Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-) - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-28, 17:43   #451
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość

w kategorii na najmniejsze wesele nikt nas nie przebije. my cywilny tylko, z zwykły dzień (czwartek), potem obiad, kawa i ciacho, łącznie z nami było 15 osób. 2 dni później już zwiedzaliśmy Grecję
A już myślałam, że ja Cię przebiję Policzyłam sobie...było 20 osób (tzn. na obiadku) i też cywilny w środku tygodnia jakoś. Mi się tam podobało...pomimo braku prawdziwego wesela, ale czeka mnie za to aaaalbo w tym roku jeszcze albo na początku następnego ślub i meeega wesele w Nigerii, więc sobie odbiję
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 18:04   #452
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość



w kategorii na najmniejsze wesele nikt nas nie przebije. my cywilny tylko, z zwykły dzień (czwartek), potem obiad, kawa i ciacho, łącznie z nami było 15 osób. 2 dni później już zwiedzaliśmy Grecję
to tak jak my 2 tyg w Grecji mam taką samą fote jak TY na nk
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 18:52   #453
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam do niej, bo przez maile to tak ciężko...powiedziała : no tego troszkę będzie nie? ile to znaczy tego...4 ciuszki? Powiedziałam jej, że pracowałam jakisś czas temu na UP(prawda) i nie musi mi wciskać kitów, że taka droga przesyłka..Ona na to, że 15zł wtedy...Ja mówię, ok to ja wogóle rezygnuję z zakupów i może mi powystawiać negatywy..poza tym co to za targowanie się...Powiedziała 10zł...ok.. tyle mogę zapłacić...
No chciała kobieta zarobić...
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 18:54   #454
spradka
Raczkowanie
 
Avatar spradka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pod Stolica
Wiadomości: 152
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Tak sie Gabryśka dziś rano zabawiała

Ale śmiszna, w łózeczku to najsmieszniejsze pozycje są


Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Teraz tylko na chwilkę,wrzucę coś i zmykam.Rozpisze się wieczorkiem...

Jeden filmik w śpiochach...kręciłam o 23.30 jak mała nie chciała spaćwybaczcie jakość ale sama kręciłam.Dopiero kilka dni temu sama coś nakręciłam.Obraz się trzęsie może kiedyś dojdę do wprawy.To moje pierwsze filmiki.Nie prosiłam małża o pomoc a zgrywanie tego na kompa i wrzucenie na youtube zajęło mi kilka dnioczywiscie nie całych a od doskoku na dodatek zrywał mi się ciągle net i się ostro nadenerwowałam przy tym... ale w końcu zrobiłam sama małż widział,że coś kombinuję i mówił weż instrukcję pośmiewał się ze mnie,mówi moze Co pomóc,a ja nie!sama zrobię.Okazało się banalne i nie wiem czemu zawsze unikałam takich spraw technicznych

http://www.youtube.com/user/Majka1ab.../2/bdGE9Kkvbpk
http://www.youtube.com/user/Majka1ab.../1/cQsWVFJVv_k
http://www.youtube.com/user/Majka1ab.../0/rHp9LkRk4Jo
Zdolna mama, i zdolna dzidzia. I ładna podłoga... my mamy takie przedpotopowe panele "plastikowe"bleeeeee

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;24687123]U nas od września - biała kropka, górna prawa dwójka, poza tym chyba cały przód góra dół wybrzuszony wyraźnie, a zęba nie ma

Też tak mam z rozmiarami.



Młodsze, zakładam? Moje suszarki.



Moja pediatra nie chce antybiotyku wypisywać, na szczęście. Poza tym słucha, co się do niej mówi, nie upiera się bardzo przy swoim zdaniu, jeśli pytam o inną możliwość np.



U nas chyba 64 osoby były, z całymi szopkami, ale podeszłam tak: ja nie muszę mieś wesela, ani kościelnego ślubu, ale skoro mężowi zależy - poza tym jedna z nielicznych okazji, gdy dorosła osoba może z siebie bezkarnie idiotę robić Mieliśmy DJa, świetny facet, komunikatywny, i... poszłam na całego, wprowadziłam zabawy z klas 1-3
Och Szaja Szaja



Faaaajnie Fotki?

Super. A jaki?



Przegięła. A spytałaś skąd taka kwota?



Dokładnie.

Byliśmy dzisiaj u matkokrzesno Zrobiła małej szydełkiem bezrękawnik, na jesień raczej dopiero będzie. W ciuchlandzie kupiłam śliczną sukienkę jeansową, 80, za 7zł. I boskie sztruksy, NIC niezniszczone, dla przyjaciółki, 68, za całe...3zł, h&m. Ostatnio dresik też h&m dorwałam, 6zł. I aż żałowałam że 62 rozmiar

A na alledrogo wyczaiłam fajne ogrodniczki, chyba się skuszę:

http://allegro.pl/fj-polly-ogrodnicz...419527275.html[/QUOTE]

Szaja a nie boisz się tak bez mierzenia kupować? ogrodniczki takie dosyć specyficzne są....
Ale ładne, pewnie tak gadam z zazdrości

Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość
My dostalismy pchacz na gwiazdke stoi nie rozpakowany
wczoraj Adrianek na szczepieniu byl mega dzielny...zero placzu..

