2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :D - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-03, 07:29   #4741
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

Cytat:
Napisane przez Mpik82 Pokaż wiadomość
GAbi -super, że wyszłaś.. ja juz dawno nigdzie nie byłam sama...
a jak Kinia z tatusiem?Nie płakała? MOja dalej szaleje Paweł w ogóle nie może jej nosić, ani nawet do niej gadac,,, bo się go boi czy co straszni e mi z tym źle....

Mała ma katar i znów jest nieznośna cyrk na kółkach normalnie

Zuziczko jak ja Cie normalnie rozumiem..Łączmy się w bólu hhehe - Nasz Dzieciaczki to jakieś pokrewne dusze;-) eheh

Nikuś - przedostatnie zdjęcie Pawełka to jakby mały SUPERMEN szykował się do podboju świata ehhe
Kinia była grzeczna , ale usypiała ją moja mama, bo tatuś jak poczuł, e mnie nie ma ( czyt. nie będę krzyczeć) to pracował wczoraj do 21
Naprawdę potrzebne są takie wyjścia, nawet lampkę winka wypiłam i teraz czuję się jak człowiek
Tobie też by się przydało wyjść, może na jakieś zakupy chociaż? ( oczywiście dla siebie )
Mam nadzieję, że Milence niedługo przejdzie ten marudowy okres
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 07:38   #4742
martynka81
Rozeznanie
 
Avatar martynka81
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 513
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

Hej dziewczynki ale szalejecie, nie idzie was nadrobić, niedługo nowy sezon będzie trzeba zacząć....

nie dam rady teraz przeczytać co naskrobałyście, bo muszę prezentację skończyć na jutro. A w ogóle mam dziś zajęcia i nie wiem jak i w ogóla na którą ja tam dotrę.....
martynka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 07:42   #4743
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

Cytat:
Napisane przez martynka81 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki ale szalejecie, nie idzie was nadrobić, niedługo nowy sezon będzie trzeba zacząć....
A Ty podrzucisz nam jakas nową Filipową fotke do kolazu?

powodzenia z dojazdem na uczelnie

To samo waniliaania2009? Jak bedzie z fotka?
__________________




Jestem, bo fotografuję....
http://martalipinska.blogspot.com/

_________________
fotografia rodzinna, noworodkowa, niemowlęca, ciążowa i ślubna
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 07:46   #4744
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

TZ wrócił ale fajowo Dziś wyjdzie wcześniej i na zakupy pojedziemy puki mam jest

Wrócił z tej konferencji z nowymi planami Chce założyć dodatkową działalność (oprócz etatu w firmie) już dawno o tym mówił i chyba to zrobimy Tyle że myślą o spółce i trzeba będzie trochę ( albo i dużo bo około 10 000 tysięcy) zainwestować Ale tak sobie myślę kto nie ryzykuje ten nie ma A może jakieś pieniądze z Unii na rozwój firmy czy coś takiego się uda zdobyć... no zobaczymy

Mszu ja mam pytanko do Ciebie bo Ty chyba zarządzasz naszym wątkiem porodowym A tam już chyba nikogo nie ma. Joanna się nie odzywa ale już jest dawno po terminie Może go zamknąć trzeba. Nie wiem tak sobie myślę
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 07:56   #4745
waniliaania2009
Wtajemniczenie
 
Avatar waniliaania2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 2 236
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość

To samo waniliaania2009? Jak bedzie z fotka?
ja zgubilam gdzies kabelek od aparatu i nie mam jak wkleic nowych zdjec, wiec daje te:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0311....jpg (54,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0307....jpg (65,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0303....jpg (61,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie.JPG (40,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie 2.JPG (16,0 KB, 8 załadowań)

