Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-16, 11:55   #451
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

tak - jest w szpic , z przodu mam wlosy do lini brody i schodza po skosie do tyŁu
no tak ja mam mega gęste a i tak ubyLo sporo po degażowaniu dlatego raczej nie będe juz chciala degazowac
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 12:15   #452
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
tak - jest w szpic , z przodu mam wlosy do lini brody i schodza po skosie do tyŁu
no tak ja mam mega gęste a i tak ubyLo sporo po degażowaniu dlatego raczej nie będe juz chciala degazowac
Dziekuję za informację ja mam na półokrągło ścięte, ale teraz może zmienię na szpic bo mi sie u Ciebie spodobało a degażowania nie lubię u siebie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 12:48   #453
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

bardzo fajny efekt, ślicznie się układają
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 12:59   #454
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

fajnie ze sie podobają
jeszcze jedna fotka z boku
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 13:11   #455
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Bo sa naprawdę bardzo fajne nie wiem czemu większośc fryzjerów nie potrafi tak ładnie i w sumie bez filozofowania ściąć kręconych włosów tylko na siłę chca je prostowac albo układać "na swoją modłę"
Ja bym chodziła do koleżanki obcinać się
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 13:26   #456
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

moja kolezanka jest fryzjerką ale taka zwykŁą - ma salon na wsi wiec nie zarabia duzo a caŁe cięcie trwaŁo 10 minut , powiedzialam ze nie chce suszyć i modelowac to tego nie robila, zapewne gdybysmy sie nie zagdaŁy to nie uzyŁa by degażówek , ale sie zagadaŁysmy i byŁo za późno już

poprzedni fryzjer (znany salon w miescie) bawil sie pÓŁ godz. ponad , niechetny byl do tego ze chce bez mycia , a potem tak mnie wytargaŁ suszarką na wszystkie strony ze wyszlam z szopą - bo powiedzialam ze nie chce modelować - a u niego modelowanie kręconych to jest prostownica
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 14:00   #457
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

No własnie to miałam na mysli pisząc wyżej. Zazwyczaj osoby z kręconymi oczekuja dobrego cięcia, żeby podkreslic skręt i żeby naturalnie było, a większośc fryzjerów na siłę aplikuje swoje mądrości jakby kompletnie się na włosach nie znali
Fajnie, że masz taka koleżankę, tylko pozazdrościć! Bo trafienie na fryzjera spełniającego nasze oczekiwania to prawie jak wygrana na loterii
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 14:58   #458
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Ewalucja, ile czasu zapuszczałaś włosy do takiej długości?
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 20:52   #459
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Alexandraa muszę cię rozczarować ale nie wiem drastycznie obcięłam raz w życiu do ucha i strasznie żałowałam także zapuszczałam od tamtej pory regularnie podcinając końce. Do niedawna włosy miałam do pasa ale przytłaczały mnie i teraz doszłam do wniosku że ta długość jest dla mnie najbardziej korzystna i przy niej pozostanę
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 13:33   #460
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Też mam kręcone włosy i zapuszczam sto lat już i ciągle są krótkie.
Chciałabym mieć takie długie jak Ty.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 18:08   #461
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Też mam kręcone włosy i zapuszczam sto lat już i ciągle są krótkie.
Chciałabym mieć takie długie jak Ty.
Ja miałam kiedys podobne odczucia do Twoich. Ale odkąd zaczęłam je farbować farbami to widzę, że one rosną, ale przez to, że sie skręcaja tego nie widać. Nawilżaj jak najbardziej włosy żeby końcówki nie były suche i się nie łamały to myslę, że niedługo zobaczysz choćby małą, różnicę
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-19, 14:58   #462
Natalkon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 179
GG do Natalkon Send a message via Skype™ to Natalkon
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Cześć! Jestem tu nowa i przyznam się szczerze,że trafiłam tutaj właśnie ze względu na ten temat Mam kręcone,długie włosy do połowy pleców,ścieniowane tylko przy końcówkach. Nie ukrywam,że mam z nimi dużo problemów Denerwuje mnie m.in.fakt,że gdy za każdym razem gdy pójdę do salonu mojej ciotki i proszę o ścieniowanie,to obcinają mi jedynie końcówki,podcinając ewentualnie krócej włosy przy twarzy,a pozostałe nadal są jednolite ;/ W związku z taką fryzurą,włosy pod wpływem własnego ciężaru prostują się i nici z pięknych loków.
Zaczęły się wakacje i planuję skrócić włosy,żeby było mi wygodniej i żeby włosy lepiej się układały. Czy możecie doradzić mi jakąś fajną fryzurę? Myślałam o ścieniowaniu włosów na całej długości, czy to dobry pomysł?
__________________
jesteśmy celem w grze zwanej manewrami szczęścia.
Natalkon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 09:57   #463
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Natalkon nie wiem, czego oczekujesz od cieniowania, ale standardowo to cięcie warstwami. Najkrótsze - końcówki, więcej - tyle centymetrów, ile sobie zażyczycz.
Zawsze cieniowanie (zwykłymi nożyczkami!) odsłania spodnie warstwy, co daje miejsce do skręcenia się włosom w tej części. Jeśli włosy masz ścięte równo, a nie w V, to warto sprawdzić, jak będą się zachowywać po takim podcięciu. Wystarczy, że poupinasz poszczególne warstwy spinkami, a spodnią zostawisz najdłuższą. Czasami okazuje się, że spodnia warstwa się nie kręci, bo nie ma do tego tendencji, a czasem - bo nie ma miejsca (w drugim przypadku warto wycieniować).
Jeśli masz dużo włosów i są cięte równo, to warto pokusić się o dobre cieniowanie. Trzeba tylko dokładnie przyjrzec się włosom, by nie obciać za dużo - w przypadku rozluźnionego S (fale) ucięcie zbyt wiele może skutkować brakiem fal. W przypadku ciasnego s (loki) może dać mocniejszy skręt. Dlatego właśnie najlepiej ciąć kręcone na sucho i każdy kosmyk z osobna.

