Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-21, 20:30   #4591
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Re: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez maupa111 Pokaż wiadomość
według mnie najlepszym fryzjerem w poznaniu jest zakład fryzjerski Krukowski ul. Paderewskiego to jest przy starym rynku. byłem już w wielu salonach droższych i tańszych ale żaden nie dorównuje temu. mnie obcina pani Marzena jest świetna a na fryzurę jeszcze nigdy nie narzekałem umie zagadać i w ogolę to fajna babka a wnętrze jest bardzo przytulne bardzo polecam za obcięcie męskie 30 zł
a my bardzo dziekujemy za wiadomosc
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 19:05   #4592
Mirvari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cześć, mam pytanie - czy znacie fryzjera, który potrafi dobrze przeprowadzić dekoloryzacje , nie niszcząc włosów więcej niż to konieczne.
Kiedyś dekoloryzował mi je facet z centrum Victoria, ale nie mogę go teraz namierzyć i nawet nie pamiętam nazwiska.

Nawiasem mówiąc - czy dekoloryzacje można przeprowadzić bezpośrednio po nieudanym farbowaniu czy to za duże ryzyko?
Mirvari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 20:43   #4593
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Dziś coś mnie naszło i odważyłam się na wizytę u fryzjera po długiej przerwie spowodowanej moimi- jak już pisałam wcześniej -drastycznymi doświadczeniami z koloryzacją. Włoski mi się już po prostu totalnie nie układały i musiałam wreszcie do kogoś pójść.
Wybór padł przypadkowo na salon "Krzywa grzywa" przy ul. Wyspiańskiego. Weszłam sobie na ich stronkę i jakoś tam spodobało mi się hasło, iż nie jest to salon tylko dla odważnych, do których
ja akurat nie należę. Ktoś kiedyś pisał na forum zapytanie o ten salon, ale opinii jako takich nie znalazłam, więc chętnie się wypowiem.
Zadzwoniłam dziś rano i umówiłam się bez problemu na dziś na 13.00, co mnie trochę zdziwiło ale też ucieszyło, że nie muszę czekać...
Salon jest dość mały, pracowały akurat 3 fryzjerki.
Mną zajmowała się pani Sylwia, która najpierw zaczęła chyba układać sobie w głowie wizję fryzury, zapytała potem mnie jakie mam oczekiwania, potem mycie i do dzieła.
Nie chciałąm drastycznych zmian, których nawet zreszta nikt mi nie proponował. Zależało mi by nie utracić długości ale poszaleć z grzywką i cieniowaniem.
Jeszcze przed samym ścięciem spodobał mi sie styl w jakim ułożyła mi włosy tak na szybko palcami, żeby wyobrazić sobie kształt fryzury.
Cięcie poszło dość szybko i sprawnie. Intuicyjnie czułam, że się rozumiemy, a kobieta, że jest bardzo sprawna i wie co robi żeby mnie nie skrzywdzić, a korzystnie do kształtu twarzy i rodzaju włosów obciąć.
Wyszłam po raz pierwszy naprawdę zadowolona i z cięcia i z ułożenia i na pewno tam wrócę.
Płaciłam za ściecie z ułożeniem za włosy do ramion 60 zł i na pewno tam wrócę na następne ścięcie.

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Mirvari Pokaż wiadomość
Cześć, mam pytanie - czy znacie fryzjera, który potrafi dobrze przeprowadzić dekoloryzacje , nie niszcząc włosów więcej niż to konieczne.
Kiedyś dekoloryzował mi je facet z centrum Victoria, ale nie mogę go teraz namierzyć i nawet nie pamiętam nazwiska.

Nawiasem mówiąc - czy dekoloryzacje można przeprowadzić bezpośrednio po nieudanym farbowaniu czy to za duże ryzyko?
Ten fryzjer z Victorii, to Krzysztof z salonu Veron pewnie. On mi przeprowadzał kiedyś dekoloryzację i zrobił to bardzo dobrze, jak chcesz, to mam do niego namiary na PW.
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 21:59   #4594
Mirvari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Lunawera Pokaż wiadomość


Ten fryzjer z Victorii, to Krzysztof z salonu Veron pewnie. On mi przeprowadzał kiedyś dekoloryzację i zrobił to bardzo dobrze, jak chcesz, to mam do niego namiary na PW.