Edytowane przez waniliaania2009
Czas edycji: 2010-12-03 o 08:02
waniliaania2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 08:05   #4746
Mpik82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dolnośląskie ;-)
Wiadomości: 834
GG do Mpik82
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
Mpiczku nie wiesz czy doczytalas moja prosbe o fotki kotre ostatnio zalaczylas ale oddzielnie???
Wspolczuje gehenny z Milką
już wrzucam
Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Kinia była grzeczna , ale usypiała ją moja mama, bo tatuś jak poczuł, e mnie nie ma ( czyt. nie będę krzyczeć) to pracował wczoraj do 21
Naprawdę potrzebne są takie wyjścia, nawet lampkę winka wypiłam i teraz czuję się jak człowiek
Tobie też by się przydało wyjść, może na jakieś zakupy chociaż? ( oczywiście dla siebie )
Mam nadzieję, że Milence niedługo przejdzie ten marudowy okres
NIo chyba bede musiala gdzieś wyjść.. ale teraz w tą pogode to masakra,, nawet autem nie mam jak do znajomych pojechać, bo nie ma gdzie zaparkować pod ich domem.. każdy sąsiad odkopał sobie swoje miejsce parkingowe i nie mozna na nim stawać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 29 XI 027.jpg (126,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 29 XI 023.jpg (95,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18 XI 007.jpg (127,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18 XI 008.jpg (107,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18 XI 009.jpg (114,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 29 XI 022.jpg (107,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1532.jpg (119,1 KB, 7 załadowań)
__________________
11.07.2009 żonka Pawełka
21.08.2010 mama Milenki

Edytowane przez Mpik82
Czas edycji: 2010-12-03 o 08:17
Mpik82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 08:14   #4747
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

dzieki Dziewczyny!


ilonan2 wlasnie wyslalam prosbe do moderatorow o zamkniecie wątku
__________________




Jestem, bo fotografuję....
http://martalipinska.blogspot.com/

_________________
fotografia rodzinna, noworodkowa, niemowlęca, ciążowa i ślubna
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 08:19   #4748
waniliaania2009
Wtajemniczenie
 
Avatar waniliaania2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 2 236
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

Zasatanawiam sie nad kunem maty.....ale wlasnie. Dawidek nie cierpi lezaczka, jak go poloze to od razu placze, boje sie ze z mata bedzie podobnie. Powinnam go jakos przyzwyczajac do lezaczka? co robic aby sie na nim bawil?

Mpik- jak zamiescilas filmik na youtube?
waniliaania2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 08:37   #4749
aaannnnnnaaa
Raczkowanie
 
Avatar aaannnnnnaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 257
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

Dziewczyny dzięki za ciepłe ponowne przyjęcie i komplementy dla Teosia
calabria u nas krople homeopatyczne się sprawdziły. Oczy mały miał całe posklejane od ropy. Pediatra przepisał najpierw krople Tobrosopt, ale po 5 dniach bez poprawy kupiłam te homeopatyczne i używałam obydwu. Po ok 3 dniach ropy było już mniej.

Znalazłam stronę z wyliczankami dla maluchów
http://miastodzieci.pl/wyliczanki-rymowanki/
A tam np takie cuda:
Siedzi baba na cmentarzu,
trzyma nogi w kałamarzu.
Przyszedł duch,
babę buch,
baba fik, a duch znikł
aaannnnnnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 08:56   #4750
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

NIKa-P

Cytat:
Napisane przez Szczęśliwa Pokaż wiadomość
Ona od kilku tygodni nie spała w dzień prawie wcale! Mam się martwić?

/QUOTE]
ja to już przerabiałam- Ola dopiero od 1-2 tygodni śpi sporo w dzień a tak to też prawie nie spała, co najwyżej 2-3 drzemki po 10-15 minut. Myślę, że jak ładnie śpi w nocy a poza tym wygląda i zachowuje się zdrowo to chyba nie ma się czym martwić
Cytat:
Napisane przez Mpik82 Pokaż wiadomość
MOja dalej szaleje Paweł w ogóle nie może jej nosić, ani nawet do niej gadac,,, bo się go boi czy co straszni e mi z tym źle....
pewnie z czasem się przyzwyczai. A próbowaliście np tak, że mała jest u taty na rękach a ty jesteś obok tak, żeby dziecko cię widziało? Możecie np przez jakiś czas razem zabawiać dziecko a potem jak jest w dobrym humorze- zostaw ich na chwilę samych
Cytat:
Napisane przez waniliaania2009 Pokaż wiadomość
Zasatanawiam sie nad kunem maty.....ale wlasnie. Dawidek nie cierpi lezaczka, jak go poloze to od razu placze, boje sie ze z mata bedzie podobnie. Powinnam go jakos przyzwyczajac do lezaczka? co robic aby sie na nim bawil?
może jeszcze potrzebuje trochę czasu na takie zabawy?
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 09:05   #4751
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość

mszu, o te fotki chodzi?
piekny Pabluś

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
A z tym wierszykiem z kaszką to masakra jakaś, ja całe dzieciństwo się zastanawiałam dlaczego ona jej ten łepek ukręciła straszne to, takie rzeczy w wierszykach dla dzieci

Ja wczoraj byłam na spotkanku z koleżankami, było bosko
no dokłądnie, tak samo pamietam bałam się kołysanki "Z popielnika na Wojtusia..."

