Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-27, 19:12   #4741
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Właśnie...

Hmm... To trzeba będzie uważać na cło i ogarnąć pędzlowe must have z tej marki

Pięknie Ci w tym kolorze
wybrałam wstępnie 2 szt za 18 i 19 dolarów, ale przesyłka to 14 więc jak ktoś by się dołączył...
a do jakiej kwoty jest najmniejsze prawdopodobieństwo oclenia ? macie jakieś doświadczenia?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 07:06   #4742
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
wiesz co, ciezko mi sie nieco samej przyzwyczaić nastepnym raem wezmę inny odcien z ciekawosci W sumie ja mam maly wybór, bo do moich teczówek to z 3-4 najwyzej będa widoczne, jak mówiła Pani w sklepie
Brązowookie mają najgorzej z soczewkami koloryzującymi, bo musi być w pełni kryta a nie jedynie "koloryzująca" czyli barwiona. Inaczej nic nie widać Też kiedyś kombinowałam z soczewkami, dosyć długo nosiłam pogłębiającą zieleń (taki kolor butelkowy) a raz spróbowałam niebieskiej (taki błękit, w pełni kryjąca) i wyglądam jak ufo... Strasznie nienaturalny efekt
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 07:41   #4743
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Brązowookie mają najgorzej z soczewkami koloryzującymi, bo musi być w pełni kryta a nie jedynie "koloryzująca" czyli barwiona. Inaczej nic nie widać Też kiedyś kombinowałam z soczewkami, dosyć długo nosiłam pogłębiającą zieleń (taki kolor butelkowy) a raz spróbowałam niebieskiej (taki błękit, w pełni kryjąca) i wyglądam jak ufo... Strasznie nienaturalny efekt
Zalezy jakie brązowookie Jak ktos ma jasne piwne, to spoko, ale jak ciemny braz to trochę ciezko
Ja sie zdziwiłam, bo kolor jest naprawde mocny niebieski Nastepnym razem wezme jasniejsze, bo podobaja mi sie takie wodniste blue, chciałam do razu takie, ale wolałam najpierw sprawdzic ciemniejsze czy coś widac będzie
Ale komfort noszenia jest taki se. Soczewski wieksze sa od korekcyjncyh zwykłych, ciezko mi sie w oko je ładuje, no i nie jest ostrosc widzenia po bokach u dołu komfortowa - taka lekka mgiełka.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 07:55   #4744
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zalezy jakie brązowookie Jak ktos ma jasne piwne, to spoko, ale jak ciemny braz to trochę ciezko
Ja sie zdziwiłam, bo kolor jest naprawde mocny niebieski Nastepnym razem wezme jasniejsze, bo podobaja mi sie takie wodniste blue, chciałam do razu takie, ale wolałam najpierw sprawdzic ciemniejsze czy coś widac będzie
Ale komfort noszenia jest taki se. Soczewski wieksze sa od korekcyjncyh zwykłych, ciezko mi sie w oko je ładuje, no i nie jest ostrosc widzenia po bokach u dołu komfortowa - taka lekka mgiełka.
Wiem o co chodzi, te kryjące były już dla mnie nie do przejścia. Za grube i właśnie bardzo pogarszały widzenie + dyskomfort na oku więc Chętnie bym spróbowała jakiś szarych/rozjaśniających, niebieskie nie są dla mnie
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 08:03   #4745
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Wiem o co chodzi, te kryjące były już dla mnie nie do przejścia. Za grube i właśnie bardzo pogarszały widzenie + dyskomfort na oku więc Chętnie bym spróbowała jakiś szarych/rozjaśniających, niebieskie nie są dla mnie
One nie sa grube, tylko własnie kryjące i nie widzi sie cały czast ostro jak w czystych. Bo poza tym dyskomfortu nie mam, nie czuje ich na gałce
Ty możesz takie jednodniowe, one maja naturalne bardzo jasne barwienie, ja jednodniowe niestety - nic nie byłoby widać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 08:23   #4746
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
One nie sa grube, tylko własnie kryjące i nie widzi sie cały czast ostro jak w czystych. Bo poza tym dyskomfortu nie mam, nie czuje ich na gałce
Ty możesz takie jednodniowe, one maja naturalne bardzo jasne barwienie, ja jednodniowe niestety - nic nie byłoby widać
A jakie masz na myśli? Widziałam, że Acuvue ma jakąś serię "define", ale coś czuje, że niewiele będzie widać Większość soczewek jak dotąd raczej przyciemniała mi kolor.. także nie o to chodzi Ponadto były bardzo niewygodne - mam wrażliwe oczy. A poza tym wychodziły poza tęczówkę.. to dopiero wygląda creepy
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 09:00   #4747
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
wybrałam wstępnie 2 szt za 18 i 19 dolarów, ale przesyłka to 14 więc jak ktoś by się dołączył...
a do jakiej kwoty jest najmniejsze prawdopodobieństwo oclenia ? macie jakieś doświadczenia?
Hmm... Nie wiem właśnie. Z zenkowego wątku wynika, że UC przepuszcza paczki tak do ok. 250zł, ale pewności nie mam. Ja i tak nie wiem w sumie czy coś bym wybrała teraz, bo potrzebuję pędzla do różu najbardziej, a to min. 32$

