Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - część II - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-18, 11:15   #4711
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
iść na politechnikę podejrzewam, że łatwiej byłoby się przenieś w razie czego z PWr do nas niż na odwrót

też jakbym miała możliwość poszłabym na PWr
choć bardzo lubię swoją uczelnię, tak plan mojego kierunku na polibudzie jest ciekawszy. no ale może biotechnolożki powinny się wypowiedzieć
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 11:23   #4712
bialaRoza
Wtajemniczenie
 
Avatar bialaRoza
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 287
GG do bialaRoza
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez kolorowatecza Pokaż wiadomość
Dziewczyny... Potrzebuję porady..
Wybrałam w końcu - po roku czasu - kierunek na który chcę isć.
Jest to biotechnologia. I teraz...
Waham się między UP a PWr...
Bo z jednej strony UP oferuje tylko jedną specjalość, a PWr 4, ale z drugiej średnio widzę się stricte na politechnice...
Cóż począć ?
albo zrobic inżyneira na UP, a potem dostać się na mgr na Politechnikę Tutaj będzie Ci łatwiej, a potem specjalność weźmiesz sobie jaką chcesz
__________________
studia

bialaRoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 12:06   #4713
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość

też jakbym miała możliwość poszłabym na PWr
gdyby człowiek to wiedział od razu po maturze
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 12:15   #4714
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
gdyby człowiek to wiedział od razu po maturze
ja wiedziałam, ale i tak nic nie mogłam zrobić z taką maturą jaką miałam
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 12:19   #4715
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
ja wiedziałam, ale i tak nic nie mogłam zrobić z taką maturą jaką miałam
tzn. ja składałam i się dostałam na gik, ale stchórzyłam
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 12:21   #4716
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
tzn. ja składałam i się dostałam na gik, ale stchórzyłam
a, bo w waszej rekrutacji otworzono akurat GiK na PWr tylko i tak połowa prowadzących tam jest od nas z UP na GiK to ja bym nie poszła
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 13:36   #4717
Charlotte1103
Zakorzenienie
 
Avatar Charlotte1103
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ONA/DWR
Wiadomości: 8 954
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

znacie jakas dobra przychodnie we wroclawiu gdzie wypisza mi bez wiekszego problemu zwolnienie z jednego dnia zajec?
__________________
A.
Charlotte1103 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-18, 20:28   #4718
yarrowia
Zadomowienie
 
Avatar yarrowia
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 334
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez kolorowatecza Pokaż wiadomość
Dziewczyny... Potrzebuję porady..
Wybrałam w końcu - po roku czasu - kierunek na który chcę isć.
Jest to biotechnologia. I teraz...
Waham się między UP a PWr...
Bo z jednej strony UP oferuje tylko jedną specjalość, a PWr 4, ale z drugiej średnio widzę się stricte na politechnice...
Cóż począć ?
Polibuda tylko tak strasznie brzmi ja też uważam, że lepiej postawić na PWr, chociaż do naszego UP nic nie mam będzie ci zależało to dasz sobie radę
__________________
Mały mistrz na tropie
yarrowia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 20:56   #4719
zollla
Wtajemniczenie
 
Avatar zollla
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 110
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez yarrowia Pokaż wiadomość
Polibuda tylko tak strasznie brzmi ja też uważam, że lepiej postawić na PWr, chociaż do naszego UP nic nie mam będzie ci zależało to dasz sobie radę
Tak, lepiej na PWr
A czemu? Bo po prostu otwiera to więcej serc pracodawców po przeczytaniu CV...
niestety często bardzo niesprawiedliwie, ale tak jest.
Tym bardziej, że naprawdę wątpię, że jest tam trudniej... Biotechnologia jest zdecydowanie najtrudniejszym kierunkiem na WNoŻ u nas na UP.

