Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-12, 10:48   #4651
magdis
Zadomowienie
 
Avatar magdis
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 315
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki w rzeczywistości jest kolor celadon ? Bardziej błękit czy podchodzący po miętę ?
Zdecydowanie bardziej mięta niż błękit
magdis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 11:01   #4652
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez Glam93 Pokaż wiadomość
Właśnie mi też bardziej podoba się drugi krój, jednak niestety mam ograniczenia finansowe, a akurat Lilac jest sporo przeceniony... na zdjęciach kolor mi się podoba, wygląda na szary, ale boję się, czy na żywo nie będzie mocno wpadał w liliowy
według mnie on na żywo mniej więcej tak samo wygląda, ani to liliowy ani to szary
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 11:25   #4653
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez magdis Pokaż wiadomość
Zdecydowanie bardziej mięta niż błękit
Dla mnie lepiej w stronę mięty.Dzięki ☺

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 13:14   #4654
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
Na answear jest promocja - przy zakupie okularów MK torebka o wartości 350 zł w prezencie

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Całkiem ładne te torebki
Nic nie widzę jakie torebki?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 13:34   #4655
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Mariola, na pierwszej stronie Answear
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 14:24   #4656
tataga
Raczkowanie
 
Avatar tataga
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez anilab Pokaż wiadomość
Dzięki, dam znać i wstawię fotki jak przyjdzie selma navy
Tu jeszcze mój jet secik w pełnej krasie
Ale zazdro mam ten sam model tylko w soczystej malinie niestety zapłaciłam drożej, a jeszcze ściągałam przez koleżankę ze Stanów, żeby było taniej i właśnie konkretnie kolor raspberry + srebrne okucia i bardzo ją sobie chwalę, bo jest super wygodna, ale mam nieodparte wrażenie, że ten kolor nie do końca odpowiada mojej urodzie, a właśnie watermelon byłby gites, ale nie ma srebrnego okucia hehehe. Kobiecie nie dogodzisz
Przez Was zobaczyłam promocję na Zalando i leci do mnie Selma Navy MD!! Będzie nagroda za zdaną (mam nadzieję ) sesję.
Chciałam Was zapytać, a konkretnie posiadaczki Selmy Mini i Medium - czy widzicie jakąś ogromną różnicę w użytkowaniu? Koniec końców, czy mini jest za mała?
Nakreślę swoje Korsomaniactwo, ale widzę, że przy Was nie muszę się wstydzić Bo oczywiście wszystko zaczęło się od wizażowej fascynacji na początku studiów. Na Korsa zaczęłam chorować przez Wasze piękne zdobycze i purseforum. Wtedy nie miałam żadnych konkretniejszych środków do dyspozycji, a moim marzeniem była Jet Set Tote w jakimś ekstrawaganckim kolorze. Skończyło się na mało ekstrawaganckim, ale wciąż wyrazistym indygo (sapphire) wyłowionym w Galerii Mokotów, wtedy jeszcze, jak dla mnie, za horrendalną cenę (890zł niby w promocji). Z biegiem czasu gdzieś na allegro znalazłam Selmę MD Pearl Grey, rok później czarną. Koleżanka potem przywiozła mi Jet Set Crossbody Raspberry. Od otoczenia dostaję bęcki za te swoje małe hobby,. To trudna miłość Uwielbiam wszystkie cudeńka, i każda ma specjalne miejsce w moim serduszku, jednak każdą z nich wyhaczyłam w jakiejś promocji. Za żadną nie dałam pełnej ceny. I obiecałam sobie, że jak będzie okazja, to dokupię właśnie granatową (większość kurtek i spodni w szafie mam w granacie) zależało mi na srebrnym wykończeniu, jednak w promocji jest tylko złote okucie. No i nadarzyła się okazja na Selmę Medium Navy w Zalando za 616 zł, ale mam na oku też Selmę Mini Navy za 350zł, używana- gdyby mniejsza była ze srebrnym okuciem, to bym się nie wahała. Co w ogóle myślicie o Selmie Mini? W Medium wepchnę poza porfelem, telefonem i jakimiś bzdetami i tablet z zeszytem, a nawet butelkę /albo sweter . W mini raczej tego nie spakuję, ale ostatecznie nie jest to dla mnie niezbędne. Mogę ponieść i w ręce Tak słodko wygląda, no i jest tańsza, a ostatecznie jak muszę wziąć cos większego, to biorę po prostu większą torbę - miałam chrapkę na granatowego Wittchena z Lidla (taki odpowiednik Jet Set Messenger z MK), ale niestety nie dane mi było go zdobyć, choć jest jeszcze na olx... A może czekać na srebrne okucia? Może ktoś ma dostęp do Selmy Navy ze Srebrymi okuciami w jakiejś promo Dzięki za rady i przepraszam za elaborat

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

A może to w ogóle bez sensu do tej rodzinki dokupować jeszcze granatową... mam jakieś takie dziwne wyrzuty sumienia typu" po co Ci to... " no niby po nico...