Użyłam dziś pierwszy raz 128 i całkiem nieźle nakłada róż
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 09:50   #4748
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Powiem wam, ze dziwnie się szuję jako niebieskooka za duzo koloru teraz na twarzy mam
Chyba pomyliłaś wątki...

Nie ciągnijcie już tutaj tego oftopu, plis. Bo wchodzę któryś już raz, żeby zobaczyć co nowego i czytam o soczewkach, a jakby nie było są 2 inne wątki wielotematyczne i w jednym z nich rozpoczęcie takiej dyskusji byłoby o wiele bardziej na miejscu niż tutaj Albo choć napiszcie przy okazji coś zgodnego z tematem


Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Hmm... Nie wiem właśnie. Z zenkowego wątku wynika, że UC przepuszcza paczki tak do ok. 250zł, ale pewności nie mam. Ja i tak nie wiem w sumie czy coś bym wybrała teraz, bo potrzebuję pędzla do różu najbardziej, a to min. 32$

Użyłam dziś pierwszy raz 128 i całkiem nieźle nakłada róż


Ja go dosyć lubię, choć zdecydowanie wole 127
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2015-09-28 o 09:53
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 09:54   #4749
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Neath, jeszcze przypomniała mi się jedna szminka jaka mogłaby Ci się spodobać - Speak Lauder.
Co do Heroiny zwątpiłam, ale Violetta jakaś dziwna się wydaje także
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 10:24   #4750
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja go dosyć lubię, choć zdecydowanie wole 127
Myślałam o 127, ale akurat nie było. Jaki jest w porównaniu do 128? Do czego jest lepszy/bardziej przydatny?
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Neath, jeszcze przypomniała mi się jedna szminka jaka mogłaby Ci się spodobać - Speak Lauder.
Co do Heroiny zwątpiłam, ale Violetta jakaś dziwna się wydaje także
Spojrzałam na swatche i SL jest bardzo ładna Ciekawe jak wygląda w porównaniu do Lustering, bo tego nie znalazłam.

Ostatnio coś czytałam, że BW mogą mieć ciężko dobrać pasujący fiolet i chyba to się potwierdza Tak obiektywnie patrząc, lepiej mi w czerwieniach i różach. Nawet lekki, niezbyt pomarańczowy koral jak w Relentlesly Red czy Impassioned jest ok. W Heroine wydaję się lekko umarła, muszę jeszcze pokombinować z resztą makijażu, żeby to pasowało...
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 10:53   #4751
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ja w śliwkach typu Craving, Capricious czuję się nieźle natomiast fioletów na ustach nie próbowałam. Ta Heroina faktycznie może coś z klimatów śmierci przywołać..
Ciężko jest w sumie dostać coś fajnego i fioletowego więc chyba nie mam bluzek w tym kolorze..
http://ubierajsieklasycznie.pl/jaki-...n-fioletowego/ idealna byłaby purpura
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 11:25   #4752
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A jakie masz na myśli? Widziałam, że Acuvue ma jakąś serię "define", ale coś czuje, że niewiele będzie widać Większość soczewek jak dotąd raczej przyciemniała mi kolor.. także nie o to chodzi Ponadto były bardzo niewygodne - mam wrażliwe oczy. A poza tym wychodziły poza tęczówkę.. to dopiero wygląda creepy
Ciba Vision - Freshlook.
Generalnie powiem tak,że zupełnei inaczej czuje i wygladą kolory cieni do niebieskich oczu. Wydaje mi sie, ze do brazu wiecej pasuje
Mnie poza tęczówke wychodzi tylko ta przezroczysta część.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 12:02   #4753
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja w śliwkach typu Craving, Capricious czuję się nieźle natomiast fioletów na ustach nie próbowałam. Ta Heroina faktycznie może coś z klimatów śmierci przywołać..
Ciężko jest w sumie dostać coś fajnego i fioletowego więc chyba nie mam bluzek w tym kolorze..
http://ubierajsieklasycznie.pl/jaki-...n-fioletowego/ idealna byłaby purpura
Nie testowałam nigdy Craving ani Capricious, ale mam kredkę Bourjois Plum Russian i jest ok, ale bez szału.

