7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny??? - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-25, 08:30   #451
Izabell123
Raczkowanie
 
Avatar Izabell123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 392
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

tak mało nas jakoś ostatnio dietkuje.. a przynajmniej na wizażu
Sweetheart, a ile ważysz teraz?
u mnie dziś rano 59,3 kg
i zaczynam już II fazę SB. dziś na śniadanko pyszna owsianka.
__________________
Całował jej mokre od płaczu policzki,
patrzył w zapuchnięte, czerwone oczy,
gładził po nieułożonych włosach ...
i powtarzał że kocha, że kocha najbardziej na świecie..

Izabell123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 09:15   #452
Inna1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

jak najbardziej ja tez sie przyłaczam)Waze około 58-59 kg a chce 53_54) bedzie trudno ale moze sie uda.w koncu
Inna1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 09:53   #453
Izabell123
Raczkowanie
 
Avatar Izabell123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 392
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

witaj inna
może spytam się ile masz wzrostu, jaką dietę będziesz stosować?
__________________
Całował jej mokre od płaczu policzki,
patrzył w zapuchnięte, czerwone oczy,
gładził po nieułożonych włosach ...
i powtarzał że kocha, że kocha najbardziej na świecie..

Izabell123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 16:39   #454
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Cytat:
Napisane przez Izabell123 Pokaż wiadomość
tak mało nas jakoś ostatnio dietkuje.. a przynajmniej na wizażu
Sweetheart, a ile ważysz teraz?
u mnie dziś rano 59,3 kg
i zaczynam już II fazę SB. dziś na śniadanko pyszna owsianka.
No ja mam nadzieję, że nas mało tylko na wizażu A dziewczyny mimo wszystko nie poddają się i dietkują dalej, mimo, że mało piszą
U mnie to jest tak, że ostatnimi czasy rano było 57, a wieczorem 58 Teraz się nie ważyłam, bo mam okres, a przy okresie zawsze jest trochę więcej. Zważę się więc po i napiszę. Planuję w niedzielę Mam nadzieję, że będzie mniej, bo więcej nie powinno być.
Cieszę się, że masz efekty... oby tak dalej

Cytat:
Napisane przez Inna1989 Pokaż wiadomość
jak najbardziej ja tez sie przyłaczam)Waze około 58-59 kg a chce 53_54) bedzie trudno ale moze sie uda.w koncu
Witaj!! Zapraszamy w nasze skromne progi
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 19:14   #455
Izabell123
Raczkowanie
 
Avatar Izabell123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 392
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

[QUOTE=Sweetheart86;129429 66]No ja mam nadzieję, że nas mało tylko na wizażu A dziewczyny mimo wszystko nie poddają się i dietkują dalej, mimo, że mało piszą
U mnie to jest tak, że ostatnimi czasy rano było 57, a wieczorem 58 Teraz się nie ważyłam, bo mam okres, a przy okresie zawsze jest trochę więcej. Zważę się więc po i napiszę. Planuję w niedzielę Mam nadzieję, że będzie mniej, bo więcej nie powinno być.
Cieszę się, że masz efekty... oby tak dalej

hihi.. muszę Cię doścignąć
dziś jestem po zakupach. owocne kupiłam fruktozę, wreszcie będę mogła przestać używać słodzika, i 2 mąki. żytnią i graham.
cieszę się
__________________
Całował jej mokre od płaczu policzki,
patrzył w zapuchnięte, czerwone oczy,
gładził po nieułożonych włosach ...
i powtarzał że kocha, że kocha najbardziej na świecie..

Izabell123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 09:28   #456
Blondiexxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 85
GG do Blondiexxx
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Cytat:
Napisane przez tess27 Pokaż wiadomość
no czesc blondixxx ty jesz bialy chleb?zaraz napisze ci to co mam w diecie

