Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-27, 11:47   #4711
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
Co do sukien ślubnych
jestem typem SROKI, i to co się świeci to mnie pociąga, między innymi złoto (które już podobno niemodne ) tipsy, które też już podobno wychodzą z mody, i ciuchy, które ...są seksi tak więc wracając do sukien ślubnych, oczywiście musiała być modna, NIE skromna i takie tam więc suknię upatrzyłam i kupiłam.. może pewnie co niektórzy by stwierdzili że takie bezy, bogato zdobione są nie modne, ale ja to ja :P inna jak tylko się da, nie koniecznie w skromny sposób Swoją cenę nie powiem miała dużą, ale jaka pamiątka za to
A pokaz

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
Kochane..te które znają moja historię...

A tak się dobrze zapowiadało..temperatura cały czas wysoko, pierwszy raz w mojej historii 37!!!i taka do 14 dnia fazy wyższych i klapa..nagle przyszła dzień wcześniej niz powinna - małpa wredna..choć test pokazywał bladziuchna druga kreskę..a dzisiaj (3 dzień po) już nic nie pokazuje kolejny...Czyzby mój organizm był taki wrogi dla ciąży-zwalczał ją?Czy któraś tez tak miała?Co ja mam zbadać teraz..siedzę i ryczę...boje się powtórki..

cykl byl monitorowany, owulacja była, faza lutealna 14 dni (teraz była 13), progesteron tydzień po owulce: 11,8
TSH: 2,49
Prolaktyna: 22

...z tego smutku siedzę i jem Tiramisu na śniadanie..którego wcześniej nie moglam
oj przykro mi

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
....aaaaaaaa.......
ide na rozmowe o prace. W koncu ktos zadzwonił
Trzymajcie kciuki za mnie dziewczynki.
Mam nadzieje ze sie uda
No widzisz, bedzie dobrze

Cytat:
Napisane przez edzia Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki
A u mnie dzisiaj podskoczyła tempka to znaczy,że owulka chyba już była mam nadzieję,że będzie o.k ale nie nastawiam się za bardzo teraz najgorsze to czekanie czy przyjdzie ta wredna @ czy nie te dwa tygodnie będą jak wieczność ale niestety każda z nas to przerabia co miesiąc
No widzisz, czyli wszytko w pozadeczku
Teraz czekamy i trzymamy

Cytat:
Napisane przez edzia Pokaż wiadomość
araczki dzieki za wszystko teraz pozostało tylko czekać a z tym Rzymem to nie masz mi co za bardzo zazdrościć bo ja i tak wolę nasz piękny Kraków
i tak zazdroszcze i Rzymu i Krakowa


Cytat:
Napisane przez kees26 Pokaż wiadomość
A ja zakupiłam w aptece wczoraj testy owulacyjne. Tylko nie mam pojęcia od kiedy mam zacząć je stosować, skoro ostatni cykl trwał 33 dni, a zwykle trwa ok. 28-29
Kees, jesli najczesciej masz 28-29 cykle a te 33- dniowe sa sporadyczne to ja bym zaczela w 12 dc.

Cytat:
Napisane przez katarzinka Pokaż wiadomość
cześć kochane


zaciśnięte

i dla Ciebie osobisty

i dla całej reszty

no i gratulacje dla nowozaciążonych
To i ja zlapie sobie jeden i dziekuje.
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon

Edytowane przez araczki
Czas edycji: 2009-02-27 o 11:48
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 12:15   #4712
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
....aaaaaaaa.......
ide na rozmowe o prace. W koncu ktos zadzwonił
Trzymajcie kciuki za mnie dziewczynki.
Mam nadzieje ze sie uda
Trzymam kciuki!!


