Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9 - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-04, 16:36   #4561
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez Jazzmanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie firmę jubilerską Breuning??????

u Łodzińkich mierzylimy obraczki m.in. tej firmy


Cytat:
Napisane przez Jazzmanka Pokaż wiadomość
No i się wacham. Czy kupić te tańsze z Aparta i tylko czekać, aż się zaczną ścierać? Czy porwać się na te droższe z Breuning? Mam mętlik w głowie. TŻ chyba wolałby te z Aparta, a Ja już sama nie wiem.
jezeli te Apartowe mialyby sie tak scierac to ja bym zainwestowala w te ktore zawsze beda takie same sama bede polowac na pozadne biale zloto - takie z jakiego mam pierscionek zareczynowy

wlasnie tam gdzie mamy 35% znizki daja dozywotnia gwarancje na obraczki tzn, ze jakby nie daj boze nasze biale zloto zaczelo byc zolte (a np. powiedza mi w salonie, ze tak sie nie stanie) to moge je reklamowac?

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2009-09-04 o 16:39
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 16:37   #4562
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

hellow,

a mnie czeka znowu nadrabianie waszego spamu
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 16:49   #4563
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 364
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość

tzn, ze jakby nie daj boze nasze biale zloto zaczelo byc zolte (a np. powiedza mi w salonie, ze tak sie nie stanie) to moge je reklamowac?
Mi babka powiedziała, że jakbym sobie je nawet kwasem jakimś polała i coś by się stało, to mi wymienią.
Jazzmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 16:49   #4564
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cześć Kocice Wczoraj ani na chwilke nie wpadłam do Was, nie miałam neta, jakaś awaria była, ale już naprawiona.
lain jaki fajny awatarek
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 16:51   #4565
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
lain jaki fajny awatarek
dzieki

zmykam na

milego wieczoru
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 16:53   #4566
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
dzieki

zmykam na

milego wieczoru
Miłego
Spij się
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 17:04   #4567
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

nadrobiłam Was mniej więcej

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Cześć
Choróbsko mnie dopadło

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ona jest przezroczysta
ja ogolnie lubie te smakowe choc nie wszystkie np. uwazam, ze Sobieski Cranberry nie umywa sie do Finlandii Cranberry Sobieski jest paskudny
a teraz mamy wlasnie Luksusowa Dzika Jezyna. ciekawe czy bedzie dobra

dzieki za propozycje ja wlasnie zurawinowa wodke pije ze Spritem... a tu wychodzi na to, ze Sprite jest uniwersalny truskawkowy sok to chyba ciezki do zdobycia jest
no właśnie już dziewczynki pisały a miałam Ci polecić Cappy, chociaż mi nie specjalnie smakuje, najbardziej z tej serii to pełna pomarańcza, czy jakoś tak, jest super, zwłaszcza że ja uwielbiam soki z miąższem, a tak poza tym uwielbiam banany i sok bananowy

Zmykam, bo TŻcik dzisiaj wcześniej przyjedzie, a ja nie gotowa, jakoś głowa mnie zaczyna boleć.
Fajnej imprezki Lain
Jazz ja nie słyszałam o firmie, ale pewnie dlatego że nie chodzilismy z Tż jeszcze mierzyć żadnych obrączek, także ja nie pomogę

A co do egzaminów, u mnie co roku był jakiś hardcorowy 1-2 co oblewało pół roku, no ale jak twierdzili nasi profesorowie: "prawa nie muszą skończyć wszyscy" także były i takie egzaminy gdzie od 7.30 się siedziało 2,5h godziny, i to trzy osoby, przy czym prof odpalał fajkę od fajki, mojemu koledze to aż się słabo zrobiło i prosił o otwarcie okna no bywało ciężko, a jeden egzamin tez mieliśmy mieć ustny, ale doktor zapomniał o nas i dzwoniliśmy po 2h do niego i przyszedł i zrobił pisemny. Oj dużo się działo... dobrze że mam to już za sobą
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 17:20   #4568
lusmarija
Wtajemniczenie
 
Avatar lusmarija
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 277
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Madzia kuruj się

ehhh Wy imprezujecie a ja sprzątam, ale jutro mam dyżur w pracy więc muszę ogarnąć ten mój artystyczny nieład w pokoju

a jutro panieński

współczuję z tym dojeżdżaniem, ja bym chyba nie dała rady, wiem że jakbym musiała to bym musiała, ale wstawanie o4 czy 5 rano to dla mnie jakiś hardcore... chociaż wiem, że wielu ludzi tak robi i jakoś żyją, więc pewnie bym się przyzwyczaiła, nie miałabym wyjścia

miłego wieczorku, zajrzę do Was później
__________________
* ... bo w marzenia trzeba wierzyć ...


