Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-07, 21:10   #4651
zolza20
Raczkowanie
 
Avatar zolza20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 354
GG do zolza20
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Czy jeszcze ktos ma pomysl jak mnie określic>?
__________________
..14.X.2006r. Od tego dnia pracuję w instytucji małżeństwa
zolza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 14:10   #4652
oreeleek
Raczkowanie
 
Avatar oreeleek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witajcie! miałam trochę czasu i postaram się określić wasze typy urody, więc zacznę po kolei:
@sunnivaa- dodałaś niewyraźne zdjęcie, ale po opisie jesteś typem chłodnym- zimą
@enteria- zdecydowanie jesień
@klaudia78965- wiosna
@Belldandy1- trudno mi określić po twoim opisie, podejrzewam zimę, brakuje mi opisu jaki odcień ma twoja cera- ciepły czy chłodny? a może chłodny oliwkowy? czy masz rumieńce? jesli rzadko sie rumienisz, cera ma chłodny oliwkowy odcień + reszta twojego opisu -wskazuje na zimę
@Hasumi- jesteś połączeniem zimy i jesieni, co daje- deep autumn
polecam zajrzeć tutaj: http://seasonalcoloranalysis.blogspo...ep-autumn.html
@Bellamy- również brakuje mi kilku informacji, mianowicie opalanie- brązowiejesz na złocisty brąz , czy chłodny oliwkowy brąz? twoje włosy mają refleksy złote czy bardziej chłodny popielaty odcień? piegi-szaro-brązowe czy ciepłe złoto-brązowe? rumieńce- brzoskwiniowe czy raczej różowe?
@ devilis_h- przeanalizowałam twój przypadek jeszcze raz i raczej jesteś zimą, ze względu na szybkie opalanie w przeciwieństwie do lata, ciemne usta, ciemną oprawe oczu, brak piegów, intensywny, czysty kolor oczu.
@monaobi- z opisu wynika- wiosna
@Mrs Whisper- zima, tylko cera brzoskwiniowa nie pasuje do całego opisu, bo jest typowa dla ciepłych karnacji, tak więc wg mnie jesteś zdecydowaną Panią Zimą
@ Joa_Aga- tutaj miałam problem, masz dużo cech wspólnych z wiosną, ale możliwe, że jesteś Jesienią, dlatego, że Wiosna szybko się opala, na złocisty brąz, a ty jak typowa Jesień opaleniznę masz czerwoną. Potrzebowałabym więcej informacji.. Rumienisz się? bo w przeciwieństwie do wiosny Jesień nie rumieni się. Rumieńce u wiosny mają różowo-brzoskwiniowy odcień.
__________________
bloguje: www.moja-paleta-barw.blogspot.com
kosmetycznie, kulinarnie
''kto czyta, żyje podwójnie'' U.Eco

Edytowane przez oreeleek
Czas edycji: 2012-03-08 o 14:48
oreeleek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 16:43   #4653
Belldandy1
Rozeznanie
 
Avatar Belldandy1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 649
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez oreeleek Pokaż wiadomość
@Belldandy1- trudno mi określić po twoim opisie, podejrzewam zimę, brakuje mi opisu jaki odcień ma twoja cera- ciepły czy chłodny? a może chłodny oliwkowy? czy masz rumieńce? jesli rzadko sie rumienisz, cera ma chłodny oliwkowy odcień + reszta twojego opisu -wskazuje na zimę
wydaje mi się że raczej ciepły, rzadko się rumienie, ale czasami mi się zdarza czyli jakie kolory mi pasują?
__________________


Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę... to ja go nie chcę
Belldandy1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 17:29   #4654
oreeleek
Raczkowanie
 
Avatar oreeleek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Belldandy1 Pokaż wiadomość
wydaje mi się że raczej ciepły, rzadko się rumienie, ale czasami mi się zdarza czyli jakie kolory mi pasują?
twoje włosy mają rudawy połysk, czy bardziej popielaty, chłodny?
jesteś pomiędzy zimą a jesienią, a dokładnie deep autumn/ deep winter, różnica jest niewielka, to zależy jakie tony w tobie dominują, czy ciepłe czy chłodne.
Jeśli to już ustalimy, to będziesz wiedziała na jakie kolory zwrócić szczególną uwagę, przy doborze garderoby
__________________
bloguje: www.moja-paleta-barw.blogspot.com
kosmetycznie, kulinarnie
''kto czyta, żyje podwójnie'' U.Eco

