Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;) - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-04, 10:11   #4711
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Czemu edytuję kontakt w książce telefonicznej i to nic nie daje?
Tel to SE F305

Kontakty, które miałam na karcie sim już wcześniej (przed zakupem tego telefonu) i zapisane w określony sposób - nie mogę ich edytować.
Tzn mogę, ale to wygląda tak, że: np. miałam jakiś kontakt zapisany pierwotnie powiedzmy jako Mama, a teraz chcę zmienić i chcę mieć np. Mamusia, to edytuję kontakt, wpisuję nową nazwę, ona się zapisuje, w książce tel. też widnieje nowa nazwa, ale jeżeli np. ta osoba dzwoni, czy ja dzwonię, to wyświetla się stara nazwa.
Czy da się to jakoś zmienić? Skasowanie nru i wpisanie go od nowa nic nie pomogło.
Irytuje mnie to, bo miałam nr zapisany w okreslony sposób, a teraz mam pod tą nazwą inny numer, a tą samą nazwę i muszę się czasem 2 razy zastanowić, kto dzwoni.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 10:14   #4712
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Orientujecie się czy są w Sieci jakieś portale dziennikarskie? Chodzi o to, żeby można było poczytać artykuły internautów, wysłać własny - coś w stylu zapoznania się, rozwijania "on-line" w tej dziedzinie Próbowałam coś znaleźć, ale Google nie pokazały nic szczególnego
Może to : http://broszka.pl/ ?
Ja bardzo lubię ten portal
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 10:21   #4713
erha
Zakorzenienie
 
Avatar erha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5 275
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Cytat:
Napisane przez piwusia5 Pokaż wiadomość
Ktoś pytał ile czytałam cały wątek to odpowiadam około 5 dni :P

Moje pierwsze pytanie jest natury komunikacujnej.
Czym się najlepiej dostać z Lotniska w Poznaniu na Dworzec Główny PKP w tym mieście?? Czy krążą tam jakieś specjalne autobusy (jak np w Krakowie z lotnisa na dworzec PKP Kraków Balice) ?? Rozchodzi mi się konkretnie o niedzielę 29.11 między 01.00 a 3.00 w nocy.

Drugie pytanie
Czy na Lotnisku w Poznaniu lub na dworcu PKP są jakieś kantory czynne w nocy ??

Jeździ linia nocna nr 242.
Tutaj link do rozkładu: http://www.mpk.ipoznan.pl/komunikacj...L-22&L=54&K=21
Bilet normalny 15min. kosztuje 2zł. Jeśli masz duży bagaż, to też kup bilet na niego. Bilet można kupić u kierowcy lub w biletomacie, który stoi na przystanku przy lotnisku.
Jeśli chodzi o kantory, to w nocy raczej są nieczynne.
erha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 12:31   #4714
famka89
Zadomowienie
 
Avatar famka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zdolnyśląsk
Wiadomości: 1 041
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Spotkaliście się z przesyłkami pobraniowymi na wasze nazwisko za duże kwoty - z czego jesteście pewni ,że nic nie zamawialiście ?? Ja własnie przyszłam do domu ,mama mi dała awizo pobraniowe na kwote 529.99 zł Wiem ,że nic nie zamawiałam a tu takie coś . Idę o 18 na poczte wyjaśnić sprawę ale ciekawi mnie czy może to być pomyłka i czy to często się zdarza
famka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 12:33   #4715
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

WOW. Nie, nigdy się z czyms takim nie spotkałam. Dziwna sytuacja w sumie.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 13:38   #4716
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Cytat:
Napisane przez famka89 Pokaż wiadomość
Spotkaliście się z przesyłkami pobraniowymi na wasze nazwisko za duże kwoty - z czego jesteście pewni ,że nic nie zamawialiście ?? Ja własnie przyszłam do domu ,mama mi dała awizo pobraniowe na kwote 529.99 zł Wiem ,że nic nie zamawiałam a tu takie coś . Idę o 18 na poczte wyjaśnić sprawę ale ciekawi mnie czy może to być pomyłka i czy to często się zdarza
może kolejny chwyt marketingowy jakiejś firmy? wciskanie ludziom rzeczy na siłę, z nadzieją, że ktoś w ciemno weźmie? a może ktoś z domowników zamówił coś z allegro, z Twojego konta? wyjaśnij koniecznie
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 14:04   #4717
famka89
Zadomowienie
 
