Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-13, 16:21   #4711
register9
Raczkowanie
 
Avatar register9
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Mój też czasami się tak układa wysoko, że siedzieć nie mogę ani oddychać...
A dzisiaj byliśmy na wizycie i najpierw ładnie fikał na ktg, a później nawet w miarę dał się pomierzyć Waży ok. 3 kg i lekarka twierdzi, że mogę już rodzić, ale na szczęście "wszystko pozamykane", jak to ona mówi. Za tydzień na ktg, a 26.03. wizyta jeśli dotrwam.. Położna też mi kazała okna myć i sprzątać żeby na święta już być z synkiem w domu, ale ja nie zamierzam niczego przyspieszać póki co Dostałam już skierowanie do szpitala do porodu... Dziwne uczucie, że to już tak blisko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
register9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 16:27   #4712
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez lotuus Pokaż wiadomość
witajcie rownież jestem kwietnióweczką (o ile donoszę), z usg mam termin porodu na 2.04. Mam już córeczkę 2,5letnia, teraz równiez będzie córeczka . W tej ciąży miałam olbrzymie przeboje, ale już jest wszystko dobrze


Iclosemyeyes to nasza kochana służba zdrowia, wypycha dalej byle mieć z głowy, normalnie nic tylko ich

Mi dzisiaj brak powera, ale to chyba przez tą nockę do d..y, trochę poprasowałam i ostatnie pranie ciuszkowe wstawiłam, może jutro poprasuję już do końca.

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez register9 Pokaż wiadomość
Mój też czasami się tak układa wysoko, że siedzieć nie mogę ani oddychać...
A dzisiaj byliśmy na wizycie i najpierw ładnie fikał na ktg, a później nawet w miarę dał się pomierzyć Waży ok. 3 kg i lekarka twierdzi, że mogę już rodzić, ale na szczęście "wszystko pozamykane", jak to ona mówi. Za tydzień na ktg, a 26.03. wizyta jeśli dotrwam.. Położna też mi kazała okna myć i sprzątać żeby na święta już być z synkiem w domu, ale ja nie zamierzam niczego przyspieszać póki co Dostałam już skierowanie do szpitala do porodu... Dziwne uczucie, że to już tak blisko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
blisko, blisko coś czuję że zamiast świąt wielkanocnych będziemy mieć pełno emocji tutaj
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 17:07   #4713
pzs1
Zadomowienie
 
Avatar pzs1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z mojego pokoju
Wiadomości: 1 239
GG do pzs1
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Matko czytam o tych waszych skurczach, krótkich szyjkach itp. i jeszcze bardziej spać po nocach nie mogę.

Naprawdę nie wiem co się dzieje, że mam takie lęki przed porodem i nie mogę przestać o tym myśleć że rodzić nie chcę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ilo
pzs1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 17:31   #4714
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Znowu muszę robić dobową zbiórkę moczu. Tym razem jeszcze muszę zapisywać ile wypiłam, o której godz i o których godzinach oddany mocz i ile ml. Nigdy stąd nie wyjdę....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 17:56   #4715
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Zazdroszczę poweru i pozałatwianych spraw / porządków. Ja dziś się tylko przerzucam z boku na bok i jem ohydne jedzenie
Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
A to u nas podobnie, póki co dzidziusia kocha, całuje, podaje mu zabawki przez pępek ale i tak myślę że tak łatwo nie będzie po porodzie, bo charakterek ma dość trudny. Coś im się nie chce tej komody dla Ciebie robić dobrze ze kasę oddadzą! Właśnie tak się zastanawiałam czy można zgłosić w szpitalu dietę bezmiesna. Ja też mam jakiegoś powera do porządków. Zaplanowalam sobie mycie okien i fug w całej kuchni i przedpokoju.
U mnie ostatnio nie można było zaznaczyć diety wegetariańskiej, a teraz położna bez problemu załatwiła.. Także chyba jednak się da.
Cytat:
Napisane przez patuska18 Pokaż wiadomość
Znowu muszę robić dobową zbiórkę moczu. Tym razem jeszcze muszę zapisywać ile wypiłam, o której godz i o których godzinach oddany mocz i ile ml. Nigdy stąd nie wyjdę....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co z tamtą zbiórką? W jakim celu w ogóle robi się takie zbiórki?
Piątka, będziemy razem kwitnąć w szpitalu 😑