lusmarija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 17:25   #4569
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

juz przeczytałam alchemika-teraz idę coś zjeść bo nie mogłam się oderwać nawet siusiu nie byłam

pierwszt raz mamy taka sytuację, że się tak długo nie odzywamy, ale mam chociaż czas poczytać
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 17:32   #4570
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Witam
Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
TZ mi wlasnie robi na imprezkach rodzinnych takie drineczki: wodka + sok bananowy + sok porzeczkowy i tak to nalewa zeby sie banan z porzeczka nie wymieszaly wychodzi ladny 2-kolorowy drink

malibu (kokos) z wisnia takiego polaczenia jeszcze nie probowalam zazwyczaj jest z ananasem a najbardziej lubie malibu z mlekiem i wiorkami czekoladowymi
Piję dokładnie tak samopychotka

Piosenka na dziś...słucham w kółko
http://www.youtube.com/watch?v=oS_Km...aynext_from=QL

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
juz przeczytałam alchemika-teraz idę coś zjeść bo nie mogłam się oderwać nawet siusiu nie byłam

pierwszt raz mamy taka sytuację, że się tak długo nie odzywamy, ale mam chociaż czas poczytać
Dobry ten Alchemik?? W ogóle czy książki Paulo Coelho s ą fajne...bo ja kiedyś też chciałam sobie sprawić jego książki ale nie wiem czy się opłaca kupować.
__________________
10 LAT Z MOIM SKARBEM


"Dance is a universal language. Dance is freedom and dance is life...Dance4live"
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 17:35   #4571
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 364
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Kasia, i co myślisz o Alchemiku?
Jazzmanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 17:36   #4572
gosica502
Wtajemniczenie
 
Avatar gosica502
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 545
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez can't be perfect Pokaż wiadomość
Gosia jak ostani rok licencjata to pewnie będziesz miała aż tak duzo zajęć jak na 1, czy 2 roku??

ja jestem na ostatnim magisterki i chyba najgorzej bedzie w tym semestrze, bo w semestrze letnim to bedę jeździła 2razy w tyg, może czasem 3.. ale stwierdziłam że te niecałe 4 miesiące wytrzymam zorientuj się jak to z tym miesięcznym
No teraz przez pierwszy semestr to tak średnio będę miała, najgorsze za mna na drugim roku było... A w drugim semestrze będę miała 2 dni zajęc tylko.. Rok starszy miał właśnie tylko 2 Więc w sumie to tylko od października do stycznia bym musiała przemęczyc a potem luzik guzik

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
wisniowy mi sie wydaje mniej rzadkim rodzice kiedys kupili cala zgrzewe - fuuuuj
ja prawde mowiac wole klasyczne smaki - pomaranczowy i porzeczkowy ewentualnie bananowy, ale w drinku z porzeczkowym
uwieeelbiam

Cytat:
Napisane przez Monisia_1331 Pokaż wiadomość
Witam

Piję dokładnie tak samopychotka

Piosenka na dziś...słucham w kółko
http://www.youtube.com/watch?v=oS_Km...aynext_from=QL
Fajna Lubię Within Temptation
A my właśnie z kuzynką słuchałyśmy piosenek Kelly Family i śpiewałyśmy A I can't help myself chyba z 4 razy leciało
gosica502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 17:37   #4573
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 364
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez Monisia_1331 Pokaż wiadomość
Dobry ten Alchemik?? W ogóle czy książki Paulo Coelho s ą fajne...bo ja kiedyś też chciałam sobie sprawić jego książki ale nie wiem czy się opłaca kupować.
Bardzo dobry Jakieś 5 stron temu o tym pisałyśmy. Ja polecam zacząć czytanie Coelho właśnie od Alchemika. Moim zdaniem najlepsza jego książka. Inne też ma fajne. Kiedyś byłam na bieżąco, teraz nie wiem jakie są te najnowsze.

Poszły konie po betonie, rumaki już ruszyły - Panny Młode 2010.- bo tak niewiele nam już zostało do końca.

Edytowane przez Jazzmanka
Czas edycji: 2009-09-04 o 17:42
Jazzmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 18:29   #4574
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez Jazzmanka Pokaż wiadomość
Bardzo dobry Jakieś 5 stron temu o tym pisałyśmy. Ja polecam zacząć czytanie Coelho właśnie od Alchemika. Moim zdaniem najlepsza jego książka. Inne też ma fajne. Kiedyś byłam na bieżąco, teraz nie wiem jakie są te najnowsze.

