Schudnij z Jillian Michaels - czesc II - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-10, 14:07   #4651
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

kocham chipsy, wczoraj zjadłam kawałek ciasta i jakoś tak meh :P Ja nie przepadam za słodyczami, ale chipsy orzeszki w panierce czy inne moge na tony

Ja jestem przeziębiona nadal ale shreda dzisiaj odbębniłam ;p
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 12:02   #4652
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

dzisiaj 7 dzien levelu 1 shreda zrobiony, chcę już drugi :P Właśnie oglądam, lekko nie będzie ;P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 12:24   #4653
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ja mam za sobą 4 dni lev 2, super jest, kocham Jillian dzisiaj biegam, więc mała przerwa, jutro znowu.
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 13:21   #4654
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

http://www.youtube.com/watch?v=LW2CCGKu-14

strasznie mnie to rozśmieszyło, kiedyś w ogóle to były filmy ;p
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 15:20   #4655
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 644
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

haha mnie to rozwaliły ciuchy i fryzury;-P
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 21:37   #4656
Enna19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 411
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

sabbatha smakołyki, o których piszesz były i moją słabością Od orzeszków uratował mnie aparat ortodontyczny (szlaban na twarde pokarmy, zwłaszcza orzechy), a od chipsów uratował mnie Tony Horton, kapitalny trener Kiedyś zamierzam zrobić jego P90X, teraz niestety nie pozwala mi na to brak czasu. W jednym wywiadów Tony pięknie podsumował właściwości chipsów "It's cancer in a bag, why would you want to eat it?!" Dla nieznających angielskiego: "To nowotwór w torebce, dlaczego miałbyś chcieć to zjeść?" U mnie były już dwie śmierci w rodzinie, rak. Takie bezpośrednie przesłanie od specjalisty w odżywianiu skutecznie mnie zniechęciło. Od tamtej pory (a było to już z 3 miesiące temu) zjadłam chipsy raz i to tylko dlatego, że były w domu, wcześniej kupione. Nie zamierzam tego powtórzyć. I wiem, że tak długo, jak nie złamię danej sobie obietnicy choćby raz - jestem bezpieczna NIE I JUŻ! Orzeszki, o których piszesz - są w polewie chipso-podobnej, więc po zdjęciu aparatu orto. też ich nie tknę Orzechy... to będzie ból, bo kocham. W tej chwili moją zmorą jest chałwa i masło orzechowe. Choć obie opcje są bardzo zdrowe (oczywiście te naturalne), są też STRASZNIE kaloryczne. Przez kilka dni sobie odpuściłam z masłem orzechowym i "dorobiłam się" tak z +1,5 kg. Już to zruciłam, ale te dwa produkty to nadal zagrożenie. Dziś miałam kryzys w odżywianiu, od samego rana łamałam się, żeby kupić tą nieszczęsną chałwę. Ograniczyłam się do chleba pełnoziarnistego (100% naturalny). Wsunęłam kilka kromek z chudym twarogiem ale zmieściłam się w zapotrzebowaniu, więc z pojedynko wyszłam obronną ręką i nie wpakowałam w siebie tony cukru z chałwy

U mnie dziś Kickbox + ćwiczenia na nogi (ok. 8 min z Cassie Ho).
Próbowałyście ćwiczenia z Cassie? Dobry Boże, dawno tyle razy nie zatrzymywałam się podczas ćwiczeń, a niedługo minie rok jak zaczęłam intensywniej ćwiczyć. Myślałam, że tyłek mi odpadnie Jutro odczuję skutki, oj tak...

Dorzuciłam 15 min z Tamilee Webb (arms) Dzisiaj bez szału interwałowego i abs przez @, ale koniec końców i tak wyszło ok. 40 min, jak na moje cięcia czasowe całkiem całkiem

Edytowane przez Enna19
Czas edycji: 2013-10-11 o 21:59
Enna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 23:05   #4657
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ja liczę BTW i kalorie więc jak dodam orzechów to utnę gdzie indziej.

