Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.) - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-05, 22:22   #4591
lalalola
Raczkowanie
 
Avatar lalalola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 174
Smile Dot.: Czy to odpowiedni prezent na rocznicę?

Zdjęcie jako zakładka to fajny pomysł Musiałabym je jakoś "obrobić" i pewnie byłby to miły dodatek, no i właśnie takie coś trochę "naszego"

Dedykacja będzie, jak najbardziej taka "ode mnie"
No, zdecydowanie lepiej to wyjdzie, taki konkretny prezent niż taka pierdółka, tzn. takie zdjęcie, kolaż jakiś itp. jest jak najbardziej fajny, ale raczej na dzień chłopaka, czy walentynki, albo jako dodatek do prezentu rocznicowego.
List miłosny... nie jestem taka wylewna, ale można się poświęcić hehe

Słodycze + książka + zakładka ze zdjęcia / list miłosny to jest już coś bardziej konkretnego
lalalola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 22:57   #4592
lea18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wyspy Cooka
Wiadomości: 24
GG do lea18
Dot.: Czy to odpowiedni prezent na rocznicę?

A ja uważam, że książka na rocznice to nie jest najlepszy pomysł. Nie mówię, że beznadziejny, bo nie znam Twojego chłopaka, ani waszych relacji (tzn. domyślałam się, że po roku to już konkretnie ) ale myślę, że antyrama będzie dużo lepsza. Ja osobiście, na rocznicę własnie zrobiłam mu taką ogromną antyramę, z tylko naszymi zdjęciami - czarno-białymi i gdzieniegdzie, pomiędzy, zamieściłam czerwone serduszka różnej wielkości Dołączyłam tez kartkę z dłuuuugimi życzeniami, a raczej podziękowaniami za wszytko co dostałam od Niego przez ten rok, za wspólne sytuacje, które razem przeżyliśmy, za to jaki jest - po prostu wszytko, tak od serca i do tego dołączyłam wersję multimedialną, na płytce, te same zdjęcia co w ant. z podkładem muzyczny w postaci naszej ulubionej piosenki i na końcu z dedykacją - tak, żeby mógł to zabrać ze sobą jak się rozstaniemy kiedyś na dłużej Prezent bardzo mu się podobał, cały czas dzielnie wisi na ścianie Myślę, że rocznica to takie szczególne święto i w ramach prezentu powinno to być coś 'waszego', super jak zrobione samemu, żeby widział, że bardzo się starałaś i takie tam Chociaż, skoro tak interesuje się sportem i wiesz, że książka będzie mu się podobała to jak najbardziej ją kup i dołącz po prostu do tego coś osobistego, waszego, jak dziewczyny wyżej piszą Z pewnością obojętnie na co się zdecydujesz, będzie zachwycony - w końcu to od Ciebie i z miłości Napisz nam jak już mu wręczysz jak zareagował i szczęścia na następne milion lat życzę
__________________
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz tym więcej Ci jej zostanie."
Antoine de Saint-Exupéry
szczęśliwa od 11.02.2008
lea18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 23:40   #4593
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
kurcze dziewczyny ja nadal szukam jakiegos miasta do ktorego mozna wyjechac na weekend, gdzie jest w miaro ladnie, mozecie cos polecic
Zakopane jeżeli lubicie góry... może jakieś miasto nad morzem ?
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 23:56   #4594
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Czy to odpowiedni prezent na rocznicę?