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 18:09   #4716
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez patuska18 Pokaż wiadomość
Znowu muszę robić dobową zbiórkę moczu. Tym razem jeszcze muszę zapisywać ile wypiłam, o której godz i o których godzinach oddany mocz i ile ml. Nigdy stąd nie wyjdę....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czemu? Wyszły zle wyniki z tamtej zbiórki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Zazdroszczę poweru i pozałatwianych spraw / porządków. Ja dziś się tylko przerzucam z boku na bok i jem ohydne jedzenie
Spoko, za parę dni wyjdziesz i też wskoczysz na mopa ;D
A tak serio to możesz sobie nadrobić właśnie jakąś książkę czy pierdoły na necie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 18:42   #4717
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Co z tamtą nie wiem. Sądzę, że też powinnam robić zapisy🙄 mam duże obrzęki stóp więc to może w tym celu, aby sprawdzić dlaczego tyle wody się zatrzymuje. Bo nie sikam zbyt dużo jeszcze wynajda mi tysiąc chorób...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-13, 18:52   #4718
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Czemu? Wyszły zle wyniki z tamtej zbiórki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------



Spoko, za parę dni wyjdziesz i też wskoczysz na mopa ;D
A tak serio to możesz sobie nadrobić właśnie jakąś książkę czy pierdoły na necie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie próbuję nadrobić książkę i seriale na netflixie, ale moja sąsiadka od rana wałkuje trudne sprawy, dlaczego ja, słoiki, gliniarze, szkoła, oddział ratunkowy i sto innych paradokumentów na pełnej głośności 🙈

A w domu to już chyba mąż mi nic nie pozwoli robić Może i dobrze, polenię się przed tym małym armageddonem
Cytat:
Napisane przez patuska18 Pokaż wiadomość
Co z tamtą nie wiem. Sądzę, że też powinnam robić zapisy🙄 mam duże obrzęki stóp więc to może w tym celu, aby sprawdzić dlaczego tyle wody się zatrzymuje. Bo nie sikam zbyt dużo jeszcze wynajda mi tysiąc chorób...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coś slabo z przepływem informacji w tym Twoim szpitalu ja się cieszę, że trafiłam wczoraj na dyżur mojego ginekologa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 19:19   #4719
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Właśnie próbuję nadrobić książkę i seriale na netflixie, ale moja sąsiadka od rana wałkuje trudne sprawy, dlaczego ja, słoiki, gliniarze, szkoła, oddział ratunkowy i sto innych paradokumentów na pełnej głośności 🙈

A w domu to już chyba mąż mi nic nie pozwoli robić Może i dobrze, polenię się przed tym małym armageddonem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ile ta twoja sąsiadka ma lat? Ja tych paradokumentow nawet przez 5 minut nie mogę oglądać .
A w domu to przyda Ci się odpoczynek, lada moment będziesz miała pełne ręce roboty
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 19:23   #4720
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez zosiaaa Pokaż wiadomość
Ile ta twoja sąsiadka ma lat? Ja tych paradokumentow nawet przez 5 minut nie mogę oglądać .
A w domu to przyda Ci się odpoczynek, lada moment będziesz miała pełne ręce roboty
Na oko między 35 a 40
Zawsze się zastanawiałam, kto daje rade oglądać te gówna, ale w szpitalu zawsze trafię na amatorkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 19:31   #4721
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

say-hello, patuska trzymajcie się tam dzielnie w szpitalach Na pewno nie jest to ani łatwe, ani przyjemne, ale robicie to dla swoich maluszków, dacie radę

