Holandia - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-07, 13:09   #451
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Dot.: Holandia

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
widzialas Kasiu Biodermal a nie Bioderme
A Avene?
dobre spostrzerzenie
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 13:57   #452
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Holandia

hmmm, to bardzo możliwe;-))))))))))))))))))))))))) )))
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 19:42   #453
magdalenka_
Zadomowienie
 
Avatar magdalenka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 079
Dot.: Holandia

Sweetie a jak sie spisywaly Eurolines i skad w Eindhoven dokladnie wyjezdzaly???
magdalenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 19:43   #454
magdalenka_
Zadomowienie
 
Avatar magdalenka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 079
Dot.: Holandia

A ja do domu to sie Globusem wybieram
magdalenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 12:18   #455
Sweetie
Raczkowanie
 
Avatar Sweetie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 206
Dot.: Holandia

Cytat:
Napisane przez magdalenka_ Pokaż wiadomość
Sweetie a jak sie spisywaly Eurolines i skad w Eindhoven dokladnie wyjezdzaly???
Eurolinesem jezdzilam tylko na poczatku, jak jeszcze mieszkalam w Utrechcie, wiec nie wiem skad wyjezdzaja w Eindhoven (ale chyba z okolic dworca), i nie podobalo mi sie o tyle ze trwalo to zdecydowanie za dlugo. Granice przekraczalismy w Swiecku, a potem przez Zielona Gore, Legnice i Wroclaw co sprawia ze to troche wydluzona droga na Slask...Eurotrans jedzie przez Olszyne i Wroclaw i wychodzi ok. 2 godziny krocej - z reguly...A ty skad z PL jestes?
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments, that take our breath away.
Sweetie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 14:14   #456
lapochka81
Raczkowanie
 
Avatar lapochka81
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 412
Dot.: Holandia

Hej! Ja jezdzilam Orbisem, Eurolines tez na poczatku z Utrechtu do Katowic, za czasow studenckich. Teraz jezdze Globusem do Bielska, bo mi pasuja terminy odjazdow... Czasami "latam" wizzair z Dortmundu albo Kolonii. Nie moge sie doczekac kiedy otworza linie z Eindhoven do Katowic. To bedzie optymalna trasa... A z autobusami...to zawsze trzeba swoje odczekac... Ostatnio czesto mi sie zdarza czekac na granicy w Olszynie. Taki los... Pozdrowionka
lapochka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 15:02   #457
magdalenka_
Zadomowienie
 
Avatar magdalenka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 079
Dot.: Holandia

Sweetie ja pytalam bo moj chopak chce wlasnie jechac eurolines ale z holandii do Anglii bo innego przewoznika nie znalazlam tu w Holandii.
magdalenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-10, 19:43   #458
onesweetfairy
Raczkowanie
 
Avatar onesweetfairy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 225
Dot.: Holandia

\
Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Czy w tym wspanialym kraju mozna nabyc Avene kosmetyki?bo Biodermy to ni ma

ja kupowlam Avene z apteki internetowej, bo w normalnych sklepach i aptekach nie znalazlam...

http://www.apotheeknootdorp.nl
onesweetfairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 19:21   #459
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Holandia

Czy ktos moze zna osobe ktora potrzebje pokoju do wynajecia w Enschede??OD zaraz!!!(1.12)Blagam niech sie taka osoba znajdzie...
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 10:53   #460
onesweetfairy
Raczkowanie
 
Avatar onesweetfairy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 225
Dot.: Holandia

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Czy ktos moze zna osobe ktora potrzebje pokoju do wynajecia w Enschede??OD zaraz!!!(1.12)Blagam niech sie taka osoba znajdzie...
niestty nie znam , ale dam ci pewna rade... nie iem czy znasz serwis Hyves, tam mozesz zalozyc swoje konto i tez dawac rozne ogloszenia, czasem widze ze ludzie szukaja mieszkania wiec moze warto sporbowac, ja sama mam tam konto ale uzywam raczej do gadania ze znajomymi...

a marktplaats to chyba znasz, co nie??

pozdrowienia

to moj adres Hyves:
http://sweetfairy.hyves.nl
onesweetfairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 12:28   #461
magda.k
Raczkowanie
 
Avatar magda.k
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Deurne
Wiadomości: 127
Talking wróciłam :D

Długo mnie tu nie było, a to za sprawą przeprowadzki, urządzania domu, aklimatyzacji w nowym miejscu i takie tam, temu towarzyszące różności (jak na przykład odkrycie forum gazetowego )

