Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !! - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-11, 12:15   #4591
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość

dobre ja też tak kiedys miałam, mój wstał i chodził zly cały dzień.... bo go zdradzałam we śnie...
Mój mi kiedyś rano powiedział po przebudzeniu, że powinien mi dać w dziób i się do mnie nie odzywać bo się z kimś "gziłam" w jego śnie

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość

Alkamor za bezbolesne pobranie krwi
Na szczęście tam gdzie robię zawsze jest bezbolesnePoza tym ja nie jestem jakaś panikara bo po pierwsze musiałam się przyzwyczaić jak leżałam w szpitalu a po drugie to jestem dawcą krwi

Cytat:
Napisane przez szczęśliwa_82 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane,zaraz nadrobię wszystkie zaległe posty,chciałam tylko napisać co u nas.Wczoraj byliśmy na usg i ...niewesoło się zrobiło jestem przestraszona i okropnie smutnaNie wiem co myśleć i robić,4 tygodnie niepewności do następnego usg.Już mówię o co chodzi.No wiec z usg wyszło,że malutka jest ułożona pośladkowo to po pierwsze, a po drugie jest za mała o tydzień,ma 28cm długości i waży tylko 1390gDlatego lekarz kazał za 4 tyg zrobić kolejne usg żeby wykluczyć dystrofię,czyli zachamowanie wzrostu płodu.Jezuu jak to strasznie brzmiWyć mi się chce,maż poszedł do pracy a ja sama w domu bedę cały dzień...Najgorsze jest to że ja czułam że jest cos nie tak,zawsze czułam kopniaki na dole brzucha,nigdy na górze,mówiłam ze jest malutka mężowi,ale nie myślałam że aż tak,a zostało nam tylko 8 tygodni Jak ona to nadrobi?Ona nie rośnie a ja tak......czyli te 16 kilogramów to na marne,nie dla niej,więc skąd sie wzieło????kataklizm w mojej głoie po prostu
Już widziałam dziewczyny Ci troszkę powiedziały na ten temat i nawet "dostałaś" siatkę centylową ale chciałam napisać, że może poprostu Twój "prawdziwy" termin będzie o tydzień później niż ten wyliczony i to dlatego

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
jesuuuuuuuuu,ja jużnie pamiętam co to znaczy ważyć 68kg

ja też tęsknie za spaniem na brzuchu i normalnym sikaniem
Co do kg to Ty już lepiej nic nie mów!! a co do spania i sikania to masz 100% racji

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
Węże to wiem, że na tle seksualnym
A mysz, hmmmm, no coz.... -znaczenie erotyczno-seksualne; także: sen ostrzegający przed nadmiernym wyczerpaniem organizmu...
Ale ja bym obstawiała to pierwsze
Sama pisałaś, że Ci się bzykać chce
A Wy znowu o sexie?

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
a doczytałam dokładniej teraz...lekarz Ci powiedział że jest mniejsza o tydzień? kochana to więcej wynosi próg błędu urządzenia do usg - u mnie ostatnio wyszla główka prawie dwa tygodnie mniejsza od brzuszką - ale to raz tak wychodzi raz inaczej, więc się nie przejmuję - Ty też nie powinnaś, będzie dobrze zobaczysz
właśnie....nie pamiętam gdzie to było...chyba na mamuśkach styczniowo-lutowych albo gdzieś indziej jak z USG wyszło, że dziecko ma mieć 4300 g a urodziło się 3400 g.

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość

ps. dzwoniła pani ze sklepu około 5 marca powinnien mój wózio być
moja mama krzyczy że to i tak za szybko- ehhhh
za szybko??akurat a wózek śliczny

Cytat:
Napisane przez anna1593 Pokaż wiadomość

skoro sporo z Was haftuje, dzierga to ja Wam oglaszam akcje: zaszyjcie sobie fredki do konca miesiaca.


Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość

a wiecie co sobie pomyślałam...bo Tim3Pink napisała "jednak jest woda" - ja zrozumiała, że jej wody odeszły a ona może odkryłą, że jednak jest ciepła woda do kąpieli
jak człowiek nie zrozumie to se jeszcze dopowie po swojemu
No z tą wodą to chodziło o to, że ma ciepłą ale ona coś o skurczach chyba też pisała


Ja już dawno po badaniach. Jeszcze u mamy jestem siostra jeszcze po badaniu musiała kilka spraw załatwić a ja myślałam, że umrę z głodu Ehh...jeszcze w piątek do lekarza...ciekawe ile będzie osób...bo te baby to jakieś popieprzone tam przychodzą normalnie....szkoda gadać

zanka cieszę się, że dajesz sobie radę bez większych problemów z małym....mam nadzieję, że nic już się nie przydarzy "niespodziewanego"
__________________
Kuba

Maja

Edytowane przez alkamor
Czas edycji: 2009-02-11 o 12:16
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 12:18   #4592
Anvi
Raczkowanie
 
Avatar Anvi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 462
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
co robicie na obiad? bo ja ogórkową
no i gdzie Was wszystkie wywiało? co tak cicho dzisiaj?
.....no i myślałam, że sobie posiedzę poczytam a tu lipa będę musiała się za jakąś robotę wziąć i to przez Was
mmm...ogorkowa bym zjadla a ja chyba dzis nie gotuje - mam dzien piżamowy...12:15 a ja nadal w piżamce i chmurkowym szlafroku mam nadzieje ze nikt sie nie zjawi

Emilka!! Do roboty leniuchu

Cytat:
Napisane przez anna1593 Pokaż wiadomość
skoro sporo z Was haftuje, dzierga to ja Wam oglaszam akcje: zaszyjcie sobie fredki do konca miesiaca.
haftem krzyżykowym!!

Cytat:
Napisane przez cocci Pokaż wiadomość
ja przeczytalam MACICA i zastanowiłąm się przez moment jakim cudem ona sama pojechala samochodem??? Nawte mi błysnął w głowie taki obraz: krwisty balonik za kierownicą.....
Anvi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 12:23   #4593
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez cocci Pokaż wiadomość


ja przeczytalam MACICA i zastanowiłąm się przez moment jakim cudem ona sama pojechala samochodem??? Nawte mi błysnął w głowie taki obraz: krwisty balonik za kierownicą.....

siedzę głupia i się kładę ze śmiechu - sama do siebie
Cytat:
Napisane przez Anvi Pokaż wiadomość
mmm...ogorkowa bym zjadla a ja chyba dzis nie gotuje - mam dzien piżamowy...12:15 a ja nadal w piżamce i chmurkowym szlafroku mam nadzieje ze nikt sie nie zjawi

Emilka!! Do roboty leniuchu
ztarłam ogórki - się zmęczyłam
zapraszam na zupkę
no właśnie coś Ci się spodobało witanie ludzi w niecodziennym odzieniu

a ja mam pytanie z innj beczki, jest na Wątku jakaś Pani prawnik? potrzebna mi porada prawna
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 12:27   #4594
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie z innj beczki, jest na Wątku jakaś Pani prawnik? potrzebna mi porada prawna
a kogo będziesz zaskarżać ??
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 12:27   #4595
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez anna1593 Pokaż wiadomość
ja stanowczo protestuje
my, lutowki, jeszcze sie dobrze nie rozkrecilysmy, a tu mamusie marcowe szaleja jak koty...
skoro sporo z Was haftuje, dzierga to ja Wam oglaszam akcje: zaszyjcie sobie fredki do konca miesiaca.
Cytat:
Napisane przez Anvi Pokaż wiadomość
haftem krzyżykowym!!
tak, tak haftem krzyżykowym a później na wystawkę który ładniejszy
Hmmm tylko ciekawe jaki wzorek wyszyć???? Ma któraś jakieś ciekawe pomysły???
Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
a wiecie co sobie pomyślałam...bo Tim3Pink napisała "jednak jest woda" - ja zrozumiała, że jej wody odeszły a ona może odkryłą, że jednak jest ciepła woda do kąpieli
Dokładnie o wodę do kąpieli chodziło
Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
A Wy znowu o sexie?
To nie ja, to SoNeRa