Poszły konie po betonie, rumaki już ruszyły - Panny Młode 2010.- bo tak niewiele nam już zostało do końca.
JAzz tytuł może być.... ja ide do TZ bo leży przymnie i marudzi ze my to nic nie robimy tylko dziobiemy te posty. Do później
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 18:35   #4575
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Jazz podobał mi się, ale bardziej mi się podobało 11 minut ogólnie ziom pisze w takim stylu jaki lubię czytać dlatego wylisiłam jeszcze kilka jego ebooków
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 19:28   #4576
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Hello
Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Kurnaco jest z Wami Kaśka ma PMS, onaella podrywa pana , blacki mają ciche dni .. dziśgdałam z koleżanką ze szkoły... chyba po 5 latach zostawi faceta bo ten debil zamiast się niązajmwoać pracuje od 9 do 23 u wujka w zakąłdzie stolarskim - robi meble.. co jest kurna pełnia wpływa czy jak ???
Oj chyba pełnia, bo my też ostatnio coraz częściej mamy spięcia
Cytat:
Napisane przez Jazzmanka Pokaż wiadomość
Jestem typem sowy, najlepiej mi się uczy i czyta w nocy (studia wieczorowe, to był chyba dla mnie strzał w 10). Jak nie mam nic ciekawego do roboty, to potrafię iść wcześniej spać (chociaż jak nie mam nauki albo pracy mgr, to zawsze jakaś książka czeka). Ale nawet po tych dniach późnego chodzenia spać i tak muszę to w sobotę odespać i wtedy wstaję o 11. W pracy jakoś jest, czasem mi głowa leci, ale ogólnie daję radę, zależy co się w pracy dzieje.
To u mnie identyko. Wcześniej niż 12 lub 1 nie idę spać, bo po prostu nie potrafię, ale niestety następnego dnia pobudka o... 5.50 (tzn. tego samego dnia :-P )
Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Cześć Kociaki!
Strasznie dawno mnie tu nie było, bo byłam zajęta przeprowadzką no i przez tydzień nie miałam dostępu do netu. No ale już jestem przeprowadzona i wypakowana, a mieszkanko (prawie) wysprzątane
Niestety pewnie nie dam rady nadrobić tego, co naskrobałyście przez ten czas. Spróbuję chociaż ogarnąć kilka ostatnich stron.
Jejku ale się za Wami stęskniłam. Pozdrowionka dla wszystkich
No to super, że już się przeprowadziłaś Gratuluję mieszkanka
Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Cześć
Choróbsko mnie dopadło
Bidulka! Kuruj się szybko
Cytat:
Napisane przez gosica502 Pokaż wiadomość
Bo ja miałabym jakieś 5-8 minut dojazdu samochodem a potem godzinę i 15 minut jazdy autobusem ale to pod samą uczelnię.. I potem też spod uczelni normalnie mam pks do tej wiochy w której auto bym zostawiała... Jeśli chodzi o pieniązki na przejazdy to przy 5 dniach zajęc tygodniowo by mi wyszło jakieś 300 złotych... A za mieszkanie plus pieniądze na życie jakieś 700-800... No i mogłabym TŻta częściej widziec... Ehhh nie wiem co robic...
Też całe życie dojeżdżam i można się przyzwyczaić. Fakt faktem, że ja tylko 30-50 min, ale ogólnie może być
Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
A nie możesz kupić biletu miesięcznego?
I licz się z tym że po codziennym dojeżdżaniu prawie 1,5 godziny w jedną stronę(tak zrozumiałam) będziesz zmęczona
Dokładnie, zapytaj się o miesięczny. Dla studentów wychodzi 50% taniej Sama też kupuję bilet miesięczny na legitkę studencką, mimo że dojeżdżam do pracy do innego miasta niż studiuję
Co do zmęczenia, to zawsze można się kimnąć w autobusie. Kiedyś nie mogłam spać podczas jazdy, ale teraz trochę potrzęsie i już odpadam
Cytat:
Napisane przez Jazzmanka Pokaż wiadomość
O tak zrób to zdecydowanie. Ja jeżdżę PKSem i mam bilet miesięczny 50% tańszy niż zwykły bilet. A jak ktoś nie ma miesięcznego tylko kupuje bilet u kierowcy to musi kupić cały bilet, bo u kierowców nie ma zniżek uczniowskich. Trochę to dziwne, bo z innymi zniżkami (np. inwalidzkimi) normalnie sprzedają bilety.
To zależy od PKS-u. U mnie w regionie są trzy podstawowe PKS-y i jeden ma zniżki dla studentów na wszystkie bilety jednorazowe, drugi ma zniżki na wybrane trasy, a trzeci w ogóle nie ma zniżek

Kasia, a skąd ściągasz te ebooki?

