Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami! - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-25, 20:37   #451
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez agatkaz88 Pokaż wiadomość
Bo naprawde nie rozumiem co ma na celu nazwanie ich (nas) wstrętnymi.
Polecam ci przeczytanie całego wątku - niejednokrotnie ja i inne dziewczyny wyjaśniałyśmy, że nie generalizujemy i nazywamy wszystkich palaczy wstrętnymi,a tylko wydzielamy z wszystkich palaczy grupę tych "wstrętnych palaczy" bez kultury - i to na ich temat toczy się (albo chociaż -powinna) dyskusja.

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Już nie raz w tym wątku przeciwniczki palenia wyjaśniały, że nie chodzi o wszystkich palaczy, ale właśnie o tych, którzy nie posiadają za grosz kultury i właśnie o nich pisała autorka wątku, kiedy napisała "wstrętni". Mam wrażenie, że wiele palących Wizażanek z uporem maniaka doszukuję się ataku tam, gdzie go nie ma.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 11:08   #452
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Na ja mam teraz problem niestety, bo jak jestem w ciazy to na mnie takie zapacy działają jeszcze gorzej. Mam odruchy wymiotne i nie mogę tego zdzierżyć. Póki nie widać mi brzuszka chciałabym jeszcze pójsć sobie gdzies potańczyc na dicho, albo spotkać sie w knajpie z kolegami. No i niestety... wszyscy palą, w dyskotekach to bym chyba obrzygała wszystkim buty ze smrodu. No i jestem "skazana" na siedzenie w domu. Tzn. oczywiscie bez przesady, bo wychodzę, ale na pewno cieżko mi teraz wyjsć do ludzi. Na ulicy też wyczuwam kazdego papierosa w promieniu 10 metrów. No pewnie, że nie podejdę i nie przywale z liscia, ale przeszkadza mi ten dym, szczególnie, gdy stoję na swiatłach przed domem i sama już ledwo powstrzymuję się od bełta (bo zazwyczaj wieczorem nasilaja sie moje mdłoscii marzę by jak najszybciej dojechać z pracy do domu). A właśnie wtedy muszę przy przejściu stac obok palaczy.

No cóż.. najwyżej jak ktos mi chuchnie dymem w twarz, to ja mu sie zrzygam na buty i bedziemy kwita.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 14:56   #453
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

mam 20 lat i nigdy nie zapaliłam.

Nie cierpie tego badziewia blee, dobrze ze namówiłam TŻ i rzucil niedługo ma 2 lat

Strata kasy, zdrowia, fuj żołta skóra zółre palce zółte zęby i ten oddech, wszystko cuchnie włosy skóra ciuchy, i po co to komu
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 15:43   #454
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez Czerwona_Sukienka Pokaż wiadomość
Myśle że narkomani palą skręciki żeby odlecieć, oderwać sie od rzeczywistości itp, a nie patrzeć jaki on to jest śliczny
No, nie powiesz mi chyba, ze po to pala palacze, by tylko i wylacznie podziwiac wyglad papierosa To samo chca osiagnac palacze siegajac po papierosa, by zapomniec o troskach, by sie uspokoic
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 18:15   #455
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez Shemreolin Pokaż wiadomość
No cóż.. najwyżej jak ktos mi chuchnie dymem w twarz, to ja mu sie zrzygam na buty i bedziemy kwita.
Może to będzie skuteczny sposób na "dmuchaczy"?:rolleyes :
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 05:50   #456
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez Shemreolin Pokaż wiadomość
Na ja mam teraz problem niestety, bo jak jestem w ciazy to na mnie takie zapacy działają jeszcze gorzej. Mam odruchy wymiotne i nie mogę tego zdzierżyć. Póki nie widać mi brzuszka chciałabym jeszcze pójsć sobie gdzies potańczyc na dicho, albo spotkać sie w knajpie z kolegami. No i niestety... wszyscy palą, w dyskotekach to bym chyba obrzygała wszystkim buty ze smrodu. No i jestem "skazana" na siedzenie w domu. Tzn. oczywiscie bez przesady, bo wychodzę, ale na pewno cieżko mi teraz wyjsć do ludzi. Na ulicy też wyczuwam kazdego papierosa w promieniu 10 metrów. No pewnie, że nie podejdę i nie przywale z liscia, ale przeszkadza mi ten dym, szczególnie, gdy stoję na swiatłach przed domem i sama już ledwo powstrzymuję się od bełta (bo zazwyczaj wieczorem nasilaja sie moje mdłoscii marzę by jak najszybciej dojechać z pracy do domu). A właśnie wtedy muszę przy przejściu stac obok palaczy.