Dzielny chopak!!!!!!!


wazymy 8900 i mierzymy 71cm pozatym wszystko ok podobno druga dolna jedynka na wierzchu,kazala doktorowa isc prywatnie na rehabilitacje zeby rozruszac mlodego aby zaczoł raczkowac bo jak narazie woli siedziec lub stac w łóżeczku
rozbroili mnie właśnie dostalam dzis gazetke twoj maluszek....szybko sobie o nas przypomnieli....
Szaja juz zamowilam sobie ten trojkat edukacyjny ktory masz,przyjdzzie w przyszlym tygodniu,juz nie moge sie doczekac...
tymczasem dzis Adusiowi kupilismy tamburyn,zamiast bębenka,super jest mlody narazie ie kuma do konca ale bawi sie,po swojemu..rowniez banki mydlane,mnie urzekly
oglądalam dzis wozki bo zamiezam wymienic spacerowke na wiosne...narazie moj faworyt to baby desing sprint ma moze ktos i moze cos powiedziec?opinie ma nawet pozytywne...ale do wiosny jeszcze troche czasu aby sie zastanowic...
ja w ciuchlandzie dorwalam super panel muzyczny za 18 zł dziala i maly jest nim zachwycony.....ma mnostwo melodyjek i co dziwne lagodnych dla ucha
jaki fajnyyyy paneeeeel a jaka okazja!!!!

Wózek - nie widziałam na żywo , ale warto gdzieś podjechac obejrzeć bo wygląda konkretnie. Ja tez chcę nowy. Mamy spory bagażnik (kombi duuuuże) więc w sumie spoko się mieści ale to nasze Jedo sie ciężko składa to raz , dwa - jak Jasio zacznie decydować jakie zabawki zabrać do babci na przykład to nawet tego bagażnika nie starczy... trzy chcę coś co jest lekkie i nie trzeba się mocowac żeby podjechać na zakupy.
Oglądałam na żywo maclarena xt (ten tańszy jest)- super mały i lekki a wygodny i baby joggera - normalnie w szoku byłam, facet złapał takie ucho w siedzisku , pociągnął i wózek płaski - on ma fajne spore kółka to plus ale wolałabym taki co się składa na parasolkę bo głównie na wypady zakupowe potrzebny. Więc moje typy to maclaren albo espiro.

A jakie są wasze typy wózkowe???? Jeżeli chodzi o małe spacerówki of kors????

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
nosz cholera, znów mi się wszystko skasowało


Edzia - kataru było jakieś 8 dni, pod koniec nie leciało, tylko siedziało głębiej, jak u Was.

chorowitkom znów życzymy zdrówka.
ząbkującym - łagodnego wykluwania się zębolków.

w kategorii na najmniejsze wesele nikt nas nie przebije. my cywilny tylko, z zwykły dzień (czwartek), potem obiad, kawa i ciacho, łącznie z nami było 15 osób. 2 dni później już zwiedzaliśmy Grecję

u nas dziś ciąg dalszy akcji wózkowej. regres normalnie.
babcia wzięła Ewcię na spacer. spała pół godziny i to była jej pierwsza drzemka, potem godzinę marudziła w wózku i na koniec znów pół godziny pospała. mamy wrażenie, że nie podoba jej się fakt, że nie widzi osoby prowadzącej wózek i że popłakuje, gdy mijamy inne osoby (lęk separacyjny???). jak z nią idę i nie ma w pobliżu nikogo, to śpiewam całą drogę albo gadam do niej, żeby wiedziała, że nie jest sama...

co poza tym? przemianowaliśmy Ewcię na Gryzeldę. tarcie i gryzienie się nasiliło jeszcze bardziej. wieczorem muszę w paszczę zajrzeć, bo zdaje mi się, że przebiła się ta brakująca górna prawa dwójka. paluchami gmera przy dolnych trójkach, ale nic tam się nie dzieje według mnie. objawów prócz tego żadnych (wybaczcie nam to, o drodzy cierpiący ), może tylko ten katar da się do nich zaliczyć.

i nie wiem czemu, ale moje dziecko na w głębokim poważaniu przemieszczanie się do przodu. z pozycji na brzuchu przechodzi na czworaki albo staje opieracjąc się na stópkach i dłoniach, a zaraz potem siada i tak w kółko. siadanie ma już pięknie opanowane, a ruszyć się z miejsca nie rusza. podsuwam i odsuwam ciekawe zabawki - zero reakcji poza uciechą
My tez nie cierpieliśmy bardzo przy zębach, pierwsze dwa to ie wiem kiedy wylazły. Teraz mamy już 6, a jakie wieeeeelkie , nie wiem gdzie się reszta zmieści


Z tym weselem.... ja bym mogła i mieć duże kieeedyś, teraz jakoś mi się nie chce .