Selina daj znać jak u Ciebie

U nas przeziębienie na maxa się rozwinęło. Obie z córką dusimy się od kaszlu, gile po pas, inhalujemy się na zmianę, jutro spróbuję się dostać do lekarza. Po południu mam też ostatnią wizytę u ginekologa. Spisałam listę pytań
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-13, 19:34   #4722
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Właśnie próbuję nadrobić książkę i seriale na netflixie, ale moja sąsiadka od rana wałkuje trudne sprawy, dlaczego ja, słoiki, gliniarze, szkoła, oddział ratunkowy i sto innych paradokumentów na pełnej głośności ��

A w domu to już chyba mąż mi nic nie pozwoli robić Może i dobrze, polenię się przed tym małym armageddonem

Coś slabo z przepływem informacji w tym Twoim szpitalu ja się cieszę, że trafiłam wczoraj na dyżur mojego ginekologa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o, to rozumiem; mój gra w battelfielda a podłogi czarne
ale chociaż mam lody straciatella z bananami
jakie seriale oglądasz? może coś bardzo polecasz?

Edytowane przez malami1901
Czas edycji: 2018-03-13 o 19:35
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 19:49   #4723
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

patuska a jak Twoje nastawienie do porodu jak się tak napatrzysz i nasłuchasz?
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 19:51   #4724
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez anius_7 Pokaż wiadomość
patuska a jak Twoje nastawienie do porodu jak się tak napatrzysz i nasłuchasz?
Nie chce rodzić 😀 serio, po tych krzykach itp wolałabym cc - chociaż to nie jest wyjście bo też są plusy i minusy. Ale przeraża mnie to. Lepiej jakbym trafiła nagle z rozpoczętą akcją 🙄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 20:18   #4725
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez malami1901 Pokaż wiadomość
o, to rozumiem; mój gra w battelfielda a podłogi czarne
ale chociaż mam lody straciatella z bananami
jakie seriale oglądasz? może coś bardzo polecasz?
Mój na szczęście dobrze ogarnia gotowanie i sprzątanie Wiadomo, że zawsze mam ochotę poprawić po swojemu, ale nie ma tragedii

Fajniejsze seriale oglądam razem z mężem, także niestety nie mogę sama Ale bardzo nam się podobały: House of cards, Suits, Mindhunter,
Peaky Blinders, Grace and Frankie (luźna komedia), Unabomber, Narcos, Stranger Things

Z dokumentów polecam Chef's Table (o najlepszych restauracjach i ich szefach), Abstract (o różnych projektantach) , Najbardziej niezwykle domy świata, Cowspiracy, What the Health, Czy czeka nas koniec? I serię BBC o Ziemii

A sama nadrabiam babskie seriale, czyli The Crown obecnie. I szukam czegoś nowego fajnego Możecie coś polecić, bo nie wiem, co zacząć. Orange is the new black widziałam i jakos mnie super nie porwał.
Cytat:
Napisane przez patuska18 Pokaż wiadomość
Nie chce rodzić 😀 serio, po tych krzykach itp wolałabym cc - chociaż to nie jest wyjście bo też są plusy i minusy. Ale przeraża mnie to. Lepiej jakbym trafiła nagle z rozpoczętą akcją 🙄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja straciłam zapał do Sn po wczorajszych bólach kręgosłupa przy skurczach. Na ktg skurcze pisały się ledwo do 50, a bolało jak diabli ...co dopiero będzie przy porodzie 😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12

Edytowane przez say-hello
Czas edycji: 2018-03-13 o 20:21
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 20:18   #4726
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Ja jestem wściekła, już mam dość i chce mi się płakać. Na skierowaniu lekarz napisał konkretny oddział z wykrzyknikiem bo ostatnio źle mnie położyli. Dzisiaj chyba była, albo jest powtórka z rozrywki. Gdybym się nie odezwała, byłabym znów na innym oddziale. Tak naprawdę wszystko wyszło przez przypadek, ale w sumie nadal nie mam pewności, czy dobrze trafiłam. nawet obchodu jeszcze nie było. Dostałam pokój i czekamy z Panią na badania już na oddziale. Do szpitala przyjechałam chwilę po 18