KSiążka to moim zdaniem całkiem fajny pomysł na prezent (owszem, bardziej urodzinowy niż rocznicowy ale może być).... Jeśli dodasz do tego Wasze zdjęcie w formie zakładki do tej książki to moim zdaniem trafisz w 10. POpytaj w punktach fotograficznych... może uda Ci sie to jakoś zrealizować.
Pisanie listu, w ktorym bedziesz mu dziękować za wspolnie spedzony rok to dla mnie totalne nieporozumienie..... no ale co kto lubi...
Ja również czekam na jakieś wieści opowiedz nam jak zareagował na prezent no i co ostatecznie wybierzesz.
Pozdr.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 01:49   #4595
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez karoolecka Pokaż wiadomość
a mój Tz strasznie ucieszył się gdy zrobiłam mu muffinki na walentynki, jestem pewna, że nie udawał. natomiast chłopak mojej dobrej koleżanki płakał ze wzruszenia, gdy zrobiła mu pokaz ich zdjęć z podkładem muzycznym. Dodam, że nie są oni 16-latkami, mój ma 20 lat, koleżanki ma 23, więc jednak istnieją tacy mężczyźni
Mój TŻ zareagował tak samo jak chłopak Twojej koleżanki, na film, który zmontowałam z naszych zdjęć i do tego podkład muzyczny z piosenki, która świetnie oddaje to co nam w serduchach gra Przyznał, że łezka mu się uroniła Od razu ustawił sobie tą piosenkę na dzwonek jak dzwonię w obu telefonach, koledze djowi w klubie gdzie ma znajomych chce zanieść płytę z tą piosenką, żeby mogli nam puścić jak tam będziemy, non stop mi śpiewa ją do uszka, a dziś zażyczył sobie, żebym mu wysłała kilka zdjęć z tego filmiku, których jeszcze nie ma A mnie się zrobiło taaaaaak niesamowicie miło, że aż tak mu się to spodobało, że sobie nie wyobrażacie

Myślę, że dużo zależy od faceta i że niektórzy docenią Wasz wkład i intencje Warto czasem się nadłubać, żeby zobaczyć łezkę wzruszenia w oczach swojego TŻta
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010

Edytowane przez Melodia mgieł nocnych
Czas edycji: 2009-11-06 o 01:58 Powód: dopisek
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 07:07   #4596
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
kurcze dziewczyny ja nadal szukam jakiegos miasta do ktorego mozna wyjechac na weekend, gdzie jest w miaro ladnie, mozecie cos polecic
a z jakich okolic jestes? Ja Ci moge polecic kilka fajnych miejsc:
-oczywyscie Krakow )))) Piekny, kazdy znajdzie w nim cos dla siebie - jesli lubicie aktywnie spezac czas - polecam park wodny lub gokarty. Jesli wolicie romantyczne klimaty - spacery, spacery, restauracja, knajpki, "balon" i widok na cale miasto, piesze wedrowki na kopce, z ktorych widok jest rownie fantastyczny etc.
-Białka - blisko Zakopanego, a jednak nie tak przesiaknieta tandeta. W zimie super zabawa (choc sama jestem niejezdzaca, ale planuje zaczac w tym roku) na sniegu, mnostwo atrakcji, super stoki. W lecie quady, spacery, ogniska. Tanie noclegi
-Karpacz - ciekawe miejsce, polecam nocowac w Tarasach Wang - rewelacyjny hotel, niedrogi, super lokalizacja, bo przy karkonoskim parku narodowym, z widokiem na sniezke. W samym miescie mozna pospacerowac, pojesc dobrego jedzenia itp.
-Wroclaw - wiadome, patrz: Krakow.
-Praga - niedaleko poludnia, a taka piekna, patrz: Krakow
-Kazimierz Dolny - bylam tam 2 razy i twierdze, ze na weekend akurat, ale troche nudno. Duzo starszych ludzi spacerujacych, a my jednak lubimy cos ponad to. JEdnak jest cisza, spokoj, ladne tereny, ladna starowka, takie miejsce do relaksu we dwoje
-Okolice Jury KRak-Czestochowskiej - skaly, lasy, gorki, cisza, spokoj, naprawde pieknie
- okolice Olesna - moze nie ma tam nic ciekawego, ale jest jeden fajny hotel, siostra h. Aleksandra w samym Olesnie - hotel 3km za - mozna pojezdzic na quadach, jest mini zoo, cudny ogrod, swietne jedzenie, a i pokoje tez przyjemne.
-Jelenia Góra-Szklarska Poręba - Ciekawe miasta, ze Szklarskiej na szlak, wodospady, gory stolowe, cudownie !!! Jelenia jest dobrym miejscem wypadowym
-Międzybrodzie Zywieckie/Bialskie - rewelacja ! Gory, jezioro, spacery, szybowce, paralotnie, i inne atrakcje. Mam namiary na swietny nocleg

JEst tego tyle, ze az nie pamietam wszystkiego, a bylam w naprawde wielu miejscach w Polsce, zwlaszcza w pasie poludniowym.