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------


Edytowane przez tataga
Czas edycji: 2016-06-12 o 14:37
tataga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 17:14   #4657
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

BylAm dzis w outlecie korsa i nabyłam torbę i portfelik
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-12, 17:19   #4658
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

tataga (o selmie mini)
do czego ona Ci potrzebna tak naprawdę - bo ona naprawdę mało mieści.. jako codzienna torebka czy też taka na wyjście wieczorem ?
__________________
---


Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2016-06-12 o 17:20
mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 17:22   #4659
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
BylAm dzis w outlecie korsa i nabyłam torbę i portfelik
Pochwal się koniecznie
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 18:12   #4660
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Mariola, na pierwszej stronie Answear
Już widzę
Cytat:
Napisane przez tataga Pokaż wiadomość
Ale zazdro mam ten sam model tylko w soczystej malinie niestety zapłaciłam drożej, a jeszcze ściągałam przez koleżankę ze Stanów, żeby było taniej i właśnie konkretnie kolor raspberry + srebrne okucia i bardzo ją sobie chwalę, bo jest super wygodna, ale mam nieodparte wrażenie, że ten kolor nie do końca odpowiada mojej urodzie, a właśnie watermelon byłby gites, ale nie ma srebrnego okucia hehehe. Kobiecie nie dogodzisz
Przez Was zobaczyłam promocję na Zalando i leci do mnie Selma Navy MD!! Będzie nagroda za zdaną (mam nadzieję ) sesję.
Chciałam Was zapytać, a konkretnie posiadaczki Selmy Mini i Medium - czy widzicie jakąś ogromną różnicę w użytkowaniu? Koniec końców, czy mini jest za mała?
Nakreślę swoje Korsomaniactwo, ale widzę, że przy Was nie muszę się wstydzić Bo oczywiście wszystko zaczęło się od wizażowej fascynacji na początku studiów. Na Korsa zaczęłam chorować przez Wasze piękne zdobycze i purseforum. Wtedy nie miałam żadnych konkretniejszych środków do dyspozycji, a moim marzeniem była Jet Set Tote w jakimś ekstrawaganckim kolorze. Skończyło się na mało ekstrawaganckim, ale wciąż wyrazistym indygo (sapphire) wyłowionym w Galerii Mokotów, wtedy jeszcze, jak dla mnie, za horrendalną cenę (890zł niby w promocji). Z biegiem czasu gdzieś na allegro znalazłam Selmę MD Pearl Grey, rok później czarną. Koleżanka potem przywiozła mi Jet Set Crossbody Raspberry. Od otoczenia dostaję bęcki za te swoje małe hobby,. To trudna miłość Uwielbiam wszystkie cudeńka, i każda ma specjalne miejsce w moim serduszku, jednak każdą z nich wyhaczyłam w jakiejś promocji. Za żadną nie dałam pełnej ceny. I obiecałam sobie, że jak będzie okazja, to dokupię właśnie granatową (większość kurtek i spodni w szafie mam w granacie) zależało mi na srebrnym wykończeniu, jednak w promocji jest tylko złote okucie. No i nadarzyła się okazja na Selmę Medium Navy w Zalando za 616 zł, ale mam na oku też Selmę Mini Navy za 350zł, używana- gdyby mniejsza była ze srebrnym okuciem, to bym się nie wahała. Co w ogóle myślicie o Selmie Mini? W Medium wepchnę poza porfelem, telefonem i jakimiś bzdetami i tablet z zeszytem, a nawet butelkę /albo sweter . W mini raczej tego nie spakuję, ale ostatecznie nie jest to dla mnie niezbędne. Mogę ponieść i w ręce Tak słodko wygląda, no i jest tańsza, a ostatecznie jak muszę wziąć cos większego, to biorę po prostu większą torbę - miałam chrapkę na granatowego Wittchena z Lidla (taki odpowiednik Jet Set Messenger z MK), ale niestety nie dane mi było go zdobyć, choć jest jeszcze na olx... A może czekać na srebrne okucia? Może ktoś ma dostęp do Selmy Navy ze Srebrymi okuciami w jakiejś promo Dzięki za rady i przepraszam za elaborat

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

A może to w ogóle bez sensu do tej rodzinki dokupować jeszcze granatową... mam jakieś takie dziwne wyrzuty sumienia typu" po co Ci to... " no niby po nico...

