przedłużanie włosów- część II - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-09, 11:07   #451
DiSMisS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
a po czym poznałas ze to syntetyki? topia sie pod prostownica?




kiedyś widziałam prace pani Reni (renaa) i powiem ci , że było ładnie zrobione. chyba o wykonanie nie masz sie co martwic.nosi sie to w miare dobrze, moze jest bardziej widoczna jak odgarniesz włosy bo w koncu warkoczyk jest większy od innych łączen. ale wydaje mi sie że wybór jest dobry.


Szczerze powiem, że mnie Pani uspokoiła .. Miałam strasznie mieszane uczucia bo przeczytałam wątek o przedłużaniu praktycznie od początku a byłam pewna swojej decyzji ...a bardzo nie lubie kiedy pojawią się u mnie uczucie niepewności raz jeszcze dziękuje... i coś czuje że następnym razem zawitam tak jak inne forumowiczki do Pani )
DiSMisS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 11:24   #452
bettyboop
Przyczajenie
 
Avatar bettyboop
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Pani Reniu czy bylaby w takim razie mozliwosc umowienia sie z Pania na zageszczanie wlosow metoda greatlengths na 8 stycznia?
bettyboop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 11:24   #453
marcia_71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 83
Miałam przedłuzane włoski rok temu,zdjecie nizej,przed przedłuzeniem miałam włosyl edwo co dotykajace ramion.BYłam bardzo zadowolona,podaje maila osoby która robiła mi włoski - natania7@o2.pl
Nie wiem czy ta dziewczyna robi jeszcze te włosy ale zapewne tak.Metoda microrings,włosy po zdjeciu (miałam poprawiane raz) wcale nie były zniszczone,ale fakt ze troche wypadło ich.Najbardziej meczaca jest ich pielegnacja,ale efekt naprawde super

A to włosy przed przedłużeniem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01051.JPG (59,2 KB, 275 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włs.JPG (108,2 KB, 170 załadowań)

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-09 o 13:28 Powód: post pod postem
marcia_71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 14:05   #454
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Marcia jak dla mnie mialas za malo doczepionych tych wlosow ...Takie stronki Moze tylko takie moje odczucie...
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 15:59   #455
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Cczarnula19 Pokaż wiadomość
Marcia jak dla mnie mialas za malo doczepionych tych wlosow ...Takie stronki Moze tylko takie moje odczucie...
Mam podobne odczucie. Tez uwazam ze wlosow jest za malo. A poza tym jako osba majaca po raz drugi przedluzane wlosy mam obsesje na punkcie tego by nie bylo widac ze to co mam na glowie to nie natura tylko przedluzanie. Niestety tu wyraznie widac gdzie sie koncza wlasne a zaczynaja doczepiane (u gory duzo wlosow a nagle zaczynaja wisiec takie pojedyncze pasemka) Z gory zaznaczam ze nie chce Marci urazic po prostu pisze to co widze. Dlatego tez jestem zazarta zwolenniczka cieniowania wlosow po przedluzeniu.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 21:57   #456
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Zaba -oo dokaldnie zgadzam sie z TOba
Jeju juz dwa tyg zastanawiam sie nad wlosami i nie wiem jakie kupic koszmar
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 00:15   #457
pandziksa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 39
Dot.: przedłużanie włosów- część II

http://pl.youtube.com/watch?v=PIGsN0QZYv4
pandziksa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-10, 10:46   #458
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

nio spoko ten filmik tylko skad wziasc maszyne do szycia??
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 13:53   #459
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Hej dziewczyny

Czytam ten watek i czytam i w sumie bardzo zainteresowala mnie metoda na tasme - widzialam dziewczyne, ktora miala ta metoda przedluzone wlosy i wyszlo super. Ta metoda powoduje, ze wlosy sa zlane i nie widac oddzielnych pasemek.
Mam pytanie: Czy do tej metody musze miec jednolity kolor wlosow? Mam na glowie cos w rodzaju blond baleyage'u (rozne odcienie blondu i troszke brazu) i nie wiem czy ta metoda bylaby dobra dla mnie, a chcialabym uzyskac jak najbardziej naturalny efekt. Wydaje mi sie, ze jak sie kupuje wloski na tasmie, to sa one jednolitego koloru, nie?