Ale wiecie co?????????????????/


Dzisiaj byłam na usg tej mojej ślinianki. Wcześniej jak pamiętacie miałam jednego kamienia przy ujściu i tego już mam wyciągniętego a drugi kamień tkwił gdzieś glęboko i ten był duży. Otóż dzisiaj na usg okazało się, że ten duży kamień się skruszył i jest znacznie, znacznie mniejszy!!!!!! Ale minus taki że z drugiej strony zrobił się też mały kamień, ale poszłam od razu z wynikiem do lekarza i on powiedział, że obejdzie się bez operacji!!! Uff, jaka ulga!!! Normalnie nie wyobrażacie sobie jaki był huk jak mi kamień spadł z serca Bo wcześniej już miałam wizję tygodniowego pobytu w szpitalu i ogólnie nieciekawy widok... Lekarz powiedział, że mam jeść dużo kwaśnego to zwiększy wydzielanie śliny i te kamienie małe powinny wyjść. Tylko jak one wyjdą to mogą znów mi zatorować te ślinianki i trzeba będzie je wycinać... Ale to już pikuś - nie myślę o tym już teraz

Także teraz z jednej strony mi szkoda, że się zaszczepiłam przeciw tej żółtaczce, bo robiłam to z myślą właśnie o tej operacji, ale w sumie jak już wziełam pierwszą dawkę to wezmę i drugą i będe miała spokój


No to tyle narazie dobrych wieści

Chciałam dzisiaj piec chlebki, ale w sumie będę piec jutro, bo bułeczki na sniadanko są a chlebek upiekę jutro co by był świeży


Normalnie jestem szczęśliwa z powodu tej ślinianki
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012

Edytowane przez PatkaM84
Czas edycji: 2009-02-27 o 12:16
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 12:20   #4713
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

Patka, super wieści! trzymam kciuki za twoją śliniankę, a nawet za obie! czyli urlop przebiga szczęśliwie z samymi dobrymi wieściami

a jak ty pieczesz ten chlebek? ja też chcę...........
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 12:52   #4714
olka@@@
Raczkowanie
 
Avatar olka@@@
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 87
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

Cześć dziewczyny! Od dwóch lat leczę się na hiperprolaktynemię tj. mam zbyt wysoki poziom prolaktyny. Teraz z moim partnerem chcemy mieć dzieciątko. Zrobiłam badania na poziom prolaktyny i wyszedł w normie. Lekarz wysłał mnie na badania na poziom progesteronu w 22 dniu cyklu czy wogóle mam owulację ... dzis zadzwoniłam do przychodni i okazało się ze poziom wynosi 18,44 jednak pani nie wiedziała jaka jest norma W związku z tym mam pytanie może któraś wie ile ta norma wynosi. Wyniki moge dopiero odebrać dziś ok 17.00 i zwariuje do tego czasu. Aaaaaaaaa i jeszcze jedno Czy piersi mogą już pobolewać tydzień po zapłodnieniu??? Bo istnieje szansa że jestem w ciąży tylko piersi bolą mnie na okres za wcześnie a na ciąże ... ?
__________________
...I znów ten stan, że nie wiem co mam robić! Niby wszystko gra i niby o to chodzi...!
olka@@@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 12:57   #4715
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

Cytat:
Napisane przez olka@@@ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Od dwóch lat leczę się na hiperprolaktynemię tj. mam zbyt wysoki poziom prolaktyny. Teraz z moim partnerem chcemy mieć dzieciątko. Zrobiłam badania na poziom prolaktyny i wyszedł w normie. Lekarz wysłał mnie na badania na poziom progesteronu w 22 dniu cyklu czy wogóle mam owulację ... dzis zadzwoniłam do przychodni i okazało się ze poziom wynosi 18,44 jednak pani nie wiedziała jaka jest norma W związku z tym mam pytanie może któraś wie ile ta norma wynosi. Wyniki moge dopiero odebrać dziś ok 17.00 i zwariuje do tego czasu. Aaaaaaaaa i jeszcze jedno Czy piersi mogą już pobolewać tydzień po zapłodnieniu??? Bo istnieje szansa że jestem w ciąży tylko piersi bolą mnie na okres za wcześnie a na ciąże ... ?
Witaj Olka, niestety z badaniami nie pomogę, jestem zielona, ale na pewno odezwą się dziewczyny, które się znają i ci pomogą.
co do bolesnych piersi różnie to bywa. u mnie pierwsze symptomy ciąży wystąpiły bardzo wcześnie, właśnie tydzień po zapłodnieniu, ale to jest bardzo indywidualna sprawa. niektóre kobiety mają tak, inne inaczej. jeśli zwykle cię piersi nie bolą a w tym cyklu tak, to myślę, że jest szansa.... ale różnie to bywa...
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 13:01   #4716
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
Patka, super wieści! trzymam kciuki za twoją śliniankę, a nawet za obie! czyli urlop przebiga szczęśliwie z samymi dobrymi wieściami

