Anglia cz. III - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-16, 18:59   #4681
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Cale szczescie, bo juz mialam watpliwosci, ze sie niezrozumiale wyrazam.
Musialam ze 3 razy przeczytac, zeby zrozumiec Dla mnie podloga to podloga, ale juz np drewniana podloga co innego oznacza
Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość


a ja sie z mopem i wiadrem babrac nie lubie i tez nie mam ...
podłoge zawsze zmywam mokrymi huszteczkami do podłogi...
rach ciach i po bólu
bez zbednych zabiegów .....


Normalnie strach sie bac, co jedna to perfekcjonistka a ja od wczoraj co wchodze do kuchni to widze na lodowce slad rak Oliego, nadal sa No coz

Za mna kolejny koszmarny dzien z tej to okazji ide robic ciasto bananowe, o 20 mam plan zasiasc z nim w jednej rece, z likierkiem w drugiej i zamulic sie jakas komedia romantyczna
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 19:13   #4682
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. III

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1862152 0]Musialam ze 3 razy przeczytac, zeby zrozumiec Dla mnie podloga to podloga, ale juz np drewniana podloga co innego oznacza

[/QUOTE]

a dla mnie podłoga to tylko powierzchnia bez dywanu czy wykładziny ....
jak ktos pisze o podłodze to zawsze kojarzy mi z drewnem,gumoiltem,płytkam i
[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1862152 0]

Normalnie strach sie bac, co jedna to perfekcjonistka a ja od wczoraj co wchodze do kuchni to widze na lodowce slad rak Oliego, nadal sa No coz [/QUOTE]

no to wlasnie potrzebujesz takich husteczek
[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1862152 0]
Za mna kolejny koszmarny dzien z tej to okazji ide robic ciasto bananowe, o 20 mam plan zasiasc z nim w jednej rece, z likierkiem w drugiej i zamulic sie jakas komedia romantyczna [/QUOTE]

eeee ty i komedia romantyczna
nie mow ze moze jeszcze pt "Różowa sukienka" (swoja droga moj ulubiony film z czasów podstawówki )

udanego weekendu dzewoje
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 19:24   #4683
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Takie to wszystko bezsensowne, jak sie nie wie co sie chce w zyciu robic.
Też czasem tak myślę, bo chociaż skończyłam Travel & Tourism i pracuję w turystyce, to nie jest do końca to, co chciałabym robić. Tak naprawdę to chciałabym mieć klimatyczną kafejkę/bar i urządzać w niej wystawy prac miejscowych artystów. To mi chyba tak zostało po dorastaniu na Rynku w Krakowie. Ale to nie tu w tym mieście napewno no i narazie i tak nie mam na to kasy... Ale może kiedyś... Choc czasem mam wrazenie ze juz za pozno, ze zle pokierowalam swoim zyciem i ze nie spelnie wielu marzen, tylko bede miec to przyslowiowe spokojne zycie, dom z ogrodkiem i psa....


[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1862152 0]Za mna kolejny koszmarny dzien z tej to okazji ide robic ciasto bananowe, o 20 mam plan zasiasc z nim w jednej rece, z likierkiem w drugiej i zamulic sie jakas komedia romantyczna [/QUOTE]

Ja tez mialam koszmarny dzien, wyszlam z pracy dopiero przed 7. Jestem padnieta i wogole taka jestem dzis nie w sosie
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 19:34   #4684
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
Vedma podkresl jeszcze kilka razy jaka to z Ciebie Pani porządnicka i cofne zaproszenie ja sprzatac nie lubie !!!!!!!! i napewno nigdy nie polubie
Nie szkodzi, przyjade do Twojego TZa, z tego, co slyszalam, to dogadamy sie IDEALNIE, moze nawet cos razem posprzatamy, podczas gdy Ty i moj TZ bedziecie siedziec na sofie i marudzic, ze "znowu musze sprzatac" i "przeciez jest czysto" a na koniec "chyba masz obsesje z tymi kafelkami" To bedzie cudowny weekend

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Te doswiadczenia z rozmazywaniem brudu to na szczescie nie z mojej podlogi (...)
Ja mopa na taka podloge jak mam teraz nie uzywalam i bardziej obawiam sie o smugi
Tak tez myslalam a co do smug - polecam mopy zrobione z mikrofibry. Ladnie zbieraja, nie ma smug i dosc lekko sie je wyciska. Mooi rodzice mieli kiedys faze na mmopy sznurkowe, i przy gabarytach ich domu to byl prawdziwy koszmar (tylko koty uwielbialy bawic sie pozostalosciami sznurka...)

