ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:> - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-18, 21:34   #451
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
nie wiem, szczerze mowiac pamietam tylko czarny album z paletą kolorów i nazwe matrix szkoda, bo fakt ze ta farba nie niszczy tak wlosow jak inne jest bardzo zachecajacy :{
.........
no bo jest to rodzaj tonera<Synccolor> nie nada sie do ujednolicenia Twoich włosów,to znaczy może je i pokryje,ale szybko i nierówno sie wypłucze...możesz zrobić taki trik...pofarbuj włosy trwałą farbą,jaką wybierzesz,a potem na to daj po całości Synccolor jako toner i odżywkę w jednym.to wygładzi włosy i doda efektu kolorystycznego.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 16:16   #452
paulla1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

hej dziewczyny
robiłyście już może może kolorem 7wn chce sobie zrobić i nie wiem jaki kolor mi wyjdzie włosy mam jasny brąz troszke wchodzą w rude

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

i jeszcze do tefo zamówiłam samą farbę bez aktywatora i nie wiem czy moge użyć zwykłego 3%
paulla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 17:17   #453
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Witam. Prześledziłam cały wątek, ale nie znalazłam nic o odcieniach opalizujących. Farbuje włosy farbą Garnier Nutrisse kolor 55 orzech nerkowca - mahoń opalizujący. Ma na moich włosach naturalny ciemny blond odcień fioletowawego brazu. Jak uzyskać ten kolor farbą o której piszecie? Będę wdzięczna.
__________________
efka
centus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 10:22   #454
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Dziewczyny,pomóżcie. Kupiłam na all socolor w kolorze 4N. Mój naturalny to ciemny brąz, chce po prostu przykryć kilka siwych włoskow i lekko przyciemnic. Nie pytałam o rodzaj oksydantu i przysłali sami 6%. Będzie dobry? Nie powinno być 3? :-( Nie chce rudego odcienia

Edytowane przez AdaD
Czas edycji: 2011-04-20 o 11:12
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 14:35   #455
_flower
Przyczajenie
 
Avatar _flower
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kato/zawiercie
Wiadomości: 8
GG do _flower
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

witam, chciałabym dowiedzieć się jakiego oxydantu mam użyć do farby Matrix Socolor , odcień 8MM. Czy najlepsza będzie 6% czy może 3%?
__________________
_thanks for lovin’ me
Cause you’re doing it perfectly
_flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 16:25   #456
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez _flower Pokaż wiadomość
witam, chciałabym dowiedzieć się jakiego oxydantu mam użyć do farby Matrix Socolor , odcień 8MM. Czy najlepsza będzie 6% czy może 3%?
też będę na dniach farbować tym kolorem
z tym, że ja już dawno kupiłam sobie całą butlę 6% więc nie mam wyboru... mam nadzieje, że wyjdzie
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 20:43   #457
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez AdaD Pokaż wiadomość
Dziewczyny,pomóżcie. Kupiłam na all socolor w kolorze 4N. Mój naturalny to ciemny brąz, chce po prostu przykryć kilka siwych włoskow i lekko przyciemnic. Nie pytałam o rodzaj oksydantu i przysłali sami 6%. Będzie dobry? Nie powinno być 3? :-( Nie chce rudego odcienia
.......
prawdopodobnie wyjdzie nieco jasniejszy niż na wzorniku.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 21:25   #458
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

darko , bardzo dziękuje za odpowiedź
już przeczytałam cały wątek i wynika że lepiej pasowałoby 3%, niektóre dziewczyny pisały że się po 6% do rudego wypłukuje :/ W sumie nie chciałabym jasniejszego koloru niż na próbniku, można te 6% rozcieńczyć do 4,5% albo 3%? Jak tak to ile wody (destylowanej ?) dolać ?
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 13:31   #459
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