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
Mój TŻ zareagował tak samo jak chłopak Twojej koleżanki, na film, który zmontowałam z naszych zdjęć i do tego podkład muzyczny z piosenki, która świetnie oddaje to co nam w serduchach gra Przyznał, że łezka mu się uroniła Od razu ustawił sobie tą piosenkę na dzwonek jak dzwonię w obu telefonach, koledze djowi w klubie gdzie ma znajomych chce zanieść płytę z tą piosenką, żeby mogli nam puścić jak tam będziemy, non stop mi śpiewa ją do uszka, a dziś zażyczył sobie, żebym mu wysłała kilka zdjęć z tego filmiku, których jeszcze nie ma A mnie się zrobiło taaaaaak niesamowicie miło, że aż tak mu się to spodobało, że sobie nie wyobrażacie

Myślę, że dużo zależy od faceta i że niektórzy docenią Wasz wkład i intencje Warto czasem się nadłubać, żeby zobaczyć łezkę wzruszenia w oczach swojego TŻta
Hmmm, ale jak czytam, to mam wrazenie, ze wy caly czas mowicie o chlopcach, nie o mezczyznach...powiedzmy takich okolo 30letnich. Bo naprawde nie sadze, aby takiemu takie "cuda" sie podobaly.

Muffinki sa jak najbardziej ok, jakis deser, cos przygotowanego do jedzenia w ramach niespodzianki - mysle, ze kazdy zarlok by sie na to skusil
Jak bylam mlodsza i mialam o dziwo duzo starszego "chlopaka", to wlasnie przyszedl mi taki glupi pomysl z filmem - zdjecia + filmy z naszych wycieczek, ale raczej w konwencji zabawnej niz romantycznej - sama nie jestem zbyt romantyczna-facet sie ucieszyl, widac bylo, czesto ogladal...Ale teraz, z perspektywy czasu twierdze, ze ja bylam niedojrzala i on tez

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kasienka5g Pokaż wiadomość
ja mam taki pomysl na prezent: ładnie oprawiona moja sesja w bieliznie hehe tylko nie wiem czy nie bylby zazdrosny o fotografa;]
Uwazam, ze to dobry pomysl, ale bylabym ostrozna w tym wzgledzie i raczej zrobilabym taka sesje jako prezent slubny
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 08:31   #4597
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Czy to odpowiedni prezent na rocznicę?

Moim zdaniem dobry . W końcu nie można na każdą rocznicę dawać antyram i zdjęć, bo to się nudzi :P. A na dodatek ja jestem przeciwna takim prezentom w ogóle - nie lubię i już .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 08:33   #4598
Castia
Wtajemniczenie
 
Avatar Castia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 546
Dot.: Czy to odpowiedni prezent na rocznicę?