Avatar famka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zdolnyśląsk
Wiadomości: 1 041
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
może kolejny chwyt marketingowy jakiejś firmy? wciskanie ludziom rzeczy na siłę, z nadzieją, że ktoś w ciemno weźmie? a może ktoś z domowników zamówił coś z allegro, z Twojego konta? wyjaśnij koniecznie
Mieszkam tylko z rodzicami , oboje się wyrzekają ,że coś zamawiali. Sprawdziłam również allegro - myslałam ,że może ktoś włamał się na all i zamówił coś na złość. Ale nic nie mam w ostatnio kupionych. Zostaje mi tylko czekać do 18 , mam nadzieje ,że jest taka możliwość dowiedzenia się od kogo przyszła paczka.
famka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 14:12   #4718
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Tak sobie myślę, jak byłam gówniarą, przynajmniej 10-12lat temu, oglądałam jakiś durny program typu Mango telezakupy z koleżanką z klasy i ona do mnie mówi "Ty, a jakby zadzwonić i zamówić to &^% (pamiętam, że wtedy to było to reklamowane coś dla nas takie jakieś seksi piżamki, majteczki, coś) na nazwisko i adres TEJ I TEJ? Ale by się zdziwiła jakby jej taka paczka przyszła Głupie byłysmy wtedy strasznie, ale tego nie zrobiłyśmy A jak ktoś byl jeszcze głupszy od nas i zrobił tak Tobie?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 14:17   #4719
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Myślę, że to po prostu chwyt marketingowy jakiejś firmy - przysyłają produkt, który Ty odbierasz bądź nie. Większość ludzi NIE odbierze, ale jest pewna grupa osób, która nabierze się na to, że trzeba to odebrać i wyłoży taką kasę.
To jest tak samo, jak z bankami, które przysyłają karty kredytowe - udzieliliśmy Ci kredytu w wysokości 20 tys, masz tu kartę, skorzystaj z niej etc.
Większość ludzi wie, że to tylko chwyt reklamowy i taką kartę przecina i wyrzuca, ale jest też pewna grupa, która kartę aktywuje, bo akurat bank trafił na klienta, któremu są potrzebne pieniądze.
Niejednokrotnie takie banki / firmy wysyłają pismo informujące o ilości zadlużenia (którego w rzeczywistości nie ma).
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 15:13   #4720
FeelingGood
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 621
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Czy w CV mogę napisać poziom języka obcego jako ponadpodstawowy?
__________________


Niech nikt i nic nie zdoła
Cię powstrzymać od zrobienia rzeczy,
które sobie wymarzyłaś...

FeelingGood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 15:14   #4721
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Cytat:
Napisane przez FeelingGood Pokaż wiadomość
Czy w CV mogę napisać poziom języka obcego jako ponadpodstawowy?
ja raczej tak nie piszę troszkę dziwnie by to wyglądało... napisz po prostu znajomosc języka bardzo dobra i tyle
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 15:16   #4722
evullka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 992
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Cytat:
Napisane przez FeelingGood Pokaż wiadomość
Czy w CV mogę napisać poziom języka obcego jako ponadpodstawowy?
a nie lepiej sredniozaawansowany?
evullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 15:21   #4723
FeelingGood
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 621
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Tak sie zastanawiałam, bo to jest więcej niż podstawa, ale jednak średniozaawansowany nie
__________________


Niech nikt i nic nie zdoła
Cię powstrzymać od zrobienia rzeczy,
które sobie wymarzyłaś...

FeelingGood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 15:25   #4724
evullka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 992
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Cytat:
Napisane przez FeelingGood Pokaż wiadomość
Tak sie zastanawiałam, bo to jest więcej niż podstawa, ale jednak średniozaawansowany nie
Zawsze lepiej sobie cos dodac niz odjac.. pisz sredniozaawansowany:brzyd al:
evullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 15:33   #4725
FeelingGood
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 621
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Hihihhi ok
__________________


Niech nikt i nic nie zdoła
Cię powstrzymać od zrobienia rzeczy,
które sobie wymarzyłaś...

