Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-10, 13:59   #451
sylwusiaaniolek
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwusiaaniolek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 450
GG do sylwusiaaniolek
Dot.: najlepszy stylista w krakowie

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
moze jakies foty przed i po
nio mozna jakas fotka?
__________________
Po prostu SYLWIA

Uczę się szyć na maszynie

Moje małe "dzieła" Galeria - zajrzyj
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737889
sylwusiaaniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 14:02   #452
barti28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2
Dot.: najlepszy stylista w krakowie

niestety nie mam fotki ale polecam
barti28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 14:03   #453
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: najlepszy stylista w krakowie

ja mam daleko do krakowa,ale zdjecia zawsze milo poogladac szczegolnie jesli metamorfoza jest faktycznie udana.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 18:02   #454
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: FRYZJER WSPANIAŁY W KRAKOWIE?!?!?!

ja polecam serdecznie "studio 11" przy ulicy Krakowskiej ==> super
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 10:58   #455
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Dobry TANI fryzjer w Warszawie-istnieje wogóle taki???

chyba takiego nie ma
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 14:00   #456
desire_mj
Przyczajenie
 
Avatar desire_mj
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

POMOCY! Szukam dobrego fryzjera w Krakowie, ktory dobrze farbuje i wykonuje balayage. A przede wszystkim doradzi mi, a nie od razu spyta co ma zrobic. On sam ma to wiedziec. Prosze o rade
desire_mj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 14:20   #457
desire_mj
Przyczajenie
 
Avatar desire_mj
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3
Dot.: FRYZJER WSPANIAŁY W KRAKOWIE?!?!?!

POMOCY! Szukam dobrego fryzjera w Krakowie, ktory dobrze farbuje i wykonuje balayage. A przede wszystkim doradzi mi, a nie od razu spyta co ma zrobic.On ma mi powiedziec ze w takim i takim kolorze bedzie mi dobrze, a w takim nie. No i zeby mial uzywal dobrych kosmetykow, bo zalezy mi na kondycji moich wlosow. Prosze o rade
desire_mj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-15, 09:43   #458
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Krówka-Toffi Pokaż wiadomość
Ja dzis drugi raz odwiedzilam salon fryzjerski "Malgorzata" na petli Kurdwanow. Powiem tak. Ceny sa dosc wysokie, ale idac tam czlowiek ma pewnosc, ze bedzie bardzo zadowolony z efektu, pierwszy balejaz trzymal sie 3 miesiace. Za jednokolorowy zaplaciilam 110 zl z strzyzeniem i prostowaniem, natomiast dzis za 2 kolorowy na calej glowie zaplacilam 180 zl z strzyzeniem. Moje wlosy sa bardzo geste i potrzebne bylo wiecej materialu. Serdecznie polecam tej salon. Zawsze jest tam ruch i trzeba zapisac sie 3 dni wczesniej. Jest milo, ladnie i profesjonalnie. Polecam!!!
ile kosztuje tam obciecie wloskow?
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 09:46   #459
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Miałam zamiar wybrać się do FreeStyle, ale zobaczyłam na ich stronie, że używają kosmetyków Welli a ja jestem na nie uczulona
Szukam jakiegoś fryzjera używającego L'oreala. Poza Camille Albane nie znam żadnego salonu w Krku pracującego na tych kosmetykach. Polecacie jakiś?
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 10:23   #460
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
Miałam zamiar wybrać się do FreeStyle, ale zobaczyłam na ich stronie, że używają kosmetyków Welli a ja jestem na nie uczulona
Szukam jakiegoś fryzjera używającego L'oreala. Poza Camille Albane nie znam żadnego salonu w Krku pracującego na tych kosmetykach. Polecacie jakiś?
moje włosy też źle reagują na welle
wiem,że na L'orealu pacuja:
1.camille albane
2. salon roman na gołebiej - ale tam jest straszliwieee drogo
3. salon twój styl na końcu karmelickiej - taki maluktki
4. sieć JLD pracuje na l'orealach
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 12:01   #461
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
moje włosy też źle reagują na welle
wiem,że na L'orealu pacuja:
1.camille albane
2. salon roman na gołebiej - ale tam jest straszliwieee drogo
3. salon twój styl na końcu karmelickiej - taki maluktki
4. sieć JLD pracuje na l'orealach
hmm... JLD odpada bo fryzjerzy są tragiczni
roman też - przez ceny, no i camille albane to samo - 65 zl za sciecie to lekka przesada
a mozesz cos wiecej napisac o tym na karmelickiej? widzialam wiele razy ten salon, ale jakos nie wzbudza wygladam mojego zaufania bylas tam moze? jakie sa ceny i fryzjerzy?
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-15, 16:07   #462
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
hmm... JLD odpada bo fryzjerzy są tragiczni
roman też - przez ceny, no i camille albane to samo - 65 zl za sciecie to lekka przesada
a mozesz cos wiecej napisac o tym na karmelickiej? widzialam wiele razy ten salon, ale jakos nie wzbudza wygladam mojego zaufania bylas tam moze? jakie sa ceny i fryzjerzy?
to tak jak u mnie
JLD - jakieś dziwne dla mnie techniki stosuja, no,ale sa ludzie,ktorym to odpowiada
Camille Albane-bylam tam 3 razy na farbowaniu i bylam bardzo zadowlona, ale te ceny jeszcze bardziej teraz podniesli no i juz tam nie chodze jak jestem w Krk
Salon na Karmelickiej-tez kolo niego przechodze,nie wiem jak tam scinaja,ale te kobitki jakies dzwine przez szybe mi sie wydaja slyszalam tylko,ze dobrze scinaja i farbuja,ale wlasnie duzo dziewczyn narzekalao na obsluge-ze fryzjrki jakies naburmuszone w stosunku do mlodych dziewczyn
Salon roman-no ceny sa

