Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11 - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-24, 22:38   #4651
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Dziekuje za gratki znajomi juz poszli musimy wrocic na tance i reaktywowac nasza stara grupe

Dotka

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 23:37   #4652
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Znacie łosia bumbum zauroczył mnie http://www.pakamera.pl/zabawki-misie...-nr1262177.htm
Strasznie mi synek nie spokojnie śpi i ja nie mogę zasnąć przegląd strony i znalazłam go.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 23:47   #4653
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
A z jakiej firmy masz osłonki?
Avent
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 00:09   #4654
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Znacie łosia bumbum zauroczył mnie http://www.pakamera.pl/zabawki-misie...-nr1262177.htm
Strasznie mi synek nie spokojnie śpi i ja nie mogę zasnąć przegląd strony i znalazłam go.


Mam owieczke z takim bijacym sercem na mojego to nie dziala....

Dopiero uspilam Franka.... Mam pewna teorie. Otoz moje dziecko (ktorys raz juz) je, poje ok 10 min i zaczynaja sie cyrki, tj. macha konczynami, przysysa sie do cycka by po chwili szarpac i sie odrywac.... I tak w nieskonczonosc. No i moja teoria jest nastepujaca: On chce sobie pociumkac cyca, a tu leci pokarm, ktorego on nie chce i rozpoczyna sie irytacja. Oczywiscie lekarstwem na to jest smoczek teraz zaczal mi tak dokazywac, wpakowalam go w woombie, smok w paszcze i przysnal.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 02:01   #4655
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Patrzyłam teraz na poduszkę la millou i kosztuje 59 zł a wysyłka do niemiec 69 zł. Z jakich firm macie te poduszki? Wolałabym zamówić z jakieś znanej mi firmy niż tu w ciemno.

Mam z LaMilllou właśnie

Łoś jest uroczy
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 02:08   #4656
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Casaa super ze śpi ostatni doszlam do takich wniosków jak Ty - smok niezbedny przy takich malych niekontrolowanych ssakach

Moj wlasnie cyca ale ile przy tym pryka
Gdzie to sie wszystko mieści w takim malym ciałku

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 02:12   #4657
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Casaa to sie nazywaja niechciane gratisy xD

Karen moj tak pierdzi czasem ze ja sie dziwie ze on nie odlatuje


Hohoho, 5,5h snu u nas musze powiedziec ze karmie i nie mam oczu na zapalkach. Nawet bym powiedziala ze sie troche wyspalam spalam jakies 4h
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 02:41   #4658
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Mam owieczke z takim bijacym sercem na mojego to nie dziala....

Dopiero uspilam Franka.... Mam pewna teorie. Otoz moje dziecko (ktorys raz juz) je, poje ok 10 min i zaczynaja sie cyrki, tj. macha konczynami, przysysa sie do cycka by po chwili szarpac i sie odrywac.... I tak w nieskonczonosc. No i moja teoria jest nastepujaca: On chce sobie pociumkac cyca, a tu leci pokarm, ktorego on nie chce i rozpoczyna sie irytacja. Oczywiscie lekarstwem na to jest smoczek teraz zaczal mi tak dokazywac, wpakowalam go w woombie, smok w paszcze i przysnal.
Ano może i o to chodzi...
Ja wtedy zawsze mam schizy, że ona chce jeść a z mało leci - ale jak podstawię butlę to wtedy nie chce jeść.
I zazwyczaj odłożona po chwili zasypia że smoczkiem.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 02:44   #4659
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

U nas po kapieli znow niespokojne zasypianie az w koncu mlody padl i spal miedzy nami do 2.30 teraz juz mi spi na rekach. Mowicie ze dxieciaczki wam szaleja prz cycu moj dzis to samo niby chcial ale co chwila puszczal sutka i sie denerwowal.
Dotka kciuki za wizyte u lekarza.
Chyba tez zainwestuje w taka podusie motylka bo Wojtus tez lubi klasc glowke na jedna strone.

A i jeszcze mialam pytac ile kup tak mniej wiecej przebieracie w ciagu doby? 5-6? I jakie są? Wodniste? Bo juz mnie mama nastraszyla ze to moze byc biegunka oczywiscie jak na zlosc na wieczor przebieram pieluche a tam kupa ze sluzem, wiec nie wiem czy sie martwic...
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 03:34   #4660
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Noooo to jakby ktos pytal to jest to moja teoria :P nazwy jeszcze nie wymyslilam ale to zrobie :P

Gratis, taaaak dokladnie jest

My po jedzeniu (3h przespal, ja troche mniej)

Wyslane z Lumia920.