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

yarrowia jak Ci tam jest na PŁ? czym się będziesz zajmować na mgr?
__________________
"inne usta nie kołyszą światem..."
M. Hillar

zollla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 22:12   #4720
zuczek89
Raczkowanie
 
Avatar zuczek89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez kolorowatecza Pokaż wiadomość
Dziewczyny... Potrzebuję porady..
Wybrałam w końcu - po roku czasu - kierunek na który chcę isć.
Jest to biotechnologia. I teraz...
Waham się między UP a PWr...
Bo z jednej strony UP oferuje tylko jedną specjalość, a PWr 4, ale z drugiej średnio widzę się stricte na politechnice...
Cóż począć ?
To jest obojętne na jaką uczelnię pójdziesz. Pracy i tak praktycznie po tym nie ma, więc idź tam, gdzie łatwiej (UP?) :P
A całkiem na poważnie, to zależy od tego, o czym chcesz się uczyć przez 5 lat na tej biotechnologii...u nas wszystko się kręci wokół żywności, dopiero na mgr jest "bardziej biotechnologicznie", na polibudzie z tego co słyszałam, to jest znowu sama chemia przez 5 lat.
__________________
..::Nie szukaj szczęścia: nie pozwoli się odnaleźć. Przygotuj się do przyjęcia go, a nadejdzie::..
zuczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 22:46   #4721
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Nie planuje absolutnie w Polsce zostawać, także perspektywa pracy po tym kierunku tak po prawdzie jest mi absolutnie obojętna
Byłam już na "przyszłościowym i zapewniającym pracę kierunku" i było do dupy, więc po roku pracy chcę iść na coś, czego zechcę się uczyć
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-18, 23:56   #4722
zuczek89
Raczkowanie
 
Avatar zuczek89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez kolorowatecza Pokaż wiadomość
Nie planuje absolutnie w Polsce zostawać, także perspektywa pracy po tym kierunku tak po prawdzie jest mi absolutnie obojętna
Byłam już na "przyszłościowym i zapewniającym pracę kierunku" i było do dupy, więc po roku pracy chcę iść na coś, czego zechcę się uczyć
Wobec tego lepszym wyborem wg mnie będzie polibuda.
__________________
..::Nie szukaj szczęścia: nie pozwoli się odnaleźć. Przygotuj się do przyjęcia go, a nadejdzie::..
zuczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 11:19   #4723
Piranha122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 29
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Dziewczyny mam pytanie odnośnie ośrodków zdrowia. Czy mogę się zapisać do jakiegoś na legitymację studencką? Fajnie byłby gdyby był tam lekarz pierwszego kontaktu i ginekolog. Co muszę mieć ze sobą aby zapisać się do jakiegoś ośrodka? Jaki gabinet polecacie?
Piranha122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 19:15   #4724
5f1447851d3ba77d64f785ed4a041c7f75da4f2c_6000db02776ef
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez Piranha122 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie odnośnie ośrodków zdrowia. Czy mogę się zapisać do jakiegoś na legitymację studencką? Fajnie byłby gdyby był tam lekarz pierwszego kontaktu i ginekolog. Co muszę mieć ze sobą aby zapisać się do jakiegoś ośrodka? Jaki gabinet polecacie?
Scanmed przy Parkowej. Ja jestem bardzo zadowolona z ich usług. Tylko, że zapisując się tam, od razu zostajesz od rejestrowana z miejsca, gdzie chodziłaś wcześniej (poradnia, ośrodek zdrowia).
5f1447851d3ba77d64f785ed4a041c7f75da4f2c_6000db02776ef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 20:14   #4725
angaelii
Raczkowanie
 
