Planowanie ciąży cz. 6 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-16, 07:14   #4681
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Witam!
Niewyspana jestem na dodatek zimno na dworze mrozik trzyma ja poprosze juz o Wiosne!!
Ja znowu niechodze w sukienkavh ani spodnicach...sukienke ubiorę okazyjnie czyli tylko na wesele :p jakos niemam nog pięknych zeby je pokazywac juz przezywam traume w wakavje jak musza byc krotkie spodenki u mnie musza byc min do kolan...
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 07:17   #4682
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cytat:
Napisane przez Franiczka88 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam slodkie czarwone wino czasem robie sobie winko ze spritem albo z cola - tez pyszne


Dzis rano czulam sie jak na @ wiec wstalam z nadzieja ale znowu cisza i objawy ustaly 😭
O takim połączeniu wina nie słyszałam
Co do wina też lubię. ale najbardziej półwytrawne białe. Czerwone jak dla mnie za ciężkie a białe jest lekkie i orzeźwiające, ale dobrym piwkiem też nie pogardzę dobrym czyli z małych browarów powyżej 5zł za 500ml ale i tak jak z Tz pijemy piwo to własnie jedno lepsze niż kilka sikaczy
No i drinki lubię ale je to tylko na weselach pije. w domu drink to wódka z sokiem albo ze spritem

I ja już w pracy. a to dlatego ze mnie Tż wczoraj wyrolował i wracalismy do domu jego samochodem a mój został pod firmą. No i on ma na 8. ja zwykle na 10 przyjeżdżam.
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 08:21   #4683
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj kupilam 3 sukienki na wyprzedazy. Perspektywiczne. Do getrow, bo mnie boli brzuch od spodni na maxa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak głównie chodzę legginsy ( teraz już ciazowe) I jakieś sukienki. Jest wygoda 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 08:24   #4684
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

a ja uwielbiam sukienki i nie mogę się doczekać kiedy już bedzie ciepło chociaz spodnie jakies kolorowe np. w kwiaty też lubie Kiedyś miałam fazę na jeansy. Bardzo lubie te z Zary, swego czasu jak byłam w Zarze to zawsze kupowałam spodnie ( najlepiej z dziurami). Mój mąż kiedyś się wkurzył , otworzyl moją szafę i naliczył ... ( !!!) 23 pary jeansów :haha ha: masakra, już ich nie kupuje
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 08:30   #4685
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cześć Dziewczyny, podczytuję Was już od jakiegoś czasu Można dołączyć?
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 08:42   #4686
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, podczytuję Was już od jakiegoś czasu Można dołączyć?
Witaj
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 08:47   #4687
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, podczytuję Was już od jakiegoś czasu Można dołączyć?
Hej opowiesz cos o sobie?
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-16, 08:54   #4688
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
a ja uwielbiam sukienki i nie mogę się doczekać kiedy już bedzie ciepło chociaz spodnie jakies kolorowe np. w kwiaty też lubie Kiedyś miałam fazę na jeansy. Bardzo lubie te z Zary, swego czasu jak byłam w Zarze to zawsze kupowałam spodnie ( najlepiej z dziurami). Mój mąż kiedyś się wkurzył , otworzyl moją szafę i naliczył ... ( !!!) 23 pary jeansów :haha ha: masakra, już ich nie kupuje
ja ma jedne jeansy z dziurami. Tż ich nienawidzi tzn nienawidził że jak to tak z dziurami? a teraz sam sobie kupił poprzecierane xD
Ja lubię spodnie. sukienki też ale nie zimą i takie luźne koszulowe bluzki. Do pracy teraz nie zakładam bo zimno a ja zmarźluch jestem.

