Wszystko o Avonie - cz. 24 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-16, 11:00   #451
olap93
Zakorzenienie
 
Avatar olap93
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 625
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Ja mam próbkę Never So Nude,maźgam się nią czasem,jest śliczna,jaśniutka,błyszcz ąca,kryje trochę mało,ale ten ciepły połysk jest faaajny,taki troszkę karmelowy wrzucałam chyba fotki na katalogowy-nie mogę teraz znaleźć,od jakiegoś czasu nie działa mi funkcja "przeszukaj ten wątek",Wam też?

Dzieki mi tez nie działa ta funkcja, narzedzia tez nie
olap93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 11:02   #452
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

hej

Ja odnośnie kolorów podkładu rozświetlająco - antystresowego - almond jest jaśniejszy od cream? a ciemniejszy od nude? jaka to tonacja?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 13:03   #453
meggykotka
Rozeznanie
 
Avatar meggykotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ząbki i okolice
Wiadomości: 890
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez mistress88 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie i proszę o szybką odpowiedź

robię zwrot kilku produktów, niektóre są nadal w folii, bo jedna klientka mi nie zapłaciła i nie odebrała, a niektóre przez pomyłkę zamówiłam

to na druku mam zaznaczyć "nie podoba się" czy co? uznają mi to, czy otworzyć? bo niby sami pisać że jak mamy coś ofoliowanego to żeby nie otwierać jak chcemy zwrócić...
Nie ma znaczenia czy otworzysz czy nie. Klientka może się rozmyślić. Przeczytaj zasady 100% gwarancji zwrotów w Avonie. Nie przyjmują jak coś jest zużyte więcej niż w 1/3 lub zniszczone w sposób mechaniczny np. ułamanka szminka, zbita butelka itd.

Cytat:
Napisane przez Sarasfati Pokaż wiadomość
U-u-u...teraz nie wiem czy warto starać sie o resztę... Nic to...flaków nie będę sobie wypruwać.
Już pisałam że takze widziałam czerwoną galanterię Believe. Duża torba i porfel są OK. Najgorsza jest ta torebeczka - jest mała, wąska i poza szminką nie wiele można tam zmieścić. Najbardziej na nią liczyłam i najbardziej się na niej zawiodłam.
__________________
Na wymiankę:

woda Avon Slip Into Daring 50l - kilka razy psiknięta

Yves Rocher woda Naturelle - nowa
meggykotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 13:38   #454
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez meggykotka Pokaż wiadomość


Już pisałam że takze widziałam czerwoną galanterię Believe. Duża torba i porfel są OK. Najgorsza jest ta torebeczka - jest mała, wąska i poza szminką nie wiele można tam zmieścić. Najbardziej na nią liczyłam i najbardziej się na niej zawiodłam.
Na imprezy jak znalazł nie trzeba tarmosić wielkiej walizy tylko fajna mała i elegancka. Jakaś zabawa andrzejkowa,sylwestrowa i można śmigać.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 13:45   #455
meggykotka
Rozeznanie
 
Avatar meggykotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ząbki i okolice
Wiadomości: 890
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Na imprezy jak znalazł nie trzeba tarmosić wielkiej walizy tylko fajna mała i elegancka. Jakaś zabawa andrzejkowa,sylwestrowa i można śmigać.
Ja niestety muszę mieć portfel, jakaś szminka/błyszczyk, puder, klucze do domu, kluczyki do samochodu, telefon itd
Poza tym ta krokodyla skóra tak średnio do małej pasuje. Materiał PCV jest cienki i sztywny. Ta duża toreba wygląda bardzo elegancko w ten krokodyli motyw.
Jednym słowem dziewczynki , moim zdaniem warto starać się najbardziej w 16stce.
__________________
Na wymiankę:

woda Avon Slip Into Daring 50l - kilka razy psiknięta

Yves Rocher woda Naturelle - nowa

Edytowane przez meggykotka
Czas edycji: 2011-10-16 o 13:51
meggykotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 13:46   #456
E_welinka
Przyczajenie
 