Z purpurą będzie ciężko

Corii, wg mnie najwięcej kolorów cieni pasuje przy ciemnobrązowych oczach
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 12:17   #4754
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Corii, wg mnie najwięcej kolorów cieni pasuje przy ciemnobrązowych oczach
No chyba tak

A i testowałam dzisiaj szminki Mattene - i chyba najjasniejsza lawendowa będzie moja, ale nic na siłę, bo szminek mam za dużo az
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 12:32   #4755
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No chyba tak

A i testowałam dzisiaj szminki Mattene - i chyba najjasniejsza lawendowa będzie moja, ale nic na siłę, bo szminek mam za dużo az
czaję się na Personal Pick, ale wciąż za mało słoczy w necie Kryśkowym słoczom to jakoś nie bardzo wierzę
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 12:33   #4756
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No chyba tak

A i testowałam dzisiaj szminki Mattene - i chyba najjasniejsza lawendowa będzie moja, ale nic na siłę, bo szminek mam za dużo az
A jak Personal Pick? Widziałaś paletkę?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 12:37   #4757
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
czaję się na Personal Pick, ale wciąż za mało słoczy w necie Kryśkowym słoczom to jakoś nie bardzo wierzę
Tez ja macałam, taki spokojny rozyk, coś między Nouvelle Vogue a Pink Plaid.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
A jak Personal Pick? Widziałaś paletkę?
PP --> wyzej.
Nie macałam, bo bez wzgledu na wszystko i tak ja biore w czwartek razem z PP, jestem tego pewna bez macania - swatche mi wystarczyły
Natomiast Mattene musiałam sprawdzić
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 12:38   #4758
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez ja macałam, taki spokojny rozyk, coś między Nouvelle Vogue a Pink Plaid.
no to biere, właśnie szukam takiego spokojnego odcienia
w pink plaid to nie wiem czy będzie mi dobrze, ale NV to starsznie żałowałam, że nie wzięłam
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 12:39   #4759
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
no to biere, właśnie szukam takiego spokojnego odcienia
w pink plaid to nie wiem czy będzie mi dobrze, ale NV to starsznie żałowałam, że nie wzięłam
Tak, to jest bardzo spokojny odcień
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 12:47   #4760
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez ja macałam, taki spokojny rozyk, coś między Nouvelle Vogue a Pink Plaid.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

PP --> wyzej.
Nie macałam, bo bez wzgledu na wszystko i tak ja biore w czwartek razem z PP, jestem tego pewna bez macania - swatche mi wystarczyły
Natomiast Mattene musiałam sprawdzić

Pójdę pomacać, może mnie nie wyrzucą. Będę tam 3 raz w tym tygodniu
Mam nadzieję, że paletka mi się nie spodoba, bo nie powinnam jej kupować.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 18:55   #4761
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Chyba pomyliłaś wątki...

Nie ciągnijcie już tutaj tego oftopu, plis. Bo wchodzę któryś już raz, żeby zobaczyć co nowego i czytam o soczewkach, a jakby nie było są 2 inne wątki wielotematyczne i w jednym z nich rozpoczęcie takiej dyskusji byłoby o wiele bardziej na miejscu niż tutaj Albo choć napiszcie przy okazji coś zgodnego z tematem
pin3sko - jeśli coś zwraca Twoją uwagę - zgłaszaj proszę przez ZP.

To nie pierwszy off top na tym wątku, zadałam sobie trud policzenia - 7 wypowiedzi dotyczyło soczewek kontaktowych - przy czym ja odebrałam to tak, że wiele razu gadamy to u tym co pasuje a co nie pasuje do takich czy innych oczu. Ot - luźny Offtop, zakończony, nie widzę sensu w przycinkach. Jak pisałam - nie pierwszy, nie ostatni raz.