jak mi sie jeszcze przypomni jakis salon,gdzie uzywaja l'oreala to dopisze


EDIT - http://www.fryzury.com.pl tu jest do strony zakladu fryzjerskiego Expander, ale oni tam jednak L;oreala nie uzywaja,nie mniej jednak mozesz poczytac o ich uslugach,moze Ci sie spodoba

EDIT2 - przypomniało mi się
salon fryzjerski Strefa Fryzur w Pasażu Herbewo na alejach słowckiego uzywa tylko farb l'oreala, jesli sie nie myle to otworzyli teraz drugi swoj zaklad w Galerii Krakowskiej. A dziewczyny faktycznie tam slicznie wloski obcinaja i farbuja bo podziwilam ich wykonanie na moich kolezankach. a ceny z tego co wiem to takie tez nie za tanie sa-jedna kolezanka za balejaz jednokolorowy na wlosach do ramion zaplacila bodajze 170-180 zlotych.Nie wiem niestety ile tam sciecie kosztuje
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 16:33   #463
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

A ja polecam salonik Paula X Hair na ul. Miechowskiej- ktoś już tu go polecał chyba Co prawda nie strzygła mnie szefowa- p. Paulina ale Ewelina. Samo cięcie kosztowało 18 zł ( z myciem biora 3 zł więcej). Podcinałam z łopatek do ramion a i tak zajęło to jej prawie półtora godziny ale efekt jest super- idealnie się układają Pracują tam na kosmetykach marki LeCher- podobno włoskie. Na koniec wtarła mi we włosy jakieś jedwabne serum- były niesamowicie gładziutkie i mięciutkie oraz błyszczące. Buteleczka kosztuje ok 18 zł ale nie starczyło mi już na nią pieniędzy akurat Drugi salon pod tym szyldem jest na ul. Czystej- też chyba juz ktoś tu polecał
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 21:22   #464
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Dzięki Wam trafiłam do Freestyle do Pani Agnieszki Jaśko. Dziękuję bardzo!! Powiem krótko-MISTRZOSTWO ŚWIATA. Gorąco polecam.

Edytowane przez kbac
Czas edycji: 2008-02-08 o 20:24
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 22:28   #465
Dziewczyna z perłą
BAN stały
 
Avatar Dziewczyna z perłą
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

kbac wklej fotke) bo tak juz czytamo tej Agnieszce,ze chyba sama sie tam przejde
Dziewczyna z perłą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 22:30   #466
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ja polecam salonik Paula X Hair na ul. Miechowskiej- ktoś już tu go polecał chyba Co prawda nie strzygła mnie szefowa- p. Paulina ale Ewelina. Samo cięcie kosztowało 18 zł ( z myciem biora 3 zł więcej). Podcinałam z łopatek do ramion a i tak zajęło to jej prawie półtora godziny ale efekt jest super- idealnie się układają Pracują tam na kosmetykach marki LeCher- podobno włoskie. Na koniec wtarła mi we włosy jakieś jedwabne serum- były niesamowicie gładziutkie i mięciutkie oraz błyszczące. Buteleczka kosztuje ok 18 zł ale nie starczyło mi już na nią pieniędzy akurat Drugi salon pod tym szyldem jest na ul. Czystej- też chyba juz ktoś tu polecał
Te kosmetyki są w sklepiku fryzjerskim na Kalwaryjskiej. Wiem, że to nie Twoje rejony, ale tak informacyjnie piszę. Polecano mi tam kiedyś jakiś fluid do loków, taniutki nawet był (jak na profesjonalny kosmetyk), ale z denatem w składzie, więc odpuściłam (póki co )
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 09:30   #467
OnYoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 165
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Szukam jakiegoś fryzjera używającego L'oreala. Poza Camille Albane nie znam żadnego salonu w Krku pracującego na tych kosmetykach. Polecacie jakiś? [/quote]