Edytowane przez oreeleek
Czas edycji: 2012-03-08 o 18:18
oreeleek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 21:30   #4655
klaudia78965
Przyczajenie
 
Avatar klaudia78965
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 21
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez oreeleek Pokaż wiadomość
Witajcie! miałam trochę czasu i postaram się określić wasze typy urody, więc zacznę po kolei:
@sunnivaa- dodałaś niewyraźne zdjęcie, ale po opisie jesteś typem chłodnym- zimą
@enteria- zdecydowanie jesień
@klaudia78965- wiosna
@Belldandy1- trudno mi określić po twoim opisie, podejrzewam zimę, brakuje mi opisu jaki odcień ma twoja cera- ciepły czy chłodny? a może chłodny oliwkowy? czy masz rumieńce? jesli rzadko sie rumienisz, cera ma chłodny oliwkowy odcień + reszta twojego opisu -wskazuje na zimę
@Hasumi- jesteś połączeniem zimy i jesieni, co daje- deep autumn
polecam zajrzeć tutaj: http://seasonalcoloranalysis.blogspo...ep-autumn.html
@Bellamy- również brakuje mi kilku informacji, mianowicie opalanie- brązowiejesz na złocisty brąz , czy chłodny oliwkowy brąz? twoje włosy mają refleksy złote czy bardziej chłodny popielaty odcień? piegi-szaro-brązowe czy ciepłe złoto-brązowe? rumieńce- brzoskwiniowe czy raczej różowe?
@ devilis_h- przeanalizowałam twój przypadek jeszcze raz i raczej jesteś zimą, ze względu na szybkie opalanie w przeciwieństwie do lata, ciemne usta, ciemną oprawe oczu, brak piegów, intensywny, czysty kolor oczu.
@monaobi- z opisu wynika- wiosna
@Mrs Whisper- zima, tylko cera brzoskwiniowa nie pasuje do całego opisu, bo jest typowa dla ciepłych karnacji, tak więc wg mnie jesteś zdecydowaną Panią Zimą
@ Joa_Aga- tutaj miałam problem, masz dużo cech wspólnych z wiosną, ale możliwe, że jesteś Jesienią, dlatego, że Wiosna szybko się opala, na złocisty brąz, a ty jak typowa Jesień opaleniznę masz czerwoną. Potrzebowałabym więcej informacji.. Rumienisz się? bo w przeciwieństwie do wiosny Jesień nie rumieni się. Rumieńce u wiosny mają różowo-brzoskwiniowy odcień.
serdecznie dziekuje
klaudia78965 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 22:40   #4656
Hasuni
Raczkowanie
 
Avatar Hasuni
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 64
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

oreeleek -> bardzo Ci dziękuję za pomoc, tylko wciąż nie wiem co z tym fantem zrobić? połączenie jesieni z zimą tak jakby się gryzie, bo z jednej strony chłodny typ z drugiej ciepły.... ubierać się w kolory dla jesieni czy dla zimy? malować się jesiennie czy zimowo? czy to znaczy, że pasują mi i ciepłe i chłodne odcienie? (nie wchodzi mi ten link, nawet jak go przekopiuję i ręcznie wkleję w wyszukiwarkę)

Edytowane przez Hasuni
Czas edycji: 2012-03-08 o 22:41
Hasuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 08:10   #4657
Mrs Whisper
Raczkowanie
 