Pada mi bateria w tel i nie ma ładowarki . kolega ktory ma taki tel co ja tez nie ma. inne nie pasują

Edytowane przez majeczka0123
Czas edycji: 2018-02-16 o 08:56
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 09:05   #4689
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Patryka.. u nas za kafle w przedpokoju i kuchni i generalny lazienki uslyszelismy 20k i 7k sa takie rozstrzaly ze masakra. Nie wiadomo co wybrac.. malowac będziemy sami a pokoje jakos przezyjemy. Tylko w sypialni panele zrobimy nowe bo bedziemy tam wszyscy spac..
Od jutra na L4. Przyzwyczajam sie do tej mysli juz..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

A w ogole to dzisiaj zapakowalam caly alko z kuchni. Jakies babskie likiery i inne dobrosci. Zawioze mamie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo masakra z tymi cenami 😱
Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
Ja wino lubię każde w świętokrzyskim - 4 stopnie i biało ❄. Jezu, jak ja bym chciała już wiosnę...sukienki... Nie cierpię zimy
A u mnie prawie wiosna😏 słońce swieci niebo bez jednej chmurki tylko temperatura nadal nie wiosenna bo 0° 😏 w ogóle to u nas przez cala zime bylo tylko kilka dni ze śnieg lekko popruszyl 😛
Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, podczytuję Was już od jakiegoś czasu Można dołączyć?
Hej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 09:05   #4690
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Hej dziewczyny

Sukienki nie dla mnie, nie cierpię swoich nóg, Chociaż odkąd chodzę na jogę wysmuklily się trochę. Jednak nadal bez szału.

Jutro przewidziana @, liczę że wypadnie jakoś pod wieczór bo rano idę na masaż
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 09:11   #4691
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Witaj
Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Hej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Franiczka88 Pokaż wiadomość
Hej opowiesz cos o sobie?
Dziękuję za miłe powitanie

Pewnie, mam 31 lat (rocznikowo 32). Staramy się o dzidziusia od lipca 2016 Żałuję, że nie byliśmy gotowi wcześniej... no ale czasu nie cofnę Dzieci nie mamy. W styczniu zeszłego roku zobaczyłam dwie kreski, niestety radość nie trwała długo. W 12tc poroniłam.

Ponowne starania z przełomu maja/czerwca 2017 i niestety na razie cisza. Aktualnie zabraliśmy się już za "walkę" z pomocą lekarza, na ten moment jestem po badaniu hormonów, w przyszłym tygodniu będę je konsultować z lekarzem i zobaczymy, co dalej. Raczej wyglądają na dobre, wszystkie mieszczą się w normach. Jedynie prolaktyna jest bardzo blisko górnej granicy, ale jej nie przekracza, więc sama nie wiem, czy coś powinnam z tym robić.

W każdym razie cały czas wierzę, że się w końcu uda

A poza staraniami jestem szczęśliwą żoną, piszecie o remontach - my się wprowadziliśmy w styczniu 2017 na nowe mieszkanko, zaraz potem były właśnie dwie kreski Czas remontu to był dość mocno intensywny okres w naszym życiu, na szczęście najgorsze mamy za sobą, teraz zostały przyjemne sprawy - bo wciąż się urządzamy powoli.
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-16, 09:16   #4692
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

witaj myk!
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 09:18   #4693
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe powitanie

Pewnie, mam 31 lat (rocznikowo 32). Staramy się o dzidziusia od lipca 2016 Żałuję, że nie byliśmy gotowi wcześniej... no ale czasu nie cofnę Dzieci nie mamy. W styczniu zeszłego roku zobaczyłam dwie kreski, niestety radość nie trwała długo. W 12tc poroniłam.

Ponowne starania z przełomu maja/czerwca 2017 i niestety na razie cisza. Aktualnie zabraliśmy się już za "walkę" z pomocą lekarza, na ten moment jestem po badaniu hormonów, w przyszłym tygodniu będę je konsultować z lekarzem i zobaczymy, co dalej. Raczej wyglądają na dobre, wszystkie mieszczą się w normach. Jedynie prolaktyna jest bardzo blisko górnej granicy, ale jej nie przekracza, więc sama nie wiem, czy coś powinnam z tym robić.

