Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:) - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-08, 16:14   #4711
Justyna06.07córciaKarola
Raczkowanie
 
Avatar Justyna06.07córciaKarola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 88
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Witam
Doridee mieszkanko super, balkony się fajnie prezentują napewno sobie super urządzicie,mężuś robi projekt mój też uwielbia wymyślać różności co chwilke coś zmieniamy. A buciki śliczne a co do bucików

Wenezja współczuje i trzymam kciuki za teścia oby było lepiej

Moje dziewczynki kąpią się razem Karola to uwielbia się chlapać gdy tylko zobaczy otwarte drzwi w łazience to już tam leci i woła kompu a jak jej nie wkładam to robi wielkie larmo.

Monka ale bielizna nono ekstra też chce jakąś taką sexi jak znajde czas to sobie napewno nie odmówie kupienia takiego cacka napewno lepiej się poczuje a i mój będzie zadowolony
Justyna06.07córciaKarola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 17:31   #4712
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee Jak Kacper był mniejszy to kąpał się ze mna i z tz-em
z Igorem tez kąpałam sie kilka razy.Ale teraz to juz odpada .
kacper jest za duzy a jak wziełabym Igora do kąpieli to i drugi by chciał.
A buciki bombowe,bardzo mi się podobają.
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 18:59   #4713
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Wenezja trudno sie nie martwic w takiej sytuacji wiec powiem tylko tyle trzymaj sie i czasem najgorsze rokowania sie nie spelniaj z dnia na dzien bedzie poprawa.

Doridee bucisze podobaja mi sie bardzo haha Mi sie wydaje ze jak sie ma na buty to sie nie powinno oszczedzac bo buty to wizytowka czlowieka ja zawsze patrze na buty jak kogos poznam i na paznokcie , a takie mam zboczenie .Co do pazokci to normalnie brzydzi mnie jak ludzie maja nie zadbane az mi sie chawtac chce Wczoraj np koles w tesco na kasie pracuje a dlugie i brud za paznokciami bleee i do rak bieze marfefke wazywa az mnie zgielo jak to bral .To tyle haha.

Co do kapieli to ja sie nigdy nie kapalam ale wczoraj tz pierwszy raz sie kapal z malym jakos maly nie byl zachwycony bo duzego pola do popisu nie mial haha bo tz cala wanne zajac haha

Kasia noooooo podobnie sa strasznie tyle tylko ze Igorek chyba bardzej pod bladynka zchodziKupuj bielizne i swintuszcie ile sie wlezie haha ja sie jak wybiore do kupie jakies bajerki do sypialni z tej stronki ktora podawalam haha.

Przyszedl mi sprzet wlasnie tz skrec pewnie jakis czas to potrwa haha a od jutra potowka haha i spalanie tluszczyku hehe.


Edycia zyjesz? ciekawe kto kogo obraca
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 19:48   #4714
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

No no laski..co tu za tematy..fatałaszki super!!
Monka bielizna świetna!!!Odpowiadam na twoje wczorajsze pytanie bo juz spalam jak pisalas,mialam 18 lat jak wyszlam za maz!!!!!!!!!!!
Mloda?!Pewnie tak pomyslalyscie co???Tak-mloda,ale niczego nie zaluje
jesli sie wychodzi za kogos takiego jak moj Tomek to chocby bylo zle to i tak jest dobrze!!!Tescie nam troche pomogli,ale tylko na poczatku jakies pol roku,a potem to sami jakos dawalismy rade.Nie zaluje straconej mlodosci,bo ona wcale nie byla stracona,wrecz przeciwnie,to byly super czasy!
Wenezja przykro mi z powodu Twojego tescia,napewno jakos sie ulozy...
Kasia1361 chlopaki super,moj Bartosz po pol roku prozb i grozb dal sie wkoncu obciac i ma identyczna fryzurke jak twoje maluchy!!!
Doridee buty odjazd,mamy podobne gustychociaz cena tez ciekawa...
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 20:20   #4715
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monika 18 lat Podziwiam Choć i ja w tym wieku byłam już dojrzała i zupełnie samodzielna to jednak nie w głowie był mi mąż I też nie żałuję Przeżyłam już chyba wszystko co chciałam i spróbowałam też Teraz mogę w spokoju duszy zająć się rodziną Gratuluję Męża!!! To chyba największe szczęście dzielić życie z odpowiednią osobą
A zapytam jeszcze - ile teraz masz lat? I w jakim wieku urodziłaś pierwsze dziecko?