---------- Dopisano o 04:34 ---------- Poprzedni post napisano o 04:05 ----------

MallaMi, moj tez robi z 6 kup wyregulowal sobie tyle, ze w nocy pampek jest tylko posikany (ewentualnie slad mokrego bąka), a rano nadrabia co do sluzu to sie nie wypowiadam bo nie wiem.

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 04:23   #4661
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Casaa to sie nazywaja niechciane gratisy xD

Karen moj tak pierdzi czasem ze ja sie dziwie ze on nie odlatuje


Hohoho, 5,5h snu u nas musze powiedziec ze karmie i nie mam oczu na zapalkach. Nawet bym powiedziala ze sie troche wyspalam spalam jakies 4h
Piona!

U nas tez dzis 5,5h w szoku bylam jak spojrzalam na zegarek cycamy wlasnie

---------- Dopisano o 04:47 ---------- Poprzedni post napisano o 04:45 ----------

Moj wczoraj pierwszy raz nie zrobil kupy wcale.. Brzuszek miekki, pierdzi maks. Nie placze a matce przykro bez tej kupy

---------- Dopisano o 05:22 ---------- Poprzedni post napisano o 04:47 ----------

Mlody chyba doszedl do wniosku, ze 5.5h to duzo, a ze ma matke malo wychowawcza i stanowcza to pozwolila sie Mu smiac od godziny 5 i do Niego gadala no bo jak tu nie skorzystac jak smial sie w glos do mnie
Teraz mam wyrzuty sumienia,ze Jakuboski ma na zbyt duzo pozwolone i mąż probuje Go uspac

---------- Dopisano o 05:23 ---------- Poprzedni post napisano o 05:22 ----------

Casaa, u mnie jest tak sama teoria tylko Kuba gardzi smoczkiem
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 06:21   #4662
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Ee Jerzyczka ja to nie mam skrupolow. Mlody po karmieniu o 3 juz od 4 kwekal i gadal i sie usmiechal. No to sie pousmiechalam a potem tz go przejal i wpakowal w kocyk i do lozeczka bo ja chce pospac jednak. Zwlaszcza ze dzos trzeba bylo wczesnie wstac bo ten neurolog na 9:40, a ja z mlodym to 8 lat z domu wychodze no i dojazd.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 06:27   #4663
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Dotka powodzenia. U nas prawie 7h snu coś teraz podjada ale nie chce go usypiac niech śpi u babci, 130 ml ma odciągnietego a ja jadę na zakupy i dopilnować Panów ci nam wykańczają nowa siedzibę firmy.
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 06:29   #4664
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Mój robi teraz tak 1-2 kupy w ciągu doby. I już nie robi jej ostatnio przez sen, tylko jak się obudzi to się skupia i stęka i idzieeee

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Kasia 7 godzin to super!

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Dotka
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 06:30   #4665
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Mąż mówi ze o 3 go nosił chwile bo marudzil. Ja tego nie ogarnelam

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 06:34   #4666
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Ja też czasem nie ogarniam czy go bujałam przez sen czy nie. Dzisiaj też coś mi świta, że zamiałczał po północy i po 2, ale możliwe, że mi się śniło
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 06:36   #4667
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

http://dietetycznienacodzien.blogspo...rowym.html?m=1 jadła może któraś,bo chyba na tej diecie wypróbuję

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Cytat:
Napisane przez niepozorna Pokaż wiadomość
Ja też czasem nie ogarniam czy go bujałam przez sen czy nie. Dzisiaj też coś mi świta, że zamiałczał po północy i po 2, ale możliwe, że mi się śniło
Żeby mój się lubial bujać...a tu nic ani bujaczek ani wozenie w wózku
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 07:03   #4668
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

U was znowu takie piękne noce, mój chyba nigdy do tego nie dorośnie. A dziś ma dwa miesiące.

Kasia dla mnie pizza to pizza nigdy innej nie jadłam wiec nie pomogę.

Mój tez nie lubi bujnia i kolysania. Jak kweka to jedynie czasami ręką na brzuszku lub główce pomaga.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 07:04   #4669
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
U was znowu takie piękne noce, mój chyba nigdy do tego nie dorośnie. A dziś ma dwa miesiące.

Kasia dla mnie pizza to pizza nigdy innej nie jadłam wiec nie pomogę.