Avatar angaelii
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 102
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Hej dziewczyny, mam ogromny problem, bo jestem już po maturach, ale nie jestem do końca pewna na jaką uczelnię mam iść. Na politechnice nie liczy się już geografia, więc mogłabym startować na kierunki z niskimi progami, na które miałabym szansę dostać się z samą matematyką, np. oschorna środowiska, zarządzanie, telekomunikacja. Ale nie wiem czy się opłaca, mając do wyboru jeszcze praktycznie cały UP i geologię na UWr. Niby na UP byłoby mi łatwiej (?), ale polibuda ładniej wygląda w CV (jak napisała koleżanka wyżej ). Doradzicie coś?
Nie mam jakiegoś wymarzonego kierunku studiów, chcę iść po prostu tam, gdzie sobie poradzę i gdzie w ogóle się dostanę. A zdawałam geografię i matematykę rozszerzoną.
angaelii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 20:56   #4726
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez angaelii Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam ogromny problem, bo jestem już po maturach, ale nie jestem do końca pewna na jaką uczelnię mam iść. Na politechnice nie liczy się już geografia, więc mogłabym startować na kierunki z niskimi progami, na które miałabym szansę dostać się z samą matematyką, np. oschorna środowiska, zarządzanie, telekomunikacja. Ale nie wiem czy się opłaca, mając do wyboru jeszcze praktycznie cały UP i geologię na UWr. Niby na UP byłoby mi łatwiej (?), ale polibuda ładniej wygląda w CV (jak napisała koleżanka wyżej ). Doradzicie coś?
Nie mam jakiegoś wymarzonego kierunku studiów, chcę iść po prostu tam, gdzie sobie poradzę i gdzie w ogóle się dostanę. A zdawałam geografię i matematykę rozszerzoną.
doradzimy jak trochę bardziej nakierujesz jakiego typu praca cię interesuje, bo w sumie w jaki sposób mamy ci doradzić jak z tymi przedmiotami możesz iść praktycznie na każdy kierunek?
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 19:28   #4727
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

To i ja mam do was pytanie jak jest na ekonomii na UP? Czy pracodawca widząc że skończyłem ową uczelnie a nie wrocławski lub ekonomiczny bedzie chcial przyjąć? Wiem że to wszystko jest uzależnione od innych czynników. Z tego co przeglądałem tutaj jest dużo innych "przyrodniczych" przedmiotów. No i ta specjalność do końca sam nie wiem co ona mi da? Chcialbym pracować np. w banku, czy jako księgowy itp. to taka specjalność mi nie pomoże zbytnio?

Myślałem iść na 1 rok do UP poprawiać maturę bo poszła nie tak jak bym chcial i się przenieść tzn. złożyć papiery na inną uczelnie. Byłaby wtedy możliwość np. przepisania ocen?
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 19:52   #4728
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
To i ja mam do was pytanie jak jest na ekonomii na UP? Czy pracodawca widząc że skończyłem ową uczelnie a nie wrocławski lub ekonomiczny bedzie chcial przyjąć? Wiem że to wszystko jest uzależnione od innych czynników. Z tego co przeglądałem tutaj jest dużo innych "przyrodniczych" przedmiotów. No i ta specjalność do końca sam nie wiem co ona mi da? Chcialbym pracować np. w banku, czy jako księgowy itp. to taka specjalność mi nie pomoże zbytnio?

Myślałem iść na 1 rok do UP poprawiać maturę bo poszła nie tak jak bym chcial i się przenieść tzn. złożyć papiery na inną uczelnie. Byłaby wtedy możliwość np. przepisania ocen?
Odpowiedź na ostatnie pytanie: możliwe, że tak Tylko to też od wielu rzeczy zależy, czasami wystarczy, że powiesz, że zaliczyłeś już taki przedmiot, przynosisz indeks i masz przepisaną ocenę, a czasami prowadzący wymaga, abyś zapoznał go z programem przedmiotu jaki zrealizowałeś i wyrywkowo z czegoś zapyta. No i humor i zwyczaje prowadzącego też odgrywają dużą rolę.