Cytat:
Napisane przez waniliaania2009 Pokaż wiadomość
ja zgubilam gdzies kabelek od aparatu i nie mam jak wkleic nowych zdjec, wiec daje te:
ale kochany słodziak, ostatnia mina wymiata!

Cytat:
Napisane przez Mpik82 Pokaż wiadomość
już wrzucam
sliczna!

Cytat:
Napisane przez aaannnnnnaaa Pokaż wiadomość
Znalazłam stronę z wyliczankami dla maluchów
http://miastodzieci.pl/wyliczanki-rymowanki/
A tam np takie cuda:
Siedzi baba na cmentarzu,
trzyma nogi w kałamarzu.
Przyszedł duch,
babę buch,
baba fik, a duch znikł
o bosz potem nie dziwne, że dzieci boją się same w nocy spać, czy też mają różne "cieawe" pomysły
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 09:18   #4752
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

Cytat:
Napisane przez naked21 Pokaż wiadomość
o bosz potem nie dziwne, że dzieci boją się same w nocy spać, czy też mają różne "cieawe" pomysły
No fajne sa te niekotre rymowanki, ja o ukrecaniu łebków, czy o buchaniu baby

Naked special for you

Na Wojtusia z popielnika Iskiereczka mruga -
Chodź opowiem ci bajeczkę, Bajka będzie długa.
Była sobie raz królewna, Pokochała grajka,
Król wyprawił im wesele...
I skończona bajka.
Była sobie Baba Jaga, Miała chatkę z masła,
A w tej chatce same dziwy... Cyt! iskierka zgasła.
Patrzy Wojtuś, patrzy, duma, Zaszły łzą oczęta.
Czemuś mnie tak okłamała? Wojtuś zapamięta.
Już ci nigdy nie uwierzę Iskiereczko mała.
Najpierw błyśniesz, potem gaśniesz, Ot i bajka cała.
__________________




Jestem, bo fotografuję....
http://martalipinska.blogspot.com/

_________________
fotografia rodzinna, noworodkowa, niemowlęca, ciążowa i ślubna
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 09:25   #4753
Mpik82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dolnośląskie ;-)
Wiadomości: 834
GG do Mpik82
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

Cytat:
Napisane przez waniliaania2009 Pokaż wiadomość
Mpik- jak zamiescilas filmik na youtube?
Bardzo prosto- trzeba najpierw założyć profil i potem wgrać plik z kompa na serwer
http://www.youtube.com/?gl=PL&hl=pl utwórz konto

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
pewnie z czasem się przyzwyczai. A próbowaliście np tak, że mała jest u taty na rękach a ty jesteś obok tak, żeby dziecko cię widziało? Możecie np przez jakiś czas razem zabawiać dziecko a potem jak jest w dobrym humorze- zostaw ich na chwilę samych
My dokładnie tak robimy.Jak mala jest w dobrych humorku to daje ją mężowi, ale ona w sekunde zmienia się diabełka i ryczy,, stoje obok, gadam do niej..ale to nie pomaga... naprawde nie wiem jak to zmienic.. uspokaja się tylko u mnia

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez waniliaania2009 Pokaż wiadomość
Zasatanawiam sie nad kunem maty.....ale wlasnie. Dawidek nie cierpi lezaczka, jak go poloze to od razu placze, boje sie ze z mata bedzie podobnie. Powinnam go jakos przyzwyczajac do lezaczka? co robic aby sie na nim bawil?