a jak ty pieczesz ten chlebek? ja też chcę...........
Już Ci piszę jak ja pieczę chclebek, to jest na foremke taką 23 cm x 10 cm (mniej więcej)

0,5 kg mąki pszennej białej (ja daję tortową i też jest ok )
350 ml letniej wody
1 płaska łyżeczka soli
1 płaska łyżeczka drożdzy sypanych - ja daję w kostce tak na oko w zależności jaką masz kostkę

Do miski wlewamy wodę, dodajemy soł i drożdże. Mieszamy az wszystko dokładnie się rozpuści. Stopniowo dodajemy mąkę i łyżką drewnianą bądź ręką wyrabiamy ciasto. Można do tego dodać co się chce, np jak dodasz słonecznik to będziesz miała chceb słonecznikowy, jak dasz podsmażoną cebulkę to będzie chleb cebulowy, sezam, czosnek, pestki dyni... Blachę smarujemy olejem i posypujemy bułką tartą. Chleb przekładamy do blachy, wstawiamy do lekko rozgrzanego (ale nie gorącego) ciepłego piekarnika i zostawiamy na ok 50-60 minut do wyrośnięcia. ja daję wtedy temepraturę 50 stopni. Gdy wyrośnie tak, że wypełni niemal całą foremkę włączamy piekarnik tem 200 stopni i pieczemy ok 45-50 minut. Ja daję na termoobieg

Chlebek wychodzi naprawdę pyszny i wcale nie jest ani pracochłonny ani czosochłonny
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 13:07   #4717
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
Już Ci piszę jak ja pieczę chclebek, to jest na foremke taką 23 cm x 10 cm (mniej więcej)

0,5 kg mąki pszennej białej (ja daję tortową i też jest ok )
350 ml letniej wody
1 płaska łyżeczka soli
1 płaska łyżeczka drożdzy sypanych - ja daję w kostce tak na oko w zależności jaką masz kostkę

Do miski wlewamy wodę, dodajemy soł i drożdże. Mieszamy az wszystko dokładnie się rozpuści. Stopniowo dodajemy mąkę i łyżką drewnianą bądź ręką wyrabiamy ciasto. Można do tego dodać co się chce, np jak dodasz słonecznik to będziesz miała chceb słonecznikowy, jak dasz podsmażoną cebulkę to będzie chleb cebulowy, sezam, czosnek, pestki dyni... Blachę smarujemy olejem i posypujemy bułką tartą. Chleb przekładamy do blachy, wstawiamy do lekko rozgrzanego (ale nie gorącego) ciepłego piekarnika i zostawiamy na ok 50-60 minut do wyrośnięcia. ja daję wtedy temepraturę 50 stopni. Gdy wyrośnie tak, że wypełni niemal całą foremkę włączamy piekarnik tem 200 stopni i pieczemy ok 45-50 minut. Ja daję na termoobieg

Chlebek wychodzi naprawdę pyszny i wcale nie jest ani pracochłonny ani czosochłonny
Super, muszę spróbować.
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 13:10   #4718
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
Już Ci piszę jak ja pieczę chclebek, to jest na foremke taką 23 cm x 10 cm (mniej więcej)

0,5 kg mąki pszennej białej (ja daję tortową i też jest ok )
350 ml letniej wody
1 płaska łyżeczka soli
1 płaska łyżeczka drożdzy sypanych - ja daję w kostce tak na oko w zależności jaką masz kostkę