Zapomniałam zapytać:
Spicegirl jak kaszka???
Gosiunia jakTwój kotek? Lepiej już dzisiaj??
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg


Edytowane przez Judy_21
Czas edycji: 2009-02-11 o 12:33
Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 12:32   #4596
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
a kogo będziesz zaskarżać ??
aaaa jak mi któraś podpadnie to będzie jak znalazł

nie no żartuję, mamy problem z ziemią....mój TZ ma na siebie ziemię przepisaną i się okazało, że jedno pole jest kkupione x lat temu ale nie przepisane i ten były właściciel teraz chce żeby mu zapłacć drugi raz
przez 20 czy 30 lat byla ziemia obrabiana przez teścia i przez niego płacony podatek a teraz się zorientowali że mogą jeszcze kasę wyciągnąć

Judy ja tygryska wyszyję albo fredkę
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry


Edytowane przez e.m.i.l.k.a
Czas edycji: 2009-02-11 o 12:33
e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 12:37   #4597
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
aaaa jak mi któraś podpadnie to będzie jak znalazł

nie no żartuję, mamy problem z ziemią....mój TZ ma na siebie ziemię przepisaną i się okazało, że jedno pole jest kkupione x lat temu ale nie przepisane i ten były właściciel teraz chce żeby mu zapłacć drugi raz
przez 20 czy 30 lat byla ziemia obrabiana przez teścia i przez niego płacony podatek a teraz się zorientowali że mogą jeszcze kasę wyciągnąć

Judy ja tygryska wyszyję albo fredkę
No ludzie to są .....ehhh szkoda gadać!! ja głosuję za fredką
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 12:40   #4598
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Witajcie mamuśki...
Mi naprawili neta więc bede na bierzaco ogólnie byliśmy wczoraj na kolejnych zakupkach i kupilismy pielegnacyje produkty dla maalej dla mnie wkladki laktacyjne i majtasy no i taki słodziaszczy rożek dla małej poszek płyn do pł n i zaczełam oczywiście prać a co za tym idziedzis pierwsza partia wyprana tzn białe teraz w pralce róż... a na koniec zostawiłam wszystkie kolory świata... Jestem po prasowaniu białego choc cos tam mi jeszcze zostało i juz mam dość jak sobie pomyśle o reszcie to ręce opadają.Biore w koncu tabletki na skurcze nóg i powiem wam szczerze że przerzuciło mi sie z łydek na palce u nóg aaaaaaa.Dobra teraz zaczynam nadrabić zaleglości z forum zajadając sobie smaczasta kwaśniasta kapustkę...
Sweetylily witamy! szkoda że tak późno
Co do sexu to mi sie ciągle chce mimo że codziennie mam... więc co to bedzie po porodzie?!?
Co do odwiedzin to powiem wam że ja najprawdopodobniej bede rodzić w szpitalu w którym odwiedziny sa za szybą tak mi to jakoś z filmami się kojarzy...
Cocci ale ci pępuzek słodko wyskoczył...
Co do tego czy leci coś z rak to dziś bardzo zgrabnie zbiłam szklankę... ale widzę że to chyba normalne....
Emzeta super wiadomość...
Tim3Pink gratuluje jeśli to skurcze...
No to skończylam wczorajszy dzień i nie wiem co z tą nasza Tim3Pink ide rozwiesic pranie i zaczynam dzisiejszy dzien nadrabiac może czegos ciekawego się dowiem...
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 12:44   #4599
Anvi
Raczkowanie
 