W każdym razie cały czas wierzę, że się w końcu uda

A poza staraniami jestem szczęśliwą żoną, piszecie o remontach - my się wprowadziliśmy w styczniu 2017 na nowe mieszkanko, zaraz potem były właśnie dwie kreski Czas remontu to był dość mocno intensywny okres w naszym życiu, na szczęście najgorsze mamy za sobą, teraz zostały przyjemne sprawy - bo wciąż się urządzamy powoli.
Witaj😊 przykro mi z powodu waszej straty😞 ale trzymam kciuki żebyście jednak szybko ujrzeli dwie kreski i żeby tym razem wszystko było dobrze ✊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 09:19   #4694
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Sukienki nie dla mnie, nie cierpię swoich nóg, Chociaż odkąd chodzę na jogę wysmuklily się trochę. Jednak nadal bez szału.

Jutro przewidziana @, liczę że wypadnie jakoś pod wieczór bo rano idę na masaż
dla mnie moje nogi to też mankament bo mam azs i są cały czas w krostkach. ale po prostu musiałam nauczyć się z nimi życ i już je pokazuje
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 09:33   #4695
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
witaj myk!


Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Witaj😊 przykro mi z powodu waszej straty😞 ale trzymam kciuki żebyście jednak szybko ujrzeli dwie kreski i żeby tym razem wszystko było dobrze ✊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ja za Was wszystkie trzymam mocno kciuki

Też już marzę o wiośnie... Tej zimy jakoś nie mam mocy, najchętniej przesypiałabym całe popołudnia
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 09:37   #4696
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

ja mam jakiegoś doła.. wydaje mi się , że nigdy nie zobaczymy z mężem tych 2 kresek.. Dzialamy już kilka dobrych miesięcy...9?10? ( wiem , że to nie jest wcale aż tak długo, ale na mnie to wieczność) jakiś gorszy czas mam
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 09:54   #4697
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
ja mam jakiegoś doła.. wydaje mi się , że nigdy nie zobaczymy z mężem tych 2 kresek.. Dzialamy już kilka dobrych miesięcy...9?10? ( wiem , że to nie jest wcale aż tak długo, ale na mnie to wieczność) jakiś gorszy czas mam
😞Wiem ze zadne slowa raczej nie pociesza bo to i tak siedzi w głowie, ze to juz dlugo, kiedy wreszcie sie uda dlaczego sie nie udaje itp itd.. ale ja tam wierze ze kazdej z nas sie w koncu uda że nie wolno się poddawac i tracic nadziei😊 trzymam kciuki żebyś juz lada moment ujrzała dwie kreseczki ✊😊

U mnie @ ma byc jutro😏 moje humorki sugeruja ze raczej przyjdzie ale mimo to nadzieja gdzies tam w środku jest 😊 mimo tego ze robiłam juz test w srode i byla jedna kreska dalej mam nadzieje ze jutro pokaza sie dwie 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 09:59   #4698
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
ja mam jakiegoś doła.. wydaje mi się , że nigdy nie zobaczymy z mężem tych 2 kresek.. Dzialamy już kilka dobrych miesięcy...9?10? ( wiem , że to nie jest wcale aż tak długo, ale na mnie to wieczność) jakiś gorszy czas mam


Też miewam taki gorszy czas, na zmianę z tym, w którym moja wiara sięga zenitu Takie uroki przedłużających się starań... Życzę szybkich dwóch kreseczek

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
😞Wiem ze zadne slowa raczej nie pociesza bo to i tak siedzi w głowie, ze to juz dlugo, kiedy wreszcie sie uda dlaczego sie nie udaje itp itd.. ale ja tam wierze ze kazdej z nas sie w koncu uda że nie wolno się poddawac i tracic nadziei😊 trzymam kciuki żebyś juz lada moment ujrzała dwie kreseczki ✊😊

U mnie @ ma byc jutro😏 moje humorki sugeruja ze raczej przyjdzie ale mimo to nadzieja gdzies tam w środku jest 😊 mimo tego ze robiłam juz test w srode i byla jedna kreska dalej mam nadzieje ze jutro pokaza sie dwie 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby @ nie przyszła!
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 10:13   #4699
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
😞Wiem ze zadne slowa raczej nie pociesza bo to i tak siedzi w głowie, ze to juz dlugo, kiedy wreszcie sie uda dlaczego sie nie udaje itp itd.. ale ja tam wierze ze kazdej z nas sie w koncu uda że nie wolno się poddawac i tracic nadziei😊 trzymam kciuki żebyś juz lada moment ujrzała dwie kreseczki ✊😊

