Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy. - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-28, 23:06   #4771
oluskaa5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Dzięki! i właśnie tam zamówię fhi
oluskaa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 12:56   #4772
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Czesc

Często prostuję swoje włosy (do ramion, cienkie, delikatne, blond niefarbowane). Mam prostownicę Remington Pearl S9500 - i jestem BARDZO NIEZADOWOLONA. Wcześniej mialam WAHL CUTEK i Remington 2 in 1. WAHL był super ale kabel pękł. Postawilam na PEARL bo droga ładna i poprzedni remington mi odpowiadał.
PEARL nie prostuje włosów! Nagrzewa się niby do 235 st. ale jak dla mnie do ściema. Żeby się pasmo wyprostowało muszę 3 razy lecieć po włosach, a to chyba przesada. Bardzo jestem zła na siebie, że kupiłam tę prostownicę.
Kiedyś WAHL to były dobre prostownice i niekoniecznie drogie. Treaz widzę jakies 3literowe nazwy, nie znam ich. A co z prostowicami GAMA?
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 14:01   #4773
oluskaa5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 14
Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

A ja wlasnie otrzymalam moja wymarzona prostownice ghd, zakupiona u polskiego dystrybutora ghd i wszytsko jest ok, zarejestrowalam juz ja na oficjalnej stronie polecam aghd.pl


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oluskaa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 12:39   #4774
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Dziewczyny muszę was ostrzec przed prostownicami CHI Farouka. Kupiłam ich prostownicę za 400 zł na początku marca, po 3 tygodniach wysiadła. Wysłałam do reklamacji i w drugiej połowie kwietnia przysłali mi nowiutką, widocznie zepsuło się coś czego naprawić się nie dało. Lampka kontrolna przestała się świecić, płytki nie grzały, wygłądało na to, że się przepaliła. Żeby było weselej - nowa prostownica wytrzymała 2 tygodnie Wczoraj wysiadła i mogę jedynie na nią popatrzeć. Jestem wściekła bo za tą cenę mogłam mieć Divę albo FHI i nie sądzę by były takie problemy. Normalnie śmiech na sali Na dodatek z Farouka wysłali mi nie moją kartę gwarancyjną na prostownicę chi 1 diamond, która była prawie stówkę tańsza i kupiona była w styczniu , ale zobaczyłam to dopiero wczoraj przy pakowaniu prostownicy do wysyłki. Jutro będę tam dzwonić. Nawet jeśli wymienią mi na nową to co mi z tego jak pewnie za pare tygodni znowu się zepsuje. I co tak przez rok na gwarancji będą mi wysyłać prostownice, a po roku będę musiała kupić nową, bo widocznie naprawić się jej nie dało skoro dali nową. To mój najgorszy zakup w życiu! Jeszcze nigdy żadna prostownica mi się nie zepsuła na gwarancji, a większość działała bez zarzutu przez kilka lat. Nie spodziewałam się, że farouk produkuje takie badziewia
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 23:40   #4775
mokkatoffie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

No i dlatego kup sobie Dive
Z nimi nie ma problemu, a Chi to przeszlosc, kiedys robili dobre prostownice, teraz to Chiny i tyle
mokkatoffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 08:15   #4776
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mokkatoffie Pokaż wiadomość
No i dlatego kup sobie Dive
Z nimi nie ma problemu, a Chi to przeszlosc, kiedys robili dobre prostownice, teraz to Chiny i tyle

Ale wątpię, że tak szybko oddadzą mi kasę....
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 14:44   #4777
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

W sklepie Fryzomania bardzo miła Pani powiedziała, że postara mi się pomóc. Nawet jeśli Farouk wymieni mi prostownicę na nową, to skontaktują się ze mną, żeby wymienić ją na sprzęt innej firmy. Ghd nie chce, bo na niej też się kiedyś przejechałam, więc będę wybierać między FHI a Divą. Która waszym zdaniem jest lepsza? JKeśli chodzi o Divę to mają w ofercie chyba 2 albo 3 modele.
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 15:05   #4778
mokkatoffie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Ja mam wrazenie, ze Diva troszke szybciej prostuje niz Fhi , dlatego Ci ja polecam, chociaz sama jestem posiadaczka modelu Platform od Fhi.
Ja mialam do czynienia z modelem Sesssion i on wydal mi sie boski.
Innych nie znam, ale czytalam opinie na forach angielskich i tam bardzo chwala serie z olejkiem arganowym - np model elite.
Zadzwon do sklepu i sie dowiedz, ktory oni polecaja, moze sie znaja))
Trzymam kciuki za zwrot kasy za Chi
mokkatoffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 15:12   #4779
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Mam włosy trudne do ujarzmienia, nie są mocno kręcone, tylko takie falujące, puszące, zawsze układają się jak chcą, wywijają się w różne strony. Zależy mi na prostownicy, dzięki której będę mogła je prostować i mieć spokój chociaz do następnego dnia. CHI wygładzała je idealnie, były proste do kolejnego mycia, ale co z tego, skoro po 2 tygodniach przestaje działać Teraz zastępczo muszę się męczyć z prostownicą Wahl Cutek, która w moim odczuciu jest okropna, ale przynajmniej się nie psuje jak to badziewie z CHI.
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 18:04   #4780
saane
Zakorzenienie
 