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

ŚNIADANIE-150g.jog.natur+2łyzki musli+kromka ciemnego chl.z pomid.i plaster szynki drob.LUB omlet-1jajko z 3pieczrkami+kr.ciemnego chl.z ogorkiemalbo jajkiemLUB szklanka mleka+2łyzki musli+banan]2ŚNIADANIE-surowka-pol gruszki+pol jablka+troche jog.owocow.LUB-kiwi+mandarynkaLUB-jablko+szklanka maslankiLUB3lyzki twarogu+mala papryka+szczypiorek+2 lyzki jog.natur.]OBIAD-pol piersi z kurcz.z folii[ruszt]+mizeria[ogorek i2lyzki jog.natur]+1ziemniakLUBkapusniak-garsc kapusty kisz.+1ziemniak ugotowac+dorsz z folii[ruszt]+2 male ziemniaki+salata-pol glowki salaty lodowej z 1lyzka olejuLUBszaszlyk-100g cieleciny+papryka+3piecza rki+mala cebula[ruszt]+2lyzki ryzu+pol szkl.kapusty kisz.z lyz.oleju
PODWIECZOREK-maly bananLUBszklanka maslankiLUBpomaranczaLUBo mlet-3bialka+lyzka otreb+lyzeczka cukru+lyz.olejuKOLACJA-kr.ciemnego chleba+2plastrru poledwicy+2rozyczki kalafioraLUBkr.ciemnego chleba+salatka-4plastry szynki drob.+3liscie salaty+pomidor+peczek rzodkiewkiLUBsalatka-jajko na twardo+2lyzeczki tunczyka+pomidor+pol ogorkaLUBpomidor+50g.mozz arelii+kr.ciemnego chleba.
przegryzki-w miseczce na stole czekaja zawsze 3-4marchewki i 2 jablka pokrojone w cieniutkie slupki.no i 2litry wody niegaz.
BLONDIEXXX-DLA CIEBIE SPECJALNIE-
Bardzo , bardzo dziekuje
Kurcze neta nie miałam i dlatego dopiero teraz...
Twoja dieta wydaje sie być bardzo przyjemna, większość produktów w Twoim jadłospisie to takie, które bardzo lubię A w dodatku widzę, że jest skuteczna. Hmm może ja też kiedyś wybiorę się do dietetyczki Ale na razie muszę się zabrać za naprawę rowerka bo pamiętam jak 2 lata temu schudłam dzięki niemu ok 12 kg w ciągu miesiąca normalnie jedząc
3mam za Ciebie kciuki, powodzenia

Ja mam już ok 2 kg za sobą
__________________

Zrzucam kg po ciąży ;]
Przetragedia 75,5-75-74-73-72-71-70
69,5-69-68-67-66-65

64-63-62-61-60

59-58-57-56-55

Blondiexxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 15:48   #457
7lucy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 82
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

cześć dziewczyny
u mnie z dietką dziś niestety nie bardzo, zjadłam za dużo...ale juz nic na to nie poradzę, może uratuje mnie to że do wieczora nic juz nie zjem..
ogólnie nie jest źle, ale chudnę coraz wolniej, przez ostatni tydzień chyba nic od jutra biorę się ostro za ćwiczenia i przez najbliższe 2 tyg będę to robić codziennie. musze wam niestety napisać, że jak cokolwiek zjem, może to nawet być tylko surówka, to od razu wydaje mi się, że przytyję od tego. z drugiej strony wiem też, że żeby chudnąć, to trzeba mądrze jeść, bo metabolizm wysiada...i bądź tu mądry
7lucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 16:52   #458
Izabell123
Raczkowanie
 
Avatar Izabell123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 392
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

podziwiam was ja nic nie ćwiczę. mam taaakiego lenia.. ale przynajmniej się jako tako trzymam diety
__________________
Całował jej mokre od płaczu policzki,
patrzył w zapuchnięte, czerwone oczy,
gładził po nieułożonych włosach ...
i powtarzał że kocha, że kocha najbardziej na świecie..