Avatar E_welinka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cześć ,
Niedawno kupiłam sobie perfumy In Bloom i w trakcie użytkowanie ich, rurka od psikacza razem ze sprężynką się rozpadła i teraz nie mogę nawet psiknąć nimi , a jest prawie cały flakonik . Czy jeśli wyśle im taki zwrot, to mi go przyjmą?
E_welinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 13:48   #457
E_welinka
Przyczajenie
 
Avatar E_welinka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cześć ,
Niedawno kupiłam sobie perfumy In Bloom i w trakcie użytkowanie ich, rurka od psikacza razem ze sprężynką się rozpadła i teraz nie mogę nawet psiknąć nimi , a jest prawie cały flakonik . Czy jeśli wyśle im taki zwrot, to mi go przyjmą?
E_welinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-16, 14:08   #458
mistress88
Zadomowienie
 
Avatar mistress88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 518
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez meggykotka Pokaż wiadomość
Nie ma znaczenia czy otworzysz czy nie. Klientka może się rozmyślić. Przeczytaj zasady 100% gwarancji zwrotów w Avonie. Nie przyjmują jak coś jest zużyte więcej niż w 1/3 lub zniszczone w sposób mechaniczny np. ułamanka szminka, zbita butelka itd.
ja dobrze znam zasady tylko do nieotwartego to żadna rzecz nie pasuje do zaznaczenia bo jak może coś nie pasować, jak nawet nie zostało otwarte?

Edytowane przez mistress88
Czas edycji: 2011-10-16 o 14:10
mistress88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 14:13   #459
meggykotka
Rozeznanie
 
Avatar meggykotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ząbki i okolice
Wiadomości: 890
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Te krateczki z cyframi to tylko do statystyk są im potrzebne, przy rozpatrywani reklamacji nie są brane pod uwagę. A wiem to bo kiedyś się spytałam się co zaznaczyć to mi Pan powiedział to właśnie.
__________________
Na wymiankę:

woda Avon Slip Into Daring 50l - kilka razy psiknięta

Yves Rocher woda Naturelle - nowa
meggykotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 14:18   #460
mistress88
Zadomowienie
 
Avatar mistress88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 518
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez meggykotka Pokaż wiadomość
Te krateczki z cyframi to tylko do statystyk są im potrzebne, przy rozpatrywani reklamacji nie są brane pod uwagę. A wiem to bo kiedyś się spytałam się co zaznaczyć to mi Pan powiedział to właśnie.
o, no dzięki
mistress88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 14:29   #461
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez meggykotka Pokaż wiadomość
Te krateczki z cyframi to tylko do statystyk są im potrzebne, przy rozpatrywani reklamacji nie są brane pod uwagę. A wiem to bo kiedyś się spytałam się co zaznaczyć to mi Pan powiedział to właśnie.
Raczej są brane, bo ktoś tu pisał, że zaznaczył alergię na produkt i kazali potem wybrać sobie coś o wartości leków na alergię.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-16, 14:34   #462
meggykotka
Rozeznanie
 
Avatar meggykotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ząbki i okolice
Wiadomości: 890
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Spoko, ja nie raz zwracałam nawet nie otworzone kosmetyki np koleżanka kilka razy mówila mi że zamówi drogie perfumy na prezent dla siostry. Ja założyłam że tak zrobi i wpisałam je do zamowienia. Jak co do czego przyszło to ich nie wzięła. Zwróciłam nie odpakowane. Zaznaczam że klientowi się nie podobało.
Do tej pory mi uznawali reklamację.