Mpik- jak zamiescilas filmik na youtube?
Kochana to kup używaną - ja tak kupiłam lezaczek (100zl z przesylką)
http://allegro.pl/lezaczek-bujaczek-...277497316.html
i wczoraj mate (49zł) http://allegro.pl/mata-edukacyjna-ti...349314783.html
i powiem ci Jestem zachwycona, że nie kupiłam nowego bo znajoma ma bliźniaczki i kupiła 2 lezaczki za 600zl i one nie chca na nim siedziec...
__________________
11.07.2009 żonka Pawełka
21.08.2010 mama Milenki
Mpik82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 09:53   #4754
Zuziczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 908
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
Zuziczka tak zarządziła rehabilitantka, nie mamy wyliczonych wizyt, też się zdziwiłam jak zapytałam co ile, a ona do mnie że tylko raz w tygodniu ale postara się tak ułożyć żeby było czasem i po 2 no a jak zapytałam do kiedy to właśnie powiedziała że wypuszcza dzieci dopiero jak przejdą przez wszystkie najważniejsze etapy rozwoju czyli do czasu aż zaczną same sprawnie chodzić, a ja się spodziewałam z 5 max 10 wizyt i to jeszcze w takich terminach....
a wy jak macie?
U nas neurolog wypisal na skierowaniu 3x10zabiegow, ale nie mam pojecia jakich bo nabazgral jak kura pazurem (pewnie nie byl rehabilitowany jak byl dzieckiem ) I my wykorzystamy chyba te zabiegi i koniec. W ogole to sie wkurzylam, Olek przy kazdym placzu wygina sie coraz bardziej w łuk i ja mam go sama masowac??? (tak powiedziala rehabilitantka) A co ja sie na tym znam??? Raczki, stopki rozumiem, ale tak powaznie cala reszte to ja moge pokiziac, a nie pomasowac... Wkurzylam sie...
A Olek ryczy jak szalony ciagle i ciagle w ten łuczek wygiety

Cytat:
Napisane przez ycnan Pokaż wiadomość
calabria, my małego leżącego na gąbce polewamy wodą non stop i nie jest mu zimno - jest ciepły, ma ciepłe dłonie (a one zawsze pierwsze marzną) i rozlane na pośladki jajka
Hehe, ja tez po jajeczkach poznaje czy Olowi zimno. U nas Olek lezy na rece TZta, nie uzywamy gabki. Maly jest caly zanurzony, tylko glowa na wierzchu i on tak kocha sie kapac (choc to ), ze w trakcie dolewam mu cieplej z czajnika zeby dluzej posiedzial.

Cytat:
Napisane przez Mpik82 Pokaż wiadomość
GAbi -super, że wyszłaś.. ja juz dawno nigdzie nie byłam sama...
a jak Kinia z tatusiem?Nie płakała? MOja dalej szaleje Paweł w ogóle nie może jej nosić, ani nawet do niej gadac,,, bo się go boi czy co straszni e mi z tym źle....

Mała ma katar i znów jest nieznośna cyrk na kółkach normalnie

Zuziczko jak ja Cie normalnie rozumiem..Łączmy się w bólu hhehe - Nasz Dzieciaczki to jakieś pokrewne dusze;-) eheh
Mpiku- jak ja cie dobrze rozumiem...
Olek jest po prostu NIE DO ZNIESIENIA...
Czy my cos robimy nie tak? No i ja tez nie pamietam kiedy bylam gdzies sama ostatnio...
Dzis Olo pieknie spal od 21 do 2 (wow!) zjadl i co? po godzinie sie obudzil z takim rykiem, ze szok. Normalnie oboje z TZ musielismy zapalic swiatlo (bo nic nie pomagalo) zrobilam mu herbatki, TZ wsadzil czopek. A Maly co? na przewijaku zaczal gugac i sie cieszyc (3 w nocy)


Niestety coraz bardziej dochodze do wniosku, ze moj Olek oprocz bycia terrorysta i malym złosnikiem jest po tez niecierpliwym histerykiem. Wie Skubaniec, ze z tata moze sobie na mniej pozwolic i u niego jakos mniej ryczy...
Nie daje mi zadnego czasu, jak sie budzi to w sekunde jest RYK (a ja w szoku lece do niego jak Glupia) Cos mu sie nie podoba- RYK bez zbednych ceregieli....
Boze Kochany, co z niego wyrosnie?
Normalnie sie uodparniam na jego krzyki i ryczy sam w lozeczku, tylko raz na jakis czas do niego zajrze, poglaskam po glowce i chwyce za raczke, a Olek co? jak mnie widzi to ryczy jeszcze glosniej....

