Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-16, 08:18   #4561
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
a nie może ci jej ktoś odebrac? ja zleciłam to koleżance żebym nie musiała się tłuc na uczelnię i dziś mam nadzieję że ją spotkam i odbiorę
no wlasnie nie moze, bo kazdy musi sie osobiscie podpisac ze odebral. a nasza pani Ania jest kobieta bezkompromisowa

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
u mnie śniegu ani widu ani słychu... jakiś brud pozostały po ostatnich opadach i tyle... ale może i do mnie przyjdzie

a u mnie jest jak na zalaczonym obrazku (fotka zrobiona wlasnie z okna mojego pokoju )

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
całe szczęście że mnie już gardło nie boli i wczoraj to był fałszywy alarm bo jeszcze mi choroby na sesję by brakowało...
do mnie sie jakis katar przyplatal
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zima.jpg (104,6 KB, 21 załadowań)

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2009-01-16 o 08:19
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 09:05   #4562
akzseinga84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk / UK
Wiadomości: 25
GG do akzseinga84 Send a message via Skype™ to akzseinga84
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Nio Eksternistycznie jest troszeczkę inaczej- zajęcia są prowadzone przez neta(przesyłają CI wszystkie notatki, potrzebne materiały), są tez zadania do zaliczenia ale z wykładowcą kontaktujesz sie na meila (niestety mojej specjalizacji nie mogłam nigdzie wyszukac eksternistycznie),a pod koniec semestru jest sesja i wszyscy zjezdzają. Ogólnie na samej uczelni ze 3, 4 razy musisz sie pokazac.

Dzisiaj rano dostałam meila od kolesia z logiki jak mam u niego zaliczyc ( 400stron głupot o prawdziwosci lub falszu zdania). On chyba chce zebym baaaaaaaardzo przytyła - zjadłam juz XXL princepolo, a to dopiero ranek!!!


Na dodatek przeczytałam o tych placuszkach- chyba wzbogace moją karte dan na dzis
akzseinga84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 09:09   #4563
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez akzseinga84 Pokaż wiadomość
Dzisiaj rano dostałam meila od kolesia z logiki jak mam u niego zaliczyc ( 400stron głupot o prawdziwosci lub falszu zdania).
ooo ja mam teraz logike ale prawde mowiac jak sobie pomysle o skapowaniu tego bez chodzenia na zajecia to chyba duzo ciezej...
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 09:24   #4564
akzseinga84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk / UK
Wiadomości: 25
GG do akzseinga84 Send a message via Skype™ to akzseinga84
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ooo ja mam teraz logike ale prawde mowiac jak sobie pomysle o skapowaniu tego bez chodzenia na zajecia to chyba duzo ciezej...

Byłam aż na jednych- hehe

Zastanawiam sie- do czego ta logika bedzie mi potrzebna ???
akzseinga84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 09:33   #4565
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez akzseinga84 Pokaż wiadomość

Zastanawiam sie- do czego ta logika bedzie mi potrzebna ???
tez sie zastanawialam
choc ostatnio przy rozwiazywaniu zadan z dedukcji stwierdzilam, ze to jest poprostu cwiczenie mozgu i koncentracji
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 09:40   #4566
akzseinga84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk / UK
Wiadomości: 25
GG do akzseinga84 Send a message via Skype™ to akzseinga84
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
tez sie zastanawialam
choc ostatnio przy rozwiazywaniu zadan z dedukcji stwierdzilam, ze to jest poprostu cwiczenie mozgu i koncentracji

Najlepiej pomga mi sie skoncentrowac CZEKOLADA .

ALe mowi sie trudno ide walczyć z Logiką Praktyczną- bleee.