Izabell123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 21:04   #459
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Cytat:
Napisane przez Izabell123 Pokaż wiadomość
podziwiam was ja nic nie ćwiczę. mam taaakiego lenia.. ale przynajmniej się jako tako trzymam diety
Mimo wszystko warto ćwiczyć, bo chudnie sie szybciej i ładniej Ja też mam lenia straszliwego do ćwiczeń, ale się zmuszam. Tłumaczę sobie, że to tylko pół godzinki czy ileś tam dziennie... a przybliża mnie do celu
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 10:02   #460
Blondiexxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 85
GG do Blondiexxx
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Cytat:
Napisane przez 7lucy Pokaż wiadomość
musze wam niestety napisać, że jak cokolwiek zjem, może to nawet być tylko surówka, to od razu wydaje mi się, że przytyję od tego.
Podobnie poglądy mają anorektyczki.
Nie przejmuj się tym, że nie chudniesz to jest przecież normalne... raz się chudnie więcej raz mniej bądź waga stoi w miejscu przez jakiś czas ale najważniejsze to nie poddawać się choć z drugiej strony wiem, że to b.zniechęcające jest ... kiedyś przez cały tydzień jadłam b.mało wchodzę na wagę a tu nic ... i myślę sobie 'to po co to "katowanie"' no i zaczynałam jeść jak dawniej.
Najważniejsze to unikać kalorycznego jedzenia, słodyczy, tłuszczy, fast food'ów i dużo się ruszać a efekty będą NA PEWNO.
I najlepiej ważyć się nie częściej niż 1 raz w tyg.
Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Sweetheart86
Muszę się pochwalić, że mam już 3 kg za sobą
Jem dużo jabłek i to pewnie ich zasługa one bardzo pomagają w diecie.
I zmuszam się do picia dużej ilości wody, której nienawidzę.
Ale ćwiczyć to mi się w ogóle nie chceee ......

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Kurcze krzątam się po domu i nie wiem co mam ze sobą zrobić ... przed chwilą zjadłam śniadanie (serek wiejski + ciemna grahamka) jestem najedzona ale mam ogromna ochotę na coś słodkiego ... Jeszcze w lodówce jest karpatka, którą uwielbiam no nie wytrzymam
Niedługo idę się zważyć mam nadzieję, że nie przytyłam
__________________

Zrzucam kg po ciąży ;]
Przetragedia 75,5-75-74-73-72-71-70
69,5-69-68-67-66-65

64-63-62-61-60

59-58-57-56-55

Blondiexxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 12:21   #461
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Cytat:
Napisane przez Blondiexxx Pokaż wiadomość
Sweetheart86
Muszę się pochwalić, że mam już 3 kg za sobą
Jem dużo jabłek i to pewnie ich zasługa one bardzo pomagają w diecie.
I zmuszam się do picia dużej ilości wody, której nienawidzę.
Ale ćwiczyć to mi się w ogóle nie chceee ......
No to ślicznie Oby tak dalej. Fajnie, że chudniesz, bo to przecież motywuje, jeśli się widzi efekty i ma się chęć na więcej Ja wody też pije dużo, ale jabłek wcale Jakos nie przepadam, ale wiem, że dużo dają, bo przyspieszają przemianę materii... więc chyba będę się zmuszała

Miłego dnia dziewuszki
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 12:37   #462
Plastulinka
Raczkowanie
 
Avatar Plastulinka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Metropolia
Wiadomości: 179
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

HEj!!!
czy znajdzie sie tu troszke miejsca dla mnie? mam do zrzucenia jeszce jakies 9 kg waze teraz 68 przy wzroscie 168. dodam, ze jestem na diecie 1000 kcal od 9 dni i schudlam juz 3 kg. oczywiscie do tego codziennie aerobic w domku 50 minut. pisze na tym forum, bo samej to jakoś tak ciezko mi idzie
Plastulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 17:02   #463
7lucy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 82
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Blondiexxxx wiem ale ja nic na to nie poradzę. No ale ze mna nie jest tak źle za bardzo boje się, żę coś mi sie stanie żebym przestała jeść.jak czytałam niedawno co robią ze sobą te dziewczyny, to włos mi się jeżył na głowie.
A ogólnie dziś spoko, niedawno zjadłam fitellę, a rano kabanoska i rogalika. Teraz biorę się za sprzątanie domu. Trzymajcie sie laseczki i do wieczora
7lucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 21:06   #464
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Cytat:
Napisane przez 7lucy Pokaż wiadomość
Blondiexxxx wiem ale ja nic na to nie poradzę. No ale ze mna nie jest tak źle za bardzo boje się, żę coś mi sie stanie żebym przestała jeść.jak czytałam niedawno co robią ze sobą te dziewczyny, to włos mi się jeżył na głowie.
A ogólnie dziś spoko, niedawno zjadłam fitellę, a rano kabanoska i rogalika. Teraz biorę się za sprzątanie domu. Trzymajcie sie laseczki i do wieczora
Też dużo czytałam na temat anorektyczek, obejrzałam dużo filmów i naprawdę współczuje takim osobom. To jest poważna choroba na tle psychicznym. Przecież one są chude jak patyki, ważą trzydzieści parę kilo, a ciągle uważają, że są grube... Przeraża mnie to.