Mój tez nie lubi bujnia i kolysania. Jak kweka to jedynie czasami ręką na brzuszku lub główce pomaga.
Wszystkiego najlepszego^^ my za 3 dni myślałas nad tym zaglowkiem? Cena jest sporo niższa niż la millou a wzory te same
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 07:06   #4670
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Mam owieczke z takim bijacym sercem na mojego to nie dziala....

Dopiero uspilam Franka.... Mam pewna teorie. Otoz moje dziecko (ktorys raz juz) je, poje ok 10 min i zaczynaja sie cyrki, tj. macha konczynami, przysysa sie do cycka by po chwili szarpac i sie odrywac.... I tak w nieskonczonosc. No i moja teoria jest nastepujaca: On chce sobie pociumkac cyca, a tu leci pokarm, ktorego on nie chce i rozpoczyna sie irytacja. Oczywiscie lekarstwem na to jest smoczek teraz zaczal mi tak dokazywac, wpakowalam go w woombie, smok w paszcze i przysnal.
Ja mam tą samą teorię tylko problem taki że Konradek smoczka raz na ruski rok chce, a tak to tylko cyc i cyc
Dlatego wczoraj mi 1,5 godziny wieczorem wisiał, w końcu go odłączylam bo już miałam dość





Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Casaa to sie nazywaja niechciane gratisy xD

Karen moj tak pierdzi czasem ze ja sie dziwie ze on nie odlatuje


Hohoho, 5,5h snu u nas musze powiedziec ze karmie i nie mam oczu na zapalkach. Nawet bym powiedziala ze sie troche wyspalam spalam jakies 4h
Super




Cytat:
Napisane przez MallaMi Pokaż wiadomość
U nas po kapieli znow niespokojne zasypianie az w koncu mlody padl i spal miedzy nami do 2.30 teraz juz mi spi na rekach. Mowicie ze dxieciaczki wam szaleja prz cycu moj dzis to samo niby chcial ale co chwila puszczal sutka i sie denerwowal.
Dotka kciuki za wizyte u lekarza.
Chyba tez zainwestuje w taka podusie motylka bo Wojtus tez lubi klasc glowke na jedna strone.

A i jeszcze mialam pytac ile kup tak mniej wiecej przebieracie w ciagu doby? 5-6? I jakie są? Wodniste? Bo juz mnie mama nastraszyla ze to moze byc biegunka oczywiscie jak na zlosc na wieczor przebieram pieluche a tam kupa ze sluzem, wiec nie wiem czy sie martwic...
Mój czasem 2-3 kupy a czasem właśnie 5-6 (wczoraj tak miał)
Przy kp są wodniste kupy i mogą być ze sluzem




Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Dotka powodzenia. U nas prawie 7h snu coś teraz podjada ale nie chce go usypiac niech śpi u babci, 130 ml ma odciągnietego a ja jadę na zakupy i dopilnować Panów ci nam wykańczają nowa siedzibę firmy.
Wow 7 godzin
Mój nadal ma rekord 6

Dziś jak go odłożylam po tym wieczornym wiszeniu po 23 to do 4:30 spał no więc nieźle, 5, 5 godziny prawie, z czego ja spałam 5 karmienie nie poszło szybko ale w godzinę się wyrobilam no i teraz przed 8 wstał i cycamy znów
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 07:08   #4671
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Hm, a matka wariatka wymyśliła "co by było gdybym spróbowała jeszcze raz nakarmić go bezpośrednio" i już trzecie karmienie zaliczamy
Zaskoczył mnie brak tego przeszywającego bólu na początku, więc kontynuowałam i jak nie wróci sytuacja popękane brodawki i ciągła gorączka chyba przy tym zostanę. Zaczynam od podawania mniej wydajnej piersi, żeby w razie w jak wrócę do sciagania byla bardziej mleczna, a z niej jak Hubert pusci podczas jedzenia leciii! A laktator z niej maks 60ml wyciągał, oszukistka jedna :P
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 07:12   #4672
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
Hm, a matka wariatka wymyśliła "co by było gdybym spróbowała jeszcze raz nakarmić go bezpośrednio" i już trzecie karmienie zaliczamy
Zaskoczył mnie brak tego przeszywającego bólu na początku, więc kontynuowałam i jak nie wróci sytuacja popękane brodawki i ciągła gorączka chyba przy tym zostanę. Zaczynam od podawania mniej wydajnej piersi, żeby w razie w jak wrócę do sciagania byla bardziej mleczna, a z niej jak Hubert pusci podczas jedzenia leciii! A laktator z niej maks 60ml wyciągał, oszukistka jedna :P
:super: oby się udało, zawsze to mniej roboty niż ze ściąganie
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 07:14   #4673
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Ja mam tą samą teorię tylko problem taki że Konradek smoczka raz na ruski rok chce, a tak to tylko cyc i cyc
Dlatego wczoraj mi 1,5 godziny wieczorem wisiał, w końcu go odłączylam bo już miałam dość