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
Naked special for you

Na Wojtusia z popielnika Iskiereczka mruga -
Chodź opowiem ci bajeczkę, Bajka będzie długa.
Była sobie raz królewna, Pokochała grajka,
Król wyprawił im wesele...
I skończona bajka.
Była sobie Baba Jaga, Miała chatkę z masła,
A w tej chatce same dziwy... Cyt! iskierka zgasła.
Patrzy Wojtuś, patrzy, duma, Zaszły łzą oczęta.
Czemuś mnie tak okłamała? Wojtuś zapamięta.
Już ci nigdy nie uwierzę Iskiereczko mała.
Najpierw błyśniesz, potem gaśniesz, Ot i bajka cała.
A ja to zawsze lubilam
ale ja w ogole pokreconym dzieckiem bylam (czyt. z za duza wyobraznia )


Mpiku mamy takie same lezaczki Ja moj dostalam od kuzynki, tyle, ze mi wibracje nie dzialaja, bo sie bateria rozlala.
Zuziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 09:58   #4755
Mpik82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dolnośląskie ;-)
Wiadomości: 834
GG do Mpik82
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

Cytat:
Napisane przez Zuziczka Pokaż wiadomość
U nas neurolog wypisal na skierowaniu 3x10zabiegow, ale nie mam pojecia jakich bo nabazgral jak kura pazurem (pewnie nie byl rehabilitowany jak byl dzieckiem ) I my wykorzystamy chyba te zabiegi i koniec. W ogole to sie wkurzylam, Olek przy kazdym placzu wygina sie coraz bardziej w łuk i ja mam go sama masowac??? (tak powiedziala rehabilitantka) A co ja sie na tym znam??? Raczki, stopki rozumiem, ale tak powaznie cala reszte to ja moge pokiziac, a nie pomasowac... Wkurzylam sie...
A Olek ryczy jak szalony ciagle i ciagle w ten łuczek wygiety

Mpiku- jak ja cie dobrze rozumiem...
Olek jest po prostu NIE DO ZNIESIENIA...
Czy my cos robimy nie tak? No i ja tez nie pamietam kiedy bylam gdzies sama ostatnio...
Dzis Olo pieknie spal od 21 do 2 (wow!) zjadl i co? po godzinie sie obudzil z takim rykiem, ze szok. Normalnie oboje z TZ musielismy zapalic swiatlo (bo nic nie pomagalo) zrobilam mu herbatki, TZ wsadzil czopek. A Maly co? na przewijaku zaczal gugac i sie cieszyc (3 w nocy)


Niestety coraz bardziej dochodze do wniosku, ze moj Olek oprocz bycia terrorysta i malym złosnikiem jest po tez niecierpliwym histerykiem. Wie Skubaniec, ze z tata moze sobie na mniej pozwolic i u niego jakos mniej ryczy...
Nie daje mi zadnego czasu, jak sie budzi to w sekunde jest RYK (a ja w szoku lece do niego jak Glupia) Cos mu sie nie podoba- RYK bez zbednych ceregieli....
Boze Kochany, co z niego wyrosnie?
Normalnie sie uodparniam na jego krzyki i ryczy sam w lozeczku, tylko raz na jakis czas do niego zajrze, poglaskam po glowce i chwyce za raczke, a Olek co? jak mnie widzi to ryczy jeszcze glosniej....

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------
Mpiku mamy takie same lezaczki Ja moj dostalam od kuzynki, tyle, ze mi wibracje nie dzialaja, bo sie bateria rozlala.
Nio u nas działa WIDZISZ ile nas łączy chyba ich razem ze są poznamy i będa leżały w jednym łozeczku- może w końcu do jakiegoś wniosku dojdą, że bezsensu tak sie drzeć, można "pogadać" ze sobą
U mnie wczorajsza noc taka była - mala poszla spac kolo 20.00 potem jedzonko kolo 24, potem po 3 i jak zjadla to tak dobry humor miala, ze spac jej się nie chcialo. potem stwierdzilam, ze czas jej iść spac i co.. i RYCZLA z 20min kolo 4 rano!!! Biedni sądziedzi.. musialam z nia chodzic po mieszkaniu i lulac,, usenela po 4!!
MOJA Jak RYCZY to też sie tak w LUK zgina to źłe??? I czemu poszłaś do neurologa? MOŻE i ja powinnam??????: prosi:
__________________
11.07.2009 żonka Pawełka
21.08.2010 mama Milenki
Mpik82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:02   #4756
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

