Szef to ja - SUPER!!! - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-30, 22:30   #451
klara009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 21
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez 0kasia10 Pokaż wiadomość
Klara 009 uważasz że kwiaciarnia to zły pomysł? Mam znajomych którzy całkiem fajnie na tym biznesie prosperują
nie, nie uwazam ze to zly pomysl, ale akurat na dzien dzisiejszy dla mnie nie ejst to dobra inwestycja kasy, bo w kazdej chwili moge zmienic miejsce zamieszkania, a tym jednak trezba na poczatek sie zajac, dlatego pomyslalam ze lepszym rozwiazaniem byloby cos co nie wymagaloby stalego lokalu
klara009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 11:46   #452
fashionka
Raczkowanie
 
Avatar fashionka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 446
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

reklama na wizażu jest płatna, lepiej zeedytuj post jeśli niechcesz byc zbanowana
fashionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 11:51   #453
monakaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 489
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

witam nie jestem jeszcze bizneswoman, a ściślej mówiąc jestem dopiero w 3 LO, ale docelowo będę dążyc do założenia własnego biznesu i osiągnięcia niezależności finansowej... to tak na wstępie

można dołączyc??
__________________
SGGW - logistyka
monakaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 11:53   #454
fashionka
Raczkowanie
 
Avatar fashionka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 446
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

jasne, że tak aa jaki masz pomysł na biznes? ja od roku myśle nad czymś własnym..tysiąc pomysłów aa żadnen kokretny
fashionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 12:03   #455
monakaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 489
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez fashionka Pokaż wiadomość
jasne, że tak aa jaki masz pomysł na biznes? ja od roku myśle nad czymś własnym..tysiąc pomysłów aa żadnen kokretny
chcę <ale to jeszcze nie w tej chwili-->matura> założyc firmę świadczącą usługi w dziedzinie audytu i doradztwa finansowego i z niej czerpac główne dochody ,... poza tym jeszcze kilka pomysłów, które pomogą osiągnąc pragnioną niezależnośc... wiem, WYZWANIE ale chcę je podjąc !
__________________
SGGW - logistyka
monakaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 12:28   #456
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Miło, że ludzie w tym wieku już myślą o biznesie.Witam serdecznie
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 12:34   #457
monakaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 489
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Miło, że ludzie w tym wieku już myślą o biznesie.Witam serdecznie
Witam

a Wy w jakim wieku?

po prostu ja mam manię planowania sobie życia żeby w przyszłości było choc trochę takie jak ja chcę
__________________
SGGW - logistyka
monakaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-31, 13:05   #458
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez fashionka Pokaż wiadomość
reklama na wizażu jest płatna, lepiej zeedytuj post jeśli niechcesz byc zbanowana
To jest konkurs, o ktorym głosno na wizazu, przewijał sie w wielu watkach. Z reklama raczej nie ma nic wspolnego- to nie strona sklepu internetowego
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 18:36   #459
fashionka
Raczkowanie
 
Avatar fashionka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 446
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

ok w takim razie bardzo przepraszam
fashionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 21:05   #460
Brawurka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 289
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Ja mam pytanko do przedsiębiorczych Kobiet-czy Któraś z Was miała sytuację:
praca na stałą umowę,i chęć założenia własnej działalności.I prowadzenie jednego i drugiego.
Chodzi mi o stosunek szefów do tego?Jest jakiś sposób żeby ich o tym poinformować?
Bo czytam różne informacje w internecie,ale z reguły są to takie "suche"artykuły,a ja wolałabym poznać Wasze doświadczenia w tej sprawie.
A moja własna działalność miałaby być bardziej dorobieniem sobie do pensji,niż pracą,z której można by było się utrzymać.
Brawurka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 14:58   #461
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Widac, ze Szefowe zapracowane hehe i o to chodzi. Pozdrowionka
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 23:11   #462
renab
Raczkowanie
 