ja dzis postanowilam poprawic urode przed swietami i wlasnie wrocilam do domu z dwoma colorsyncami i rewelatonem Matrixa.
Mam wlosy sredni braz, poprzednim razem uzylam 3N (i troszke za dlugo przytrzymalam), w efekcie kolor wpadal niemal w czern.
Tym razem mam w planie polaczyc jedna czesc 3N z dwoma czesciami 6N i dodac do tej mieszanki 6A, zeby troche ochlodzic kolor.
Mam nadzieje,ze w efekcie uzyskam ladny sredni, chlodny braz...bo jak nie
A czy ktoras z Was stosowala takie mieszanki na wlasnej glowie i byla zadowolona z efektu?
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 18:55   #460
aaniaa87k
Raczkowanie
 
Avatar aaniaa87k
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 70
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

hej dziewczyny . aktualnie dzieki colorsync staram sie uzyskac sredni chlodny braz. juz raz sobie nalozylam 5N to wyszedl mi czarny, potem pol na pol 6N i 5N i mam ciemny braz. Ale nastepnym razem chcialabym juz cos troszke jasniejszego i wlasnie zastanawiam sie nad 6A lub najlepsze by bylo 7A ale nie ma takiej farby, w isntrukcji pisze natomiast ze jesli zmieszam pol na pol CLEAR i 6A to wyjdzie mi o ton jasniejszy czyli moja 7. Czy to prawda? wyjdzie mi wtedy jasniejszy kolor niz mieszanka 6N+5N?
aaniaa87k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 19:51   #461
201702060926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 93
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Dziewczyny bardzo proszę o radę.

Jaki odcień SoColor da mi kolor intensywnego, głębokiego, czekoladowego brązu?
Może mieć czerwonawą lub złotawą poświatę. Jedyne czego nie znoszę to pomarańczowy/miedziany pigment.

Próbowałam już odcieni 6M i 7 WN. Mokka była nawet ok ale za mało intensywna, a 7WN mimo że farbowałam z 3% wodą wypłukał się do znienawidzonego przeze mnie pomarańczu.

Zastanawiam się teraz nad 6W lub 6BR.
Jak sądzicie, co da mi upragnioną czekoladkę?
201702060926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 20:03   #462
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez brownsugar13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo proszę o radę.

Jaki odcień SoColor da mi kolor intensywnego, głębokiego, czekoladowego brązu?
Może mieć czerwonawą lub złotawą poświatę. Jedyne czego nie znoszę to pomarańczowy/miedziany pigment.

Próbowałam już odcieni 6M i 7 WN. Mokka była nawet ok ale za mało intensywna, a 7WN mimo że farbowałam z 3% wodą wypłukał się do znienawidzonego przeze mnie pomarańczu.

Zastanawiam się teraz nad 6W lub 6BR.
Jak sądzicie, co da mi upragnioną czekoladkę?
podpinam sie pod pytanie a powiedz mi czy masz moze fotki po tej mocce ? albo po tym WN? bardzo mnie interesuje ta mokka powiedz cos wiecej prosze
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 11:55   #463
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

polecam 6MM intesywna mokka mi wyszla tak intesywna ze chyba kupie dekoloryzator:-/ kolor jest tak gleboko brazowy , jednym slowem żarówa, fotek nie mam gdyz katuje wlosy szamponem przeciwłupieżowym żeby to zmyć, kolor jest spoko ale chce wyprobowac nowe brazy Goldwella
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 12:03   #464
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

fotka z dzisiaj, po dwóch tyg mycia przeciwlupiezowym. nie ma słonca wiec slabo widac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2138.jpg (80,5 KB, 312 załadowań)
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 15:33   #465
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
fotka z dzisiaj, po dwóch tyg mycia przeciwlupiezowym. nie ma słonca wiec slabo widac
dzieki za fotke widze ze strasznie cieplo rudy kolor to jest
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 18:30   #466
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

oj tak przy odroscie strasznie rudo sie prezentuje a na koncach znowu trzyma sie niemilosiernie i jest intesywnie brazowo. Chyba dekoloryzacje zrobie bo szampon przeciwlupiezowy slabo sobie radzi:-/
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 19:20   #467
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
oj tak przy odroscie strasznie rudo sie prezentuje a na koncach znowu trzyma sie niemilosiernie i jest intesywnie brazowo. Chyba dekoloryzacje zrobie bo szampon przeciwlupiezowy slabo sobie radzi:-/
oj to nie bede nawet probowac
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 18:40   #468
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