Wiecie co chorowitki.... chyba dołączę, znowu. Cały dzień się słabo czuję, dziecko na chama uśpiłam żeby się zdrzemnąć, na babcie czekałam dzisiaj jak nigdy kiedy z pracy wróci żeby jej Jaśka sprzedać ( czasami myślę że chyba jednak mam dobrze z tą teściową, jaka jest to jest ale Jasia zawsze przygarnie, na przykład w sobotę z rana , i kaskę mi podrzuca na ciuch i w ogóle w sumie się nie czepia a ja narzekam niedobra, muszę zmienić nastawienie )
Łeb mnie napierdala, inaczej się nie da tego opisać, a jeszcze małż przyniósł taaaakie pyszne piwo z lokalnego browaru na miodzie gryczanym i wypiłam i nie moge wziąć tabsów. I teraz nie wiem czy drugiego nei wypić co oznacza ze się nawale i pójdę spać co radzicie?
spradka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 19:00   #455
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

My mieliśmy wesele na 50 osób. Małą rodzinę mamy. Zaraz po weselu wyjazd -Kreta i Santorini

Zmykam małego myć .
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 19:19   #456
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;24663132]Rewelacja A nie boi się? A jaki piękny sprzęt macie! aż korci, by grać. U nas pianino stareńkie, wygląda klimatycznie, ale trzeba je podrasować że tak powiem, bo dźwięk koszmarny :/
[/QUOTE]
Nie,nie boi się..
Moi rodzice mają takie stare pianino 100letnie i ja też chciałam sobie początkowo kupić stare bo takie najbardziej mi się podobały ale w końcu sprawiłam sobie cyfrowe bo ma wiele dodatkowych opcji m.in.to,że mogę grać wieczorem i nikomu nie przeszkadzam,zakładam słuchawki i sąsiedzi nic nie słysząNo i różne brzmienia mogę sobie przełączać i zapisywać na dysku to co nagrałam.A zarzekałam się jeszcze niedawno,że nigdy cyfrowego nie kupię
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 19:44   #457
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

no dobra, mogę już oficjalnie potwierdzić:

MAMY 8 ZĄBEK

a zacieramy okolice dolnych trójek. chyba Gryzelda nie zamierza poprzestać na 8 jeszcze trochę i pobijemy jakieś rekordy i nas w tv jako ciekawostkę będą pokazywać.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 19:47   #458
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez spradka Pokaż wiadomość


Szaja a nie boisz się tak bez mierzenia kupować? ogrodniczki takie dosyć specyficzne są....
Ale ładne, pewnie tak gadam z zazdrości


A jakie są wasze typy wózkowe???? Jeżeli chodzi o małe spacerówki of kors????



No ale brałabym rozmiar 86 już, kiedyś na pewno dobre będą a jeansy to na każdą porę roku dobre.

Wózek cholernie podoba mi się ten: http://www.bobowozki.com.pl/product_...7&%3CosCsid%3E
Ale niestety nie jest to parasolka, a ja szukam wyjazdowego wózka...
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 19:47   #459
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez spradka Pokaż wiadomość











Wiecie co chorowitki.... chyba dołączę, znowu. Cały dzień się słabo czuję, dziecko na chama uśpiłam żeby się zdrzemnąć, na babcie czekałam dzisiaj jak nigdy kiedy z pracy wróci żeby jej Jaśka sprzedać ( czasami myślę że chyba jednak mam dobrze z tą teściową, jaka jest to jest ale Jasia zawsze przygarnie, na przykład w sobotę z rana , i kaskę mi podrzuca na ciuch i w ogóle w sumie się nie czepia a ja narzekam niedobra, muszę zmienić nastawienie )
Łeb mnie napierdala, inaczej się nie da tego opisać, a jeszcze małż przyniósł taaaakie pyszne piwo z lokalnego browaru na miodzie gryczanym i wypiłam i nie moge wziąć tabsów. I teraz nie wiem czy drugiego nei wypić co oznacza ze się nawale i pójdę spać co radzicie?
Wypić
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 20:13   #460
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Margo, no to ja już wiem, czemu Agu nie ma zębów - Ewa jej zabrała wszystkie
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 20:16   #461
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Tak sie Gabryśka dziś rano zabawiała
Świetnie

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Teraz tylko na chwilkę,wrzucę coś i zmykam.Rozpisze się wieczorkiem...

Jeden filmik w śpiochach...kręciłam o 23.30 jak mała nie chciała spaćwybaczcie jakość ale sama kręciłam.Dopiero kilka dni temu sama coś nakręciłam.Obraz się trzęsiemoże kiedyś dojdę do wprawy.To moje pierwsze filmiki.Nie prosiłam małża o pomoc a zgrywanie tego na kompa i wrzucenie na youtube zajęło mi kilka dnioczywiscie nie całych a od doskokuna dodatek zrywał mi się ciągle net i się ostro nadenerwowałam przy tym...ale w końcu zrobiłam samamałż widział,że coś kombinuję i mówił weż instrukcjępośmiewał się ze mnie,mówi moze Co pomóc,a ja nie!sama zrobię.Okazało się banalne i nie wiem czemu zawsze unikałam takich spraw technicznych

http://www.youtube.com/user/Majka1ab.../2/bdGE9Kkvbpk
http://www.youtube.com/user/Majka1ab.../1/cQsWVFJVv_k
http://www.youtube.com/user/Majka1ab.../0/rHp9LkRk4Jo
Czołga się jak żołnierz w okopach
Śliczna jest i sprytna