Polecam w ogóle mieszankę studencką z Carefoura, bo ma dość mało rodzynek i arachidowych orzechów a dużo laskowych, migdałów i nerkowca. Do tego nie są dosmażane jak wiele innych mieszanek (tylko rodzynki ale orzechy nie) więc garść nie rujnuje jadłospisu
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-12, 00:02   #4658
Enna19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 411
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Taaa orzechami zacznę się martwić, gdy będę mogła je jeść, tj. po ściągnięciu aparatu orto. Czyli za jakieś... hm... niech pomyślę... 1,5 roku z hakiem BTW nie liczę, kalorie owszem. Staram się po prostu zawrzeć wszystko w swoim jadłospisie i nie wyłączać żadnych grup. Pełne ziarna, warzywka, troszkę owoców, białko, od czasu do czasu to masło orzechowe w ramach zdrowych tłuszczy, a jak nie - pestki dyni. I oczywiście unikanie wszelkiej chemii, z produktami "bogatymi" w E na czele.
Enna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 19:02   #4659
Enna19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 411
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

U mnie dziś był bardzo duży zastrzyk kalorii (zdrowa acz kaloryczna przekąska) i musiałam się bardzo postarać, by wyjść na zero (choć troszkę mi pewnie zabrakło, ale przede mną nocka z pracą mgr).
20 min cardio (jumping jacks, skaters itd.)
20 min taniec
15 min (program 1) Tamilee Webb Ja chcę mieć takie ciało.
Nie robiłam jednego dużego intensywnego programu, bo źle się dziś czuję. Musiałam to rozłożyć.
Co u Was?
Enna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 23:41   #4660
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

u mnie przerwa a jutro idę na podbiegi (taka impreza masowa nazwijmy to, 6.5 km do przebiegnięcia/przejścia) Może jutro zrobię też po południu Jillian level 1 30 days shred (to byłby 10 dzień) ale to zależy czy mnie nogi nie będą bolały haha :P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 20:17   #4661
paula183
Przyczajenie
 
Avatar paula183
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 27
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

U mnie dziś 30 day shred lvl 1 + trochę innych ćwiczeń typu hiit, wczoraj i przedwczoraj 6 week six-pack Dziewczyny możecie polecić coś na wysmuklenie nóg jako dodatek do JM?
paula183 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-15, 20:36   #4662
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

przysiady :P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 10:46   #4663
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

U mnie rest przymusowy, wczoraj się skontuzjowałam. Spadłam z jakiś 4 metrów :/ co prawda na materac ale tak niefortunnie że uderzylam się w głowę kolanem i szyja mi poszła do tyłu dzisiaj chodze w improwizowanym kolnierzu ale jak ból nie przejdzie to ide do lekarza ... do tego bark mi się dziwnie wygiął i mięśnie naciągnęłam masakra
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 11:09   #4664
ing_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 470
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Dziewczyny, moze troche glupie pytanie i mnie skrytykujecie..ale czy cwiczenia Jillian daja dobre efekty? Czy jest ona lepsza od mel b czy chodakowskiej? Bo wczesniej cwiczylam wlasnie z nimi a o Jillian dowiedzialam sie z shapea i znalazlam ten watek. Z gory dzieki za pomoc
ing_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 21:41   #4665
Enna19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 411
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
U mnie rest przymusowy, wczoraj się skontuzjowałam. Spadłam z jakiś 4 metrów :/ co prawda na materac ale tak niefortunnie że uderzylam się w głowę kolanem i szyja mi poszła do tyłu dzisiaj chodze w improwizowanym kolnierzu ale jak ból nie przejdzie to ide do lekarza ... do tego bark mi się dziwnie wygiął i mięśnie naciągnęłam masakra

Morgan! ;( Trzymaj się! Mam nadzieję, że wszystko przejdzie raz dwa i obejdzie się bez wizyty u lekarza i jakichś poważniejszych konsekwencji. Z wszystkich osób, akurat TY, co za ironia...

A ja Ci się chciałąm pochwalić, że wczoraj zrobiłam połączenie Extreme Shed & Shred level 1 + Kickbox
a dzisiaj Extreme S&S level 2, ale już mi nie jest tak wesoło... Przykro mi kochana z powodu tej kontuzji.

