Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4 - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-03, 15:06   #4741
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
pokaż

Witam Wróciłam z Warszawy, jestem nieprzytomna, pobudka była o 4


mieszkanie zarezerwowane 45 metrów z balkonem, na 5 piętrze

idę odespać
gratuluję mieszkanka!! wiem co czujesz, bo ja też jestem na etapie załatwiania nowego lokum, tylko że moje już prawie gotowe...



Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Roznosze poczte ,uzupelniam rozne rzeczy,pozadkuje papiery etc.Generalnie nic co byloby jakkolwiek zwiazane z bohemistyka

Mam paczunie i ulotke YR na ktora czekalam.Chce kalendarz i dlugopis w kwiatki wiec musze cos kupic..ale nie wiem co co polecacie YR?
a w której szkole??
też dostałam tę ulotkę z YR i się zastanawiam co sobie kupić, żeby dostać ten kalendarzyk...


Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Wiecie co ja chyba jestem nienormalnaWłaśnie wylazłam spod prysznica ciesząc się do siebie,że mi się żel pod prysznic kończyI nie to,że ja go nie lubię, ja go lubię bardzo i za jakiś czas kupię znów,ale to oznacza,że mogę zacząć następny i wtedy tylko 1 zostanie w zapasie(bo peelingów Joanny nie liczę) więc mogę kupić kolejny
I tu się pojawia moje pytanie:też tak macie?Lubicie jak się kończy nawet b.lubiany kosmetyk,bo możecie kupić kolejny?Nawet ten sam,ale nowy?
Może ja nie jestem tylko kosmetykoholiczką ale i zakupoholiczką?
mam dokładnie tak samo - nawet mojemu TZowi kazałam wylewać więcej żelu pod prysznic na gąbeczkę, żeby szybciej zużył - bo dla niego zapasy też oczywiście robię...


Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Zamówiłam ten Etiaxil do skóry wrażliwej w aptece słonik Jutro tata zrobi przelew i w końcu zobaczymy czy to cudo działa(a ja niestety pocę się nie tyle z gorąca co ze stresu a teraz w sesji będę go mieć aż nadto ).
Etiaxil jest superskuteczny!!


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zdałam wczorajszy egzamin.
jeden do przodu!!


Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Mam jedną sprzed roku i to tego najmniej okazałego
Inny jest np pomarańczowo-turkusowy
ale włochaty...


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem. Chyba się skuszę na tę zachwalaną maseczkę winogronową..
Czy któraś z was wie jak to jest z tymi pieczątkami? Bo ja mam kartę, ale nie mam na niej żadnej pieczątki.. To co, mogę najpierw zrobić zakupy za 10 zł, dostanę pieczątkę, a potem wykorzystam ulotkę i dopełnią mi pieczątki do końca?
ja też się właśnie zastanawiam jak to jest - mam nową kartę i nie mam na niej żadnej pieczątki...

a przedwczoraj byłam w Naturze i oczywiście nie mogłam nic nie kupić... mam nowy pędzel do pudru (tylko że już po jednym użyciu widzę, że włosie strasznie wypada - badziew jakiś... ), olejek do kąpieli w saszetce i płyn do mycia twarzy oliwkowy Ziaji...
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 15:07   #4742
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A nie wiem, bo nie pytałam, tylko rzuciłam okiem i wyszłam. Są na tym różne logo marek selektywnych, wiec może fajne te prezenty by być mogły.
uuu. ciekawe, czy kazdy klient dostaje prezent wyciagne mame to sie przekonamy
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
o rany, ale malusie a mi się wydawało że mini Flowerbomba jest już maleńkie

Są przeurocze A jak zapachowo? Podpasowały Ci?
narazie obwachalam chance i sa piekne na reszte sie gapie i podziwiam, testy zapachowe beda jutro bo dzis cos mnie lepetyna boli
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 15:09   #4743
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

em zgadzam się z ice, nikt nie może Ci mówić, że Twoje studia są mało ambitne. Walczyłaś o dostanie się na turystykę i ważne żebyś studiowała z zapałem i radością a nie męczyła się na kierunku, który Ci nie odpowiada