Tak - poproszę i dziękuję
Mirvari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 20:06   #4595
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

[QUOTE=Lunawera;24034923]Dziś coś mnie naszło i odważyłam się na wizytę u fryzjera po długiej przerwie spowodowanej moimi- jak już pisałam wcześniej -drastycznymi doświadczeniami z koloryzacją. Włoski mi się już po prostu totalnie nie układały i musiałam wreszcie do kogoś pójść.
Wybór padł przypadkowo na salon "Krzywa grzywa" przy ul. Wyspiańskiego. Weszłam sobie na ich stronkę i jakoś tam spodobało mi się hasło, iż nie jest to salon tylko dla odważnych, do których
ja akurat nie należę. Ktoś kiedyś pisał na forum zapytanie o ten salon, ale opinii jako takich nie znalazłam, więc chętnie się wypowiem.
Zadzwoniłam dziś rano i umówiłam się bez problemu na dziś na 13.00, co mnie trochę zdziwiło ale też ucieszyło, że nie muszę czekać...
Salon jest dość mały, pracowały akurat 3 fryzjerki.
Mną zajmowała się pani Sylwia, która najpierw zaczęła chyba układać sobie w głowie wizję fryzury, zapytała potem mnie jakie mam oczekiwania, potem mycie i do dzieła.
Nie chciałąm drastycznych zmian, których nawet zreszta nikt mi nie proponował. Zależało mi by nie utracić długości ale poszaleć z grzywką i cieniowaniem.
Jeszcze przed samym ścięciem spodobał mi sie styl w jakim ułożyła mi włosy tak na szybko palcami, żeby wyobrazić sobie kształt fryzury.
Cięcie poszło dość szybko i sprawnie. Intuicyjnie czułam, że się rozumiemy, a kobieta, że jest bardzo sprawna i wie co robi żeby mnie nie skrzywdzić, a korzystnie do kształtu twarzy i rodzaju włosów obciąć.
Wyszłam po raz pierwszy naprawdę zadowolona i z cięcia i z ułożenia i na pewno tam wrócę.
Płaciłam za ściecie z ułożeniem za włosy do ramion 60 zł i na pewno tam wrócę na następne ścięcie.

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

również ie rozumiem dziewczyn co płaca po 300zł za wizyte to jakiś absurd!
Chciałam isc do salonu "alchemik" na ul. wojskowej ale jak usłyszałąm cene to odechciało mi sie, iż wiem że nie jest warte tyle kasy .
No chyba ze ktos jest tak bajecznie bogaty, ale bez przesady . 250 zł za pare jasnych pasemek hahahaha?
lub własnie za modelowanie plus 40zl, ze pociagnie szczotka 2 razy. Mimo iż stać mnie na duzo , to jednak uwarzam ze wyrzucanie pieniedzy jak głupek jest nie mądre, juz lepiej oddac na cel charetatywny lub schronisko dla zwierzat. Koszt dobrej farby jest max.23zł ....dziewczyny jak możecie tyle pieniedzy wydawać na coś co nie jest warte tyle? to jest jak z D&G niby takie trendy a nie chciala bym tego za darmo
krzywa grywa----60zł całkiem dobrze, nie za drogo w sam raz. Dziewczyny miłe , nawet dostałam dziś zyczenia od ich salonu, kiedyś tam byłam u takiego chłopaka Mariusza ale już tam go nie widze, to pójdę do kogoś innego tylko nie do rudej bo scinała mojego kolege i tragedia , nie ładnie, krzywo i bez wyrazu. Wybiore albo dziewczyne w okularkach lub blondynke.

