Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-04, 15:45   #451
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 983
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Ja się ostatnio maluję jak mnie ochota najdzie, zazwyczaj mi się nie chce.

Jednak pełen makijaż to tylko na imprezy typu wesela itp. To jest dla mnie równoznaczne z wieczorowym makijażem,a kolorowe cienie, kreski na co dzień to przesada.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 15:52   #452
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Na co dzień robię lekki makijaż - podkład, puder i mascara.
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 15:56   #453
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Niektóre dziewczyny piszą, że w pracy muszą mieć lekki makijaż, i tu pytanie: czy zwracacie uwagę, czy obsługująca was gdzieś pani ma makijaż lub go nie ma? Zwracacie na takie coś uwagę?
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 15:58   #454
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez kukurukku Pokaż wiadomość
Niektóre dziewczyny piszą, że w pracy muszą mieć lekki makijaż, i tu pytanie: czy zwracacie uwagę, czy obsługująca was gdzieś pani ma makijaż lub go nie ma? Zwracacie na takie coś uwagę?
Ja zwracam
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 15:59   #455
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez kukurukku Pokaż wiadomość
Niektóre dziewczyny piszą, że w pracy muszą mieć lekki makijaż, i tu pytanie: czy zwracacie uwagę, czy obsługująca was gdzieś pani ma makijaż lub go nie ma? Zwracacie na takie coś uwagę?
tak
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 16:08   #456
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Ja zwracam
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
tak
Ale w sensie 'boże, ale pudernica/powinna się malować, bo ma brzydką cerę/ładny makijaż' czy na zasadzie, że jednak kobieta to powinna być pomalowana?
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 16:17   #457
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez kukurukku Pokaż wiadomość
Ale w sensie 'boże, ale pudernica/powinna się malować, bo ma brzydką cerę/ładny makijaż' czy na zasadzie, że jednak kobieta to powinna być pomalowana?
czasami zachwycam się makijażem oczu albo kolorem szminki, czasami myślę sobie, że ma źle zrobione kreski (najczęściej za bardzo w dół, nadające smutny wyraz oku), czasami jestem przerażona kanciastą plamą nieroztartego, mocnego różu - różnie
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-04, 16:18   #458
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez kukurukku Pokaż wiadomość
Ale w sensie 'boże, ale pudernica/powinna się malować, bo ma brzydką cerę/ładny makijaż' czy na zasadzie, że jednak kobieta to powinna być pomalowana?
Dla mnie to jest tak, że pani która pracuje w biurze albo w urzędzie powinna mieć delikatny makijaż typu wyrównanie koloru cery i tusz na rzęsach. Wygląda wtedy elegancko i profesjonalnie. Z tego samego powodu w biurach jest dress code i oczekuje się od kobiet, że będą ubrane w koszulę i ciemną spódnicę/spodnie.

To wszystko zależy od typu cery i urody. Są kobiety o nieskazitelnej cerze, ale np. z natury mają ciemne sińce pod oczami i ziemisty kolor twarzy. Nikomu nie każę się malować, ale taka pani z podkładem na twarzy wygląda dużo lepiej i profesjonalniej. Nie trzeba się nie wiadomo jak mocno malować (mocny makijaż w pracy jest moim zdaniem nieelegancki), wystarczy makijaż którego "nie widać"
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 16:28   #459
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: PYTANIE: Z makijażem czy bez??

U mnie jest na codzien podkład, roz, puder i maskara. Czasem jakieś nudziakowe cienie jak mam czas zeby mazgnac cos na oku.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest tak, że pani która pracuje w biurze albo w urzędzie powinna mieć delikatny makijaż typu wyrównanie koloru cery i tusz na rzęsach. Wygląda wtedy elegancko i profesjonalnie. Z tego samego powodu w biurach jest dress code i oczekuje się od kobiet, że będą ubrane w koszulę i ciemną spódnicę/spodnie.