Cytat:
Napisane przez ing_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moze troche glupie pytanie i mnie skrytykujecie..ale czy cwiczenia Jillian daja dobre efekty? Czy jest ona lepsza od mel b czy chodakowskiej? Bo wczesniej cwiczylam wlasnie z nimi a o Jillian dowiedzialam sie z shapea i znalazlam ten watek. Z gory dzieki za pomoc

Zdecydowana większość osób udzielających się w tym wątku przetestowała zarówno Mel B, jak i Chodakowską i zgodnie stwierdzamy, że Jillian jest efektywniejsza I kładzie większy nacisk na zdrowie, a to ogromny plus. Proponuję (jak wszystkim zaczynającym przygodę z Jillian) zacząć z 30 day shred. Jeśli nadal masz wątpliwości co do efektów wygoogluj "30 day shred before and after" albo results, nie pożałujesz treningu
Enna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 21:55   #4666
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Enna Dziękuję
Widze że poszalałaś z treningami, brawo Czyzbys miała więcej czasu że takie długie treningi robisz?
Póki co biorę Aulin, mam podwyzszoną temperaturę i leżę ja już kiedyś leczylam poważne dolegliwości zwiazane z miesniami także trochę doświadczenia mam w tym zakresie (choć zdecydowanie wolalabym nie mieć ). Mam nadzieję że to tylko mięsień a nie kręgi.
Nie wiem kiedy będę mogła cwiczyc, trochę podlamana jestem.... ale cóż wyjścia nie mam, na razie nawet z chodzeniem mam problem bo szyja mnie boli w pozycji stojącej

A co do pytania ing - systematyczne ćwiczenia i dieta przede wszystkim... podejrzewam że czy Jill czy Mel b , Tiffany itd robiona SYSTEMATYCZNIE polaczona ze zdrową dietą da Ci efekty.

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-10-16 o 21:58
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 22:33   #4667
ing_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 470
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Enna19 Pokaż wiadomość




Zdecydowana większość osób udzielających się w tym wątku przetestowała zarówno Mel B, jak i Chodakowską i zgodnie stwierdzamy, że Jillian jest efektywniejsza I kładzie większy nacisk na zdrowie, a to ogromny plus. Proponuję (jak wszystkim zaczynającym przygodę z Jillian) zacząć z 30 day shred. Jeśli nadal masz wątpliwości co do efektów wygoogluj "30 day shred before and after" albo results, nie pożałujesz treningu
dziekuje za odpowiedz W takim razie zaczynam Będę takze sie udzielala i zdawala relacje z treningow ;p
ing_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 23:41   #4668
Enna19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 411
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Enna Dziękuję
Widze że poszalałaś z treningami, brawo Czyzbys miała więcej czasu że takie długie treningi robisz?
Póki co biorę Aulin, mam podwyzszoną temperaturę i leżę ja już kiedyś leczylam poważne dolegliwości zwiazane z miesniami także trochę doświadczenia mam w tym zakresie (choć zdecydowanie wolalabym nie mieć ). Mam nadzieję że to tylko mięsień a nie kręgi.
Nie wiem kiedy będę mogła cwiczyc, trochę podlamana jestem.... ale cóż wyjścia nie mam, na razie nawet z chodzeniem mam problem bo szyja mnie boli w pozycji stojącej

A co do pytania ing - systematyczne ćwiczenia i dieta przede wszystkim... podejrzewam że czy Jill czy Mel b , Tiffany itd robiona SYSTEMATYCZNIE polaczona ze zdrową dietą da Ci efekty.