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Tabelka powiedziala
Ejjj! Nie ma co sie wysmiewac z moich tabelek, to sa prawdziwe POMOCE ZYCIOWE
... i nie, nie tabelka. Przeczucie mialam

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Choc czasem mam wrazenie ze juz za pozno, ze zle pokierowalam swoim zyciem i ze nie spelnie wielu marzen, tylko bede miec to przyslowiowe spokojne zycie, dom z ogrodkiem i psa....
Peorth, na litosc Boska, spokojne zycie, dom z ogrodkiem i pies to sa bardzo przyzwoite marzenia. Do tego w czasach dzisiejszego kryzysu wcale nie tak latwe do spelnienia...
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 20:16   #4685
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Anglia cz. III

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1862152 0]
Za mna kolejny koszmarny dzien z tej to okazji ide robic ciasto bananowe, o 20 mam plan zasiasc z nim w jednej rece, z likierkiem w drugiej i zamulic sie jakas komedia romantyczna [/QUOTE]
ehhh tez mialam plan snikersa zrobic,ale nie mam jajek

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
no to wlasnie potrzebujesz takich husteczek

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Choc czasem mam wrazenie ze juz za pozno, ze zle pokierowalam swoim zyciem i ze nie spelnie wielu marzen, tylko bede miec to przyslowiowe spokojne zycie, dom z ogrodkiem i psa....
mi co drugi dzien wlacza sie taka mysl,ale coraz bardziej do mnie dociera,ze spokojne,zycie,dom pelen milosci to bardzo wiele,moze nawet wiecej niz kariera
Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Nie szkodzi, przyjade do Twojego TZa, z tego, co slyszalam, to dogadamy sie IDEALNIE, moze nawet cos razem posprzatamy, podczas gdy Ty i moj TZ bedziecie siedziec na sofie i marudzic, ze "znowu musze sprzatac" i "przeciez jest czysto" a na koniec "chyba masz obsesje z tymi kafelkami"

nie chce Cie straszyc,ale ja jestem straszna balaganiara moze nie mam lepiacej sie podlogi i 2cm kurzu,ale jestem baaaardzo niepoukladana. napewno to zauwazysz
************************* ************************* *

Tz ze znajomymi z pracy w miescie, ja pozwolilam sie synkowi godzine moczyc w wannie,czego efektem sa czerwone paznokcie posiedze sobie na wizazu,zapelnie moj koszyk na VS i pojde czytac ksiazke, ot taki mam plan na wieczor

Dziewczyny mam pytanie. Planujecie kupic w UK dom kiedys ?
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 20:25   #4686
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Planujecie kupic w UK dom kiedys ?
Nooo, nawet oszczedzamy na taka okazje. Ale cos nam to nie wychodzi...
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 20:30   #4687
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość

Dziewczyny mam pytanie. Planujecie kupic w UK dom kiedys ?
My kupilismy, ale to juz pewnie wiecie.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 20:33   #4688
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Nooo, nawet oszczedzamy na taka okazje. Ale cos nam to nie wychodzi...
haha to tak jak my. mielismy wystaczajaco ilosc pieniedzy,ale wydalismy ja na auto nowy plan, to zbierac od wrzesnia,ale czy sie uda

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
My kupilismy, ale to juz pewnie wiecie.
wiemy ,wiemy i zazdroszcze
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 20:50   #4689
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Anglia cz. III

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1862152 0]Musialam ze 3 razy przeczytac, zeby zrozumiec Dla mnie podloga to podloga, ale juz np drewniana podloga co innego oznacza
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
a dla mnie podłoga to tylko powierzchnia bez dywanu czy wykładziny ....
jak ktos pisze o podłodze to zawsze kojarzy mi z drewnem,gumoiltem,płytkam i
Czyli jednak jestem nieprecyzyjna troche.


Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Też czasem tak myślę, bo chociaż skończyłam Travel & Tourism i pracuję w turystyce, to nie jest do końca to, co chciałabym robić. Tak naprawdę to chciałabym mieć klimatyczną kafejkę/bar i urządzać w niej wystawy prac miejscowych artystów. To mi chyba tak zostało po dorastaniu na Rynku w Krakowie. Ale to nie tu w tym mieście napewno no i narazie i tak nie mam na to kasy... Ale może kiedyś... Choc czasem mam wrazenie ze juz za pozno, ze zle pokierowalam swoim zyciem i ze nie spelnie wielu marzen, tylko bede miec to przyslowiowe spokojne zycie, dom z ogrodkiem i psa....
Tz tez chcialby miec kafejke, robic kawe i sprzedawac jakies ladne ekspresy do kawy, itp itd. Ale to duzo pracy z tym jest, ciezko i nie zawsze wychodzi.


Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość


Tak tez myslalam a co do smug - polecam mopy zrobione z mikrofibry. Ladnie zbieraja, nie ma smug i dosc lekko sie je wyciska. Mooi rodzice mieli kiedys faze na mmopy sznurkowe, i przy gabarytach ich domu to byl prawdziwy koszmar (tylko koty uwielbialy bawic sie pozostalosciami sznurka...)