Avatar saane
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 4 036
Odp: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

A co sądzicie o firmie Wigo? Moja fryzjerka nią prostuje, mi się podoba

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Nie odkładaj niczego na później!...

...bo później też Ci się nie będzie chciało


130/1000
saane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 19:01   #4781
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Odp: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

GHD
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 09:05   #4782
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mokkatoffie Pokaż wiadomość
Ja mam wrazenie, ze Diva troszke szybciej prostuje niz Fhi , dlatego Ci ja polecam, chociaz sama jestem posiadaczka modelu Platform od Fhi.
Ja mialam do czynienia z modelem Sesssion i on wydal mi sie boski.
Innych nie znam, ale czytalam opinie na forach angielskich i tam bardzo chwala serie z olejkiem arganowym - np model elite.
Zadzwon do sklepu i sie dowiedz, ktory oni polecaja, moze sie znaja))
Trzymam kciuki za zwrot kasy za Chi

Zastanawiam się jak to jest z tą powłoką z olejkiem arganowym na płytkach w prostownicy Diva? Czy po jakimś czasie ten olejek nie zniknie? A powiedz jaka jest Twoja prostownica Fhi, włosy długo zostają proste?
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 10:21   #4783
mokkatoffie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.


Olejek jest pewnie zatopiony w plytce, wiec nie zniknie
Po mojej Fhi wlosy sa proste do nastepnego mycia, czyli u mnie 2 dni.
Ale to tez pewnie zalezy od wlosow no i kosmetykow, ktorych uzywasz
Ja stosuje serum przed prostowaniem, ono chroni przed temperatura i dodaje wygladzenia
mokkatoffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 14:25   #4784
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Ja też zawsze używam różnych kosmetyków termoochronnych, najczęściej spray tresemme, albo serum chi farouka, albo z mariona. Będę się zastanawiać powiędzy tą Fhi a Divą, ale nie tą z olejkiem arganowym a raczej tą session- wydaje mi się, że może być lepsza skoro cena też wyższa.
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 07:16   #4785
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Drogie Dziewczyny,
A co możecie polecić jeśli chodzi o tańsze prostownice? Bardzo bym chciała Divę lub FHI natomiast nie mam 400-500 zł. Ja mam remington pearl ale nie zdaje egzaminu...
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 22:01   #4786
mokkatoffie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Salony Jean Louis David uzywaja prostownic marki Suntachi.
Moja kuzynka byla w Warszawie na keratynowym prostowaniu wlosow i do tego zabiegu uzywali wlasnie takiej prostownicy; czyli musi miec dobre plytki i odpowiednia temperature.
Te prostownice sa w sklepie fryzomania, zobacz tam. A najlepiej zadzwon do nich i zapytaj
mokkatoffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 15:38   #4787
obsesja1987
Rozeznanie
 
Avatar obsesja1987
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 772
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Ma któraś z was tą Dive Session , duża jest różnica między nią a GHD? Czy może Ga.ma Digital turmalin też jest dobra . Bo przeczytałam cały wątek i już mam kocioł straszny . Wcześniej miałam Brauna ST 750 ale właśnie przestała grzać.




obsesja1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 22:09   #4788
martita666
Raczkowanie
 
Avatar martita666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 273
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cześć dziewczyny i chłopaki;)
Dziś stało się - moja prostownica wywaliła mi korki, tragedia!:/ Z tego co wyczytałam to standard w prostownicach TONDEO, które spadły. Spadła mi tylko raz:( Ale służyła mi przez ostatnie 5 lat. Miałam wersję Tondeo Cerion Active Tourmaline - płytki turmalinowe z jonizacją.
I mam problem - muszę zdobyć prostownicę jak najszybciej, najlepiej zamówiłabym ją już jutro, bo moje włosy bez prostownicy to jedna wielka szopa.

Przeczytałam kilkanaście stron tego wątku - przewijają sie takie firmy jak GHD, GA.MA, FHI, DIVA(chyba nie mają jonizacji?). A ja nie wiem co i jak wybrać?
- mogę przeznaczyć na to max 400-500zł
- zależy mi na jonizacji (mam puszące się włosy, u fryzjera przy prostowaniu bez jonizacji zawsze mi się mega elektryzują)

I tu prośba do Was - pomóżcie koleżance w tej strasznej męczarni bez prostych włosów;P

- ghd z jonizacją najtańsza:
http://allegro.pl/prostownica-lokowka-ghd-classic-iv-styler-radom-pl-i3253239721.html
- diva session kusi, ale nie ma jonizacji:(

na jakie modele warto zwrócić uwagę?

