Dieta 1000 kcal - wątek zbiorczy - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-09, 19:34   #451
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Oj to zazdroszczę Ci Ewko że potrafiłaś tak się pilnować. Ja muszę sobie wszystko obliczyć, zapisać - wtedy mam poczucie że kontroluję to co jem, a nie na odwrót - jedzenie mnie.
Nie mogę tylko dać sobie rady z kolacją bo bardzo późno chodzę spać, zwykle ok. 1:00 a jak mam dużo nauki to siedzę nawet do 3:00. A potem wstaję o 6:00...
Obiad jem zwykle koło 16:00, po powrocie ze szkoły więc o 18:00 jeszcze nie jestem głodna, a potem nie mogę wytrzymać do tak późnej godziny. I co tu roooobić... <myśli> ?
__________________


whoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 20:25   #452
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

A nie uważasz, że jest na odwrót z tą kontrolą? Robiąc te wszystkie kalkulacje sprawiasz, że jedzenie staje się musztrą, obowiązkiem. Czymś, czemu TY musisz się podporządkować. Mnie jedzenie sprawia przyjemność, delektuje się nim. Jakbym przed każdym posiłkiem wyliczała dokładnie ile co ma kalorii, to chyba nie wytrzymałabym tygodnia na tej diecie.

Jeśli chodzisz spać tak późno, to kolację też jedz później. Staraj się jedynie, żeby było to ok. 4 godziny przed pójściem do łóżka. Wtedy cały pokarm się strawi i organizm lepiej wypocznie w nocy, bo nie będzie tracił energii na trawienie (w nocy odkłada się najwięcej ubocznych produktów przemiany materii). Poza tym sen to zdrowie! Ja staram się przesypiać przynajmniej 7-8 godz., a w weekendy 9.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 20:37   #453
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Też bym chciała tyle spać ;]
W moim przypadku z tą kontrolą nie jest na odwrót, lubię mieć panowanie nad sytuacją i wiedzieć na czym stoję - ile czego zjadłam itp. A przynajmniej tak myśleć
Gdy jem jak chcę to zawsze po coś dodatkowego sięgnę, leży sobie - to sobie zjem. A potem rozpacz bo kolejny raz np. batonik był silniejszy ode mnie.
A liczę zwykle po posiłku. Tylko ważę przed, dzięki temu nie zjem za mało ani za dużo. Nie wiem, jakoś ta świadomość dodaje mi sił.
__________________


whoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 21:06   #454
paooolka23
Raczkowanie
 
Avatar paooolka23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 317
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

jeju czasami jestem przerażona tym co czytam...niektorym poprostu kilogramy ppoprzewracały w głowie. i zgadzam sie z ATHER - 1000 kcal przy duzej nadwadze a nie przy 5 kg! i to raczej bardziej wymyslonych tez trzymam 1000 kcal, schudlam juz 8 kg. w srode mam kontrole u lekarza. ktos wspomnial ze nie ma ma "bezkarnych podjadaczy-przegryzyek" ja takie mam, taka liste dla mi dietetyczke. pry 1000 nie da sie nie byc glodnym, wiec warto korzystac ! tym bardziej że jak zaczynalam byl srodek zimy
__________________


israel boycott ...
www.viva-palestyna.pl


Jestem Twoją klątwą i przekleństwem
niedokończoną przyjemnością
przegryziona wargą do krwi


poszukuje zapachów:
Serge Lutens
paooolka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 21:21   #455
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Ja chcę zrzucić co najmniej 10 kg. Nie wiem jak to zrobię ale jakoś muszę.
__________________


whoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 21:53   #456
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Cytat:
Napisane przez whoa Pokaż wiadomość
Ja chcę zrzucić co najmniej 10 kg. Nie wiem jak to zrobię ale jakoś muszę.
Jakoś? Odchudzać należy się przede wszystkim z głową.
Ustalić ogólny plan, wprowadzić zmiany żywieniowe, ułożyć treningi...
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 08:40   #457
Claudeks
Przyczajenie
 