ziz jakie fajne mini-mini-buteleczki Ja bym mogła mieć tylko takie maluszki, wogóle dla mnie optymalna wielkość to 10-15 ml i wystarczyłoby mi to w zupełności
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 15:14   #4744
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Szkoda gadać. Nie chcę tu o tym pisać, bo jednak wiem, że sporo znajomych czyta moje posty i nie chcę się wywnętrzniać na forum z tym co czuję. A tak ogólnie, to potem już wszystko mi się posypało.. I czuję się jak idiotka, i mam dość studiów, których jeszcze nie zaczęłam (bo wszyscy mi w kółko gadają, że mało ambitne [wcześniej się tym nie przejmowałam, ważne że mnie to interesuje. a teraz.. ]), znajomi, których w tym momencie najbardziej potrzebuję, żeby gdzieś ze mną wyszli, pogadali, wystawiają mnie do wiatru.. Akurat teraz to wszystko..

po tym, jak dostalam sie na studia moj ojciec sie do mnie nie odzywal bo... wybralam malo ambitny kierunek, po ktorym moge byc jedynie byle jakim pismakiem bez przyszlosci jednak sie nie poddalam presji bo wiedzialam, ze dobrze zrobilam

co to w ogole znaczy malo ambitne studia? nie cierpie wprost, jak ktos tak mowi. tak lecza kompleksy inni - probojac wpedzic w nie bogu ducha winne osoby.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 15:31   #4745
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

właśnie miałam masaż pierwszy od ponad miesiąca ale fajnie było
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 15:35   #4746
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

em: takim gadaniem nie ma co się przejmowac ważne się dostałaś tam gdzie chciałaś i bedzie Cie to interesowało (mam nadzieje, bo czasem to co sie zastaje na uczelni nie pokrywa sie z wyobrażeniem o danym kierunku )

Byłam w Naturze, potestawałam znowu True Match. Wiedząc teraz, jaki efekt daje u mnie N4 (jest niemal idealny, ale chyba wolę jaśniejszy odcień bo przynajmniej można brązerka użyć ) to chyba wolałabym W3 - niby nalezy do cieplejszych kolorów ale nei jest bardzo ciepły ani bardzo żółty Hmmm nie wiem co zrobić
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 15:53   #4747
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Isa ja kupiłam szare rurki w Cropp Town
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 15:54   #4748
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
gratuluję mieszkanka!! wiem co czujesz, bo ja też jestem na etapie załatwiania nowego lokum, tylko że moje już prawie gotowe...
Ojj to również gratuluję i bardzo zazdroszczę wykańczania

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka

Etiaxil jest superskuteczny!!
Tak wszyscy zachwalają a ja jeszcze go nie miałam muszę spróbować

[/quote]

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
narazie obwachalam chance i sa piekne na reszte sie gapie i podziwiam, testy zapachowe beda jutro bo dzis cos mnie lepetyna boli
Chance uwielbiam mam wersję Eau Fraiche i strasznie lubię tę świeżość
EDT też mnie oczarowało, ale na razie korzystam w próbki


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Byłam w Naturze, potestawałam znowu True Match. Wiedząc teraz, jaki efekt daje u mnie N4 (jest niemal idealny, ale chyba wolę jaśniejszy odcień bo przynajmniej można brązerka użyć ) to chyba wolałabym W3 - niby nalezy do cieplejszych kolorów ale nei jest bardzo ciepły ani bardzo żółty Hmmm nie wiem co zrobić
To ja też dzisiaj pójdę potestować tego True Matcha skoro tak zachwalacie
Z tym że ja szukam czegoś naprawdę żółtego.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 15:57   #4749
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
To ja też dzisiaj pójdę potestować tego True Matcha skoro tak zachwalacie Z tym że ja szukam czegoś naprawdę żółtego.
Ja piszę o prasowanym, Isa o sypkim Ten "mój" N4" w opakowaniu i na dłoni wyglada inaczej niż na twarzy więc w sumie ciężko coś wybrać
Widziałam żółtego żółtego () True Matcha ale podkład. Nie pamiętam numeru .
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 16:01   #4750
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Można wypozyczyć piankę, ale uwierz mi, lepiej kupić teraz na wyprzedażach, z kilku powodów:

Niestety nie pamiętam ceny sprzętu, mogę się dowiedzieć - pytasz o kite czy windsurfing?
wind- zawsze marzyłam a kite dla porównania
Ale jak masz gdzies wydzwaniać to nie trzeba, poszperam po necie w wolnej chwili
A Ty który uprawiasz? I jak długo? Poopowiadaj coś
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Tru, ja bym się chętnie spotkała, ale wychodzi na to, że nie mogę bo mam egzaminy 11, 12, 13
Jeśli do środu uda mi się zdać 2 egzaminy to może ja dam radę A gdzie te targo farmaceutyczne?
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
I tak ich potem nie zjem, to po co się męczyć?
Zjemy razem
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Byłam w Naturze, potestawałam znowu True Match. Wiedząc teraz, jaki efekt daje u mnie N4 (jest niemal idealny, ale chyba wolę jaśniejszy odcień bo przynajmniej można brązerka użyć ) to chyba wolałabym W3 - niby nalezy do cieplejszych kolorów ale nei jest bardzo ciepły ani bardzo żółty Hmmm nie wiem co zrobić
Ja bym puściła n4 w świat i polowała na n3

No nie wiem, zasłużyłam na te szminkę Maybelline, czy nie Ale w końcu to limitowanka i chyba została już tylko w GC...
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 16:06   #4751
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja bym puściła n4 w świat i polowała na n3
Myślałam o N3 (bo logicznie rzecz biorac powinien być jaśniejszy od N4 i tez ładnie wygląda na fotkach w necie) ale nie było testera prasowanego więc prztestowałam sypki i jakiś dziwny kolor Chyba, ze sypki ma inny odcień niż prasowany mimo tego samego nr??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 16:10   #4752
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Kurcze, zaczęłam zaznaczać Wasze cytaty i wyszło tego tyle, że się zgubiłam.
Mam kaca, wczoraj widziałam się ze znajomymi sprzed lat i jakoś pochlało mi się.
Od 3 godzin tłumaczę sobie, że do 15 wrze zostało mi 400 zł i kupowanie perfum za 150 jest głupim pomysłem.
A Nosek mnie zainspirowała i wlazłam na Allegro a tam u jednego sprzedawcy próbki amora, escady i nowej lopezki
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 16:15   #4753
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Isa ja kupiłam szare rurki w Cropp Town
Dziękuję za info W sumie nigdy chyba w tym sklepie jeszcze nie byłam(omijam House, Croppa itp. , bo tam zwykle muza na całego i ciuchy takiej bardziej sportowe), ale może zajrzę jak nie znajdę nigdzie indziej.

Zeżarłam 2 wielkie kanapki z nowym Danio(wersja: ogórek, pomidor i oliwka) i naprawdę pyszne Rozsmarowalam na ciemnym chlebku i zasmakowało mi
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 16:18   #4754
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dziękuję za info W sumie nigdy chyba w tym sklepie jeszcze nie byłam(omijam House, Croppa itp. , bo tam zwykle muza na całego i ciuchy takiej bardziej sportowe), ale może zajrzę jak nie znajdę nigdzie indziej.
Ostatnio w Croppie kupiłam fajnego czerwonego longa sweterkowego w paski Czasem można dorwać coś niesportowego (aaa i mam jeszcze śliczną czarną bluzeczkę z krótkim rękawem z dużym wycięciem na plecach )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 16:19   #4755
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

pakosto nowa Lopezka śmierdzi. Rzadko używam tego słowa ale to naprawdę jest koszmar
Przegniły kokos. Blee.

Hosenko* mnie w świetle perfumerii to wszystkie wydają się pięknie żółte tylko jak potem wychodzę z umazaną nimi ręką na dwór to jest horror. Różowy horror No ale będę szukać
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 16:25   #4756
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Ojj to również gratuluję i bardzo zazdroszczę wykańczania



Tak wszyscy zachwalają a ja jeszcze go nie miałam muszę spróbować
z tego wykańczania to tak średnio się cieszę, bo najpierw nas czeka nakładanie gładzi i inne "brudne" roboty, dopiero potem typowa wykończeniówka (czyli przyjemność), czyli malowanie ścian, mebelki itp...
a Etiaxil koniecznie wypróbuj - ja używam od kilku lat i jestem zadowolona - tylko radzę wybrać ten do skóry wrażliwej, bo ten zwykły może piec i swędzieć, zwłaszcza jak się dopiero zaczyna go używać...



Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Zeżarłam 2 wielkie kanapki z nowym Danio(wersja: ogórek, pomidor i oliwka) i naprawdę pyszne Rozsmarowalam na ciemnym chlebku i zasmakowało mi
mi też te nowe Danio smakuje - wprawdzie spróbowałam dopiero jeden smak (z czosnkiem i ogórkiem), ale na pewno będę szukać innych...
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 16:38   #4757
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ostatnio w Croppie kupiłam fajnego czerwonego longa sweterkowego w paski Czasem można dorwać coś niesportowego (aaa i mam jeszcze śliczną czarną bluzeczkę z krótkim rękawem z dużym wycięciem na plecach )
Ja się zraziłam do sklepów tego typu po tym jak zobaczyłam raz sprzedawców w Housie(jakieś irokezy mieli na głowach i do każdego klienta mieli podejscie typu "joł, joł ziomalu" ) + ta muzyczna rąbanka na cały regulator Zresztą ja preferuję inny styl ubierania i nie zaglądam tam bez żalu.

nosku mówisz o Deseo? Ja raz niuchnęłam z buteleczki i nie poczułam nic
Na papierek nie próbowalam ani na nadgarstek, bo jak przykładając nochal do atomizera nie wyczuję podobających mi się nut to odkładam na półkę spowrotem.

off-wietrzko właśnie ten do wrażliwej wzięłam, ale mam nadzieję, że on nie szczypie za bardzo.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 16:38   #4758
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Tru, ja bym się chętnie spotkała, ale wychodzi na to, że nie mogę bo mam egzaminy 11, 12, 13.
Moja przyjaciółka, która jest zapalonym kibicem sportowym namawia mnie, żebym poszła z nią na mecz na stadion. Chyba zwariowała.
Szkoda, może będą tam jeszcze jakies targi później
Co do meczu piłkarskiego-byłam raz, przeżyłam i więcej nie chcę za to zawsze miałam ochotę wybrac się na mecz siatkarski, nigdy jednak nie zdążyłam wystarczająco wcześnie kupić biletów..
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jeśli do środu uda mi się zdać 2 egzaminy to może ja dam radę A gdzie te targo farmaceutyczne?
No własnie nie wiem gdzie, muszę dopytać TZ. Coś mi mówił, że chyba jakaś hala Expo, ale musze wyszperać adres dokładny, bo jedziemy tam zbiorczym autokarem z Łodzi, a nie własnym samochodem więc moje poruszanie sie po mieście będzie potem ograniczone. W tych autokarach jest straszne pijaństwo, szczególnie w drodze powrotnej. Ostatnio z Warszawy jechaliśmy 5 (!) godzin, bo towarzystwo co chwilę chciało siusiu, jedna kobitka skręciła sobie nogę, bo spadła z chodnika...no mówię wam, wesoło
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 17:04   #4759
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Znowu byłam o włos od przespania całego popołudnia, ale jakimś cudem udało mi się otworzyć oczy zanim całkiem odpłynęłam i teraz wpadłam tu na małą wzmacniającą kawkę.

A i przypomniało mi się, że oglądałam ten brązer-rozświetlacz IsaDora, co to Pakosta zachwala - rzeczywiście śliczny i taki delikatny.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 17:20   #4760
xxxDAGMARAxxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 595
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez isa666;8872526[COLOR=Teal
[/COLOR]]
Dagmara zdrowiej

Dziękuje i mam nadzieje że będzie lepiej
xxxDAGMARAxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 17:27   #4761
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Hosenko* mnie w świetle perfumerii to wszystkie wydają się pięknie żółte tylko jak potem wychodzę z umazaną nimi ręką na dwór to jest horror. Różowy horror No ale będę szukać
Z True Match to tylko te z literką C są różowe A ten żółty co widziałam to on był strasznie żołty, popatrze na All i moze przypomni mi sie jego nazwa/numer. Ja wlasnie nie mogę mieć ani różowego ani żółtego ... Potrzebuje beżu Idealny kolor dla mnie to kolor Karmel z podkładów Nature Matte Lirene - chłodny beż, z nutą brazu. Szukam jednak czegoś co tochę lepiej wyrówna koloryt i lepiej zmatuje.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja się zraziłam do sklepów tego typu po tym jak zobaczyłam raz sprzedawców w Housie(jakieś irokezy mieli na głowach i do każdego klienta mieli podejscie typu "joł, joł ziomalu" ) + ta muzyczna rąbanka na cały regulator Zresztą ja preferuję inny styl ubierania i nie zaglądam tam bez żalu. .
W Croppie to samo... Młode sprzedające, jadące na luzaka ... Drazni mnie to (już niewiele brakuje zeby odpowiedziec "od kiedy jesteśmy na "Ty"), ale tak jak pisze, czasem można tam coś fajnego znaleźć (na fotce mój sweterkowy long troche nieforemnie go ułożyłam świetnie się układa i podkresla nawet mały biust rozmiar-XS)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2480.JPG (38,3 KB, 23 załadowań)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2008-09-03 o 17:48
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 17:43   #4762
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

