Turcja - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-07, 14:17   #4741
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Ja byłam we wrzesniu 2011 w Istanbule i tez pogoda była gorsza niż w Polsce...jak wróciłam tutaj to byłam pozytywnie zaskoczona, bo tutaj ciepło a tam średnio...o plazowaniu nie było już mowy, poza tym zaczał padać deszcz i bez długiego rękawa ani rusz.

Dziś zreszta w Istanbule pada śnieg niedługo to zamiast na plażowanie i zwiedzanie bedziemy tam na narty jezdzić
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 14:41   #4742
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Ja byłam we wrzesniu 2011 w Istanbule i tez pogoda była gorsza niż w Polsce...jak wróciłam tutaj to byłam pozytywnie zaskoczona, bo tutaj ciepło a tam średnio...o plazowaniu nie było już mowy, poza tym zaczał padać deszcz i bez długiego rękawa ani rusz.
Heh, no to chyba byłyśmy w tym samym czasie
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 14:49   #4743
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Heh, no to chyba byłyśmy w tym samym czasie
możliwe

no ale żeby nie było...pierwsze dni były dość ciepłe, może nie upalne ale gorące ...za to już wieczory bardzo chłodne. Potem pogoda sie skiepściła
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 16:53   #4744
lsgurl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4
Dot.: Turcja

Witam! Mam takiego pytanie do Was. Czy ktoś z Was się orientuje czy jeżeli urodzę dziecko tureckie w Turcji (a jestem Polką i nie mam obywatelstwa tureckiego), to czy dostanie ono automatycznie tureckie obywatelstwo jeżeli nie jestem w związku małżeńskim z jego ojcem? Jakby wyglądała sprawa ze mną? Pozdrawiam.
lsgurl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 09:36   #4745
Jan_Blizej_Ciebie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 19
Dot.: Turcja

Chyba tam gdzie się rodzi dziecko, takie dostaje obywatelstwo. Wyjątkiem jest księstwo Monaco. Obywatelstwo można dostać tylko przez zaproszenie księcia Monaco. Jeżeli urodzi się tam dziecko dostaje obywatelstwo francuskie.
__________________
Blog Matyldy - dla niej
i
Blog Jana - dla niego
Jan_Blizej_Ciebie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 16:45   #4746
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Jan_Blizej_Ciebie Pokaż wiadomość
Chyba tam gdzie się rodzi dziecko, takie dostaje obywatelstwo. Wyjątkiem jest księstwo Monaco. Obywatelstwo można dostać tylko przez zaproszenie księcia Monaco. Jeżeli urodzi się tam dziecko dostaje obywatelstwo francuskie.

nieprawda. mieszkam w Uk i mimo ze duzo tutaj rodzi sie polskich dzieci, nie dostaja one odrazu obywatelstwa angielskiego
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-11, 09:47   #4747
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Turcja

lanavera jestem pod wrażeniem piękna Turcji

Ile Cię wyszedł ten wyjazd mniej więcej ?
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 22:17   #4748
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
lanavera jestem pod wrażeniem piękna Turcji

Ile Cię wyszedł ten wyjazd mniej więcej ?
Oj, ja też byłam
Ale taki bardzo budżetowy to ten wyjazd nie był...
Ogólnie tak: w dwa tygodnie wydaliśmy jakoś pomiędzy 2500 - 3000zł w sumie (na osobę), nie pamiętam dokładnie, ale na bank nie więcej. Jakoś poniżej trzech tysięcy.
ALE:
Bilet lotniczy rezerwowaliśmy w ostatniej chwili, więc kosztował troche ponad 1000. Na pewno da się wcześniej coś upolować nawet za połowę tego.
Bardzo dużo jeździliśmy i ciągle zmienialiśmy miejsce pobytu i chcieliśmy dużo zwiedzać. Ergo - kasa na autobusy (duży kraj) i na wstępy. Na plaży spędziliśmy może 3 dni tylko. Wiec jakby tak ktoś miałby ochotę tydzień być po prostu w jednym miejscu i plażować, to myślę że wyszłoby znów o klikaset złotych taniej.
No i na początku nie wiedzieliśmy co i jak i dawaliśmy się trochę naciągać, np na żarciu. A pierwszego dnia nas tak orżnęli w Istambule za nocleg

A no i najważniejsze - ta kwota która podałam jest absolutnie ostateczna. Tzn w tym są nie tylko noclegi, przejazdy i zwiedzanie, ale też nasze zakupy w supermarkecie, lody, woda, napiwki, husteczki higieniczne, pamiątki dla nas i rodziny i inne pierdoły. TŻ podliczał wszystko co go grosza, bo był ciekaw ile w sumie taki wyjazd kosztuje. Także to jest max. ile można wydać