Avatar renab
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Biłgoraj
Wiadomości: 74
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Brawurko84,
moim zdaniem zwyczajna ludzka uczciwość wymaga, by informować pracodawcę o własnej działalności, choćby ze względów czysto kadrowych - niuanse dot. rozliczeń podatków. Poza tym - jeśli podejmujesz działalność gospodarczą, która nie ma wpływu na jakość/czas Twojej pracy "na etat", to o co kaman ? Mądry pracodawca nie będzie miał nic przeciw.
Inna rzecz, jesli Twój etat posiada obostrzenia (np praca urzędnika państwowego, która niejednokrotnie wymaga zgody na łączenie z inną działalnością zarobkową).
Sama, starając się o posadę w świetnej firmie - straciłam szansę (a wiem, że miałam dużą) na zatrudnienie, ponieważ poinformowałam, iż jestem już zatrudniona na pół etatu w innej. Nie kolidowałoby to, ale potencjalny pracodawca szukał raczej oddanego ciałem/duszą młodego wilczka, a ja nie przystawałam do jego wizji
Myślę, że zarówno "podwójne zatrudnienie" jak i równoległa DG na własny rachunek i podejście do nich to po prostu kwestia tolerancji przełożonych i zwykłej, ludzkiej uczciwości z obu stron.
__________________
Biorę udział w konkursie Blog Roku 2010:

http://www.blogroku.pl/noszebiustonosze,gwda3,blog.html

moje codzienne zmagania tutaj :

http://www.noszebiustonosze.blox .pl
renab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 14:25   #463
fidoma_butik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 91
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Witajcie szefowe
Ja właśnie tak pracuję, na etacie w firmie, no i własna działalność. Coraz trudniej to pogodzić. Ale to dobre rozwiązanie by przeczekać okres startowy w firmie.
fidoma_butik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 17:45   #464
dora1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 42
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Witajcie dziewczyny - czy któraś z was ma własną firmę usługową ? pytam bo tak przymierzam się ,żeby otworzyć własną firmę . chciałabym pewnej firmie świadczyć usługi biurowe . Nie bardzo wiem jak się do tego zabrać ,tzn na jakiej zasadzie działa taka firma ,wiem tylko ,że przez dwa lata płaciłabym mniejszy zus ,a jak wygląda sprawa księgowania czy prowadzenia takich usług ? trzeba prowadzic jakąś ewidencje ? komletnie nie wiem jak działa firma usługowa na jakich zasadach .Może ktoś dopomóc ? ma ktoś z was firmę usługową ? jak się rozliczac z podatków ? nawet nie wiem jaki jest vat na usługi proszę o jakieś informacje ?
dora1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 08:39   #465
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cześć szefowe
Niestety nie pomogę koleżance wyżej, gdyż nie znam się na usługach, ale na pewno ktoś ci pomoże...
Ja za tydzień rozliczam się z roku prowadzenia działalności. I powiem Wam, że chyba zamykam.. Nie ma sensu siedzieć, bo siedzieć...
Tylko najgorsze jest to, że widoków na znalezienie pracy też jakoś nie ma...
__________________

Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 08:47   #466
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez dora1974 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny - czy któraś z was ma własną firmę usługową ? pytam bo tak przymierzam się ,żeby otworzyć własną firmę . chciałabym pewnej firmie świadczyć usługi biurowe . Nie bardzo wiem jak się do tego zabrać ,tzn na jakiej zasadzie działa taka firma ,wiem tylko ,że przez dwa lata płaciłabym mniejszy zus ,a jak wygląda sprawa księgowania czy prowadzenia takich usług ? trzeba prowadzic jakąś ewidencje ? komletnie nie wiem jak działa firma usługowa na jakich zasadach .Może ktoś dopomóc ? ma ktoś z was firmę usługową ? jak się rozliczac z podatków ? nawet nie wiem jaki jest vat na usługi proszę o jakieś informacje ?
masz dizłalnośc gospodarczą to najlepiej podpisac umowę długoterminową na ..... z okresleniem zakresu oraz terminu wystawiania FVAT, kwot itd , swoja ksiegowościa zajmujesz się sama lub wynajmujesz kogoś innego
tak samo rozliczasz się z podatków jak inni
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 20:39   #467
Teczowaa
Raczkowanie
 
Avatar Teczowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 241
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

I jak Szefowe?
Co słychać?