Avatar Anvi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 462
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Judy, co do zahaftowywania wzorem krzyżykowym fredki, to ja postanowiłam pojechać ambitnie i wygrać rywalizację - wyhaftuję sobie damę z łasiczką
Anvi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 12:51   #4600
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
Co do sexu to mi sie ciągle chce mimo że codziennie mam... więc co to bedzie po porodzie?!?
Ale Ci dobrze

Cytat:
Napisane przez Anvi Pokaż wiadomość
Judy, co do zahaftowywania wzorem krzyżykowym fredki, to ja postanowiłam pojechać ambitnie i wygrać rywalizację - wyhaftuję sobie damę z łasiczką
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 12:55   #4601
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Pranie rozwieszone...
Zanko witaj w domu tzn na wizażu...
Sonera ja tez nie wiem czy miałam kiedykolwiek skurcze bo nie wiem jak to jest ale brzusio to mi co jakis czas twardnieje na skałe...
Gabriellao0 ładne zdj tylko dlaczego buzia zamazana co...niu niu a wózek bardzo ładny
Co do snów to mi dzis sie sniło że szłam klatka schodowa do mamy i poczułam jakis gaz zaczęłam się dusić wparowałam do domu i patrze w lustro a tu mi buzia puchnie i wybudziłam sie ze snu poleciałam do wc patrze w lustro i widze oczy spuchniete poszłam dalej spac i jak rano sie obudziłam to juz nic nie wiedziałam czy naprawde mialam spuchniete oczy czy ja dalej snilam hmmm ogolnie to nie wiem kto mi takie sny podsyla...
Alkamor no dobrze mi dobrze ale mi to brak takiego porzadnego seksu a nie w określonych pozycjach....
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 12:55   #4602
cocci
Zakorzenienie
 
Avatar cocci
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kiel DE
Wiadomości: 12 235
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
aaaa jak mi któraś podpadnie to będzie jak znalazł

nie no żartuję, mamy problem z ziemią....mój TZ ma na siebie ziemię przepisaną i się okazało, że jedno pole jest kkupione x lat temu ale nie przepisane i ten były właściciel teraz chce żeby mu zapłacć drugi raz
przez 20 czy 30 lat byla ziemia obrabiana przez teścia i przez niego płacony podatek a teraz się zorientowali że mogą jeszcze kasę wyciągnąć
Sprawdźcie dokładnie ile to lat temu było, bo ziemię można nabyć przez zasiedzenie. Ale to ciężko udowodnić...

kodks cywilny podaje:
Cytat:
Art. 172. § 1. (83) Posiadacz nieruchomości nie będący jej właścicielem nabywa własność, jeżeli posiada nieruchomość nieprzerwanie od lat dwudziestu jako posiadacz samoistny, chyba że uzyskał posiadanie w złej wierze (zasiedzenie).
§ 2. (84) Po upływie lat trzydziestu posiadacz nieruchomości nabywa jej własność, choćby uzyskał posiadanie w złej wierze.
Cytat:
Art. 176. § 1. (85) Jeżeli podczas biegu zasiedzenia nastąpiło przeniesienie posiadania, obecny posiadacz może doliczyć do czasu, przez który sam posiada, czas posiadania swego poprzednika. Jeżeli jednak poprzedni posiadacz uzyskał posiadanie nieruchomości w złej wierze, czas jego posiadania może być doliczony tylko wtedy, gdy łącznie z czasem posiadania obecnego posiadacza wynosi przynajmniej lat trzydzieści.
§ 2. Przepisy powyższe stosuje się odpowiednio w wypadku, gdy obecny posiadacz jest spadkobiercą poprzedniego posiadacza.
Cytat:
Art. 175. Do biegu zasiedzenia stosuje się odpowiednio przepisy o biegu przedawnienia roszczeń.
czyli:
Cytat:
Art. 123. § 1. Bieg przedawnienia przerywa się:
1) (61) przez każdą czynność przed sądem lub innym organem powołanym do rozpoznawania spraw lub egzekwowania roszczeń danego rodzaju albo przed sądem polubownym, przedsięwziętą bezpośrednio w celu dochodzenia lub ustalenia albo zaspokojenia lub zabezpieczenia roszczenia;
2) przez uznanie roszczenia przez osobę, przeciwko której roszczenie przysługuje,
3) (62) przez wszczęcie mediacji.
§ 2. (63) (skreślony).