Cytat:
Napisane przez Plastulinka Pokaż wiadomość
HEj!!!
czy znajdzie sie tu troszke miejsca dla mnie? mam do zrzucenia jeszce jakies 9 kg waze teraz 68 przy wzroscie 168. dodam, ze jestem na diecie 1000 kcal od 9 dni i schudlam juz 3 kg. oczywiscie do tego codziennie aerobic w domku 50 minut. pisze na tym forum, bo samej to jakoś tak ciezko mi idzie
Znajdzie się, znajdzie Witam i zachęcam do relacji z Twojego odchudzania

A ja dzisiaj tylko obiad: ziemniaki, 2 małe pulpety i surówka z buraków, po południu kanapka z pomidorem i ogórkiem. Nie czuje głodu i bardzo mnie to cieszy Jutro się ważę... o ile nie zapomnę i zjem śniadanie, bo chcę się zważyć oczywiście na czczo
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 08:38   #465
Izabell123
Raczkowanie
 
Avatar Izabell123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 392
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

witajcie
ja wczoraj miałam jeden grzeszek. wsuwałam orzeszki. wiem, że są kaloryczne itp. ale w diecie mam dozwoloną ich ilość. a że do godziny 4 nad ranem graliśmy w brydża, to ja podjadałam stojące obok orzeszki. efekty szybko widać. dziś na wadze 61 kg
__________________
Całował jej mokre od płaczu policzki,
patrzył w zapuchnięte, czerwone oczy,
gładził po nieułożonych włosach ...
i powtarzał że kocha, że kocha najbardziej na świecie..

Izabell123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 09:56   #466
7lucy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 82
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

hej
ja już po śniadanku( jogurt z musli i kawałek pieczywa z serem) i zaraz idę pić kawkę wczorajszy dzień zaliczam do tych 'na plus' z dietą i mam nadzieję, że dziś też tak będzie u mnie pogoda dziś taka sobie, chmurzy się i pewnie będzie padać ale ja i tak idę do pracy więc właściwie może
a co tam u was, jak postępy? ja na wagę wskakuję teraz dopiero w sobotę rano i zobaczymy
pozdrowionka i miłego dnia życzę
a propos anorektyczek jeszcze-ja znam jedną dziewczynę która po prostu wygląda jak szkielet, ale papierosy jeszcze do tego pali, bo mówi że nie chce przytyć! a szczerze mówiąc to wygląda strasznie, mozna by się na niej uczyć anatomii, tak widać jej kości

Edytowane przez 7lucy
Czas edycji: 2009-06-28 o 09:58
7lucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 12:13   #467
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Hej
Zważyłam się dzisiaj od razu po wyjściu z łóżka i jest 56,5
Wreszcie coś się rusza, bo już w złości, gdy waga stała w miejscu, miałam zamiar rzucić to wszystko w cholerę i nie odchudzać się...

Jadę zaraz na zakupy przedurlopowe Jeszcze tylko jutro i we wtorek do pracy, a w środę nad morze
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 20:47   #468
7lucy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 82
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

sweetheart jak masz fajnie bo ja cale wakacje w pracy, to właśnie do nas turyści przyjeżdżają
ogólnie dzionek na plus i ide spać, bo mój TŻ mówi, że komp ważniejszy od niego pozdrowionka laski i do jutra
7lucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 16:28   #469
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Ale tu cichutko
ja niedawno wróciłam z pracy... ale dzisiaj u mnie gorąco. Ledwo żyję od tego upału, ale już naprawdę tęskniłam za słońcem
I jest też taki plus, że w upały nie mam apetytu. Dzisiaj tylko rogal francuski z jabłkiem rano na śniadanie w pracy i przed chwilą dwie kromki chleba w domu, bo nie ma dziś obiadu Oprócz tego wypiłam 1,5 litrową butelkę wody, więc jestem dzisiaj z siebie dumna
A jak u Was?
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 19:18   #470
Blondiexxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 85
GG do Blondiexxx
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Cytat:
Napisane przez Sweetheart86 Pokaż wiadomość
Ale tu cichutko
ja niedawno wróciłam z pracy... ale dzisiaj u mnie gorąco. Ledwo żyję od tego upału, ale już naprawdę tęskniłam za słońcem
I jest też taki plus, że w upały nie mam apetytu. Dzisiaj tylko rogal francuski z jabłkiem rano na śniadanie w pracy i przed chwilą dwie kromki chleba w domu, bo nie ma dziś obiadu Oprócz tego wypiłam 1,5 litrową butelkę wody, więc jestem dzisiaj z siebie dumna
A jak u Was?
No to super napewno schudniesz tyle ile chcesz nie to co ja Przez ostatnie kilka dni nawet nieźle mi szło a dzisiaj porażka.... przez cały dzień wpierniczałam biszkopty, jakieś słodkie czekoladowe desery, zapiekanke, dużo białego pieczywa... Póżniej troche poćwiczę choć to i tak pewnie nic nie da... co schudłam to dzięki dzisiejszemu obżarstwu przytyje bo ja już tak mam :/
ehh....
__________________