Do miski wlewamy wodę, dodajemy soł i drożdże. Mieszamy az wszystko dokładnie się rozpuści. Stopniowo dodajemy mąkę i łyżką drewnianą bądź ręką wyrabiamy ciasto. Można do tego dodać co się chce, np jak dodasz słonecznik to będziesz miała chceb słonecznikowy, jak dasz podsmażoną cebulkę to będzie chleb cebulowy, sezam, czosnek, pestki dyni... Blachę smarujemy olejem i posypujemy bułką tartą. Chleb przekładamy do blachy, wstawiamy do lekko rozgrzanego (ale nie gorącego) ciepłego piekarnika i zostawiamy na ok 50-60 minut do wyrośnięcia. ja daję wtedy temepraturę 50 stopni. Gdy wyrośnie tak, że wypełni niemal całą foremkę włączamy piekarnik tem 200 stopni i pieczemy ok 45-50 minut. Ja daję na termoobieg

Chlebek wychodzi naprawdę pyszny i wcale nie jest ani pracochłonny ani czosochłonny

O ja Cie krece, chyba tez upieke chleb. Dzisiaj zakupie foremke i
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 13:28   #4719
edi25
Raczkowanie
 
Avatar edi25
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Częstocowa
Wiadomości: 169
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

witam jestem na forum nowa i właśnie zaczynam starania o dzidziusia,próbowałam juz w tym cykl u ale cyba nic nie wyszło tak mi się wydaje,czekam na następny cykl 5 marca ma przyjsc @ i znów działam cykle mam co 28 dni więc licze dni płodne moze się uda
edi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 14:09   #4720
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

Cytat:
Napisane przez edi25 Pokaż wiadomość
witam jestem na forum nowa i właśnie zaczynam starania o dzidziusia,próbowałam juz w tym cykl u ale cyba nic nie wyszło tak mi się wydaje,czekam na następny cykl 5 marca ma przyjsc @ i znów działam cykle mam co 28 dni więc licze dni płodne moze się uda
Witamy Do 5 marca jeszcze daleko więc wszystko może sie jeszcze wydarzyć


Dziewczyny chlebek jest naprawdę prościutko w robocie, a jaki smak mój mąz to się rzuca na chlebek jak jest jeszcze cieplutki jest naprawde przepyszny
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 15:09   #4721
gooha3
Zadomowienie
 
Avatar gooha3
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 193
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

ech.....
z tą pracą to kicha.

juz lepiej zarabiałam roznoszac ulotki niz to.

Była to oferta dla grafika niewiele szczegolów. Dzisiaj sie dowiedziałam ze ten grafik ma pracować głównie jako ankieter i sekretarka i przedstawiciel z samochodem (własnym) w jednym, a jak bedzie miał czas to czasami coś w corelu jako grafik tez.

To wszystko za 6zł/h - kpina chyba jakaś

.....ale jeszcze w miedzy czasie pojawily sie dwa inne pomysly na prace wiec dalej kombinuje.
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008050301801830.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2f1fe0a70f.png


Mareczek 24 II 2010r

Karolinka 23 VIII 2012
gooha3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 17:18   #4722
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

dziś pojawił mi się mleczny, nieprzeźroczysty i wodnisty śluz (niepłodny chyba tak? ale czy to jest taaki na @??? ) a co najdziwniejsze to to że mi prawie nigdy śluzu nie widać tak go mało a teraz się lało!!

A temperaturę rano miałam też o dziwo wysoką 37,3
normalnie 37,3!!!! 1 raz mam tak wysoką temp.

Ale kto wie...może jeszcze opadnie np. dzień przed małpą albo..okaże się że mam gorączkę?


Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość

ja testy kupiłam w środę, w czwartek dostałam wiadomość, że wysłane, więc mam nadzieję, że w poniedziałek otrzymam paczuszkę (a może jeszcze dzisiaj ale raczej nie, bo nie wierzę, że nasza poczta ma taką prędkość...)... poprzednim razem też zamawiałam od tej samej użytkowniczki i szybciutko były... także jeśli zamawiałaś u tej samej, to wydaje mi się, że zdążą przyjść przed testowankiem... i wtedy mi napiszesz, że te testy ciążowe działają bo u mnie jak na razie zawsze jedna kreska bez cienia nawet drugiej była....
mam nadzieję że szybko przyjdą..i we wtorek bym już je miała!

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
a oto moj magiczny teścik powtorzony dzisiaj rano bo nie wierzyłam do konca ze zobaczylam te dwie kreseczki wczoraj i myslalam ze dzisiaj znikna:P :
Są 2 krechy jak nic!!!
Gratuluję!!!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 17:19   #4723
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
a oto moj magiczny teścik powtorzony dzisiaj rano bo nie wierzyłam do konca ze zobaczylam te dwie kreseczki wczoraj i myslalam ze dzisiaj znikna:P :
gratki pięknych dwóch kreseczek

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
No proszę A ja dziś idę na obiad z okazji pożegnania naszej szefowej. Ja nie wiem, jak zmieszczę w siebie żurek w chlebku, a do tego na drugie dwa mięsa z ziemniakami i surówkami, a potem ciasta?
mniam ... ale bym zjadła jakieś ciasteczko zrobiłas mi ochote na karpatke,może jutro upiecze

Cytat:
Napisane przez katarzinka Pokaż wiadomość
cześć kochane


zaciśnięte

i dla Ciebie osobisty

i dla całej reszty

no i gratulacje dla nowozaciążonych
zabiore jednego i również dziękuję

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki!!


Ale wiecie co?????????????????/


Dzisiaj byłam na usg tej mojej ślinianki. Wcześniej jak pamiętacie miałam jednego kamienia przy ujściu i tego już mam wyciągniętego a drugi kamień tkwił gdzieś glęboko i ten był duży. Otóż dzisiaj na usg okazało się, że ten duży kamień się skruszył i jest znacznie, znacznie mniejszy!!!!!! Ale minus taki że z drugiej strony zrobił się też mały kamień, ale poszłam od razu z wynikiem do lekarza i on powiedział, że obejdzie się bez operacji!!! Uff, jaka ulga!!! Normalnie nie wyobrażacie sobie jaki był huk jak mi kamień spadł z serca Bo wcześniej już miałam wizję tygodniowego pobytu w szpitalu i ogólnie nieciekawy widok... Lekarz powiedział, że mam jeść dużo kwaśnego to zwiększy wydzielanie śliny i te kamienie małe powinny wyjść. Tylko jak one wyjdą to mogą znów mi zatorować te ślinianki i trzeba będzie je wycinać... Ale to już pikuś - nie myślę o tym już teraz

Także teraz z jednej strony mi szkoda, że się zaszczepiłam przeciw tej żółtaczce, bo robiłam to z myślą właśnie o tej operacji, ale w sumie jak już wziełam pierwszą dawkę to wezmę i drugą i będe miała spokój


No to tyle narazie dobrych wieści

Chciałam dzisiaj piec chlebki, ale w sumie będę piec jutro, bo bułeczki na sniadanko są a chlebek upiekę jutro co by był świeży


Normalnie jestem szczęśliwa z powodu tej ślinianki
super że lepiej z Twoim zdrówkiem a na chlebek to m oże sie skuszę i kiedyś upieczę

Cytat:
Napisane przez edi25 Pokaż wiadomość
witam jestem na forum nowa i właśnie zaczynam starania o dzidziusia,próbowałam juz w tym cykl u ale cyba nic nie wyszło tak mi się wydaje,czekam na następny cykl 5 marca ma przyjsc @ i znów działam cykle mam co 28 dni więc licze dni płodne moze się uda
witamy i trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
ech.....
z tą pracą to kicha.

juz lepiej zarabiałam roznoszac ulotki niz to.