Czaczelam szukac prace w PL ale kiepsko to wygląda. Wlasnie sprawdzalam stronke lini lotniczych wizzair - moze zostane steardessą
akzseinga84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 10:34   #4567
jozia
Zadomowienie
 
Avatar jozia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 162
GG do jozia
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

A ja jednak juz dzis jestem w domku Sama sie z tego wszystkiego rozchorowałam. Brzdac jest narazie jeszcze u nas, ale zaraz ma przyjechac siostra juz z Marcelkiem ze szpitala bo juz go wypisali)
jozia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 10:48   #4568
angluka
Rozeznanie
 
Avatar angluka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 988
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

hej ja tez miałam logike, i na pierwszych zajęciach byłam przerażona do tego był to sotatni semestr i obrona licencjatu. I na wstępie powiedziała ze za pierwszym razem z 5 osób zawsze zalicza a inny męczą sie po 10 razy bo on nie wpisywała 2 do indeksu tylko do skutu sie zaliczało. I ja sie tak zestresowałam bo chciałam sie obronić w terminie czyli czerwcu i sie tak nauczyałam ze za pierwszym razem zaliczyałam an 4+ ale logiki nie mozna wkuć na pamięć tylko myslec, kombinowac- przynajmniej mi to pomogło
__________________
Kocham nad życie
http://www.suwaczek.pl/cache/7542a71a76.png
Nasz ślub
angluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 10:54   #4569
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ooo ja mam teraz logike ale prawde mowiac jak sobie pomysle o skapowaniu tego bez chodzenia na zajecia to chyba duzo ciezej...

tez miałam logikę ale ten przedmiot wydał mi się szczytem bezsensowności... do tego babka psychopatka! ale jak była poprawa dwój z kolosa (czyli między innymi ja) to dawała wpisy do indeksu więc podstawiłam swój powiedziałam że mam 3, a ona nigdzie sobie nie zapisywała i w ogole miala taki bałagan w notatkach ze nawet nasze kolokwia zgubiła więc wpisała mi 3 a ja bez mrugnięcia okiem sobie poszłam do domku wiem że to nie fair ale nie mam zamiaru się uczyć takich bzdur na ekonomii bo to nic wspólnego nie ma z życiem


dobra dziewczyny ja się biorę za sprzątanie, ogarnięcie siebie i naukę jednoczesnie bo tż przyjedzie popołudniu i mam gonitwę z czasem... ale do was musiałam zajrzec
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 11:03   #4570
angluka
Rozeznanie
 
Avatar angluka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 988
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

U mnie tez zima pełna parą jeszcze dzisiaj w nocy dopadał snieg też telefonem zrobiłam zdjecie bo tak fajnie drzewa zaśniezone są
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0164.jpg (103,1 KB, 12 załadowań)
__________________
Kocham nad życie
http://www.suwaczek.pl/cache/7542a71a76.png
Nasz ślub
angluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 11:10   #4571
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez angluka Pokaż wiadomość
ale logiki nie mozna wkuć na pamięć tylko myslec, kombinowac- przynajmniej mi to pomogło
dokladnie
ja w sumie lubie takie lamiglowki wszystko rozumiem, zadania robie w mig, wiec z egzaminem nie powinno byc problemu grunt to zrozumiec.

Cytat:
Napisane przez angluka Pokaż wiadomość
U mnie tez zima pełna parą jeszcze dzisiaj w nocy dopadał snieg też telefonem zrobiłam zdjecie bo tak fajnie drzewa zaśniezone są
ale niebieskie wyszlo
lain jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 11:28   #4572
angluka
Rozeznanie
 
Avatar angluka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 988
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość




ale niebieskie wyszlo
faktycznie, może dlatego że słońce strasznie świeci
__________________
Kocham nad życie
http://www.suwaczek.pl/cache/7542a71a76.png
Nasz ślub
angluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 12:25   #4573
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez akzseinga84 Pokaż wiadomość
Dzisiaj rano dostałam meila od kolesia z logiki jak mam u niego zaliczyc ( 400stron głupot o prawdziwosci lub falszu zdania). On chyba chce zebym baaaaaaaardzo przytyła - zjadłam juz XXL princepolo, a to dopiero ranek!!!
miałm logikę w pierszym semestre, biedne dzieci przyszły prosto po liecum i juz takie coś rzucili