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 20:23   #4727
ullcia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 385
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Mój na szczęście dobrze ogarnia gotowanie i sprzątanie Wiadomo, że zawsze mam ochotę poprawić po swojemu, ale nie ma tragedii

Fajniejsze seriale oglądam razem z mężem, także niestety nie mogę sama Ale bardzo nam się podobały: House of cards, Suits, Mindhunter,
Peaky Blinders, Grace and Frankie (luźna komedia), Unabomber, Narcos, Stranger Things

Z dokumentów polecam Chef's Table (o najlepszych restauracjach i ich szefach), Abstract (o różnych projektantach) , Najbardziej niezwykle domy świata, Cowspiracy, What the Health, Czy czeka nas koniec? I serię BBC o Ziemii

A sama nadrabiam babskie seriale, czyli The Crown obecnie. I szukam czegoś nowego fajnego Możecie coś polecić, bo nie wiem, co zacząć. Orange is the new black widziałam i jakos mnie super nie porwał.

Ja straciłam zapał do Sn po wczorajszych bólach kręgosłupa przy skurczach. Na ktg skurcze pisały się ledwo do 50...co dopiero będzie przy porodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A które liczby odpowiadają za skurcze? Na sprzęcie do Ktg, na którym ja miałam robione badanie były 3 liczby - po lewej bicie serca dużymi cyframi, po prawej dużymi cyframi COS i Cos mniejszymi cyframi po prawej stronie poniżej tych większych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ullcia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 20:33   #4728
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez ullcia92 Pokaż wiadomość
A które liczby odpowiadają za skurcze? Na sprzęcie do Ktg, na którym ja miałam robione badanie były 3 liczby - po lewej bicie serca dużymi cyframi, po prawej dużymi cyframi COS i Cos mniejszymi cyframi po prawej stronie poniżej tych większych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem, u mnie tylko dwie wartości były, tętno malucha i właśnie akcja macicy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 20:34   #4729
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Mój na szczęście dobrze ogarnia gotowanie i sprzątanie Wiadomo, że zawsze mam ochotę poprawić po swojemu, ale nie ma tragedii

Fajniejsze seriale oglądam razem z mężem, także niestety nie mogę sama Ale bardzo nam się podobały: House of cards, Suits, Mindhunter,
Peaky Blinders, Grace and Frankie (luźna komedia), Unabomber, Narcos, Stranger Things

Z dokumentów polecam Chef's Table (o najlepszych restauracjach i ich szefach), Abstract (o różnych projektantach) , Najbardziej niezwykle domy świata, Cowspiracy, What the Health, Czy czeka nas koniec? I serię BBC o Ziemii

A sama nadrabiam babskie seriale, czyli The Crown obecnie. I szukam czegoś nowego fajnego Możecie coś polecić, bo nie wiem, co zacząć. Orange is the new black widziałam i jakos mnie super nie porwał.
Już tu kiedyś polecalam Wielkie kłamstewka (NIE mylić że Słodkie kłamstewka :P) z Nicole Kidman - jednosezonowy bardzo fajny serial choć zakończenie lekko zepsuli, ale całość ogolem super

Polecam też bardzo Opowieść podrecznej, zwłaszcza że tematyka ciążowa )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-13, 20:43   #4730
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Już tu kiedyś polecalam Wielkie kłamstewka (NIE mylić że Słodkie kłamstewka :P) z Nicole Kidman - jednosezonowy bardzo fajny serial choć zakończenie lekko zepsuli, ale całość ogolem super

Polecam też bardzo Opowieść podrecznej, zwłaszcza że tematyka ciążowa )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wielkie kłamstewka oglądałam, bardzo bardzo fajne! A opowieści podręcznej czytałam i chyba mam ochotę na coś lżejszego.. Ale po ciąży na pewno serial nadrobię. On jest na netflixie dostępny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 20:56   #4731
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