Avatar Claudeks
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk.
Wiadomości: 1
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Ojjj, u mnie z ruchem to cieniutko jest. Ni w smak nie mogę się zmobilizować.
Za to dietka 1000 kcal - jak najbardziej. Czasami napadnie uczucie głodu, ale ja mam to "szczęście" że mnie ono nie przeszkadza.
Czy daje efekty? Oczywiście, że daje. Osobiście jestem na niej od miesiąca i schudłam 4 kg. Startowałam z wagą 67 na 164 cm wzrostu, teraz mam 63 kg. Powiem wam, że to motywuje. Wiem, że to prawie sama woda, ale efekt cieszy. Dalej to wręcz karygodnie dużo, uda wyglądają paskudnie (57 cm ), ale jakoś leci. Trzeba się po prostu uzbroić w cierpliwość.

Życzę wszystkim jak największego powodzenia. (;
__________________
"Dobranoc, słodki książę".
Claudeks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 19:00   #458
lapinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 94
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

ja tez waze 57 nawet 57.8 ale dzieki masazom uda sa gladkie i ladne i nie jest zle cwicze je wg zestawu cwiczen zbedne kilogramy www.schydnijmy.pl/cwiczenia zerknij claudeks serio tylko cwiczenia nam pomoga nam udziastym
lapinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 20:26   #459
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Jakoś? Odchudzać należy się przede wszystkim z głową.
Ustalić ogólny plan, wprowadzić zmiany żywieniowe, ułożyć treningi...
Ależ ja to wszystko robię. Tylko na trening jestem czasem zbyt padnięta, ale i tak nadrabiam spacerami z psem - przynajmniej trochę ruchu mam nawet jeśli rezygnuje z ćwiczeń. Zmiany już wprowadziłam i widzę efekty - mija tydzień i 2,5 kg mniej
__________________


whoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 10:05   #460
paooolka23
Raczkowanie
 
Avatar paooolka23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 317
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

kontrole mam przelozona na nastepny czwartek sama sie nie waze bo nie chce wpadac w panike, wiec mam jeszcze tydzien niepewnosci ale widze ze uda juz robia sie normalnej wielkosci, jak cale cialko mialam do schudniecia 13 kg (do wagi 55 kg) ale mysle ze jednak bede chciala wazyc ok 50, powoli robie sie malutka wreszcie a i do diety 1000 mozna sie przydzwyczaic.
__________________


israel boycott ...
www.viva-palestyna.pl


Jestem Twoją klątwą i przekleństwem
niedokończoną przyjemnością
przegryziona wargą do krwi


poszukuje zapachów:
Serge Lutens
paooolka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 10:11   #461
funky87
Zakorzenienie
 
Avatar funky87
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: WROCŁAW
Wiadomości: 5 464
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

według mnie dieta 1000kcal jedyne co powoduje to spowalnia metabolizm, ja już od dłuższego czasu pracuje nad jego podkręceniem i myślę że nigdy więcej nie wrócę do tych 1000kcal , teraz zdecydowanie stawiam na ruch (spacery, bieganie . rower) bez obcinania kcal
__________________
Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko. Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie. Kiedy poznałam upokorzenie i całkowitą uległość, stałam się wolna.
funky87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 17:34   #462
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Nie wiem czy ja źle liczę kalorię czy jestem jakaś dziwna ale jem to 1000kcal i mam wrażenie że strasznie dużo tego jedzenia jest. Spodziewałam się większych cięć.
__________________


whoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 22:23   #463
gaia
Zadomowienie
 
Avatar gaia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 1 852
Dot.: Czy to prawda... (dieta 1000 kcal)

Chciałabym Was prosić o radę.

Skończyłam dietę kopenhaską. Chce utrzymac to co osiągnęłam a może zrzucić jeszcze troche może z 1.5 (trudno mi ocenić kg. nie sa dla mnie wazne ale wygląd ciała) no i oczywiscie nie chce mieć efektu jojo.

W wątku z koepnhaska jedna dziewczyna napisała, że jak skończy to idzie na 1000kcal. Ja dziś zjadłam 625kcal. I jestem wypchana na maxa. W dodatku mam straszne wyżuty, bo niektore rzeczy zjadłam z łakomastwa a nie z głodu ;(.