Była to oferta dla grafika niewiele szczegolów. Dzisiaj sie dowiedziałam ze ten grafik ma pracować głównie jako ankieter i sekretarka i przedstawiciel z samochodem (własnym) w jednym, a jak bedzie miał czas to czasami coś w corelu jako grafik tez.

To wszystko za 6zł/h - kpina chyba jakaś

.....ale jeszcze w miedzy czasie pojawily sie dwa inne pomysly na prace wiec dalej kombinuje.
teraz ciężko o dobrą pracę ,znajdziesz coś dla siebie
ale z tym wynagrodzeniem to przesadzili


......................... ......................... ...

ja właśnie wróciłam od mamy i jeszcze spotkałam się z przyjaciółką na kawce
zapomniałam wam rankiem napisac że dzis temp. gwałtownie podskoczyła to już coś , wczoraj wieczorem rozbolały mnie jajniki a dzis łupie mnie w krzyżu że ledwo się poruszam
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 17:29   #4724
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

właśnie odczytałam mail od allegrowiczki... wysłała już testy...może we wt. już będą albo nawet w pon
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 17:45   #4725
edi25
Raczkowanie
 
Avatar edi25
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Częstocowa
Wiadomości: 169
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

mam do was pytanie czy podczas owulki boli was jajnik jestem na początku,starań więc nie orientuję się w w wielu kwestiac w każdym bądź razie bardzo boję się że nie zajdę nabijam się różnymi Głupotami cały czs myślę jak to będzie mam nadzieję że za niedłuo będe moła się cieszyc z wami
edi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 18:11   #4726
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

Cytat:
Napisane przez edi25 Pokaż wiadomość
mam do was pytanie czy podczas owulki boli was jajnik jestem na początku,starań więc nie orientuję się w w wielu kwestiac w każdym bądź razie bardzo boję się że nie zajdę nabijam się różnymi Głupotami cały czs myślę jak to będzie mam nadzieję że za niedłuo będe moła się cieszyc z wami
mnie zawsze bolą jajniki jak na @ ,dzis nawet po skoku temperatury bolą bardzo plecy , czego dotąd nie odczuwałam
jedna ale bardzo ważna rada - nie "nabijaj sie głupotami" ,wiem z swojego doświadczenia że to bardzo trudne ale musisz byc dobrej myśli i nie szukaj u siebie objawów ciązy
ja chyba w 2 lub 3 cyklu starań wkręciłam sobie że jestem w ciązy bo wszystkie objawy (włącznie z wymiotami) świadczyły że @ nie przyjdzie ,lecz bardzo szybko się przekonałam że tak nie było
będzie dobrze
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 18:34   #4727
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

sweet jelly to Ty zaciążyłaś jak nic
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..


Edytowane przez aliisanka
Czas edycji: 2009-02-27 o 18:44
aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 18:40   #4728
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
dziś pojawił mi się mleczny, nieprzeźroczysty i wodnisty śluz (niepłodny chyba tak? ale czy to jest taaki na @??? ) a co najdziwniejsze to to że mi prawie nigdy śluzu nie widać tak go mało a teraz się lało!!

A temperaturę rano miałam też o dziwo wysoką 37,3
normalnie 37,3!!!! 1 raz mam tak wysoką temp.

Ale kto wie...może jeszcze opadnie np. dzień przed małpą albo..okaże się że mam gorączkę?
Następna zaciążona
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 18:44   #4729
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

Malinko, zmieniamy zawód? zostaniemy ginekologami, zobacz jak trafne mamy diagnozy
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..

aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 18:46   #4730
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
Malinko, zmieniamy zawód? zostaniemy ginekologami, zobacz jak trafne mamy diagnozy
to może mnie też postawicie jakąś diagnoze co bedzie za 2 tygodnie

mój setny post
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 18:49   #4731
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

Ula, jasne
jak tylko za 2 tyg, coś zauważę, dowiesz się o tym pierwsza

ps. na razie diagnozy są bezpłatne
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..

aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 18:52   #4732
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

witajcie
a teraz wiosna idzie to fasolki będa sie sypać
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 18:52   #4733
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
Ula, jasne
jak tylko za 2 tyg, coś zauważę, dowiesz się o tym pierwsza

ps. na razie diagnozy są bezpłatne
to super zaoszczędzę na ginku a gdybyś już miała cennik to napisz -ja płace w groszówkach
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 19:01   #4734
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

dra! bo na wiosnę wszystko zaczyna wyrastać..kiełkować...
tak więc i fasolki w brzuszkach..z nasionek (plemniki) i ziemi (jajeczko) zaczyna wyrastać mały dzidziuś najpierw fasolka, potem łodyżka...potem liście..itd itd...

ula
, no to działaj działaj
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..

aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 19:50   #4735
edi25
Raczkowanie
 
Avatar edi25
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Częstocowa
Wiadomości: 169
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

miejmy,nadzieję,że,ta,wio sna,taka,będzie

Edytowane przez edi25
Czas edycji: 2009-02-27 o 19:52
edi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 19:53   #4736
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
witam
dziś też nie miałam czasu żeby tu zajrzeć, ale za to czuję że w pełni się uwolniłam od mani zajścia w ciążę! nie wiem jakim cudem ale przestałam o tym w końcu myśleć, i wręcz pomyślałam..że przecież we dwójkę nie jest Nam źle, jest super i mamy czas na wszystko może nie jest to idealne myślenie, ale zawsze to lepiej niż obsesyjne myśli o zajściu w ciążę, i co miesięczne dołowanie tak więc, ten miesiąc miał być mój, bo Wy Słoneczka wierzycie w to, ale jeśli nie będzie, to nic się nie stanie, jak nie teraz to za kilka lat, w końcu młoda jestem i to nie jest wkręcanie samej siebie, o nie! nie tym razem teraz naprawdę czuję się wyzwolona

ale za to trzymam za Was Kochane kciuki i oczywiście nadal jestem tutaj, żeby Wam czasem pomarudzić

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Co do sukien ślubnych
jestem typem SROKI, i to co się świeci to mnie pociąga, między innymi złoto (które już podobno niemodne ) tipsy, które też już podobno wychodzą z mody, i ciuchy, które ...są seksi tak więc wracając do sukien ślubnych, oczywiście musiała być modna, NIE skromna i takie tam więc suknię upatrzyłam i kupiłam.. może pewnie co niektórzy by stwierdzili że takie bezy, bogato zdobione są nie modne, ale ja to ja :P inna jak tylko się da, nie koniecznie w skromny sposób Swoją cenę nie powiem miała dużą, ale jaka pamiątka za to
ja tez wyluzowalam. Nie nastawiam sie ze zajde teraz w ciaze. Troche nie mam czasu w tym cyklu myslec tylko o dzidzi. I w ogole wyluzowalam jak zobaczylam 3-miesieczna coreczke kolezanki - stwierdzilam, o rany takie malenstwo, juz zapomnialam ze takie dziecko trzeba caly czas zabawiac nosic, karmic, itd Moj juz taki wyrosniety (16miesiecy). No i w koncu roznica wieku im wieksza tym lepsza, przynajmniej maly bedzie bardziej samodzielny
To juz 4 cykl staran. Przy pierwszym dziecku wyszlo nam za pierwszym razem, a tu taka w sumie niespodzianka...

Ps. ja tez mialam suknie-beze Uwielbiam suknie okropnie szerokie na dole. Czulam sie jak ksiezniczka w bajce (jakos prosta suknia mi sie bardziej z sylwestrem kojarzy niz z weselem - tylko nie bijcie mnie)


Cytat:
Napisane przez kees26 Pokaż wiadomość


A ja zakupiłam w aptece wczoraj testy owulacyjne. Tylko nie mam pojęcia od kiedy mam zacząć je stosować, skoro ostatni cykl trwał 33 dni, a zwykle trwa ok. 28-29
najlepiej zaczac jak sie pojawi pierszy sluz plodny (ja przynajmniej tak robilam, bo z obserwacji wynika ze ok 4 dnia ze sluzem mialam owu). A jesli nie wyczuwasz sluzu, to pewnie w 12-13dc. W kazdym razie najlepiej potraktowac 28 dni (czyli najkrotszy) jako dlugosc cyklu i zastosowac sie do instrukcji z opakowania.