No i stało się Rozchorowałam się na dobre Od kilku dni walczyłam z przeziebieniem, dziś mnie rozłożyło. Na dokładkę TZ ze mną nie rozmawia, bo rano zrobiłam mu dziką awanturę przez tel. bo zabrał mi samochód i do pracy musiałam jechać zatłoczonym autobusem. Szef mnie dziś tak wpienił, iż doszłam do wniosku, że nie warto się zabijać i oświadczyłam: na wieczorny dyżur nie przyjdę, idę do domu chorować!

Dziewczyny, dziękuję za słowa otuchy .
Gayenko, mnie ten telefon bardzo poprawił humor
Pakosto, jakbyś trafiła w sedno z tym pytaniem o szczęście... Od kilku dni nie robię nic innego, jak tylko rozmyślam nad własnym życiem. Teoretycznie wszystko się układa, najgorszy okres mam za sobą, ale chyba dopiero teraz dopada mnie depresja Nic mnie nie cieszy, jestem totalnie zrezygnowana. Nie takie życie sobie wymarzyłam i nie tak miał wyglądać mój związek, ale może ja nie potrafię inaczej? A może tylko przesadzam, chcąc więcej i więcej. Wiem, że niejeden chciałby mieć to co ja, ale mnie ciągle czegoś brakuje. Nie znoszę takiej szarej, bezpłciowej codzienności.

Niom, to filozofii na dziś tyle. Zmykam robić zamówienie apteczne (to chyba dobry moment, bopołowy planowanych zakupów mi się odechciało ) i szpikować się lekami. Mam nadzieję, że do jutra stanę na nogi.
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 17:47   #4763
xxxDAGMARAxxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 595
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
No i stało się Rozchorowałam się na dobre Od kilku dni walczyłam z przeziebieniem, dziś mnie rozłożyło. Na dokładkę TZ ze mną nie rozmawia, bo rano zrobiłam mu dziką awanturę przez tel. bo zabrał mi samochód i do pracy musiałam jechać zatłoczonym autobusem. Szef mnie dziś tak wpienił, iż doszłam do wniosku, że nie warto się zabijać i oświadczyłam: na wieczorny dyżur nie przyjdę, idę do domu chorować!

Zdrowiej szybciutko bo wiem co przechodzisz
xxxDAGMARAxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 18:27   #4764
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Hosenko* testowałam True Matche i muszę stwierdzić, że nienawidzę swojej skóry
Nie wiem dlaczego, ale ona koszmarnie wybija różowy kolor z podkładów
Wyszłam z rozmazanymi różnymi odcieniami na ręce i wygląda jakbym się różem posmarowała a testowałam serię W..


Aga zdrowiej
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 18:39   #4765
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Aga Odpoczynek Ci się przyda a może nawet przydałoby się jakieś kilkudniowe L4? Widać, że ta praca bardzo Cię pochłania i zabiera mnóstwo nerwów i energii Jesteś bardzo zaradna i naprawdę podziwiam Cię za pracowitość, ale człowiek jest tylko człowiekiem i nie można żyć na pełnych obrotach cały czas.
Mam nadzieję, że sytuacja z TŻ też się jakoś wyjaśni i odzyskasz radość z życia

Hosenko fajny ten long, ja też takie lubię(tzn. sweterki i bluzki dłuższe niż do pępka) No i lubię duże dekoldy z serek, bo właśnie o dziwo ładnie podkreślają mój mały biust
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 18:45   #4766
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Hosenko* testowałam True Matche i muszę stwierdzić, że nienawidzę swojej skóry
Nie wiem dlaczego, ale ona koszmarnie wybija różowy kolor z podkładów
Wyszłam z rozmazanymi różnymi odcieniami na ręce i wygląda jakbym się różem posmarowała a testowałam serię W..
Hmmm ... Niektóre faktycznie takie różowato-czerwonate (taki wlaśnie wydał mi się sypki N3 dlatego bardziej spodobał mi sę W3)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hosenko fajny ten long, ja też takie lubię(tzn. sweterki i bluzki dłuższe niż do pępka) No i lubię duże dekoldy z serek, bo właśnie o dziwo ładnie podkreślają mój mały biust
Ja tez takie lubie