A używała któraś z was 8BC? Chcialabym uzyskać ciemny blond z rudawym połyskiem, z palety ten wydaje mi się najbardziej zbliżony do tego, który mam teraz.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 19:28   #469
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 335
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Hej
Mam nadzieje, ze ktoś tu jeszcze zagląda.
Myślę o kupieniu sobie farby SoColor, ale nie wiem jaki odcień.
Nie znam się za bardzo na farbowaniu włosów. Do tej pory używałam Castinga (jakies 4-5razy), a niedawno dwa razy pomalowałam henna (teraz usilnie ja zmywam). Pod koniec miesiąca chciałabym położyć farbę matrixa, bo henna nie uzyskałam takie koloru jaki chciałam. Chce uzyskać brąz, ze złotymi refleksami/poświata. zbliżony do mojego naturalnego koloru jak na zdjęciach niżej(przepraszam za jakość, ale innych zdjęć nie znalazłam). Bron Boże żadnych czerwonych refleksów nie chce uzyskać.
Mój aktualny kolor włosów po hennie to ciemny brąz właśnie niestety z rudo-czerwonymi refleksami (mam nadzieje, ze przez miesiąc jeszcze to wymyje).
Jakiego koloru powinnam użyć? Rozjaśni mi on w ogóle włosy czy konieczna jest dekoloryzacja? SoColor pokrywa siwe włosy? ile się trzyma na włosach?
Bardzo proszę o rady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg naturalne.jpg (28,1 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg natula.jpg (17,6 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nat34.jpg (25,9 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nat5.jpg (18,3 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nat4.jpg (13,2 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nat2.jpg (21,3 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nat.jpg (19,7 KB, 70 załadowań)
magdaavon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 20:16   #470
201702060926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 93
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Do Playboyki

Z fotkami to będzie ciężko, bo mokke to miałam prawie 2 lata temu a ten 7WN już mam bardzo sprany i przebija poprzednia farba.
Mi 6M wyszedł ciemno, takie chłodne kakao z czerwonym połyskiem, a póżniej spierał się na rudawy, ale w miarę ładny kolor.
Natomiast 7WN mi się nie podoba. Wyszedł jakiś taki zdechły a w słońcu połyskuje milionem pomarańczowych iskierek dzięki którym moja twarz wygląda tak świeżo i uroczo, że wszyscy mi się pytają czy napewno dobrze się czuję...

Teraz myślę 0 6W. Na jednym forum fryzjerskim dziewczyna pytała jak uzyskać odcień czekolady jak u Beyonce i właśnie polecono jej 7W, więc chyba zaryzykuję tyle że z ciemniejszym odcieniem.

Jeśli ten kolor jest okropny to liczę na to że mnie w porę ostrzeżecie. Jeszcze nie jest za późno! ;-)

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Do Anusi

Super masz ten kolor! Faktycznie troszkę rudawy na odroście. A na jakiej wodzie robiłaś?

Edytowane przez 201702060926
Czas edycji: 2011-05-06 o 20:17 Powód: zapomniałam zacytować:)
201702060926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 21:02   #471
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez brownsugar13 Pokaż wiadomość
Do Playboyki

Z fotkami to będzie ciężko, bo mokke to miałam prawie 2 lata temu a ten 7WN już mam bardzo sprany i przebija poprzednia farba.
Mi 6M wyszedł ciemno, takie chłodne kakao z czerwonym połyskiem, a póżniej spierał się na rudawy, ale w miarę ładny kolor.
Natomiast 7WN mi się nie podoba. Wyszedł jakiś taki zdechły a w słońcu połyskuje milionem pomarańczowych iskierek dzięki którym moja twarz wygląda tak świeżo i uroczo, że wszyscy mi się pytają czy napewno dobrze się czuję...

