Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ... - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-01, 17:46   #451
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Uwazam, ze jesli ma być tylko ten obrazek to trochę za mały. Moż jakieś dwa? A ramkę widzę raczej w kolorze mebli. Co do kanapy - nie myślałaś o pokrowcu na nią? Np. w kolorze ecru, jsny beż...Rzuć na nią coś w tych odcieniach, przymróż oko i może spodoba Ci się.
Wiem, że to wszystko nie jest łatwe, niedługo i mnie to czeka
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 17:58   #452
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

doś duzo fajnych obrazów jest na allegro
- recznie malowane od juz 180 zł (np. tryptyki)

lub wersja tańsza - reprodukcje

fajne narzuty sa w IKEA
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 18:06   #453
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

A w ogóle po co Ci tyle poduszek? W zasadzie to ta kanapa może być , dywan do niej pasuje. Ale gdybyś uszyła pokrowce jasne na kanape i fotele to wtedy dałabym poduszki w kolorze dywanu tzn. czerwone. Jasna kanapa pasuje do tych mebli i podłogi. Ale to jest oczywiście tylko moje zdanie. Trzymam kciuki i Zyczę powodzenia

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Reprodukcja umiejętnie wyeksponowana może dać lepsze wrażenie niz kiczowaty oryginał.
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 18:09   #454
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

już odpowiadam
Jak wcześniej wspominałam te zdjęcie z kanapą jest stare. Nie mam już tego dywanu, tej lampy i tego stolika (bo raczej do moich nowych mebli te rzeczy nie pasują).
Jeśli chodzi o obrazki- narazie nie chce inwestować w nic nowego, ponieważ zależy mi na czymś naprawde bardzo ładnym (więc raczej szybko nie znajde), pewnie taki obraz też tani nie bedzie (a w najbliższym czasie nie bede mogła sobie pozwolić). Na marginesie- tryptyki niestety odpadają- bardzo mi się takie obrazki nie podobają.Więc wybór jest tylko taki- albo ten obrazek, albo żaden (narazie)
Jeśli chodzi o narzute, to niestety kanapa jak i fotele mają bardzo nieregularne kształty i położenie narzuty nie bedzie "na żywo" ładnie wyglądać. Więc pomyślałam o tych poduszkach. Tylko nie wiem, czy nadają się te które pokazałam. No i czy w ogóle je kupować.
http://jysk.pl/210/211/213/4884477/a/catalog
http://jysk.pl/210/211/213/4884400/a/catalog

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2009-03-01 o 18:13
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 18:13   #455
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Nie chcę nikogo urazić, bywają fajne obrazy , ale trzeba wiedziec gdzie ich szukać. Jeśli ktoś nie orientuje się w temacie - doradzam reprodukcję. Nie każdy potrafi odróżnić dobre malarstwo od kiczu. Tak będzie bezpieczniej.

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Dziewczzyny, o jakich tryptykach mówicie? Dajcie jakieś namiary, chciałabym je zobaczyć
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 18:14   #456
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez ANKA20 Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki interesuje mnie jeszcze Largo z przodem Heban Makassar - pasuje mi jak ulał do kolorystyki jednego z pokojów. Masz jakieś informacje na temat tego frontu? Kiedyś pisałaś również coś o fornirowaniu powierzchni, czy możliwe jest to w przypadku każdego systemu oraz o ile podwyższa to cenę?

Pozdr jesteś niezastąpiona w tym wątku
Front Heban jakościowo taki jak przy Largo w kolorze wenge, tylko że z połyskiem.

Jeśli chodzi o fornir jako opcję - jest to możliwe tylko przy re-secie. Ozcywiście za dopłatą. I trzeba się nastawić na dłuższy termin oczekiwania, nawet do 7 tygodni. Poza tym czasami niektóre elementy w wersji fornirowanej przychodzą w całości, ale o to dokładnie trzeba zapytać przy zamówieniu.
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 18:15   #457
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez aram55 Pokaż wiadomość
Nie chcę nikogo urazić, bywają fajne obrazy , ale trzeba wiedziec gdzie ich szukać. Jeśli ktoś nie orientuje się w temacie - doradzam reprodukcję. Nie każdy potrafi odróżnić dobre malarstwo od kiczu. Tak będzie bezpieczniej.