Leż, leż, zdrowie najważniejsze... Jesteś w tak kapitalnej formie, że nawet nieco dłuższa przerwa kuracyjna nie powinna Cię tak bardzo wybić z rytmu i ciało po powrocie do zdrowia szybko wróci do dawnych aktywnych zwyczajów. Będzie ok, tylko dbaj o siebie. Skoro boli szyja, to (bez lekarza) na razie pozostaje chyba tylko ten nieszczęsny kołnierz.. miałam wątpliwą przyjemność przekonać się kilka razy w życiu co to znaczy mieć kręcz szyi. Źle spałam i rano nie mogłam się podnieść, potem przez tydzień chodziłam z głową tak przekrzywioną, ze ucho prawie dotykało ramienia. Rozumiem CIę i strasznie mi przykro, że przechodzisz przez taką kontuzję... trzymam kciuki, żeby jak najszybciej przeszło.
Odpowiadając na Twoje pytanie dotyczące czasu: ani trochę
Po prostu ostatnio natrafiłam na wpis Jillian dotyczący tzw. "vanity pounds", czyli jak się domyślasz, kilogramów, które nie wpływają na zdrowie, a chcemy się ich pozbyć ze względów estetycznych. Zaleciła 5 x 60 min w tygodniu, minimum 85 % MHR... nie ma opcji, żebym tyle wcisnęła, tym bardziej, że po wczorajszym treningu spałam jak dziecko (zamiast pracować ). Ale piję przepisowo blisko 2,5 l wody, jestem aktywna. I... od wczoraj nie liczę kalorii. Zauważyłam u siebie tendencję do nadmiernej koncentracji na kaloriach, a potem do rzucania się na jedzenie, bo się pozbawiałam wszelkich przyjemności, postanowiłam więc "dać sobie trochę siania" i przywrócić równowagę oraz zdrowe podejście do jedzenia Jem zdrowo (obiady mniej zdrowe np. krokiety, ale mniejsze porcje) acz w żadnym razie głodna nie chodzę Wsuwałąm brokuła (pycha ), ale potem nadal byłam głodna i zmęczona po treningu - no to hop mała sałatka z tuńczykiem Wracam też powolutku do ponownego włączenia pieczywa, z tym, że pełnoziarnistego i zasadniczo raz dziennie Jutro pewnie zrobię rest day, bo czuję, że mięśnie są już sfatygowane intensywnym treningiem i nowymi ćwiczeniami ("kochane" jumping jack push ups...). A ten brak czasu... no cóż, wcześniej dałam sobie luksus długiego treningu, to dziś pewnie zarwiemy nockę, żeby ruszyć pracę mgr. Ale nie narzekam, przynajmniej idę do przodu I projekt na podyplomówkę właśnie skończyłam
Enna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 18:43   #4669
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Enna19 Pokaż wiadomość
Leż, leż, zdrowie najważniejsze... Jesteś w tak kapitalnej formie, że nawet nieco dłuższa przerwa kuracyjna nie powinna Cię tak bardzo wybić z rytmu i ciało po powrocie do zdrowia szybko wróci do dawnych aktywnych zwyczajów.
Zgadzam się z tą formą - czuje się jeszcze treningowo silna a co dopiero Morgan.. Jak to jest jej brzuch w avatarze to rany, mięśnie ze skały..

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Enna Dziękuję
Widze że poszalałaś z treningami, brawo Czyzbys miała więcej czasu że takie długie treningi robisz?
Póki co biorę Aulin, mam podwyzszoną temperaturę i leżę ja już kiedyś leczylam poważne dolegliwości zwiazane z miesniami także trochę doświadczenia mam w tym zakresie (choć zdecydowanie wolalabym nie mieć ). Mam nadzieję że to tylko mięsień a nie kręgi.
Nie wiem kiedy będę mogła cwiczyc, trochę podlamana jestem.... ale cóż wyjścia nie mam, na razie nawet z chodzeniem mam problem bo szyja mnie boli w pozycji stojącej
Jak ja Ci współczuję.. Dochodź do siebie! niezłego musiałaś sobie napędzić stracha tym upadkiem, ja bym się bała strasznie bo co jak co kark rzecz ważna..
Ja już 2 tygodnie nie ćwiczę :/ Miałam jednak w planach od jutra włączyć sobie coś bardzo lekkiego. Nie mam nawet siły paru ubrań poukładać a co dopiero ćwiczyć (dla niepoinformowanych: byłam tydzień chora, nie krzyczeć, a teraz jeszcze smarkam)
Dziś na obiad były placki ziemniaczane, do tego zjadłam kawałek ciasta i babeczkę.. Powoduje to irracjonalny strach, że jedząc tak 'normalnie' i nie ćwicząc, znowu przytyję
Idę wstukiwać w worda ściągi na jutrzejszy sprawdzian..
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2013-10-17 o 18:46
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-17, 19:21   #4670
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ja dzisiaj zrobiła 9 dzień 1 levelu shreda i jutro robię 10 i w końcu zmiana ;p Ale w sobotę rower, niedziela odpoczynek to dopiero w pon ;p
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 19:41   #4671
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Enna dzięki za wsparcie dziś w miarę chodziłam, tylko szyją na boki jeszcze nie mogę ruszać bo ból nadal jest konkretny i do tego mam temperaturę 37,7
Pięć razy w tygodniu to można Zuzkę robić 20 minut a efekty na pewno będą
Brawo za nieliczenie kalorii przecież wiesz już ile i co powinnaś jeść więc dasz sobie doskonale radę bez liczenia