Avatar Mrs Whisper
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 283
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Witajcie! miałam trochę czasu i postaram się określić wasze typy urody, więc zacznę po kolei:
@sunnivaa- dodałaś niewyraźne zdjęcie, ale po opisie jesteś typem chłodnym- zimą
@enteria- zdecydowanie jesień
@klaudia78965- wiosna
@Belldandy1- trudno mi określić po twoim opisie, podejrzewam zimę, brakuje mi opisu jaki odcień ma twoja cera- ciepły czy chłodny? a może chłodny oliwkowy? czy masz rumieńce? jesli rzadko sie rumienisz, cera ma chłodny oliwkowy odcień + reszta twojego opisu -wskazuje na zimę
@Hasumi- jesteś połączeniem zimy i jesieni, co daje- deep autumn
polecam zajrzeć tutaj: http://seasonalcoloranalysis.blo gspo...ep-autumn.html
@Bellamy- również brakuje mi kilku informacji, mianowicie opalanie- brązowiejesz na złocisty brąz , czy chłodny oliwkowy brąz? twoje włosy mają refleksy złote czy bardziej chłodny popielaty odcień? piegi-szaro-brązowe czy ciepłe złoto-brązowe? rumieńce- brzoskwiniowe czy raczej różowe?
@ devilis_h- przeanalizowałam twój przypadek jeszcze raz i raczej jesteś zimą, ze względu na szybkie opalanie w przeciwieństwie do lata, ciemne usta, ciemną oprawe oczu, brak piegów, intensywny, czysty kolor oczu.
@monaobi- z opisu wynika- wiosna
@Mrs Whisper- zima, tylko cera brzoskwiniowa nie pasuje do całego opisu, bo jest typowa dla ciepłych karnacji, tak więc wg mnie jesteś zdecydowaną Panią Zimą
@ Joa_Aga- tutaj miałam problem, masz dużo cech wspólnych z wiosną, ale możliwe, że jesteś Jesienią, dlatego, że Wiosna szybko się opala, na złocisty brąz, a ty jak typowa Jesień opaleniznę masz czerwoną. Potrzebowałabym więcej informacji.. Rumienisz się? bo w przeciwieństwie do wiosny Jesień nie rumieni się. Rumieńce u wiosny mają różowo-brzoskwiniowy odcień.
Dziękuję za określenie typu urody, jestem naprawdę bardzo wdzięczna. Z tą brzoskwiniową cerą jest różnie - nie wiedziałam, co napisać, bo raz jestem porcelanowo blada, innym razem oliwkowa... Sama już nie wiem. Ale dzięki za odpowiedź, cieszę się, że miałam słuszne podejrzenia o Zimę, nawet urodziłam się w styczniu. A jeśli można spytać, jak Pani Zima powinna się malować lub ubierać? Wyszukałam na razie tyle, żeby stawiać na mocne kolory, np. czernie i czerwienie. Co prawda teraz się jeszcze nie maluję, ale kiedyś może mi się to przydać.
Mrs Whisper jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 12:19   #4658
devilis_h
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 8
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

klaudia78965 -> dziekuje bardzo za odpowiedz i analize . Od dzis bede mogla przyodziewac kolory zimy
devilis_h jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 12:47   #4659
Bellamy
Zadomowienie
 
Avatar Bellamy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 092
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez oreeleek Pokaż wiadomość
@Bellamy- również brakuje mi kilku informacji, mianowicie opalanie- brązowiejesz na złocisty brąz , czy chłodny oliwkowy brąz? twoje włosy mają refleksy złote czy bardziej chłodny popielaty odcień? piegi-szaro-brązowe czy ciepłe złoto-brązowe? rumieńce- brzoskwiniowe czy raczej różowe?
oreeleek, ok, więc uzupełnię mój opis, żeby Ci było łatwiej

1. Jak się opalasz - w sumie to różnie, ale najczęściej najpierw na lekki brązowo-czerwony, potem, po 1-2 dniach to czerwienieje a po następnych kilku dniach przemienia się w mocniejszy złoty odcień brązu

2. Kolor oczu - jasne, zielone, z ciemnozielonymi obwódkami

3. Piegi - jasne, złoto-brązowe, troche takie jakby rude

4. Cera - jasna, ziemista, miejscami jakby zielona, bardzo blada, sucha, wrażliwa ale ze skłonnościami do trądziku, no i trochę uciążliwa strefa "T", rumieńce różowe

5. Naturalny kolor włosów - w zimie robi się z nich strasznie popielaty, chłodny brąz, a w lecie mają złociste blond refleksy

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - różowo-brzoskwiniowy, ale bardziej różowy, bardzo blade
__________________
don't leave me here my guiding light
'cause I wouldn't know where to begin..
Bellamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 15:23   #4660
mbbrzoska
Madzior
 
Avatar mbbrzoska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 108
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam Proszę o pomoc nad oceną. Ja się zastanawiam nad wiosną, ale nie jestem pewna :/


1. Jak się opalasz - Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy


2. Kolor oczu - niebieski, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, brwi szaro brązowe. rzęsy raczej normalne

3. Piegi - złotawe ciepłe, występują tylko w większej ilości jak się bardzo opalam.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? wydaje mi się, że złotawy. Choć mam tendencje do pękających naczynek. Choć do końca nie jestem pewna.