Cytat:
Napisane przez akzseinga84 Pokaż wiadomość
Czaczelam szukac prace w PL ale kiepsko to wygląda. Wlasnie sprawdzalam stronke lini lotniczych wizzair - moze zostane steardessą
będzies mogła handlowac na boku kosmetykami i alko ze sklepów wolnocłowych

czuję sie chora...tz mnie wkurzył tk, że sie prawie rozpłakałam i jeszcze dzwoni z durnym pytaniem czy mi humorki przeszły
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 12:47   #4574
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
miałm logikę w pierszym semestre, biedne dzieci przyszły prosto po liecum i juz takie coś rzucili
mnie logika ominela na licencjacie wiec dopadla mnie na SUMie

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
tz mnie wkurzył tk, że sie prawie rozpłakałam i jeszcze dzwoni z durnym pytaniem czy mi humorki przeszły
a co sie stalo

ja wlasnie zjadlam obiad i mi sie tak spac chce... a niedlugo musze sie zebrac na zajecia... i mi sie tak nie chce....
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 12:48   #4575
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

a mi jednak ból gardła wrócił co oznacza że w ten weekend albo mnie rozłoży na amen albo jakimś cudem wrócę do zdrowia.. mam nadzieję że tż mnie uratuje swą obecnością
Samoa co ten łobuz ci nagadal??? mi sie dziś śniło że była impreza a tż poszedł do garażu i siedział tam cały czas i naprawiał komuś auto a ja siedziałam jak durna jakaś i mu się potem nieźle przez sen oberwało hehehe dobrze że to tylko zły sen
mam plan dziś w nagrodę ze jest taki dobry to mu zrobię placki ziemniaczane bo wczoraj strasznie mi posmakowały
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 13:38   #4576
Elitka4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 872
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez akzseinga84 Pokaż wiadomość
Nio Eksternistycznie jest troszeczkę inaczej- zajęcia są prowadzone przez neta(przesyłają CI wszystkie notatki, potrzebne materiały), są tez zadania do zaliczenia ale z wykładowcą kontaktujesz sie na meila (niestety mojej specjalizacji nie mogłam nigdzie wyszukac eksternistycznie),a pod koniec semestru jest sesja i wszyscy zjezdzają. Ogólnie na samej uczelni ze 3, 4 razy musisz sie pokazac.

Dzisiaj rano dostałam meila od kolesia z logiki jak mam u niego zaliczyc ( 400stron głupot o prawdziwosci lub falszu zdania). On chyba chce zebym baaaaaaaardzo przytyła - zjadłam juz XXL princepolo, a to dopiero ranek!!!


Na dodatek przeczytałam o tych placuszkach- chyba wzbogace moją karte dan na dzis
Spytaj się w dziekanacie o ITSa (indywidualny tok studiów). Mam koleżankę w grupie, która to ma. Zaczęła drugie studia (dzienne na AWF, bo jednak finanse jej tak nie interesują) i już nie ma czasu na przychodzenie na zajęcia na naszą wieczorówkę, więc ma ITS i nie przychodzi na zajęcia, tylko na same egzaminy i kolokwia. To chyba jest na każdej uczelni. Nikt Ci nie przysyła materiałów na maila, tylko sama musisz od znajomych wziąść, ale zawsze to jakaś alternatywa jak jesteś za granicą - lepiej niż teraz, bo przynajmniej nieobecności miałabyś usprawiedliwione.

Ja też uwielbiam placki ziemniaczane. Tylko u mnie rzadko kiedy komuś się chce ziemniaki ucierać. Ale Ja nie lubię na słodko, bo tłuste placki plus cukier jakoś mi do siebie nie pasują. Ja je jem ze śmietaną i solą. Każdy na swój sosób.