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Dziewczzyny, o jakich tryptykach mówicie? Dajcie jakieś namiary, chciałabym je zobaczyć
W skrócie- to obraz składający się z co najmniej 3 części http://allegro.pl/search.php?sg=0&string=tryptyk
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 18:17   #458
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

ja osobiście wolę zainwestować w obraz recznie malowany niż reprodukcja

jak ktos nie ma czasu chodzić po "galeriach" to jak dobrze poszukać na allegro można coś super wyszperać

polecam - DaFArte


ja wybrałam magnolie i w takiej tonacji poniewaz pasują mi do wystroju wnetrza (na tym obrazie jest połaczenie kolorystyczne z moich mebli (calvados), zasłon, naroznika, foteli i puff (piaskowy-złoty z ciemnym brązem), zasłon (ciemny brąz wyszywany złotem), dywanu (brąz i beż z akcentam gdzie niegdzie czerwieni))

szukam teraz tryptyku (2 części) ale w wersji abstrakcja do kuchni a ściślej części jadalnianej


została jeszcze ściana w przedpokoju - też poszukuję tryptyku ale przedstawiającego np. drzewo

ja osobiście wolę wydać kasę na obraz recznie malowany niż na reprodukcję (mam taką w sypialni) też chcę ją na coś wymienić (zastanawiam się nad dużą naklejką)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01240.jpg (19,8 KB, 58 załadowań)

Edytowane przez sunshain
Czas edycji: 2009-03-01 o 18:21
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 18:22   #459
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
W skrócie- to obraz składający się z co najmniej 3 części http://allegro.pl/search.php?sg=0&string=tryptyk
Madziu, już sobie zobaczyłam w necie, niektóre są nawet fajne
Zapytałam o jakich tryptykach mówicie, bo spotkałam się z takim określeniem zupełnie innego "dzieła", hehe
Tak się składa, ze jestem plastyczką i dobrze wiem, co to jest tryptyk.
pozdrawiam
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 18:22   #460
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

dziewczyny, czy moge prosić jeszcze tylko o odpowiedż na dwa pytania?
1. Czy powiesić (tymczasowo) obraz który posiadam?
2. Czy dokupić poduszki do kanapy? Jeśli tak, to jakie?

Dołączam zdjęcie kanapy, z mojego drugiego pokoju, kanapa kształtem jest trosze podobna do tej z pokoju dziennego i tutaj właśnie dokupiłam dwie zielone poduszki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1864.jpg (149,4 KB, 90 załadowań)
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 18:46   #461
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy moge prosić jeszcze tylko o odpowiedż na dwa pytania?
1. Czy powiesić (tymczasowo) obraz który posiadam?
2. Czy dokupić poduszki do kanapy? Jeśli tak, to jakie?

Dołączam zdjęcie kanapy, z mojego drugiego pokoju, kanapa kształtem jest trosze podobna do tej z pokoju dziennego i tutaj właśnie dokupiłam dwie zielone poduszki.
Zielone poduszki są ok.
Nie wiem, czy jest sens kupować nowe poduszki, skoro masz już od kompletu. Kolory poduszek, które chcesz kupić będą miały inny odcień, więc po co? Wstrzymaj sie, kupić zawsze zdążysz.
A obrazek możesz na razie powiesić. Nie tyle on nie pasuje tutaj, co z innym byłoby lepiej. Jak będziesz mogła to kupisz sobie jakiś fajny.
Madziu, nie spiesz się, poczekaj, może przyjdzie Ci do głowy jeszcze jakies inne rozwiązanie.............. .kupić zawsze zdązysz
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 18:51   #462
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez aram55 Pokaż wiadomość
Zielone poduszki są ok.
Nie wiem, czy jest sens kupować nowe poduszki, skoro masz już od kompletu. Kolory poduszek, które chcesz kupić będą miały inny odcień, więc po co? Wstrzymaj sie, kupić zawsze zdążysz.
A obrazek możesz na razie powiesić. Nie tyle on nie pasuje tutaj, co z innym byłoby lepiej. Jak będziesz mogła to kupisz sobie jakiś fajny.
Madziu, nie spiesz się, poczekaj, może przyjdzie Ci do głowy jeszcze jakies inne rozwiązanie.............. .kupić zawsze zdązysz
Bardzo dziękuje za odpowiedź Chyba posłucham cie w stu procentach
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 18:54   #463
pirazydzrzwi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