Monka masz rację z tą wizytówką do butów i paznokci dorzucę jeszcze czyste włosy i zadbane zęby Pochwal sie sprzętem - ale Ci zazdroszczę!! Bardzo lubię ćwiczyć ale nie chce mi sie chodzić do klubów, chciałabym mieć w domu jakiś sprzęcik. Co polecasz? Żeby pracowały wszystkie mięśnie i żebyśmy mogli ćwiczyć oboje? Ja sie za bardzo na tym nie znam a Ty się interesujesz to może mi coś podpowiesz?

Ja sie z Alą jeszcze nie kąpałam, o Andrzeju nie wspomnę bo on w życiu nie rozebrałby się przy Ali a w majtkach mu sie nie chce

Edycia cieszy sie z obecności męża ale gdzie podziała sie Rania Chyba studia i Nadunia ją pochłonęły..
Alabama a co u Ciebie??
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 20:32   #4716
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee- buty sliczne, tez mi sie podobaja My z mezem sie czasami kapiemy z Olivia ( naturalnie nie cala 3 naraz ) Raz ja , raz Gregor

Monka- widze tez sie bedziesz odchudzac Ile chcesz zrzucic???? Ja tez od przyszlego tygodnia bede sie odchudzac, bo od kiedy nie pale to jem, jem i jem

Jutro moi rodzice z Pl przyjezdzaja na chrzest do malego. Chcialam wziac wolne, ale nie ma zmnienniczki i musze isc, ale tylko na 2 godziny...wiec zapytalam siostre czy nie przypilnowalaby malej 2h a ona na to ( mina kwasna) umawialysmy sie tylko na srode i czwartek ( bo pilnuje mi mala w te dni po 1,5 - 2 h ) tz pracuje w tych dniach. Naturalnie place za to siostrze :-/ wiec powiedzialam, ze jednak nie musi, Gregor sie zwolni i on bedzie mala pilnowal. Ale mimo wszystko tyle jej pomoglam, a ona.... ehhh . Mieszkala u mnie cale 3 miesiace, dzien w dzien jechalam do niej do szpitala, pieklam ciasteczko kiedy chciala, pierogi jak robie to zawsze jej wioze, bo wiem ze lubi, dzisiaj tez jej zawiozlam, zabawki, ubranka i cala mase rzeczy po Olivi jej dalam a ona nawet nie potrafi sie zrewanzowac Zla jestem jak nie wiem co....
A gdzie Daria ?????
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 20:32   #4717
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Mam 26lat,a urodzilam Weronisie wlasnie jak mialam 18,to byla wpadka,co tu bede ściemniać!!Fakt faktem ze bylam smarkula,ale za to teraz ciesze sie ze do 30tki bede miala juz dzieci odchowane i bede miala czas dla siebie i Tomka,oczywiscie to ze mi sie tak ulozylo nie oznacza ze innym jest zle,wrecz przeciwnie.Gdybym wtedy nie zaszla w ciaze to napewno dzis robilabym cos zupelnie innegoco to niewiem i juz sie nie dowiem...ale nigdy nie tesknilam za tym imprezowym zyciem i nigdy nie bede zalowac ze tak mi sie w zyciu poukladalo!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-08, 20:37   #4718
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Dzięki dziewczyny za pocieszenie, ale już po wszystkim Niestety, nie mógł już dalej walczyć...
Kurcze, nawet przez myśl mi nie przeszło, że coś takiego może się stać. Teściu był tak żywiołowy... 5 min. nie usiedział w domu. To szok dla wszystkich. Teraz mamy kupę załatwiania.
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 20:39   #4719
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee w pelni sie z Toba zgadzam, ze zeby sa wizytowka kobiety i paznokcie tez, ale tu problem u mnie, bo zapuszczam je od pewnego czasu, ale mam takie miekkie i rozdwajajace sie, ze szok. Wstad mi za moje paznokcie, ale co zrobic ??? Znacie moze,jakies dobre odzywki ???
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 20:41   #4720
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Ojej... Wenezja, nie wiem co napisac, trzymaj sie !!! Przynajmniej sie nie meczy, nie cierpi...
no nie wiem co napisac, nigdy nie wiem co pisac w takich przypadkach... Bardzo mi przykro z tego powodu.
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 20:43   #4721
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Kup sobie jakies tabletki ze skrzypem,ale zeby mialy duze stezenie tego skrzypu,wcieraj krem z cytryna przeznaczony do rak i paznokci,albo przekroj cytryne na pol i jedna polowke wloz po kolei kazdy palec i smaruj paznokcie,uwiez mi ze dziala,bo ja rowniez mialam taki problem i mi pomoglo.
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-08, 20:44   #4722
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Wenezja najszczersze wyrazy wspolczucia dla calej waszej rodziny.
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 20:58   #4723
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