lalalola ja uwazam ze jest to super prezent bo sama tez kupilam ksiazke swojemu Skarbkowi na rocznice
wlasnie dzis mija 5 lat odkad jestesmy razem i wiem, ze akurat z tej ksiazki sie bardzo ucieszy bo on jest mechanikiem samochodowym i nawet ja sama zapytalam go co chce dostac to powiedzial ze bardzo by sie ucieszyl z literatury fachowej wiec ja za bardzo sie nie znam ale podpytalam kolegow z pracy o to i owo i kupilam ksiazke o "czujnikach w pojazdach samochodowych" wiem, ze na pewno sie ucieszy bo codziennie mnie gnebil zeby mu juz pokazac ale ujrzy ja dopiero dzis.Na pierwszej stronie napisalam wiersz i pare słow ode mnie z glebi serduszka moze i to nie jest prezent typowo miłosny jak na rocznice ale przez 5 lat to juz pomysly mi sie wyczerpaly i byly i slajdy ze zdjeciami i antyramy i rozne,prezentacje multimedialne, plyta z piosenkami o milosci itp itd.
wiec ja mysle ze skoto Twoj Tz sie interesuje sportem to na pewno sie ucieszy z takiego albumu
Castia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 08:44   #4599
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
Myślę, że dużo zależy od faceta i że niektórzy docenią Wasz wkład i intencje Warto czasem się nadłubać, żeby zobaczyć łezkę wzruszenia w oczach swojego TŻta
To nie chodzi o wkład pracy, bo to z pewnością doceni każdy porządny facet, ale o zbędny sentyment. To z pewnością zależy od faceta.

To, co zbytnio opatrzone szybko się nudzi. Jak trzymamy cały rok zdjęcie tż na biurku to później przestaje już wzbudzać emocje, bo jest fragmentem tła. Ja nie stawiam zdjęć, nie ustawiam ich na tapety na tel ani na kompa. Nie lubię słów "na zawsze", bo mogą przynieść całkiem odwotny skutek. To kwestia podejścia. Każdy jest indywidualny
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 08:45   #4600
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy to odpowiedni prezent na rocznicę?

Także uważam, że książka+zakładka z Waszym zdjęciem to super pomysł na prezent. Jesli jest pasjonatem, to książka sprawi mu wielką radochę, a dodatkowo, przeglądając ja i ciesząc się jej posiadaniem - będzie myślał o Tobie. Zresztą sama kiedyś zrobiłam dokładnie taki sam prezent - udało mi się upolować w antykwariacie książkę, na której mu bardzo zależało, a była nie do zdobycia normalnie w księgarni, zrobiłam zakładkę, włozyłam to do wielkiego pudełka wypełnionego jego uluionymi słodyczami Był w 7niebie
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 09:00   #4601
greenka19
Rozeznanie
 
Avatar greenka19
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z mojego nierealnego Świata
Wiadomości: 973
GG do greenka19
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Dzięki dziewczyny za propozycje miast tylko, że my niestety najbliżej mamy na Mazury bo ja mieszkam w woj. mazowieckim a TŻ Podlaskim, tak około 30 km od mojego miasta :P
__________________
Walczyć, wierzyć, nie rezygnować!
greenka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 09:43   #4602
nekta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 226
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Mój też jest informatykiem... ale nie koniecznie chce dostawać rzeczy związane z kompami na prezent, chociaż różnie to bywa... miał 2 rzeczy które potrzebował to dostał

Z takich komputerowych akcesoriów:

- jak ma laptopa to porządną torbę/plecak - ja kupiłam plecak i sprawuje się rewelacyjnie a TŻ jest bardzo zadowolony
- cooler do laptopa... cieszył się jak dziecko
- porządna klawiatura Logitech - to akurat dostał tata który też jest informatykiem... a miał starocia z przed 20 lat
- pendrive, kamerka, myszka - może być w kształcie serduszka - wypisuję głupoty, ale może akurat czegoś nie ma lub mu nowe potrzebne

A jak alkohol, to nie wóda tylko coś bardziej... wyrafinowanego powiedzmy Amaretto, vermut, whisky, jakiś likier... oj, Sheridan jest boski chyba że najbardziej lubi czystą, to nie ma co kombinować

Może Cd z ulubioną muzyką ? Ja mojemu kupiłam kilka płyt ulubionych zespołów żeby miał co słuchać w drodze do pracy w samochodzie - nie znosi stacji radiowych a nasze radio niestety mp3 nie odtwarza

Co jeszcze... kubek informatyka - jak lubi jajcarskie rzeczy, widziałam jeden bardzo śmieszny, często są w kwiaciarniach

Coś na płyty CD i DVD jak już nie ma ich gdzie chować - etui, stojak...