FeelingGood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:47   #4726
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Napisz sobie poziom A2 albo B1 w zależności od tego na ile się czujesz :P
http://pl.wikipedia.org/wiki/Poziom_...j%C4%99zykowej
jest to dość powszechne więc nie powinno być problemu z rozszyfrowaniem ;p
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:57   #4727
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Zalozylam osobny watek ale zapytam sie i tutaj:
dlaczego gdy ustalilam nowe haslo na allegro (bo zapomnialam poprzednie) to i tak jak sie loguje wciaz pisze,ze wprowadzam bledne dane?
Zaraz zwariuje
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 18:11   #4728
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

ja mam pytanie o co chodzi z tym grzaniem zimnym w dotyku?
To jest jakaś nowoczesna technologia czy zwykły chwyt reklamowy? ;>
Wiem, nie jestem nowoczesna, ale jeśli takie coś jest naprawdę to na jakiej zasadzie działa?

I co oznacza przysłowie (skąd w ogóle się ono wzięło): "kto rano wstaje temu Pan Bóg daje? CO mu daje?
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 18:14   #4729
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Grzanie zimne w dotyku polega na tym, że nie masz palników, tylko płytę kuchenną, która to płyta sama w sobie się nie nagrzewa, ale naczynia postawione na niej tak.

Tutaj Ci znalazłam więcej info:

GRZANIE ZIMNE W DOTYKU! Jak to jest możliwe???
Płyty indukcyjne z linii Mastercook by Fagor działają na zasadzie indukcji elektromagnetycznej. Pomiędzy powierzchnią płyty a naczyniem, wytwarza się zmienne pole magnetyczne. Jego działanie generuje ciepło, które pozwala na przygotowanie potraw znajdujących się wewnątrz naczynia. Wyjątkowość płyty polega na tym, że ona sama nie nagrzewa się, co w znaczny sposób wpływa na poprawę bezpieczeństwa w domu i minimalizuje ryzyko poparzeń. Indukcyjne pola grzejne emitują ciepło i tym samym zużywają energię tylko, jeśli są w bezpośrednim kontakcie z metalowym naczyniem i dostosowują się do jego wielkości. W momencie usunięcia garnka zaprzestają grzania, wyłączając się samoczynnie. Dzięki temu straty energii są bardzo małe a inwestycja w zakup płyty zwraca się w bardzo krótkim czasie. Dodatkową zaletą płyty indukcyjnej Mastercook by Fagor jest komfort użytkowania - ponieważ jej powierzchnia pozostaje zimna przez cały czas - rozlane potrawy nie przypalają się co znacznie ułatwia proces czyszczenia.

źródło
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 18:26   #4730
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Grzanie zimne w dotyku polega na tym, że nie masz palników, tylko płytę kuchenną, która to płyta sama w sobie się nie nagrzewa, ale naczynia postawione na niej tak.

Tutaj Ci znalazłam więcej info:

GRZANIE ZIMNE W DOTYKU! Jak to jest możliwe???
Płyty indukcyjne z linii Mastercook by Fagor działają na zasadzie indukcji elektromagnetycznej. Pomiędzy powierzchnią płyty a naczyniem, wytwarza się zmienne pole magnetyczne. Jego działanie generuje ciepło, które pozwala na przygotowanie potraw znajdujących się wewnątrz naczynia. Wyjątkowość płyty polega na tym, że ona sama nie nagrzewa się, co w znaczny sposób wpływa na poprawę bezpieczeństwa w domu i minimalizuje ryzyko poparzeń. Indukcyjne pola grzejne emitują ciepło i tym samym zużywają energię tylko, jeśli są w bezpośrednim kontakcie z metalowym naczyniem i dostosowują się do jego wielkości. W momencie usunięcia garnka zaprzestają grzania, wyłączając się samoczynnie. Dzięki temu straty energii są bardzo małe a inwestycja w zakup płyty zwraca się w bardzo krótkim czasie. Dodatkową zaletą płyty indukcyjnej Mastercook by Fagor jest komfort użytkowania - ponieważ jej powierzchnia pozostaje zimna przez cały czas - rozlane potrawy nie przypalają się co znacznie ułatwia proces czyszczenia.