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Śliczna rodzinka
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 18:36   #4661
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez anilab Pokaż wiadomość
Za -50% były dwa kolory - mój czyli coral reef ze złotymi okuciami, oraz coral ze srebrnymi okuciami.
Za -30% i 20% były kolory lilac, oraz różne niebieskie, róże, pudrowe itd. wszystkie tylko kolory standardowe - czarny, brązowy, granat i biały nie były na promocji
a czy większe torby też były w tak dużej promocji?
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-12, 19:16   #4662
magdis
Zadomowienie
 
Avatar magdis
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 315
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
a czy większe torby też były w tak dużej promocji?
Były , a właściwie są Jet Sety, nie te największe, ale ciut mniejsze, bez przegrody wewnętrznej, ale z suwakiem, mieszczą A4.
Ja też dzisiaj popłynęłam .
magdis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 20:23   #4663
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez anilab Pokaż wiadomość
Myślę teraz czy nie kliknąć małej czarnej selmy ma ktoś? jak z pojemnością tej torby?
Maleńka jest, niestety. Ja swoją sprzedałam, bo za mała.
__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 20:43   #4664
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Dziewcyzny ten kolor Lilac wpada w szary czy to raczej typowy jasny fiolet? Na zdjęciach/filmach wydaje się być właśnie szarawy, ale może laptop przekłamuje.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 21:01   #4665
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

To jest taki ni to szary ni to fiolet
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 21:11   #4666
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
To jest taki ni to szary ni to fiolet
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 21:30   #4667
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

heh ale super promocja, a ja wybuliłam tyle za okulary MK w salonie dwa miechy temu i torebki nie dostałam...trudno
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 00:38   #4668
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam jakiegoś kodu rabatowego do Luisaviaroma, net-a-porter lub toryburch.eu

Ma ktoś coś?

Też szukam do net a porter
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 01:09   #4669
magdis
Zadomowienie
 
Avatar magdis
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 315
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Dziewcyzny ten kolor Lilac wpada w szary czy to raczej typowy jasny fiolet? Na zdjęciach/filmach wydaje się być właśnie szarawy, ale może laptop przekłamuje.
Moj mąż ocenił ten kolor jako stalowy, a celowo go spytałam, bo na zdjęciach katalogowych jest bardziej fioletowa niż szara, jednak na żywo zyskuje i chciałam się upewnić, ze nie mam omamów . Wiec wbrew pozorom to bardzo uniwersalny kolor.
magdis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 06:25   #4670
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

te torebki do oksów spoko, ale same okulary bez szału
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 08:01   #4671
tataga
Raczkowanie
 
Avatar tataga
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Raczej na wyjście. Na codzień ciągałam ze sobą trochę rzeczy, a że nie jestem wyznawcą 2 torebek na raz, to wolałam mieć 1 większą (w tym wypadku czarnego wittchena, albo właśnie jet set, ewentualnie plecak) selma medium tez się sprawdzała, ale musiałam zawsze brać pod uwagę, jakie danego dnia mam zajęcia. W tym roku kończę studia, ale że względu na specyfikę przyszłej pracy i tak coś tam będę zawsze musiała przy sobie mieć. Jedyne co mnie trochę drażni w selmie md: przez boki może coś wypaść i juz 2 razy mi wypadło! Przy słabo wypełnionej torebce i braku saszetki w środku, gdzie umieszczam zwykle jakieś drobiazgi. Ponadto, słabo wypełniona tak śmiesznie "lata" przy biodrze może przy mniejszej nie ma tych problemów? W ogóle jakie są problemy poza wielkością przy mniejszej wersji? Widziałam filmy na yt, ale z Waszego doświadczenia, co Wam się mieści (mam nadzieję, że te chusteczki i 1 klucz to żart :P mam porfel MK model Liane 9x11 i chciałabym móc go tam umieścić, telefon też) i czy ostatecznie uważacie, że warto (obecnie leci do mnie wittchen w granacie (ze zdjęcia)

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez magdis Pokaż wiadomość
Moj mąż ocenił ten kolor jako stalowy, a celowo go spytałam, bo na zdjęciach katalogowych jest bardziej fioletowa niż szara, jednak na żywo zyskuje i chciałam się upewnić, ze nie mam omamów . Wiec wbrew pozorom to bardzo uniwersalny kolor.
Mężczyźni i kolory <3
---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Już widzę