Dziekuje za odpowiedz

Dolaczam zdjecia tej dziewczyny - sliczne te wloski - naturalne - tasma z LaTrend.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 14:28   #460
agnesn
Przyczajenie
 
Avatar agnesn
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 21
GG do agnesn
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dziewczyny , czy ktoras z Was stosowala farbe L'oreal Casting (to farba bez amoniaku) na doczepione sztuczne pasma monofibre?
Moje naturalne wlosy roznia sie od tych doczepionych i musze je jeszcze raz ufarbowac,
ale nie bedzie to latwe bo trudno jest przy farbowaniu uniknac dotykania farba syntetycznych wlosow.
Prosze napiszcie mi czy nie spale ta farba moich syntetykow?
agnesn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 17:48   #461
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez agnesn Pokaż wiadomość
Dziewczyny , czy ktoras z Was stosowala farbe L'oreal Casting (to farba bez amoniaku) na doczepione sztuczne pasma monofibre?
Moje naturalne wlosy roznia sie od tych doczepionych i musze je jeszcze raz ufarbowac,
ale nie bedzie to latwe bo trudno jest przy farbowaniu uniknac dotykania farba syntetycznych wlosow.
Prosze napiszcie mi czy nie spale ta farba moich syntetykow?
to de facto nie jest farba tylko szampon koloryzujacy bo szybkosc z jaka sie to cudo wyplukuje z wlosow jest niewyobrazalna. A co do farbowania monofibrow to z tego co sie orientuje to farba im nie szkodzi bo one farby nie chwytaja. Bo ja sie Reni pytalam co bedzie jak podczas farbowania moich wlosow troche farby mi sie na monofibra pacnie to powiedziala ze nic sie nie stanie.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-10, 20:14   #462
agnesn
Przyczajenie
 
Avatar agnesn
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 21
GG do agnesn
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
to de facto nie jest farba tylko szampon koloryzujacy bo szybkosc z jaka sie to cudo wyplukuje z wlosow jest niewyobrazalna. A co do farbowania monofibrow to z tego co sie orientuje to farba im nie szkodzi bo one farby nie chwytaja. Bo ja sie Reni pytalam co bedzie jak podczas farbowania moich wlosow troche farby mi sie na monofibra pacnie to powiedziala ze nic sie nie stanie.

ooo to mile mnie zaskoczylas. Skoro zwykla farba nie pali monofibrow to znaczy ze moge swobodnie farbowac swoje wlosy. Nie wiem dlaczego ja sie Reni o to nie zapytalam
Dzieki wielkie za odpowiedz
agnesn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 20:27   #463
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez agnesn Pokaż wiadomość
ooo to mile mnie zaskoczylas. Skoro zwykla farba nie pali monofibrow to znaczy ze moge swobodnie farbowac swoje wlosy. Nie wiem dlaczego ja sie Reni o to nie zapytalam
Dzieki wielkie za odpowiedz
Nie ma za co Tylko tak na wszelki wypadek spytaj sie Reni jak to dokladnie jest z monofibrami i farba. Ale na 100% mowila mi ze jak pacnie sie farba podczas farbowania na monofibry to im sie nic nie stanie. Tylko ze ja z wlasnego doswiadczenia tej farby nie polecam bo jak napisalam to jest faktycznie szampon koloryzujacy a szampon koloryzujacy mozna znacznie taniej kupic (za cene castinga to mozna profesjonalna farbe do wlosow kupic). Serio kilka myc i sladu po farbowaniu nie bedzie.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 13:06   #464
Explosion
Raczkowanie
 