wenezja wyrazy wspolczucia
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 21:03   #4724
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Wenezja bardzo mi przykro....

Miałam coś jeszcze napisać ale...
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 21:08   #4725
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

No i czesc dziewczyny. Zyje.

Poczytalam troche. Zdjecia fajowe.

Doridee mieszkanie bedziecie mieli super. Bielizna i buty tez fajne.

monka, monka monka - Ty tylko o jednym A tak a'propos to rewelacyjny ten twoj gorset tz sie ucieszy
Ciekawe czy bedziesz cwiczyc.

A Zosia zlapala katerek, narazie spi, ale nie wiem co bedzie w nocy. Opanowala kilka nowych slow np. "otusz" - otworz; "osiuń" - odsun; "choc tu"; "osioł"; udaje ze czyta ksiazeczki, tzn. otiera jakas i paluszkiem przesuwa po literach icos tam na glos czyta.

Macie pozrdowienia od mojego tz-ta Szczegolnie monka
Podglada co tu wypisuje.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 21:37   #4726
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Wenezja [*]
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 21:49   #4727
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Edycia tez pozdrow swojego TZ od nas
Doridee kiedy ten slub ???? bo szukam i znalesc nie moge
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 21:59   #4728
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee hmm jaki sprzet ja wzielam sobie bieznie bo bieganie jest najlepsze na spalanie tluszczu wszystkie partie pracuja wiezlam tez cross traiera chyba to te orbiterek i tez ksztaltuje sylwetke Mi najbardziej zalezy na posladkach normalnie manie jakas mania dopadla A jezeli chcesz zrobic sobie rzezbe to cwiczenie silowe Ja sobie dokupilam sztage i te male sztachle Sztage mam na posladki a te male to jak mi sie chce jakies bicepsy czy tricepsy cwicze i co tam jeszcze jest Podobno hula hop jest dobre na talie tez zaczelam robic no jak mi sie chce haha pewnie to wszystko wiedzialas A pozatym mysmy tanio kupili w Argosie za 300 f za bieznie i to drugie do wyboru bylo gratis a osobno musiala bym doplacic z 170 f Byly tez straszie drogie biezna np za 2,5 tys funtow ale to chyba sprzet na silownie albo dla wybitnych haha albo nadzianych