źródło
moje braki z fizyki właśnie się ujawniły
Nie potrafię pojąć tego wszystkiego, chociaż jest tu podane jak krowie na rowie.
Podziwiam twórcę tego wynalazku. Powinien dostać za to jakąś nagrodę
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 18:41   #4731
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
ale te dwie to z zewnatrz musza wleciec... czy jak?
(tez mnie te muszki nurtuja)
Pewnie wlatują z zewnątrz....tudzież siedzą sobie gdzieś, gdzie ich nie widać. Ponoć czują zapach kwasów z owoców z bardzo dużej odległości.
No ale nigdy się nie przyglądałam...zresztą, nie bez przyczyny kiedyś ludzie myśleli, że te muszki rodzą się z owoców (a nie normalnie, muszka z muszką )

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Grzanie zimne w dotyku polega na tym, że nie masz palników, tylko płytę kuchenną, która to płyta sama w sobie się nie nagrzewa, ale naczynia postawione na niej tak.

Tutaj Ci znalazłam więcej info:

GRZANIE ZIMNE W DOTYKU! Jak to jest możliwe???
Płyty indukcyjne z linii Mastercook by Fagor działają na zasadzie indukcji elektromagnetycznej. Pomiędzy powierzchnią płyty a naczyniem, wytwarza się zmienne pole magnetyczne. Jego działanie generuje ciepło, które pozwala na przygotowanie potraw znajdujących się wewnątrz naczynia. Wyjątkowość płyty polega na tym, że ona sama nie nagrzewa się, co w znaczny sposób wpływa na poprawę bezpieczeństwa w domu i minimalizuje ryzyko poparzeń. Indukcyjne pola grzejne emitują ciepło i tym samym zużywają energię tylko, jeśli są w bezpośrednim kontakcie z metalowym naczyniem i dostosowują się do jego wielkości. W momencie usunięcia garnka zaprzestają grzania, wyłączając się samoczynnie. Dzięki temu straty energii są bardzo małe a inwestycja w zakup płyty zwraca się w bardzo krótkim czasie. Dodatkową zaletą płyty indukcyjnej Mastercook by Fagor jest komfort użytkowania - ponieważ jej powierzchnia pozostaje zimna przez cały czas - rozlane potrawy nie przypalają się co znacznie ułatwia proces czyszczenia.

źródło

Fajne to jest, tak swoją drogą...ale właśnie sobie pomyślałam, że u mnie pewnie byłby problem - część garów odwiecznie stoi sobie na kuchence, bo nie ma gdzie ich schować
__________________


Edytowane przez bura kocurka
Czas edycji: 2009-11-04 o 18:43
bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 18:46   #4732
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
Fajne to jest, tak swoją drogą...ale właśnie sobie pomyślałam, że u mnie pewnie byłby problem - część garów odwiecznie stoi sobie na kuchence, bo nie ma gdzie ich schować
Wydaje mi się, że tam trzeba najpierw jakiś guziczek na panelu przycisnąć, żeby zaczęło grzać (ale pewności nie mam, nie posiadam niestety płyty indukcyjnej )
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 18:46   #4733
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

kocurko - ale to od kuchenki zależy, bo nie każda kuchenka włącza i wyłącza się automatycznie, nawet jeśli ma tę opcję grzania zimnego w dotyku, bo są też kuchenki z płytą indukcyjną, ale włącza się je ręcznie
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 19:00   #4734
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
I co oznacza przysłowie (skąd w ogóle się ono wzięło): "kto rano wstaje temu Pan Bóg daje? CO mu daje?
Wydaje mi się, że wstawanie rano = pracowitość, sumienność, samozaparcie, a to = przychylność Boga, jego łaskę, tak to interpretuję. O, a tutaj wyjaśnienie z Wiki : http://pl.wiktionary.org/wiki/kto_ra..._B%C3%B3g_daje
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 19:18   #4735
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

plyta indukcyjna jest sterowana recznie, tzn. trzeba ja:
1. wlaczyc
2. ustawic moc

czasem jak rozkladam folie aluminowa na niej to sama sie uruchamia...nie wiem czemu...