O ile dobrze pamiętam to na l'orealu pracują również salony Hair Coif - np. w Carrefourze na Czyżynach czy Geancie i Franck Provost - np. w Plazie. Co do tego drugiego to nie mam pojecia jakie sa ceny i uslugi bo byłam tam tylko na jakiejś konsultacji a w tym pierwszym byłam. Ceny raczej normalne - czasem są promocje z tym że ja byłam niezadowolona (weszłam z włosami do pasa a wyszłam do ramion i to miało być podcięcie końcówek. Widać kręcone włosy to nie ich specjalność ). Moja koleżanka natomiast chodzi tam regularnie i jest całkiem zadowolona.
OnYoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 09:38   #468
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Postaram się o jakieś zdjątko. Ale w moim przypadku to nie są jakieś spektakularne efekty. Mam kręcone włosy i tu się nie da poszaleć z fryzurą. Ja jestem zachwycona bo Agnieszka "wydobyła" moje loczki, włosy pięknie mi się układają, nie mam z nimi żadnych problemów. Po prostu Dziewczyna wiedziała co robi, bo niestety większość fryzjerów nie ma pojęcia jak się obchodzić z lokami. Zresztą byłam u niej na poprawce po innym "specjaliście".
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 16:26   #469
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

ja zdecydowanie odradzam HairCoif, zwłaszcza tego w Galerii Kazimierz. założyłam nawet kiedyś wątek po wizycie w tym salonie
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-16, 18:27   #470
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Te kosmetyki są w sklepiku fryzjerskim na Kalwaryjskiej. Wiem, że to nie Twoje rejony, ale tak informacyjnie piszę. Polecano mi tam kiedyś jakiś fluid do loków, taniutki nawet był (jak na profesjonalny kosmetyk), ale z denatem w składzie, więc odpuściłam (póki co )
Dzięki ale póki co na żadne zakupy się nie wybieram
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 14:39   #471
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Napiszę o tym w jeszcze jednym wątku, bo uważam ,że naprawde warto
Nigdy jeszcze nie bylam aż tak bardzo zadowolona z wizyt u fryzjera
Tak wiec gorąco polecam Fashion Hair , przy ul lipinskiego 9 ( obok tesco przy kapelance).
Do minusów mozna zaliczyć to ,ze daleko od centrum - jakies 10 minut autobusem
Ale reszta to same plusy-
genialni fryzjerzy:jup i:,
świetnie urzadzony salonik tuż po remoncie,
dodatkowe uslugi ( solaria itp),
baaardzo przyzwoite ceny ( za strzyzenie 42 zl!!!),
i rabaciki ( maseczke dostalam gratis)



Tylko widze,że dla Was mają znaczenie produkty - niestety nie mam pojęcia na czym pracują
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 16:30   #472
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
baaardzo przyzwoite ceny ( za strzyzenie 42 zl!!!),
za samo strzyżenie?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 20:52   #473
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Yyy tzn jak samo?

Mycie, cięcie i modelowanie
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 22:12   #474
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Obiecane zdjęcie. Mam nadzieję, że wystarczająco widać włosy - tylko takim na razie dysponuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ds.JPG (29,5 KB, 159 załadowań)
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 22:25   #475
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez kbac Pokaż wiadomość
Obiecane zdjęcie. Mam nadzieję, że wystarczająco widać włosy - tylko takim na razie dysponuję.
Widać ładne loczki i to najważniejsze Moje tak fajnie się nie układają, szczególnie te przy głowie nie chcą się kręcić Ciekawe czy po wizycie u takiej specjalistki byłoby lepiej Muszę niebawem koniecznie to sprawdzić
A w ogóle to masz cienkie czy grube włosy? i jak długie?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 14:05   #476
madzi@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 27
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

polecam świetny salon..... Pracują na L'Orealu i Schwarzkopfie. Ja jestem bardzo zadowolona i moja koleżanka też