Edytowane przez avent333
Czas edycji: 2010-12-29 o 20:15
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 21:14   #4596
kasiunia30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Witajcie, pilnie poszukuje dobrej fryzjerki ktora moglaby do mnie dojechać. Mozecie polecic kogos zaufanego?
kasiunia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 22:04   #4597
niobee
Raczkowanie
 
Avatar niobee
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Ja mogę polecić salon firmowy Global Keratin na ul. Polskiej 74. Kupiłam kupon na strzyżenie, modelowanie i zabieg regeneracyjny. Atmosfera bardzo mila, taka domowa, pani Magda-fryzjerka tez bardzo sympatyczna.
Zabieg regeneracyjny polegał na nałożeniu maseczki loreala z serii profesjonalnej, czyli własciwie nic takiego, mogli uzyc chociaz ampułki. Szczerze mówiac mialam nadzieje skoro to firmowy salon Global keratin, zabieg regenerujący bedzie wykonany własnie tymi kosmetykami. Uzywa sie tu głownie kosmetyków Loreala.
Ciecię wykonane naprawdę super, jeszcze żadna fryzjerka nie zrobiła tego tak ładnie na moich włosach do łopatek. Włoski sa obciete idalnie, tak jak chciałam, jestem w fazie zapuszczania i Pania Magda ścięła tylko to co było niezbędne. Bardzo, bardzo polecam bo wyszłam stamtąd zachwycona.
niobee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 15:04   #4598
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Dziewczyny potrzebuje pomocy... Swojego czasu po różnych przejściach u mistrzów nożyczek znalazłam w osiedlowym zakładzie dziewczynę która robiła wszystko idealnie, nie wyszłam od niej nigdy niezadowolona. Ostatnio byłam tam niestety w Październiku przez brak czasu a dzisiaj się dowiaduję ze ona już tam nie pracuje..Dziewczyna miała na imie Asia a adres zakładu to bliźniat 13B (okolice os.rusa,malty itp) może ktoś ją kojarzy i wie co się stało?Może gdzieś ścina..

Az mnie ciarki przeszły jak pomyślałam ze znowu muszę szukać fryzjera
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 15:25   #4599
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje pomocy... Swojego czasu po różnych przejściach u mistrzów nożyczek znalazłam w osiedlowym zakładzie dziewczynę która robiła wszystko idealnie, nie wyszłam od niej nigdy niezadowolona. Ostatnio byłam tam niestety w Październiku przez brak czasu a dzisiaj się dowiaduję ze ona już tam nie pracuje..Dziewczyna miała na imie Asia a adres zakładu to bliźniat 13B (okolice os.rusa,malty itp) może ktoś ją kojarzy i wie co się stało?Może gdzieś ścina..

Az mnie ciarki przeszły jak pomyślałam ze znowu muszę szukać fryzjera
Masz racje, Ci "pseudomistrzowie" z Poznania są tylko rozreklamowani przez dziewczyny dla których liczy sie nie jakosc tylko cena, myslą że jak wiecej zapłacą to czują sie lepsi. Też byłam u tych mistrzów i uważam ze taka osiedlowa skromna dziewczyna potrafi wiecej. Juz pisałam nigdy w życiu nie odwiedze wiecej tych polecanych mistrow za ponad 300zł w góre , rozumiem zaplacić Panu za pomalowanie pokoju 200zł za cały dzień jego ciezkiej roboty, a nie płacić fryzjerowi za nałozenie farby gdzie profesionalnie powinno sie nakladac 7-12min plus mycie 10min, suszenie 20min i to cała jego "ciezka" praca hahahhahaha gdzie fryzjerstwo czesto jest pasja i przyjemnoscia.
Już sie nachodziłam, naogladałam po tych Adamach z Czesanki, Bartkach z Mono, Piotrach itd. I wracam do ukochanej osiedlowej dziewczyny gdzie bede czuć sie naturalnie.
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 16:56   #4600
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
Masz racje, Ci "pseudomistrzowie" z Poznania są tylko rozreklamowani przez dziewczyny dla których liczy sie nie jakosc tylko cena
no to elegancko nas podsumowałaś
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 09:27   #4601
niobee
Raczkowanie
 
Avatar niobee
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje pomocy... Swojego czasu po różnych przejściach u mistrzów nożyczek znalazłam w osiedlowym zakładzie dziewczynę która robiła wszystko idealnie, nie wyszłam od niej nigdy niezadowolona. Ostatnio byłam tam niestety w Październiku przez brak czasu a dzisiaj się dowiaduję ze ona już tam nie pracuje..Dziewczyna miała na imie Asia a adres zakładu to bliźniat 13B (okolice os.rusa,malty itp) może ktoś ją kojarzy i wie co się stało?Może gdzieś ścina..