5. Naturalny kolor włosów -teraz mam zafarbowane, ale raczej szaro-brązowe
6. Kolor ust-wydaje mi się, że koral

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
No i z tym mam problem gdyż ciągle szukam.
Lecz odkąd pamiętam zawsze, lubiła brąz beż i niebieski.

W najbliższych dniach wybieram się do fryzjera i mam poważny dylemat.
Proszę o radę.
mbbrzoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 22:35   #4661
devilis_h
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 8
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Przepraszam nie doczytałam dziekuje oreeleek za analize i odpowiedz
devilis_h jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-10, 12:45   #4662
oreeleek
Raczkowanie
 
Avatar oreeleek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

@ Bellamy- myślę, ze jesteś Wiosną, byłam blisko wcześniej podejrzewając zimę, przeanalizowałam twój opis i wyszło, że jesteś czystą wiosną (clear spring), która ma nieco wspólnego z zimą, ponieważ kolorystyka Clear Spring jest czerpana i z zimy, i z wiosny. Tak więc twojej urodzie będą pasować kolory ciepłe, nasycone, czyste, kontrastowe. Polecam zajrzeć tutaj, gdzie jest pokazana odpowiednia kolorystyka dla tego typu urody:
link:
http://seasonalcoloranalysis.blogspo...ar-spring.html
http://www.thechicfashionista.com/sp...-analysis.html
@ mbbrzoska- z opisu wynika, że jesteś ciepłym typem i myślę, że Wiosną. Tylko te włosy coś mi nie pasują, czy na pewno naturalne były szaro brązowe? takie pasowałyby Jesieni, ale że nie masz problemu z opalaniem, to wykluczam tą opcje Jeśli masz problem naczynkowy, to powinnaś unikać w makijażu wszelkich czerwonych i różowych tonów. To samo przy ubiorze, ale unikać najlepiej przy twarzy (chusty, bluzki, kołnierzyk itp. ) Jeśli chodzi o fryzjera, to nie pomogę, stylistką nie jestem :/ ale jeśli chodzi o kolor, to z doświadczenia wiem, że Wiosną pasują miodowe, złote refleksy, po prostu ciepłe odcienie, sama jestem Wiosną
__________________
bloguje: www.moja-paleta-barw.blogspot.com
kosmetycznie, kulinarnie
''kto czyta, żyje podwójnie'' U.Eco

Edytowane przez oreeleek
Czas edycji: 2012-03-10 o 13:42
oreeleek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 13:27   #4663
mbbrzoska
Madzior
 
Avatar mbbrzoska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 108
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Bardzo dziękuje za odpowiedz, przejrzałam stronę, którą zaproponowałś koleżance i przyjrzałam się jeszcze raz swoim włosom i faktycznie są podobne do koloru ze zdjęcia ciepła wiosna.
Więc bardzo dziękuje za pomoc. zafarbuje sobie na karmel, a jak będzie brzydko wrócę do ciemnej czekolady
mbbrzoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 15:57   #4664
Bellamy
Zadomowienie
 
Avatar Bellamy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 092
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

oreeleek, dziekuję ślicznie
__________________
don't leave me here my guiding light
'cause I wouldn't know where to begin..
Bellamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 10:15   #4665
ShowMustGoOn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 146
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witajcie drogie specjalistki, ja także bardzo proszę o pomoc.