No ale teraz jestem i postaram się zaglądać tu częściej

A tak po krótce - mieszkam teraz w małym miasteczku 25km od Eindhoven, uczę się intensywnie NL, bo w czerwcu mam zamiar zdać NT2 nadal szukam pracy, ale bezskutecznie (brak pozwolenia mi jednak _lekko_ przeszkadza) no i planuję wesele tak, tak, tak - w kwietniu 2007, w Łodzi oczywiście, ślub i weselicho

No i to tyle, co się u mnie zmieniło, lub nie

Groetjes!
__________________
my_Flickr

magda.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-14, 12:03   #462
Sweetie
Raczkowanie
 
Avatar Sweetie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 206
Dot.: wróciłam :D

Cytat:
Napisane przez magda.k Pokaż wiadomość
Długo mnie tu nie było, a to za sprawą przeprowadzki, urządzania domu, aklimatyzacji w nowym miejscu i takie tam, temu towarzyszące różności (jak na przykład odkrycie forum gazetowego )

No ale teraz jestem i postaram się zaglądać tu częściej

A tak po krótce - mieszkam teraz w małym miasteczku 25km od Eindhoven, uczę się intensywnie NL, bo w czerwcu mam zamiar zdać NT2 nadal szukam pracy, ale bezskutecznie (brak pozwolenia mi jednak _lekko_ przeszkadza) no i planuję wesele tak, tak, tak - w kwietniu 2007, w Łodzi oczywiście, ślub i weselicho

No i to tyle, co się u mnie zmieniło, lub nie

Groetjes!
Hej Magda,

A to niedaleczko mieszkasz...moze sie czasem uda spotkac?

Pytanie: co to jest forum gazetowe?
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments, that take our breath away.
Sweetie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 15:46   #463
magda.k
Raczkowanie
 
Avatar magda.k
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Deurne
Wiadomości: 127
Dot.: wróciłam :D

Cytat:
Napisane przez Sweetie Pokaż wiadomość
Hej Magda,

A to niedaleczko mieszkasz...moze sie czasem uda spotkac?

Pytanie: co to jest forum gazetowe?


A z chęcią się spotkam, byle byś w zasięgu mojego roweru mieszkała bo jednak pociąg to droga impreza dla kogoś takiego jak ja

A forum gazetowe to jest np TO , także TO lub TO
__________________
my_Flickr

magda.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 11:06   #464
Sweetie
Raczkowanie
 
Avatar Sweetie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 206
Dot.: wróciłam :D

Eindhoven raczej nie jest w zasiegu rowera...Chyba ze lubisz tak daleko jezdzic.
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments, that take our breath away.
Sweetie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 13:38   #465
magda.k
Raczkowanie
 
Avatar magda.k
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Deurne
Wiadomości: 127
Dot.: wróciłam :D

nie lubię ale zawsze Ty możesz przyjechać do mnie
__________________
my_Flickr

magda.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 08:47   #466
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: wróciłam :D

dziewczyny znacie moze jakies preparaty na wypadajace wlosy tu w NL?znacie nazwy?no i czy udac sie do drogerii czy apteki?
w PL to wiedzialam ale tutaj to totalna niewiedzowa masakra
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 13:02   #467
vichy
Raczkowanie
 
Avatar vichy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 317
Dot.: wróciłam :D

Mysle ze lepiej skoczyc do apteki.No i oczywiscie Vichy polecam!
vichy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 18:04   #468
iglo
Przyczajenie
 
Avatar iglo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 13
Question Dot.: Holandia

A słszałyście o busach, które jeżdżą do Polski? Kiedyś mój znajomy takimi jeździł, ale teraz nie mam już z nim kontaktu.. a te busy były super, szybko, niezbyt drogo i postoje kiedy chcesz

Ma ktoś jakieś namiary?
iglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 11:46   #469
magda.k
Raczkowanie
 
Avatar magda.k
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Deurne
Wiadomości: 127
Dot.: wróciłam :D

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
dziewczyny znacie moze jakies preparaty na wypadajace wlosy tu w NL?znacie nazwy?no i czy udac sie do drogerii czy apteki?
w PL to wiedzialam ale tutaj to totalna niewiedzowa masakra
w aptece bedzie moze ciut drożej, ale za to bardziej profesjonalne kosmetyko-leki
a zawsze mozesz iść do Yves Rocher (jest w Enschede) i tam kupić szampon czy odżywkę czy jakieś serum - na mnie działa
__________________
my_Flickr

magda.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-21, 13:07   #470
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Dot.: Holandia

YR jest rowniez w rotterdamie
z apteki polecam Vichy Dercos dla kobiet,sa to ampolki i szampon, uratowalam tym wlosy, polecam
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 19:32   #471
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Holandia