Az mnie ciarki przeszły jak pomyślałam ze znowu muszę szukać fryzjera
Chodzę do nich na paznokcie i z tego co wiem Asia jest w ciązy.
niobee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 09:38   #4602
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Dziękuję za odpowiedź szkoda że nigdzie nie pracuje ale taki powód na nie pracowanie bardzo dobry
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 13:11   #4603
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Kilka dni temu odwiedziłam salon Alchemik z kolorem ciemny blond na włosach,na moje pytanie czy uzyskam zimny kolor jasnego brązu odpowiedziano mi że tak...obecnie po cudownej wizycie mam ciemnorudobrązowy kolor i wyglądam jakbym sama nieudolnie zafarbował włosy farbą z drogerii...porażka totalna,kolor jest bardzo ciemny i wyglądam w nim koszmarnie,na moje pytanie dlaczego jest ciepła i ruda poświata odpowiedziano mi że tak tylko mi się wydaje,przyciemnieć było trzeba bo ten kolor dla mnie pasuje...czyli standarowe zdanie Otóż nie pasuje i czeka mnie rozjaśnienie włosówCzy tylko ja tak trafiłam i miałam takiego pecha?Czy fryzjerzy nie potrafią uzyskać chłodnego odcienia włosów?Mam typową zimną urode i obecny kolor za grube pieniądze wybitnie mi nie pasuje.Ps.podobno urzywają tam ekskluzywnych marek farb,nie pamiętam nazwy,i włosy miały na długo pozostać błyszczące przy moim codziennym myciu z połysku zostały nici.
Co do cięcia bez szału standard.
Może któraś z was poleci mi fryzjera który mi pomoże?
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 16:29   #4604
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez kinga8888 Pokaż wiadomość
Kilka dni temu odwiedziłam salon Alchemik z kolorem ciemny blond na włosach,na moje pytanie czy uzyskam zimny kolor jasnego brązu odpowiedziano mi że tak...obecnie po cudownej wizycie mam ciemnorudobrązowy kolor i wyglądam jakbym sama nieudolnie zafarbował włosy farbą z drogerii...porażka totalna,kolor jest bardzo ciemny i wyglądam w nim koszmarnie,na moje pytanie dlaczego jest ciepła i ruda poświata odpowiedziano mi że tak tylko mi się wydaje,przyciemnieć było trzeba bo ten kolor dla mnie pasuje...czyli standarowe zdanie Otóż nie pasuje i czeka mnie rozjaśnienie włosówCzy tylko ja tak trafiłam i miałam takiego pecha?Czy fryzjerzy nie potrafią uzyskać chłodnego odcienia włosów?Mam typową zimną urode i obecny kolor za grube pieniądze wybitnie mi nie pasuje.Ps.podobno urzywają tam ekskluzywnych marek farb,nie pamiętam nazwy,i włosy miały na długo pozostać błyszczące przy moim codziennym myciu z połysku zostały nici.
Co do cięcia bez szału standard.
Może któraś z was poleci mi fryzjera który mi pomoże?
Oj Kinga, własnie o tym pisałąm. I pewnie jesteś pare stówek do tyłu? Również byłam w tym salonie , nawet sie zapisałam ale jak zobaczyłam co maja do zaoferowania prócz bardzo ładnego wystroju salonu, pieknej muzyki to zrezygnowałam. Nie mam zamiaru stracić kase i zastanawiać sie czy bedzie tak jak chce. Dziewczyny pamietajcie, dobry fryzjer z krwi i kosci NIGDY ale to NIGDY nie popełnia błedów czy to w koloryzacji, czy cieciu ale najwazniejsze jest oczekiwanie klientki. Oni potem bezczelnie potrafia mówić a że to swiatlo takie, a że Pani sie musi przyzwyczaić, a że Pani taki kolor chciała! itg ich uczono tak żeby nigdy nie brali winy na siebie, ze to on jest profesjionalista a nie klientka, i ze wmawiac nam ze tak ma byc.!
orenda-nikogo nie obrażam, ale jest mi przykro ze Ci pseudo fryzjerzy żeruja na nas i zarabiaja nie zla kase nie napracujac sie. Jak byłam u Adama z czesanki widziałam dziewczyne która od niego wychodziła przede mna, słyszałam ze prosiła uniesc włosy u nasady ---myslisz ze poptrafił? Oni nawet nie potrafia wymodelować prawidłowo włosów, prawidłowo wymodelowane wytrzymuja tydzien a po wizycie u Adama na drugi dzien byly, zreszta gdzie tam, po godz byly oklapniete żenada.
Zawsze ale to zawsze fryzjer odpowiada zato co nam zrobi, co wyszło na głowie. To on miesza w laborze farby, dobiera oksydant, sprawdza ,powinnien sprawdzic co jest na włosach, co było, jakie włosy co chce klienta, wszystko idzie zrobic naprawde! tylko trzeba umiec i znać sie na tym. Trzeba brac pod uwage wszystko.To on musi zapytac , zadac szereg pytan, zrobic diagnoze włosa i co najwazniejsze kolorymetrie musi znac na wylot. Oni czesto mysla ze pomieszaja farbe z % i gitara potem wmawiaja ze tak mialo byc. Czasem jak ktos ma rózne odciennie lub chce zrobic ładna jednolita koloryzacje wykorzystuje sie nawet 6 mieszanek(miseczek) . ech!