żeby nie zostać oskarżoną o OT, jestem zakochana w Fast Response. Kiedyś miałam próbkę i średnio mnie oczarował, ale chyba musiałam mieć wtedy mniej zmarszczek pod oczami. zostawia fajnie miłą i gładką skórę. taką mięciusią jak pupka niemowlęcia
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 19:20   #4762
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
żeby nie zostać oskarżoną o OT, jestem zakochana w Fast Response. Kiedyś miałam próbkę i średnio mnie oczarował, ale chyba musiałam mieć wtedy mniej zmarszczek pod oczami. zostawia fajnie miłą i gładką skórę. taką mięciusią jak pupka niemowlęcia
Serio? A mnie jakoś rozczarował... Tzn. był idealnym primerem pod makijaż, świetnie wygładzał skórę, jak sama mówisz, ale jakoś jego działania pielęgnacyjnego specjalnie nie odczułam... I tak w sumie go trochę traktowałam, jak specyfik pod makijaż, ale "prawdziwą" pielęgnację stosowałam dopiero na noc, bo nie miałam wrażenia, żeby ten krem robił cokolwiek więcej poza ułatwianiem nakładania korektora pod oczy, niestety. Ale może to kwestia tego, że mam saharkę pod oczami i muszę wyciągnąć na nią bardziej konkretne działa
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 19:40   #4763
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Serio? A mnie jakoś rozczarował... Tzn. był idealnym primerem pod makijaż, świetnie wygładzał skórę, jak sama mówisz, ale jakoś jego działania pielęgnacyjnego specjalnie nie odczułam... I tak w sumie go trochę traktowałam, jak specyfik pod makijaż, ale "prawdziwą" pielęgnację stosowałam dopiero na noc, bo nie miałam wrażenia, żeby ten krem robił cokolwiek więcej poza ułatwianiem nakładania korektora pod oczy, niestety. Ale może to kwestia tego, że mam saharkę pod oczami i muszę wyciągnąć na nią bardziej konkretne działa
też tak go traktuję, niemniej to działanie właśnie mi się w nim podoba
I mam tak samo jak Ty - na noc stosuję mocną kremową pielęgnację, ale na dzień pod makijaż jest super. Ja faktycznie dzięki w miarę stopniowej pielęgnacji nie mam mocnego przesuszu pod oczami, może dlatego ten na dzień mi wystarcza.
Jak masz taką saharkę to polecam krem z AA pod oczy z olejkami. O ile jakoś nie szaleję za tą marką, to krem kupiłam sobie na wyprzedażach -40 w rossmannie i nie żałuję - super bogata konsystencja i genialny na noc. Jak już coś się minimalnie choćby przesuszy to ten kremik wszystko niweluje! AA oil infusion2 Argan, Marula oil, Q10 <3
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 19:46   #4764
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
też tak go traktuję, niemniej to działanie właśnie mi się w nim podoba
I mam tak samo jak Ty - na noc stosuję mocną kremową pielęgnację, ale na dzień pod makijaż jest super. Ja faktycznie dzięki w miarę stopniowej pielęgnacji nie mam mocnego przesuszu pod oczami, może dlatego ten na dzień mi wystarcza.
Jak masz taką saharkę to polecam krem z AA pod oczy z olejkami. O ile jakoś nie szaleję za tą marką, to krem kupiłam sobie na wyprzedażach -40 w rossmannie i nie żałuję - super bogata konsystencja i genialny na noc. Jak już coś się minimalnie choćby przesuszy to ten kremik wszystko niweluje! AA oil infusion2 Argan, Marula oil, Q10 <3
Dzięki serdeczne, wypróbuję przy okazji
Póki co na dzień stale i wiernie używam kremu Kiehl's z awokado i jestem bardzo zadowolona. A kremy na noc nadal testuję różne i nie spotkałam jeszcze żadnego pewniaka w tym zakresie.
A MACowy Fast Response nie wykluczam, że jeszcze kiedyś kupię, ale właśnie do roli primera. Jeśli tak się go traktuje, na pewno sprawdza się idealnie.
Ciekawa jestem też tego kremu Vibrancy coś tam z serii Lightful - ale to też pewnie bardziej będzie ładnie działał pod makijaż niż dogłębnie pielęgnował (tak przynajmniej sugerowała mi MACówka kiedyś). No ale wypróbować kiedyś nie zaszkodzi
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 23:39   #4765
Kyarii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 813
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Hej wszystkim, mam pytanko nie orientujecie sie moze czy MAC ma w swoim asortymencie szminke o takim odcieniu i wykonczeniu jak w załączniku? Jeśli tak to byłabym wdzięczna o wskazówki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png hihi.png (89,6 KB, 17 załadowań)
Kyarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 01:11   #4766
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Myślałam o 127, ale akurat nie było. Jaki jest w porównaniu do 128? Do czego jest lepszy/bardziej przydatny?