Art. 124. § 1. Po każdym przerwaniu przedawnienia biegnie ono na nowo.
§ 2. (64) W razie przerwania przedawnienia przez czynność w postępowaniu przed sądem lub innym organem powołanym do rozpoznawania spraw lub egzekwowania roszczeń danego rodzaju albo przed sądem polubownym albo przez wszczęcie mediacji, przedawnienie nie biegnie na nowo, dopóki postępowanie to nie zostanie zakończone.
jak nie kumasz, to napisz, wytłumaczę. bo ja jestem wszechstronna i wszystko wiem a tak serio - skończyłam gospodarkę nieruchomościami.....
__________________
Moje wpadki "twórcze":
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=501734

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ


Edytowane przez cocci
Czas edycji: 2009-02-11 o 12:58
cocci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:08   #4603
cocci
Zakorzenienie
 
Avatar cocci
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kiel DE
Wiadomości: 12 235
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Poszłam do kuchni z zamiarem sie zabrania za obiad. chcialam wyciągnąć ciastko sobie i zwaliłam torebkę z cukrem pudrem. Z górnej szafki... Nie powiem, co się dzieje w kuchni, tylko tyle powiem, ze ze łzami w oczach prawie wyszlam z tamtąd i mi się nei chce wracać.
__________________
Moje wpadki "twórcze":
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=501734

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

cocci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:08   #4604
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez Anvi Pokaż wiadomość
Judy, co do zahaftowywania wzorem krzyżykowym fredki, to ja postanowiłam pojechać ambitnie i wygrać rywalizację - wyhaftuję sobie damę z łasiczką
ambitne plany
Normalnie jak skończysz, to muszę zobaczyć
Obiecaj, że wkleisz zdjęcie

Cocci a czego Ty nie wiesz???
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:10   #4605
cocci
Zakorzenienie
 
Avatar cocci
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kiel DE
Wiadomości: 12 235
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość

Cocci a czego Ty nie wiesz???
dobre pytanie...

o wiem! nie wiem, czego nie wiem.
__________________
Moje wpadki "twórcze":
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=501734

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

cocci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:14   #4606
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
tak, tak haftem krzyżykowym a później na wystawkę który ładniejszy
Hmmm tylko ciekawe jaki wzorek wyszyć???? Ma któraś jakieś ciekawe pomysły???
kłódeczkę

Cytat:
Napisane przez Anvi Pokaż wiadomość
Judy, co do zahaftowywania wzorem krzyżykowym fredki, to ja postanowiłam pojechać ambitnie i wygrać rywalizację - wyhaftuję sobie damę z łasiczką
dama z łasiczką:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 199.gif (40,6 KB, 3 załadowań)
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:15   #4607
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez cocci Pokaż wiadomość
Poszłam do kuchni z zamiarem sie zabrania za obiad. chcialam wyciągnąć ciastko sobie i zwaliłam torebkę z cukrem pudrem. Z górnej szafki... Nie powiem, co się dzieje w kuchni, tylko tyle powiem, ze ze łzami w oczach prawie wyszlam z tamtąd i mi się nei chce wracać.
bo cukier jest groźny
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:18   #4608
cocci
Zakorzenienie
 
Avatar cocci
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kiel DE
Wiadomości: 12 235
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez ...:::kizia:::... Pokaż wiadomość
bo cukier jest groźny
nooo, teraz do mnie zęby szczerzy...

dobra, idę to ogarnąc...
__________________
Moje wpadki "twórcze":
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=501734