Avatar Explosion
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 279
GG do Explosion
Dot.: przedłużanie włosów- część II

dziewczyny potrzebuję pilnie kontakty z Panią Renia... napisalam prywatna wiadomosc, ale nie odp jak narazie... Niedlugo mam studniowke i musze przedluzyc wlosy, naprawde to bardzo pilne... gdyby któraś z was miała jakis kontakt z Panią Renią albo cos to bardzo prosze o pomoc...

i mam jeszcze takie pytanie czy gdy przedluzam wlosy naturalnymi to niezaleznie od moetody jaka przedluze bede mogla wykorzystac kilka razy te same wlosy...?
Explosion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 13:34   #465
tusia150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 3
Dot.: przedłużanie włosów- część II

pomóżcie, jak mam dbać o te włoski doczepiane? bo ja już sama nie wiem, czytam i czytam i nic już sama nie wiem. Włosy naturalne, co mam na nie stosować??? naprawde bylabym wdzieczna za jakies porady
tusia150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 14:31   #466
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Masz szczotke z naturalnego wlosia? Uzywasz jedwabiu? Nawilzasz odpowiednio? Traktujesz je delikatnie?

Jezeli przeczytalas wszystkie porady dziewczyn w tym watku i jak sama piszesz "nic", to niestety musze Cie zmartwic, ze nie wiem co za wlosy masz na glowie - jakis bardzo, bardzo kiepski gatunek i radze Ci isc i zlozyc reklamacje, a jak nie to sciagnij i nastepnym razem przy doczepianiu upewnij sie czy osoba, ktora Ci je sprzedaje (lub robi wloski) to osoba wiarygodna i rzetelna.
Polecam Ci syntetyki bardzo dobrej jakosci - naprawde przez caly czas sa takie jak w trakcie zalozenia - mniej przy nich roboty niz przy naturalnych, a jak tylko zaczynaja sie "mechacic", to wkladasz koncowki (bo to one zazwyczaj maja w zwyczaju "mechacenie") do kubka z wrzatkie i wyciagasz po chwili (ale tylko jezeli masz proste syntetyki - krecone lub falowane wyprostuja sie wtedy na drut).

Pozdrawiam!

I nie trac czasu przed kompem, czytajac i marudzac tylko dzialaj, bo szkoda czasu!
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 18:48   #467
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dziewczyny, a zwlazcza te sceptycznie podchodzace do slowa "wlosy syntetyczne" - moge juz co nie co wiecej o monofibrach napisac bo dzis mija tydzien odkad mam je na glowie. Jeszcze nigdy nie czulam sie tak wspaniale. Te wlosy sa po prostu cudowne. Zadnego klopotu z pielegnacja - jak mialam ludzkie doczepiae to musialam prawie non stop je pozczesywac bo tak sie plataly a te - rozczesuje rano i jak waracam po calym dniu zajec nie mam wieczorem absolutnie zadnego problemu z ich rozczesaniem. A ten ich blask - znajome non stop pytaja sie jakiego nablyszczacza uzywam bo one tez by chcialy by ich wlosy sie tak cudownie blyszczaly. Sa nieziemsko lekkie i to ze nie sa proste tylko lekko falowane sprawia ze ma sie na glowie obfitosc wlosow. A jak na facetow dzialaja taki dlugie falujace blyszczace wlosy - myslalam ze tylko feromony tak na mezczyzn dzialaja a tu okazuje sie ze nie tylko Tylu achow i ochow od facetow to ja w zyciu nie slyszalam. Enya pisala ze dlugo schna - ja uwazam ze schna szybciej niz wlosy ludzkie. i oprocz kosmetykow z joanny moge smialo polecic taka mgielke do wlosow dove (co prawda jest do wlosow rozjasnianych ale ja sie takimi rzeczami nie przejmuje) bo fantastycznie podkresla skret monofibrow (na noc robie slimaczki i jak rano je rozczesze to spryskuje je taa mgielka i ona swietnie podkresla te fale ktore sie od slimaczkow robia). I nie trzeba zadnych lakierow ani innych usztywniaczy stosowac bo wilgoc i wiatr na nie nie dzialaja i sa caly czas takie same (od rana do wieczora falowane) co wynika pewnie tez z tego ze one nie sa proste. Dziewczyny moge Wam z czystym sumieniem polecic wlasnie te wloski bo mialam "przyjemnosc" miec ludzkie i juz do ludzkich nie wroce (Renia miala racje mowiac ze jak raz sie mialo monofibry to sa minimalne szanse by wrocic do ludzkich). A wiecie ile one czasu zaoszczedzaja swoja latwoscia w pielegnacji - jak mialam ludzkie to musialam je co wieczor na papiloty nawijac, raano dobre pol godziny musialam je ukladac, kilka razy w ciagu dnia musialam fryzure poprawiac - ogolnie masakra. Nie wspomne o sporych kwotach wydawanych na kosmetyki do pielegnacji wlosow ludzkich. A teraz - rano tylko je rozczesuje (bez zadnej zbednej zabawy z ich ukladaniem - po prostu kilka ruchow szczotka i fryz gotowa) i na caly dzien zapominam o wlosach, a wieczorem ponowne szczotkowanie i mozna isc spac. A i kosmetyki do ich pielegnacji kosztuja smieszne pieniadze bo wszystko z serii joanny z mlekiem i miodem to koszt po okolo 6 zloty (szampon, odzywka z i bez splukiwania czyli lacznie okolo 18 zloty) a do tej pory za sam szampon creme of nature placilam 60 zloty - jest roznica odczuwalna dla portfela