Peorth, na litosc Boska, spokojne zycie, dom z ogrodkiem i pies to sa bardzo przyzwoite marzenia. Do tego w czasach dzisiejszego kryzysu wcale nie tak latwe do spelnienia...
Sprawdze mikrofibrowe mopy, bo cos mam wrazenie, ze ten moj normalny moze byc keipski, ale to jutro.

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość

mi co drugi dzien wlacza sie taka mysl,ale coraz bardziej do mnie dociera,ze spokojne,zycie,dom pelen milosci to bardzo wiele,moze nawet wiecej niz kariera

Dziewczyny mam pytanie. Planujecie kupic w UK dom kiedys ?
Ja planuje, ale kiedy to sie zdazy to nie wiem.
Jesli chodzi o dom z ogrodkiem itp to by mi wystarczylo wlasciwie, uwazam, ze to ladne marzenia sa i nie kazdego nawet na to stac teraz.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 20:58   #4690
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Anglia cz. III

maatra nie planuję kupić domu w UK, ale takie plany można zmienić zawsze.


peorth na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno.
A dom ogródek i pies to dobry początek


Co do psów to dochodzę do wniosku, że w ogóle kwestie zwierząt to w UK fenomen. Znam bardzo wiele osób, Brytyjczyków, co dochód średni mają, ale zwierzę musi być co najmniej jedno, najlepiej staff, taki co kosztuje minimum 350 funtów. Albo kot za 700 na poprawienie humoru

ehhh





A ja nie wiem jak mi się dziś wieczór ułoży. Dopiero naprawiliśmy ogrzewanie, a później może sobie poczytam spokojnie.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 21:08   #4691
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Też czasem tak myślę, bo chociaż skończyłam Travel & Tourism i pracuję w turystyce, to nie jest do końca to, co chciałabym robić. Tak naprawdę to chciałabym mieć klimatyczną kafejkę/bar i urządzać w niej wystawy prac miejscowych artystów. To mi chyba tak zostało po dorastaniu na Rynku w Krakowie. Ale to nie tu w tym mieście napewno no i narazie i tak nie mam na to kasy... Ale może kiedyś... Choc czasem mam wrazenie ze juz za pozno, ze zle pokierowalam swoim zyciem i ze nie spelnie wielu marzen, tylko bede miec to przyslowiowe spokojne zycie, dom z ogrodkiem i psa....

Ja tez mialam koszmarny dzien, wyszlam z pracy dopiero przed 7. Jestem padnieta i wogole taka jestem dzis nie w sosie
witaj w klubie - Turystyka tez ukonczona ale praca w tym zawodzie zakonczona na amen. Moze to zluda tego ze Turystyka i wyobrazenie o cudach niewidach, a pozniej okazuje sie ze to wlasciwie nie to....
Sama tez nie wiem czy ide w dobrym kierunku, ale jest na tyle ok ze wlasciwie to juz o tym nie mysle.
Moze to przelamanie pogodowe tak filozoficznie na cie wplywa ale sadzac po twoich wypowiedziach kuchenno swiatecznych to ta knajpka to niezly wypas by byl
Psa dom ogrodek dzieci tez chce

a w odpowiedzi na pytanie o kupno domu - jak na razie w totolotka gramy
wlasnie wrocilismy z tz z restauracji - no i mietowka juz przede mna stoi - po co sie tak nazarla?
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 21:15   #4692
Kasienka :)
Raczkowanie
 
Avatar Kasienka :)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 245
Dot.: Anglia cz. III

A ja dziś spokojny wieczór z wizażem i muzyczką w tle tak wogóle to nie mam jakiś specjalnych planów na ten weekend i nie wiem,co będę robiła. Pewnie będę oglądała pogrzeb pary prezydenckiej w niedzielę. Mój TŻ ma lecieć właśnie w tą niedzielę i to do Krakowa, ale wszystko stoi pod znakiem zapytania, po pierwsze przez to,że lotnisko w Krakowie ma być zamknięte dla ludzi,a otwarte tylko dla vipów, którzy mają pojawić się na pogrzebie,a po drugie nie wiadomo,czy ktokolwiek przyleci z powodu tego pyłu wulkanicznego i tak czekamy teraz na rozwój wydarzeń. Ja myślę,że na 99% nie poleci. Jakoś zawsze mamy pod górkę jak chcemy do Polski lecieć. Tak samo było na święta, do ostatniej chwili siedzieliśmy jak na szpilkach,bo nie wiedzieliśmy,czy odlecimy i teraz też nie wiadomo,czy TŻ poleci :/
Kasienka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 21:27   #4693
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. III

maatra
co do domu to i owszem w planach jest........
ale raczej bedzie to duze mieszkanie z balkonem
ja domow nie lubie
psa tez nie chce miec
z ogrodkiem za duzo zachodu .....
kto by to utrzymywal
moze za kilka lat .... bo chyba wolalabym jeszcze troche swiata zwiedzic a i tz ma w planach jakies auto
ech......