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

cocci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:20   #4609
Tim3Pink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Czesc dziewczyny wiem, wiem mialam sie odezwac przepraszam

hmm wzielam wczoraj ta kapiel bylo troche lepiej, no i wsumie do tej pory mam takie bolace bole, ale widocznie to te przepowiadacze przykro mi, ze wam tak stracha narobilam ale wogole jaka mala jest ruchliwa od wczoraj !!! ale czemu to ja nie wiem moze jak mam taki brzuchol napiety to ja tam co uwiera? i przy tych skurczach?

edit: a wogole to dzisiaj 37 tydzien zaczelam
__________________
Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.



Edytowane przez Tim3Pink
Czas edycji: 2009-02-11 o 13:22
Tim3Pink jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 13:22   #4610
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez Tim3Pink Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny wiem, wiem mialam sie odezwac przepraszam

hmm wzielam wczoraj ta kapiel bylo troche lepiej, no i wsumie do tej pory mam takie bolace bole, ale widocznie to te przepowiadacze przykro mi, ze wam tak stracha narobilam ale wogole jaka mala jest ruchliwa od wczoraj !!! ale czemu to ja nie wiem moze jak mam taki brzuchol napiety to ja tam co uwiera? i przy tych skurczach?
:at yaty:
Esz ty a tu wszystkoe myślaly że na porodówce juz jesteś...
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:24   #4611
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez Anvi Pokaż wiadomość
Judy, co do zahaftowywania wzorem krzyżykowym fredki, to ja postanowiłam pojechać ambitnie i wygrać rywalizację - wyhaftuję sobie damę z łasiczką

ja już wiem jak urodzę - przed wizażem, czytając wasze teksty
Cytat:
Napisane przez cocci Pokaż wiadomość
Sprawdźcie dokładnie ile to lat temu było, bo ziemię można nabyć przez zasiedzenie. Ale to ciężko udowodnić...

kodks cywilny podaje:
czyli:
jak nie kumasz, to napisz, wytłumaczę. bo ja jestem wszechstronna i wszystko wiem a tak serio - skończyłam gospodarkę nieruchomościami.....
dzięki
ale dla mnie to co zacytowałaś to mniej wiecej brzmi tak:
Art. 172. ble, ble ble ble ble ble.....
Art. 176. bla bla bla

na początek chcemy "po dobroci" weźmiemy zaświadczenie z gminy kto płacił podatki i pójdziemy do nich zeby przepisali bez placenia - mamy kilka dowodów: świadkowie sąsiedzi którzy wiedzą kto obrabial pole, jak byla zakladana linia energetyczna tez podpis na zgode jest mojego tescia a do tego oni caly czas biorą "bezpodstawnie" dopłaty za tą ziemię - więc powinni się bać bo bedą musieli to zwrócić
no ale jezeli nie zechca tak to tzreba bedzie sprawe cywilna zalozyc
i wtedy pomozesz mi ok?

niby niewiele tej ziemi bo 1,5ha ale i szkoda tego

Tim3Pink

dobra ja melduję wybycie z domu na ok 1-2h i nie jadę na porodówkę, tylko do mamy - zobaczę co tam u niej dokładnie
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry


Edytowane przez e.m.i.l.k.a
Czas edycji: 2009-02-11 o 13:29
e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:26   #4612
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez cocci Pokaż wiadomość
Poszłam do kuchni z zamiarem sie zabrania za obiad. chcialam wyciągnąć ciastko sobie i zwaliłam torebkę z cukrem pudrem. Z górnej szafki... Nie powiem, co się dzieje w kuchni, tylko tyle powiem, ze ze łzami w oczach prawie wyszlam z tamtąd i mi się nei chce wracać.
Ja umyłam kuchenkę i piekarnik i właśnie mi wszystko wykipiało i po jakiego grzyba ja to myłam???
To taka złośliwość rzeczy martwych Idź posprzątaj i jeszcze nawrzucaj temu niedobremu cukrowi albo wywal od razu do kosza, a co!!!!