Ps. Xeniu z tego co kojaze to jutro bedziesz miec nowe wloski - na bank bedziesz tak zadowolona jak ja.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 10:03   #468
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Hej Zaba/ Pani Reniu!

A jakiej firmy sa te monofibry?

Z gory dziekuje za odpowiedz

Pzdr

Jeszcze jedno pytanie, to juz do doswiadczonej osoby wiec:

Pani Reniu!

Czym sie roznia wlosy syntetyczne: Monobraid od Profibra i Monofibra (a czym z kolei rozni sie monofibra od profibra?) ?
I ktore z nich sa stosunkowo najlepsze?

Thx
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 10:09   #469
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a zwlazcza te sceptycznie podchodzace do slowa "wlosy syntetyczne" - moge juz co nie co wiecej o monofibrach napisac bo dzis mija tydzien odkad mam je na glowie. Jeszcze nigdy nie czulam sie tak wspaniale. Te wlosy sa po prostu cudowne. Zadnego klopotu z pielegnacja - jak mialam ludzkie doczepiae to musialam prawie non stop je pozczesywac bo tak sie plataly a te - rozczesuje rano i jak waracam po calym dniu zajec nie mam wieczorem absolutnie zadnego problemu z ich rozczesaniem. A ten ich blask - znajome non stop pytaja sie jakiego nablyszczacza uzywam bo one tez by chcialy by ich wlosy sie tak cudownie blyszczaly. Sa nieziemsko lekkie i to ze nie sa proste tylko lekko falowane sprawia ze ma sie na glowie obfitosc wlosow. A jak na facetow dzialaja taki dlugie falujace blyszczace wlosy - myslalam ze tylko feromony tak na mezczyzn dzialaja a tu okazuje sie ze nie tylko Tylu achow i ochow od facetow to ja w zyciu nie slyszalam. Enya pisala ze dlugo schna - ja uwazam ze schna szybciej niz wlosy ludzkie. i oprocz kosmetykow z joanny moge smialo polecic taka mgielke do wlosow dove (co prawda jest do wlosow rozjasnianych ale ja sie takimi rzeczami nie przejmuje) bo fantastycznie podkresla skret monofibrow (na noc robie slimaczki i jak rano je rozczesze to spryskuje je taa mgielka i ona swietnie podkresla te fale ktore sie od slimaczkow robia). I nie trzeba zadnych lakierow ani innych usztywniaczy stosowac bo wilgoc i wiatr na nie nie dzialaja i sa caly czas takie same (od rana do wieczora falowane) co wynika pewnie tez z tego ze one nie sa proste. Dziewczyny moge Wam z czystym sumieniem polecic wlasnie te wloski bo mialam "przyjemnosc" miec ludzkie i juz do ludzkich nie wroce (Renia miala racje mowiac ze jak raz sie mialo monofibry to sa minimalne szanse by wrocic do ludzkich). A wiecie ile one czasu zaoszczedzaja swoja latwoscia w pielegnacji - jak mialam ludzkie to musialam je co wieczor na papiloty nawijac, raano dobre pol godziny musialam je ukladac, kilka razy w ciagu dnia musialam fryzure poprawiac - ogolnie masakra. Nie wspomne o sporych kwotach wydawanych na kosmetyki do pielegnacji wlosow ludzkich. A teraz - rano tylko je rozczesuje (bez zadnej zbednej zabawy z ich ukladaniem - po prostu kilka ruchow szczotka i fryz gotowa) i na caly dzien zapominam o wlosach, a wieczorem ponowne szczotkowanie i mozna isc spac. A i kosmetyki do ich pielegnacji kosztuja smieszne pieniadze bo wszystko z serii joanny z mlekiem i miodem to koszt po okolo 6 zloty (szampon, odzywka z i bez splukiwania czyli lacznie okolo 18 zloty) a do tej pory za sam szampon creme of nature placilam 60 zloty - jest roznica odczuwalna dla portfela