tu jest to co ja kupilam http://www.argos.co.uk/static/Produc...2Btrainers.htm

Sniezynka am raczej chodzi o paznokcie niezadbane czy brudne hehe a nie o lamliwe czy rozdwajajace sie BO moga byc i takie ale czyste widac ze sie dba o nie a przyczyna moze tkwic w witamiach jakims niedoboze Uzywaj jakis kremow do pazokci i rak Ja mam szajbe taka ze w kazdym pomieszczeniu domu w kazdej torebce aucie mam krem ide spac krem na oc do rak budze sie krem i w dzien to samo Umyje naczynie to krem skorzystam z toalety krem .I jedz jakies witaminy skrzyp polny tak jak Monika [pisala i mozesz w domu zrobic taka ozdywke troche oliwy z oliwek kup kapsulki z wit a i e i troche kroli z cytryny .Podgrzej oliwe dodaj soku z kroku haha cytryny znaczy sie dodaj witaminki wymieszaj wszytko i mocz rece ok 10 15 min nie myj po tym tylko wytrzyj w recznik papierowy.

Edycia haha widac humorek dopisuje hehe pozdrow tez tz-a poszedl sie chyba kapac ze wpadlas na neta haha .


Sprzet zlozony zadowolona jeste myslam ze bedzie bardziej tadetny ale jest gotesik kto wpada?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 22:00   #4729
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Edycia tez pozdrow swojego TZ od nas
Doridee kiedy ten slub ???? bo szukam i znalesc nie moge

Sniezynka slub w grudniu po poludniu
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-08, 22:13   #4730
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka mam identyczny rowerek ( orbiterek chyba na to mowicie ) moja znajoma chce go ode mnie odkupic i wlasnie sie zastanawiam czy go sprzedac... wczesniej na nim cwiczylam a pozniej lezal i tak do teraz lezy. Mam tez skakanki mi zawsze pomogaly A mozna wiedziec ile wazysz???
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 22:46   #4731
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Sniezynka smiesznie mowicie rowerek to jak rower czemu tak to sie nazywa? hehe tutaj w angli to jest cross trainer a po polaku to chyba orbiterek haha NIE SPRZEDAWAJ to jest swietny sprzet ksztaltuje ci poladki nogi przy okazji cwiczysz rece miesnie brzucha i co najwazniejsze spalasz tluszczyk Dlamnie to lepsze niz rower stacjonarny A nie powiem ile waze przed wyjazdem doszlam ladnie do 50 51 i bylam zdowolona choc dalej chcialam jeszcze z 2 kg zrzucic a wyjazd do Polski mnie dobil kilkoma kg i znowu wrocily boczki to tu to tam i napijanie z bratem i kolezanka a potem dojadanie hamburgerami.Ludzi mi juz mowil ze stop ale ja dalej jeste nie zadowolona a najwazniejsze przeciez jest to jak ty sie czujesz w swoim ciele.

Ile razy wasze dzieciaki jedza mieso w tyg? moj wogule niechce , ani drugiego dania tylko zupki i zupki kurcze boje sie zeby anemi nie mial Jajek tez nie je Co dajecie na drugie dania?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 07:33   #4732
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Wenezja przyjmij wyrazy współczucia.[*]
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 07:58   #4733
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

monka tz wczoraj zerkal mi przez ramie jak pisalam juz byl po prysznicu Za to teraz poszedl cos w aucie poszperac i oto jestem
Ja Zosi przemycam mieso w zupkach, gotowane pokrojone, albo w gulaszu. Innej opcji narazie nie mamy, wedliny nie chce sie chwycic, jakis czas jadla parowki, ale teraz nie chce.
Kobieto Ty wazysz ok. 50 kg? A ile masz wzrostu?

Sniezynka nie sprzedawaj sprzetu - napewno jeszcze go wykorzystasz. Monka Cie zmotywuje i bedziecie razem cwiczyc

Mamy za soba ciezka noc - Zosia ma wielki katar i wlasnie wpadlam zoaczyc na forum, bo niedawno byl taki temat u nas.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 08:18   #4734
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

wenezja- strasznie mi przykro .Trzymaj się .

monka- u nas nie ma większego problemu z mięsem ,z tym ,z Ninka w zasadzie lubi ciepłe mięsko -parówki ,gałeczki ,mięsko pokrojone w zupce , itp i żeby nie było suche( np .kotlet schabowy albo pieczony kurczak).
Sprzęt masz super.Ja teraz systematycznie biegam (od jakiegoś czasu) na siłownie dwa razy na tydzień i jest fajnie.w niedzielę idziemy na basen i chyba Ninę weźmiemy ze sobą.