Eh, cokolwiek pomogłam ?
Tylko, że z informatykami jest tak, że oni sami najlepiej wiedzą, czego potrzebują i jeśli kupisz takiemu pendrive, kamerke, myszke czy coś innego do kompa to mogę się założyc, że nic z tym nie zrobi - bo jeśli się na tym nie znasz i nie masz odpowiednio dużo kasy, to kupisz nie taki sprzęt, jaki on kupiłby sobie sam - oni mają bzika na punkcie elektroniki, czytają testy nowego sprzętu (przynajmniej mój tak ciągle robi), więc wszystkie informatyczne rzeczy bym skreśliła z miejsca.

A z kolei inny znajomy informatyk mówił mi, że dostał kiedyś żyroskop - taki w formie kuli/piłki - coś, czym bawi się, siedząc przy komputerze (bo to się jakoś w rękach obraca, nie wiem dokładnie na czym to polega) - i mówił, że go to odstresowuje
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
nekta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 09:46   #4603
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Czy to odpowiedni prezent na rocznicę?

Moim zdaniem książka to znacznie fajniejszy prezent niż antyrama, no chyba że chłopak jest wybitnie romantyczny i taka antyrama ze zdjęciami byłaby dla niego fajniejsza Ja to chyba jestem zupełnie nieromantyczna jednak, bo nie jestem zwolenniczką super-hiper-romantycznych prezentów tylko dlatego, że to akurat z okazji rocznicy. Ileż się można silić na takie prezenty typu kubeczek ze wspólnym zdjęciem, koszulka ze wspólnym zdjęciem, wspólne zdjęcia w antyramie, prezentacja zdjęć w power poincie z romantycznym podkładem muzycznym, wspólne zdjęcie oprawione we własnoręcznie wykonaną romantyczną ramkę... Widzicie wspólny mianownik?

Chyba fajniej jak dziewczyna pokaże, że zna go, wie co go interesuje i chce mu sprawić przyjemność odpowiednio dobranym prezentem, niż ma na siłę kombinować co by było bardziej rocznicowe.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-11-06 o 09:47
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 11:25   #4604
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: Czy to odpowiedni prezent na rocznicę?

Cytat:
Napisane przez lalalola Pokaż wiadomość
Dedykacja będzie, jak najbardziej taka "ode mnie"

List miłosny... nie jestem taka wylewna, ale można się poświęcić hehe
Miałam na myśli taką właśnie "dedykacje od siebie". Jeśli jednak byłaby bardzo prywatna, wolałabym napisać ją na osobnej kartce i włożyć do książki -żeby w przyszłości każdy z kumpli zainteresowanych książką nie miał okazji przeczytania tej dedykacji (zaznaczam, jeśli byłaby na tyle prywatne, że wolelibyście zachować ją między sobą )

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Pisanie listu, w ktorym bedziesz mu dziękować za wspolnie spedzony rok to dla mnie totalne nieporozumienie..... no ale co kto lubi...
Nie napisałam, że ma mu dziękować za wspólnie spędzony czas Taka dedykacja też jest formą listu miłosnego, ale z uwagi na nazwę jest do przyjęcia.
Chociaż sama nie napisałabym takiego listu wychwalającego Ukochanego, nie widzę w tym nic złego.
jodame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 11:32   #4605
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Czy to odpowiedni prezent na rocznicę?

Cytat:
Napisane przez jodame Pokaż wiadomość
Miałam na myśli taką właśnie "dedykacje od siebie". Jeśli jednak byłaby bardzo prywatna, wolałabym napisać ją na osobnej kartce i włożyć do książki -żeby w przyszłości każdy z kumpli zainteresowanych książką nie miał okazji przeczytania tej dedykacji (zaznaczam, jeśli byłaby na tyle prywatne, że wolelibyście zachować ją między sobą )


Nie napisałam, że ma mu dziękować za wspólnie spędzony czas Taka dedykacja też jest formą listu miłosnego, ale z uwagi na nazwę jest do przyjęcia.
Chociaż sama nie napisałabym takiego listu wychwalającego Ukochanego, nie widzę w tym nic złego.
Ja również nigdzie nie napisałam, że ty tak napisałaś , wiec o co kaman ?
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 11:35   #4606
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy to odpowiedni prezent na rocznicę?