Ps. Xeniu z tego co kojaze to jutro bedziesz miec nowe wloski - na bank bedziesz tak zadowolona jak ja.


jeśli mozesz top napisz prosze ile kosztowało Cie założenie włosków,ewentualnie gdzie mozna je kupić oraz jaka metoda masz zrobione.Byłoby super jakby dała fotke przed i po oraz napisała ile masz pasm.
Mnie odstraszaja włosy sztuczne ,poniewaz nie mozna ich prostować
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-12, 10:37   #470
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Hmmm monofibre sa firmy dome. Ile mam pasemek - nie wiem, nie liczylam jeszcze (jest ich tyle ze efekt burzy wlosow jest). Fakt - prostowac nie mozna ale ja akuat jestem fanatyczna przeciwniczka prostownicy - nic mnie tak nie obrzydza jak wyprostowane na maksa wlosy. A dlaczego - ano dlatego ze by prosciutkie wlosy slicznie wygladaly musza byc absolutnie zdrowe a takich wiekszosc z nas nie posiada. A poza tym swoje mam idealnie proste dlatego wole falowane. A placilam 550 zloty. Metoda na racoon. I tak jak innym dziewczynom z tego watku ktore maja monofibry na racoon wloski robila mi Renia.
Teraz probuje zalaczyc zdjecia - robie to pierwszy raz - mam nadzieje ze sie uda...

Ps. Udalo mi sie zdjecia zalaczyc - jupi! A myslalam ze moje komputerowe uposledzenie uczyni to niewykonalnym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zaba przed 1.JPG (15,3 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zaba po 1.JPG (40,8 KB, 250 załadowań)

Edytowane przez zaba84
Czas edycji: 2007-12-12 o 10:39 Powód: dopisek
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 12:50   #471
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: przedłużanie włosów- część II

a ja wam pokaze co aktualnie nosze na glowie
naturalny blond 22 z ciemnymi pasemkami plus troszke monofibre rozowych od spodu
zdjecie przed, i 5 minut po bo na clip-in nosze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP1523a.JPG (69,4 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP1525a.JPG (87,0 KB, 273 załadowań)
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 13:58   #472
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
a ja wam pokaze co aktualnie nosze na glowie
naturalny blond 22 z ciemnymi pasemkami plus troszke monofibre rozowych od spodu
zdjecie przed, i 5 minut po bo na clip-in nosze
Bardzo fajnie to wygląda. Ale ja w ogóle uważam, że nie ma nic ładniejszego niż proste długie włosy
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 14:41   #473
Evunia5
Raczkowanie
 