może meble nie są górnych lotów ale za to skorupy maja piękne, Jestem maniakalną kubkoholiczką i tam byłam w raju, pojedyncze, w zestawach kolorowe... pełna gama. tak więc nie wiem jak meble ale kubki polecam
pirazydzrzwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 19:16   #464
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuje za odpowiedź Chyba posłucham cie w stu procentach
Jeśli moję sugestie pomogły Ci choć trochę , to się cieszę
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 11:16   #465
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Dziewczyny
Mam pytanie? Chyba zdecyduje sie na meble Yoko z BRW ale nie mogę znaleźć żadnych opini na ich temat. I ewentualnie jakie dodatki, czy będą pasować do nich dodatki w kolorze ecru i starego złota? Mam już taki mentlik że sama już nie bardzo wiem co chce
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 12:45   #466
wojtek23k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez 21pyza Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Mam pytanie? Chyba zdecyduje sie na meble Yoko z BRW ale nie mogę znaleźć żadnych opini na ich temat. I ewentualnie jakie dodatki, czy będą pasować do nich dodatki w kolorze ecru i starego złota? Mam już taki mentlik że sama już nie bardzo wiem co chce
Jeśli myślisz o japońskich klimatach to dodatków należy używać oszczędnie a najlepiej jakieś naturalne akcenty typu: wodospadzik albo jakieś miniaturowe drzewko.
__________________
Dieta proteinowa
wojtek23k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 12:50   #467
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez wojtek23k Pokaż wiadomość
Jeśli myślisz o japońskich klimatach to dodatków należy używać oszczędnie a najlepiej jakieś naturalne akcenty typu: wodospadzik albo jakieś miniaturowe drzewko.
Myślałam o bonsai, ale muszę sie dobrze zastanowić
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 17:29   #468
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Przed chwilą dotarła do mnie SALSA. Teraz muszę znów poczekać na syna, zeby mi to wszystko poskładał
Mam nadzieję, ze do świąt pokój będzie już jako tako wyglądał. Czeka mnie jeszcze mnóstwo innych prac związanych z urzadzaniem. Tak bardzo bym chciała już miec to wszystko za sobą......
Meble mogli mi wprawdzie poskładać panowie ze sklepu, ale jakoś mam więcej zaufania do syna, że zrobi to dokładniej no i nie będę dopłacać do i tak nie tanich mebli.
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 08:13   #469
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez 21pyza Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Mam pytanie? Chyba zdecyduje sie na meble Yoko z BRW ale nie mogę znaleźć żadnych opini na ich temat. I ewentualnie jakie dodatki, czy będą pasować do nich dodatki w kolorze ecru i starego złota? Mam już taki mentlik że sama już nie bardzo wiem co chce
Jeśli chodzi o joko, to mimo iż wyglądają piękne, ich jakość jest raczej średnia. Nie rozlecą się od używania , ale trzeba będzie uważać, zwłaszcza na delikatną okleinę.
Z takich orientalnych zestawów, to najlepiej wypada Orinoko, które jakościowo są super, no ale cena też jest nie mała. Co do dodatków.. stare złoto jak najbardziej będzie do nich pasować (przetestowane) tym bardziej że taki kolor mają uchwyty właśnie. Z białymi dodatkami też ładnie się komponuje, więc wydaje mi się że ecru też powinno być ok Pozdrawiam