Ekonomia na UP jest typową "żywnościową" ekonomią, ta specjalizacja w karierze bankowej niespecjalnie Ci się przyda.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 15:45   #4729
Diana_93
Raczkowanie
 
Avatar Diana_93
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 77
GG do Diana_93
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Hej dziewczyny i chłopaki, mam takie pytanie...
Od dawna interesuję się zdrowym odżywianiem, naturalną pielęgnacją, roślinami i ich działaniem na organizm człowieka, chemią żywności, lekami itp. na jaki kierunek bym się nadawała, czy w ogóle na UP się nadaję? Bo już sama nie wiem. Pierwotnie miałam iść na germanistykę (co widać po mojej maturze) szczególnie pchała mnie na to rodzina ale raczej nie chciałabym się użerać z dzieciakami w szkole. Sama zastanawiam się nad studium farmaceutycznym a później dietetyką zaoczną (lub na odwrót) bo podoba mi się praca w aptece i pomoc ludziom ale nie wiem czy byłby to dobry pomysł.

Jest ktoś z Was na medycynie roślin?

Dodam, że niestety nie zdawałam na maturze ścisłych przedmiotów, mam tylko obowiązkową matematykę podst., polski podst., niemiecki rozsz. + podst. i angielski podst., czy jest szansa żebym dostała się na UP?

Według wzoru na stronie uczelni wyszło mi 26,55 punktów. Wiem - mało :/, ale patrząc na zeszłoroczne progi to może bym się dostała na inny pokrewny kierunek zgodny z moimi zainteresowaniami (bo na technologię żywności to nie mam szans i żywienie człowieka też raczej nie)?

Edytowane przez Diana_93
Czas edycji: 2013-05-25 o 16:07
Diana_93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-25, 15:58   #4730
5f1447851d3ba77d64f785ed4a041c7f75da4f2c_6000db02776ef
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez Diana_93 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny i chłopaki, mam takie pytanie...
Od dawna interesuję się zdrowym odżywianiem, naturalną pielęgnacją, roślinami i ich działaniem na organizm człowieka, chemią żywności itp. na jaki kierunek bym się nadawała?

Jest ktoś z Was na medycynie roślin?

Dodam, że niestety nie zdawałam na maturze ścisłych przedmiotów, mam tylko obowiązkową matematykę podst., polski podst., niemiecki rozsz. + podst. i angielski podst., czy jest szansa żebym dostała się na UP?

Według wzoru na stronie uczelni wyszło mi 26,55 punktów. Wiem - mało :/, ale patrząc na zeszłoroczne progi to może bym się dostała na inny pokrewny kierunek zgodny z moimi zainteresowaniami (bo na technologię żywności to nie mam szans)?
Musisz wiedzieć, że medycyna roślin to prawie to samo co rolnictwo/ ogrodnictwo. Z tyloma punktami na pewno się dostaniesz na ten kierunek ale musisz sobie odpowiedzieć czy aby na pewno to Cię interesuje. Przejrzyj program tych studiów.

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Diana tutaj dowiesz się więcej o kierunku http://www.rol.up.wroc.pl/dydaktyka
5f1447851d3ba77d64f785ed4a041c7f75da4f2c_6000db02776ef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 16:06   #4731
yarrowia
Zadomowienie
 
Avatar yarrowia
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 334
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez Diana_93 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny i chłopaki, mam takie pytanie...
Od dawna interesuję się zdrowym odżywianiem, naturalną pielęgnacją, roślinami i ich działaniem na organizm człowieka, chemią żywności itp. na jaki kierunek bym się nadawała?

Czym się różni żywienie człowieka (czy to jest dietetyka?) od technologia żywności i żywienie człowieka?
Żywienie człowieka jest nowym kierunkiem, który rusza dopiero w tym roku, więc nikt na prawdę nie wie co i jak tam będzie wyglądało. Nawet nie ma planu studiów na stronie wydziałowej Według mnie to bezsensowny pomysł tworzyć tak podobny kierunek do TŻ
Technologia żywności jest raczej o wytwarzaniu/przetwarzaniu produktów spożywczych, więcej tam technicznych przedmiotów, o tym jak działają maszyny, jakie zachodzą procesy w produkcji. odżywianie to tak przy okazji lub na studiach magisterskich.