Ale jestem teraz szczęśliwa Siedzę sobie w bibliotece i mam internet Pamiętacie jak tydzień temu Internet Explorer sobie popsułam, bo próbowałam skonfigurować na lapku uczelnianą sieć? No to dzisiaj, żeby już nic więcej nie sknocić, poszłam do tych pań u których się dostaje hasło i mi pomogły okazało się, że czegoś tam nie miałam, bo nie da się u mnie (z jakiś powodów) ustawić żeby było automatycznie i za każdym razem jak włączę komputerek, to muszę sama coś tam włączać i ustawiać od nowa. Ale przynajmniej już wiem co i jak to zrobić.

Samoa, nie martw się. Będzie dobrze. To ta pogoda tak nastroje przestawia.

U nas jest dzisiaj +2'C. Jest taka chlapa okropna i wiatr, a na dodatek cały czas jakaś wredna mżawka.

Głodna już jestem i poszłabym chętnie na stołówkę, ale po pierwsze nie chce mi się wychodzić na dwór w taką pogodę i nie mam ochoty wyłączać komputerka, wiedząc że potem neta będę od początku ustawiać. Mam co prawda 2 mandarynki, ale nie będę ludziom w bibliotece smaka robić. Może ktoś jeszcze tu głodny siedzi i od tego zapachu będzie jeszcze bardziej.

Edytowane przez Elitka4
Czas edycji: 2009-01-16 o 13:43
Elitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 15:11   #4577
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ooo ja mam teraz logike ale prawde mowiac jak sobie pomysle o skapowaniu tego bez chodzenia na zajecia to chyba duzo ciezej...
Cytat:
Napisane przez angluka Pokaż wiadomość
hej ja tez miałam logike, i na pierwszych zajęciach byłam przerażona do tego był to sotatni semestr i obrona licencjatu. I na wstępie powiedziała ze za pierwszym razem z 5 osób zawsze zalicza a inny męczą sie po 10 razy bo on nie wpisywała 2 do indeksu tylko do skutu sie zaliczało. I ja sie tak zestresowałam bo chciałam sie obronić w terminie czyli czerwcu i sie tak nauczyałam ze za pierwszym razem zaliczyałam an 4+ ale logiki nie mozna wkuć na pamięć tylko myslec, kombinowac- przynajmniej mi to pomogło
Ja też miałam logikę, a na egzamin ubrałyśmy z kumpelami spódnice a w rajstopy jakieś ściągi A że egzaminator miał ok. 80 lat i bzika na punkcie swojego przedmiotu to oblał jakieś 70% ludzi an dziennych
My zdałyśmy, ale nie tylko dzięki tym rajstopom ale i wiedzy

Ja już mam weekend Kupiłam dzisiaj takie fajne formy silikonowe do pieczenia ciasta okrągła i druga do "babki"
Teraz idę pichcić fish and chips na obiad bo w piątki nie jem mięsa
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 15:28   #4578
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
a co sie stalo
Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
Samoa co ten łobuz ci nagadal??? mi sie dziś śniło że była impreza a tż poszedł do garażu i siedział tam cały czas i naprawiał komuś auto a ja siedziałam jak durna jakaś i mu się potem nieźle przez sen oberwało hehehe dobrze że to tylko zły sen
stało sie mniej więcej(mniej) to co sie śniło TancerceChciałam się umówić do lekarza, ale mi powiedzieli, że nie moge tam gdzie, bo niby, że mój pakiet tego nie obejmuje, chciałam żeby tz to załatwił, bo obejmje na pewno. Próbowałam sie do niego dodzwonic a on na parkingu podziemnym jakiejs tam 'kolezance' przy aucie grzebie. I to nie pierwsza, co chwile jakies go proszą, bo im sie wydaje, że cos sie popsułoJasne, jak się popsuło to niech jada do mechanika! A ten sie kurde znawca-mechanik znalazl i pierwszy ajk zwykle do kogos do pmocy a mnie ma głęboko w dupie i to że się źle czuję i nie moge do lekarza zarejstrowac. Później przyjedzie z brudna koszula czy kurtka łajza jedna. Ja nie prosze kolegów, żeby mi w aucie grzebali, jak się ma problem z autem to chyba logiczne, że się jedzie do mechanika a nie kolege z biura prosi. A kolega z biura to chyba zapomina, ze ekonomie skończył i pojęcia nie ma i we własnej d sobie pogrzebac może a nie w czyims aucie. Oto powód
Jestem w domu, bo nie bede czekac u niego az pan i władca wróci i zrobi mi łaskę, że ze mna pogada.