Avatar Evunia5
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 48
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Witam!
Od jakiegoś czasu prześladuje mnie myśl, aby zagęścić sobie włosy. Czytam i czytam i kompletnie już nie wiem jaką metode wybrać, racoon, monofibry, swinecki, tulejki, ringi, mikroringi ... hahaha
Zwariowac idze
Mam włosy jasne, lekko rozjaśniane (jestem w ogóle blondynką), włosy za ramiona, ale niestety są cieniutkie i jest ich malutko (kiedyś fryzjer powiedział mi, że mam tzw jedwabniki).
Po kilkukrotnych balejażach zaczęły mi się kruszyć (zaczynając od połowy długości). Ostatnio je podreperowałam różnego radzaju odżywkami, maskami itd...
Nie chcę ich zagęszczać zbyt mocno, żeby moich własnych włosków nie zniszczyć i za bardzo nie obciążyć. Doradźcie kochane jaką metodę wybrać, czy też włosy naturalne czy syntetyki. Słyszałam, że syntetyki są lżejsze od naturalnych (czyli obciążenie dla własnych włosów mniejsze), ale chyba nie każda metoda zagęszczania dotyczy syntetyków.
Proszę o wypowiedzi, bo musze w końcu podjąć decyzję, a czas leci
Pozdrawiam!
Evunia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 17:04   #474
Kaśka:):):):)
Raczkowanie
 
Avatar Kaśka:):):):)
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 71
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Hej dziewczyny tez chce sobie przedłużyć włosy ale metoda beyonce bo ona nie uszkadza naturalnych włosów itd. ktos cos wiecej słyszał na jej teamat słyszałąm ze ta metoda mozna sobei samemu przedłużyc włosy tzn. jesli sie ma ta mikrosiateczke z włosami.. tylko gdzie ja nabyc.. eh
Kaśka:):):):) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 17:05   #475
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Witam.
Mam pytanie ale nie jestem pewna czy na pewno do tego tamatu..jak nie to przepraszam.
no ale ... mam w domku pukiel swoich wlosów które nie dawno ściełam i zastanawia mnie czy nie orientujecie się gdzie mogę je zanieść lub wysłać aby mi z nich zrobili takie pasemka do przedłużania ?? Najlepiej gdzieś w Częstochowie lub okolicach.
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 20:09   #476
ginger86
Raczkowanie
 
Avatar ginger86
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 352
GG do ginger86
Smile Dot.: przedłużanie włosów- część II

Hey dziewczyny
Ja również mogę wpisać się w grono posiadaczek długich włosów a to wszystko dzięki wspaniałej Reni . Kilka dni temu przedłużyłam sobie włosy po raz drugi syntetykami zwanymi tu 'prostymi jak żyleta' :P i bardzo je sobie chwalę
fotka nr 1 --> przed czymkolwiek
fotka nr 2 --> pierwsze przedłużanie, ok50cm
reszta fotek --> ok 63 cm (chwilowo..), od spodu blond nr22
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P09-19-07_12.41[2].jpg (36,4 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P09-28-07_14.20[2].jpg (100,7 KB, 240 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P12-10-07_17.51[1].jpg (33,8 KB, 234 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P12-10-07_17.53.jpg (30,8 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P12-10-07_14.35[1].jpg (23,9 KB, 172 załadowań)
__________________
......................... ."^_^"................... ..............
....-->.....Yoi mono-ni yasui mono nashi....<--........
..............Kyuyu-ni masaru kagami nasi.................
........Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare........
..........Koromo bakari-de osho-wa dekinu...............
ginger86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 20:40   #477
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Cytat:
Napisane przez Evunia5 Pokaż wiadomość
Witam!
Od jakiegoś czasu prześladuje mnie myśl, aby zagęścić sobie włosy. Czytam i czytam i kompletnie już nie wiem jaką metode wybrać, racoon, monofibry, swinecki, tulejki, ringi, mikroringi ... hahaha
Zwariowac idze
Mam włosy jasne, lekko rozjaśniane (jestem w ogóle blondynką), włosy za ramiona, ale niestety są cieniutkie i jest ich malutko (kiedyś fryzjer powiedział mi, że mam tzw jedwabniki).
Po kilkukrotnych balejażach zaczęły mi się kruszyć (zaczynając od połowy długości). Ostatnio je podreperowałam różnego radzaju odżywkami, maskami itd...
Nie chcę ich zagęszczać zbyt mocno, żeby moich własnych włosków nie zniszczyć i za bardzo nie obciążyć. Doradźcie kochane jaką metodę wybrać, czy też włosy naturalne czy syntetyki. Słyszałam, że syntetyki są lżejsze od naturalnych (czyli obciążenie dla własnych włosów mniejsze), ale chyba nie każda metoda zagęszczania dotyczy syntetyków.
Proszę o wypowiedzi, bo musze w końcu podjąć decyzję, a czas leci
Pozdrawiam!
mysle , ze skoro włosy nie sa w najlepszej kondycji to lepiej zagescic syntetycznymi. jak sama wiesz sa lżejsze a co za tym idzie mniejsze sznase na osłabienie włosa.z naturalnymi bym nie ryzykowała.