Bakteria wina sie napij anie miety
ja wlasnie z Lori obalilalm juz pół butelki
a co weekend mamy nie !!!!
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein

Edytowane przez Kofika13
Czas edycji: 2010-04-16 o 21:28
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 21:33   #4694
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Anglia cz. III

UWAGA bombarduje zaproszeniami do znajomych, nie pytajcie w jakim celu, bo sama nie wiem czemu to ma służyć Nuuuuuudze sie i nie mam co podjadac

Szukam sobie bielizny na noc poslubna, niestety sukni jeszcze nie mam i raczej predko nie znajde, bo nie wiem czego chce.

Zaobraczkowane macie tradycyjne obraczki,czy cos bardziej skomplikowanego ? caly czas sie zastanawiam ile powinnismy przeznaczyc na ten cel,sukienke chce skromna,ale obraczke napewno bede nosic,a lubie niebanalna bizuterie. czy jak pierscionek zareczynowy mam z bialego zlota,szafiru i diamentow,to pasowac bedzie tradycyjna zolta matowa obraczka

Kofi masz Lori w gosciach ? czy ja czegos nie doczytalam ?
psa tez nie chce,ogrod,to moje marzenie,a jeszcze wieksze to ogrodnik, bo nienawidze babrac sie w ziemi,ale kocham kwiaty w sumie na balkonie latwiej kwiatki ogarnac
__________________
-7kg

Edytowane przez maatra
Czas edycji: 2010-04-16 o 21:35
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 21:40   #4695
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Anglia cz. III

Moj sprytny kot wrocil caly .. .szary - chyba komus podwozie samochodowe wyczyscil futerkiem .

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
no Lori..... nie mozesz wiecznie siedziec i pic herbate jak Bakteria ........
trzeba cos w pracy robic !!!!!!!
bo w pracy sie PRACUJE !!!!
W pracy sie pracuje a ja zylam do tej pory w blogiej nieswiadomosci .
Dzis za to sie napracowalam, ze az migerna mnie zlapala - wiec przyszly tydzien znowu sie opierdalam .

Co do szefow- to mam super. Pelen luz, zero stresu .

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
To byl Westminster Uni i bylo prosto, dostalam sie, ale juz sama nie wiem. Ta kobieta, z ktora gadalam jakos tak mnie zniechecila.
Tzn sa to studia mgr na kierunku translation/interpreting. A ona jakos dala mi do zrozumienia ze tu po nich pracy nie dostane tak latwo, wiec juz nie wiem. Nie wiem... w ogole nie wiem czy sie na to nadaje, niby tak, ale mam watpliwosci.
Tz twierdzi ze i tak mam robic, bo przyda mi sie do innych rzeczy, ale nie wiem do jakich. Takie to wszystko bezsensowne, jak sie nie wie co sie chce w zyciu robic.

I ostatnia rzecz, ktora dzis poprawila mi humor, a mianowicie mialam dzis do wykonania quest. Kupic mop, wiadro i miotle.
Quest wykonany, wracam do domu, w jednej rece mop i miotla, w drugiej wiadro, a jakis gosciu do mnie - seksy! ale tak na serio. Rozesmialam sie w glos gdy juz przeszedl, faktycznie seksy jak nie wiem co, z srodkami do czyszczenia. Ale nic przyszlam do domu, ogladam sie w lustrze, czy czasem jakos szczegolnie ladnie dzis wygladam, ale nawet nie to, wygladam przecietnie, na pewno nie seksy. Nie wiem co ci faceci maja w glowach.
Daenerys - nie doluj sie. Jak to ma nie byc pracy? Praca zawsze jest jak ktos jest dobry i sie stara. Rob swoje i wszystko sie ulozy.
Widocznie jestes dobra i pani sie bala konkurencji .

A co do mopa to wiem od kilku znajomych facetow, ze sprzatajaca kobieta jest niezwykle pociagajaca .


Ja mam mopik taki maly skladany z koncowka plaska z mikrofibry. Super czysci - nawet plynu nie trzeba tylko woda .




[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1862152 0]
Za mna kolejny koszmarny dzien z tej to okazji ide robic ciasto bananowe, o 20 mam plan zasiasc z nim w jednej rece, z likierkiem w drugiej i zamulic sie jakas komedia romantyczna [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Ja tez mialam koszmarny dzien, wyszlam z pracy dopiero przed 7. Jestem padnieta i wogole taka jestem dzis nie w sosie
Trzymajcie sie dziewczyny . Przesylam pozytywna energie .