Cytat:
Napisane przez Elitka4 Pokaż wiadomość

Samoa, nie martw się. Będzie dobrze. To ta pogoda tak nastroje przestawia.
wiadomo, że będzie dobrzeAle ten (nie będę pisac brzydko) mnie wkurzył, bo dobrze wiedział, że chce iśc do lekarza, ale gdzie tam, koleżanka ważniejsza
Kupiłam ta herbatke grzańca co Ty maszJak pachnie!!!Po obiadku sobie wypiję, ale pachnie jak prawdziwy grzaniec


Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Teraz idę pichcić fish and chips na obiad bo w piątki nie jem mięsa
moja mama się poczuwa do niejedzenia mięsa w piatek, ale i tak kupiłam lasagne w biedronce i sie teraz piecze - ciekawa jestem czy dobra bedzie - 4,99 Chociaz kościół pozwala - wiesz o tym?

Edytowane przez Samoa
Czas edycji: 2009-01-16 o 15:30
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 15:41   #4579
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość

moja mama się poczuwa do niejedzenia mięsa w piatek, ale i tak kupiłam lasagne w biedronce i sie teraz piecze - ciekawa jestem czy dobra bedzie - 4,99 Chociaz kościół pozwala - wiesz o tym?
Coś mi się obiło o uszy, ale w sumie Ja też sama dla siebie tak..Bo z jednej strony bardzo mi żal tych zwierzątek..
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 15:49   #4580
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Coś mi się obiło o uszy, ale w sumie Ja też sama dla siebie tak..Bo z jednej strony bardzo mi żal tych zwierzątek..
mnie tez jest żal zwierzątek...ale cos trzeba jeść. Ja nie jestem jakos specjalnie mięsożerna - bardziej makorono i warzywożernaAle mięsko też lubię.

Czuje sie chora jak nie wiem, rano byłam jak ogłuszona, myślałam, że mi sie spac chce, ale to nie to było. Musiałam głupio wyglądać Idę spróbować tą lasagne - jeszcze w ofercie maja cenelloni ze szpinakiem, jak sie lasagna sprawdzi to kupie canelloni
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 16:15   #4581
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

a ja własnie dostałam wieści z domu że był ksiądz po kolendzie i juz kazał się zapisywac na godzinę w Kościele!!! no i siedzę tu teraz zła że będę w domu dopiero za tydzien jak mi ktos zwinie moją godzinę 17 sprzed nosa to ja nie wiem..... a i ksiądz mówił że nie będzie zadnego problemu z zaproszeniem księdza z innej parafii żeby poprowadził naszą ślubną mszę wszystko dobrze tylko czemu tak daleko od domu jestem!!! ja muszę JUŻ iść do kancelarii się zapisac

dobra spadam robić te placki zeby były gotowe jak tżcik przyjedzie niedługo

Samoa trzymaj się dzielnie... powiem ci że rozumiem cię doskonale bo mnie tez denerwuje ze mojego tżta traktuje się czasem przez niektórych jako podręczną mechaniczną pomoc... tyle że mój ma pojęcie o grzebaniu w autach co jeszcze bardziej czyni go obiektem do wykorzystania..... a ten z racji tego ze lubi dłubac i kasę za to dostaje to nie ma nic przeciwko... no ale ja juz swojego wyszkoliłam że np. jak JA jestem w danym czasie umówiona z nim to niech się nie waży umawiać do garażu.... musialam dawniej troszkę na niego się pozłościć ale teraz wytresowany jak psinka rasowa
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 16:24   #4582
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
mnie tez jest żal zwierzątek...ale cos trzeba jeść. Ja nie jestem jakos specjalnie mięsożerna - bardziej makorono i warzywożernaAle mięsko też lubię.