Śliczna rodzinka
A dziękuję dziękuję, staram się równo obdzielać miłością wszystkich podopiecznych

Edytowane przez tataga
Czas edycji: 2016-06-13 o 08:12
tataga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 08:45   #4672
magdis
Zadomowienie
 
Avatar magdis
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 315
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez tataga Pokaż wiadomość
W ogóle jakie są problemy poza wielkością przy mniejszej wersji? Widziałam filmy na yt, ale z Waszego doświadczenia, co Wam się mieści (mam nadzieję, że te chusteczki i 1 klucz to żart :P
A dziękuję dziękuję, staram się równo obdzielać miłością wszystkich podopiecznych
Jak dla mnie Selma Mini to taka torebka do klubu, aby zabrać ze sobą totalne minimum. Jestem wysoka i wydaje mi się, że nawet wyglądałabym z nią śmiesznie, nie wiem, co Ty się tak na nią uparłaś, dla mnie jest totalnie niepraktyczna, a jej jedyny atut to cena . A mi coś zdjęcie Twoich torebuń się nie wyświetliło
magdis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 09:06   #4673
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Na imprezę to bym wolała inny wzór/kroj torebki
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 09:35   #4674
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
Też szukam do net a porter
Nic nie dają
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 09:36   #4675
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

W ogole dawno juz nic nie bylo
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 09:49   #4676
tataga
Raczkowanie
 
Avatar tataga
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez magdis Pokaż wiadomość
Jak dla mnie Selma Mini to taka torebka do klubu, aby zabrać ze sobą totalne minimum. Jestem wysoka i wydaje mi się, że nawet wyglądałabym z nią śmiesznie, nie wiem, co Ty się tak na nią uparłaś, dla mnie jest totalnie niepraktyczna, a jej jedyny atut to cena . A mi coś zdjęcie Twoich torebuń się nie wyświetliło
Dodałam jeszcze raz. Nie wiem, czemu wcześniej nie wyślwietliło W ogóle to więcej jest na purseforum, gdyby ktoś był zainteresowany:
http://forum.purseblog.com/michael-k...l#post29881520

Mam 172cm wzrostu. Taka średnia na jeża jestem Fakt, nie wiem, czemu akurat na nią się tak uparłam. Chyba wymyśliłam sobie plan: Granatowy Wittchen na toboły, mała selma na wyjście, średnia szara selma przy potrzebie o drobinę większej torebki, no i gdzieś tam między nimi obag na plażę i inne letnie wyjścia. Wszystko w takiej granatowo - niebiesko - szarej tonacji. I tak sie cieszyłam, że w cenie 1 średniej selmy będę miałą 2 torebki hehehe. Strasznie łasa jestem na wszelkie okazje i promocje i czasem przysłania mi to zdrowy rozsądek Cóż, na razie poczekam, aż przyjdzie średnia Selma i czy będzie między nami chemia

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
Na imprezę to bym wolała inny wzór/kroj torebki
Wchodzimy na grząski grunt... jakie zatem polecasz ??

Edytowane przez tataga
Czas edycji: 2016-06-13 o 09:53
tataga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 10:08   #4677
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
W ogole dawno juz nic nie bylo
Na wielu stronach jest już sale, ale oczywiście Pl musi na swoją kolej poczekać, aż już inni się obkupią
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 10:18   #4678
magdis
Zadomowienie
 
Avatar magdis
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 315
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez tataga Pokaż wiadomość
hNie wiem, czemu wcześniej nie wyślwietliło
Teraz już widzę, piękna kolekcja W ostateczności zawsze możesz obejrzeć sobie tą Selmę stacjonarnie i się do niej przymierzyć, chociaż dla mnie rozmiar Twoich Selm jest idealny na małe wyjścia, ale co człowiek to upodobanie .
magdis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 10:43   #4679
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Dzis przyszedl moj jet set cross body czarny Jest perfekcyjny Idealnie miesci moj duzy portfel od Lagerfelda, telefon, okulary i kilka kosmetykow kolorowych
Na drugim zdjeciu razem ze starsza siostra Selma
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jetset1.jpg (124,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rodzinkamk1.jpg (164,7 KB, 46 załadowań)
Harika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 10:54   #4680
lisiczka788
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka788
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 51
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Szukam jakiegoś ładnego modelu Korsa koniecznie w kolorze nude Czy któraś z Was widziała na żywo kolor "ballet"? On jest bardzie j różowy czy taki nudziakowy jak na zdjęciach?
lisiczka788 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 15:05:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.