Edytowane przez avent333
Czas edycji: 2011-01-06 o 16:37
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 17:38   #4605
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
Oj Kinga, własnie o tym pisałąm. I pewnie jesteś pare stówek do tyłu? Również byłam w tym salonie , nawet sie zapisałam ale jak zobaczyłam co maja do zaoferowania prócz bardzo ładnego wystroju salonu, pieknej muzyki to zrezygnowałam. Nie mam zamiaru stracić kase i zastanawiać sie czy bedzie tak jak chce. Dziewczyny pamietajcie, dobry fryzjer z krwi i kosci NIGDY ale to NIGDY nie popełnia błedów czy to w koloryzacji, czy cieciu ale najwazniejsze jest oczekiwanie klientki. Oni potem bezczelnie potrafia mówić a że to swiatlo takie, a że Pani sie musi przyzwyczaić, a że Pani taki kolor chciała! itg ich uczono tak żeby nigdy nie brali winy na siebie, ze to on jest profesjionalista a nie klientka, i ze wmawiac nam ze tak ma byc.!
orenda-nikogo nie obrażam, ale jest mi przykro ze Ci pseudo fryzjerzy żeruja na nas i zarabiaja nie zla kase nie napracujac sie. Jak byłam u Adama z czesanki widziałam dziewczyne która od niego wychodziła przede mna, słyszałam ze prosiła uniesc włosy u nasady ---myslisz ze poptrafił? Oni nawet nie potrafia wymodelować prawidłowo włosów, prawidłowo wymodelowane wytrzymuja tydzien a po wizycie u Adama na drugi dzien byly, zreszta gdzie tam, po godz byly oklapniete żenada.
Zawsze ale to zawsze fryzjer odpowiada zato co nam zrobi, co wyszło na głowie. To on miesza w laborze farby, dobiera oksydant, sprawdza ,powinnien sprawdzic co jest na włosach, co było, jakie włosy co chce klienta, wszystko idzie zrobic naprawde! tylko trzeba umiec i znać sie na tym. Trzeba brac pod uwage wszystko.To on musi zapytac , zadac szereg pytan, zrobic diagnoze włosa i co najwazniejsze kolorymetrie musi znac na wylot. Oni czesto mysla ze pomieszaja farbe z % i gitara potem wmawiaja ze tak mialo byc. Czasem jak ktos ma rózne odciennie lub chce zrobic ładna jednolita koloryzacje wykorzystuje sie nawet 6 mieszanek(miseczek) . ech!
Tak,masz racje,niestety zaglądam na forum sporadycznie więc nie przeczytałam Twoich wcześniejszych postów,bardzo żałuje pieniędzy wydanych w błoto
Mój tz mówi że odrosty mam jaśniejsze i bardziej rude niż reszte włosów
A co do cięcia...za 60 złotych byłam lepiej obcięta,diagnoza włosów?!...chciał mi pocieniować włosy musiałam mu powiedzieć że mając cienkie i wicherkowate włosy będe mieć z nimi same kłopoty,wiadomo że sama nie wymodeluje sobie włosów tak jak fryzjer
Ps.Takie same teksty usłyszałam od nieg tzn.musze sieę przyzwyczaić ,tak wyglądam świetnie itp. gdy mu powiedziałam że nie chciałam prawie czarno rudego koloru....