Doridee- buty super i rzeczywiście klasyczne ,wiec będziesz mogła nosić aż do zdarcia.

Aj dziś zamówiłam sobie komplet biżuterii z myślą o Sylwestrze ,ale właśnie muszę kupić jakieś wystrzałowe szpilki -tez takie klasyczne ,ale nie za taką cenę . Szkoda by mi było kasy( chociaż gdybym miała tak ważną okazję jak Ty -to na pewno bym nie żałowała).


Co do siłowni to ostatnio ćwiczę na takim czymś ,wkłada się nogi i na obciążeniu zbliża do siebie i rozkłada.Bardzo dobrze pracują mięśnie wewnętrzne uda- a o to mi chodzi.

Monika -to rzeczywiście bardzo młodziutka byłaś . Ja ślub brałam mając 31 lat i też nie żałuję .

jeśli chodzi o wspólne kąpiele to jak Oskar był mały to kąpałam sie czasami razem z nim .Z Ninką na razie się nie zdarzyło . Zresztą ostatnio tatko kapie ja i usypia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg A-12-F.jpg (41,8 KB, 0 załadowań)
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 08:26   #4735
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Edycia na katar niewiele pomoże, psikaj roztwór soli morskiej (ja używam Sterimar z miedzią), możesz też wkraplać Nasivin lub Otrivin ale to tylko 3 dni bo bardzo wysusza śluzówkę. No i Frida do odciągania - jak Ci sie uda...
Duuużo zdrówka dla Zosi
Monka ma tyle wzrostu co ja - 170cm Nieźle co? 50kg Ja najlepiej czułam sie w wadze 56-57kg i do tego dążę
Pozdrów Męża

Śnieżynka
nie sprzedawaj rowerku Jak urządzimy mieszkanie i będzie nas jeszcze na cokolwiek stać to też kupimy jakiś sprzęcik A na razie może hula-hop Podobno dobrze nasypać do środka kaszy żeby był cięższy, tylko czy ja będę ćwiczyć, hmmmm Talie mam do bani a raczej wcale jej po ciąży nie mam
A z siostrą porozmawiaj na spokojnie, powiedz że pomoc działa w dwie strony, pewnie zrozumie
Ślub 1.12. o godz. 12.00

Monka Ala też nie chce drugiego dania, zazwyczaj wcisnę jej w trakcie zabawy trochę mięska ale poza tym je wędliny, parówki no i uwielbia jajka Teraz właśnie wcina kanapeczki z masłem i wędlina i pomidorkiem Fajny ten Twój sprzęcik, zdawaj relacje jakie rezultaty Ile chcesz zrzucić??
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 08:39   #4736
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee na szczescie Zosia jakby smarka wiec co chwila wycieramy nosek. Wlasnie wybieram sie do apteki i chyba kupie olbas oil, moze bedzie lepiej spac. Na szczescie tez ze jest w dobrym humorze, ladnie sie bawi i w ogole.
170cm i 50kg!!! Dziewczyny no dajcie spokoj!!! Monka Ty masz co ksztaltowac na tym swoim tylku, tzn. masz tam jakies "miesko"
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 08:50   #4737
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Dziewczyny - nie załamujcie mnie z ta waga .Jedyne pocieszenie ,ze mam trochę więcej cm wzrostu i trochę więcej lat więc mogę być" trochę" cięższa.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 08:55   #4738
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Dzięki dziewczyny Na razie jakoś się trzymam, ale naprawdę nie wiem jak to będzie na pogrzebie. Tylko ja nie widziałam teścia- uwięziona z Emką. Nie wiem, czy to wszystko wytrzymam psychicznie... Normalnie chora się robię na samą myśl cmentarza, kaplicy, trumny i całej otoczki... Żołądek mnie zaczyna boleć i podchodzić do gardła. Mama nadzieję, że to pójdzie sprawnie i szybko.
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 09:22   #4739
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Edycia mowisz ze mialas ciezka noc haha no no a tak serio to wspolczucie a co do katarku to leczony trwa 7 dni a nie leczoy tydzie Czyli jeden ....... .Duzo zdrowka dla malej A co do wagi to jest nie adekwatna do wygladu to tyle