Edytowane przez annfas
Czas edycji: 2007-09-18 o 21:04 Powód: reklama
madzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 15:38   #477
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Widać ładne loczki i to najważniejsze Moje tak fajnie się nie układają, szczególnie te przy głowie nie chcą się kręcić Ciekawe czy po wizycie u takiej specjalistki byłoby lepiej Muszę niebawem koniecznie to sprawdzić
A w ogóle to masz cienkie czy grube włosy? i jak długie?
Włosy mam raczej cienkie, bardzo podatne, jest ich za to dosyć dużo. Długość to troszkę za ramiona jak są pokręcone (te najdłuższe).
Dobre ścięcie to już połowa sukcesu do osiągnięcia takiego efektu. Druga połowa to umiejętność pielęgnacji kręconych włosów. Ja swoich nienawidziłam przez większość życia, dopiero od jakiś dwóch lat wiem co z nimi robić żeby się pięknie kręciły.
Moja metoda:
1. Nawilżanie-profesjonalna odżywka, najlepiej specjalna do włosów kręconych. Nawilży włosy ale ich nie obciąży i nie przyklapną.
2. Włosy rozczesuje tylko i wyłącznie w czasie mycia i to z głową spuszczoną w dół.
3. Po myciu lekko wycieram je ręcznikiem (też z głową w dół), bardziej trafne określenie to będzie ugniatam 
4. Zaraz po osuszeniu ręcznikiem wgniatam we włosy krem/piankę/żel - to co akurat mam. Również głowa w dół.
5. Dopiero po tym wszystkim podnoszę głowę i delikatnie układam fryzurę palcami.
6. Nakładam na dłonie dodatkową porcję wyżej wspomnianego specyfiku i jeszcze wgniatam we włosy.
7. Zostawiam do naturalnego wyschnięcia lub używam suszarki z dyfuzorem.

Absolutnie nie wolno rozczesywać loków na sucho. Nie wolno też pod żadnym pozorem rozczesać na mokro z głową w „normalnej pozycji” . Wtedy nie ma szans żeby kręciły się przy głowie!!!
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 17:35   #478
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez kbac Pokaż wiadomość
Włosy mam raczej cienkie, bardzo podatne, jest ich za to dosyć dużo. Długość to troszkę za ramiona jak są pokręcone (te najdłuższe).
Dobre ścięcie to już połowa sukcesu do osiągnięcia takiego efektu. Druga połowa to umiejętność pielęgnacji kręconych włosów. Ja swoich nienawidziłam przez większość życia, dopiero od jakiś dwóch lat wiem co z nimi robić żeby się pięknie kręciły.
Moja metoda:
1. Nawilżanie-profesjonalna odżywka, najlepiej specjalna do włosów kręconych. Nawilży włosy ale ich nie obciąży i nie przyklapną.
2. Włosy rozczesuje tylko i wyłącznie w czasie mycia i to z głową spuszczoną w dół.
3. Po myciu lekko wycieram je ręcznikiem (też z głową w dół), bardziej trafne określenie to będzie ugniatam 
4. Zaraz po osuszeniu ręcznikiem wgniatam we włosy krem/piankę/żel - to co akurat mam. Również głowa w dół.
5. Dopiero po tym wszystkim podnoszę głowę i delikatnie układam fryzurę palcami.
6. Nakładam na dłonie dodatkową porcję wyżej wspomnianego specyfiku i jeszcze wgniatam we włosy.
7. Zostawiam do naturalnego wyschnięcia lub używam suszarki z dyfuzorem.

Absolutnie nie wolno rozczesywać loków na sucho. Nie wolno też pod żadnym pozorem rozczesać na mokro z głową w „normalnej pozycji” . Wtedy nie ma szans żeby kręciły się przy głowie!!!
Ja robię praktycznie tak samo, jak Ty, z tym że póki co nie używam profesjonalnej pielęgnacji. Jak zacznę zarabiać, mam nadzieję to zmienić. Póki co co najwyżej kosmetyki do stylingu wybieram profesjonalne. No i generalnie wolę myć włosy na noc, bo jak śpię i one sobie spokojnie leżą, to ładniej się kręcą. Ewentualnie mogę je suszyć głową w dół z suszarką (ale tego nie stosuję, bo nie lubię ich wysuszać dodatkowo) albo upinać klamrami i tak sobie chodzić, ale to znów trwa wieki. Także najwygodniej jak dla mnie myć na noc i rano budzić się z ładnymi loczkami Wtedy faktycznie kręcą się od cebulek aż po końce, a inaczej dopiero gdzieś od wysokości ucha, a wyżej co najwyżej falują
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 22:35   #479
Dziewczyna z perłą
BAN stały
 
Avatar Dziewczyna z perłą
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Widze,że piszecie o kreconych wloskach.ja mam takie flaowano-krecone i zawsze dotychczas modelowalam je na okraglej szczotce lub walkach.teraz stwierdzilam jednak, ze wole naturalne. Jaka odzywke polecacie do takich wloskow. Zastanawiam sie nad novea do kreconych, albo pantene pro v bez splukiwania.Wiem,ze to off top, wybaczcie
Dziewczyna z perłą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 19:16   #480
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Przetestowałam wszystkie odżywki z hipermarketów i sporą gamę profesjonalnych. Szczerze polecić mogę tylko jedną, niestety profesjonalną - Tigi Curls Rock. Nivee miałam jakiś czas temu, ja bym jej nie poleciła.
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:48.