mszu..dziekuje za rady
wybrałam najajsniejszy pokój i oto co mi wyszło..żadna rewelacja ale mi se podobaja
wybuez jakieś najmozliwsze zdiecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1000848 [800x600].jpg (60,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000862 [800x600].jpg (63,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000870 [800x600].jpg (56,3 KB, 20 załadowań)
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:04   #4757
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
Nie zapomnij o spotkaniu u mnie na pewno sobie razem po gugamy
No co ty na pewno nie zapomnę, odezwę się na gg to się jakoś umówimy na przyszły tydzień. Z tym, że we wtorek mam dentystę a w środę idę do tej przedpotopowej baby na kontrolę bioderek, chyba sobie habit założę
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:05   #4758
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

Zuzanno Ty sie nam lepiej przyznaj gdzies Ty nagrzeszyla ze Ci sie taki egzemplarz trafil?
Zartuje oczywiscie, Na pocieszenie powiem Ci, ze mialam prawie identyczna sytuacja dzis w nocy. Nadia obudziła sie jak zwykle, miedzy 2h00 a 3h00 wzielam ja wiec na karmienie (karmie na lezaco w lozku). Jak sie najadla, i widze ze kima to mysle ach odloze ja dzis do lozeczka (zwykle spi do rana z nami). jak ja tylko podnioslam to oczy jak piec zlotych, ale mysle poloze w lozeczku, zasnie... taaa... jak ją tylko polożylam to zaczelo sie gadanie z prychaniem na calego, z wykrzykami "aj!, Oiii itd". TZ spi jak zabity ja oczywiscie nie moge...mysle... poloze ja obok siebie, dam jej jeszcze jesc moze zasnie jak ja tylko wzielam do lozka to ryk! A moj maz obudzil sie tylko na powiedzenie "Naaaadia, dziecko, spiiij". No wiec smoczek do buzi, narzekanie ze smoczkiem. Wkurzona odlozylam ja sporotem do lozeczka... narzekania przez smoczek ciag dalszy w koncu przwrocilam ja w tym lozeczku na brzuch... 2 min i zasenla... ufff...
ja juz nie nie chce wiecej takich nocy
__________________




Jestem, bo fotografuję....
http://martalipinska.blogspot.com/

_________________
fotografia rodzinna, noworodkowa, niemowlęca, ciążowa i ślubna
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:07   #4759
Zuziczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 908
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

No musimy zapoznac Krzykunów, bo sie obie wykonczymy. My na kawke, a Wrzaskuny do lezaczkow

Olek wygina sie w łuk do tylu i poglebia tym swoje "braki" czyli napiecie w szyjce i nozce. Jedna rehabilitantka mowila nam nawet, ze mamy Olka rozpieszczac i nie dopuszczac do jego duzego placzu wlasnie z tego powodu. No i ja niestety tak nie wyrabiam, wiec Olo wrzeszy czesto gesto...
eh...
Zuziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 10:09   #4760
Mpik82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dolnośląskie ;-)
Wiadomości: 834
GG do Mpik82
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
Zuzanno Ty sie nam lepiej przyznaj gdzies Ty nagrzeszyla ze Ci sie taki egzemplarz trafil?
Zartuje oczywiscie, Na pocieszenie powiem Ci, ze mialam prawie identyczna sytuacja dzis w nocy. Nadia obudziła sie jak zwykle, miedzy 2h00 a 3h00 wzielam ja wiec na karmienie (karmie na lezaco w lozku). Jak sie najadla, i widze ze kima to mysle ach odloze ja dzis do lozeczka (zwykle spi do rana z nami). jak ja tylko podnioslam to oczy jak piec zlotych, ale mysle poloze w lozeczku, zasnie... taaa... jak ją tylko polożylam to zaczelo sie gadanie z prychaniem na calego, z wykrzykami "aj!, Oiii itd". TZ spi jak zabity ja oczywiscie nie moge...mysle... poloze ja obok siebie, dam jej jeszcze jesc moze zasnie jak ja tylko wzielam do lozka to ryk! A moj maz obudzil sie tylko na powiedzenie "Naaaadia, dziecko, spiiij". No wiec smoczek do buzi, narzekanie ze smoczkiem. Wkurzona odlozylam ja sporotem do lozeczka... narzekania przez smoczek ciag dalszy w koncu przwrocilam ja w tym lozeczku na brzuch... 2 min i zasenla... ufff...
ja juz nie nie chce wiecej takich nocy
eheh JA to mam tak pare razy w ciągu dnia ciągły płacz... i złości...
a najlepsze jest to, że jej humor zmienia się w ciągu sekundy normalnie ,, smieje sie gaworzy i w tej same prawie chwili buźka w podkuwke i RYK................ masakra nie wiem co ja robie nie tak..
__________________
11.07.2009 żonka Pawełka
21.08.2010 mama Milenki
Mpik82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:10   #4761
pandziolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 359
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