Fajną fryzurę... Z kręconymi niestety nie jest tak jak z prostymi - nie da się ściąc i cieszyć się efektem kilka tygodni. Nikt nie wyczaruje Ci fryzury z obrazka, bo włosy mają własny pomysł na siebie i ułoża się po swojemu. Zostaje upinanie, układanie z duza ilości utrwalacza...
A to moim zdaniem (duża ilość utrwalacza na co dzień czy użytkowanie prostownicy) mija się z celem.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 14:17   #464
arcante
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Witam! Jest to mój pierwszy post na tym forum, a trafiłam tu głównie dlatego, że mam problem z moimi włosami i już nie wiem co z nimi zrobić. Odkąd przestały mi się zupełnie układać parę lat nosiłam je związane, później je wycieniowałam (równocześnie z kupnem prostownicy, której miałam używać właśnie na wycieniowanych włosach), ale wtedy okazało się, że po ścięciu zaczęły mi się robić loki! Niżej wrzuciłam zdjęcia jak wyglądają moje włosy potraktowanie jedynie utrwalającą pianką i pozostawione same sobie do suszenia, jednak nie podoba mi się, że fryzura ta jest taka kwadratowa. Marzy mi się coś takiego http://www.hji.co.uk/image/2006-brun...-qhs26484.html a dokładniej taki kształt fryzury (bo wiem, że skrętu sobie takiego nie zafunduję nigdy na moich włosach, niestety). I stąd moje pytanie - jak ściąć te moje kłaki (znaczy w jaki sposób wycieniować włosy, bo obecnie mam wycieniowane tak mniej więcej od uszu i niżej na ok 4 warstwy i nie podoba mi się, że robi mi się taki kwadrat ;/). Do tego dołożę fakt, że mam okrągłą twarz (jak raczej widać na zdjęciu) i kolejne pytanie - czy jest jakaś możliwość, jakiś typ ścięcia, żeby fryzura z kręconych włosów wydłużyła optycznie twarz?
arcante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 10:24   #465
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez arcante Pokaż wiadomość
Niżej wrzuciłam zdjęcia jak wyglądają moje włosy potraktowanie jedynie utrwalającą pianką i pozostawione same sobie do suszenia, jednak nie podoba mi się, że fryzura ta jest taka kwadratowa. Marzy mi się coś takiego http://www.hji.co.uk/image/2006-brun...-qhs26484.html a dokładniej taki kształt fryzury
Z porównania Twoich zdjęć i zdjęcia z linku wynika, że potrzeba Ci mocniejszego cieniowania. Problem tkwi jednak moim zdaniem gdzie indziej - odnosze wrażenie, że włosy skręcają się dość mocno, więc po mocniejszym cieniowaniu moga się skręcić jeszcze bardziej.
Cytat:
robi mi się taki kwadrat ;/
Tego określenia nie rozumiem
Cytat:
czy jest jakaś możliwość, jakiś typ ścięcia, żeby fryzura z kręconych włosów wydłużyła optycznie twarz?
Źle pielęgnowane loki to syndrom afrykański - busz i puch. To sprawia, że włosy robią się objętościowo ogromne. Warto więc je właściwie pielęgnować (tu zapraszam do wątku o pielęgnacji).
Jeśli objętość jest ogromna, głowa wydaje się większa - to może zaburzac proorcje.
Być może zapuszczenie włosów wraz z odpowiednia pielęgnacją dałoby rozwiązanie. Jednak smętnie zwisające włosy po obu stronach twarzy mogą ją smutnie wydłużyć i nie jest powiedziane, że to będzie pasować.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 11:51   #466
xMyImmortalx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 36
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