Ważę wszystkie produkty i przeliczam na kalorie. Ale czy ktoś może mnie sprawdzić?

ok. 625:

Ś: Kawa z pół łyżeczki cukru- 35
Herbata Vitax Slim Max- 25 (szczelałam, bo nigdzie nie znalazlam inf.)

O: Gotowany kotlet schabowy- chyba (pomyliłam w zamrażalniku z kurczakiem:P) 100g- 250
Pekinka 150g- 18

K: 1 jajko na twardo- 90
Pomidor 140g- 30
Zielona Herbata- 2

Przekąski: małe ciasteczki z ciasta francuskiego (AUUUUĆ)- 100
mandarynki 2szt ok 100g- 34
Zielona herbata- 2
Wasa z szynką drobiową- konserwową 8g- 25 + 10

Wiem, że na śniadanie powinnam cos jeśc, jednak to był mój ostatnio dzień kopenhaskiej, który ok 14 uległ zmodyfikowaniu...

Korzystałam z tych tabel kalorycznych:
http://www.female.pl/tabela.php3
__________________
A musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda

Będę odchudzoną inżynierką
68,5 68 67 66 65 64 63 62 61 60
gaia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 12:00   #464
paooolka23
Raczkowanie
 
Avatar paooolka23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 317
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

heh ja tez na poczatku myslalam ze 1000 kcal to mało jedzonka, wcale nie jest tak zle
__________________


israel boycott ...
www.viva-palestyna.pl


Jestem Twoją klątwą i przekleństwem
niedokończoną przyjemnością
przegryziona wargą do krwi


poszukuje zapachów:
Serge Lutens
paooolka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 13:30   #465
lapinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 94
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

pewnie ze nie ja sie czulam nazarta ze tak powiem na 1000 kcl bylo spoko a teraz ograniczam sie po 16 i cwicze poza tym zabijam cellulit od srodka clarinolem cla .kilogramy spadaja nie za szybko ok 1 tygodzniowo moze czasem pol....ale mniej niz wiecej
lapinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 19:12   #466
Candy86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 44
Dot.: Czy to prawda... (dieta 1000 kcal)

Witam, powiem szczerze , że jest trudno czytać tak malo profesjonalnych rad na temat tego czy dieta 1000 kcal jest dieta dobra czy nie. Odnosze wrazenie ze wiekszosc osob krytykujacych ta dieta i wiele innych diet,naczytalo sie jakis malo fachowych artykolow w gazetach i internecie lub co gorsze samo ja stosowalo w NIEWŁAŚCIWY sposob. Powiem tak , dieta 1000 kcal jest jedna z najbezpieczniejszych diet i nie dajacych efektu yo-yo. Ale pod jednym warunkiem ze osoba z niej korzystajaca wie co ma robic. Najlepiej dziewczyny jesli nie macie pomyslu jak ja zrealizowac proponuje udac sie do dietetyka ktory wszystko zoragnizuje tak jak trzeba . I jeszcze jeden prosba : nie sluchajcie osob ktore nie znaja sie na dietetyce i daja wam pseudorady wyciete zywcem z jakiegos artykulu.

Pozdrawiam
Candy86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 09:52   #467
urszullau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Cześć ja robie dietę tysiąca kalorii od jakiegoś czasu. staram sie nie tylko liczyć kalorie ale tez zwracam uwagę na to jaka ilość składników odżywczych zjadam. i stad moje pytanie co z jogurtami? maja one dość dużo węglowodanów wiec w sumie nie wiem czy sprzyjają gubieniu fałdek tłuszczu. Bakoma wpuściła niedawno na rynek 300gramowe opakowanie jogurtu siedem zbóż i przyznam sie ze gdy nie mam czasu na obiad (szkoła, praca) to ten właśnie jogurt pomaga mi przetrwać.
urszullau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 14:57   #468
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Taki jogurt nie jest dobrym wyborem na R. Zawiera dużo węglowodanów, na dodatek tych prostych a niewiele białka. Poza tym sam taki jogurt nie jest posiłkiem.
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 16:46   #469
urszullau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

tak tez właśnie myślałam. niestety moje życie w ciągu tygodnia jest bardzo zaganiane. i nie mam czasu na ciepły posiłek. wrócę jednak do zup. dzięki za odpowiedz
urszullau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 16:26   #470
szatanek123
Przyczajenie
 