[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;24687123]



U nas chyba 64 osoby były, z całymi szopkami, ale podeszłam tak: ja nie muszę mieś wesela, ani kościelnego ślubu, ale skoro mężowi zależy - poza tym jedna z nielicznych okazji, gdy dorosła osoba może z siebie bezkarnie idiotę robić Mieliśmy DJa, świetny facet, komunikatywny, i... poszłam na całego, wprowadziłam zabawy z klas 1-3
l[/QUOTE]




Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
no dobra, mogę już oficjalnie potwierdzić:

MAMY 8 ZĄBEK

a zacieramy okolice dolnych trójek. chyba Gryzelda nie zamierza poprzestać na 8 jeszcze trochę i pobijemy jakieś rekordy i nas w tv jako ciekawostkę będą pokazywać.
Gratki

Luiza trze przy dolnych trójkach. Dziwne

Chorowitkom życzę zdrówka

Pakujemy Łukasza na obóz, jutro rano jedzie do Poronina.

Czy Wasze dzieci budzą się w nocy z płaczem takim mocnym ? Lusia od jakiegos czasu tak się budzi i nie wiem o co chodzi. Biorę do piersi i jest ok.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 20:22   #462
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Bydgoszczanka gdzieś niedawno czytałam, że dzieci w tym wieku mogą się budzić w nocy z płaczem, tak jakbi im się koszmar śnił i, że to jest normalne. Mój też budzi się z płaczem po około godzinie od zaśnięcia, nie wiem czemu. Czasmi ululam i dalej śpi, czasami obudzi się i ze spania nici...

Morgo gratki za ósmego ząbka Faktycznie rekordzistka z Ewci
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2011-01-28 o 20:24
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 20:23   #463
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Tak, Agu się tak budzi... daję smoka i jest ok.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 20:33   #464
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

justin, zapomniałam spytać: kto miał więcej uciechy z tego rajdu po mieszkaniu? TŻ czy mały?

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
justini masz chodzik czy pchacz? Zastanawiam się babeczki nad jakimś pchaczem- może coś podpowiecie jeśli tak to kiedy- jak już będzie umieć chodzić czy przy próbach chodzenia np za łapki- i macie może do polecenia jakiś model?
ja mam i to i to. w chodziku -chicco djwalker- Tymek zapyla jak mały samochodzik.
A pchacz ma fisher price, i gdyby tylko te kółeczka dało się jakoś dotrzeć na łożyskach ,żeby wolniej się kręciły, to łaziłby za tym... ale na razie troszkę za bardzo ten pchacz do przodu ucieka.

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Tak sie Gabryśka dziś rano zabawiała
ale strojnisia mała.

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Teraz tylko na chwilkę,wrzucę coś i zmykam.Rozpisze się wieczorkiem...
świetnie sobie Ala radzi.
a jaka wystrojona!

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;24687123]
A na alledrogo wyczaiłam fajne ogrodniczki, chyba się skuszę:

http://allegro.pl/fj-polly-ogrodnicz...419527275.html[/QUOTE]
szkoda, że nie są rozpinane w kroku...

Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość
wczoraj Adrianek na szczepieniu byl mega dzielny...zero placzu..
wazymy 8900 i mierzymy 71cm

oglądalam dzis wozki bo zamiezam wymienic spacerowke na wiosne...narazie moj faworyt to baby desing sprint ma moze ktos i moze cos powiedziec?opinie ma nawet pozytywne...ale do wiosny jeszcze troche czasu aby sie zastanowic...
dla dzielnego mężczyzny małego.
Ja mam BabyDesing Sprint. Szczerze polecam! Mamy kolor grafitowo -zielony. Oczywiście kupiłam używany, teraz Tymek będzie 3 użytkownikiem tej bryki, ale tak na serio to ślady zużycia jedynie na kółkach piankowych widać.
Prowadzi się dobrze, jest zwrotny, lekki, oparcie fajnie się rozkłada... dobrze i łatwo się go składa... generalnie nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.
Minusy? - kosz pod wózkiem duży, ale trudno do niego coś większego włożyć (jest jak bagażnik w sedanie- pojemny, ale z małym wlotem ).


Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
i nie wiem czemu, ale moje dziecko na w głębokim poważaniu przemieszczanie się do przodu. z pozycji na brzuchu przechodzi na czworaki albo staje opieracjąc się na stópkach i dłoniach, a zaraz potem siada i tak w kółko. siadanie ma już pięknie opanowane, a ruszyć się z miejsca nie rusza. podsuwam i odsuwam ciekawe zabawki - zero reakcji poza uciechą
kochana, rusza się, więc jest ok. potem będziesz narzekać, że trzeba za nią krok w krok chodzić, żeby sobie krzywdy nie zrobiła, żeby ze schodów nie spadła, żeby na schody nie właziła, żeby to, żeby tamto..

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
no dobra, mogę już oficjalnie potwierdzić:

MAMY 8 ZĄBEK
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 20:44   #465
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Ona1981,Kropka wpółczuję i życzę zdrówka dla maluchów.