Wszystkie baaaardzo zapracowane chyba
Teczowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 06:20   #468
morphen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 252
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Ja czuję że jednak dam radę, dlatego wracam do świadczenia usług informatycznych, póki co koncentruję się na zakupie potrzebnego sprzętu i badaniu rynku kilku dość ciekawych miast. Liczę, że kilka umów uda mi się podpisać w pierwszym miesiącu prowadzenia działalności, tylko szkoda że na początku zawsze trzeba dać "promocję" dla zachęcania... Obym powtórzył to co zrobiłem już raz .
A jak u Was się wiedzie?
morphen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 07:44   #469
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

A ja od samego rana nosiłam się z zamiarem napisania co u was, bo jakoś cicho, a tu zonk - ktoś mnie wyprzedził
U mnie powinien być gorący okres, bo zbliża się 1 listopada, a tu... jakby to powiedzieć...dno...
I proszę Was o pomoc...Jak to wygląda z ciążą osoby, która ma działalność? I tu prosze o wytłumaczenie jak Abel krowie... Bo ja już nic nie rozumiem... Mogę iść na chorobowe, tak? I wtedy co... Zawieszam działalność czy dalej płacę składki czy jak? A macierzyński? Bo z tego co wyczytałam okazało się, że macierzyński owszem, ale bezpłatny... Kurde ja już nic nie rozumiem...A każdy gada inaczej...
__________________

Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 09:46   #470
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez Zmienna kobieta Pokaż wiadomość
Cześć szefowe
Niestety nie pomogę koleżance wyżej, gdyż nie znam się na usługach, ale na pewno ktoś ci pomoże...
Ja za tydzień rozliczam się z roku prowadzenia działalności. I powiem Wam, że chyba zamykam.. Nie ma sensu siedzieć, bo siedzieć...
Tylko najgorsze jest to, że widoków na znalezienie pracy też jakoś nie ma...
Zmienna kobieto, zamykasz działalność bo jesteś w ciąży?

Ja czuję że jednak dam radę, dlatego wracam do świadczenia usług informatycznych, póki co koncentruję się na zakupie potrzebnego sprzętu i badaniu rynku kilku dość ciekawych miast. Liczę, że kilka umów uda mi się podpisać w pierwszym miesiącu prowadzenia działalności, tylko szkoda że na początku zawsze trzeba dać "promocję" dla zachęcania... Obym powtórzył to co zrobiłem już raz .
A jak u Was się wiedzie?


Siemka Morphenie Super że znów do tego wracasz. Co do tej promocji na początku działalności... Wczoraj przekonałam się na własnej skórze jak to boli. Sprzedałam klientowi produkt w kwocie mniejszej o 30 % od tej która należała mi się za pracę. Żal mi było, ale tak zostało ustalone i nie mogłam się wycofać. Kilka godzin później dostałam telefon od znajomych tego klienta, którzy zobaczyli u niego to co sprzedałam i zachwyceni złozyli u mnie duże zamówienie. Warto czasami.
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 09:49   #471
morphen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 252
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

@Ninlil pogratulować . Ja może wrócę tam gdzie byłem, tam miałbym ugruntowaną pozycję od startu
Czas pokaże ^^
morphen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 09:52   #472
dora1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 42
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

wioska -kobylarnia - kujawsko pomorskie - nie ma sklepów ,nie ma kawiarenki ,nie ma fitnesu ,nie ma fryzjera ,nie ma kosmetyczki ,nie ma stomatologa ,nie ma nic , sklepy oddalone o 3 km , wies się rozwija ,budują się nowe domy ,coraz więcej ludzi mieszka a przy drodze jeden zdechły sklep z czasow komuny ,gdzie nie ma nawet mięsa ,nie ma chleba ,nie ma nawet monopolowego - ludzie macie kase i mieszkacie w poblizu to zróbcie coś ,niech się wieś rozwija .pozdrawiam rozwijających się
dora1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 09:52   #473
Teczowaa
Raczkowanie
 
Avatar Teczowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 241
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez morphen Pokaż wiadomość
Ja czuję że jednak dam radę, dlatego wracam do świadczenia usług informatycznych, póki co koncentruję się na zakupie potrzebnego sprzętu i badaniu rynku kilku dość ciekawych miast. Liczę, że kilka umów uda mi się podpisać w pierwszym miesiącu prowadzenia działalności, tylko szkoda że na początku zawsze trzeba dać "promocję" dla zachęcania... Obym powtórzył to co zrobiłem już raz .
A jak u Was się wiedzie?
Początki zawsze są trudne (nawet gdy tak jak w Twoim przypadku robi się coś drugi raz) i zawsze trzeba dać więcej, w końcu potencjalnego klienta trzeba jakoś zachęcić.
Życzę powodzenia, żeby się wszystko udało