A nie wiem, nie mam netflixa

Bardzo fajny jest jeszcze Dark - jeśli podobało Ci Stranger Things to Dark też powinien, ale to już pewnie do tego wspólnego oglądania z mężem bardziej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 21:06   #4732
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
A nie wiem, nie mam netflixa

Bardzo fajny jest jeszcze Dark - jeśli podobało Ci Stranger Things to Dark też powinien, ale to już pewnie do tego wspólnego oglądania z mężem bardziej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, mamy Dark na liście do obejrzenia ponoć jest super.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 21:37   #4733
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Oj tak Dark jest genialny polecam jeszcze Black Mirror z takich ostatnio oglądanych. My teraz lecimy z Sherlockiem, może się uda do porodu skończyć


Patuska ale cię tam męczą a o wyjściu ani słowa?


Ja godzinę temu wróciłam ze szpitala. Zdecydowałam się tam pojechać i zobaczyć co powiedzą. Na wejściu się dowiedziałam,ze maja full na patologii i mnie nie położa na pewno dzisiaj więc uff a później zajęła się mną bardzo konkretna lekarka, zbadala mnie, zrobiła usg i potem wysłała na ktg. Powiedziała że wg niej lekarz który zrobił usg i zlecił tylko cotygodniowe kontrolę usg i ktg ma rację, a ten drugi dał skierowanie na wyrost i że często mu się to zdarza Ktg postaram się załatwić w szpitalu gdzie chce rodzic, nie wiem jeszcze co z usg. Ale na pewno na patologie mnie nie położa póki co cieszę się że tam pojechałam i trafiłam na te lekarkę. Aha a na usg wyszło jej ze dzidzia waży prawie 2600 no ale to już chyba wina sprzętu.
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-13, 23:13   #4734
emelcia
Rozeznanie
 
Avatar emelcia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 786
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Jejc, ale miałam zalatany dzień od samego rana... tak się cieszę, że leżę! Doczytalam zaległości i zaraz śpię
Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
A ja się wkurzylam. Czekałam prawie 2 h żeby lekarz mnie zobaczył. Pierwsze co to prawie że krzyknął o Jezu jakie małe dziecko a potem mnie zbadali na fotelu, popytali i wypisał mi skierowanie do szpitala (innego niż ten bo niby nie mają miejsca)!!!! No kurde jeszcze czego! Chyba chcą się mnie pozbyć i mieć z głowy... Nie wiem czy pojadę tak szczerze
Bardzo niefajnie... szkoda, że niektórym lekarzom brak taktu i wyrozumiałości, tym bardziej dla kobiet w ciąży...
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Pobrali mocz, krew, mocz na posiew, próbkę z szyjki na posiew.. Do tego ktg 3x dziennie i obserwacja po prostu... Wypuszczą mnie najwcześniej w piątek, jak będzie wszystko dobrze, bo tu mają takie procedury, że 4 dni trzeba leżeć :/