Cytat:
Dodam, że niestety nie zdawałam na maturze ścisłych przedmiotów, mam tylko obowiązkową matematykę podst., polski podst., niemiecki rozsz. + podst. i angielski podst., czy jest szansa żebym dostała się na UP?
na stronie rekrutacyjnej są progi punktowe z zeszłego roku. podstaw sobie pod wzór swoje potencjalne wyniki i zobaczysz czy masz szanse.
Tylko....to wszystko są studia inżynierskie, a więc opierają się na przedmiotach ścisłych. Zastanów się czy na pewno takie rzeczy cię interesują
__________________
Mały mistrz na tropie
yarrowia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 21:24   #4732
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Nie wiedziałam, że piątek po Bożym Ciele to tylko zawieszenie zajęć, które później trzeba odrobić

http://www.up.wroc.pl/ogloszenia/181...2013_roku.html
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 09:22   #4733
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że piątek po Bożym Ciele to tylko zawieszenie zajęć, które później trzeba odrobić

http://www.up.wroc.pl/ogloszenia/181...2013_roku.html

u nas mówili o tym cały czas, szczególnie na fizyce, która mamy w piątek
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 14:54   #4734
manusia16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 56
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

nam na szczęście odpuścili odrabianie, a też tylko fizykę mamy
manusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 10:40   #4735
Arthadel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 5
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cześć wszystkim

Chciałabym pójść na architekturę krajobrazu, stąd też pytanie, czy się opłaca? Jaka jest Wasza opinia na temat tego kierunku?

Również jak wyglądają egzaminy z rysunku? Przeglądając stronę uczelni nie zauważyłam niestety ich opisu.

Zdrówko ; )
Arthadel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 17:07   #4736
amella9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 36
GG do amella9
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Witam, takie małe pytanie mam, jest tutaj ktoś studiujący Bezpieczeństwo żywności ? Chodzi mi o Biofizykę jaką macie książkę do niej czy może jest to LABORATORIUM fizyki, biofizyki,agrofizyki ? H.Kleszczyńska,M.Kiliana, J.Kuczery.
Jakie ćwiczenia was obowiązują ?
amella9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 21:36   #4737
Charlotte1103
Zakorzenienie
 
Avatar Charlotte1103
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ONA/DWR
Wiadomości: 8 954
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

macie moze jakies rozbojniki z chemii organicznej i egzaminy z chemii? jesli tak to byłabym bardzo wdzieczna
__________________
A.
Charlotte1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 06:39   #4738
manusia16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 56
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez Charlotte1103 Pokaż wiadomość
macie moze jakies rozbojniki z chemii organicznej i egzaminy z chemii? jesli tak to byłabym bardzo wdzieczna
dostałam tylko takie coś od koleżanki http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/lollinco/technol...mia+organiczna

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

hmm... zamiast tych kwadracików ma być chomikuj. pl
manusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 12:46   #4739
Charlotte1103
Zakorzenienie
 
Avatar Charlotte1103
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ONA/DWR
Wiadomości: 8 954
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

dzieki zawsze cos sie przyda
__________________
A.
Charlotte1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 14:59   #4740
Nitek 03
Przyczajenie
 
Avatar Nitek 03
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 16
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki - cz

Cytat:
Napisane przez Arthadel Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim

Chciałabym pójść na architekturę krajobrazu, stąd też pytanie, czy się opłaca? Jaka jest Wasza opinia na temat tego kierunku?

Również jak wyglądają egzaminy z rysunku? Przeglądając stronę uczelni nie zauważyłam niestety ich opisu.

Zdrówko ; )
podbijam, też jestem ciekawa bo właśnie mam zamiar iść na architekture na uniwersytet przyrodniczy albo politechnike krakowską
i ile wynosi opłata administracyjna?
__________________
_________________________ _____________
Yeah!! Welcome to UP.AK
Nitek 03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.