Cytat:
Napisane przez jodame Pokaż wiadomość
Chociaż sama nie napisałabym takiego listu wychwalającego Ukochanego, nie widzę w tym nic złego.
Mój Mąż kiedyś mi taki list napisał, w którym "dziękował" za każdą chwilę spędzona razem, za nasze wspólne chwile, wyrażając w ten sposób co czuje itd itp. I wsunął mi ukradkiem do torebki Znalazłam go kilka godzin później, kawałek od domu i czytając normalnie wyłam List mam do dzisiaj i uwielbiam go Wszystko zależy od tego jakim typem człowieka się jest i jakie relacje panuja w związku. Jedni uznaja to za najcudowniejszy gest na świecie, inni za banalne romantycznie gesty
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 11:40   #4607
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Czy to odpowiedni prezent na rocznicę?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Moim zdaniem książka to znacznie fajniejszy prezent niż antyrama, no chyba że chłopak jest wybitnie romantyczny i taka antyrama ze zdjęciami byłaby dla niego fajniejsza Ja to chyba jestem zupełnie nieromantyczna jednak, bo nie jestem zwolenniczką super-hiper-romantycznych prezentów tylko dlatego, że to akurat z okazji rocznicy. Ileż się można silić na takie prezenty typu kubeczek ze wspólnym zdjęciem, koszulka ze wspólnym zdjęciem, wspólne zdjęcia w antyramie, prezentacja zdjęć w power poincie z romantycznym podkładem muzycznym, wspólne zdjęcie oprawione we własnoręcznie wykonaną romantyczną ramkę... Widzicie wspólny mianownik?


Ja też uważam że taka książka do bardzo dobry prezent. Antyramy ze zdjeciami to teraz praktycznie na każdą okazję się daje i miejsca brak na ich wieszanie.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 12:03   #4608
kalaria
Raczkowanie
 
Avatar kalaria
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 174
pomoc- poszukiwany pomysł

Witam
Od razu zaznaczam, że przejrzałam wątki "pomysł na prezent" itp, sytuacja jest taka, że zaplanowałam dla mojego TŻta prezent na urodziny (które ma pod koniec miesiąca) - chciałam zrobić mu piekny album naszej znajomości - kupiłam śliczny album na zdjęcia wklejane, wszystko zaplanowałam - jakie zdjęcia, jakie rzeczy dodatki itp. Jednak nici z prezentu, bo wyobraźcie sobie jakież to było moje zdzwinie w dniu wczorajszym kiedy to dokłanie (no z małymi wyjątkami) taki album otrzymałam od TŻta!!!!
Wybrał praktcyznie te same zdjęcia, koncepcja niemalże identyczna. SZok!!

i teraz doradźcie- nie zrobie mu już przecież albumu bo sensu w tym nie ma, wiec jakiż inny prezent mu podarować - równie romantyczny. Bądź doradzcie w jaki sposób wykorzystać ów zakupiony już przeze mnie album na prezent dla TŻta??