Zrzucam kg po ciąży ;]
Przetragedia 75,5-75-74-73-72-71-70
69,5-69-68-67-66-65

64-63-62-61-60

59-58-57-56-55

Blondiexxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 20:48   #471
Izabell123
Raczkowanie
 
Avatar Izabell123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 392
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

hej u mnie dziś znów problemy z brzuszkiem. wczoraj było obżarstwo. a dziś zjadłam prawie nic. bo nie mogłam..
Sweetheart-udanego urlopu.
my będziemy jechać w góry. ale dopiero w połowie lipca. a tobie chyba pogoda będzie dopisywać
__________________
Całował jej mokre od płaczu policzki,
patrzył w zapuchnięte, czerwone oczy,
gładził po nieułożonych włosach ...
i powtarzał że kocha, że kocha najbardziej na świecie..

Izabell123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 05:55   #472
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Cytat:
Napisane przez Blondiexxx Pokaż wiadomość
No to super napewno schudniesz tyle ile chcesz nie to co ja Przez ostatnie kilka dni nawet nieźle mi szło a dzisiaj porażka.... przez cały dzień wpierniczałam biszkopty, jakieś słodkie czekoladowe desery, zapiekanke, dużo białego pieczywa... Póżniej troche poćwiczę choć to i tak pewnie nic nie da... co schudłam to dzięki dzisiejszemu obżarstwu przytyje bo ja już tak mam :/
ehh....
Nie poddawaj się kochana. Zawsze tak jest przy odchudzaniu, że ma się dość i są dni pełne grzeszków. Nie zaprzepaszczaj tego co już osiągnęłaś. Przecież schudłaś aż 3 kg. Zapomnij o wczorajszym dniu i dalej do przodu

Cytat:
Napisane przez Izabell123 Pokaż wiadomość
hej u mnie dziś znów problemy z brzuszkiem. wczoraj było obżarstwo. a dziś zjadłam prawie nic. bo nie mogłam..
Sweetheart-udanego urlopu.
my będziemy jechać w góry. ale dopiero w połowie lipca. a tobie chyba pogoda będzie dopisywać
Dziękuję Iza
No pogoda chyba mi się uda Przez ostatnie dni taka byle jaka była, ale w końcu się wypogadza

Wpadnę jeszcze wieczorem napisać coś przed wyjazdem
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 09:11   #473
Izabell123
Raczkowanie
 
Avatar Izabell123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 392
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Sweetheart- a dostęp do internetu będziesz miała, czy całkiem nas opuścisz? i na jak długo wybywasz?
__________________
Całował jej mokre od płaczu policzki,
patrzył w zapuchnięte, czerwone oczy,
gładził po nieułożonych włosach ...
i powtarzał że kocha, że kocha najbardziej na świecie..