Cytat:
Napisane przez edi25 Pokaż wiadomość
mam do was pytanie czy podczas owulki boli was jajnik jestem na początku,starań więc nie orientuję się w w wielu kwestiac w każdym bądź razie bardzo boję się że nie zajdę nabijam się różnymi Głupotami cały czs myślę jak to będzie mam nadzieję że za niedłuo będe moła się cieszyc z wami

mnie nigdy nie boli jajnik na owu. Nigdy nie spotkalam sie z tym, zebym wyczula owu, bo kluje mnie jajnik. Teraz mi sie zdarza ewidentnie po owu, ze jajniki mnie kluja. Ale przed nie.

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
Malinko, zmieniamy zawód? zostaniemy ginekologami, zobacz jak trafne mamy diagnozy
chyba wrozkami
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 20:28   #4737
edzia
Rozeznanie
 
Avatar edzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Roma-Kraków
Wiadomości: 556
GG do edzia Send a message via Skype™ to edzia
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

Dobry wieczór Wszystkim

PatkaM84 mniam mniam przepis na chlebek się przyda na pewno spróbuję sobie zrobić a jeżeli chodzi o tą szczepionkę na żółtaczkę to myślę,że dobrze zrobiłaś że się zaszczepiłaś i weź wszystkie dawki bo nie wiadomo kiedy Ci się może przydać ja w sumie tak przez przypadek się zaszczepiłam i moje szczęście bo jak się okazało,że muszę mieć laporoskopię miałam jak znalazł a tak to by mi się odwlekło o kilka miesięcy a tyle dobrze,że ta szczepionka jest na wiele lat potem tylko robią jakieś próby odpornościowe


edi25 witamy w naszym gronie i mocno nie będę nic więcej Ci pisac bo wszystko napisała Ci już ulka87 i myślę tak jak ona

gooha3 z dobra pracą to teraz chyba nie mały problem ale myślę,że sobie na pewno poradzisz i mocno kombinuj dalej!!!

katarzinka ja też biorę sobie jednego

ula87 mnie też dzisiaj podskoczyła tempka i bola mnie nadal jajniki i mam silny bół krzyży ja Ty miejmy nadzieje,że są to pozytywne objawy
Jak masz ochote to częstuję ciastem właśnie upiekłam snikersa bo jutro mamy miec gości i musiałam coś wymyśleć. Jutro tylko na szybkiego zrobie pizze i wystarczy ile mozna jeść

alisanka jakie są terminy na wizytę do Ciebie

Mocno ściskam Wszystkie :przytu l:
edzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 21:18   #4738
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
sweet jelly to Ty zaciążyłaś jak nic
Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Następna zaciążona

tfu tfu..by nie zapeszyć!!!!

A tak na poważnie... nie żartujecie? Tak myślicie ? Bo ja nie wiem czy to śluz na @ czy na dzidzie? Nigdy nie pamiętam jaki śluz co oznacza!!

Ciekawe jaką jutro będę mieć temperaturkę!?
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 21:46   #4739
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

sweet jelly, no cóż, przygotuj się na okrągły brzuszek
koniec z talią osy :P

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Celka, proszę mnie nie obrażać, jestem lekarzem, w końcu diagnozy znam :P
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..

aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 22:03   #4740
DAnia
Zadomowienie
 
Avatar DAnia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 687
GG do DAnia
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008/2009 roku część IV

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
Celka, proszę mnie nie obrażać, jestem lekarzem, w końcu diagnozy znam :P
aliisanka a recepty jak coś też wypisujesz? A swoją drogą to oby jak najwięcej było tutaj takich pozytywnych diagnoz Może faktycznie ta wiosna tak dobrze działa... Mam nadzieję, że na nas wszystkie
DAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.