A mój mąż mi właśnie autko myje

Tim nieładnie nas tu straszyć i zostawiać
Ale w sumie,to dobrze, że się pojawiłaś, bo już się zastanawiałyśmy, czy pojechałaś rodzić
A z tą ruchliwością, to przy skurczu, małej zmniejsza się przestrzeń, pewnie dlatego się rozkopuje, po prostu ciasno jej Ja tez tak mam, po skurczu kopie jak szalona
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:27   #4613
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez anna1593 Pokaż wiadomość
jaskoro sporo z Was haftuje, dzierga to ja Wam oglaszam akcje: zaszyjcie sobie fredki do konca miesiaca.
właśnie kurde te co haftują się nie wybierają na porodówkę


Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
nie no żartuję, mamy problem z ziemią....mój TZ ma na siebie ziemię przepisaną i się okazało, że jedno pole jest kkupione x lat temu ale nie przepisane i ten były właściciel teraz chce żeby mu zapłacć drugi raz
przez 20 czy 30 lat byla ziemia obrabiana przez teścia i przez niego płacony podatek a teraz się zorientowali że mogą jeszcze kasę wyciągnąć


Emilka dała mama popalić z tymi wynikami,mam nadzieję,ze jej to szybko przejdzie...
a chamstwo ludzi z tym polem jest niezłe,ale widzsz już miałam Ci mówić,zapytaj Cocci a tu Cocci już jest jest z ratunkiem

Cytat:
Napisane przez Tim3Pink Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny wiem, wiem mialam sie odezwac przepraszam
tak straszyć koleżanki??nie ładnie,nie ładnie...

kurde Raspberry się coś dziś nie pojawiła
__________________


moje maleństwo

Edytowane przez jastinada
Czas edycji: 2009-02-11 o 13:29
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:28   #4614
Tim3Pink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

wiem wiem dziewczyny przepraszam!!!
no, ale pewnie jak naprawde bede rodzic to juz nikt mi wtedy nie uwierzy
TŻ jak dzis dzwonił, bo spal u mamusci jeden wredny ! to powiedziałam, zeby sie nie odzywał do mnie bo ja juz w szpitalu urodziłam i mu nie wybacze, ze go przy mnie nie było biednyyyy, ale i tak nie uwierzył

edit: ale jestem zla :/ wrr grzywke zapuszczalam i co i co mnie podkusiło?
nozyczki lezace na stoliku !!! wrrr zem skruciła!! dobrze ze tylko troche a juz taka dluga byla
__________________
Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.



Edytowane przez Tim3Pink
Czas edycji: 2009-02-11 o 13:32
Tim3Pink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:32   #4615
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Jastinada, może z tym zębem pojechała coś załatwiać
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:33   #4616
sija
Zadomowienie
 
Avatar sija
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 189
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Witam fajnie, że się Wam podoba pościel

Ja jakoś dziś nie mam zbytnio weny do pisania, więc tylko poczytam co u Was.

Zanka witaj z powrotem, fajnie, że już jesteście w domu.

Cytat:
Napisane przez cocci Pokaż wiadomość
zobaczcie, co znalażłam. szkoda, ze takie malusie
łaaaał fajowe

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
1. firanki nasze pierwsze
2. fotel do karmienia naszej niuni
3. nasza pozytywka którą już słuchamy wieczorami
4. no i ja
fajny fotel, a nie boisz się, że jak już siądziesz to się będzie z niego ciężko wydostać? wygląda na bardzo wygodny
brzuś śliczny, ale zdjęcie mogłabyś wyraźniejsze wstawić następnym razem

Cytat:
Napisane przez cocci Pokaż wiadomość
a ja s9ie tego wcale nie boje, spoko. A co do odsylania - moge się załozyć, ze mnie ze 3 razy odeslą jak nic. Ja spanikuje, a oni stwierdza, że to jeszcze nie to.
spanikujesz, po 3 porodach?