hej wszystkim ja również mam problem z moimi włosami. Aktualnie mam włosy długie do łopatek, ścięte na prosto. Po umyciu nie suszę je suszarką, zostawiam aby wyschły same. Wtedy powstają fale, jak nałożę piankę fale są bardziej podkreślone, natomiast jak pójdę spać w pokręconych włosach to, gdy wstaję włosy są takie oklapnięte ;/ zastanawiam się czy je trochę pocieniować. Z przodu bardziej mi się kręcą natomiast z tyłu słabiej. Jak sądzicie spróbować je bardziej z tyłu pocieniować? Dodam, że mam strasznie podatne włosy.
pozdrawiam
__________________
`ja tańczę, a niebo, niebo gra

ja śpiewam, prze-niebieski czas`




`tęsknię do tamtych chwil, gdy Twe słowa starczały za chleb...`
xMyImmortalx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 13:24   #467
arcante
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
Z porównania Twoich zdjęć i zdjęcia z linku wynika, że potrzeba Ci mocniejszego cieniowania. Problem tkwi jednak moim zdaniem gdzie indziej - odnosze wrażenie, że włosy skręcają się dość mocno, więc po mocniejszym cieniowaniu moga się skręcić jeszcze bardziej.
Szczerze mówiąc to, w jaki sposób (czy mocniej czy słabiej) skręcą się moje włosy aktualnie niezbyt ma dla mnie znaczenia - chciałabym po prostu, żeby to były loki bądź loczki

Z tą 'kwadratową' fryzurą chodziło mi o to, że, jak widać, na czubku te włosy są płaskie, a potem nagle zaczynają się puszyć i mocno odstają od głowy. Też u dołu nie kończą się delikatnie coraz rzadszymi pasemkami, a po prostu się 'ucinają' na równo. I z tego co zrozumiałam, to najlepiej by było, jakbym je miała wycieniowane mocno od góry, od samej góry (zostawiając warstwę ok 7-10cm - przynajmniej ja tak myślę, ale ja z fryzjerstwem nic wspólnego nie mam, nie znam się, tylko to takie moje luźne przemyślenia), a żeby na dole została cienka, ostatnia warstwa włosów, która by się po skręceniu zmieniła we właśnie takie pojedyncze loczki.

Co do pielęgnacji to wiem, że te moje włosy nie są zbyt dobrze utrzymane, głównie z tego względu, że przez te kilka lat, kiedy nosiłam je związane było mi to mocno obojętne, a odkąd zaczęłam o nie dbać szamponami i odżywkami - wysuszałam je z kolei prostownicą. Ale są już praktycznie wakacje, w tym czasie postanowiłam zadbać o loki, zapuścić i zobaczyć jak się sprawują.
arcante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 15:37   #468
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja miałam kiedys podobne odczucia do Twoich. Ale odkąd zaczęłam je farbować farbami to widzę, że one rosną, ale przez to, że sie skręcaja tego nie widać. Nawilżaj jak najbardziej włosy żeby końcówki nie były suche i się nie łamały to myslę, że niedługo zobaczysz choćby małą, różnicę

Wiem, że się skręcają i wtedy nie widać, że rosną ale ja mam cały czas włosy do ramion, do fryzjera chodzę raz w roku na lekkie podcięcie końcówek czy ewentualnie poprawienie kształtu cięcia.
Nawilżam, stosuję odzywki ale mimo wszystko włosy są suche, mimo, że kiedyś były jeszcze bardziej. Jeśli miałabym porównać teraz i kiedyś to jest zdecydowanie lepiej no ale ta cholerna długość....