Super






Mój czasem 2-3 kupy a czasem właśnie 5-6 (wczoraj tak miał)
Przy kp są wodniste kupy i mogą być ze sluzem





Wow 7 godzin
Mój nadal ma rekord 6

Dziś jak go odłożylam po tym wieczornym wiszeniu po 23 to do 4:30 spał no więc nieźle, 5, 5 godziny prawie, z czego ja spałam 5 karmienie nie poszło szybko ale w godzinę się wyrobilam no i teraz przed 8 wstał i cycamy znów
Ja teraz jak wisi poprostu wieczorem się kładę z nim i do 2 h śpi...raz w 15 minut raz w godzinę zaśnie różnie. Ja tablet w dłoń i zajmuje się czymś innym bo on i tak oczy zamknięte wiec co będę zagadywać jak niechce

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
Hm, a matka wariatka wymyśliła "co by było gdybym spróbowała jeszcze raz nakarmić go bezpośrednio" i już trzecie karmienie zaliczamy
Zaskoczył mnie brak tego przeszywającego bólu na początku, więc kontynuowałam i jak nie wróci sytuacja popękane brodawki i ciągła gorączka chyba przy tym zostanę. Zaczynam od podawania mniej wydajnej piersi, żeby w razie w jak wrócę do sciagania byla bardziej mleczna, a z niej jak Hubert pusci podczas jedzenia leciii! A laktator z niej maks 60ml wyciągał, oszukistka jedna :P
Bardzo fajnie mniej roboty(teoretycznie) bo może zostać fanem wiszenia^^
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 07:23   #4674
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Ja robię pełnoziarnistą na cienkim spodzie+ fura warzyw i jest ok.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 07:26   #4675
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Ewusia w nocy to aż dziwnie tak kłaść się razem z nim

Kasia wygodne jest to, że unieruchomieni jesteśmy razem, a nie ja pompuje a jemu się nudzi. Ale zobaczymy jak to się sprawdzi na dłuższą metę
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 07:27   #4676
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego^^ my za 3 dni myślałas nad tym zaglowkiem? Cena jest sporo niższa niż la millou a wzory te same
Dziękujemy jak możesz wyślij mi na priv kontakt do tej Pani, napisze do niej.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 07:35   #4677
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja robię pełnoziarnistą na cienkim spodzie+ fura warzyw i jest ok.
Ciekawi mnie jak będzie z kalafiorem. Pelnoziarnistej mój nie lubi wiec bez sensu 2 robić zawsze
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 07:36   #4678
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Dotka dla Witka ale Ci pospal

MallaMi sluz w kupie może byc to np ta splywajaca wydzielina ktora zalega z cofajacego sie mleka mi tak polozna mowila

U nas dzisiaj pobudki elegancko co trzy godziny ale po 3 Mlody kwekal i stekal ale w końcu udalo sie go z trudem zapchac smokiem.

Hariett to pieknie! Najwazniejsze ze próbujesz i oby juz problemy nie wróciły



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 07:40   #4679
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Dzieki dziewczyny za odp, po 9 dzwonie do mojej poloznej bo jej kurde 2 tyg nie bylo. Niech przyjedzie i zobaczy te kupy bo moze schizuje ale chyba sa bardziej zielone niz zolte...
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 07:47   #4680
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
U was znowu takie piękne noce, mój chyba nigdy do tego nie dorośnie. A dziś ma dwa miesiące.

Kasia dla mnie pizza to pizza nigdy innej nie jadłam wiec nie pomogę.

Mój tez nie lubi bujnia i kolysania. Jak kweka to jedynie czasami ręką na brzuszku lub główce pomaga.

Sto lat dla Szymka

Kubuś byl bardzo niespokojny od 6 wiec On pospal a mnie budzil

Piekny dzien dzis, planuje dluugasny spacer
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-27 11:02:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.