1. Jak się opalasz?- Nigdy na czerwono, żadnych oparzeń, od razu brąz, ale nie muszę być jakąś częściową daltonistką bo nie jestem w stanie określić czy to brąz złotawy, "brudny" czy jeszcze jakiś inny.
2. Kolor oczu- ciemny brąz.
3. Piegi- brak.
4. Cera- i tu jest pies pogrzebany. Ciało mam opalone i dość ciemne (choć opalam się bardzo rzadko), natomiast twarz- baaardzo blada, pewnie od wysokich filtrów. Czasem się trochę rumieni. I znowu daltonizm, nie jestem w stanie stwierdzić czy jest bardziej żółtawa czy różowawa... Kiedy byłam młodsza ktoś nazwał moją twarz zielonkawą Czyli może coś w stronę oliwkowego? Nie wiem, czy sam opis wystarczy, bez zdjęć?
5. Naturalny kolor włosów- zanim zaczęłam farbować- bardzo ciemny brąz, teraz odrosty są nieco jaśniejsze.
6. Ulubione kolory- szarość, czerń, granat, biel.
Proszę
ShowMustGoOn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 15:02   #4666
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Jeśli komuś by się chciało to też bardzo bardzo prosiłabym o pomoc w określeniu jaki mam typ urody bo chciałabym zacząć się trochę bardziej malować ale nie wiem w jakie barwy celować.

1. Jak się opalasz - raczej na czerwono, później brązowieje, jeżeli już w ogóle uda mi się opalić(czego unikam)

2. Kolor oczu - nijakie, choć większość mówi że są po prostu szaroniebieskie, czasem mocniej niebieskie, zależy od oświetlenia

3. Piegi - w zimę prawie wcale, latem pojawia się ich więcej -beżowe, zwłaszcza na nosie

4. Cera - taka raczej żółtawa(w takie kolory celuję wybierając podkłady mineralne), ogólnie jestem bardzo blada praktycznie non stop

5. Naturalny kolor włosów- to co na zdięciu, bardzo ciemny brąz

6. Kolor ust - bardzo jasny różowy

Edytowane przez maryanna3
Czas edycji: 2012-03-13 o 08:33
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 17:55   #4667
oreeleek
Raczkowanie
 
Avatar oreeleek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

@ Hasuni: tu podaję ponownie link:
http://seasonalcoloranalysis.blogspo...ep-autumn.html
@Mrs Whisper- polecam zajrzeć tu:
http://www.wiadomoscikosmetyczne.pl/...-kolorystyczna
@ ShowMustGoOn- z opisu wydajesz się być zimą, ale fakt, zdjęcie mogłoby pomóc
@ maryanna3- wyglądasz na zimę (myślę, że Clear Winter)
http://seasonalcoloranalysis.blogspo...ar-winter.html
zajrzyj również na link powyżej, tam jest fajnie opisane, jakie kolory pasują, jaki makeup
__________________
bloguje: www.moja-paleta-barw.blogspot.com
kosmetycznie, kulinarnie
''kto czyta, żyje podwójnie'' U.Eco
oreeleek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 19:38   #4668
Hasuni
Raczkowanie
 
Avatar Hasuni
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 64
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez oreeleek Pokaż wiadomość
@ Hasuni: tu podaję ponownie link:
http://seasonalcoloranalysis.blogspo...ep-autumn.html
dziękuję
Hasuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 20:30   #4669
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

oreeleek dziękuję pięknie
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 08:11   #4670
zolza20
Raczkowanie
 
Avatar zolza20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 354
GG do zolza20
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witajcie
To ja włoski na innym wątku,to tak tu proszę o okreslenie typu kolorystycznego mojej mamy,ew poproszę o palete barw w jakie powinna sie ubierać mamka...Bede ogromnie wdzieczna...

Wiosna idzie zaczelam od siebie,teraz kolej na mamke...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1973.jpg (90,4 KB, 14 załadowań)
__________________
..14.X.2006r. Od tego dnia pracuję w instytucji małżeństwa
zolza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 10:17   #4671
ShowMustGoOn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 146
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez oreeleek Pokaż wiadomość
@ ShowMustGoOn- z opisu wydajesz się być zimą, ale fakt, zdjęcie mogłoby pomóc
Ok, zobacze co uda mi sie zdzialac, z gory dziekuje
ShowMustGoOn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 11:16   #4672
oreeleek
Raczkowanie
 
Avatar oreeleek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zolza20 Pokaż wiadomość
Witajcie
To ja włoski na innym wątku,to tak tu proszę o okreslenie typu kolorystycznego mojej mamy,ew poproszę o palete barw w jakie powinna sie ubierać mamka...Bede ogromnie wdzieczna...