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
a Wiktorek skończył dziś 7 m-cy
Gratki za 7mcy

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
a teraz wam opisze nasze zmagania w czwartek mloda dostała kataru z bojazni o jej stan zdrowia i ukryte chorowanie w piatek wizyta u pediatry
diagnoza ( dziecku nic nie jest matka panikuje ale ) dostajemy :
do nosa euphorbium s co 8 godz
krople do uszu na wszelki wypadek co 8 godz dicortineff
i na wszelki wypadek ospamox co 12 godz po 4(ml) niecała plastikowa łyzeczka

wchodze na net patrze a tam jak byk lek z rodziny antybiotyków NA KATAR fajnie ciekawe co by dostała jakby miała goraczke i kaszel
Na dobrego lekarza ciężko jest trafić.Dobry lekarz nie przepisuje od razu antybiotyków,wg.mnie to ostateczność i jak już coś przed wypisaniem antybiotyku lekarz powinien zrobic antybiogram i dopiero wtedy wiedziec na jaką bakterię ma przepisać lek a nie na chybił trafił...
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 20:52   #466
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Ona1981,Kropka wpółczuję i życzę zdrówka dla maluchów.


Gratki za 7mcy

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------


Na dobrego lekarza ciężko jest trafić.Dobry lekarz nie przepisuje od razu antybiotyków,wg.mnie to ostateczność i jak już coś przed wypisaniem antybiotyku lekarz powinien zrobic antybiogram i dopiero wtedy wiedziec na jaką bakterię ma przepisać lek a nie na chybił trafił...
Większość lekarzy jest mądrzejszych od antybiogramów

Coś mam teraz problem ze skupieniem się

Dziękuję za odp.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 21:17   #467
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Czy Wasze dzieci budzą się w nocy z płaczem takim mocnym ? Lusia od jakiegos czasu tak się budzi i nie wiem o co chodzi. Biorę do piersi i jest ok.
Moja też tak się czasem budzi w nocy z płaczem jakby coś złego jej się śniłoTeż przytulam,daję cycka i jak ręką odjął...

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Wreszcie poszła spać,w końcu zjem kolacjeOstatnio bardzo mi marudzi wieczorami.Zje kaszkę o 20.30 a potem chce bym z nią siedziała,spać jeszcze nie chce,z tatą siedzieć nie chce tylko buczy do mnie,nie mogę sie spokojnie umyć ani zjesc bo ona przez cały wieczór buczu dopki jej nie wezmę...Nie wiem o co chodzi...Przecież nie mogę z nią spędzać całego wieczoru,zeby z ojcem nie chciała posiedzieć tylko woła do mnie ciągle i mammmmmm i mammmm jakby ją ktos jej krzywdę robił,tylko wejdę do pokoju a ona już uśmiechnięta i zadowolona.

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
no dobra, mogę już oficjalnie potwierdzić:

MAMY 8 ZĄBEK

a zacieramy okolice dolnych trójek. chyba Gryzelda nie zamierza poprzestać na 8 jeszcze trochę i pobijemy jakieś rekordy i nas w tv jako ciekawostkę będą pokazywać.
Gratulacje
Moja kolezanka opowiadała mi,że jej badzo szybko wychodziły ząbki,raz jak babcia ją wiozła autobusem to jakaś babka myslała,że ona jest duzo starsza i jakas niedorozwinięta,nie chodziła a już wszystkie zeby miała.Jak się usmiechnęła podobno to pełne uzebienie miałai ludzie mysleli,że ona jest opozniona w rozwoju...Przez te zęby myślano,że jest duzo starsza niz była.Ta babka w autobusie podobno powiedziała do jej babci oj nie chodzi dziecko...z takim politowaniem.a babcia jej na to,że jak ma chodzić sama jak ma dopiero 8mcy.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2011-01-28 o 21:19
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 21:47   #468
kafuniax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 317
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Hej dziewczyny, ekspresem przeczytałam co u Was i przede wszystkiem trzymam kciuki za wszystkich chorujących!!!

Bydgosiu szczypiorek jest dobry, naprawdę

Chciałam tylko pochwalić moje dziecko... wrócił mu apetyt!!!!!! kamień z serca... zjadł dziś 1 duży słoik sklepowy i pół słoiczka mojej zupki Oby zostało!
Remont powoli dobiega końca, zostało w sumie tylko (lub aż) sprzątanie Szczepana dziś nosiłam na plechach w mei taiu, dosyć długo, gotowałam z nim i było super. Dwie wolne ręce i dzieciak zadowolony...
__________________

Moi chłopcy

"... bo gdy jesteś przy mnie blisko czuję, że mogę wszystko"
kafuniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 21:59   #469
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Tak sie Gabryśka dziś rano zabawiała
Fajne te butki/skarpetki ma.Gdzie kupiłaś?