__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 15:47   #469
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość

Wiem, że się skręcają i wtedy nie widać, że rosną ale ja mam cały czas włosy do ramion, do fryzjera chodzę raz w roku na lekkie podcięcie końcówek czy ewentualnie poprawienie kształtu cięcia.
Nawilżam, stosuję odzywki ale mimo wszystko włosy są suche, mimo, że kiedyś były jeszcze bardziej. Jeśli miałabym porównać teraz i kiedyś to jest zdecydowanie lepiej no ale ta cholerna długość....

Moje mnie też doprowadzają do pasji tym wolnym rosnięciem, więc łączę się w bólu tym bardziej, że mam koleżankę z prostymi, która przez rok z takich do ramion, bez podcinania, zapuściła na takie prawie do pasa u mnie to mam wrażenie, że i po 10 latach by nie było takiej długości
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 21:15   #470
Lil Bon Bon
Raczkowanie
 
Avatar Lil Bon Bon
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 200
GG do Lil Bon Bon
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Moje mnie też doprowadzają do pasji tym wolnym rosnięciem, więc łączę się w bólu tym bardziej, że mam koleżankę z prostymi, która przez rok z takich do ramion, bez podcinania, zapuściła na takie prawie do pasa u mnie to mam wrażenie, że i po 10 latach by nie było takiej długości
Eh, dziewczyny łączę się z Wami w narzekaniu Długość rozkręconego pasma przed zapięcie biustonosza. Długość szopy do ramion i tak już od 3 lat...
Ja sobie tłumaczę, że one po prostu rosną na szerokość
__________________
37 cm of 3c/M/ iii
Lil Bon Bon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 23:06   #471
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lil Bon Bon Pokaż wiadomość
Eh, dziewczyny łączę się z Wami w narzekaniu Długość rozkręconego pasma przed zapięcie biustonosza. Długość szopy do ramion i tak już od 3 lat...
Ja sobie tłumaczę, że one po prostu rosną na szerokość
Moje skoro nie rosną na długośc to nie miałabym nic przeciwko żeby zachciało im się na gęstość
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 17:45   #472
Natalkon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 179
GG do Natalkon Send a message via Skype™ to Natalkon
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Uff,ja na szczęście nie mam tego problemu co Wy, moje włosy są gęste,długie i szybko rosną
__________________
jesteśmy celem w grze zwanej manewrami szczęścia.
Natalkon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 20:22   #473
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Natalkon Pokaż wiadomość
Uff,ja na szczęście nie mam tego problemu co Wy, moje włosy są gęste,długie i szybko rosną
Szczęściara
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 09:00   #474
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Moje mnie też doprowadzają do pasji tym wolnym rosnięciem, więc łączę się w bólu tym bardziej, że mam koleżankę z prostymi, która przez rok z takich do ramion, bez podcinania, zapuściła na takie prawie do pasa u mnie to mam wrażenie, że i po 10 latach by nie było takiej długości
No właśnie, ja mam takie samo uczucie.
I moja koleżanka chodzi do fryzjera raz na miesiąc czy na dwa, podcina swoje, chociaż ona ma takie lekko za ucho.


Cytat:
Napisane przez Lil Bon Bon Pokaż wiadomość
Eh, dziewczyny łączę się z Wami w narzekaniu Długość rozkręconego pasma przed zapięcie biustonosza. Długość szopy do ramion i tak już od 3 lat...
Ja sobie tłumaczę, że one po prostu rosną na szerokość
Moje rozkręcone pasmo nie ma takiej długości.


Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Moje skoro nie rosną na długośc to nie miałabym nic przeciwko żeby zachciało im się na gęstość
Ja też.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 12:06   #475
Natalkon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 179
GG do Natalkon Send a message via Skype™ to Natalkon
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Szczęściara
ale i tak przysparzają sporo kłopotów
__________________
jesteśmy celem w grze zwanej manewrami szczęścia.
Natalkon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 18:44   #476
trixxxy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Cześć wszystkie Pokręcone,
powiem wam dziewczyny, że mając takie włosy jesteście wyjątkowe! Sama miałam z tym problem, jak byłam młoda zawsze zazdrościłam dziewczynom z prostymi włosami lecz moja mama (po niej mam takie włosy) zawsze mówi, że włosy kręcone to powód do dumy.
Za każdym razem kiedy mam rozpuszczone włosy i kiedy są dobrze ułożone wiecie jak chłopaki się za mną oglądają? Nie wypierajcie się, że na tym wam nie zależy W marcu poszłam do fryzjera i miałam grzywkę, jak były wyprostowane wyglądały świetnie, lecz na pewno zdajecie sobie sprawę jakie to jest pracochłonna zajęcie i jak niszczy włosy. Wszyscy mówią mi, że w grzywce wyglądam świetnie, możliwe lecz ja poszłam raz do podcięcia tej otóż grzywki i zdecydowałam, że nie będę jej obcinać, ponieważ zbliżały się wakacje. Na pewno każda z was kąpała się w jeziorze, cały dzień jesteście nad jeziorem a my wyglądamy jak wypuszczone z klatki lwy...
Obecnie mam włosy pocieniowane i nie jest tak źle a grzywka urosła mi tak, że sięga mi do nosa
Pozdrawiam
P.S- Aha i taka moja rada jeśli chcecie wybrać fryzurę nie sugerujcie się zdjęciem modelki czy aktorki, bo one mają włosy tylko na "chwilę" Najlepiej idźcie do fryzjera i zapytajcie jaka będzie najlepsza fryzura dla waszych włosów, bo w końcu oni znają się na tym najlepiej

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

A i z pewnością oglądałyście filmy z lat 70. 80. i 90. jakie tam dziewczyny mają włosy? Pamiętajcie, że moda wraca!
trixxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 23:54   #477
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Akurat za ładnymi włosami to się każdy obejrzy i chłopak i dziewczyna (wiem po sobie ) i niezależnie od tego, czy one sa kręcone, czy proste

Co do tego, czy fryzjerzy sie znaja i sie poznają na naszych włosach to mogę powiedzieć, że to raczej są nasze pragnienia, jako klientek ja w całym swoim życiu spotkałam dwóch takich
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 09:07   #478
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez trixxxy Pokaż wiadomość
Za każdym razem kiedy mam rozpuszczone włosy i kiedy są dobrze ułożone wiecie jak chłopaki się za mną oglądają? Nie wypierajcie się, że na tym wam nie zależy



Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Akurat za ładnymi włosami to się każdy obejrzy i chłopak i dziewczyna (wiem po sobie ) i niezależnie od tego, czy one sa kręcone, czy proste
Dokładnie.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Co do tego, czy fryzjerzy sie znaja i sie poznają na naszych włosach to mogę powiedzieć, że to raczej są nasze pragnienia, jako klientek ja w całym swoim życiu spotkałam dwóch takich
Ja znam 0,5 dobrego fryzjera.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 13:32   #479
CarmenSandiego
Raczkowanie
 
Avatar CarmenSandiego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 336
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

ja mam taki problem: moje włosy bez cieniowania to fale, z tendencja do puszenia sie, ogolnie mam ich sporo, wiec gdy sa wycieniowane wygladaja ok. Cieniowalam je ostatnio jakies 10 mies temu, z tego powodu, ze gdy ostatnio bylam po jakims pol roku, powiedzialam ze nie chce scinac na dlugosc, to fryzjerka zrobila mi jakeis taki "schodki " ( wlosy od wyzej ucha do ramion cieniowane, a ostatnia warstwa nieruszona i pojawil sie taki 'przeskok'- tam wlosy slabiej sie krecily- nie wiem czy zrozumiale napisalam). No i teraz mam problem, nie chce scinac na dlugosc, ale tez nie moge ich dluzej hodowac, bo warstwa najkrotsza siega mi do szyi i sie slabo kreci, boje się tez ze po cieniowaniu zrobia sie takie rzadsze i bedzie ich mało. Nie wiem jak mam je obciac i jak wytłumaczyc to fryzjerce. Moze cos doradzicie?
__________________



Edytowane przez CarmenSandiego
Czas edycji: 2010-07-13 o 13:33
CarmenSandiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 17:48   #480
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy

Dziewczyny, macie może zdjęcia instruktażowe jak obcinać fale? Kiedyś mi mignęły tu na forum,ale nie zapisałam na dysku.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-15 20:36:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.