Czuje sie chora jak nie wiem, rano byłam jak ogłuszona, myślałam, że mi sie spac chce, ale to nie to było. Musiałam głupio wyglądać Idę spróbować tą lasagne - jeszcze w ofercie maja cenelloni ze szpinakiem, jak sie lasagna sprawdzi to kupie canelloni
Ja też traktuje mięso jako dodatek i przy daniu bez mięsnym również się najem(makarony, ryże, warzywa to też lubię).
Ale znam mężczyzn co nie wyobrażają sobie np. obiadu bez mięsa Mój TŻ tak nie ma na szczęście

A co do takiego lasagne to hmm My próbowaliśmy w Holandii jeść coś takie-w foremce aluminiowej, kosztuje to chyba 2 lub 3 e ale mi nie smakowało-sama chemia
Duzo jest w Holandii właśnie takich dań typu gotowe spaghetti z sosem, albo ziemniaki ułożone już z mięsem i surowkami- w sumie wydaje mi się to drogie bo ceny ok. 5e w górę a porcja taka na jedną kobietkę. A płacić tyle za chemie to
Wogóle ostatnio patrze na skład produktow które kupuje

Ostatnio kupilsmy z TŻ w Biedronce tortellini z grzybami za 3zł, wiec tanio. Musimy wyprobować czy będzie dobre
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 16:25   #4583
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

właśnie się zastanawiam czy nie pojechać do Tż
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 16:26   #4584
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
Samoa trzymaj się dzielnie... powiem ci że rozumiem cię doskonale bo mnie tez denerwuje ze mojego tżta traktuje się czasem przez niektórych jako podręczną mechaniczną pomoc... tyle że mój ma pojęcie o grzebaniu w autach co jeszcze bardziej czyni go obiektem do wykorzystania..... a ten z racji tego ze lubi dłubac i kasę za to dostaje to nie ma nic przeciwko... no ale ja juz swojego wyszkoliłam że np. jak JA jestem w danym czasie umówiona z nim to niech się nie waży umawiać do garażu.... musialam dawniej troszkę na niego się pozłościć ale teraz wytresowany jak psinka rasowa
Ty masz inna sytuację, bo faktycznie Twój sie zna
Pokłóciłam sie z tym wieśniakiem i powiedziałam mu, że mu oddam pierścionek. Chyba zaraz wsiądę w samochód i zostawię mu go w mieszkaniu. Buc jeden.
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 16:45   #4585
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
Ty masz inna sytuację, bo faktycznie Twój sie zna
Pokłóciłam sie z tym wieśniakiem i powiedziałam mu, że mu oddam pierścionek. Chyba zaraz wsiądę w samochód i zostawię mu go w mieszkaniu. Buc jeden.
Co się wydarzyło?
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 16:55   #4586
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Samoa nie wygłupiaj się! bez przesady... uspokoisz się, wyzdrowiejesz i ochrzanisz tżta ale pierścionka nie oddawaj będzie ślub i juz!!!