Co do spraw ślubno-weselnych, to wczoraj wybraliśmy na allegro pudełka na ciasto i księgę gości, i może niedługo już będziemy to zamawiać
Jestem już po pierwszym tygodniu pracy Póki co mogę napisać, że nie jest źle. Oby tak dalej!

Edytowane przez aniolekKB
Czas edycji: 2009-09-04 o 19:31
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 19:35   #4577
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez aniolekKB Pokaż wiadomość
Kasia, a skąd ściągasz te ebooki?\
z ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ wpisz w google i Ci wyskoczy
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 19:40   #4578
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez gosica502 Pokaż wiadomość
No teraz przez pierwszy semestr to tak średnio będę miała, najgorsze za mna na drugim roku było... A w drugim semestrze będę miała 2 dni zajęc tylko.. Rok starszy miał właśnie tylko 2 Więc w sumie to tylko od października do stycznia bym musiała przemęczyc a potem luzik guzik
chyba że wynajmniesz sobie coś na te 4 miesiące.. dla mnie najgorszy będzie październik i listopad, potem w grudniu część zajęc się powoli kończy i są święta, w styczniu to już pewnie labolatorium mieć nie będę więc też będę miała mniej zajęc


Cytat:
Napisane przez aniolekKB Pokaż wiadomość
Też całe życie dojeżdżam i można się przyzwyczaić. Fakt faktem, że ja tylko 30-50 min, ale ogólnie może być

Co do zmęczenia, to zawsze można się kimnąć w autobusie. Kiedyś nie mogłam spać podczas jazdy, ale teraz trochę potrzęsie i już odpadam
ja też czesto kimam w pociagu, jak jadę z kolezankami to one mnie obudzą, a jak sama to nastawiam sobie budzik

i gdybym jeździła sama to w pociągu mogłabym się pouczyć rano np, ale dziewczyny z którymi dojeżdżam to się w drodze nie ucza, tylko gadają o głupotach i tak jak sama wyciagam noattki to nawet się skupić nie mogę.. a że one mieszkają bliżej ode mnie i jedna na dworzec ma 2 minuty, facetów nie mają to uczą się w domu a ja to zawsze na ostatnia chwilę
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 19:41   #4579
lusmarija
Wtajemniczenie
 
Avatar lusmarija
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 277
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

wróciłam z rowerku, fajnie tak sobie wieczorem pojeździć

Kasik może jednak potrzebna Wam była taka "chwila" oddechu
__________________
* ... bo w marzenia trzeba wierzyć ...


lusmarija jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 19:43   #4580
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez lusmarija Pokaż wiadomość
Kasik może jednak potrzebna Wam była taka "chwila" oddechu

tylko teraz napisałam do niego sms czy jedzie jutro z nami do wro oglądać mieszkania to mi nie odpisał zgrywa księżniczkę
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 19:47   #4581
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość

tylko teraz napisałam do niego sms czy jedzie jutro z nami do wro oglądać mieszkania to mi nie odpisał zgrywa księżniczkę
ja tak nie potrafię rozstać się nie odzywając się do siebie.. wolę od razu wyjaśnić co nam lezy na sercu, w sumie TŻ tak samo.. nawet jak się posprzeczaliśmy i chciałam iśc pieszo do domu, odwróciłam się na pięcie to TŻ kochany za mną poleciał, wyjasnilismy sobie wszystko i z rolady lodowej nic nie zostało bo się rozstopiła
wiesz ile razy się popłakalismy razem.. TŻ niby taki twardy ale też raz na ruski rok mu łezki polecą.. i tak sobie popłaczemy, wyżalimy, poraozmawiamy i potem jest naprawdę super..

pewnie teraz twój TŻ już nie pamieta o co się pogniewał

Edytowane przez can't be perfect
Czas edycji: 2009-09-04 o 19:48
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 19:48   #4582
lusmarija
Wtajemniczenie
 
Avatar lusmarija
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 277
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość

tylko teraz napisałam do niego sms czy jedzie jutro z nami do wro oglądać mieszkania to mi nie odpisał zgrywa księżniczkę
jak nie odpiszę to jedź sama (czy tam z kimś bo już nie wiem czy tylko we dwójkę mieliście jechać czy jeszcze ktoś)
__________________
* ... bo w marzenia trzeba wierzyć ...


lusmarija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 19:48   #4583
jozia
Zadomowienie
 
Avatar jozia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 162
GG do jozia
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Czytałam Alchemika 2 lata temu A przeczytałam go szybko bo ogólne lubie Coelho.