Izabell123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 20:54   #474
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Ja już spakowana i gotowa na podbój naszego pięknego wybrzeża Muszę wstać przed 3 w nocy, bo autobus mam po czwartej
Linea oczywiście jedzie ze mną I dieta też.
IZABELL no niestety nie będę miała dostępu do neta, bo nie mam laptopa, żeby zabrać. Więc opuszczam Was na parę dni Jak wrócę zdam relację i z urlopu i z odchudzania, ale obiecuję być grzeczna Wracam w niedzielę późnym wieczorem. Napiszę w poniedziałek rano, bo już wracam niestety do pracy
Więc żegnam Was kochane na kilka dni i mam nadzieję, że po powrocie będę miała tu co czytać
Do usłyszenia. Pa pa
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 09:24   #475
Izabell123
Raczkowanie
 
Avatar Izabell123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 392
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

takiej to dobrze zastanawiam się, jaką ja będę miała pogodę, kiedy gdzieś pojedziemy..
melduję, że wracam na MŻ. 1000-1200 kcal. tu mi jest najlepiej.
a co u Was dziewczyny?
__________________
Całował jej mokre od płaczu policzki,
patrzył w zapuchnięte, czerwone oczy,
gładził po nieułożonych włosach ...
i powtarzał że kocha, że kocha najbardziej na świecie..

Izabell123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 15:31   #476
SternSylwia
Raczkowanie
 
Avatar SternSylwia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 41
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Hej jak tam wakacje..... ja od wczoraj zabrałam się za diete SB 1 faza masakra he najgorsze ze w domu moja lodówka świeci pustkami..( z tych rzeczy co moge jesc) mam tylko pomidory to rano pomidor pozniej pomidor..i pomidor super...a i rodzinka super nikt mnie nie wspiera mama specjalnie gotuje takie rzeczy których jeść nie moge....np placki ziemniaczane, albo łazanki
__________________
W dojsciu do celu..... Czyn dla silnych wiernych i wytrwałych....w marzeniach
SternSylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 19:01   #477
Izabell123
Raczkowanie
 
Avatar Izabell123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 392
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

u mnie kilka diet kończyło się plackami ziemniaczanymi.. prawda jest taka, że tata robi przepyszne, a ja nie potrafię się oprzeć
Sylwia-powodzenia na SB ja nie tak dawno to skończyłam.. bez jakiś tam wielkich sukcesów. a teraz rozpoczęłam na nowo dietę Diamondów
__________________
Całował jej mokre od płaczu policzki,
patrzył w zapuchnięte, czerwone oczy,
gładził po nieułożonych włosach ...
i powtarzał że kocha, że kocha najbardziej na świecie..

Izabell123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 13:59   #478
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Ale tu cisza.... czyżby nasz wątek umierał śmiercią naturalną ?
Melduję, że wróciłam opalona i wypoczęta
Prawie nic tam nie jadłam. W ogóle nie chciało mi się jeść. Chyba nad morzem klimat sprzyja dietkowaniu
A co u Was? Czyżby wszystkie dziewczyny wybrały się na wakacje i nie mają czasu na wizaż ?
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 15:49   #479
Izabell123
Raczkowanie
 
Avatar Izabell123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 392
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

kochana, ja jestem nie pozwolimy mu umrzec! no..chyba żebyśmy miały schudnąć
melduję, że skończyłam diamondów (a jakże..). a dzisiaj rano, po wczorajszym odwiedzeniu kina, (obejrzeniu Epoki lodowcowej), wypiciu prawie litra straszliwej coli, zjedzeniu połowy dużego popcornu i kilku ciastek oraz spacerze po starówce na wadze 60,9 prawie kilogram mi doszedł po jednym, trochę niekontrolowanym dniu.
dzisiaj było już lepiej, jakieś ćwiczenia nawet, i mam nadzieję, że jak najszybciej dojdę do tych dwóch piątek..mm
__________________
Całował jej mokre od płaczu policzki,
patrzył w zapuchnięte, czerwone oczy,
gładził po nieułożonych włosach ...
i powtarzał że kocha, że kocha najbardziej na świecie..

Izabell123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 17:55   #480
wizazzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: 7-9kg w dół !!! jest ktoś chetny???

Czesc laseczki Jestem Kasia i strasznie mi zależy żeby schudnąć, więc mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do Waszego wątku Mam 168 cm i ważę 65 kg;/ wiem, wiem, że to dużo, ale dlatego chcę to zmienić i będę dążyła do 55 kg. Jestem drugi dzień na diecie. Dzisiaj śniadanko: pół twarożka wiejskiego ze szczypiorkiem (bez soli), obiad: 2 marchewki i 1 mały ziemniak - gotowane, kolacja: mała kanapka z ciemnego chleba z kawałkiem ogórka i pomidora, a jak Wy?
wizazzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.