No więc ogólnie wyjazd do hipertanich nie należał i mocno nadszarpnął mój budżet, niemniej jednak myślę, że da się go zorganizować o jakieś tysiąc złotych taniej :P
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 13:14   #4749
blueelektron
Rozeznanie
 
Avatar blueelektron
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 991
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Ja jeżdżę zwykle w maju w rejon Alanyii/Antalyii, w drugiej połowie miesiąca pogoda jest już zwykle bardzo przyjemna - nie ma jeszcze skwaru, ale czuć lato w kościach, a woda w morzu jest nieco cieplejsza niż Bałtyk w lecie i spokojnie można się kąpać.
zgadzam się , niedaleko tych miast znajduje się miejscowość konakli http://sunsearch.info/turkey/alanya/konakli/
blueelektron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 20:08   #4750
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Jan_Blizej_Ciebie Pokaż wiadomość
Chyba tam gdzie się rodzi dziecko, takie dostaje obywatelstwo. Wyjątkiem jest księstwo Monaco. Obywatelstwo można dostać tylko przez zaproszenie księcia Monaco. Jeżeli urodzi się tam dziecko dostaje obywatelstwo francuskie.
dziecko dostaje obywatelstwo obcego kraju, jesli jedno z rodziców jest obywatelem tego kraju, a nie przez to ze się tam urodziło.
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 21:08   #4751
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
dziecko dostaje obywatelstwo obcego kraju, jesli jedno z rodziców jest obywatelem tego kraju, a nie przez to ze się tam urodziło.
To zależy. Są kraje w których obowiązuje tzw. prawo ziemii i urodzenie się na terenie takiego kraju upoważania automatycznie do obywatelstwa. Niestety nie wiem jak jest w Turcji.
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 23:10   #4752
52arotka
Raczkowanie
 
Avatar 52arotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: stoke-on-trent
Wiadomości: 66
GG do 52arotka
Dot.: Turcja

ja bylam na zrognizowanej wycieczce i moge polecic , bylam z triada wydalam 1900 zl na wyjazd 2006 rok, tydzien w alanya a 2 tyd. objazd zaczynalo sie od pamukale/hierapolis i super targ i hotel z basenami z solami i zelazem , efez, pergamon , stambul 1,5 dnia ,ankara, kapadocja 2 dni nocleg w super miasteczku urgup , ostatni dzien antalya na plazy
sama tez chetnie bym pojechala ale niestety samotna panna nie ma w turcji lekko
rok temu bylam w kusadasi miasto chyba lepsze niz wieksza imprezowa alanya , egejska turcja ma klimat ale niestety wiekszy syf w morzu i waskie plaze , ceny w turcji skoczyly x3 razy jesli chodzi o bary ale mam nadzieje ze jeszcze marmaris odwiedze
52arotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 23:15   #4753
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez 52arotka Pokaż wiadomość
ja bylam na zrognizowanej wycieczce i moge polecic , bylam z triada wydalam 1900 zl na wyjazd 2006 rok, tydzien w alanya a 2 tyd. objazd zaczynalo sie od pamukale/hierapolis i super targ i hotel z basenami z solami i zelazem , efez, pergamon , stambul 1,5 dnia ,ankara, kapadocja 2 dni nocleg w super miasteczku urgup , ostatni dzien antalya na plazy
sama tez chetnie bym pojechala ale niestety samotna panna nie ma w turcji lekko
rok temu bylam w kusadasi miasto chyba lepsze niz wieksza imprezowa alanya , egejska turcja ma klimat ale niestety wiekszy syf w morzu i waskie plaze , ceny w turcji skoczyly x3 razy jesli chodzi o bary ale mam nadzieje ze jeszcze marmaris odwiedze
Myślę, że nawet samej nie ma się co bać, to nie jakiś mega zacofany kraj a turcy to jednak nie arabowie, a w każdym razie żadni ekstremiści
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 11:45   #4754
52arotka
Raczkowanie
 