Onaella a możesz sobie juz do niego pojechac?? jak tak to nad czym się zastanawiac
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 17:04   #4587
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
A co do takiego lasagne to hmm My próbowaliśmy w Holandii jeść coś takie-w foremce aluminiowej, kosztuje to chyba 2 lub 3 e ale mi nie smakowało-sama chemia
Duzo jest w Holandii właśnie takich dań typu gotowe spaghetti z sosem, albo ziemniaki ułożone już z mięsem i surowkami- w sumie wydaje mi się to drogie bo ceny ok. 5e w górę a porcja taka na jedną kobietkę. A płacić tyle za chemie to
Wogóle ostatnio patrze na skład produktow które kupuje
Ostatnio kupilsmy z TŻ w Biedronce tortellini z grzybami za 3zł, wiec tanio. Musimy wyprobować czy będzie dobre
my kiedys kupiliśmy w Lidlu w Irlandii lasagne za jakieś 3 euro i była smaczna i my we dwoje sie najedlismyI właśnie było tam mnóstwo gotowych obiadków o których piszesz. W sumie tacy Polacy co tam jadą do pracy to sie mogą tanio wyżywić, sama bym chyba tak jadła. Ale my chodziliśmy głównie na taco fries'y - jak byłam tam tydzień to tylko raz tą lasagne, burger king w dublinie i fish&chips w Corku a tak to zażerałam sie tymi frytkamiA i jeszcze jadłam jakąś rybe o nazwie, której nie umiałam przetłumaczyc na polskiJak sobie przypomnę to napisze, moze któraś z filolożek będzie wiedziała.
Ta biedronkowa lasagne smaczna i nie miała konserwantów, nie chce mi się wierzyć za bardzo, ale czytałam skład i nie było. Poza tym ona była mrożona, więc może dlatego.

Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
właśnie się zastanawiam czy nie pojechać do Tż
pewnie, ze jedź!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Co się wydarzyło?
zaczął mi fikać Powiedział, że on i tak nie trkatuje moich pretensji poważnie, ze on tyle dla mnie robi - pomagał mi ostatnio pisac pracę, normalnie narobił się jak stary, raz przez całe studia mi pomógł i jeszcze mi wypomina, że on jest taki dobry i ile to dla mnie nie robi.Powiedziałam mu, że jak ma tak mnie traktować byc to ja nie widzę sensu tego związku i , że żałuję, że mu nie zostawiłam pierścionka w domu, bo moze cos by do niego trafiło. On mi powiedział, że jeśli chce oddawac pierścinek to nie dojrzałam do ślubu i że jak oddam to nie dostane drugi raz, więc mu powiedziałam, żeby sobie znalazł dojrzalszą, mądrzejszą i zdrową. I mam ogromna ochote oddać mu ten pierścionek (na złość, bo powiedział, że drugi raz nie dostanę)i niech spada. Jak będzie chciał mi oddac to niech kupi drugi. I chyba faktycznie pojade i mu zostawie ten pierścionek, bo jak nie zostawie to wyjdzie, ze sie przestraszyłamJa mam wygrac, nie onTancereczko wiadomo, że będzie ślub, ale nie będzie mnie straszył jak ja go straszę Mam ochote zrobic mu na złość. Byłam dziś u niego zrobiłam sobie bułkę i zostawiłam okruszki na blacie i nie umyłam po sobie...w sumie to za słabe, ale chociaz tyle mogłam mu zrobic na złość, własciwie to on pewnie nawt nie zauważy tych okruszkówInaczej musiałabym cos zniszczyć, np. rozwalic tv albo kompa to by zauważył i bym mu wtedy zrobiła na złość Za kare nie będzie seksu. To jest najlepszy pomysł

Edytowane przez Samoa
Czas edycji: 2009-01-16 o 17:08
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 17:09   #4588
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Samoa ty moja kochana spokojnie bo widzę że jesteś bardzo zdenerwowana i działasz pod wpływem emocji... idź do domku swojego połóż się do łóżeczka i nie odzywaj się do niego dopóki nie ochłoniecie ze złych emocji i nie będziecie gotowi spojrzec na tą sytuację z boku... i zostaw ten pierścionek na palcu


ufff dobrze że napisałaś ze będzie ślub bo mam wrażenie że jesteś szaloną osobą i byś mogła to odwołać heh

gdzieś czytałam że karanie sexem to bardzo zła metoda wychowawcza dla faceta... możesz spróbować ale ja bym się łuchała naukowców hahaha

i jeszcze wyczytałam że jak facet boi się zastrzyku to poród rodzinny nie jest dla niego... no to juz wiem że będę rodzić kiedyś sama..