No cóż.. najwyżej jak ktos mi chuchnie dymem w twarz, to ja mu sie zrzygam na buty i bedziemy kwita.
to było dobre
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 05:55   #457
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Ja też nie lubię papierochów ale z innego powodu, poprostu to świństwo szkodzi moim meblom, sufitom i ubraniom, na nic się zdają moje prośby żeby przestali palić w moim domu. Mało tego jeśli zwrócę uwagę to się obrażają i wogóle nie przychodzą. Jestem właśnie w trakcie remontu, bo całe ściany sufit itd są całe żółte od tego świństwa.
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 13:42   #458
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Podbijam wątek, bo dziś miałam wątpliwą przyjemność, siedzieć w metrze koło dziewczyny, która dosłownie była przesiąknięta dymem papierosowym i nie był to bynajmniej zapach z jednego dymka, tylko stary - jakiś taki zakiszony.

Jestem w szoku , że młoda dziewczyna tak o siebie nie dba, bo sorki, ale taki zapach działa odstraszająco, no chyba, że to taka strategia przeciw wszelkiej maści zboczeńcom... . Szkoda tylko, że przy okazji zwykli ludzie muszą cierpieć, bo przebywanie z tak "pachnącą" osobą, w słabo wentylowanych pomieszczeniach, do przyjemności nie należy .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 13:46   #459
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Eh.....ja znów moge spomnieć o koledze z biura, który pali papierochy. Powazna rozmowa z nim za przeproszeniem g*** dała. Obiecła, że nie będzie palić, ale chyba o tym zapomniał. Zastanwiam się żeby wyjąć rgulamin i zażądac kategroycznie nie palenia w biurze. Nie chciałabym psuć atmosfery, ale chyba nie wytrzymam. Dzięki Bogu, że już wiosna i mamy otwarte cały czas okno.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 14:05   #460
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Zastanwiam się żeby wyjąć rgulamin i zażądac kategroycznie nie palenia w biurze. Nie chciałabym psuć atmosfery, ale chyba nie wytrzymam.
oczywiście.
psuć atmosfery nie chcesz,a zdrowie sobie będziesz psuć?
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 14:33   #461
Croaker
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 212
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Podbijam wątek, bo dziś miałam wątpliwą przyjemność, siedzieć w metrze koło dziewczyny, która dosłownie była przesiąknięta dymem papierosowym i nie był to bynajmniej zapach z jednego dymka, tylko stary - jakiś taki zakiszony.

Jestem w szoku , że młoda dziewczyna tak o siebie nie dba, bo sorki, ale taki zapach działa odstraszająco, no chyba, że to taka strategia przeciw wszelkiej maści zboczeńcom... . Szkoda tylko, że przy okazji zwykli ludzie muszą cierpieć, bo przebywanie z tak "pachnącą" osobą, w słabo wentylowanych pomieszczeniach, do przyjemności nie należy .
Wydaje mi sie jednak, ze to zapach po dymku. To tak smierdzi, szczegolnie jesli sie pali duzo/w zamkientym pomieszczeniu - takie "skiszenie". Co wiecej, palacze po prostu tego nie czuja, wiec ciezko miec o to pretensje.
Croaker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.