natomiast po wylaczeniu palniki (te kolka, jak w ceramicznej, bo z wygladu niczym sie od niej nie rozni) wcale nie sa zimne... sa goraco-cieple ale oparzyc sie raczej nie mozna, ot caly marketing... w ceramicznej kolka sa rozgrzane do czerwonosci, tutaj nie...

faktem jest, ze latwo to wyczyscic zwykla sciereczka...nawet jesli cos wycieknie z garnka to bez problemu mozna zmyc (w cermicznej byla do tego specjalna 'skrobaczka')...

Edytowane przez magda s.
Czas edycji: 2009-11-04 o 19:20
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 19:30   #4736
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

A ja mam pytanie do osób, które mają za sobą praktyki studenckie (choć niekoniecznie bo chyba studenckie czy nie, to tak samo działa) - mam odbyć praktyki w 20 dni roboczych, liczone od dzisiaj, miałam przyjść jutro ale facet powiedział żebym jutro nie przychodziła bo nie ma takiej potrzeby, i co w takiej sytuacji z czasem praktyk? No bo jeśli tak dalej pójdzie to ja do końca roku się z nimi nie uwinę, czy te dni w które mam nie przychodzić też są liczone?
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 19:38   #4737
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do osób, które mają za sobą praktyki studenckie (choć niekoniecznie bo chyba studenckie czy nie, to tak samo działa) - mam odbyć praktyki w 20 dni roboczych, liczone od dzisiaj, miałam przyjść jutro ale facet powiedział żebym jutro nie przychodziła bo nie ma takiej potrzeby, i co w takiej sytuacji z czasem praktyk? No bo jeśli tak dalej pójdzie to ja do końca roku się z nimi nie uwinę, czy te dni w które mam nie przychodzić też są liczone?
A masz dziennik praktyk? Mi też często dawali wolne a ja w te dni i tak wpisywałam do dziennika, że niby byłam i coś tam robiłam, a potem na koniec podpisywali wszystkie dni, na które miałam umowę. Jeśli podstawą zaliczenia praktyk jest dziennik praktyk to pozostaje Ci się jedynie dogadać z osobą, u której pracujesz. Bo chyba ta osoba podpisywała umowę z uczelnią na określony termin tych 20 dni
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 19:55   #4738
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

tak, mam książeczkę praktyk
aha rozumiem, dopytam się "szefa" najwyżej czy mam wpisywać czy nie, mam nadzieję że mi pozwoli
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 20:46   #4739
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do osób, które mają za sobą praktyki studenckie (choć niekoniecznie bo chyba studenckie czy nie, to tak samo działa) - mam odbyć praktyki w 20 dni roboczych, liczone od dzisiaj, miałam przyjść jutro ale facet powiedział żebym jutro nie przychodziła bo nie ma takiej potrzeby, i co w takiej sytuacji z czasem praktyk? No bo jeśli tak dalej pójdzie to ja do końca roku się z nimi nie uwinę, czy te dni w które mam nie przychodzić też są liczone?
Pogadaj z szefem - na pewno Ci podpisze ten dzień co na nim nawet nie byłaś, w końcu to on Cię odesłał, nie Twoja wina Moje koleżanki też tak jeździły, po czym dowiadywały się, że nie ma nic do roboty...ale dni maja zaliczone bez problemu Nawet ja zamiast 4 tygodni byłam 3, a mam 4 wpisane
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 20:47   #4740
kusia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Mnie od zawsze ciekawiło, dlaczego jak się w kimś zakochamy, lub ktoś nas bardzo pociąga fizycznie to czasami patrząc na tą osobę przechodzą dreszcze ?

Jak to działa w sensie fizjologicznym?
__________________
~~KaWoHoLiCzKa~~


kusia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:40.