Cytat:
Napisane przez Zmienna kobieta Pokaż wiadomość
A ja od samego rana nosiłam się z zamiarem napisania co u was, bo jakoś cicho, a tu zonk - ktoś mnie wyprzedził
U mnie powinien być gorący okres, bo zbliża się 1 listopada, a tu... jakby to powiedzieć...dno...
I proszę Was o pomoc...Jak to wygląda z ciążą osoby, która ma działalność? I tu prosze o wytłumaczenie jak Abel krowie... Bo ja już nic nie rozumiem... Mogę iść na chorobowe, tak? I wtedy co... Zawieszam działalność czy dalej płacę składki czy jak? A macierzyński? Bo z tego co wyczytałam okazało się, że macierzyński owszem, ale bezpłatny... Kurde ja już nic nie rozumiem...A każdy gada inaczej...
A no bo nikt z Szefostwa dawno się tu nie udzielał
Jeśli powinien być gorący okres, a go nie ma, to zrób coś aby był Reklama, promocje. Ludziom trzeba przypominać, że jesteśmy, że istniejemy. Zachęcić ceną, odmiennością. Trochę optymizmu

Co do ciąży, najlepiej dowiedzieć się z ZUSu. Znalazłam coś na ich stronie w poradnikach. Powinno Ci to coś rozjaśnić > http://www.zus.pl/pliki/poradniki/porad8.pdf
Teczowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 10:08   #474
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez morphen Pokaż wiadomość
Ja czuję że jednak dam radę, dlatego wracam do świadczenia usług informatycznych, póki co koncentruję się na zakupie potrzebnego sprzętu i badaniu rynku kilku dość ciekawych miast. Liczę, że kilka umów uda mi się podpisać w pierwszym miesiącu prowadzenia działalności, tylko szkoda że na początku zawsze trzeba dać "promocję" dla zachęcania... Obym powtórzył to co zrobiłem już raz .
A jak u Was się wiedzie?
A to dlatego taki zajęty byłeś

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Zmienna kobieto, zamykasz działalność bo jesteś w ciąży?
Jeszcze nie jestem, ale już czas, żeby o tym pomyśleć no i nie wiem co robić...
Widzisz, czyli opłaciło się jednak zjechać z ceny klientowi

Cytat:
Napisane przez Teczowaa Pokaż wiadomość

A no bo nikt z Szefostwa dawno się tu nie udzielał
Jeśli powinien być gorący okres, a go nie ma, to zrób coś aby był Reklama, promocje. Ludziom trzeba przypominać, że jesteśmy, że istniejemy. Zachęcić ceną, odmiennością. Trochę optymizmu

Co do ciąży, najlepiej dowiedzieć się z ZUSu. Znalazłam coś na ich stronie w poradnikach. Powinno Ci to coś rozjaśnić > http://www.zus.pl/pliki/poradniki/porad8.pdf
Dzięki za link Zaraz będę ten poradnik studiować
Co do powyższego - promocja -10%, kwiaty przed sklepem i wielki plakat ,,ceny niższe od konkurencji"... Nie wiem, może mam jeszcze ustać przed sklepem i cycki pokazać Albo klienci uciekną, albo ich skuszę
__________________

Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 10:12   #475
morphen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 252
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Oj byłem byłem.. pewnie jeszcze będę. .
Obyście Wy nie były takimi pracoholiczkami jak ja ^^
morphen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 10:17   #476
Teczowaa
Raczkowanie
 