Niestety Vichy juz przerobilam kilka razy.Szampony tez.Potrzebuje czegos od wewnatrz:/
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 10:47   #472
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Dot.: Holandia

witaminy B compleks!!! to dziala niesamowicie na paznokcie i wlosy, rowniez prz\erobilam,zajadlalam sie witaminkami kazdego dnia przez jakies 8 miesiecy i teraz mam spokoj
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 15:23   #473
lapochka81
Raczkowanie
 
Avatar lapochka81
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 412
Dot.: Holandia

Cos ucichly Holenderki?! Co slychac u Was dziewczyny? Ja na razie sie aklimatyzuje...powoli, bo powoli, ale mam coraz wiecej zajec i jakos czas leci. Caly czas nauka holenderskiego, chociaz moj TZ nie za bardzo sie pali do mowienia w tym jezyku. Czesto zartuje, ze po angielsku mowi juz lepiej. Na wszystko przyjdzie czas. Pozdrawiam cieplutko wszystkie Wizazynki - emigrantki, szczegolnie te mieszkajace w Holandii...a specjalne zyczenia imieninowe dla Basiek oczywiscie Mvg Basia
lapochka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 14:09   #474
Sweetie
Raczkowanie
 
Avatar Sweetie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 206
Dot.: Holandia

Hej Dziewczyny,
Juz w poniedzialek wyruszam do domciu na Swieta , a ze nie wiem czy bede miala okazje zrobic to pozniej, chcialabym zyczyc wszystkim wesolych i szczesliwych swiat Bozego Narodzenia, oraz wspanialego roku 2007, w ktorym wszystkie marzenia sie spelnia a przykre niespodzianki omina szerokim lukiem
Duza Buzka Wszystkim
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments, that take our breath away.
Sweetie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 14:37   #475
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Dot.: Holandia

a ja jade w czwartek do domciu!!!!! nie bylam w polsce 10 miesiecy,jeszcze takiego rekordu nie mialam

Ja rowniez chcialabym wszystkim emigrantka zyczyc:
Wesolych i Spokojnych Swiat oraz chucznego Sylwestra i sukcesow w Nowym 2007 Roku!!!

Pozdrawiam
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 17:02   #476
onesweetfairy
Raczkowanie
 
Avatar onesweetfairy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 225
Dot.: Holandia

ja jade w nastepna niedziele.. jeszcze tydzien na kupienie ostatnich prezentow... no i oczywiscie stropwafli bo my mnie chyba do domu nie wpuscili jak bym stropwafli nie przywiozla

a jak juz pisze to tez zloze wam zyczenia: WESOLYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA oraz UDANEGO 2007 ROKU..! ! !
onesweetfairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 21:46   #477
annika1982
Raczkowanie
 
Avatar annika1982
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 396
GG do annika1982
Dot.: Holandia

A ja spadam w ten piatek nakupilam cebulek tulipanow, stropwafli, vla, cukierkow kanapkowych, pindakaas'a i ontbijkoek 'a (osobiscie go nie znosze, ale moj Tatus lubi takie wynalazki), przed wyjazdem musze kupic jeszcze serek zolty i tak sie tylko zastanawiam ..... jak ja sie zabiore?


ROWNIEZ ZYCZE WSZYSTKIM RODZINNYCH I SPOKOJNYCH SWIAT, I WSZYSTKIEGO CO TYLKO SOBIE WYMYSLICIE W NOWYM 2007 ROKU
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away.
annika1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 23:58   #478
kiara1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 36
Dot.: Holandia