Alexzus Tak brzuch jest mój, ale też zdjęcie jest takie "zacienione" i wtedy lepiej widać mieśnie niż tak w super jasnym świetle
Mi po dłuższej przerwie (a miałam na razie chyba tylko jedną - po migrenie) "rozruszanie się" zajęło mi jakieś 3-4 dni. Zobaczymy co będzie teraz. Na razie trenuję hmmm..... chodzenie po domu a i psa wyprowadzam...
Bardzo dobrze że nie ćwiczyłaś jak byłaś chora. Nie ma co dodatkowo osłabiać organizmu. Dwa tygodnie to nie tragedia.
Dobrze że ja nie mogę jeść placków ziemniaczanych, bo je uwielbiam !!! a niestety kaloryczne są... nieźle tłuszcz wciągają z patelni Choć podobno mają o połowę mniej kalorii niż frytki jakoś mi się nie chce w to wierzyć.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 21:12   #4672
princess_megi
Raczkowanie
 
Avatar princess_megi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 71
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Dziewczyny robicie Shred level 1-3 jakos naprzemiennie? Cwiczenia sa fajne, ale szybko sie nudza...
__________________
77 > 76 >80 > 79 > 78 > 77> 76 > 75

Grupa wsparcia dla osób na diecie/poście
https://www.facebook.com/groups/290127541648831//
Strona o diecie i zdrowym odżywianiu
https://www.facebook.com/Healthy-Pro...9417682702351/
princess_megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 22:47   #4673
Ziggy_Stardust
Rozeznanie
 
Avatar Ziggy_Stardust
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 574
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ja robię znowu Shreda, i dzisiaj dopiero 4 dzień 1 levelu, i codziennie coś dokładam, raz cardio Mel B, raz pośladki, a dzisiaj 1 tydzień Ripped
__________________

Ziggy_Stardust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 10:28   #4674
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Enna19 Pokaż wiadomość
Leż, leż, zdrowie najważniejsze... Jesteś w tak kapitalnej formie, że nawet nieco dłuższa przerwa kuracyjna nie powinna Cię tak bardzo wybić z rytmu i ciało po powrocie do zdrowia szybko wróci do dawnych aktywnych zwyczajów. Będzie ok, tylko dbaj o siebie. Skoro boli szyja, to (bez lekarza) na razie pozostaje chyba tylko ten nieszczęsny kołnierz.. miałam wątpliwą przyjemność przekonać się kilka razy w życiu co to znaczy mieć kręcz szyi. Źle spałam i rano nie mogłam się podnieść, potem przez tydzień chodziłam z głową tak przekrzywioną, ze ucho prawie dotykało ramienia. Rozumiem CIę i strasznie mi przykro, że przechodzisz przez taką kontuzję... trzymam kciuki, żeby jak najszybciej przeszło.
Odpowiadając na Twoje pytanie dotyczące czasu: ani trochę
Po prostu ostatnio natrafiłam na wpis Jillian dotyczący tzw. "vanity pounds", czyli jak się domyślasz, kilogramów, które nie wpływają na zdrowie, a chcemy się ich pozbyć ze względów estetycznych. Zaleciła 5 x 60 min w tygodniu, minimum 85 % MHR... nie ma opcji, żebym tyle wcisnęła, tym bardziej, że po wczorajszym treningu spałam jak dziecko (zamiast pracować ). Ale piję przepisowo blisko 2,5 l wody, jestem aktywna. I... od wczoraj nie liczę kalorii. Zauważyłam u siebie tendencję do nadmiernej koncentracji na kaloriach, a potem do rzucania się na jedzenie, bo się pozbawiałam wszelkich przyjemności, postanowiłam więc "dać sobie trochę siania" i przywrócić równowagę oraz zdrowe podejście do jedzenia Jem zdrowo (obiady mniej zdrowe np. krokiety, ale mniejsze porcje) acz w żadnym razie głodna nie chodzę Wsuwałąm brokuła (pycha ), ale potem nadal byłam głodna i zmęczona po treningu - no to hop mała sałatka z tuńczykiem Wracam też powolutku do ponownego włączenia pieczywa, z tym, że pełnoziarnistego i zasadniczo raz dziennie Jutro pewnie zrobię rest day, bo czuję, że mięśnie są już sfatygowane intensywnym treningiem i nowymi ćwiczeniami ("kochane" jumping jack push ups...). A ten brak czasu... no cóż, wcześniej dałam sobie luksus długiego treningu, to dziś pewnie zarwiemy nockę, żeby ruszyć pracę mgr. Ale nie narzekam, przynajmniej idę do przodu I projekt na podyplomówkę właśnie skończyłam
Ja uwielbiam drugi level z Extreme S&S
Niestety te najnowsze treningi Jillian są dla mnie trochę za długie,dlatego robię je w weekendy.W tygodniu mam zamiar przerzucić się na Zuzę.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 16:17   #4675
Capoe
Raczkowanie
 
