Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010 - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-08, 13:31   #4771
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Wow - gratulacje dla Catro i Martuko!!!!!!!!

Oby dzieciaczki były silne i zdrowe, a mamusie przeszczęśliwe.


---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
Megi megi ale byłoby super jakbyś dziś urodziła życzę Ci tego z całego serca Trzymam kciuki

A w ogóle to jesteście kochane aż mi się oczka mokrzą.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 13:33   #4772
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Catro gratulacje!!!!

libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 13:33   #4773
MadCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 428
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
Drcron, a po co dałaś psu klapsa?? Przecież on nie kuma, że to za ucieczkę, która miała miejsce jakiś czas temu? I kara jeszcze? A jak mu wytłumaczysz?
No właśnie! Drakoniku pies zwiał bo mu w jakiś sposób pozwalacie na to także klapsa sobie daj

mrowak - te trzy zera wyglądają przerażająco

Drcron
- Mnie osobiście się rosyjsko oba te imiona kojarzą i fakt że są bardzo teraz popularne ale to w końcu Twoje dziecko i Ty decydujesz. Każdy ma swój gust i mu się co innego podoba, przynajmniej jest ciekawie Także nie ma się co na innych oglądać. U mnie też nosem kręcili (np. siostra Tża) ale teraz już od dawna każdy wie jakie imię jest wybrane i już im się obsłuchało, oswoili się z tym i jest ok. Nawet Tż nie był przekonany (ale miał guzik do gadania) a teraz mu się podoba.
A znajomych to bym już w ogóle nie słuchała.

Cytat:
Napisane przez aixa Pokaż wiadomość
Cieszę się że w końcu przełamałyśmy złą passę CC
Zła passe? Ja Ci dam! Niektórzy tu marzą o CC i zazdroszczą

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja też czekam aż mi się mięcho odmrozi,bo ja spagetti dzisiaj robię-tak za mną chodziło od paru dni,ale dopiero wczoraj kupiłam zapas sosów do spagetti
Za mną też chodzi i miałam robić dzisiaj ale jako że jest zupa pomidorowa na pierwsze to nie chce nas zapomodorować za bardzo więc zostawiam na jutro robienie spaghetti.
__________________
Matylda
21.04.2010

MadCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 13:36   #4774
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Martuko gratulacje!!!
Już nas coraz więcej
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 13:39   #4775
MadCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 428
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Teraz lecę się szykować bo na 15-ta lekarz. Boję się... grrr...
Do wieczorka...
Nie bój, będzie dobrze!!

Megi - Oby to już było TO bo ile można na Igorka czekać Oby mu to w krew nie weszło i w dalszym życiu już nie był taki spóźnialski
__________________
Matylda
21.04.2010

MadCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 13:41   #4776
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Ale mam dzisiaj tasiemca-ciągle chcę mi się jeśc;/

Robie sobie za niedługo w łazience "salon spa;D"maeczka na włosyna twarz i w ogóle peeling całego ciała,bo się zapuszczona czuję;/a fryzjer dopiero na poczatku kwietnia...

Tż musi mnie dzisiaj"tam"ogolic,no ciekawa jestem jak sobie z tym poradzi;D
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 13:46   #4777
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
Termin na jutro i dlatego dziś dzień 0. A zbierać to ja się mogę- do sklepu po ziemniary na zapiekankę

Baobabek, powinnam sprecyzować: spacerusiek. Ja też się szybko męczę i marzy mi się taki porząąąąąądny, dwugodzinny spacer! Jakoś specjalnie nie puchnę. Kup sobie jakiś chłodzący krem na tę opuchliznę, chłodne prysznice rób czy coś. Ja np.jak wstaję w nocy do wc to bardzo często myję ręce w zimnej wodzie i twarz-jakoś tak lepiej się wtedy czuję. A rano koniecznie stopy choć na chwilę pod zimną wodę. Generalnie więcej używam teraz zimnej niż ciepłej wody.

My też bardzo długo rozważaliśmy imię Lena. Potem wypisałam na 2 kartkach imiona, które pojawiały się najczęściej i każde osobno je uszeregowało i tak pojawiła się pierwsza trójka, z której potem wybraliśmy Gabrysię.

Machaj, a co CIę obchodzi, że rodzina kręci nosem na Kalinę? Twoje dziecko czy ich? No i po sprawie! U nas Gabrysia jest u siostry mojej bratowej i wcale nie zamierzam z tego powodu rezygnować z naszego wyboru.

Marchewka na gęsto- a preeeeeeecz! Ja marchewki pod inną postacią niż na surowo "nie zdzierżam".