dobra no to teraz chwila prawdy.daję foty.mam nadzieję,że chociaż jedna będzie ok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (101,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (142,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (160,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (82,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (84,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (95,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (79,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (105,3 KB, 9 załadowań)
pandziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:11   #4762
Mpik82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dolnośląskie ;-)
Wiadomości: 834
GG do Mpik82
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

Cytat:
Napisane przez pandziolka Pokaż wiadomość
dobra no to teraz chwila prawdy.daję foty.mam nadzieję,że chociaż jedna będzie ok
No No Kochana, ale masz w domu CIACHO
Elegancik z niego śliczny
__________________
11.07.2009 żonka Pawełka
21.08.2010 mama Milenki
Mpik82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:11   #4763
Zuziczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 908
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

i jeszcze Kot mnie użarł....


ja chce znow byc Mala Dziewczynka...
Zuziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:12   #4764
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

Cytat:
Napisane przez aaneczka1984 Pokaż wiadomość
mszu..dziekuje za rady
wybrałam najajsniejszy pokój i oto co mi wyszło..żadna rewelacja ale mi se podobaja
wybuez jakieś najmozliwsze zdiecie

Aaneczka, lepiej wyszlo. Bo sa jasniejsze, szkoda ze nadal takie niewyrazne. Prawdopodobnie robione ze zbyt bliska No ale Cie juz meczyc nie bede, wybiore cos z tego
__________________




Jestem, bo fotografuję....
http://martalipinska.blogspot.com/

_________________
fotografia rodzinna, noworodkowa, niemowlęca, ciążowa i ślubna
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:15   #4765
Zuziczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 908
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

Cytat:
Napisane przez Mpik82 Pokaż wiadomość
eheh JA to mam tak pare razy w ciągu dnia ciągły płacz... i złości...
a najlepsze jest to, że jej humor zmienia się w ciągu sekundy normalnie ,, smieje sie gaworzy i w tej same prawie chwili buźka w podkuwke i RYK................ masakra nie wiem co ja robie nie tak..
hehe, jakbym Olka widziala
z usmiechu w mega Alarm w sekunde!

Mszu- jedna noc? ja tak mam od 2,5msca,hehe
Z tym, ze Olo od 3 dni jak spi troche dluzej, to pozniej budzi sie z okropnym rykiem a wczesniej po prostu budzil sie czesto...
Ja chyba naprawde odpokutowuje poprzednie zycie no i TZ tez (przynajmniej w nocy).
Mea culpa, mea culpa...
Zuziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:16   #4766
Mpik82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dolnośląskie ;-)
Wiadomości: 834
GG do Mpik82
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

Dziewuszki jak wiecie kupilam mieszkanko i zastanawiam się nad kolorkami- i postawiłam na brązy.. ale nie wiem jak dobrać kolory, czy dać po całości jeden kolor czy dwa... Kuchani zostaje tak jak jest...
doradzcie mi prosze Meble Bedą inaczej ułożone i nie bedzie tego zielonego dywanu..na scianie gdzie jest teraz naroznik bedzie TV komoda i póleczka...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg room.jpg (64,6 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg room2.jpg (65,5 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg room5.jpg (66,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg room3.jpg (65,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg room6.jpg (65,2 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg room4.jpg (64,7 KB, 37 załadowań)
__________________
11.07.2009 żonka Pawełka
21.08.2010 mama Milenki
Mpik82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:16   #4767
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