Edytowane przez kinga8888
Czas edycji: 2011-01-06 o 17:41
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 19:27   #4606
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez kinga8888 Pokaż wiadomość
Tak,masz racje,niestety zaglądam na forum sporadycznie więc nie przeczytałam Twoich wcześniejszych postów,bardzo żałuje pieniędzy wydanych w błoto
Mój tz mówi że odrosty mam jaśniejsze i bardziej rude niż reszte włosów
A co do cięcia...za 60 złotych byłam lepiej obcięta,diagnoza włosów?!...chciał mi pocieniować włosy musiałam mu powiedzieć że mając cienkie i wicherkowate włosy będe mieć z nimi same kłopoty,wiadomo że sama nie wymodeluje sobie włosów tak jak fryzjer
Ps.Takie same teksty usłyszałam od nieg tzn.musze sieę przyzwyczaić ,tak wyglądam świetnie itp. gdy mu powiedziałam że nie chciałam prawie czarno rudego koloru....
Czasem mam wrażenie że dziewczyny z forum mają wiekszą wiedze niz nie jeden fryzjer czy to praktyczna czy teorytyczna Ale wiadomo jest ze taka wizyta powinna być przyjemnoscia równiez, nie rozumiem tego jak można brać tyle za usługe i wykonać ja jak zwykły praktykant, na Twoim miejscu poszła bym tam niech oddadza kase lub zrobia tak jak należy.
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 22:57   #4607
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Jeśli mają jutro otwarte pójdę reklamować usługę,niestety nie mam żadnego paragonu więc jestem ciekawa jak to będzie...
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 21:14   #4608
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez kinga8888 Pokaż wiadomość
Jeśli mają jutro otwarte pójdę reklamować usługę,niestety nie mam żadnego paragonu więc jestem ciekawa jak to będzie...
Kinga daj znać czy Ci naprawili koloryzacje, moim zdaniem powinni. A niby dla czego masz znów szukać i płacić?
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 10:46   #4609
hanus86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: Poznan i genialny fryzjer :) Gdzie to ??

Hej!!!
Szczerze polecam MONO którzy znajdują się na Ogrodowej, za cięcie średniej długości włosów biorą 70 zł ale ja jestem bardzo zadowolona z nich. Ja tylko u nich obcinam włosy i zawsze mi się super układają, bez modelowania.
Pierwszy raz byłam u nich jak mieli salon na mostowej i jak byłam u wielu różnych fryzjerów tak myślę, że oni są naprawdę suuuper. Wtedy obcinał mnie Bartek, przed obcięciem spytał mnie jak pielęgnuję włosy, gdzie się wcześniej obcinałam i doradził mi jakich kosmetyków mam używać żeby stan moich włosów sie poprawił (były przesuszone), obcinając cały czas mówił mi co robi i dlaczego tak powinno być. Bardzo mi się spodobało to podejście do klienta, wcześniej u innych fryzjerów nie spotkałam się z czymś takim
Od tamtej pory chodzę tylko do nich mam małe podgolenie z boku i podgalam je u nich za darmo (stali klienci mają za darmo takie regulowanie) heh
Jestem ostrożna z fryzjerami, kiedyś miałam bardzo długie włosy i przez to (mimo że obcięłam) jestem do nich przywiązana i dbam o jakość cięcia. Uważam, że raz na jakiś czas mogę wydać te 70 zł, ale przynajmniej mam pewność, że są dobrze obcięte.