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez aram55 Pokaż wiadomość
Przed chwilą dotarła do mnie SALSA. Teraz muszę znów poczekać na syna, zeby mi to wszystko poskładał
Mam nadzieję, ze do świąt pokój będzie już jako tako wyglądał. Czeka mnie jeszcze mnóstwo innych prac związanych z urzadzaniem. Tak bardzo bym chciała już miec to wszystko za sobą......
Meble mogli mi wprawdzie poskładać panowie ze sklepu, ale jakoś mam więcej zaufania do syna, że zrobi to dokładniej no i nie będę dopłacać do i tak nie tanich mebli.
I słusznie Złożenie tych mebli nie jest aż takie skomplikowane jak to się wydaje na początku. A panowie z salonu, mogli by mówiąc ogólnie ... ignorują czasami pewne wady, które ty sama byś z całą pewnością zareklamowała. Dlatego jak już się decydujecie na usługę montażu z BRW dobrze jest wcześniej samemu sprawdzić wszystkie elementy, czy nie są zniszczone, uszkodzone itd. bo w końcu nigdy nie wiadomo na kogo się trafi......
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 08:59   #470
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Dzięki Izumi
Mam nadzieję, że nie masz mi za złe kwestionowanie przeze mnie opisów poszczególnych zestawów, które podajesz na str. str 9. Przyznaję, że źle przeczytałam. Te podobne dosiebie cenowo są prawie takie same jakościowo i już się pogubiłam w tym wszystkim. Ja myślałam, że salsa i clipper są identyczne. Tak chyba powiedziała mi pani w sklepie /oczywiście poza wyglądem/, albo ktoś inny - juz nie pamiętam teraz. W ogóle to trochę trwało zanim zdecydowalam się na coś
Ale chciałam dopasować do moich potrzeb. Najpierw myslałam o szafie narożnej, że niby taka pakowna Jak zobaczyłam w sklepie to doszłam do wniosku, że wcale nie jest tak różowo - ubrania można tam powiesić tylko do połowy, a na reszcie drążka to chyba tylko paski i krawaty Salsy nie brałam wcale pod uwagę bo nie miała narożnej szafy. Na te droższe meble nie stać mnie, więc sobie je odpuściłam. Wiem, że salsa nie są najlepszymi meblami, ale może wytrzymają jakis czas
Izumi, a może masz juz jakieś doświadczenia z salsą, może ktoś kupił i wyrazi swoją opinię. Już i tak meble kupione ale z ciekawości pytam.
Pozdrawiam:
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 16:16   #471
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o joko, to mimo iż wyglądają piękne, ich jakość jest raczej średnia. Nie rozlecą się od używania , ale trzeba będzie uważać, zwłaszcza na delikatną okleinę.
Z takich orientalnych zestawów, to najlepiej wypada Orinoko, które jakościowo są super, no ale cena też jest nie mała. Co do dodatków.. stare złoto jak najbardziej będzie do nich pasować (przetestowane) tym bardziej że taki kolor mają uchwyty właśnie. Z białymi dodatkami też ładnie się komponuje, więc wydaje mi się że ecru też powinno być ok Pozdrawiam
Dziękuję bardzo za odpowiedz Już nie mogę se doczekać zamawiania ale musze jeszcze troszke uzbroic sie w cierpliwość
pozdrawiam
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 18:06   #472
justinak25
Raczkowanie
 
Avatar justinak25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 274
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

A ja mam sypialnie Kent jestem bardzo zadowolona, meble wyglądają naprawdę gustownie a co do trwałości to mam je dopiero kilka miesięcy
justinak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 09:11   #473
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez aram55 Pokaż wiadomość
Dzięki Izumi
Mam nadzieję, że nie masz mi za złe kwestionowanie przeze mnie opisów poszczególnych zestawów, które podajesz na str. str 9. Przyznaję, że źle przeczytałam. Te podobne dosiebie cenowo są prawie takie same jakościowo i już się pogubiłam w tym wszystkim. Ja myślałam, że salsa i clipper są identyczne. Tak chyba powiedziała mi pani w sklepie /oczywiście poza wyglądem/, albo ktoś inny - juz nie pamiętam teraz. W ogóle to trochę trwało zanim zdecydowalam się na coś
Ale chciałam dopasować do moich potrzeb. Najpierw myslałam o szafie narożnej, że niby taka pakowna Jak zobaczyłam w sklepie to doszłam do wniosku, że wcale nie jest tak różowo - ubrania można tam powiesić tylko do połowy, a na reszcie drążka to chyba tylko paski i krawaty Salsy nie brałam wcale pod uwagę bo nie miała narożnej szafy. Na te droższe meble nie stać mnie, więc sobie je odpuściłam. Wiem, że salsa nie są najlepszymi meblami, ale może wytrzymają jakis czas
Izumi, a może masz juz jakieś doświadczenia z salsą, może ktoś kupił i wyrazi swoją opinię. Już i tak meble kupione ale z ciekawości pytam.
Pozdrawiam:
Nie gniewam się Co do salsy, tylko kilka razy widziałam jak ją ktoś zamawiał, ale nigdy nie wracał z jakąś reklamacją, ani z opinią ;] więc ciężko powiedzieć

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez 21pyza Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedz Już nie mogę se doczekać zamawiania ale musze jeszcze troszke uzbroic sie w cierpliwość
pozdrawiam
prooooooooszę
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 09:27   #474
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
Nie gniewam się Co do salsy, tylko kilka razy widziałam jak ją ktoś zamawiał, ale nigdy nie wracał z jakąś reklamacją, ani z opinią ;] więc ciężko powiedzieć