Sniezynka zapomialam napisac normalnie jeste w szoku Po pierwsze zszokowalo mie to ze PLACISZ siostrze za to ze Oliwke bawi Normalnie nie moge I to jeszcze pare h dziennie i nie codziennie Zgielo mnie to centralnie ja sobie tego nie wyobrazam ze biore od siostry brata hajc za to ze spedzam czas z ich dzieckiem Od kumpeli bym nie wziela A jej dalsze zachowanie brak kometaza I powiem ci jedno PRZESTAN SIE STARAC bo czasem za duzo siebie dajemy i ludzie do tego przywykli a oni nic z siebie nie daja A moze tak sie stac ze twoja siostra tak sie przyzywyczaji ze jak czegos jej nie dasz nie pomozesz to bedzie miec do ciebie wyrzuty Daj sobie luzz z tym olej ja niech naprawde poczuje ze ty jestes jej oparciem i bez ciebie nie miala by tego co jej zaoferowalas a z tego co mowisz jest tego troche .Nie no dlamnie to jest nie do przyjecia moj brat zostal pare razy z malym i awet nie pomysla nie przeszlo mu to przez glowe zeby odemnie hajc wziasc A Najgorsze to ejst to ze sie tyle dla kogos robi a ktos SKRELOZA ZANIK PAMIECI AMNEZJA o ludzie czas docenic to co ktos dla ciebie zrobil Powiedz jej to wygarnij bo z dnia na dzien moze byc coraz gorzej i nie sie nie zmieni a czasem taki zimny prysznic daje oj daje do myslenia Po co masz to dusic w sobie no po co -zeby czuc sie zle? Nie Wiec powiedz a moze siosrta otrzezwieje

Gosila normalnie dobilas mnie tym postem haha umieram pekam haha dobre dobre a pewnie ze masz prawo tym bardziej ze jestes po dwoch ciazach a pzoatym widzielismy wszyscy fotki wiec nie marudz wiemy jak wygladasz te twoje ciezsze to chyba masz oczy haha
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 11:16   #4740
Alabama24
Raczkowanie
 
Avatar Alabama24
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 232
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Wenezjo kochana bardzo Ci współczuję. Moja przyjaciółka też 2 tygodnie temu straciła teścia, nagły rozległy zawał. Kruche bardzo to życie.

Doridee buciki śliczne, już się nie mogę doczekać fotek z Waszego ślubu - bo wrzucisz nam prawda???

Monka Tymek lubi mięsko. Najczęściej w postaci rozdrobnionej piersi kurczaka w zupkach, ale robię mu tez pulpety z mięsa mielonego, gotuję zupę na skrzydełku, a w ciągu dnia daję czasami plasterek jakiejś polędwiczki, albo szynki.

Snieżynko od lat miałam problemy takie, jak Ty z pazurkami. Nie pomagały ani odżywki, ani tabletki, ani olejek rycynowy, ani oliwa........w lipcu tego roku skusiłam się na paznokcie akrylowe, w końcu moje dłonie zaczęły wyglądać kobieco. Tylko teraz już powoli z nich rezygnuję, postanowiłam dać moim paznokciom kolejną szansę Mam zamiar kupić odżywkę Nail Tek II Foundation, ponoć to cudo wszystkim pomaga.

__________________

(...)Im bardziej wzrok natężam, tym widzę mniej,
i woda schylona nad słońcem tym bliższe przynosi odbicie,
im dalszy od słońca oddziela ją cień...
J.P.II

Tymuś = szczęście
Alabama24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.