Z Holandia mam stycznosc juz od dwoch lat, a od kolo roku mieszkam w tym kraju. Prawde mowiac na zycie tutaj nie moge narzekac, mam tutaj 1000 razy lepiej niz w Polsce. W tym kraju czuje,ze zyje i moge byc soba. Do Polski nie mam zamiaru nigdy powrocic.Polska to dla mnie beznadziejny kraj z wielka iloscia zawistnych ludzi. Tutaj w Holandii jest inaczej kazdy zyje swoim zyciem, nikt nie wtraca sie w cudze sprawy, poza tym sami Holendrzy sa bardzo tolerancyjni i bardziej ludzcy niz Polacy. Tutaj na ulicach nie spotyka sie takiego chamstwa jak w Polsce nie ma tez wszech obecnych pijakow, ktorzy walesaja sie po ulicach.Holandia jest krajem bardziej cywilizowanym i bardziej nowoczesnym.Ja jestem zadowolona z zycia w Holandii i chyba jestem tez jedyna Polka,ktora wcale nie teskni za swoim krajem.Mam tez takie szczescie, ze moj partner jest Holendrem. Uwazam, ze to tez zmienia bardzo duzo bo dzieki temu mam wieksza szanse zaznojomienia sie z holenderska kultura. Natomiast nie wyobrazam sobie kompletnie jak mozna mieszkac w Holandii i byc z Polakiem dla mnie to kompletna beznadzieja.W taki sposob nie mozna zasmakowac prawdziwego holenderskiego zycia i jest sie tylko jakas para obcokrajowcow w tym kraju. Ja jestem szczesliwa, ze zyje z Holendrem.Mezczyzni Holenderscy maja duzo lepszy charakter niz faceci z Polski.Faceci z Polski to najczesciej cwaniacy,kombinatorzy i w duzej ilosci babiarze,ktorzy nie sa wierni swoim kobietom.Poza tym tez najczesciej sa pozbawieni kultury.No i do tego mozna dodac jeszcze problemy polskich mezczyzn z alkoholem.Co samo juz mowi za siebie.UFFF,jak dobrze ze ja nie mam faceta z Polski.Ale tak na zakonczenie podsumowujac. Ja jestem szczesliwa ze zyje w Holandi.A co do skaposci Holendrow to moge powiedziec, ze to chyba zalezy od osoby. Ja osobiscie nie spotkalam sie z tym moj facet,ktory jest Holendrem nie jest w cale skapy.Moglabym nawet powiedziec ze jest leciutko rozrzutny a w stosunku do mnie jest bardzo hojny.Co uwazam za jego wielki plus.U Holendrow z ktorymi sie przyjaznie tez nie zobserwowalam skaposci.Wrecz przeciwnie w wielu przypadkach zaobserowalam nawet szczodrosc.Takze jednym slowem jak dla mnie fajny kraj,fajni tolerancyjni i zyczliwi ludzie.A jak sie komus w tym kraju nie podoba to powinien wrocic do Polski albo szukac innego miejsca dla siebie.
kiara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 11:23   #479
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Holandia

Nie moge sie nie wtracic,bo drazni mnie taki podejscie-wszystko co polskie jest bee,a holenderskie cacy
I ten mit o skaposci holendrow-oczywiscie Twoj facet i znajomi to wyjatki...A to ciekawe... bo w Pl wszyscy faceci to pijacy,bez kultury i zdradzaja swoje kobiety...
Smieszne
Chcialam jeszcze dodac,ze nie zawsze w Holandii jest tak pieknie i rozowo jak piszesz...wiem co mowie,bo przez rok mieszkalam w Amsterdamie.

Pozdr
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 12:02   #480
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Dot.: Holandia

Ostatnio zadko pisze na forum, ale obok bardzo irytujacych wypowiedzi nie potrafie przejsc bez slowa...a taka wypowiedzia jest post Kiary...

Droga Kiaro, twoja wypowiedz jest strasznie dziecinna Wszystko co polskie "be", wszystko co holenderskie cudowne. To, ze masz partnera Holendra zupelnie o niczym nie swiadczy, po prostu Tobie, tak samo jak i mnie trafil sie wspanialy facet, poniewaz o moim Mezu rowniez nigdy zlego slowa nie moglabym powiedziec, ale mieszkam w tym kraju 6 lat, skonczylam tu studia, pracuje w duzej miedzynarodowej firmie, ze wzgledu na branze w jakiej pracuje obracam sie glownie w srodowisku mezczyzn i mezczyzni-Holendrzy sa tak samo rozni jak i Polacy, Niemcy, Francuzi i inni wiec takie ugolanianie jest niezwykle infantylne i kompletnie nie na miejscu! Dziwi mnie, ze po tak krotkim czasie wyciagnelas takie wnioski i bardzo ciekawi mnie czy kiedykolwiek przeszlas sie po "mniej cudownych" dzielnicach w Hadze, Rotterdamie lub Amsterdamie...chyba nie, bo inaczj nie pisalabys takich uogolnien. Oczywiscie wydaje sie, ze wiecej niz w PL jest tu ludzi bardziej uprzejmych, otwartych, sympatycznych, kraj jest "dobrze zorganizowany", ale zeby az tak patrzec na wszystko tu przez rozowe okulary troche w twoim wypadku za wczesnie, poniewaz wiele jeszcze nie wiesz i nie doswiadczylas...

Jak juz napisalam wczesniej mieszkam tu 6 lat i mieszka mi sie pod kazdym wzgledem super, ale czasem tesknie za rodzicami, siostra, siostrzenicami, przyjaciolkami i nie widze w tym ani nic zdroznego ani dziwnego mimo, ze wlasnie ten kraj uwazam za moje miejsce na ziemi.

Przepraszam, ale zawsze smieszy mnie jesli ktos po tak krociotkim czasie wypisuje takie ideallistyczne komentarze, poniewaz wierz mi rok czasu to jest nic

W kazdym razie zycze powodzenia w tym faktycznie cudownym kraju ze wspanialymi ludzmi, ktorzy takze jak wszyscy maja swoje "nadelen"
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-19 13:29:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.