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Planujecie kupic w UK dom kiedys ?
Ja bym bardzo chciala. Jak sie wszystko ulozy po mojej mysli to juz w tym roku. Jak gorzej to w przyszlym. A jak sie nie ulozy, to wracam do Polski .

Nie no zartuje .
Depozyt juz mam, teraz czekam na staly kontrakt. Mam nadzieje ze sie doczekam i nie utna mi za duzo z pensji.
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 21:57   #4696
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
Zaobraczkowane macie tradycyjne obraczki,czy cos bardziej skomplikowanego ? caly czas sie zastanawiam ile powinnismy przeznaczyc na ten cel,sukienke chce skromna,ale obraczke napewno bede nosic,a lubie niebanalna bizuterie. czy jak pierscionek zareczynowy mam z bialego zlota,szafiru i diamentow,to pasowac bedzie tradycyjna zolta matowa obraczka
pasowac nie bedzie, ale to od ciebie zalezy .......
ja bizuteri nie nosze prawie wcale .... dlatego obraczke wybralam sobie taka co by sie odznaczla
jest z bialego zlota ale brzegi ma wtłaczane wzorkiem ..... wiec fajnie sie błuszczy do swiatła ......
zwraca uwage ... juz nie raz ktos mnie zaczepił,chcac sie blizej przyjzec

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
Kofi masz Lori w gosciach ? czy ja czegos nie doczytalam ?
psa tez nie chce,ogrod,to moje marzenie,a jeszcze wieksze to ogrodnik, bo nienawidze babrac sie w ziemi,ale kocham kwiaty w sumie na balkonie latwiej kwiatki ogarnac
tak mam Lori w gosciach ...... telefonicznych ..... tak sie rozgadalam ze az sie jej komorka rozladowala
yyyyyy ogrodnik ci sie marzy......
maatra moze jeszcze taki z kaloryferkiem na brzuchu i w samych ogrodniczkach z opuszczonymi szelkami

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Moj sprytny kot wrocil caly .. .szary - chyba komus podwozie samochodowe wyczyscil futerkiem .
ja tam nie wiem czy on tam komus podwozie czyscił
ale jak taki umorusany .....
to ja bym na jakas seksowna kocice stawiała

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość


Dzis za to sie napracowalam, ze az migerna mnie zlapala - wiec przyszly tydzien znowu sie opierdalam .
.
no to milego opierdalanka
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 22:05   #4697
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Anglia cz. III

Chcialam wstawic zdjecia naszych obraczek, ale nie potrafie zrobic dobrego zdjecia- wino mi nie pozwala.

Maatra Ty sie lepiej pospiesz z sukienka, ja na swoja musze czekac 6 miesiecy!

Obejrzalam sobie wlasnie Lightning Thief i sie rozczarowalam.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 22:28   #4698
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Moj sprytny kot wrocil caly .. .szary - chyba komus podwozie samochodowe wyczyscil futerkiem .
A jakiego koloru ten kot? Bialy?

Lubie koty, ale sama nigdy nie bede miec niestety.
Mamy z tz inne poglady na posiadanie kota i w tej kwestii nie dogadamy sie nigdy.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 22:34   #4699
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Chcialam wstawic zdjecia naszych obraczek, ale nie potrafie zrobic dobrego zdjecia- wino mi nie pozwala.

[
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 22:42   #4700
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
ja tam nie wiem czy on tam komus podwozie czyscił
ale jak taki umorusany .....
to ja bym na jakas seksowna kocice stawiała
No bez jaj - doslownie - dlatego watpie w ta kocice .

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
A jakiego koloru ten kot? Bialy?
Jest brudny .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 22:45   #4701
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Ja bym bardzo chciala. Jak sie wszystko ulozy po mojej mysli to juz w tym roku. Jak gorzej to w przyszlym. A jak sie nie ulozy, to wracam do Polski .

Nie no zartuje .
Depozyt juz mam, teraz czekam na staly kontrakt. Mam nadzieje ze sie doczekam i nie utna mi za duzo z pensji.
no to trzymam kciuki mocno Ty tez trzymaj,zeby pieniadze sie nas lepiej trzymaly

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
pasowac nie bedzie, ale to od ciebie zalezy .......
ja bizuteri nie nosze prawie wcale .... dlatego obraczke wybralam sobie taka co by sie odznaczla
jest z bialego zlota ale brzegi ma wtłaczane wzorkiem ..... wiec fajnie sie błuszczy do swiatła ......
zwraca uwage ... juz nie raz ktos mnie zaczepił,chcac sie blizej przyjzec
no wlasnie za duzy kontrast moze byc.... nawet u jubilera mi tak powiedzieli. masz zdjecie swojej ??? chetnie zobacze



Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
t
yyyyyy ogrodnik ci sie marzy......
maatra moze jeszcze taki z kaloryferkiem na brzuchu i w samych ogrodniczkach z opuszczonymi szelkami
hahaha Ty lepiej nic juz nie pisz
od ogladania tych" amerykanskich" seriali(tam jak wiecie kazdy z kazdym ) snilo mi sie ostatnio,ze Tz zdradzilam z jakims robotnikiem chyba seksu mi cza

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Maatra Ty sie lepiej pospiesz z sukienka, ja na swoja musze czekac 6 miesiecy!
no co Ty ja nawet mojej w sklepie z sukniami slubnymi nie bede kupowala.
chce cos bardzo skromnego i napewno nie bedzie to typowa suknia slubna... ma byc krotka i nie gorset....no to wymyslilam.
pochwal sie obraczkami plisssssss

Ania
mo0ze chcesz mi uszyc ?????????
KOfiiiiii,bardzo podobala mi sie sukienka Twojej 6 lat mlodszej siostry(taka biala),tylko jakby mniej materialu u gory bylo


Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Lubie koty, ale sama nigdy nie bede miec niestety.
Mamy z tz inne poglady na posiadanie kota i w tej kwestii nie dogadamy sie nigdy.
moj Tz kocha zwierzeta,ale farm nie lubi jak bylam w ciazy, to sobie kota przygarnal,musialam cala historie choroby wymyslac,zeby sie go pozbyc tak naprawde,to sie go poprostu balam

Lori trzeba kota wyprac
__________________
-7kg

Edytowane przez maatra
Czas edycji: 2010-04-16 o 22:48
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 22:57   #4702
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
No bez jaj - doslownie - dlatego watpie w ta kocice .



Jest brudny .
Jest sliczny nawet przybrudzony.

Ide sie myc i spac, dobranc!
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 23:17   #4703
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
Zaobraczkowane macie tradycyjne obraczki,czy cos bardziej skomplikowanego ?
Za tydzien sobie zobaczysz :P ale generalnie ja mam "cos bardziej skomplikowanego".

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Depozyt juz mam, teraz czekam na staly kontrakt
No to masz lepiej. Ja mam kontrakt, czekam az mi sie uzbiera depozyt

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
snilo mi sie ostatnio,ze Tz zdradzilam z jakims robotnikiem chyba seksu mi cza
Ewidentnie
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 00:25   #4704
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Anglia cz. III

Ale jazda z tym pylem, nic nie lata, szefuncio mial do Nowego jorku, leciec mial byc spokoj

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość

A tak przy okazji- jakie macie uklady ze swoimi przelozonymi? Ja musze przyznac, ze moi sa swietni, pracuje w najlepszym wydziale, jesli chodzi o ludzi. Zreszta, oprocz naszego najwyzszego szefa (jest Japonczykiem, wiec tutaj to roznica kulturowa- bardzo powsciagliwi sa) nasi menadzerowie sa bardzo wyluzowani. W Polsce wszystko jest takie jakies sztywne.
Ja mam dwoch, szefuncio 1, co wlasnie do NY nie polecial, jest Niemcem, zdystansowany, oszczedny w slowach, ale konkretny i mily, teraz jestem sama i co pare minut mi o biurko zachacza i cos chce, nistety nie tluamczy zbyt dobrze i trzaba sie domyslac co chce, postrach calego dzialu, ale dla mnie jest ok.
Szefuncio2- moj bezposredni szef-jest w NY,, znamy sie przez kamerke, super, mamy swietny luzny kontakt, mozna z nim pogadac o wszystkim, swietny gosc.

Ale w czerwcu mi sie zmienia szefuciowie, i jeszcze dostalam oferte pracy od starego szefa, nie bardzo moge zostawic ten program w polowie, ale tam 2 razy tyle placa. Mysle intensywnie, bo kasa kusi,, ale mialabym tez duzo wiecej odpowiedzialnosci, ale moglabym tez byc szefunciem jednej osoby

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Planujecie kupic w UK dom kiedys ?
Jak dobrze pojdzie to za niecaly rok

Daenerys
- mysle, ze warto zrobic te studia, moze nawet jak nie podejmiesz stalej pracy w tym kierunku, to moglabys moze sobie dorabiac jakimis tlumaczeniami u lekarz, policji itp
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...

Edytowane przez 7sweety7
Czas edycji: 2010-04-17 o 00:26
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 10:20   #4705
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Jest brudny .
Jest cudny Ale co on robił że taki brudasek?
I dzięki za pozytywną energię, przydała się.