Wiosna idzie zaczelam od siebie,teraz kolej na mamke...
Myślę, że twoja mama jest Jesienią, chociaż trudno określić jak nie widać koloru oczu, czy naturalne włosy były dawniej ciemne czy jaśniejsze? jeśli Jesień, to dobrze wyglądałaby w ciepłych, przykurzonych kolorach takich jak ciepłe beże, brązy, kremowa biel, łososiowy, bursztynowy, miedziany, złoty, zielenie-oliwkowa, khaki, szmaragdowa zieleń,, ciepłe czerwienie, koral, ciepłe odcienie niebieskiego- morski, turkus, śliwkowy.
Chociaż może to być pomieszanie jesieni z latem (Delikatna Jesień, jeśli piegi i znamiona są szaro-brązowe, cera jest ziemista/ beżowa, przygaszona, włosy szarawe z delikatnymi złotymi refleksami, oczy jasne szaro-niebieskie/szaro-zielone).

ale może niech się wypowiedzą również inne wizażanki!
__________________
bloguje: www.moja-paleta-barw.blogspot.com
kosmetycznie, kulinarnie
''kto czyta, żyje podwójnie'' U.Eco

Edytowane przez oreeleek
Czas edycji: 2012-03-12 o 11:53
oreeleek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 13:04   #4673
ShowMustGoOn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 146
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dodaję mini- zdjęcie, że wstyd że takie, bo nie wiem czy ułatwi sprawę, ale nie mam przy sobie nic innego...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (29,8 KB, 24 załadowań)
ShowMustGoOn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 13:16   #4674
oreeleek
Raczkowanie
 
Avatar oreeleek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ShowMustGoOn Pokaż wiadomość
Dodaję mini- zdjęcie, że wstyd że takie, bo nie wiem czy ułatwi sprawę, ale nie mam przy sobie nic innego...
zdecydowanie zima, twoje oczy mają chłodny, matowy odcień brązu i cera jest jasna, różowa
__________________
bloguje: www.moja-paleta-barw.blogspot.com
kosmetycznie, kulinarnie
''kto czyta, żyje podwójnie'' U.Eco

Edytowane przez oreeleek
Czas edycji: 2012-03-12 o 13:17
oreeleek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 13:32   #4675
ShowMustGoOn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 146
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez oreeleek Pokaż wiadomość
zdecydowanie zima, twoje oczy mają chłodny, matowy odcień brązu i cera jest jasna, różowa
Ooo, nie! Tylko nie różowa!!!

Pięknie dziękuję, a mogłabyś jeszcze dorzucić te swoje wspaniałe linki? Do kolorków pasujących, itp... Byłabym wdzięczna...

I jeszcze jedno (głupie) pytanie... To znaczy, że moja karnacja jest chłodna- ciepła?... Wybacz, daltonizm się pogłębia...

Edytowane przez ShowMustGoOn
Czas edycji: 2012-03-12 o 13:45
ShowMustGoOn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 19:20   #4676
zolza20
Raczkowanie
 
Avatar zolza20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 354
GG do zolza20
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez oreeleek Pokaż wiadomość
Myślę, że twoja mama jest Jesienią, chociaż trudno określić jak nie widać koloru oczu, czy naturalne włosy były dawniej ciemne czy jaśniejsze? jeśli Jesień, to dobrze wyglądałaby w ciepłych, przykurzonych kolorach takich jak ciepłe beże, brązy, kremowa biel, łososiowy, bursztynowy, miedziany, złoty, zielenie-oliwkowa, khaki, szmaragdowa zieleń,, ciepłe czerwienie, koral, ciepłe odcienie niebieskiego- morski, turkus, śliwkowy.
Chociaż może to być pomieszanie jesieni z latem (Delikatna Jesień, jeśli piegi i znamiona są szaro-brązowe, cera jest ziemista/ beżowa, przygaszona, włosy szarawe z delikatnymi złotymi refleksami, oczy jasne szaro-niebieskie/szaro-zielone).

ale może niech się wypowiedzą również inne wizażanki!
Dodatkowe info
- oczy - szare -włosy - naturalne były ciemny blad

Czyli to wspakuje na jesien ale ciepla czy zimna bo podobna sa i takowe..
__________________
..14.X.2006r. Od tego dnia pracuję w instytucji małżeństwa
zolza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 19:58   #4677
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Mój typ kolorystyczny i kształt twarzy