Zresztą odpakowane czy nie to i tak wszystko idzie do utylizacji - taka polityka Avonu, którą sobie bardzo chwalę

Edytowane przez meggykotka
Czas edycji: 2011-10-16 o 14:37
meggykotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 14:54   #463
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez meggykotka Pokaż wiadomość
Już pisałam że takze widziałam czerwoną galanterię Believe. Duża torba i porfel są OK. Najgorsza jest ta torebeczka - jest mała, wąska i poza szminką nie wiele można tam zmieścić. Najbardziej na nią liczyłam i najbardziej się na niej zawiodłam.
ja potrzebuję właśnie małą wyjściówkę na komórkę,klucze,szminkę,ja się z niej powinnam ucieszyć-mam nadzieję

Cytat:
Napisane przez meggykotka Pokaż wiadomość
Zresztą odpakowane czy nie to i tak wszystko idzie do utylizacji - taka polityka Avonu, którą sobie bardzo chwalę
coś mi się nie chce wierzyć że drogie perfumy oddane zafoliowane utylizują
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 14:58   #464
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość

coś mi się nie chce wierzyć że drogie perfumy oddane zafoliowane utylizują
Idą do utylizacji, czasem je kradną i potem sprzedają Przecież niejedna firmowa rzecz w dobrym stanie jest niszczona. Mój znajomy niszczył Rolexy, a także właśnie też drogie perfumy(droższe niż Avonowe) itp., bo podobno była ryska na opakowaniach. Sprawdzano ich przed wejściem i przed wyjściem czy czegoś nie wynoszą.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 15:02   #465
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

E, jakbym miała oddać coś zafoliowanego to chętniej bym otworzyła i przetestowała skoro i tak zostanie wyrzucone, ostatecznie byłaby szansa że mi sie spodoba i zostawię. Jakoś nie lubię nic wyrzucać
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 15:14   #466
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
ja potrzebuję właśnie małą wyjściówkę na komórkę,klucze,szminkę,ja się z niej powinnam ucieszyć-mam nadzieję


coś mi się nie chce wierzyć że drogie perfumy oddane zafoliowane utylizują
Możliwe ze pracownicy przejmują takie kosmetyki i wtedy zalewają nas aukcje kosmetyków za śmieszne pieniądze.
Przyznaję ze mnie troche Avon rozpieścił. Jak coś mi sie nie podoba to zawsze mogę zwrócić a w drogeriach niestety tak nie można oddać kosmetyków bo np uczulił albo zapach inaczej sie rozwija na skórze.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 16:35   #467
malcobb
Raczkowanie
 
Avatar malcobb
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Idą do utylizacji, czasem je kradną i potem sprzedają Przecież niejedna firmowa rzecz w dobrym stanie jest niszczona. Mój znajomy niszczył Rolexy, a także właśnie też drogie perfumy(droższe niż Avonowe) itp., bo podobno była ryska na opakowaniach. Sprawdzano ich przed wejściem i przed wyjściem czy czegoś nie wynoszą.
... zamiast rozdać biednym... nigdy tego świata nie zrozumiem
malcobb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 16:40   #468
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez E_welinka Pokaż wiadomość
Cześć ,
Niedawno kupiłam sobie perfumy In Bloom i w trakcie użytkowanie ich, rurka od psikacza razem ze sprężynką się rozpadła i teraz nie mogę nawet psiknąć nimi , a jest prawie cały flakonik . Czy jeśli wyśle im taki zwrot, to mi go przyjmą?
najpierw do nich zadzwoń i powiedz co i jak, a jak każą Ci odesłac to wyślesz reklamację i napewno bedziesz miała nowe opakowanie

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Przyznaję ze mnie troche Avon rozpieścił. Jak coś mi sie nie podoba to zawsze mogę zwrócić a w drogeriach niestety tak nie można oddać kosmetyków bo np uczulił albo zapach inaczej sie rozwija na skórze.
ja nic nie oddaję, jak mi się nie podoba to trudno, ale mam koleżankę która kupuje różne rzeczy, w domu jeszcze raz przymierza, konultuje z rodziną, a potem jak nie to zwraca
kosmetyki też mi chce zwracać wrrrrrrrrrrrr............ ., ale ja sama takich rzeczy nie robię więc unikam takich sytuacji

dla niektórych to rodzaj sportu: kupię a potem zwrócę
mnie jest szkoda czasu na jeżdżenie po sklepach i zwracanie towaru
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 16:48   #469
mistress88
Zadomowienie
 