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
co do snów to ja dziś miałam straszne najpierw mnie mysz atakowała a potem węże widziałam w wodzie takiej płytkiej ehs straszne - może po nospie mi się tak chrzniło
oooo ale sen, pewna jesteś, że to po nospie?

Cytat:
Napisane przez ...:::kizia:::... Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobiłam kolejny krok naprzód- kupiłam torbę do szpitala! tadaam!


Cytat:
Napisane przez szczęśliwa_82 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane,zaraz nadrobię wszystkie zaległe posty,chciałam tylko napisać co u nas.Wczoraj byliśmy na usg i ...niewesoło się zrobiło
Jak już dziewczyny napisały, nie ma się co zamartwiać na zapas moją siostrę tak lekarz nastraszył, jak jej powiedział, że dziecko za małe i od razu ją do szpitala wysłał. Oczywiście się okazało, że wszystko jest w porządku, że pewnie na usg niedokładnie zmierzył, ale zanim ją tam przebadali to się napłakała za wszystkie czasy....

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
a ja chciałam Was prosić dziewczynki o kciuki za moją mamusię
oczywiście trzymamy obie

Cytat:
Napisane przez szczęśliwa_82 Pokaż wiadomość
emilka oczywiście trzymam kciuki.A ja się właśnie zorientowałam że nawet Wam nie pokazałam mojego szczęscia,to usg z 22 tygodnia.


Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
właśnie moja mama dzwoniła i wszyscy w domu chorzy i babcia ma zapalenie jednego płuca;(
Dużo zdrówka dla rodziny życzę
__________________
"Miłość to nie pluszowy miś, ani kwiaty,...
Ale miłość, kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze."

sija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:39   #4617
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

Cytat:
Napisane przez Tim3Pink Pokaż wiadomość
wiem wiem dziewczyny przepraszam!!!
no, ale pewnie jak naprawde bede rodzic to juz nikt mi wtedy nie uwierzy
TŻ jak dzis dzwonił, bo spal u mamusci jeden wredny ! to powiedziałam, zeby sie nie odzywał do mnie bo ja juz w szpitalu urodziłam i mu nie wybacze, ze go przy mnie nie było biednyyyy, ale i tak nie uwierzył

edit: ale jestem zla :/ wrr grzywke zapuszczalam i co i co mnie podkusiło?
nozyczki lezace na stoliku !!! wrrr zem skruciła!! dobrze ze tylko troche a juz taka dluga byla
Lepiej dawaj swoj nr kom żeby jak co był kontakt bo 37 tydzień...
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:44   #4618
Tim3Pink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

;D a
__________________
Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.



Edytowane przez Tim3Pink
Czas edycji: 2009-02-11 o 13:53
Tim3Pink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:51   #4619
cocci
Zakorzenienie
 
Avatar cocci
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kiel DE
Wiadomości: 12 235
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

uduszę.

zostawić was na 15minut...

tim - ode mei też masz baty. i prosze komuś nr tel zostawić!!!!!

na resztę odpowiem, jak wstawię obiad.
__________________
Moje wpadki "twórcze":
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=501734

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

cocci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:54   #4620
rudalbn
Rozeznanie
 
Avatar rudalbn
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 816
GG do rudalbn
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część III - Rozpakowywanie !!

halloo
widzę, że większość dzisiaj w złych/ płaczliwych nastrojach, mi też dzisiaj hormony dają znaki wrrrr siedzę w pracy i każdego wchodzącego klienta mam ochotę przegonić no co mi będą przeszkadzać

Szczęśliwa nie martw się będzie wszystko dobrze, trzymamy z Krzysiem kciuki a jak my trzymamy kciuki to musi być dobrze

Tim3Pink jak to nie ma świrów poczytaj posty większości z nas ja bym się bała takich świrniętych mamusiek
rudalbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.