Teraz myślę 0 6W. Na jednym forum fryzjerskim dziewczyna pytała jak uzyskać odcień czekolady jak u Beyonce i właśnie polecono jej 7W, więc chyba zaryzykuję tyle że z ciemniejszym odcieniem.

Jeśli ten kolor jest okropny to liczę na to że mnie w porę ostrzeżecie. Jeszcze nie jest za późno! ;-)

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Do Anusi

Super masz ten kolor! Faktycznie troszkę rudawy na odroście. A na jakiej wodzie robiłaś?

3%. ale ja chce zmyc ten kolor dlatego juz jest ostro wyplukany. pod tym mam 6M (załacznik) 6MM jest juz zbyt intesywny, z poczatku byl az miedziany a potem rudy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2147.jpg (121,9 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_2146.jpg (93,6 KB, 154 załadowań)
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 13:55   #472
201702060926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 93
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
3%. ale ja chce zmyc ten kolor dlatego juz jest ostro wyplukany. pod tym mam 6M (załacznik) 6MM jest juz zbyt intesywny, z poczatku byl az miedziany a potem rudy

Tak Ci wyszedł 6M??? Ale farbowałaś synciem czy socolor?
Bo mi 6M socolor wyszedł zupełnie inaczej, może masz naturalnie jasne włosy?
Super jest ten kolor, naprawde Ci zazroszczę!
Mi to zawsze wychodzą te kolory takie zdechłe, od razu jakby były sprane. A jak kolor jest taki intensywny jak Twój to nawet rudy refleks się na nich dobrze prezentuje
201702060926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 14:24   #473
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez brownsugar13 Pokaż wiadomość
Do Playboyki

Z fotkami to będzie ciężko, bo mokke to miałam prawie 2 lata temu a ten 7WN już mam bardzo sprany i przebija poprzednia farba.
Mi 6M wyszedł ciemno, takie chłodne kakao z czerwonym połyskiem, a póżniej spierał się na rudawy, ale w miarę ładny kolor.
Natomiast 7WN mi się nie podoba. Wyszedł jakiś taki zdechły a w słońcu połyskuje milionem pomarańczowych iskierek dzięki którym moja twarz wygląda tak świeżo i uroczo, że wszyscy mi się pytają czy napewno dobrze się czuję...

Teraz myślę 0 6W. Na jednym forum fryzjerskim dziewczyna pytała jak uzyskać odcień czekolady jak u Beyonce i właśnie polecono jej 7W, więc chyba zaryzykuję tyle że z ciemniejszym odcieniem.

Jeśli ten kolor jest okropny to liczę na to że mnie w porę ostrzeżecie. Jeszcze nie jest za późno! ;-)
Ja uzylam ostatnio majirel loreal i kolor jest mega intensywny jeszcze nie mialam tak intensywnego, ten 6W 7W tez mnie ciekawi ... od teraz ja wyprobujesz to podziel sie wrazeniami
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 18:23   #474
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez brownsugar13 Pokaż wiadomość
Tak Ci wyszedł 6M??? Ale farbowałaś synciem czy socolor?
Bo mi 6M socolor wyszedł zupełnie inaczej, może masz naturalnie jasne włosy?
Super jest ten kolor, naprawde Ci zazroszczę!
Mi to zawsze wychodzą te kolory takie zdechłe, od razu jakby były sprane. A jak kolor jest taki intensywny jak Twój to nawet rudy refleks się na nich dobrze prezentuje