Avatar Capoe
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 95
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Witam drogie Panie )
Czy jest szansa dowiedzieć się skąd można zaczerpnąć Shred level 2 i 3?? Na youtube znalazłam tylko pierwszą część. Z góry dziękuje za odpowiedź.
__________________
Walka o 'nowe ja' start: 1.01.2013

Moje osiągnięcia:
Skalpel: 5
Killer: 2
Turbo: 1
TzG: 1
Superset: 1
Ścianka
wspinaczkowa: 6
A6W: 35 dni
Mel B- pośladki: 3
Mel B- ramiona: 1
Capoe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 16:37   #4676
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

http://www.youtube.com/watch?v=yi5mdHCN81c level 2
http://v.youku.com/v_show/id_XMjcyMzA2MDA0.html level 3 (chinskie jakies takie ;p)
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 17:18   #4677
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ja cały czas robię lev 2 z yt... jeszcze tylko dziś i jutro
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 18:28   #4678
Enna19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 411
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

princess_megi nie bez powodu nazywają się level 1, 2 i 3 Jeśli dasz radę możesz przejść od razu na wyższe poziomy, ale skoro jedynka jest dla Ciebie za lekka moim zdaniem szkoda czasu. "Id it doesn't challenge you, it doesn't change you." Wiem to z autopsji. Moim zdaniem jeśli zostaniesz przy treningach, które męczą Cię tylko trochę - utrzymasz wagę czy masę mięśniową, ale - albo wcale nie będzie poprawy albo będzie nieznaczna.
U mnie dziś Extreme Shed & Shred 2. I HATE IT!!! But... I LOVE IT
Enna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 19:38   #4679
princess_megi
Raczkowanie
 
Avatar princess_megi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 71
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Enna19 Pokaż wiadomość
princess_megi nie bez powodu nazywają się level 1, 2 i 3 Jeśli dasz radę możesz przejść od razu na wyższe poziomy, ale skoro jedynka jest dla Ciebie za lekka moim zdaniem szkoda czasu. "Id it doesn't challenge you, it doesn't change you." Wiem to z autopsji. Moim zdaniem jeśli zostaniesz przy treningach, które męczą Cię tylko trochę - utrzymasz wagę czy masę mięśniową, ale - albo wcale nie będzie poprawy albo będzie nieznaczna.
U mnie dziś Extreme Shed & Shred 2. I HATE IT!!! But... I LOVE IT
Hmm coś w tym jest co mówisz, zauważyłam bowiem, że daje sobie radę z levelem 1 (kiedys ledwo łapałam powietrze i efektów zbyt wielkich nie widzę. Chyba trzeba wyjśc ze strefy komfortu i powalczyć z czymś trudniejszym :P
Pozdrawiam!
__________________
77 > 76 >80 > 79 > 78 > 77> 76 > 75

Grupa wsparcia dla osób na diecie/poście
https://www.facebook.com/groups/290127541648831//
Strona o diecie i zdrowym odżywianiu
https://www.facebook.com/Healthy-Pro...9417682702351/
princess_megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 20:06   #4680
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

o princess_megi widze masz ten sam cel co ja, też bym chciała zejść do 65 (aktualnie 75.5) ;p
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:08.