To wszystko zależy od typu cery i urody. Są kobiety o nieskazitelnej cerze, ale np. z natury mają ciemne sińce pod oczami i ziemisty kolor twarzy. Nikomu nie każę się malować, ale taka pani z podkładem na twarzy wygląda dużo lepiej i profesjonalniej. Nie trzeba się nie wiadomo jak mocno malować (mocny makijaż w pracy jest moim zdaniem nieelegancki), wystarczy makijaż którego "nie widać"
Popieram. nie chodzi o jakieś smoky, bo to zle wygląda, ale jakiś rozswietlajacy cień i podkład jest jak najbardziej wskazany. Taki make up no make up.
navioe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 20:27   #460
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez kukurukku Pokaż wiadomość
Niektóre dziewczyny piszą, że w pracy muszą mieć lekki makijaż, i tu pytanie: czy zwracacie uwagę, czy obsługująca was gdzieś pani ma makijaż lub go nie ma? Zwracacie na takie coś uwagę?
Z reguły nie zwracam, aczkolwiek jakby obsługiwała mnie osoba z licznymi zmianami trądzikowymi, które byłyby widoczne, to po prostu zaczęłabym się zastanawiać, dlaczego np nie wstydzi się iść tak do pracy, w której ma ciągłą styczność z ludźmi.
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 20:56   #461
201605090940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 700
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

a jeśli ktoś nie ma co ukrywać?
201605090940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-04, 20:58   #462
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez xandria_ Pokaż wiadomość
a jeśli ktoś nie ma co ukrywać?
To pewnie nie ma problemu
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 21:03   #463
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez xandria_ Pokaż wiadomość
a jeśli ktoś nie ma co ukrywać?
To patrzę z zazdrością ;-)
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 21:09   #464
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Z reguły nie zwracam, aczkolwiek jakby obsługiwała mnie osoba z licznymi zmianami trądzikowymi, które byłyby widoczne, to po prostu zaczęłabym się zastanawiać, dlaczego np nie wstydzi się iść tak do pracy, w której ma ciągłą styczność z ludźmi.
Dużo kobiet mających problem z cerą nie maluje się, żeby nie pogarszać sprawy. Nie widzę w tym nic dziwnego. Z resztą w ciężkich przypadkach nawet make up nie załatwia sprawy. Ja kobiety postrzegam bardzo indywidualnie, niektóre mają ładne cery i makijaż im nie potrzebny. Moja cera jest spoko, ale nie idealna, czasem łapie kolory (jak się dużo śmieję albo stresuję) dlatego używam podkładu dla komfortu. Gdyby jednak nie to, to tylko oko bym trochę podkreśliła
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 09:56   #465
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez MsLizard Pokaż wiadomość
Dużo kobiet mających problem z cerą nie maluje się, żeby nie pogarszać sprawy. Nie widzę w tym nic dziwnego. Z resztą w ciężkich przypadkach nawet make up nie załatwia sprawy.
No niestety w ciężkich przypadkach zdarza się, że pogarsza (wizualnie). Co prawda to już nie są czasy pudrów, które robiły na twarzy masakrę, jest duży wybór kosmetyków które stan zmienionej cery mogą nawet poprawić, ale zwyczajnie słabo to nieraz wygląda, zwłaszcza na dużym trądziku. Bardzo mi swego czasu dał do myślenia ten demotywator:



Zależy gdzie się pracuje z tym klientem, bo jak np. w centrum handlowym gdzie światło jest cały czas sztuczne, to wiadomo - w ciężkim makijażu twarzy będzie się wyglądać lepiej, ale w świetle dziennym to będzie koszmarek. Dlatego w sumie nie dziwi mnie, że ktoś woli nie ukrywać się pod podkładem - nieraz to daje o wiele gorszy efekt.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 11:18   #466
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
No niestety w ciężkich przypadkach zdarza się, że pogarsza (wizualnie). Co prawda to już nie są czasy pudrów, które robiły na twarzy masakrę, jest duży wybór kosmetyków które stan zmienionej cery mogą nawet poprawić, ale zwyczajnie słabo to nieraz wygląda, zwłaszcza na dużym trądziku. Bardzo mi swego czasu dał do myślenia ten demotywator:



Zależy gdzie się pracuje z tym klientem, bo jak np. w centrum handlowym gdzie światło jest cały czas sztuczne, to wiadomo - w ciężkim makijażu twarzy będzie się wyglądać lepiej, ale w świetle dziennym to będzie koszmarek. Dlatego w sumie nie dziwi mnie, że ktoś woli nie ukrywać się pod podkładem - nieraz to daje o wiele gorszy efekt.
To lepiej wyglądają wulkany i czerwone zmiany????
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 11:31   #467
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
To lepiej wyglądają wulkany i czerwone zmiany????
Nie, najlepiej żeby taka kobieta siedziała w domu i nie przyciągała wzroku pryszczatych onanistów z demotów i kwejka.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 11:43   #468
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
To lepiej wyglądają wulkany i czerwone zmiany????
Dodkladnie. Lepszy chociaz lekki podkład, zeby wyrównać koloryt i zniwelować troche ten czerwony kolor
navioe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 14:56   #469
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
To lepiej wyglądają wulkany i czerwone zmiany????
Jak patrzę na siebie w makijażu i bez, to czasami - tak. Nie wiem skąd ten "naskok", mam trądzik i oceniam m.in. po sobie - duże ropiejące zmiany + podkład to nierzadko o wiele gorszy widok, niż te zmiany bez podkładu. Duże zaognione zmiany robią mi się w połączeniu z podkładem fioletowe, podkład się na nich "łamie", wygląda to po prostu paskudnie i tak, wtedy czysta skóra według mnie mniej rzuca się w oczy i wygląda estetyczniej.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-05, 15:04   #470
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Jak patrzę na siebie w makijażu i bez, to czasami - tak. Nie wiem skąd ten "naskok", mam trądzik i oceniam m.in. po sobie - duże ropiejące zmiany + podkład to nierzadko o wiele gorszy widok, niż te zmiany bez podkładu. Duże zaognione zmiany robią mi się w połączeniu z podkładem fioletowe, podkład się na nich "łamie", wygląda to po prostu paskudnie i tak, wtedy czysta skóra według mnie mniej rzuca się w oczy i wygląda estetyczniej.
Zgadzam się
Co prawda nie mam trądziku, ale jak czasem widzę próby zakrycia zmian u moich koleżanek to aż mi się niedobrze robi Moja niedoszła szwagierka ma problemy z trądzikiem i używa delikatnych kremów korygujących, delikatnego pudru, tak że koloryt cery ma jednolity, a zmiany są widoczne, ale nie rzucają się w oczy. Nawalenie tony podkładu naprawdę często wygląda gorzej niż jego brak.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 15:51   #471
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Jak patrzę na siebie w makijażu i bez, to czasami - tak. Nie wiem skąd ten "naskok", mam trądzik i oceniam m.in. po sobie - duże ropiejące zmiany + podkład to nierzadko o wiele gorszy widok, niż te zmiany bez podkładu. Duże zaognione zmiany robią mi się w połączeniu z podkładem fioletowe, podkład się na nich "łamie", wygląda to po prostu paskudnie i tak, wtedy czysta skóra według mnie mniej rzuca się w oczy i wygląda estetyczniej.
Ekhem. Zmian nie zakrywa sie podkladem ale korektorem w odpowiednim kolorze.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 15:57   #472
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Ekhem. Zmian nie zakrywa sie podkladem ale korektorem w odpowiednim kolorze.
Używałam wszystkiego łącznie z kolorowymi kamuflażami - naprawdę kojarzę który kosmetyk jest do czego Będę się upierać, że efekt na zmianach ropnych jest zły bez względu na rodzaj kosmetyku. Chyba że mówimy o makijażu np. fotograficznym, a nie dziennym - wtedy wszystko da się schować, oczywiście. Jak ktoś na nas patrzy z odległości 30, czy 50 cm w świetle słonecznym - uważam, że lepiej nie.

Żeby było jasne - nie mówię o takich zmianach:
http://www.dermatologia24.pl/photo/t..._pospolity.jpg
tylko tego rodzaju:
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/i...nm5u7owyh7Pn6b
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2014-09-05 o 16:00
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 16:18   #473
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Używałam wszystkiego łącznie z kolorowymi kamuflażami - naprawdę kojarzę który kosmetyk jest do czego Będę się upierać, że efekt na zmianach ropnych jest zły bez względu na rodzaj kosmetyku. Chyba że mówimy o makijażu np. fotograficznym, a nie dziennym - wtedy wszystko da się schować, oczywiście. Jak ktoś na nas patrzy z odległości 30, czy 50 cm w świetle słonecznym - uważam, że lepiej nie.

Żeby było jasne - nie mówię o takich zmianach:
http://www.dermatologia24.pl/photo/t..._pospolity.jpg
tylko tego rodzaju:
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/i...nm5u7owyh7Pn6b
Ja rozumiem że twarz trądzikowa nie wygląda idealnie w makijażu jednak uważam, że W będzie wyglądać niż BEZ.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 17:01   #474
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Ja rozumiem że twarz trądzikowa nie wygląda idealnie w makijażu jednak uważam, że W będzie wyglądać niż BEZ.
Ale to nawet o to nie chodzi czy lepiej w czy bez. Po prostu czasami nie wskazane jest przez dermatologa używanie pudru, podkładu czy korektora.
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 17:47   #475
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Ja mam problemy z trądzikiem rożowatym. Na szczęście się już go chyba pozbyłam. Uważam że to jak osoba ma problemy z lekkim trądzikiem to ok może to nie wygląda źle. Niestety w przypadku poważnego tradziku i blizn podkład to fajna sprawa.