U mnie @ ma byc jutro😏 moje humorki sugeruja ze raczej przyjdzie ale mimo to nadzieja gdzies tam w środku jest 😊 mimo tego ze robiłam juz test w srode i byla jedna kreska dalej mam nadzieje ze jutro pokaza sie dwie 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki i oby nie przyszła
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-16, 10:18   #4700
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Witaj myk!
Ja mam koszmarne nogi, ale jestem pogodzona ze soba kobieta. Nie zmienie ich a sukienki i spodnice uwielbiam a teraz spodnie to najwieksza udreka wiec sorry..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 10:30   #4701
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Awusia jak sie czujesz ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 10:40   #4702
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Hej Awusia Gratuluję fasolki!

Ja uwielbiam sukienki, mam ich chyba więcej niż spodni Całe lato mogłabym w nich przebiegać. W chłodniejsze dni też mi się zdarza, ale jednak wygoda częściej wygrywa, bo te wszystkie rajtki itd. to już mniej mi się widzi.
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 10:49   #4703
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cytat:
Napisane przez myk Pokaż wiadomość
Hej Awusia Gratuluję fasolki!

Ja uwielbiam sukienki, mam ich chyba więcej niż spodni Całe lato mogłabym w nich przebiegać. W chłodniejsze dni też mi się zdarza, ale jednak wygoda częściej wygrywa, bo te wszystkie rajtki itd. to już mniej mi się widzi.
Ja sie dopiero niedawno przekonałam do sukienek😏 marzy mi sie przechodzic wiosne lato w sukienkach i z brzuszkiem 😉 z synkiem to brzuszek pokazał sie tak na zime wiec to ubieranie sie w kurtki spodnie to nie bylo fajne bo zalowalam ze brzuszka zbytnio nie widać😏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 10:51   #4704
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Heja. Juz mam L4. We srode mam nadzieje ze na usg cos zobacze.. czytam milion watkow wiec na nic sie nie nastawiam. Krwiak z drugiej strony to jeszcze nie wyrok. Biore tez leki na tarczyce i luteine, wiec od poczatku wrzucona na gleboka wode.. wlasnie nareszcie mam troche czasu i sily i na lajcie ogarniam dom- tzn wlaczam roombe i pakuje zmywarke bo od 2 tygodni wszystko na glowie TZ i syf narasta ale co tam. Kropek najwazniejszy! Ogolnie cale dni chodze w pizamie i czekam az TZ znajdzie sobie kochanke. Ciagle spie. Wygladam strasznie ale nie mam sil.. teraz mi odeszla praca ktora dominuje mi zycie na 12h wiec bedzie spoko i sie ogarne!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 10:54   #4705
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Heja. Juz mam L4. We srode mam nadzieje ze na usg cos zobacze.. czytam milion watkow wiec na nic sie nie nastawiam. Krwiak z drugiej strony to jeszcze nie wyrok. Biore tez leki na tarczyce i luteine, wiec od poczatku wrzucona na gleboka wode.. wlasnie nareszcie mam troche czasu i sily i na lajcie ogarniam dom- tzn wlaczam roombe i pakuje zmywarke bo od 2 tygodni wszystko na glowie TZ i syf narasta ale co tam. Kropek najwazniejszy! Ogolnie cale dni chodze w pizamie i czekam az TZ znajdzie sobie kochanke. Ciagle spie. Wygladam strasznie ale nie mam sil.. teraz mi odeszla praca ktora dominuje mi zycie na 12h wiec bedzie spoko i sie ogarne!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze ze masz juz l4 dzidzius najwazniejszy 😘 Odpoczywaj jak najwięcej 😊 trzymam juz kciuki za wizytę 😊✊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 11:08   #4706
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Alusiek no to poszalalas z tymi spodniami ja mam kilka par ale leginsow jakos sa dla mnie wygodniejsze jak bylam mlodsza to chodzila duzo w jeansach ale poten waga nie tak tu ciaza i juz niewygladalam w nich fajnie i niebylo mi w nich wygodnie...:/

Myk witaj to staraliscie sie tylko ten jeden cykl po stracie??powodzenia zycze i mam nadzieje ze szybko wam sie uda

Kamila u mnie to samo snieg to jedynie to padal ale nieutrzymywal sie wiecej niz 1-2 dni...dzis tez sypie ale jakos na ziemi go nieprzybywa...nielubie takiej pogody wrr

Ania jaki to masazyk coo??