Ale przeboje z tą komodą, masakra... Próbują ludzi w balona robić




A oto mój pyszny obiadek Załącznik 7470926

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trochę Cię przytrzymaja... ale jak trzeba to trzeba.
Rany, to jest obiad? Gdybyś leżała w Gdańsku to jutro bieglabym do Ciebie z wałówką!
Cytat:
Napisane przez malami1901 Pokaż wiadomość
też dziś byłam w paru sklepach na zakupach, załatwiłam też pare urzędowych spraw a teraz nie chce mi się nawet ziemniaków obrać
też muszę piekarnik wyczyścić, ale nie mogę się do tego zabrać. i lodówkę ogarnąć by się przydało
u mnie mała leży nogami tak niewygodnie pod żebrami, że siedzieć czasem nie mogę, od dłuższego czasu już cały czas tak boli jedynie na lewym boku jakoś wyleżę.
Co do urzędu, zbieram się od paru dni żeby pojechać zameldować siebie i męża na nasze miejsce zamieszkania. Ale jak tylko mam się ruszyc w te tłoki to mi się odechciewa
A lodówka już z 2 tygodnie prosi żeby ją w środku chociaż pożądanie przetrzeć
Cytat:
Napisane przez register9 Pokaż wiadomość
Mój też czasami się tak układa wysoko, że siedzieć nie mogę ani oddychać...
A dzisiaj byliśmy na wizycie i najpierw ładnie fikał na ktg, a później nawet w miarę dał się pomierzyć Waży ok. 3 kg i lekarka twierdzi, że mogę już rodzić, ale na szczęście "wszystko pozamykane", jak to ona mówi. Za tydzień na ktg, a 26.03. wizyta jeśli dotrwam.. Położna też mi kazała okna myć i sprzątać żeby na święta już być z synkiem w domu, ale ja nie zamierzam niczego przyspieszać póki co Dostałam już skierowanie do szpitala do porodu... Dziwne uczucie, że to już tak blisko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ależ piękna waga! ☺
Widzę idziemy z wizytami dokładnie tak samo, ja po dzisiejszej i następna 26 lub 27 marca
Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Ja jestem wściekła, już mam dość i chce mi się płakać. Na skierowaniu lekarz napisał konkretny oddział z wykrzyknikiem bo ostatnio źle mnie położyli. Dzisiaj chyba była, albo jest powtórka z rozrywki. Gdybym się nie odezwała, byłabym znów na innym oddziale. Tak naprawdę wszystko wyszło przez przypadek, ale w sumie nadal nie mam pewności, czy dobrze trafiłam. nawet obchodu jeszcze nie było. Dostałam pokój i czekamy z Panią na badania już na oddziale. Do szpitala przyjechałam chwilę po 18

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czasem zastanawiam się za co niektórzy ludzie dostają pieniadze... za pomyłki czy to jest celowe uprzykrzanie życia innym


My po wizycie, mała waży 2400g - jak to lekarz stwierdził, waga akuratna. Wody płodowe w normie, dziecko dotlenienie prawidlowo, łożysko wchodzi już w 3 stopień dojrzałości. Za 2 tyg torba ma być spakowana (heh niektóre z Was to już będą miały dzieci przy sobie ), ale wszystko wskazuje na to ze będę rodzic w terminie, bo stan moj okresla na rewelacyjny i w 39t1d będziemy określać szczegóły porodu (mój lekarz chyba mocno wierzy w mój termin ). Przypomnę, że jestem obecnie 33+5
Miałam pytać kiedy będę miała pobierany gbs, a tu "zapraszam na fotel"
Szyjka długa, ponad 4 cm, zamknięta.
Córka główkowo, jedynie obróciła się twarzą do spojenia lonowego co wiele tłumaczy czemu od paru dni czuje i widze od czasu do czasu gdzie dokladnie są stópki i widzę piękne fale brzucha całymi dniami cudowne
Ach no i cały czas zakwaszac mocz.
Ogólnie wizyta mega pozytywna, wyszłam naładowana pozytywna energia i jakimś takim wewnętrznym spokojem ☺
Ciekawe czy faktycznie będę się przyglądać Waszym porodom i upragnionym pociechom i zamknę ten jeszcze nieotwarty boom porodowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez emelcia
Czas edycji: 2018-03-13 o 23:21
emelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 06:42   #4735
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez emelcia Pokaż wiadomość
Jejc, ale miałam zalatany dzień od samego rana... tak się cieszę, że leżę! Doczytalam zaległości i zaraz śpię Bardzo niefajnie... szkoda, że niektórym lekarzom brak taktu i wyrozumiałości, tym bardziej dla kobiet w ciąży... Trochę Cię przytrzymaja... ale jak trzeba to trzeba.
Rany, to jest obiad? Gdybyś leżała w Gdańsku to jutro bieglabym do Ciebie z wałówką! Co do urzędu, zbieram się od paru dni żeby pojechać zameldować siebie i męża na nasze miejsce zamieszkania. Ale jak tylko mam się ruszyc w te tłoki to mi się odechciewa
A lodówka już z 2 tygodnie prosi żeby ją w środku chociaż pożądanie przetrzeć Ależ piękna waga! ☺
Widzę idziemy z wizytami dokładnie tak samo, ja po dzisiejszej i następna 26 lub 27 marca
Czasem zastanawiam się za co niektórzy ludzie dostają pieniadze... za pomyłki czy to jest celowe uprzykrzanie życia innym