Avatar 52arotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: stoke-on-trent
Wiadomości: 66
GG do 52arotka
Dot.: Turcja

a ja odradzam ,w alanyii porwali moja kolezanke do auta , jesli samej poszlo sie na targ i niby w rozmowie zapytali sie gdzie mieszkasz wieczorem nie dalo sie wyjsc bo czatowali pod hotelem masakra a byla to turystyczna miesjcowosc , podczas objazdu mialam problem z kierowca na szczescie trzymalam sie z inna para ale nie bylo przyjemnie , pewnie w malych miejscowosciach ludzie sa inni ale kobieta sama w turcji to szukajaca wrazen prostytutka natasza nie polecam
52arotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 11:50   #4755
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez 52arotka Pokaż wiadomość
a ja odradzam ,w alanyii porwali moja kolezanke do auta , jesli samej poszlo sie na targ i niby w rozmowie zapytali sie gdzie mieszkasz wieczorem nie dalo sie wyjsc bo czatowali pod hotelem masakra a byla to turystyczna miesjcowosc , podczas objazdu mialam problem z kierowca na szczescie trzymalam sie z inna para ale nie bylo przyjemnie , pewnie w malych miejscowosciach ludzie sa inni ale kobieta sama w turcji to szukajaca wrazen prostytutka natasza nie polecam
Tak to jest raczej w Arabii Saudyjskiej... Turcy są cywilizowani i przede wszystkim nie są arabami i bliżej im do europejczyków. W żadnym wypadku nie traktują samotnych kobiet jak prostytutki, to zupełnie nie ten czas i miejsce. Zresztą.... niejedna kobieta podróżowała już sama po całym świecie w 100 razy gorszych miejscach niż Turcja, a przyjdzie jedna która miała pecha i psuje opinie całemu narodowi. Po pierwsze nigdy nie mówisz gdzie mieszkasz, nie ma się co dziwić że czatowali. Samotne podróżowanie ma swoje zasady i trzeba je najpierw poznać a nie po prostu sobie wychodzić na targ.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 11:57   #4756
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez 52arotka Pokaż wiadomość
a ja odradzam ,w alanyii porwali moja kolezanke do auta , jesli samej poszlo sie na targ i niby w rozmowie zapytali sie gdzie mieszkasz wieczorem nie dalo sie wyjsc bo czatowali pod hotelem masakra a byla to turystyczna miesjcowosc , podczas objazdu mialam problem z kierowca na szczescie trzymalam sie z inna para ale nie bylo przyjemnie , pewnie w malych miejscowosciach ludzie sa inni ale kobieta sama w turcji to szukajaca wrazen prostytutka natasza nie polecam
Jestem w szoku po przeczytaniu tego.
Byłam zarówno na riwierze jak i egejskiej i nigdzie nie spotkałam się z nagabywaniem, natręctwem itp. Nie raz szłam sama czy z koleżanką i zaczepki były, ale wystarczyło odwórcić się w drugą stronę, powiedzieć "nie" czy "stop" a chłopak kulturalnie odchodził.
A mówienie gdzie mieszkasz pozostawie bez komentarza. Totalna lekkomyślność
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 12:20   #4757
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Jestem w szoku po przeczytaniu tego.
Byłam zarówno na riwierze jak i egejskiej i nigdzie nie spotkałam się z nagabywaniem, natręctwem itp. Nie raz szłam sama czy z koleżanką i zaczepki były, ale wystarczyło odwórcić się w drugą stronę, powiedzieć "nie" czy "stop" a chłopak kulturalnie odchodził.
A mówienie gdzie mieszkasz pozostawie bez komentarza. Totalna lekkomyślność
Otóż to!
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 13:08   #4758
adeptka sztuki Cartera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 33
Dot.: Turcja

Ja wybieram się w tym roku do Turcji. Nie wiem jeszcze dokładnie kiedy. Najwcześniej w lutym, a jak nie to później. Na jakiś tydzień. Najchętniej do Alanyi lub Antalyi, ale niekoniecznie.

W sumie to nawet mogę powiedzieć, że szukam towarzyszki na tę wyprawę Bo samej lecieć/jechać to ostateczność jak dla mnie

Lat mam 25.

Gdyby któraś była w takiej samej sytuacji jak ja i też szukała towarzystwa do pokoju czy podróży, to proszę o kontakt na maila:

nessejka123@wp.pl

ps. W moim przypadku możliwy wylot/wyjazd z Wawy.
adeptka sztuki Cartera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 13:46   #4759
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez adeptka sztuki Cartera Pokaż wiadomość
Ja wybieram się w tym roku do Turcji. Nie wiem jeszcze dokładnie kiedy. Najwcześniej w lutym, a jak nie to później. Na jakiś tydzień. Najchętniej do Alanyi lub Antalyi, ale niekoniecznie.

W sumie to nawet mogę powiedzieć, że szukam towarzyszki na tę wyprawę Bo samej lecieć/jechać to ostateczność jak dla mnie

Lat mam 25.