Na prawdę dziękuję za wszelkie sugestie.
Pzdrawiam
-k-
kalaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 12:05   #4609
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Czy to odpowiedni prezent na rocznicę?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Mój Mąż kiedyś mi taki list napisał, w którym "dziękował" za każdą chwilę spędzona razem, za nasze wspólne chwile, wyrażając w ten sposób co czuje itd itp. I wsunął mi ukradkiem do torebki Znalazłam go kilka godzin później, kawałek od domu i czytając normalnie wyłam List mam do dzisiaj i uwielbiam go Wszystko zależy od tego jakim typem człowieka się jest i jakie relacje panuja w związku. Jedni uznaja to za najcudowniejszy gest na świecie, inni za banalne romantycznie gesty
ja gdybym dostała taki prezent jak Ty to też bym pewnie wyła ze wzruszenia ale znając np. mojego tżta to by mu się liścik spodobał średnio po prostu wszystko zależy od człowieka... dlatego wg mnie pytanie się na forum co można dać na prezent jest nieporozumieniem - jasne, mogą niektóre wypowiedzi zainspirować - jednak by dać naprawdę fajny i trafiony prezent trzeba daną osobę znać
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 12:08   #4610
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Czy to odpowiedni prezent na rocznicę?

Książka jest dobrym pomysłem. Plus oczywiście dedykacja
Zdjęcie w antyramie... - ja niekoniecznie ucieszyłabym się z takiego prezentu (ale mnie to nie dotyczy). Wolałabym piękny album z naszymi zdjęciami: zdjęcia wklejone chronologicznie, zrobione np. w sepii...

I wracając jeszcze do książki - co myślicie o 'Sztuce kochania' Owidiusza jako o prezencie na taką okazję?
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 12:19   #4611
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: pomoc- poszukiwany pomysł

https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=112

nie wierzę, że tu nic nie znalazłaś
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 12:27   #4612
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Czy to odpowiedni prezent na rocznicę?

zdjęcia, kubeczki ,kocham cię za i sto powodów, to dobre dla bardzo młodych ludzi
dla ludzi w poważnych związkach książka
a list od męża po paru latach związku to zupełnie inna inkszosć
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 13:41   #4613
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Czy to odpowiedni prezent na rocznicę?

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Książka jest dobrym pomysłem. Plus oczywiście dedykacja
Zdjęcie w antyramie... - ja niekoniecznie ucieszyłabym się z takiego prezentu (ale mnie to nie dotyczy). Wolałabym piękny album z naszymi zdjęciami: zdjęcia wklejone chronologicznie, zrobione np. w sepii...

I wracając jeszcze do książki - co myślicie o 'Sztuce kochania' Owidiusza jako o prezencie na taką okazję?
To zależy co się komu podoba. Czytałaś tę książkę, że chcesz mu ją dać w prezencie? Czy tylko tytuł i recenzje Cie do tego skłoniły? Ciężko odpowiedzieć: dla jednych byłby to prezent trafiony w 10. , dla innych totalna wpadka, bo nie każdy przeciez lubi czytać, w dodatku akurat taką literaturę.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 13:42   #4614
zoya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Ja juz powoli wymyślam prezenty na święta. Powód jest błahy - w tej chwili mam pieniądze, a później będę juz oszczędzać na wypad w góry z TŻtem.

Może kogoś zainspiruje

TŻ - kumpela podrzuciła mi pomysł z taśmą thera band - bo lubi ćwiczyć, lodówkę podręczną (bo chce robić własne piwo) i dla nas - czekolada do malowania ciała
Mama Tżta - pudełko na herbatę (ma takie fajne przegródki) - dlatego, że pije tylko oryginalną zieloną liściastą herbatę, ale w różnych gatunkach
Siostra Tż - książka+naszyjnik w stylu afrykańskim
Szwagier Tż - może jakaś replikę starego samochodu

Mama - fajna torebka
Brat - spinki do mankietów(hehe elegancki się zrobił ostatnio)
Babcia - na pewno Vicard w świątecznej puszce
Dziadek - może pudełko z PRL (taki reprint kartki na mięso, woda brzozowa, papierosy poznańskie, krem Nivea...) ale na allegro to jest bardzo drogie, więc może sama takie skombinuje/albo jakaś dobra woda toaletowa, bo lubi

Mam tylko problem z ojcem Tż. Możecie mi coś podsunąć?
Ma 51 lat, jest osobą bardzo wysportowaną, ma stopień taternika tatrzańskiego, jest gadżeciarzem. Mimo, że jest na emeryturze (służby mundurowe) w domu nie może usiedzieć. Codziennie chodzi na kilkunastokilometrowe spacery ze swoim psem
Chciałam mu kupić pendrive, to nie bo ma jakiś najlepszy. Scyzoryk też. Macie jakieś pomysły?
zoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 13:47   #4615
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

ja planuje kupic TZ słuchawke bluetooth i takie na nadgarstki nagrzewajace, bo go bola od pracy (dot.netowiec)
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 14:00   #4616
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Czy to odpowiedni prezent na rocznicę?

