istnieje a się go nie zna no a moze okazać sie pomocne w tłumaczeniu ta twoja krawcowa to chyba musiała być twoja przyjaciółka czy co bo tak ci ją ładnie zrobiła że ja tu pytam o najbardziej znane marki sukien ślubnych a to się okazuje twórczość własna nie no szacuneczek!!!
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 16:14   #4586
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
Daget no to moje ukłony w Twoją stronę skoro umiałaś zaprojektować własną suknię marzen i jeszcze wytłumaczyć krawcowej czego chcesz też bym chciała uszyć swoją suknię marzeń ale póki co to nie wiem nawet o czym marzę taki jest wybór i wszystkie są piękne..
a mam jeszcze pytanie czy takie rozwiązanie w suknie- że u dołu jest krótszy materiał i spod niego wystaje tiul ma jakąś nazwę??? ciekawa jestem, bo takie slownictwo czasem istnieje a się go nie zna no a moze okazać sie pomocne w tłumaczeniu ta twoja krawcowa to chyba musiała być twoja przyjaciółka czy co bo tak ci ją ładnie zrobiła że ja tu pytam o najbardziej znane marki sukien ślubnych a to się okazuje twórczość własna nie no szacuneczek!!!
asior tancerka jeszcze raz dziekuje...
Odpowiadam po kolei na pytania
- nie wiem czy wystajacy tiul spod krotszego materialu ma jakas fachowa nazwe
- do krawcowej trafilam dzieki dwom niezaleznym osobom (mojej kumpeli i zonie kumpla ze studiow), obie szyly u niej sukienki slubne i slubowaly miesiac po sobie (w dwoch roznych miastach).
Krawcowa rewaelacja, szylysmy sukienke 7 miesiecy co miesiac jezdzilam na przymiarki prawie 2 godz. ale zawsze jechalam z takim powerem ze znowu cos stworzymy. A przyjechalam do niej zamowic szycie z wlasnym szkicem i kilkunastoma wydrukowanymi sukienkami z internetu bo z kazdej chcialam cos. No i wyszla ta wymarzona.
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 16:23   #4587
Choco33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 25
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Dzieczyny, poszukuje takiej sukni. Jeśli ktoś ją gdzieś widział (katalog, strona, salon czy cokolwiek) dajcie znać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0369719137.jpg (17,3 KB, 342 załadowań)
Choco33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 16:42   #4588
asior 24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 38
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez Choco33 Pokaż wiadomość
Dzieczyny, poszukuje takiej sukni. Jeśli ktoś ją gdzieś widział (katalog, strona, salon czy cokolwiek) dajcie znać.
Tu jest ta sama.....
http://www.allegro.pl/item446458123_suknie_slub ne_na_wymiar_z_halka_prom ocja[img]




Edytowane przez asior 24
Czas edycji: 2008-10-15 o 14:24
asior 24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 17:09   #4589
Choco33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 25
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez asior 24 Pokaż wiadomość
Faktycznie, dziękuję bardzo
Choco33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 13:03   #4590
ania20m
Wtajemniczenie
 
Avatar ania20m
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 2 196
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Witam dziewczyny
na moim chomiku znajdziecie mnustwo sukien ślubnych, dekoracje sali, etykiety na wódnę, kursy tańca itp.. zapraszam do oglądania i komentowania tego co wam sie podoba
__________________


Kubusiowy zakątek zapraszam
http://jakubowskiimama.blogspot.com/
ania20m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.