1. Jak się opalasz - dość szybko, ale nie na złoty kolor, tylko taki dziwny szarawo-pomarańczowy (jakkolwiek to brzmi)... i niezbyt ciemny. Jeśli kiedyś byłam spieczona, to tylko przez własną głupotę po wielu godzinach na słońcu bez ochrony, zawsze bez problemów
2. Kolor oczu - szaroniebieskie, czasem bardziej szare, czasem prawie błękitne Oprawa szarobrązowa (dość ciemna)
3. Piegi - brak jakiegokolwiek
4. Cera - różowa z tendencją do czerwienienia, zimą dość blada, ale na różowo; łatwo robią mi się siniaki. Nie mam widocznych pajączków, ale łatwo się rumienię
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, chłodny brąz
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - jasnoróżowe, czasem wyglądają jakby były w k0lorze twarzy
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Fatalnie wyglądam we wszelkich koralach, pomarańczach, różach, kolorach typu "camel" czy karmelowym. Nieźle mi w szarościach, chłodnych błękitach i beżach, najlepiej chyba w bieli. Plus granatowy, turkusowy, miętowy itp. Z "gorącej" palety ostatecznie malinowy. Chociaż dobrze mi podobno np. w takiej wściekłoróżowej szmince

Proszę bardzo o pomoc Dla mnie to jakiś kosmos ^^

Edytowane przez szarri
Czas edycji: 2012-03-12 o 20:22
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:37   #4678
strawberrycat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Post Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

needs help!

1. Jak się opalasz - hm. ja się w sumie nie opalam, raczej wychodzą czerwone placki, czasem jasno-brązowo-beżowe piegi

2. Kolor oczu - dosyć ciemne, brązowe (w świetle lekko orzechowe), z widocznymi z bliska zielonymi obwódkami (powiedziałabym, że to oliwkowa zieleń)

3. Piegi - bardzo mało widoczne, raczej na ciele niż twarzy

4. Cera - jasna, bardzo blada,jak jest zimno,albo jestem chora to podobno bywa wręcz biała, dziwna: sucha i miejscami przetłuszczająca się, wrażliwa ze skłonnościami do alergii i swego czasu również trądziku (trądziku się już pozbyłam), duże różowe rumieńce i sińce pod oczami nawet jak się wyśpię

5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz, niektórzy twierdzą, że czarny, ale w słońcu mają miedziany blask

6. Kolor ust - różowy, raczej blady, ale i tak dużo ciemniejszy od skóry
strawberrycat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 17:26   #4679
ja_goodka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 109
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Ja również proszę o analizę. Moja kosmetyczka stwierdziła, że jestem zimą, ale jakoś nie jestem przekonana...

1. Jak się opalasz - od razu na brązowo, złocisty odcień.

2. Kolor oczu - szaro - niebiesko - zielone zmieniają się w zależności od dnia, ale jest to mało intensywny, jasny, raczej chłodny kolor.

3. Piegi - zimą brak, na słonku wyskakują mi na nosie i trochę na policzkach, kolor brązowy, ciepły

4. Cera - złocista, jakby lekko opalona przez cały rok, ale twarz bledsza od reszty, jakby lekko różowawa, do tego mam tendencję do przebarwień (różowo-czerwonych)

5. Naturalny kolor włosów- ciemny brąz, latem jaśnieje, ze złotymi refleksami

6. Kolor ust - delikatny róż, ale nie mocno jasny (dużo osób mówi mi, że nie mam potrzeby malowania ust)

Dodam jeszcze, że wg znajomych dobrze mi zarówno w ciepłych jak i zimnych barwach, pod warunkiem, że są intensywne.
ja_goodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 19:51   #4680
lagen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: spod granicy czeskiej :)
Wiadomości: 7
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Również poproszę o analizę

1. Jak się opalasz - na czerwono, potem brązowieje


2. Kolor oczu - brązowe, brwi jasno brązowe. rzęsy raczej normalne

3. Piegi - brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? bardzo jasna ale taka jakby brzoskwiniowa

5. Naturalny kolor włosów -jasnobrązowe
6. Kolor ust-ciężko powiedzieć, chyba ciemnoróżowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
nie wiem, które podkreślają moją urodę, ale lubię biały, czarny i zielony
lagen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.