Alusia moja kochana niezalamuj sie musi sie wkoncu udac!!ja wiem ze to juz trwa dosc dlugo ale moze gdzies lezy problem robiliscie badanie nasienia??Niemozna sie zalamywac naprawde!!

A moze jakis wyjazd na weekend by wam dobrze zrobil?bo tak to twoj tz czesto wyjezdza ale z pracy a takto bylibyscie razem ja wiem ze moze to tylko takie gadanie a powiem ci ze i ja czuje spine i jakos na okraglo mysle o tej ciazy czasami jak mnie mdli w niektore dni to mam wrazenie ze sobie wmawiam ze oo moge byc albo ze juz jestem... :/ staram sie tez o tym ciagle niemyslec ale jakos trzyma sie to ciagle mi z tylu glowy a po kazdym serduszkowaniu ze moze teraz wyszlo i zaszlam cza.sami glupieje po prostu...

Kamila jutro test powtarzasz??
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 11:13   #4707
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Alusiek no to poszalalas z tymi spodniami ja mam kilka par ale leginsow jakos sa dla mnie wygodniejsze jak bylam mlodsza to chodzila duzo w jeansach ale poten waga nie tak tu ciaza i juz niewygladalam w nich fajnie i niebylo mi w nich wygodnie...:/

Myk witaj to staraliscie sie tylko ten jeden cykl po stracie??powodzenia zycze i mam nadzieje ze szybko wam sie uda

Kamila u mnie to samo snieg to jedynie to padal ale nieutrzymywal sie wiecej niz 1-2 dni...dzis tez sypie ale jakos na ziemi go nieprzybywa...nielubie takiej pogody wrr

Ania jaki to masazyk coo??



Alusia moja kochana niezalamuj sie musi sie wkoncu udac!!ja wiem ze to juz trwa dosc dlugo ale moze gdzies lezy problem robiliscie badanie nasienia??Niemozna sie zalamywac naprawde!!

A moze jakis wyjazd na weekend by wam dobrze zrobil?bo tak to twoj tz czesto wyjezdza ale z pracy a takto bylibyscie razem ja wiem ze moze to tylko takie gadanie a powiem ci ze i ja czuje spine i jakos na okraglo mysle o tej ciazy czasami jak mnie mdli w niektore dni to mam wrazenie ze sobie wmawiam ze oo moge byc albo ze juz jestem... :/ staram sie tez o tym ciagle niemyslec ale jakos trzyma sie to ciagle mi z tylu glowy a po kazdym serduszkowaniu ze moze teraz wyszlo i zaszlam cza.sami glupieje po prostu...

Kamila jutro test powtarzasz??
Jeszcze nie wiem😏 ciagle mam wrażenie ze za moment @ przyjdzie😏 jak do jutra nie przyjdzie to moze powtórzę ale musialabym isc po test bo tamten zmarnowalam a zbytnio mi się nie chce wychodzić, tym bardziej że młodego bym musiala wziąć a katar i kaszel jeszcze go meczy i nie chce zeby mu sie pogorszylo 😏😏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 11:32   #4708
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

No ale to na wieczor planujesz zrobic test czy w niedziele??

Mnie stresior czeka za tydzien przyjdzie albo nieprzyjdzie (wole to drugie :p )