Avatar mistress88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 518
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez malcobb Pokaż wiadomość
... zamiast rozdać biednym... nigdy tego świata nie zrozumiem
to ja ci wytłumaczę - od darowizny jest podatek, była już taka sprawa że jakiś piekarz oddawał przeterminowany chlebek, a później musiał za to beknąć...
więc bardziej im się opłaca zutylizować niż płacić za to podatki
mistress88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-16, 16:59   #470
carolynnez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez olap93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak to jest z tymi rozświetlającymi korektorami w pedzelku (kat15 s35) ? Duża jest różnica miedzy jasnym a srednim? Bo nie wiem który brac
miałam ten "korektor" jeszcze zanim zostałam konsultantką, ja miałam najjaśniejszy, ale to chyba bez znaczenia bo taki z tego korektor jak ze mnie baletnica:P jak już udało mi się go 'wykręcić' to się okazało, że zdecydowanie bardziej sprawdza się w roli rozjaśniacza, więc maziałam tym tylko policzki i czasami trochę pod oczami, takie delikatne drobinki ma w sobie

może ciemniejszy będzie bardziej kryjący, ale podejrzewam, że działają na tej samej zasadzie:P

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez mistress88 Pokaż wiadomość
to ja ci wytłumaczę - od darowizny jest podatek, była już taka sprawa że jakiś piekarz oddawał przeterminowany chlebek, a później musiał za to beknąć...
więc bardziej im się opłaca zutylizować niż płacić za to podatki
ehh dokładnie... nie dosyć, że chcesz pomóc to jeszcze musisz za to zapłacić

i don't want to live on this planet anymore
carolynnez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 17:11   #471
malcobb
Raczkowanie
 
Avatar malcobb
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez mistress88 Pokaż wiadomość
to ja ci wytłumaczę - od darowizny jest podatek, była już taka sprawa że jakiś piekarz oddawał przeterminowany chlebek, a później musiał za to beknąć...
więc bardziej im się opłaca zutylizować niż płacić za to podatki
Tak wiem, takie prawo. Co nie znaczy, że muszę się z nim zgadzać! Jestem po studiach prawniczych i uwierz mi, że mimo to z wieloma rzeczami się nie zgadzam. Jest to po prostu według mnie nie ludzkie i tyle. Nie dość, że tyle dóbr się marnuje, to równocześnie nie można pomóc potrzebującym. Co to za świat?!
Aha, i nie chodziło mi wcale o krytykowanie osób które to niszczą, a nie rozdają, nie, nie. Bo chyba tak zrozumiałaś.


---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez carolynnez Pokaż wiadomość
miałam ten "korektor" jeszcze zanim zostałam konsultantką, ja miałam najjaśniejszy, ale to chyba bez znaczenia bo taki z tego korektor jak ze mnie baletnica:P jak już udało mi się go 'wykręcić' to się okazało, że zdecydowanie bardziej sprawdza się w roli rozjaśniacza, więc maziałam tym tylko policzki i czasami trochę pod oczami, takie delikatne drobinki ma w sobie

może ciemniejszy będzie bardziej kryjący, ale podejrzewam, że działają na tej samej zasadzie:P

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------


ehh dokładnie... nie dosyć, że chcesz pomóc to jeszcze musisz za to zapłacić

i don't want to live on this planet anymore
O widzę, że jest ktoś podobnie myślący

Edytowane przez malcobb
Czas edycji: 2011-10-16 o 17:15
malcobb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 17:19   #472
mistress88
Zadomowienie
 