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------


prooooooooszę
Dzięki Izumi
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 11:02   #475
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
I słusznie Złożenie tych mebli nie jest aż takie skomplikowane jak to się wydaje na początku. A panowie z salonu, mogli by mówiąc ogólnie ... ignorują czasami pewne wady, które ty sama byś z całą pewnością zareklamowała. Dlatego jak już się decydujecie na usługę montażu z BRW dobrze jest wcześniej samemu sprawdzić wszystkie elementy, czy nie są zniszczone, uszkodzone itd. bo w końcu nigdy nie wiadomo na kogo się trafi......
Zamawianie usługi montażu w sklepie ma swoje plusy. Nie mając wprawy w montowaniu, samemu można sobie uszkodzić meble - takie wypadki często się zdarzają. Potem właśnie są problemy z reklamacją, bo uszkodzenia mechaniczne nie podlegają reklamacji. Po drugie panowie montujący te meble na co dzień mają więcej wprawy i z pewnością skręcą je szybciej i dokładniej. Jeżeli ekipa montująca jest sprawdzona, na pewno pomoże załatwić reklamację w przypadku elementów, które mają jakies wady.
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 14:40   #476
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez Magda77 Pokaż wiadomość
Zamawianie usługi montażu w sklepie ma swoje plusy. Nie mając wprawy w montowaniu, samemu można sobie uszkodzić meble - takie wypadki często się zdarzają. Potem właśnie są problemy z reklamacją, bo uszkodzenia mechaniczne nie podlegają reklamacji. Po drugie panowie montujący te meble na co dzień mają więcej wprawy i z pewnością skręcą je szybciej i dokładniej. Jeżeli ekipa montująca jest sprawdzona, na pewno pomoże załatwić reklamację w przypadku elementów, które mają jakies wady.
Zgadzam się. Ktoś kto nie ma żadnego doświadczenie może bardzo łatwo uszkodzić meble, jednak jeśli już ktoś decyduje się na zamówienie usługi w salonie, to mimo wszystko polecam być przy nich i patrzeć in na ręce podczas całego etapu montowania mebli. Bo naprawdę zdarza się że Panowie chcąc uniknąć reklamacji (jakaś mało widoczna wada) mimo wszystko montują wadliwy element w nadziei że klient nie zauważy. W momencie jak się zorientujecie to dopiero będzie wielki problem żeby reklamacja została uznana, bo przecież nikt z Panów nie przyzna się do tego że wiedział o wadzie. A reklamować nowe meble, które mają jakieś wady fabryczne w BRW można tylko jeśli nie zostały one jeszcze zmontowane. Słyszałam też o takich praktykach, że monterzy liczą sobie za skręcanie wszystkich mebli łącznie z krzesłami, które wiadomo przychodzą w całości! ...
Sumując .... Pracownicy BRW na pewno mają masę wprawy i znają się na tym co robią, ale jeśli są dla Was zupełnie obcymi osobami ... to zaplanujcie sobie urlop w pracy, żeby móc mieć na nich i na swoje nowe mebelki oko
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 20:08   #477
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
Słyszałam też o takich praktykach, że monterzy liczą sobie za skręcanie wszystkich mebli łącznie z krzesłami, które wiadomo przychodzą w całości! ...
To jest nie do pomyślenia! U nas się tak nie robi. Odliczamy od ceny montażu krzesła i materace.
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 06:53   #478
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez justinak25 Pokaż wiadomość
A ja mam sypialnie Kent jestem bardzo zadowolona, meble wyglądają naprawdę gustownie a co do trwałości to mam je dopiero kilka miesięcy
A może wkleiłabyś zdjęcie swojej sypialni
Mnie również Kent zawsze się podobał niestety ja nie mam sypialni
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 07:11   #479
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez Magda77 Pokaż wiadomość
To jest nie do pomyślenia! U nas się tak nie robi. Odliczamy od ceny montażu krzesła i materace.
Ehhh, na materace to już ludzie się tak naciągać nie dają, ale na krzesła to i owszem .... niestety Dobrze że chociaż u was tego procederu nie ma
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 08:29   #480
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

mam pytanie czym można myć meble brw wenge oprócz wody?? nie próbowałam inaczej niż na morko i do sucha szmatką (u znajomej w pracy ktos psiknął prontem i zostały zacieki nie do zmycia )
może można do wody dodać jakiegoś płynu, takiego ochronnego troche (tzn żeby się tak kurz nie czepiał i po każdym dotknięciu ślady)
czy nie da się z tyym nic zrobić?
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-02 11:39:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.