Awusia nieprzejmuj sie zobaczysz kropka i odrazu stres ci minie i wiecej checi zycia nabierzesz tztem sie niemartw dla niego naprwno jestes i tak piekna bo wkoncu pod sercem nosisz jego ukochane dzieciatko Ja np nieumiem pojac tych wszystkuch gwiazd one w ciazy zawsze fit i pieknie wygladaja pelen makijaz szczupla sylwetka itd...ja jak bylam w pierwszej ciazy to jak zygalam na okraglo to nawet malowac sie niemialam ochoty bo ci z tego ze tu nalozylam makijaz za chwile mialam bliskie spotkanie z wc i wygladalam jak klaun...potem uznalam ze szkoda marnowac kosmetykow :/ cale dnie najchetniej spalam i unikalam wyhsc jak niemusialam niefarbowalam wlosow przez cale 9 miesiecy bo tak mi wszyscy powbijali do glowy ze to dziecku szkodzi itd wiec pomyslcie sobie jak ja wygladalam!! A i tak tz kochanki se nieznalazl :p teraz czasy sie zmienily i wiadomo troche inaczej do tego podejde bo bede musiala wiecej z domu wychodzic z kuli mlodej :p Wiec glowa do gory kochana minie pierwszy trymestr to odzyjesz na nowo
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 11:34   #4709
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Heja. Juz mam L4. We srode mam nadzieje ze na usg cos zobacze.. czytam milion watkow wiec na nic sie nie nastawiam. Krwiak z drugiej strony to jeszcze nie wyrok. Biore tez leki na tarczyce i luteine, wiec od poczatku wrzucona na gleboka wode.. wlasnie nareszcie mam troche czasu i sily i na lajcie ogarniam dom- tzn wlaczam roombe i pakuje zmywarke bo od 2 tygodni wszystko na glowie TZ i syf narasta ale co tam. Kropek najwazniejszy! Ogolnie cale dni chodze w pizamie i czekam az TZ znajdzie sobie kochanke. Ciagle spie. Wygladam strasznie ale nie mam sil.. teraz mi odeszla praca ktora dominuje mi zycie na 12h wiec bedzie spoko i sie ogarne!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jesteś pod dobrą opieką, musi być dobrze

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Myk witaj to staraliscie sie tylko ten jeden cykl po stracie??powodzenia zycze i mam nadzieje ze szybko wam sie uda
Nie, nie - nie jeden Cały czas się staramy. Jakoś w maju/czerwcu zaczęliśmy ponownie po prostu. Bo lekarz zalecił wstrzymać się na 2 cykle ze staraniami po poronieniu.
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 11:38   #4710
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży cz. 6

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
No ale to na wieczor planujesz zrobic test czy w niedziele??

Mnie stresior czeka za tydzien przyjdzie albo nieprzyjdzie (wole to drugie )

Awusia nieprzejmuj sie zobaczysz kropka i odrazu stres ci minie i wiecej checi zycia nabierzesz tztem sie niemartw dla niego naprwno jestes i tak piekna bo wkoncu pod sercem nosisz jego ukochane dzieciatko Ja np nieumiem pojac tych wszystkuch gwiazd one w ciazy zawsze fit i pieknie wygladaja pelen makijaz szczupla sylwetka itd...ja jak bylam w pierwszej ciazy to jak zygalam na okraglo to nawet malowac sie niemialam ochoty bo ci z tego ze tu nalozylam makijaz za chwile mialam bliskie spotkanie z wc i wygladalam jak klaun...potem uznalam ze szkoda marnowac kosmetykow :/ cale dnie najchetniej spalam i unikalam wyhsc jak niemusialam niefarbowalam wlosow przez cale 9 miesiecy bo tak mi wszyscy powbijali do glowy ze to dziecku szkodzi itd wiec pomyslcie sobie jak ja wygladalam!! A i tak tz kochanki se nieznalazl teraz czasy sie zmienily i wiadomo troche inaczej do tego podejde bo bede musiala wiecej z domu wychodzic z kuli mlodej Wiec glowa do gory kochana minie pierwszy trymestr to odzyjesz na nowo
Jesli dzis kupię test to zatestuje jutro rano a jak kupię dopiero jutro to w niedzielę rano😏 oczywiście jeśli @ wcześniej nie przyjdzie
Ale tak mnie pobolewa brzuch od wczoraj ze pewnie i tak @ przyjdzie 😞 ojj bedzie przykro😞 narazie nadal mam nadzieję ale chyba zaczynają mi bic po glowie te starania bo juz sie tak nakrecam mimo ze wiem ze raczej nic z tego a jak przyjdzie@ to bede cierpieć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-28 17:53:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.