Cytat:
Napisane przez pandziolka Pokaż wiadomość
dobra no to teraz chwila prawdy.daję foty.mam nadzieję,że chociaż jedna będzie ok
Bardzo fajnie wyszly! Az nie wiem kotrą wybrac
__________________




Jestem, bo fotografuję....
http://martalipinska.blogspot.com/

_________________
fotografia rodzinna, noworodkowa, niemowlęca, ciążowa i ślubna
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:23   #4768
Zuziczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 908
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

Pandziolka- fajny Babel

Cytat:
Napisane przez Mpik82 Pokaż wiadomość
Dziewuszki jak wiecie kupilam mieszkanko i zastanawiam się nad kolorkami- i postawiłam na brązy.. ale nie wiem jak dobrać kolory, czy dać po całości jeden kolor czy dwa... Kuchani zostaje tak jak jest...
doradzcie mi prosze Meble Bedą inaczej ułożone i nie bedzie tego zielonego dywanu..na scianie gdzie jest teraz naroznik bedzie TV komoda i póleczka...
Hm, ja bym wybrala beze (z brazow) i jedna sciane na jakis zdecydowany kolor machnela albo tapete w jakies kwiaciory kolorowe, co by nie bylo za ponuro (na ta scianke gdzie teraz jest naroznik)
Zuziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:24   #4769
pandziolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 359
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

Cytat:
Napisane przez Mpik82 Pokaż wiadomość
No No Kochana, ale masz w domu CIACHO
Elegancik z niego śliczny
dziękuję w imieniu Wojtunia
Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie wyszly! Az nie wiem kotrą wybrac
wow!no to jestem w szoku.nie sądziłam,że coś się będzie nadawać.
czytałam Twoje rady dla gabi i też znalazłam w swoim aparacie tryb macro,no i bez lampy ofkors dzięki Tobie wiem,że mogę zmieniając funkcje aparatu robić całkiem fajne zdjątka.dziękuję

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Zuziczka Pokaż wiadomość
Pandziolka- fajny Babel
pandziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:29   #4770
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy :

Cytat:
Napisane przez Mpik82 Pokaż wiadomość
My dokładnie tak robimy.Jak mala jest w dobrych humorku to daje ją mężowi, ale ona w sekunde zmienia się diabełka i ryczy,, stoje obok, gadam do niej..ale to nie pomaga... naprawde nie wiem jak to zmienic.. uspokaja się tylko u mnia
no to ja nie wiem To chyba tylko pozostaje być cierpliwym i liczyć, że to się zmieni
Cytat:
Napisane przez Zuziczka Pokaż wiadomość
Olek jest po prostu NIE DO ZNIESIENIA...
Niestety coraz bardziej dochodze do wniosku, ze moj Olek oprocz bycia terrorysta i malym złosnikiem jest po tez niecierpliwym histerykiem. Wie Skubaniec, ze z tata moze sobie na mniej pozwolic i u niego jakos mniej ryczy...
złota kobieta z ciebie, że to wytrzymujesz. Chyba trzeba liczyć, że z czasem będzie lepiej (no bo i co innego zostaje?)

aaneczka1984, pandziolka
fajne dzieciaczki

Cytat:
Napisane przez Zuziczka Pokaż wiadomość
i jeszcze Kot mnie użarł....
a garnka dziś nie spaliłaś?:brzyd al:

Ola mi dziś znowu ryk urządziła. Pora karmienia, zrobiła się marudna. Przystawiam ją do piersi a ona odwraca główkę i wrzask. Wzięłam na ręce, z wrzasku przeszła na smutne kwilenie ('jaka ja biedna, nieszczęśliwa, nikt mnie nie rozumie...'). Kładę ją na kolanach- znowu dziki wrzask. Jakoś udało mi się ją trochę uspokoić smoczkiem i wtedy przystawić do piersi (w kilku podejściach, bo mniej więcej po minucie ssania znowu był wrzask). Oczywiście jak ona odsuwała się od cycka to mleko tryskało jak szalone- mam zalane ciuchy swoje i Oli, i oczywiście popryskało jej twarz. No a teraz już uśmiechnięte leży sobie na kanapie i bawi się swoimi łapkami. Ja już nic z tego nie rozumiem

Ale dziś piękna pogoda- bezchmurne niebo, świeci słońce, pada drobny śnieg i skrzy się w słońcu. Szkoda tylko, że tak zimno (-12stC)
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.