pozdrawiam

Edytowane przez hanus86
Czas edycji: 2011-01-10 o 10:49
hanus86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 20:12   #4610
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

A te dziewczyny z "krzywej grzywy" przy Wyspianskiego chyba umieja tylko 2 fryzury co tam nie przechodze i widze jak klientki maja zawsze takie same ciecia he he. Takie asymetryczne, z tyłu taki bob, potem widać ucho i potem takie długie z przodu.
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 20:44   #4611
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

ech.... zachwalałam ostatnio bardzo koloryzacje w Farouk jednak mieszanie kolorów nie wyszło mi wcale na dobre...kolor sie troszkę już zmył i mam na głowie tęczę grzywka i góra włosów jakieś złocisto-rudawe odcienie a reszta włosów ciemna.... nie wygląda to ciekawie niestety. Na plus mogę tylko dodać ze włosy poza tym są w bardzo dobrej kondycji! po L'Orealu miałam zawsze siano i matowe zniszczone włosy a po farbach Farouk ciągle sie błyszczą i wyglądają dobrze nawet po najzwyklejszej odżywce. Niestety głownym minusem tych farb jest bardzo duszący i intensywny "zapach". Mnie osobiście głowa od niego rozbolała, więc nie polecam osobom wrażliwym na tego typu doznania. Ogólnie rzecz biorąc to jestem troszkę zawiedziona aczkolwiek włosy jako takie naszczescie nie ucierpialy

Co do dyskusji rozpoczetej tutaj na temat bardzo wysokich cen w salonach to przylaczam sie do opinii ze nie zawsze swiadcza one o poziomie wykonanej uslugi. Byłam rowniez u Adama i szału jako takiego nie odnotowalam a przy tej cenie powinien byc Kolor byl taki sobie a ciecie tez nienajciekawsze i "na szybko". Na strzyzenie sama chodze do osiedlowego salonu : jest taniej i profesjonalnie. jestem zadowolona. zadowolona bylam tez z ciecia na Bukowskiej ale tam terminy z kolei.
Co do farbowania to znowu szukam. kolezanka polecila mi swoja fryzjerke, ponoc super wiec jak sprawdze to dam znac. Problem w tym ze wiekszosc salonow w Poznaniu pracuje chyba na Lorealu a to je u mnie dyskwalifikuje
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 11:35   #4612
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cześć. Zabieram się za pisanie tej wiadomości od środy, w końcu się może uda byłam w "Saloniku" Pieczyńskich na Bukowskiej 31. Ścinał mnie Robert, zapłaciłam 85pln (bez farbowania, tylko proste ścięcie). Po wyjściu od niego byłam zadowolona, włosy fajnie ułożone, z prostą grzywką...dziś masakra, nie mogę sobie z nimi poradzić mówiłam panu R., że włosy mi się zaczynają kręcić i chciałabym je takie już mieć, nie prostować...to zrobił mi kopernika na głowie! Tzn bez cieniowania, wszystkie na prosto, bo "to jest jego szkoła, wtedy włosów wydaje się więcej", widocznie taką miał wizję. W porządku, ale nie przy kręconych włosach ;( nie zna się ten pan na ścinaniu kręciołków niestety...teraz jestem zmuszona albo prostować włosy na szczotkę albo iść do kogoś pocieniować je tylko...bo są i tak już krótkie...z włosów troszkę za ramiona, mam teraz do połowy szyi szczerze mówiąc nie zależało mi WTEDY na długości, ale na fryzurce fajnej...teraz wolałabym żeby były dłuższe, przynajmniej coś bym z tego mogła jeszcze zrobić. Zdecydowałam się na wizytę u niego, bo słyszałam, że robi świetne boby, no i miałam nadzieję, że też z takim wyjdę a przynajmniej z czymś podobnym. Ehh...na plus mogę ocenić to, że jest bardzo dokładny, mimo późnej godziny nie spieszył się żeby salon już zamknąć. Czysto, ciepło ( ), miło również...do prostych włosów polecam, do kręconych raczej nie...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 12:02   #4613
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
A te dziewczyny z "krzywej grzywy" przy Wyspianskiego chyba umieja tylko 2 fryzury co tam nie przechodze i widze jak klientki maja zawsze takie same ciecia he he. Takie asymetryczne, z tyłu taki bob, potem widać ucho i potem takie długie z przodu.
He he to ja chyba jestem przykładem tego trzeciego typu ścięcia, bo nie mam nic asymetrycznego.
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 20:04   #4614
rpiotrek13
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