Już nie marudzę, dziś się czuję o niebo lepiej, spanie do 10 mi chyba pomogło Jem jogurcik na śniadanko, zaraz na zakupy jedziemy, a potem idziemy na grilla Tak mnie pozytywnie nastraja ten grill, pierwszy w tym roku

Barteryjko myślę że masz rację że mnie 'przesilenie wiosenne' dopadło i samopoczucie nie takie, ale dziś takie słoneczko, że napewno będzie d0obry dzień

I dziewczyny macie rację, że 'dom, ogród i pies' to całkiem niezłe rozwiązanie, jakoś mi się tak marudzić wczoraj zachciało. Ale już przeszło. A kafejkę będę mieć i tak, tylko może jeszcze nie w najbliższej przyszłości. I pracę swoją też nawet lubię, tylko wczoraj było urwanie głowy przez ten cały wulkan z Islandii, który zresztą ma cudowną nazwę, której nie potrafię powtórzyć. Uwielbiam islandzki język


Miłego dnia!
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 12:08   #4706
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Jest cudny Ale co on robił że taki brudasek?
I dzięki za pozytywną energię, przydała się.

Już nie marudzę, dziś się czuję o niebo lepiej, spanie do 10 mi chyba pomogło Jem jogurcik na śniadanko, zaraz na zakupy jedziemy, a potem idziemy na grilla Tak mnie pozytywnie nastraja ten grill, pierwszy w tym roku

Barteryjko myślę że masz rację że mnie 'przesilenie wiosenne' dopadło i samopoczucie nie takie, ale dziś takie słoneczko, że napewno będzie d0obry dzień

I dziewczyny macie rację, że 'dom, ogród i pies' to całkiem niezłe rozwiązanie, jakoś mi się tak marudzić wczoraj zachciało. Ale już przeszło. A kafejkę będę mieć i tak, tylko może jeszcze nie w najbliższej przyszłości. I pracę swoją też nawet lubię, tylko wczoraj było urwanie głowy przez ten cały wulkan z Islandii, który zresztą ma cudowną nazwę, której nie potrafię powtórzyć. Uwielbiam islandzki język

Miłego dnia!
Na pewno!!! Pies dom dzieci i ogordek to szczyt moich marzen i wcale sie ich nie wstydze!! (no i torebka mulberry)

TZ pojechal po Tescia (tzn jego ojca) a ja latam i wyprowadzam sie z jego sypialni (tzn tescia nie TZ-ta) bo przez miesiac mialam tam bardzo fajna suszarnie - skladownie ciuchow do prasowania koniec laby!!!

kofi - winko byl jeden kielonek, poszlam o 11 spac?
lori - kot jest cudo!!! ja tez chce (TZ nie lubi)
maatra - cos platalam i platalam i nie wiem czy w koncu odpowiedzialam.
a propos obraczek my mamy zwykle klasyczne z bialego zlota, bez szmerow bajerow

spadam - Buziaki wszystkim
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 19:46   #4707
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. III

ale cisza
chyba wszystkie ryjki na słoncu przypiekaja

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
no wlasnie za duzy kontrast moze byc.... nawet u jubilera mi tak powiedzieli. masz zdjecie swojej ??? chetnie zobacze
mam wlasnie wklejam fota zrobiona podczas naszej podrozy poslubnej ... ach fajnie było ....

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
hahaha Ty lepiej nic juz nie pisz
od ogladania tych" amerykanskich" seriali(tam jak wiecie kazdy z kazdym ) snilo mi sie ostatnio,ze Tz zdradzilam z jakims robotnikiem chyba seksu mi cza
no chyba .....
a swoja droga to amerykaniskie seriale wlasnie,wykreowaly obraz takiego sexi ogrodnika .... ktory jest zawsze nieodzownym elementem epizodów o np.zdradzajacych kobietach

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość

KOfiiiiii,bardzo podobala mi sie sukienka Twojej 6 lat mlodszej siostry(taka biala),tylko jakby mniej materialu u gory bylo
heheh tak ona ja kupila na wesele kuzyna w tamtym roku w Morganie i faktycznie zrobila furrore
jestes kolejna osoba ktora sie pyta o te sukienke ......
chociaz "wujkowie" na wiejskim weselu po dwuch glebszych smiali sie ze nie miala kasy to se se sukienke z firanki uszyła
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Na pewno!!! Pies dom dzieci i ogordek to szczyt moich marzen i wcale sie ich nie wstydze!! (no i torebka mulberry)
bez tego domu i dzieci sie obejdzie ale torebka mulberry
Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
TZ pojechal po Tescia (tzn jego ojca) a ja latam i wyprowadzam sie z jego sypialni (tzn tescia nie TZ-ta) bo przez miesiac mialam tam bardzo fajna suszarnie - skladownie ciuchow do prasowania koniec laby!!!
to co tatus w odwiedzimy przyjechal czy na dluzej ......????
bo jak na dłuzej .... to ile jestes w stanie wytrzymac ? czy ci to zupelnie nie przeszkadza?
Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
kofi - winko byl jeden kielonek, poszlam o 11 spac?
ja jedna lempke wypilam z lori
tz nalal mi druga ale nie dalam rady
i tez poszlam spac gdzies o 23:30........