NIE BĘDZIE MNIE STRASZYŁ JAK JA GO STRASZĘ hahaha Samoa rozwalasz mnie normalnie jesteś niesamowita!
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol

Edytowane przez tancerka212
Czas edycji: 2009-01-16 o 17:18
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 17:17   #4589
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez Elitka4 Pokaż wiadomość
Parę dni z rzędu chodziłam spać o nieprzyzwoitej porze, bo się uczyłam. Dzisiaj zdałam ostatni egzamin i nie chce mi się spać teraz. Odzwyczaiłam się
Gratuluję I zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
Ty masz inna sytuację, bo faktycznie Twój sie zna
Pokłóciłam sie z tym wieśniakiem i powiedziałam mu, że mu oddam pierścionek. Chyba zaraz wsiądę w samochód i zostawię mu go w mieszkaniu. Buc jeden.
Oj tam Szkoda życia na kłótnie

Ja juz kolejny dzień padnięta. Od 8 do 17 na uczelni, już powinnam się brać za naukę, bo w nd. chcemy sobie na narty wyskoczyć (wiem, że nie powinnam, ale bardzo mnie kusi i uwielbiam), wiec jutro muszę ostro kuć. Ale dzisiaj wieczorek robie sobie relax
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 17:22   #4590
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
Samoa ty moja kochana spokojnie bo widzę że jesteś bardzo zdenerwowana i działasz pod wpływem emocji... idź do domku swojego połóż się do łóżeczka i nie odzywaj się do niego dopóki nie ochłoniecie ze złych emocji i nie będziecie gotowi spojrzec na tą sytuację z boku... i zostaw ten pierścionek na palcu
jestem u siebie. i tylko to, że nie chce mi sie auta z garazu wyprowadzic mnie powstrzymuje, żeby do niego pojechac i mu oddac ten pierscionek.
Zawsze jestem tak zdenerwowana i działam pod wpływem emocji, tyle, ze trafiło, że jestem na wizazu jak on mnie jeszcze bardziej wkurzyłJa nie chce na nic patrzec z boku, chce, zeby wyszło na moje i już. Ale jeszcze bardziej wkurza mnie myśl, że to ja będe musiała ulec i pewnie ulegnę i wyjdzie na jego, że faktycznie nie miał po co traktowac mnie poważnie. Dlatego chce zrobic coś, żeby sobie nie myśłał. Ale mnie ten człowiek wkurza to o jaaaaaa. Nie potrafie się do niego nie odzywać. Juz co tylko mogłam to powiedziałam. Macie jakis pomysł, żeby zrobic mu na złość???????

Wypiłam ta herbatkę-grzańca, pachniała tak, że spodziewałam sie smaku grzańca, a tu herbatka

Własne z tym seksem to głupi pomysł, bo jak nie moge to mi jeszcze bardziej chce i i tak nici z kary będa. Mój się chyba nie boi zastrzyków. A jak się boi to ma to gdzies ja nie będę sama rodziła dziecka - on tez miał swój udział w zrobieniu go, więc ma ze mna być, najwyżej zemdleje a ja i tak będe miała gorzej. Juz pomijam 9 miesięcy ciązy, nie wyobrażam sobie jak ja będe to znosić....

Claris jedź na narty, po sobie robic wyrzuty? Poza tym chyba kiedys pisałaś, że masz niedaleko. A co do straty czasu na kłotniach, dla mnie to w tym momencie zadna strata, bo kłócimy sie na odległość, więc i tak nie mogłabym tego czasu inaczej wykorzystać

Edytowane przez Samoa
Czas edycji: 2009-01-16 o 17:29
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.