My po wizycie, mała waży 2400g - jak to lekarz stwierdził, waga akuratna. Wody płodowe w normie, dziecko dotlenienie prawidlowo, łożysko wchodzi już w 3 stopień dojrzałości. Za 2 tyg torba ma być spakowana (heh niektóre z Was to już będą miały dzieci przy sobie ), ale wszystko wskazuje na to ze będę rodzic w terminie, bo stan moj okresla na rewelacyjny i w 39t1d będziemy określać szczegóły porodu (mój lekarz chyba mocno wierzy w mój termin ). Przypomnę, że jestem obecnie 33+5
Miałam pytać kiedy będę miała pobierany gbs, a tu "zapraszam na fotel"
Szyjka długa, ponad 4 cm, zamknięta.
Córka główkowo, jedynie obróciła się twarzą do spojenia lonowego co wiele tłumaczy czemu od paru dni czuje i widze od czasu do czasu gdzie dokladnie są stópki i widzę piękne fale brzucha całymi dniami cudowne
Ach no i cały czas zakwaszac mocz.
Ogólnie wizyta mega pozytywna, wyszłam naładowana pozytywna energia i jakimś takim wewnętrznym spokojem ☺
Ciekawe czy faktycznie będę się przyglądać Waszym porodom i upragnionym pociechom i zamknę ten jeszcze nieotwarty boom porodowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję! Na szczęście mąż mnie ratuje trochę jedzeniem

Super, że wizyta taka udana i wszystko jest w normie! Bardzo się cieszę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 06:57   #4736
anetka924
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 442
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Dziewczyny!!!! Urodziłam wczoraj o 19:58 Mikołaja, waga 3250g. Ślicznota bo mamie 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anetka924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 07:00   #4737
emelcia
Rozeznanie
 
Avatar emelcia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 786
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez anetka924 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!! Urodziłam wczoraj o 19:58 Mikołaja, waga 3250g. Ślicznota bo mamie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jednak, boom rozpoczęty!

GRATULACJE dla szczęśliwych rodziców
Jak się czujesz, jak synek i jak rodziłas (jeśli pisałaś to przepraszam, jak się na raz wszystko czyta to idzie zapomnieć )


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
emelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 07:07   #4738
anetka924
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 442
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez emelcia Pokaż wiadomość
A jednak, boom rozpoczęty!

GRATULACJE dla szczęśliwych rodziców
Jak się czujesz, jak synek i jak rodziłas (jeśli pisałaś to przepraszam, jak się na raz wszystko czyta to idzie zapomnieć )


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic nie pisałam bo byłam lekko w szoku, dużo emocji na raz 😉 ja się czuję dobrze ale trochę słaba (muszę nabrać sił), pierwsza noc za nami - przystawianie do piersi i wspólne spanie. Stwierdzam, że dużo prawdy jest że położne często robią inaczej np. jedna wkłada mi dziecko do łóżka, druga zabiera żebym odpoczela; jedna zapala światło druga gasi itd.itp.

Ciężko nadążyć za nimi ale dajemy radę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anetka924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 07:11   #4739
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez anetka924 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!! Urodziłam wczoraj o 19:58 Mikołaja, waga 3250g. Ślicznota bo mamie 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej, jak to się stało? Cudowne wiadomości, gratuluję Czekam na więcej informacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 07:16   #4740
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez anetka924 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!! Urodziłam wczoraj o 19:58 Mikołaja, waga 3250g. Ślicznota bo mamie 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale informacja z rana 😍😍 ogromne gratulacje dla rodziców 😘😘
Brawa za rozpoczęcie wypakowywania 😘😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-15 15:56:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.