*****************

ale dzis dzien piekny był, prawda....
ja wybralam sie na te stragany ....
mmmm kupiłam swiezy koper i kalafiora
i jabłka i pomarancze i rybki
i pomidory....
ale był obiad
palce lizac ....
teraz odpoczywam ....
miłego wieczoru babencje
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein

Edytowane przez Kofika13
Czas edycji: 2010-04-17 o 19:48 Powód: dodanie foty
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 21:05   #4708
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
Kofika ja mowilam calkiem powaznie, zrobilam chyba ze 20 zdjec i ani jedno sie nie nadawalo. Rece mi sie trzesly.

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość

no co Ty ja nawet mojej w sklepie z sukniami slubnymi nie bede kupowala.
chce cos bardzo skromnego i napewno nie bedzie to typowa suknia slubna... ma byc krotka i nie gorset....no to wymyslilam.
pochwal sie obraczkami plisssssss
To Twoja sukienka i powinna byc dokladnie taka jaka chcesz.

Znalazlam zdjecie mojej obraczki, TZ jest bez kamyczkow- ja tam musze miec cos swiecacego.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 21:55   #4709
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Widze ze wy wszystkie plany macie poustawiane wzgledem kupna domu....
mnie szczerze mowiac na kupno w Londynie caly czas nie stac, a poza Londynem za daleko mieszkac... ale zawsze te Euromillions wchodza w rachube..
Ostatnio sie z TZ niezle popsztykalismy o wygrana (ktorej jeszcze nie ma), ja tu na szpitale chce przeznaczyc (dzieciece tu i w polszy) a on ze ja juz pieniadze rozdaje i to jeszcze nie swoje (jak na razie to tylko on gra)
powiedzial ze da mi stowke na waciki

Kofi - tesciu mieszka z nami od 7 lat - nie jest idealnie ale da sie zyc
a apropos picia - to do lustra slyszalam ale zeby do telefonu dobrze ze przez skype nie pijecie lobuziaki

lori - nie dziwne ze kot brudny i sie szlaja jak pani zamiast pilnowac na telefonie pijaczy

u mnie wreszcie byly te fajitas - ale kupilam beznadzejna przyprawe - Old El Paso barbecue - wydawala mi sie ze to ta co zwykle, i musialam sama doprawiac mocno... tak sie napalilam, i wcale nie dobre wyszly

Oby jutro taka pogoda byla, jeszcze tydzien i moze te piegi zleja mi sie wreszcie w jakas opalenizne

Edytowane przez Bakteryika
Czas edycji: 2010-04-17 o 22:00
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 22:20   #4710
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Widze ze wy wszystkie plany macie poustawiane wzgledem kupna domu....
mnie szczerze mowiac na kupno w Londynie caly czas nie stac, a poza Londynem za daleko mieszkac... ale zawsze te Euromillions wchodza w rachube..
Ostatnio sie z TZ niezle popsztykalismy o wygrana (ktorej jeszcze nie ma), ja tu na szpitale chce przeznaczyc (dzieciece tu i w polszy) a on ze ja juz pieniadze rozdaje i to jeszcze nie swoje (jak na razie to tylko on gra)
powiedzial ze da mi stowke na waciki

wy to musicie byc zabawna para ......
Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Kofi - tesciu mieszka z nami od 7 lat - nie jest idealnie ale da sie zyc
to ty musisz byc złota kobieta
moj ojciec takze przbywa w uk jakies 6mies w roku i bywa u nas nawet nie kazdego weekendu...
ale i to czasem dziala mi na nerwy a co dopiero jak by z nami mieszkal
natomiast moj tz go (tate) uwielbia ... dogaduja sie wysmienicie....
Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
a apropos picia - to do lustra slyszalam ale zeby do telefonu dobrze ze przez skype nie pijecie lobuziaki

lori - nie dziwne ze kot brudny i sie szlaja jak pani zamiast pilnowac na telefonie pijaczy
hehheeh nikt sie tu nie pijaczy
filozoficzne rozmowy przy lampce wina prowadzimy......

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
u mnie wreszcie byly te fajitas - ale kupilam beznadzejna przyprawe - Old El Paso barbecue :
tak ta przyprawa jest do
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein

Edytowane przez Kofika13
Czas edycji: 2010-04-17 o 22:21
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.