Avatar szatanek123
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

dziewczynki trochę zbocze z tematu dieta 1000kcal mam do was pytanie
czy słyszłałyście o jakiejś fajnej sprawdzonej dietce tylko nie takiej zmyślnej bo chodze do szkółki i na zmyślne jedzienie w szkole raczej sobie pozwolic nie moge
marzy mi się "zleciec" tak 5 kilo prosze pomóżcie
pozdrawiam gorąco dziękuje za odp
__________________
Jaki sens ma rozprawianie o miłości, skoro miłość posiada swój własny głos i mówi sama za siebie.


We are such stuff as dreams are made on
szatanek123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 18:29   #471
urszullau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Cytat:
Napisane przez szatanek123 Pokaż wiadomość
dziewczynki trochę zbocze z tematu dieta 1000kcal mam do was pytanie
czy słyszłałyście o jakiejś fajnej sprawdzonej dietce tylko nie takiej zmyślnej bo chodze do szkółki i na zmyślne jedzienie w szkole raczej sobie pozwolic nie moge
marzy mi się "zleciec" tak 5 kilo prosze pomóżcie
pozdrawiam gorąco dziękuje za odp
tak naprawdę to zależy jaki cel chcesz osiągnąć. jeśli chcesz na jakąś specjalna okazje zrzucić 5 kg to nie ma problemu. pierwsza lepsza dieta z gazety w której ograniczasz jedzenie, odstawiasz słodycze i jesz jak najmniej. Z tym ze ta drogę ODRADZAM. bo owszem na dana chwile będziesz miała te 5 kg mniej (wcale nie musi być tego widać po Twojej sylwetce) a gdy zaczniesz jeść inaczej niż na tej diecie zyskasz te kilogramy + co gorsza możesz jeszcze jakieś dodatkowe.
urszullau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 15:10   #472
szatanek123
Przyczajenie
 
Avatar szatanek123
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

no własnie najbardziej boje się efektu jojo;/ zalezy mi w szczególności nie na tym żeby schudnąc ale np na poprawieniu przemainu materii
słyszałyście moze kiedyś o diecie kopenhaskiej trwa 13 dni jest dosc rygorystyczna ale daje podobno efekty bez efektu jojo no ale chodząc do szkoły to nie za bardzo dam rady ją stosować a najbliżesze wolne to świeta a kazdy wie jak się trudno oprzec we święta...
__________________
Jaki sens ma rozprawianie o miłości, skoro miłość posiada swój własny głos i mówi sama za siebie.


We are such stuff as dreams are made on
szatanek123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 17:16   #473
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Cytat:
Napisane przez szatanek123 Pokaż wiadomość
no własnie najbardziej boje się efektu jojo;/ zalezy mi w szczególności nie na tym żeby schudnąc ale np na poprawieniu przemainu materii
słyszałyście moze kiedyś o diecie kopenhaskiej trwa 13 dni jest dosc rygorystyczna ale daje podobno efekty bez efektu jojo no ale chodząc do szkoły to nie za bardzo dam rady ją stosować a najbliżesze wolne to świeta a kazdy wie jak się trudno oprzec we święta...
W Krzywym Zwierciadle jest cały wątek o Kopenhaskiej. Z czystego serca szczerze odradzam, to chyba najgorsza z możliwych 'diet' - praktycznie głodówka.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 21:24   #474
urszullau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Cytat:
Napisane przez szatanek123 Pokaż wiadomość
no własnie najbardziej boje się efektu jojo;/ zalezy mi w szczególności nie na tym żeby schudnąc ale np na poprawieniu przemainu materii
słyszałyście moze kiedyś o diecie kopenhaskiej trwa 13 dni jest dosc rygorystyczna ale daje podobno efekty bez efektu jojo no ale chodząc do szkoły to nie za bardzo dam rady ją stosować a najbliżesze wolne to świeta a kazdy wie jak się trudno oprzec we święta...
kopenhaska bez jojo? no to raczej niemożliwe bo przecież na niej nic nie jesz! ja polecam to co tu znalazlam http://www.sfd.pl/Odchudzanie%2Ddla_kobiet-t64042.html wygląda mi to bardzo rozsądnie, tyle ze napewno nie osiągniesz tego po 13 dniach.
urszullau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 15:16   #475
szatanek123
Przyczajenie
 