socolor. naturalne mam sredni blond wiec jasne. a pod spodem mialam blond baleyage troszke brzydki bo po schodzeniu z czerni. Teraz robilam 6mm i jak widac roznica jest kosmiczna. Wiesz co ja mam jakies dziwne wlosy ogolnie to sa bardzo cieniutkie i delikatne jak u dziecka ale swietnie sie rozjasniaja, dobrze dekoloryzuja i kazda farba mi ładnie wychodzi takie soczyste i lsniace kolory mimo tylu innowacji na mojej glowie nie mam problemów z wypadaniem lamaniem czy suchoscia wlosow to jedyny plus
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 11:19   #475
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Czy mogę liczyć na Waszą pomoc? Totalnie nie znam się na niesklepowych farbach i nie wiem jaką kupić, a baaardzo chciałabym przerzucić się na te farby. Doradzicie jeśli wrzucę zdjęcie swoich włosów? Jednak nie przedłużyłam włosów, więc teraz zadanie będzie dużo łatwiejsze ;]
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 09:23   #476
lucy pearl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8
GG do lucy pearl
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

wiem, że to pytanie już chyba padło, ale czy może jednak któraś z was wie, jak czytać te zakodowane daty ważności na synkach? może dark wie? nie chcę zrobić sobie krzywdy, a mam od 7-8 miesięcy dwie nieotwierane tubki, a od roku połowę tubki 8V i wielką butlę aktywatora. naszło mnie teraz na koloryzację i szkoda by było to wyrzucać.
dzięki z góry za odpowiedź!
lucy pearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 11:36   #477
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez lucy pearl Pokaż wiadomość
wiem, że to pytanie już chyba padło, ale czy może jednak któraś z was wie, jak czytać te zakodowane daty ważności na synkach? może dark wie? nie chcę zrobić sobie krzywdy, a mam od 7-8 miesięcy dwie nieotwierane tubki, a od roku połowę tubki 8V i wielką butlę aktywatora. naszło mnie teraz na koloryzację i szkoda by było to wyrzucać.
dzięki z góry za odpowiedź!
.....spokojnie możesz roić tym co masz...pamiętaj tylko,że butla z aktywatorem musi zawsze być szczelnie dokręcona.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 10:01   #478
Gosia676
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Dziewczyny, chciłabym się pozbyć czerwonych refleksów, czy 6N soclor, wystarczy, czy dobrze by było jakbym zmieszała go z jakimś popielatym?
Gosia676 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 20:13   #479
201702060926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 93
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
socolor. naturalne mam sredni blond wiec jasne. a pod spodem mialam blond baleyage troszke brzydki bo po schodzeniu z czerni. Teraz robilam 6mm i jak widac roznica jest kosmiczna. Wiesz co ja mam jakies dziwne wlosy ogolnie to sa bardzo cieniutkie i delikatne jak u dziecka ale swietnie sie rozjasniaja, dobrze dekoloryzuja i kazda farba mi ładnie wychodzi takie soczyste i lsniace kolory mimo tylu innowacji na mojej glowie nie mam problemów z wypadaniem lamaniem czy suchoscia wlosow to jedyny plus

Ja nie mam bardzo ciemnych włosów, chyba taki jasny brąz, ale grube ciężkie i oporne na rozjaśnianie. Ale żeby aż taka kolosalna różnica była między moim i Twoim kolorem??? To aż niewiarygodne. Może ja powinnam używać utleniacza 6% żeby trochę kolor podjaśnić i wtedy by były żywsze.


Playboyka a jakiego odcienia majirel użyłaś że był taki intensywny?
A więc socolor 6W zamówiony, raz kozie śmierć
tylko nie będę w najbliższym czasie farbować, ale napewno dam znać co i jak
201702060926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 14:40   #480
Aaaalicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Dziewczyny jak długo trzeba czekać, po użyciu color sync 8N aby użyć majiblond 901s?

Chodzi mi o to aby majiblond złapało włos po syncu.

I może ktoś ma fotkę 8n color sync?

dzięki za pomoc
Aaaalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-21 09:58:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.