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość

Dziewczyny zakupiłam sobie na allegro 4 ciuszki , leciutkie nawet nie wiem czy przekroczą 500gram,...a babka nagle wyskoczyła mi z ceną 20zł za przesylkę!!!! Wszędzie gdzie ma wypisaną cenę to 7zł za priorytet...i co ja mam teraz zrobić... Nie zapłacę 20zł bo jeszcze nigdy w życiu nie zapłaciłam tyle za taką wagę przesyłki...5zł dołożyłabym i kuriera bym miała..... kurcze no... :/
Jak sprzedający nie ma napisane w akcji,ze daje zniżke na przesyłkę jeśli kupujesz kilka rzeczy to trzeba płacic tak jakbyś kupowala każdą rzecz osobno.Tak samo ja kupuje na ebayu i tak samo sprzedaje.

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Teraz tylko na chwilkę,wrzucę coś i zmykam.Rozpisze się wieczorkiem...

Jeden filmik w śpiochach...kręciłam o 23.30 jak mała nie chciała spaćwybaczcie jakość ale sama kręciłam.Dopiero kilka dni temu sama coś nakręciłam.Obraz się trzęsiemoże kiedyś dojdę do wprawy.To moje pierwsze filmiki.Nie prosiłam małża o pomoc a zgrywanie tego na kompa i wrzucenie na youtube zajęło mi kilka dnioczywiscie nie całych a od doskokuna dodatek zrywał mi się ciągle net i się ostro nadenerwowałam przy tym...ale w końcu zrobiłam samamałż widział,że coś kombinuję i mówił weż instrukcjępośmiewał się ze mnie,mówi moze Co pomóc,a ja nie!sama zrobię.Okazało się banalne i nie wiem czemu zawsze unikałam takich spraw technicznych

http://www.youtube.com/user/Majka1ab.../2/bdGE9Kkvbpk
http://www.youtube.com/user/Majka1ab.../1/cQsWVFJVv_k
http://www.youtube.com/user/Majka1ab.../0/rHp9LkRk4Jo
Super filmiki.Widze,że Ala już nie gryzie co w reke weźmie.Moja Olcia jeszcze wszystko do paszczy bierze.Też tak staje przy kanapie jak twoja ale gryzie kant.


Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Bydgoszczanka gdzieś niedawno czytałam, że dzieci w tym wieku mogą się budzić w nocy z płaczem, tak jakbi im się koszmar śnił i, że to jest normalne. Mój też budzi się z płaczem po około godzinie od zaśnięcia, nie wiem czemu. Czasmi ululam i dalej śpi, czasami obudzi się i ze spania nici...

Morgo gratki za ósmego ząbka Faktycznie rekordzistka z Ewci
U mnie wygląda tak samo.

Ja ma taką spacerówkę.Lekka tylko nie rozkłada się na płasko tylko lekko odchyla no i kosz jest mały i trudnodostepny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mamas-and-papas_nuna-229516.jpg (9,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nuna_1_300309.jpg (13,1 KB, 18 załadowań)
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 23:06   #470
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

hej mamulki
dziś miałam jakiś strasznie śpiący dzień, nawet teraz nie mogłam doczytać co napisałyście bo cały czas zasypiałam
margo za już 8 ząbka! i podejrzewam, że w przyszłym tygodniu będą kolejne
curly Ala super się bawi no i brawo za samodzielność
darianna bardzo mi się podoba ta spacerówka
spradka widać, że chłopaki super się bawią

dziewczyny jak spieracie/dopieracie ciuszki maluchów poplamione od jedzenia? bo ja już nie daję rady i mam kilka rzeczy do wyrzucenia
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 23:34   #471
sparkly
Raczkowanie
 
Avatar sparkly
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK / Grudziądz
Wiadomości: 409
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Moje dziecko boi się odkurzacza.
Moje młodsze miksera

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam do niej, bo przez maile to tak ciężko...powiedziała : no tego troszkę będzie nie? ile to znaczy tego...4 ciuszki? Powiedziałam jej, że pracowałam jakisś czas temu na UP(prawda) i nie musi mi wciskać kitów, że taka droga przesyłka..Ona na to, że 15zł wtedy...Ja mówię, ok to ja wogóle rezygnuję z zakupów i może mi powystawiać negatywy..poza tym co to za targowanie się...Powiedziała 10zł...ok.. tyle mogę zapłacić...



Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Pakujemy Łukasza na obóz, jutro rano jedzie do Poronina.

Czy Wasze dzieci budzą się w nocy z płaczem takim mocnym ? Lusia od jakiegos czasu tak się budzi i nie wiem o co chodzi. Biorę do piersi i jest ok.
Łukasz Wędrowniczek. Dopiero wrócił z Berlina

Też się tak budzą. Czasem nawet się nie budzą tylko płaczą przez sen Daję smoka, pogłaskam i śpią dalej.

My też nie mieliśmy wesela. Po kościele tylko obiad w restauracji dla rodziców, chrzestnych i dziadków i tyle. I tak ci nie byli zaproszeni na kotleta obrąbali nam tyłki.