Avatar szatanek123
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

moja mama stosowała diete kopenhaska i nie miała efektu jojo czytałam wiele na jej temat i ludzie polecają ja fakt że to głodówka ale podobno najgorsze są 2 pierwsze dni a słyszłaście kiedyś o diecie co je się przede wszystkim grejpfruty nie wiem dokładnie co jeszcze szukałm jej ale nie moge znaleźć nigdzie
__________________
Jaki sens ma rozprawianie o miłości, skoro miłość posiada swój własny głos i mówi sama za siebie.


We are such stuff as dreams are made on

Edytowane przez szatanek123
Czas edycji: 2008-03-19 o 15:41
szatanek123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 15:47   #476
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Cytat:
Napisane przez szatanek123 Pokaż wiadomość
moja mama stosowała diete kopenhaska i nie miała efektu jojo czytałam wiele na jej temat i ludzie polecają ja fakt że to głodówka ale podobno najgorsze są 2 pierwsze dni a słyszłaście kiedyś o diecie co je się przede wszystkim grejfruty nie wiem dokładnie co jeszcze szukaąłm jej ale nie moge znaleźć nigdzie
Dziwne, bo mi po wrzuceniu w google kilka stron sie znalazlo.
M.in: http://www.dietagrejpfrutowa.info/
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 17:38   #477
urszullau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Cytat:
Napisane przez szatanek123 Pokaż wiadomość
moja mama stosowała diete kopenhaska i nie miała efektu jojo czytałam wiele na jej temat i ludzie polecają ja fakt że to głodówka ale podobno najgorsze są 2 pierwsze dni a słyszłaście kiedyś o diecie co je się przede wszystkim grejfruty nie wiem dokładnie co jeszcze szukaąłm jej ale nie moge znaleźć nigdzie
Twoja mama obecnie wazy tyle samo co po tej diecie?
urszullau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 12:18   #478
lapinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 94
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

to zalezy od organizmu ja bylam na badaniu przy uzyciu srodkow wspomagajacych odchudzanie po niektorych lekach ludzie tyli znowu po innych nie zalezalo od organizmu.ja biore teraz clarinol cla i sie zobaczy dieta tez jest juz wybrana odezwe sie w tej sprawie za 14 dni
lapinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 15:36   #479
szatanek123
Przyczajenie
 
Avatar szatanek123
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Dziwne, bo mi po wrzuceniu w google kilka stron sie znalazlo.
M.in: http://www.dietagrejpfrutowa.info/
tak ale to nie są te diety niestety moja kol stosowała własnie diete grejpfrutową ale to nie ta dieta a nie mam z nią kontaktu żeby dokładnie zapytac myślałam ze może ktos bedzie wiedział o jekiejś innej bo chyba oczywiste jest to że szukałam przez google
__________________
Jaki sens ma rozprawianie o miłości, skoro miłość posiada swój własny głos i mówi sama za siebie.


We are such stuff as dreams are made on
szatanek123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 15:38   #480
szatanek123
Przyczajenie
 
Avatar szatanek123
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

Cytat:
Napisane przez urszullau Pokaż wiadomość
Twoja mama obecnie wazy tyle samo co po tej diecie?
tzn diete ta stosowała jakieś 3 lata tamu schudła ok 8 kilo przez 2 lata miała spokój dopiero później kilogramy wróciły ale nie z efektem jojo
__________________
Jaki sens ma rozprawianie o miłości, skoro miłość posiada swój własny głos i mówi sama za siebie.


We are such stuff as dreams are made on
szatanek123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-17 12:22:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.