A był może ktoś w salonie na Dąbrowskiego u Waldemara Wagnera, ponoć on i jego fryzjerzy świetnie ścinają.
rpiotrek13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 21:03   #4615
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez rpiotrek13 Pokaż wiadomość
A był może ktoś w salonie na Dąbrowskiego u Waldemara Wagnera, ponoć on i jego fryzjerzy świetnie ścinają.
Ja nie byłam i nie pójde,bo kojarzy mi sie z Adamem z "Czesanki", Salonem "Alchemik", cenami ponad 300zł, w góre za komlet i usługi nie adekwatne do nich. Teraz ide do salonugdzie zapłace polowe mniej a poziom w 100 razy lepszy, piszę bo byłam widziałam, sprawdziłam i tych "drogich" i tych "tanszych"wiecej tego błedu nie popełnie. Ostatnio koleżanka mi polecała również niejakiego Sergiusza, ale też nie sprawdze niestety.

Edytowane przez avent333
Czas edycji: 2011-01-11 o 21:11
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 21:12   #4616
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez rpiotrek13 Pokaż wiadomość
A był może ktoś w salonie na Dąbrowskiego u Waldemara Wagnera, ponoć on i jego fryzjerzy świetnie ścinają.
Na temat tego salonu już niejednokrotnie się tutaj wypowiadano ,polecam dogłębnie przejrzeć wątek
Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
Ja nie byłam i nie pójde,bo kojarzy mi sie z Adamem z "Czesanki", Salonem "Alchemik", cenami ponad 300zł, w góre za komlet i usługi nie adekwatne do nich. Teraz ide do salonu z czasów kiedy byłam młodagdzie zapłace polowe mniej a poziom w 100 razy lepszy, piszę bo byłam widziałam, sprawdziłam i tych "drogich" i tych "tanszych"wiecej tego błedu nie popełnie. Ostatnio koleżanka mi polecała również niejakiego Sergiusza, ale też nie sprawdze niestety.
U Sergiusza byłam ,jeśli chodzi o tego z salonu ekstrakt.Ogólnie wydaje się być dobry ,ale ja nie lubię jak fryzjer za bardzo narzuca swoją wizję i nie słucha klientki.Byłam tylko raz i już tam nie wrócę.

Szkoda ,że Adam z Czesanki tak się zmanierował,bo jak dotąd to był jedyny dobry fryzjer w Poznaniu. .
Trudno czas poszukać kogoś nowego
Po powrocie chyba się wybiorę do tego salonu mono
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 11:14   #4617
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

avent, a dokąd idziesz?

ja w przyszlym tygodniu po raz drugi do bartka z mono, zobaczymy, czy będę tak samo zadowolona
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 14:57   #4618
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

ja też zastanawiam się nad MONO. moje obawy wiążą się jedynie z tym, że Bartek z tego wyczytałam bardziej kojarzy mi się z fryzurami asymetrycznymi i awangardą. Czy tak faktycznie jest? czy mogę spokojnie wybrać się tam z zamiarem uzyskania jakiegoś boba albo przygotowania włosów do zapuszczania?
wiecie coś o innych fryzjerach z MONO?
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 18:50   #4619
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

powcinało posty ?
rozumiem ,ze tak lepiej się stało ,że moderator je wyedytował.

To mojego wyzej tez poprosze w takim razie zlikwidowac,bo chcialam zedytowac ,a nie mogę.



dopisek:

dziękuję
__________________
.

Edytowane przez ruda7816
Czas edycji: 2011-01-13 o 18:51
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 18:54   #4620
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

A szkoda, ze nie mozna pisać prawdy i tego co nas spotkało rozumiem ze trzeba tylko polecać tych Adamów z czesanki i Bartków bo innaczej moderator kasuje.
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.