Gdyby któraś była w takiej samej sytuacji jak ja i też szukała towarzystwa do pokoju czy podróży, to proszę o kontakt na maila:

nessejka123@wp.pl

ps. W moim przypadku możliwy wylot/wyjazd z Wawy.
Wiem że nie o to pytasz, ale ostatnio dostałam maila z lataj.pl że do Stambułu lot w obie strony 299zł więc chciałam polecić stronkę
Ja byłam w te wakacje na własną rękę, chętnie coś podpowiem jeśli trzeba
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-23, 14:14   #4760
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Turcja

I u mnie w tym roku padnie na Turcję najprawdopodobniej. Chyba obecnie jedna z tańszych opcji, poza Tunezją i Egiptem. Planuję czerwiec.

Planuję przede wszystkim wypoczynek, ale zwiedzic też bym chciała, myślałam też o wypadzie na Rodos. Gdzie najlepiej się zatrzymać w takim wypadku? Zalezy mi, żeby bylo gdzie wyjśc wieczorem, blisko sklepów, ale i jakies ładne okolice
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 17:39   #4761
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
I u mnie w tym roku padnie na Turcję najprawdopodobniej. Chyba obecnie jedna z tańszych opcji, poza Tunezją i Egiptem. Planuję czerwiec.

Planuję przede wszystkim wypoczynek, ale zwiedzic też bym chciała, myślałam też o wypadzie na Rodos. Gdzie najlepiej się zatrzymać w takim wypadku? Zalezy mi, żeby bylo gdzie wyjśc wieczorem, blisko sklepów, ale i jakies ładne okolice
Jeśli wypad na Rodos to nie masz zbytniego wyboru Egejska

co do pogrubionego to tylko Bodrum tu pasuje.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 18:42   #4762
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Turcja

Rodos nie jest koniecznością

Siedzę i oglądam te oferty i w głowie mi się miesza
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 18:46   #4763
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Podstawowe pytania:
Nastawiasz się na widoki/przyrodę/roślinność czy na piaszczyste plaże ?
Klimat wolisz suchy i gorący czy bardziej wilgotny ?
Hotele wypasione z aquaparkami, wielkie czy mniejsze, czasami o niższym standardzie?
No i najważniejsze: region tańszy czy droższy ?
Odpowiesz na te pytania a doradzimy
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 19:12   #4764
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Turcja

Przyznam, że fundusze na hotel mam dość ograniczone, nie chce przekraczać 2 tysięcy za osobę (za czerwiec), a chciałabym aby hotel był blisko plaży (mniej istotne czy piaszczysta czy kamienista), nie był zapchany dziećmi (czy duży czy mały, nie ma znaczenia, ale na przyzwoitym poziomie, aquaparków nie wymagam, choć TŻ by się ucieszył ) i żeby było dośc blisko do miasta, aby wieczorem gdzieś wyjść czy coś zjeść
Piękne widoki to podstawa, plaża piaszczysta mniej istotna przy tym aspekcie chciałabym coś jeszcze zwiedzić, jakieś fajne klimatyczne miasto, ruiny, kościoły. Także region też ma znaczenie.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 06:47   #4765
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Hmm a więc tak:
z ceną to riwiera, bo w egejskiej sporo drożej. Jeśli blisko miasta, żeby pochodzić/zjeść itp. to riwiera, bo w egejskiej oprócz 2 czy 3 miast to tylko większe wioski rybackie.
Piękne widoki to tylko egejska Będąc na Riwierze piękne widoki widziałam tylko podczas wycieczki do Green Canyonu, a będąc w Egejskiej odrazu po wyjściu z hotelowego pokoju
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 10:16   #4766
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Dagunia eksperciku
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 10:23   #4767
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Dagunia eksperciku
Oj tam oj tam

Kocham Turcje po prostu

Ja ekspert od doboru regionu, Ekspertem od ludzi w Turcji jest Moni, a ekspertem od cen i hoteli jest Miczka
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 10:26   #4768
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Oj tam oj tam

Kocham Turcje po prostu

Ja ekspert od doboru regionu, Ekspertem od ludzi w Turcji jest Moni, a ekspertem od cen i hoteli jest Miczka
może jakiś interes rozkręcimy?

Tez Kocham Turcje )
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 10:28   #4769
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

A hasłem reklamowym będzie " Takiej trójki jak my dwoje nie ma ani jednej - Turcja zaprasza "
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 10:29   #4770
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
A hasłem reklamowym będzie " Takiej trójki jak my dwoje nie ma ani jednej - Turcja zaprasza "


szpecjalistka od PR
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.