Dziś Tz mnie denerwował bo udawał że nie pamieta jak dziś data ale na szczęście mu się przypomniało hehe

W gazecie dziś wyczytałam ze bedzie rekrutacja na studia nie stacjonarne na Uniwerku Łódzki w "Społecznego Funduszu Europejskiego" I już złożę papiery a może akurat...

Jutro do szko9ły na 8:30 a już mam dość jeszcze musze nadrobić dziś materiał z rachunkowości

Dziś jeszcze dowiedziałam sie o dwóch śpiewaczkach a teraz tylko zobaczy c jak śpiewają i kwestia wybrania jak wrócimy z Tz
jozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 19:54   #4584
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Kubusewa, pełnia? Idę wyć do księżyca (auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuu)

No rzeczywiście jak widzę to wokół dzieje się nie dobrze w związkach.
U nas jest git, tż się uczy a ja co? siedzę sobie bezkarnie z Wami
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 19:54   #4585
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

a ja się wkurzyłam, bo znowu wykorzystuje mojego TZta jego brat.. ledwo wrócił z pracy to brat chciał żeby mu jakieś rzeczy przewiózł z garazu do piwnicy, bo niby ktoś tam się krecił i sobie szwagier ubzdurał że ktoś chce go okraść

TŻ zjadł obiad i poleciał w trase od razu bo na 22 musi być w łodzi..

ale to się skończy i już to zapowiedziałam TZtowi.. ja rozumiem, naprawdę rozumiem że pomóc wypada, szczególnie jeżeli szwagier jeszcze nie doszedł do siebie po wypadku, ale też ma swoje zycie.. a ciagle P. to P. tamto..

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
No rzeczywiście jak widzę to wokół dzieje się nie dobrze w związkach.
U nas jest git, tż się uczy a ja co? siedzę sobie bezkarnie z Wami

ja bym chciała bardzo żeby TŻ poszedł na magisterkę zaocznie ale jak na razie stwierdził że inzynier mu wystarczy, w sumie wśród przedstawicieli ma najwyższe wykształćenie.. może jak na naszej starej uczelni otworzą magistra zaocznego to powiedział że pójdzie..

Edytowane przez can't be perfect
Czas edycji: 2009-09-04 o 19:57
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 19:55   #4586
lusmarija
Wtajemniczenie
 
Avatar lusmarija
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 277
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez can't be perfect Pokaż wiadomość
ja tak nie potrafię rozstać się nie odzywając się do siebie.. wolę od razu wyjaśnić co nam lezy na sercu, w sumie TŻ tak samo.. nawet jak się posprzeczaliśmy i chciałam iśc pieszo do domu, odwróciłam się na pięcie to TŻ kochany za mną poleciał, wyjasnilismy sobie wszystko i z rolady lodowej nic nie zostało bo się rozstopiła
wiesz ile razy się popłakalismy razem.. TŻ niby taki twardy ale też raz na ruski rok mu łezki polecą.. i tak sobie popłaczemy, wyżalimy, poraozmawiamy i potem jest naprawdę super..

pewnie teraz twój TŻ już nie pamieta o co się pogniewał
wiadomo, że tak by było lepiej, ale coś musi być na rzeczy jednak skoro się nie odzywa
__________________
* ... bo w marzenia trzeba wierzyć ...


lusmarija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 19:57   #4587
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

mój TZ to psychol wchodzę na moje subskrybowane wątki, a tam wiadomość pod moim nickiem wysłał posta z mojego konta zboko-świr mówiłam
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 19:59   #4588
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
mój TZ to psychol wchodzę na moje subskrybowane wątki, a tam wiadomość pod moim nickiem wysłał posta z mojego konta zboko-świr mówiłam
czyli jakies postępy
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 20:00   #4589
lusmarija
Wtajemniczenie
 
Avatar lusmarija
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 277
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez can't be perfect Pokaż wiadomość
czyli jakies postępy
__________________
* ... bo w marzenia trzeba wierzyć ...


lusmarija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 20:01   #4590
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Sexi dzikie kociaki i ich z miejsca ruszające rumaki Panny Młode 2010 cz. 9

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
mój TZ to psychol wchodzę na moje subskrybowane wątki, a tam wiadomość pod moim nickiem wysłał posta z mojego konta zboko-świr mówiłam
dobry jest
oj Kasik Kasik...
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.