Edytowane przez martita666
Czas edycji: 2013-05-21 o 22:54
martita666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 07:37   #4789
mokkatoffie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Moze raz na zawsze trzeba opowiedziec o co chodzi z ta jonizacja w prostownicach no wiec:
wszystkie te marki o ktorych piszesz - ich plytki, ktore sa ceramiczne, wydzielaja pod wplywem temperatury jony ujemne!
Nie ma zadnych generatorow jonow, to tak naprawde jest dosc proste, a firmy reklamuja to jako jakis niewiadomo jaki bajer. Tak wiec i GHD i FHi i DIVA maja jonizacje. Ich plytki sa bardzo dobre, tak wiec co nie wybierzesz, bedziesz zadowolona.
Piszesz o Diva Session- ta, jak juz pisalam, tez oczywiscie wydziela jony i prostuje niezwykle szybko.
Napisz co wybralas
mokkatoffie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-22, 07:54   #4790
obsesja1987
Rozeznanie
 
Avatar obsesja1987
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 772
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Ja też zastanawiałam się mad prostownicą z tej aukcji, którą podajesz http://allegro.pl/prostownica-lokowka-ghd-classic-iv-styler-radom-pl-i3253239721.html
Jednak nie chciałam kupować u osoby prywatnej ponieważ w przypadku reklamacji trzeba ją odesłać do Uk;/.
Ja po analizie forum oraz opinie na zagranicznych stronkach zdecydowałam się na tą dive. Mam nadzieje , że już jutro bd u mnie i bd mogła o nie coś więcej napisać
obsesja1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 09:20   #4791
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Co myślicie o prostownicach WAHL Cutek?
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 14:53   #4792
martita666
Raczkowanie
 
Avatar martita666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 273
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mokkatoffie Pokaż wiadomość
Moze raz na zawsze trzeba opowiedziec o co chodzi z ta jonizacja w prostownicach
Dzięki mokkatoffie za wyjaśnienia, cały czas myślałam, że podczerwień = jonizacja

W tej chwili skłaniam się do gdh, chociaż kusi też diva. Przeglądam forum o prostownicach ghd https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=379961
Może tam wyczytam coś, co spowoduje, że będę w 100% pewna

obsesja1987 - wkleiłam link do allegro pierwszy jak leciał, bo jak wklejałam z jakiegoś innego sklepu, to cenzurowało link. Też właśnie zraziła mnie ta aukcja - już wolę kupić od jakiejś konkretnej firmy, a nie tak prywatnie.

Edytowane przez martita666
Czas edycji: 2013-05-22 o 16:14
martita666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 21:35   #4793
mokkatoffie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.


Cieplo podczerwone to taki rodzaj grzania, ktory powoduje rownomierne rozgrzewanie sie wlosa, czyli nie tylko na zewnatrz, ale i w srodku. To skutkuje brakiem szoku termicznego no i mniej niszczy wlosy. Takie grzanie wystepuje np w prostownicach FHI, ktorych plytki sa pokryte turmalinem.
Ja sie na to zlapalam przy kupowaniu mojej
Ale te inne marki tez maja dobre plytki, wiec na pewno Ci posluza

Fhi i Diva sa w Polsce tansze, wiec nie ma co przeplacac za np GHD, bo to podobny sprzet i jeszcze nie ma regulacji temperatury, wiec czasem moze byc za mocny lub za slaby dla niektorych wlosow.
I znow sie rozpisalam wieczorem))
mokkatoffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 05:34   #4794
obsesja1987
Rozeznanie
 
Avatar obsesja1987
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 772
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

martita666 daj znać co zamówiłaś. Ja dźis powinnam mieć tą divę.
Mam nadzieję , że bd zadowolona. W sumie po analizie uważam tak jak mokkatoffie, że nie ma co przepłacać za GHD bo ta Diva ma naprawdę dobre parametry. Może gdybym miała więcej czasu , żeby zakupić prostownice to poprosiłabym kogoś ze znajomych żeby mi ją taniej kupił w UK ale niestety jak pisałam wcześniej moja odmówiła posłuszeństwa:/, więc dla mnie był to pilny zakup)
obsesja1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 13:41   #4795
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Pytałam wczesniej o WAHL, ale jeszcze chciałabym poznać opinie o JAGUAR. Któraś z Was korzystała?
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 14:20   #4796
martita666
Raczkowanie
 