Long jest super, już nie mogę sie doczekac kiedy go ubiorę Kosztował 89 zł

0306 - skoro nie lubisz leniwego "zycia" to choć pochoruj sobie leniwie i spokojnie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 19:08   #4767
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Witam.

Zdałam wczorajszy egzamin.
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość


Moja samoocena spadła poniżej zera i czuję się nikim, ot co.
Emus kochanie malenkie Jestes taka kochana ze az mi przykro jak wiem,ze Tobie jest przykro nie pisz tak bo tak nie jest skarbie
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
luskap

ice gratuluję egzaminu i współczuję kubeczka. Ja na szczeście nic nei trzymałam w rękach, ale mną trochę zatrzęsło
Wystawiłam Surrealistowi 2
Wlasnie widzialam i sobie mysle :lo matko a ja musze go testowac niedlugo".Jakos ci ufam jesli chodzi o tusze chociaz Virtuose po 1 tescie mi sie srednio podoba.Ale w polaczeniu z 2000 cal nie jest zle.
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
A mnie też dziś smutno Jak sobie pomyślę, że za trzy tygodnie już mi się semestr zaczyna to mi słabo
Boję się znowu tej odległości od TŻta, tęsknoty, płaczu
Czuję się taka bezpieczna, kiedy wiem że jest blisko i mogę go mieć przy sobie po jednym telefonie, wtedy mam wrażenie, że cokolwiek by się działo to musi się jakoś ułożyć bo mamy siebie
A teraz znowu będę sobie musiała ze wszystkim radzić sobie sama...
Nie umiem i nie chcę
Kochanie jak ja cie rozumiem wiem co to zwiazek na odleglosc,bo nim zamieszkalam z Krecikiem to tez taki mialam.Strasznie bylo..dodatkowo mialam wtedy jeszcze problemy ze zdrowiem i 4 godzinne dojazdy (2h w jedna strone ) .Wspominam ten okres jako okres ciemnosci...Ale takie zwiazki sa bardzo silne i wasz tez bedzie coraz silniejszy napewno


Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość


Ja zaraz wychodzę z pracy.
Mam już dziś taką chcicę na jakieś zakupy że szok

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość

Byłoby. Co na to gayenka?
Gayenka kupuje winko i zaprasza do siebie na weekenda jak Krecikos sie wybierze na uczelnie czy gdzies tam


bylam w YR i kupilam: krem dla mamy rumiankowy,tonik rumiankowy (True ) ,maseczke podwojna,peeling do ciala spa .Dostalam za pieczatki balsam do ciala kokosowy ten wieeelki .

Edit:Aguniu zdrowiej

Edit 2 : pamietacie pewnego uroczego pana co to mi proponowal figle migle bez zobowiazan jakies poltora miesiaca temu? Uwaga: hajtnął sie
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 19:12   #4768
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Edit 2 : pamietacie pewnego uroczego pana co to mi proponowal figle migle bez zobowiazan jakies poltora miesiaca temu? Uwaga: hajtnął sie
Ooo widzisz Chciał korzystać póki mógł
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 19:14   #4769
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
U mnie nia ma C&A Poza tym musze poszukać coś z drozszych firm (choć cena za dzinsy powyżej 100 zł jest dal mnie gruba przesadą ) zeby dobrac odpowiednią długość - niestety te "standardowe" sa średnio o 10 cm za długie A tez wymierzać, zaznaczać i latać do krawcowej mi sie chyba nie chce
W Zarze są długie, ja ostatnio trafiłam na fajne za 99zł.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 19:19   #4770
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
W Zarze są długie, ja ostatnio trafiłam na fajne za 99zł.
Nie ma u mnie Zary ... Z sieciówek to tylko Cropp, House, Reserved, Reporter i tyle No i Top Secret ale tam jeszcze nie byłam bo jakies takie dziady widać na wystawie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.