Avatar mistress88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 518
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez malcobb Pokaż wiadomość
Tak wiem, takie prawo. Co nie znaczy, że muszę się z nim zgadzać! Jestem po studiach prawniczych i uwierz mi, że mimo to z wieloma rzeczami się nie zgadzam. Jest to po prostu według mnie nie ludzkie i tyle. Nie dość, że tyle dóbr się marnuje, to równocześnie nie można pomóc potrzebującym. Co to za świat?!
Aha, i nie chodziło mi wcale o krytykowanie osób które to niszczą, a nie rozdają, nie, nie. Bo chyba tak zrozumiałaś.
nie, nie zrozumiałam tak wiem takie prawo, bez sensu... ;/
mistress88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 17:23   #473
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Korektor jest ok jeśli nie oczekujemy że będzie nam maskował co nie co. Odcień jasny jest ok, rozświetla i nic więcej. Ciemniejszy jest pomarańczowy. Widać go na buzi bleee.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 17:41   #474
Janki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 93
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
ratujcie mnie

Przy składaniu zamówienia wczytuje sie strona z krokiem do zmiany typu faktury
Dziękuję. Oj fakt błąd, bywa tak jak się jest zmęczonym.
Janki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 19:14   #475
cheneelle
Zakorzenienie
 
Avatar cheneelle
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 4 066
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Raczej są brane, bo ktoś tu pisał, że zaznaczył alergię na produkt i kazali potem wybrać sobie coś o wartości leków na alergię.
Ja pisałam że T. Mystique mnie uczuliło I wtedy wybrałam sobie ten krem do ciała SSS bo dopiero co do katalogu wchodził.
__________________
W piekle mają dla mnie specjalne miejsce.
Nazywa się TRON.
cheneelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 20:14   #476
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez malcobb Pokaż wiadomość
... zamiast rozdać biednym... nigdy tego świata nie zrozumiem
Cytat:
Napisane przez mistress88 Pokaż wiadomość
to ja ci wytłumaczę - od darowizny jest podatek, była już taka sprawa że jakiś piekarz oddawał przeterminowany chlebek, a później musiał za to beknąć...
więc bardziej im się opłaca zutylizować niż płacić za to podatki
ale też jest i druga strona medalu- dużo biednych jest z "wyboru" bo są leniami,- jak im wszystko damy to nigdy nie wezmą się do roboty... sorki jesli kogoś obrażam ale z obserwacji widze jak w bloku na osiedlu wydawane są biednym artykuły żywnościowe- tj mleko i makaron itp.. Ci biedni przyjeżdżają czasem po to autami na które mnie nie stać- na auto i benzynę aby przyjechać po darmowe mleko kasę mają a na zakup mleka już nie, -tak?... - też tego nie rozumiem

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Idą do utylizacji, czasem je kradną i potem sprzedają Przecież niejedna firmowa rzecz w dobrym stanie jest niszczona. Mój znajomy niszczył Rolexy, a także właśnie też drogie perfumy(droższe niż Avonowe) itp., bo podobno była ryska na opakowaniach. Sprawdzano ich przed wejściem i przed wyjściem czy czegoś nie wynoszą.
dokłądnie tak jest, a czego nie zdążą zutylizować to mamy to na allegro

Edytowane przez dokia
Czas edycji: 2011-10-16 o 20:15
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 20:52   #477
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Jaki jest warunek zakupu wody Simply Because z kat15? Jest to na stronach z Solutions i tylko wzmianka jest aby patrzec na stronie 128.... czy ja jakas slepa jestem, czy czegos brakuje?
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 21:00   #478
malcobb
Raczkowanie
 
Avatar malcobb
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Jaki jest warunek zakupu wody Simply Because z kat15? Jest to na stronach z Solutions i tylko wzmianka jest aby patrzec na stronie 128.... czy ja jakas slepa jestem, czy czegos brakuje?
Jeśli wydasz 15,90 na produkty Solutions ze str. 17 oraz 129-137
malcobb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 21:01   #479
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez malcobb Pokaż wiadomość
Jeśli wydasz 15,90 na produkty Solutions ze str. 17 oraz 129-137
Dzieki
A gdzie to jest napisane?
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-16, 21:12   #480
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Dzieki
A gdzie to jest napisane?
pisz wyraźnie pod ceną 19,90 na dole...na str.128 właśnie może masz nie wydrukowane? dość dużymi literami pisze...
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.