Avatar Teczowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 241
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez Zmienna kobieta Pokaż wiadomość
Dzięki za link Zaraz będę ten poradnik studiować
Co do powyższego - promocja -10%, kwiaty przed sklepem i wielki plakat ,,ceny niższe od konkurencji"... Nie wiem, może mam jeszcze ustać przed sklepem i cycki pokazać Albo klienci uciekną, albo ich skuszę
A może warto dawać coś gratis? Ludzie cieszą się z byle czego - uwierz mi. Tylko należy to zaznaczyć, że przy takim i takim zakupie otrzymuje się coś za darmo
Cycków lepiej nie pokazuj, wiesz... zimno mamy
Teczowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 10:46   #477
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez Teczowaa Pokaż wiadomość
A może warto dawać coś gratis? Ludzie cieszą się z byle czego - uwierz mi. Tylko należy to zaznaczyć, że przy takim i takim zakupie otrzymuje się coś za darmo
Cycków lepiej nie pokazuj, wiesz... zimno mamy
Muszę pomyśleć o tych gratisach
Myślisz, że się przeziębię ?
__________________

Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 10:55   #478
Teczowaa
Raczkowanie
 
Avatar Teczowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 241
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez Zmienna kobieta Pokaż wiadomość
Muszę pomyśleć o tych gratisach
Myślisz, że się przeziębię ?
Pomyśl, uważam, że warto
Kiedyś jak pracowałam w markecie na kasie, przed świętami Bożego Narodzenia dawaliśmy ludziom długopisy gratis do zakupów (takie byle co za 20gr może) ale zadowoleni byli. A jak w zeszłym roku dostali płyty liptona z okropna muzyką (nawet nie świąteczną) to myślałam, że się pozabijają o nią w tej kolejce - myśleli, że dla wszystkich nie wystarczy
Także działaj w tym kierunku, na prawdę mogą to być bardzo taaaanie drobiazgi.

Myślę, że przeziębienie gwarantowane + zapalenie płuc, a przecież musisz mieć czym oddychać, no nie?
Teczowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 11:22   #479
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez Teczowaa Pokaż wiadomość
Pomyśl, uważam, że warto
Kiedyś jak pracowałam w markecie na kasie, przed świętami Bożego Narodzenia dawaliśmy ludziom długopisy gratis do zakupów (takie byle co za 20gr może) ale zadowoleni byli. A jak w zeszłym roku dostali płyty liptona z okropna muzyką (nawet nie świąteczną) to myślałam, że się pozabijają o nią w tej kolejce - myśleli, że dla wszystkich nie wystarczy
Także działaj w tym kierunku, na prawdę mogą to być bardzo taaaanie drobiazgi.

Myślę, że przeziębienie gwarantowane + zapalenie płuc, a przecież musisz mieć czym oddychać, no nie?
Ale jaja Ale się uśmiałam
Ja też mam długopisy z nazwą mojej firmy, dodaję je do większych zakupów Dawać wszystkim?
__________________

Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 11:43   #480
Teczowaa
Raczkowanie
 
Avatar Teczowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 241
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez Zmienna kobieta Pokaż wiadomość
Ale jaja Ale się uśmiałam
Ja też mam długopisy z nazwą mojej firmy, dodaję je do większych zakupów Dawać wszystkim?
Każdy ma inne pojęcie większych zakupów
Dla jednego to będzie dużo jak kupi kwiatka za 20 zł, a dla innego jak wyda 100 zł. Musisz to sama przekalkulować. Możesz dawać długopisy, albo coś co jest związane z Twoją branżą. Np.:
- do każdego zakupu praktyczny () długopis GRATIS
- do zakupu powyżej 50 zł .... gratis (no nie wiem np. takie kolorowe gadżety do wkładania w doniczki do kwiatów na patyczkach, albo kartka okolicznościowa, czasem się przyda do bukietu kwiatów. I tu musisz zapewnić wybór klientowi)
- do zakupu powyżej 100 zł .... gratis (np. doniczka, lub jakiś mały kwiatek)

Oczywiście to tylko przykłady. Ja się nie znam na cenach. To Ty wiesz co Ci się bardziej opłaca dać gratis. Ale moim zdaniem przyciągniesz tym klientów. Zrób duże plakaty z tym co i do czego dajesz gratis. Porozwieszaj po mieście, na słupach ogłoszeniowych, roznieś do innych sklepów np. spożywczych, niech wywieszą na swojej wystawie Twój plakat. Teraz masz na to najlepszy czas, więc korzystaj
Ja np. przy większych zakupach daję klientom wkładki do butów gratis ( i tu mają wybór z 8 rodzajów). Szczerze mówiąc to nie dowierzają, że naprawdę je im dam za darmo
Teczowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-19 14:34:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.