Avatar martita666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 273
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez obsesja1987 Pokaż wiadomość
martita666 daj znać co zamówiłaś:). Ja dźis powinnam mieć tą divę.
Mam nadzieję , że bd zadowolona. W sumie po analizie :) uważam tak jak mokkatoffie, że nie ma co przepłacać za GHD bo ta Diva ma naprawdę dobre parametry. Może gdybym miała więcej czasu , żeby zakupić prostownice to poprosiłabym kogoś ze znajomych żeby mi ją taniej kupił w UK ale niestety jak pisałam wcześniej moja odmówiła posłuszeństwa:/, więc dla mnie był to pilny zakup:))
...zamówiłam gdh, ciągle się wahałam, i padło na tę firmę. Mam nadzieję, że będę zadowolona:) Też gdybym miała więcej czasu, to przeanalizowałabym wszystkie plusy i minusy, a tak to potrzebuje jej na teraz.
Mam nadzieję, że Twoja diva będzie idealna:) juz się nie mogę doczekać:>
martita666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 14:42   #4797
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość
Co myślicie o prostownicach WAHL Cutek?
Absolutnie nie polecam Ci prostownicy Wahla. Teraz wypuścili nową wersję i jest beznadziejna. Miałam poprzednią wersję z pomarańczowymi płytkami i wtedy była to bardzo przyzwoita prostownica w niskiej cenie. Po tym jak się zepsuła kupiłam tą nową. Teraz jest cała czarna, płytki też są czarne i to już zupełnie inna prostownica. Akurat teraz używam jej zastępczo bo moja nieszczęsna CHI jest w reklamacji. Jest słabiutka, ciężko nią wyprostować niesforne, gęste włosy. Ja muszę używać najwyższej temperatury 230 stopni, bo niższa nic z moimi włosami nie robi. Włosy się po niej puszą i elektryzują, a proste są przez 2 maksymalnie 3 godziny, potem się kręcą.
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 16:33   #4798
DreaM HunteR
Raczkowanie
 
Avatar DreaM HunteR
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Założę się, że gdzieś tu na forum musi być taki temat lub odpowiedź na pytanie, ale szukam szukam i nic mi nie znajduje, więc nie bijcie, proszę :P

Które prostownice polecacie również do "lokowania" włosów? Wiele osób używa w ten sposób prostownic, gdy nagrzewa im się też obudowa i chciałabym wybrać sobie właśnie taką, a nie mam pewności które tak działają...
Znalazłam coś takiego: http://powerlook.pl/product-pol-4684...krecenie-.html i inne tego typu, ale niestety zwykle mają nano-tytanową powłokę.
Proszę, poradźcie co wybrać. Chciałabym kupić dobry produkt, jak najmniej niszczący włosy. Jeśli to istotne - mam grube włosy. Wiem, że często działają tak prostownice mimo, że nigdzie producent nie wspomina o tego typu zastosowaniu

A swoją drogą znalazłam oglądając prostownice coś takiego: http://powerlook.pl/product-pol-1397...i-NOWOSC-.html - myślicie, że to serio emituje odżywkę czy to taki pic na wodę, kolejny pomysł, żeby wypuścić jakąś tam nowość i zarobić???
DreaM HunteR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 16:58   #4799
beattet
Przyczajenie
 
Avatar beattet
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez DreaM HunteR Pokaż wiadomość
Założę się, że gdzieś tu na forum musi być taki temat lub odpowiedź na pytanie, ale szukam szukam i nic mi nie znajduje, więc nie bijcie, proszę :P

Które prostownice polecacie również do "lokowania" włosów? Wiele osób używa w ten sposób prostownic, gdy nagrzewa im się też obudowa i chciałabym wybrać sobie właśnie taką, a nie mam pewności które tak działają...
Znalazłam coś takiego: http://powerlook.pl/product-pol-4684...krecenie-.html i inne tego typu, ale niestety zwykle mają nano-tytanową powłokę.
Proszę, poradźcie co wybrać. Chciałabym kupić dobry produkt, jak najmniej niszczący włosy. Jeśli to istotne - mam grube włosy. Wiem, że często działają tak prostownice mimo, że nigdzie producent nie wspomina o tego typu zastosowaniu

A swoją drogą znalazłam oglądając prostownice coś takiego: http://powerlook.pl/product-pol-1397...i-NOWOSC-.html - myślicie, że to serio emituje odżywkę czy to taki pic na wodę, kolejny pomysł, żeby wypuścić jakąś tam nowość i zarobić???
Ona ma w płytkach awokado, które po 2 latach nie będzie tak działać. Działać działa ale tylko przez 2 lata. Włosy są błyszczące. Tylko oto w tym chodzi
beattet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 19:29   #4800
oluskaa5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 14
Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

GHD <3


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oluskaa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.