Spojrzałam na swatche i SL jest bardzo ładna Ciekawe jak wygląda w porównaniu do Lustering, bo tego nie znalazłam.

Ostatnio coś czytałam, że BW mogą mieć ciężko dobrać pasujący fiolet i chyba to się potwierdza Tak obiektywnie patrząc, lepiej mi w czerwieniach i różach. Nawet lekki, niezbyt pomarańczowy koral jak w Relentlesly Red czy Impassioned jest ok. W Heroine wydaję się lekko umarła, muszę jeszcze pokombinować z resztą makijażu, żeby to pasowało...
Ja go bardziej lubię do różu, bronzera, czasem do rozświetlacza (choć tu akurat mam innych ulubieńców). Jest bardziej puchaty i mniej zbity od 128, choc tu może to akurat wina tego, ze go częściej używam, a jak się tak zastanawiam to 128 chyba dawno nie był w użyciu.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 07:26   #4767
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Kyarii Pokaż wiadomość
Hej wszystkim, mam pytanko nie orientujecie sie moze czy MAC ma w swoim asortymencie szminke o takim odcieniu i wykonczeniu jak w załączniku? Jeśli tak to byłabym wdzięczna o wskazówki

Z Maca może Ci dziewczyny podpowiedzą bo ja nie wiem ale wydaje mi się że lip stain z Sephory w kolorze Strawberry Kissed może byc podobny
http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/S...omadka/P407019
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 08:28   #4768
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Kyarii Pokaż wiadomość
Hej wszystkim, mam pytanko nie orientujecie sie moze czy MAC ma w swoim asortymencie szminke o takim odcieniu i wykonczeniu jak w załączniku? Jeśli tak to byłabym wdzięczna o wskazówki
Nie wiem, mi się kojarzy z Relentlessly Red trochę
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 08:41   #4769
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Dzięki serdeczne, wypróbuję przy okazji
Póki co na dzień stale i wiernie używam kremu Kiehl's z awokado i jestem bardzo zadowolona. A kremy na noc nadal testuję różne i nie spotkałam jeszcze żadnego pewniaka w tym zakresie.
A MACowy Fast Response nie wykluczam, że jeszcze kiedyś kupię, ale właśnie do roli primera. Jeśli tak się go traktuje, na pewno sprawdza się idealnie.
Ciekawa jestem też tego kremu Vibrancy coś tam z serii Lightful - ale to też pewnie bardziej będzie ładnie działał pod makijaż niż dogłębnie pielęgnował (tak przynajmniej sugerowała mi MACówka kiedyś). No ale wypróbować kiedyś nie zaszkodzi
Macówka polecała mi ostatnio Fast Response

Tego Khielsa muszę spróbować kiedyś, bo też mam saharę pod oczami. Teraz na noc używam masło shea i działa świetnie
Cytat:
Napisane przez Kyarii Pokaż wiadomość
Hej wszystkim, mam pytanko nie orientujecie sie moze czy MAC ma w swoim asortymencie szminke o takim odcieniu i wykonczeniu jak w załączniku? Jeśli tak to byłabym wdzięczna o wskazówki
Może All Fired Up? Poszukaj też Bourjois Velvet Matte Edition - chyba 02?
Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja go bardziej lubię do różu, bronzera, czasem do rozświetlacza (choć tu akurat mam innych ulubieńców). Jest bardziej puchaty i mniej zbity od 128, choc tu może to akurat wina tego, ze go częściej używam, a jak się tak zastanawiam to 128 chyba dawno nie był w użyciu.
Dziękuję za opis Wygląda, że 127 mógłby się u mnie sprawdzić

Catch My Eye pięknie wygląda na linii rzęs, polecam
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 15:57   #4770
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Następna gwiazda dedykuje swoim nazwiskiem szminkę

Będzie dostępna w grudniu. Wykończenie/kolor champagne shimmer frost. Nazywać sie będzie All I Want.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-09-29 o 15:59
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.