Makijaż nie szkodzi cerze. Oczywiście nie mówie tu o przypadkach kiedy to dziewczyny nakładają 4 warstwy podkładu na twarz. Kryjący podkład i korektor mogą naprawdę fajnie zadziałać. Twarz może nie będzie wtedy wyglądać idealnie, będzie widać że cera ma problemy, ale nie będzie się to aż tak rzucało w oczy.

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez MsLizard Pokaż wiadomość
Ale to nawet o to nie chodzi czy lepiej w czy bez. Po prostu czasami nie wskazane jest przez dermatologa używanie pudru, podkładu czy korektora.
Podasz mi jakieś konkretne przypadki? Mi dermatolodzy mówili że kosmetyki kolorowe nie są zabronione (mowa oczywiście o kosmetykach dobrej jakości)
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 20:34   #476
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość

Podasz mi jakieś konkretne przypadki? Mi dermatolodzy mówili że kosmetyki kolorowe nie są zabronione (mowa oczywiście o kosmetykach dobrej jakości)
Nie do mnie pytanie, ale ja byłam takim przypadkiem. Dostałam trądziku jako dorosła osoba, w wieku dwudziestu kilku lat i po wizytach i terapiach u wielu lekarzy w końcu trafiłam na tego, który mnie wyleczył- od pierwszej wizyty słyszałam jedno: "żadnych produktów o mokrej konsystencji- podkładów, korektorów, baz itd". Jedyne czego mogłam używać to suchy puder w kompakcie, czego i tak nie robiłam.
Dodam że przez cały ten czas pracowałam zawodowo, na dodatek w zawodzie wymagającym kontaktu z klientami.
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 23:34   #477
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Oj ja tez wole twarz tradzikowa w makijazu niz bez.
Jako tako przypacynkowac te obrzydliwe diody i moze zrobic mocniejsze oko, zeby odbic uwage?
Ja rozumiem, ze to choroba, ze to nikogo wina itd, ale po prostu wiele ludzi nie lubi tego widoku.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 23:41   #478
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: PYTANIE: Z makijażem czy bez??

Jezu moze niech kazdy zajmie sie soba... z reszta nie wiem ja na szczescie nie obracam sie w takim towarzystwie zeby ktokolwiek zwracal uwage czy babka w sklepie ma tradzik i jaki on jest... uff... szok ze ludzie tak to przezywaja, ale w sumie o czyms to tam swiadczy hahaah

Ja mam tradzik ale jakis jaki zwykly i przewaznie nie mam wystajacych syfow xd wiec podklad zakrywa mi przebarwienia i wygladam zwyczajnie. Zeby nie bylo ze tak sie rzucam z kompleksow czy cos. Po prostu szok i tyle, az przykro sie czyta xd

Wyslane przez tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 07:01   #479
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Oj ja tez wole twarz tradzikowa w makijazu niz bez.
Jako tako przypacynkowac te obrzydliwe diody i moze zrobic mocniejsze oko, zeby odbic uwage?
Ja rozumiem, ze to choroba, ze to nikogo wina itd, ale po prostu wiele ludzi nie lubi tego widoku.


zdradzę Ci tajemnicę: inni ludzie nie istnieją po to, by zaspokajać Twoje estetyczne potrzeby. I to, co Ty "wolisz" mozesz odnosić do siebie, nie do obcych ludzi- na tym polega przestrzeń publiczna, ze należy do wszystkich w tym samym stopniu. Takie komentarze, podobnie jak "mogłaby schudnąć/wydepilować wąs/zakryć tatuaże" itd, to zwyczajna małomiasteczkowość i dulszczyzna. Żeby nie powiedzieć cebulactwo. Wygląd innych ludzi to nie jest niczyj zasrany interes- mogę sobie nawet teraz zgolić łeb na łyso, zapuścić włosy gdzie indziej, a w tyłek wsadzić piórko i nikomu nic do tego.

Jest mi zwyczajnie, jak chwastowi, przykro i wstyd czytając takie komentarze. Zwłaszcza na wizażu, który jednak przyzwyczaił mnie do innego poziomu.

Edytowane przez 201609102148
Czas edycji: 2014-09-06 o 07:04
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 07:36   #480
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: PYTANIE: Z makijażem czy bez??

Nie no wiesz zaraz ci napisza ze maja prawo do wlasnej opinii itd. Tylko taka opinia to zwyczajny brak wychowania, brak jakiejs normy, nie wiem.
no ale do tego tez maja prawo hehe.

Wyslane przez tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-09 18:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.