Cytat:
Napisane przez ginger86 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny
Ja również mogę wpisać się w grono posiadaczek długich włosów a to wszystko dzięki wspaniałej Reni . Kilka dni temu przedłużyłam sobie włosy po raz drugi syntetykami zwanymi tu 'prostymi jak żyleta' :P i bardzo je sobie chwalę
fotka nr 1 --> przed czymkolwiek
fotka nr 2 --> pierwsze przedłużanie, ok50cm
reszta fotek --> ok 63 cm (chwilowo..), od spodu blond nr22
witamy ginger86..
a tak na marginesie to powiem , ze to własnie dzieki ginger wiemy o kosmetykach z apteczki babuni , czyli seria z "joanny", ktorą to wlasnie dziewczyny stosujecie do syntetyków. za uchylenie rąbka tajemnicy serdeczne ..

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
mysle , ze skoro włosy nie sa w najlepszej kondycji to lepiej zagescic syntetycznymi. jak sama wiesz sa lżejsze a co za tym idzie mniejsze sznase na osłabienie włosa.z naturalnymi bym nie ryzykowała.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-12 o 20:45 Powód: post pod postem
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 21:37   #478
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie włosów- część II

ginger86, widac ze faktycznie wloski sa fajne
sliczna wogole z Ciebie dziewczyna
mi sie bardziej podobalas w poprzedniej wersji, czyli w krotszych
ale moze to dlatego ze na zdjeciu widac granice w dlugosciach
i nie jest to zbyt naturalne, ale moze tak tylko na focie jest
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 21:53   #479
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Renihair, musze przyznac , ze bardzo ladnie wyszlo u Ciebie przedluzenie faktycznie metoda ultradzwiekami jest delikatniejsza , spawy sa mniej widoczne, widzialam to wielokrotnie na pokazach i targach
Tobie robili to na tym szkoleniu?swietnie dobrany kolor i chyba tez *dostopniowanie* wlosow, bo faktycznie granica laczenia swietnie zatracona
slicznie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 22:01   #480
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
Renihair, musze przyznac , ze bardzo ladnie wyszlo u Ciebie przedluzenie faktycznie metoda ultradzwiekami jest delikatniejsza , spawy sa mniej widoczne, widzialam to wielokrotnie na pokazach i targach
Tobie robili to na tym szkoleniu?swietnie dobrany kolor i chyba tez *dostopniowanie* wlosow, bo faktycznie granica laczenia swietnie zatracona
slicznie
dziekuje. tak zrobili na szkoleniu. w miare szybko połapałam co i jak wiec był czas na zrobienie mi włosów. moje stare sciagnęłam w 20 minut ( rekord!!!)kolor dobrali od razu bo oni maja do dyspozycji przeszło 70 odcieni, więc nie było problemu. cięcie dokończyłam w domu"po swojemu"zawsze coś musze sobie poprawicduzo jednak brakuje mi do ideału bo jednak te włosy z góry sa krótkie. ale przy odrobinie pracy z kosmetykami daje radę.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.