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
To zależy co się komu podoba. Czytałaś tę książkę, że chcesz mu ją dać w prezencie? Czy tylko tytuł i recenzje Cie do tego skłoniły? Ciężko odpowiedzieć: dla jednych byłby to prezent trafiony w 10. , dla innych totalna wpadka, bo nie każdy przeciez lubi czytać, w dodatku akurat taką literaturę.
Czytałam i mam tę pozycję w domu

Poza tym pytałam czysto teoretycznie (być może ten pomysł spodoba się innej wizażance).

Edytowane przez listopadowa80
Czas edycji: 2009-11-06 o 14:03
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 15:06   #4617
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny

Cytat:
Napisane przez nekta Pokaż wiadomość
Tylko, że z informatykami jest tak, że oni sami najlepiej wiedzą, czego potrzebują i jeśli kupisz takiemu pendrive, kamerke, myszke czy coś innego do kompa to mogę się założyc, że nic z tym nie zrobi - bo jeśli się na tym nie znasz i nie masz odpowiednio dużo kasy, to kupisz nie taki sprzęt, jaki on kupiłby sobie sam - oni mają bzika na punkcie elektroniki, czytają testy nowego sprzętu (przynajmniej mój tak ciągle robi), więc wszystkie informatyczne rzeczy bym skreśliła z miejsca.
No to zależy, dla mnie to nie problem bo bardzo dobrze się na tym znam Każdy komp jaki miałam sama składałam, jak już pisałam mój tata to też informatyk i zaczął mnie szkolić jak tylko poszłam do podstawówki

Także moje prezenty były zawsze trafione - wiem, bo mój zawsze się przyznaje jak mu coś nie pasi

... a jak się samemu na tym nie zna za dobrze, to warto kogoś kto się zna poprosić o pomoc

No i po raz kolejny, nie ma co szufladkować... że jak informatyk, to musi sobie sam kupić, wiele zależy od faceta, jeden się ucieszy a inny nie
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 16:00   #4618
ooona125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 11
Prezent

Witam dziewczyny
Wiem, że było na ten temat milion wątków dlatego proszę o nie pisanie glupich komentarzy, lepiej nic nie piszcie jak macie napisać ze juz był...
No więc 24 .11 bedzie 3 rocznica mojai mojego ukochanego
Problem jest z pomyslem na prezent.
Wszystkie rzeczy typu:
-koszulki
-bransoletki
-kosmetyki
-misie
-zdjecia, albumy
-torty
-bielizna
-plyty
-golarka elektryczna
-krawaty
-koszule
itp takie pospolite juz były.

Chciałabym, żeby to bylo cos oryginalnego i fajniusiego
Jakaś niespodzianka itp.
Jak macie jakieś fajne pomysł to proszę pomocy;;;;;(




Bez głupich komentarzy bRDZO Prosze..
__________________
.... Żyj chwilą .....
.... Ciesz się z tego co masz .....
.... Zauważ sens w tym , w czym inni już stracili .....
ooona125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 16:04   #4619
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Prezent

zrób mu coś sama.

poza tym na podformu prezentowym i zrób to sama znajdziesz maaaasę inspiracji.
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 16:05   #4620
Ewakuacja69
Rozeznanie
 
Avatar Ewakuacja69
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 664
Dot.: Prezent

https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=112
bo trudno znalezc forum prezentowe....
__________________
tyle rzeczy do sfotografowania, a tak mało czasu...

-15kg!
Ewakuacja69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.