Dziś mialam akcję z dziewczynami. Zrobiłam im jajeczniczkę na masełku. Ktoś tu pisał, że też dawał i dzieciowi smakowało, to chciałam spróbowć. Zaczęły jeść ładnie, zjadły po 2 łyżeczki i się zaczęło. Obie na raz zaczęły wymiotować. Ale jak . Czegoś takiego to jeszcze z nimi nie przeżyłam. Wszystko ufajdane; one, ja, krzesełka, podłoga. Masakra. I dlaczego tak?
Jak byłam dzieckiem, to nie mogłam przełknąć jajka na miekko. Do teraz mam z tym problem, jakoś mnie odrzuca, szczególnie jak białko jest rzadkie. Może one tak mają na całe jajka.
__________________
Więc teraz serca mam ... trzy
...
I miłość po kres
I radość do łez
sparkly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 00:00   #472
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość


Jak sprzedający nie ma napisane w akcji,ze daje zniżke na przesyłkę jeśli kupujesz kilka rzeczy to trzeba płacic tak jakbyś kupowala każdą rzecz osobno.Tak samo ja kupuje na ebayu i tak samo sprzedaje.
Eee..nie ma reguły Wiele razy zamawiałam, gdy ktoś nie miał określonej kwoty za większą ilość sprzedanych produktów z aukcji...ale takiej kwoty nigdy nie usłyszałam...sama zresztą wiele sprzedałam i nigdy nie zarobiłam na przesyłce klienta
Ale jeśli tak rzeczywiście jest na ebayu...zresztą ebay to bardziej worldwide...to nie fajnie :/

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
dziewczyny jak spieracie/dopieracie ciuszki maluchów poplamione od jedzenia? bo ja już nie daję rady i mam kilka rzeczy do wyrzucenia
ja próbowałam sprać plamy po szpinaku...w zwykłym jelpie nie dało rady...to wzięłam to ręcznie pod płyn do mycia naczyń...a później żeby nie drażniło nic tam w okolicach szyjki (tam były zabrudzenia) to wrzuciłam do pralki i czyściutkie
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...

Edytowane przez djerba
Czas edycji: 2011-01-29 o 00:02
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 06:06   #473
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

dziękujemy za gratki

Szaja - wybacz, możemy zwrócić kilka

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
margo za już 8 ząbka! i podejrzewam, że w przyszłym tygodniu będą kolejne
dziewczyny jak spieracie/dopieracie ciuszki maluchów poplamione od jedzenia? bo ja już nie daję rady i mam kilka rzeczy do wyrzucenia
nie strasz kobieto

ja też nie ze wszystkimi plamami daję sobie radę. staram się namaczać, zapieram ręcznie, zalewam vanishem, a potem wszystko i tak jeszcze piorę w pralce z programem kids odplamianie i extra płukanie. z prawdziwej bawełny ponoć nie zejdzie, choćby nie wiem co.

my się dziś udajemy na basen, bo kataru nie ma.

ale przeżyłam mały koszmarek o 6 rano i nie wiem, czy dam radę jechać. nie wdając się w nieprzyjemne szczegóły - karmię Ewcię i nagle czuję, że muszę do toalety, a młoda nie chce się odessać.
mam nadzieję, że to nie początek jakiejś jelitówki, bo się chyba zastrzelę.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 08:25   #474
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Witajcie

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Super filmiki.Widze,że Ala już nie gryzie co w reke weźmie.Moja Olcia jeszcze wszystko do paszczy bierze.Też tak staje przy kanapie jak twoja ale gryzie kant.
Dziękuję.
Oj gryzie,gryzie...Może akurat na filmiku zajęta była czymś innym...kanapy akurat nie tykaale często obgryza siedzenia krzeseł i często są obślinioneUwielbia też zbierać paprochy z ziemi jak są i myk do buzi,żeby mama nie zdązyła zabraćJuż kilka razy wyjmowałam jej z paszczy coś bo zdązyła zawinąćOstatnio robiłam kapuśniak i spadło mi na podłogę trochę kapusty kiszonej a ona zaraz złapała i jak zobaczyłam to już jej ślina leciała po brodzie i sie cieszyła,że zjadła ale jej zaraz wyjęłam,nie chciała buzi otworzyć tak sie złosciła,że chce jej wyjąćZresztą sama się dziwię,że jeszcze nie miała żadnej biegunki i nie była na nic chora bo zeżarła już niejedno z podłogi a to pestka słonecznika, a to kawałek cebuli z obiadu ,zawsze coś tam spadnie podczas gotowania a ona jest jak odkurzaczNie zdążę się obejrzeć a ona już się oblizuje.Ja tu jej parzyłam butelkę na soczek,smoczki a ona je z podłogi i nic jej nie jestJej brzuszek ma się dobrze.

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość

dziewczyny jak spieracie/dopieracie ciuszki maluchów poplamione od jedzenia? bo ja już nie daję rady i mam kilka rzeczy do wyrzucenia
Ja polewam plamy vanishem i po 15min. namaczam w proszku.Jak plama jest świeża to schodzi po pierwszym praniu a jak zaschnie to juz gorzej.Czasem wogóle nie schodzi np.po marchewce i też mam kilka rzeczy do wyrzucenia przez toTeraz staram się na bieżąco zalewać plamy vanishem i namaczać w misce z proszkiem.Pewnie zastanawiacie się czy nie podrażni....Ja po zalaniu plam vanishem i namoczeniu z proszkiem dobrze wypłukuję i wrzucam do pralki z pozostałymi ubrankami i w jej proszku się pierze.Nie miała żanych podrażnień a prałam m.in.bodziaki,ktore mają w całosci kontakt ze skórą.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2011-01-29 o 08:32
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 08:34   #475
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
no dobra, mogę już oficjalnie potwierdzić:

MAMY 8 ZĄBEK

a zacieramy okolice dolnych trójek. chyba Gryzelda nie zamierza poprzestać na 8 jeszcze trochę i pobijemy jakieś rekordy i nas w tv jako ciekawostkę będą pokazywać.
Jeeezuuuuu Wyście się wściekły czy co?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 08:36   #476
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość
Dziś mialam akcję z dziewczynami. Zrobiłam im jajeczniczkę na masełku. Ktoś tu pisał, że też dawał i dzieciowi smakowało, to chciałam spróbowć. Zaczęły jeść ładnie, zjadły po 2 łyżeczki i się zaczęło. Obie na raz zaczęły wymiotować. Ale jak . Czegoś takiego to jeszcze z nimi nie przeżyłam. Wszystko ufajdane; one, ja, krzesełka, podłoga. Masakra. I dlaczego tak?
Jak byłam dzieckiem, to nie mogłam przełknąć jajka na miekko. Do teraz mam z tym problem, jakoś mnie odrzuca, szczególnie jak białko jest rzadkie. Może one tak mają na całe jajka.
Córka mojej koleżanki tak reaguje na banana.Rozciapciała jej widelcem na papeczkę i podała,zjadła wszystko po czym wszystko zwróciła po kilku minutach.Banana ze słoiczka jadła i było ok a takiego rozciapcianego widelcem już nie trawi.Dziwne...
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 08:45   #477
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Czy Wasze dzieci budzą się w nocy z płaczem takim mocnym ? Lusia od jakiegos czasu tak się budzi i nie wiem o co chodzi. Biorę do piersi i jest ok.
Jeny... ja to bym mogła o tym książkę pisać. Od 4 miesiąca w nocy kręcimy się, a od 6go płaczemy. I nawet nie tyle jest to pobudka, co ryk przez sen. Właśnie... ryk, bo czasem to nawet nie jest płacz.

Dziś miałam 10 pobudek, z zegarkiem w ręku, godzina i znowu... mały wędrował po mnie, po poduszkach, cały czas zamknięte o czy i ryk... w końcu zasypiał na mnie w dziwnej pozycji...

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość

Dziś mialam akcję z dziewczynami. Zrobiłam im jajeczniczkę na masełku. Ktoś tu pisał, że też dawał i dzieciowi smakowało, to chciałam spróbowć. Zaczęły jeść ładnie, zjadły po 2 łyżeczki i się zaczęło. Obie na raz zaczęły wymiotować. Ale jak . Czegoś takiego to jeszcze z nimi nie przeżyłam. Wszystko ufajdane; one, ja, krzesełka, podłoga. Masakra. I dlaczego tak?
Jak byłam dzieckiem, to nie mogłam przełknąć jajka na miekko. Do teraz mam z tym problem, jakoś mnie odrzuca, szczególnie jak białko jest rzadkie. Może one tak mają na całe jajka.
Na pewno to było dla nich za wcześnie. Dlatego te jajka się dozuje, najpierw żółtko co któryś dzień, potem codziennie, a w końcu jajko...

Poczekaj jeszcze trochę z tym.

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość

dziewczyny jak spieracie/dopieracie ciuszki maluchów poplamione od jedzenia? bo ja już nie daję rady i mam kilka rzeczy do wyrzucenia
Ja nie mam nic do wyrzucenia. Na body czasem są spore plamy, ale schodzą w praniu. Czasami zostanie jakiś ślad mały, ale znośny. Z większości ubrań wszystko złazi.

Nic nie namaczam i nie używam odplamiacza, nawet takowego nie posiadam.

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość

emerald sea ja też mam ciuchy z tesco na 3-6 i dopiero na wiosne beda dobre.Jakaś dziwna ta rozmiarówka tam jest.

Moje dziecko boi się odkurzacza.
A ja mam pajaca z Tesco F&F na 6-9 i już za mały jest.

Moje też.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 08:51   #478
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;24692740]
świetnie sobie Ala radzi.
a jaka wystrojona!
[/QUOTE]
Dzięki
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 08:55   #479
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez spradka Pokaż wiadomość

Szaja a nie boisz się tak bez mierzenia kupować? ogrodniczki takie dosyć specyficzne są....
Oj są.

Mam takie, co dobre w brzuszku, za krótkie lub za długie nogawki. Albo odwrotnie. Trzeba trafić. Mam wrażenie, że najgorzej jest z tymi ocieplanymi, bo jeden producent szyje normalnie, a drugi tak bardziej pod kozaki i chlasta nogawkę. Wszystkie na polarze mamy w nogawkach za krótkie.


My mamy najbardziej sprawdzone Next. Nosimy teraz Next 6-9 miesięcy, mamy ich 3 rodzaje i wszystko pasuje. Właśnie upolowałam kilka sztuk na 9-12.
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2011-01-29 o 09:00
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 09:05   #480
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Nie, no ja wiem że ogrodniczki dziwne, ale jak pisałąm - biorę duży rozmiar, to kiedyś założę
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.