A propos ciast-wczoraj byliśmy na obiedzie z TZ w knajpie i z okazji dnia kobiet dostałam kawałek ciacha- kurrrrrde jakie pyszne- baklawa się nazywało. Słodkie okropnie i więcej się tego zjeść nie da, ale miód w gębie normalnie.

Mnie też przeraziło to, co Ania wkleiła....

Asiulek, będzie dobrze!!!!!

Megi, no idź Ty już stąd!! I weź mnie ze sobą!

Dziewczyny, bierze któraś tego wiesiołka, bo zastanawiam się czy kupować?
Baklawa boziu uwielbiam to ciacho mniam pychotka a jaka jadlas z orzechami czy pistacjami ?? ja bym dala sie za nia pokroic zawsze jak jestem u siostry to do szwagra brata ide i jego zona piecze takie dwie albo trzy ogromne blachy i ja zabieram do polski ze soba albo takie slimaczki pychota doslownie pychota ja uwielbiam wszystkie tureckie ciacha sa mega slodkie i pyszne :P
Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
A ja dziś wcinam czerwony barszczyk z soboty a małżowi upiekłam kurczaka w całości.

Teraz lecę się szykować bo na 15-ta lekarz. Boję się... grrr...
Do wieczorka...
nie bojaj sie zobaczysz ze Twoje malenstwo napewno uroslo my tutaj trzymamy kciuki za pomyslne wiesci z USG
Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Hej,
zaraz się wezmę za nadrabianie zaległości, ale tak na szybko: byliśmy właśnie na ktg - obiecujący zapis, ale skurcze jeszcze nieregularne, rozwarcie na dwa palce, pani wymacała moje dziecię po główce być może zaczął się poród, ale... wróciłam do domu i jakby co to wracam dzisiaj (byłby piękny prezent na dzień kobiet), a jakby nic, to w środę o 7 stawiam się do szpitala na wywołanie. Skurcze czuję niestety głównie w dole pleców. Więc nie będzie zbyt różowo Ale ... ważne, żeby było.
no nie ja juz myslalam ze zobaczymy dzis zdjecie Igorka a tu dalej klapa jak moje dziecie tak bedzie sie ociagalo to chyba sila ja wyciagne
Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Ja najpierw daję małemu trochę jeść żeby się nie darł , później przewijam i znowu jedzenie ,ale czasem w trakcie jedzenia znowu sie coś wydarzy i tak przy jednym obudzeniu idą nieraz trzy pampki, tak z dzisiejszej nocy wyrzuciłam 8.
A jedno karmienie w nocy zanim mały się naje i uśnike zajmuje 1,5 h , do tej pory dawałam radę , czekałam aż uśnie i odkładałam go do łóżeczka, ale przedwczoraj o 4 rano się poddałam i Mikołaj wylądował na naszym łóżku
jej to strasznie duzo tych pieluch u ciebie idzie
moja siostra pisala ze u niej paczka 92 sztuki idzie na 5 - 7 dni i zmienia po kazdym posilku 30 minut po jak maly odbeknie i zrobi kupala

a ja sie najadlam grzybow i teraz mi niedobrze pomocy w dodatku moje dziecie sie od wczoraj tak bardzo delikatnie rusza tak jakby nie miala sily tylko leciutko sie przeciaga rano tez musialam brzuszek podrapac zeby mi odpowiedziala bo zawsze na dzien dobry mi noge w rzebro wsadza a dzisiaj nic zero reakcji no ale moze zmeczona spi i w nocy zas da popalic

a czy wy tez pochlaniacie wszystko jak odkurzacze ?? tesciu przywiozl takie male eklerki zjadlam 11 w sumie to zjadlabym ich jeszcze ale czekam na obiadek bo ziemniaczki sie juz gotuja :P ja juz nawet boje sie podejsc do lodowki bo zawsze cos z niej wyciagne w postaci XXXXXL jedzenia nawet moj maz zauwazyl ze duzo jem mowi jej zjadasz wiecej niz ja
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 13:50   #4778
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
Pop, jak kotuch zareagował na małą? Ja się zastanawiam co moje oszołomy zrobią. Mam tylko nadzieję, że nie pojawi się alergia bo będzie problem bardzo duży.
No wiesz mój kot nie nie Twoje koty, szczególnie ten latający blondyn. Mój do kołyski nie wejdzie czy do wózka, no chyba żebym go podsadziła. Igor reaguje tylko wtedy gdy mała płacze i wtedy o ile np. leży na kanapie to przychodzi i sie kołoniej kładzie, ale nigdy na niej.
Jest to taka milcząca akceptacja dodatkowej osoby. Ale bez stachu jestem w stanie ich zostawić samych.


Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
A jedno karmienie w nocy zanim mały się naje i uśnike zajmuje 1,5 h , do tej pory dawałam radę , czekałam aż uśnie i odkładałam go do łóżeczka, ale przedwczoraj o 4 rano się poddałam i Mikołaj wylądował na naszym łóżku
Oj to kiedy Ty dziewczyno śpisz?? Mi karmienie zajmuje około 30-40 minut ale to już z przewinięciem i odbeknięciem i przygotowaniem jedzenia.
Co ile godziń karmisz?
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 13:55   #4779
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

a co do imion to bardzo mi sie podoba jeszcze HELENA ale moja mama ma tak na imie i nie chciala by wnuczka tak samo sie nazywala bo ona uwaza ze to jest nieszczesliwe imie dlaczego nie mam pojecia KALINA tez mi sie podba ale JULITA juz nie mam jakis uraz do tego imienia nie wiem dlaczego
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:01   #4780
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
No wiesz mój kot nie nie Twoje koty, szczególnie ten latający blondyn. Mój do kołyski nie wejdzie czy do wózka, no chyba żebym go podsadziła. Igor reaguje tylko wtedy gdy mała płacze i wtedy o ile np. leży na kanapie to przychodzi i sie kołoniej kładzie, ale nigdy na niej.
Jest to taka milcząca akceptacja dodatkowej osoby. Ale bez stachu jestem w stanie ich zostawić samych.




Oj to kiedy Ty dziewczyno śpisz?? Mi karmienie zajmuje około 30-40 minut ale to już z przewinięciem i odbeknięciem i przygotowaniem jedzenia.
Co ile godziń karmisz?
No właśnie w nocy śpię ok. 4 godz niestety, mały się budzi co jakieś 2 godz. z tym ,że ok. 22 jak się uaktywni to zasypia o 24 , później pobudka gdzieś po 2 zasypia o jakiejś 3.30 i ok. 6 znowu pobudka więc już wstajemy bo zaraz i tak bym musiała wstać ( starszy syn do szkoły idzie), więc jak ostatnio o czwartej już padałam na ryj to położyłam go w naszym łóżku i jakoś usnął.Na rękach spał kamieniem , a jak go tylko odkładałam do łóżeczka to od razu w ryk, ręce opadają
Jak mi się uda to w dzień się zdrzemnę.
A pieluch to mi rzeczywiście dużo idzie, bo mój mały nie zrobi kupy raz a porządnie tylko tak po trochę a nie chcę go trzymać w tym gównie boję się żeby się nie odparzył
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:03   #4781
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

a mnie sie Julita podoba, Julka, Olka, Oliwka, Patrycja
a męskie Miłosz, Kacper, Julek i Tymek:P
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 14:07   #4782
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Ostatnio w modzie są Julia Oliwia i Wiktoria, wyszywam szatki do chrztu i to są najczęstsze imiona, w mojej okolicy aż się roi od Julek.
U mnie jakby była dziewczynka to miała być Marta albo Marysia, ale jest Mikołaj i na razie nie znam tu blisko drugiego (po za świętym)
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:10   #4783
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Ostatnio w modzie są Julia Oliwia i Wiktoria, wyszywam szatki do chrztu i to są najczęstsze imiona, w mojej okolicy aż się roi od Julek.
U mnie jakby była dziewczynka to miała być Marta albo Marysia, ale jest Mikołaj i na razie nie znam tu blisko drugiego (po za świętym)
Od męża z rodziny kuzyn ma 3 córki:Julka,Wiktoria i Amelka,a jego siostra ma Oliwie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:12   #4784
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

my przy wyborze imion nie patrzylismy czy jakas znajoma ma czy nie ma dziecko o takim imieniu czy ktos w rodzinie , tylko wybralismy takie jak nam sie podobaly a koniec koncem i tak wyszlo ze kacpra nie ma ani u mnie ani u meza i Oliwki tez nie :P
a w srod znajomych chyba ze 3 oliwki mam, ale jakby byla dziewczynka nie zmienialibysmy zdania
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:22   #4785
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Hej,
zaraz się wezmę za nadrabianie zaległości, ale tak na szybko: byliśmy właśnie na ktg - obiecujący zapis, ale skurcze jeszcze nieregularne, rozwarcie na dwa palce, pani wymacała moje dziecię po główce być może zaczął się poród, ale... wróciłam do domu i jakby co to wracam dzisiaj (byłby piękny prezent na dzień kobiet), a jakby nic, to w środę o 7 stawiam się do szpitala na wywołanie. Skurcze czuję niestety głównie w dole pleców. Więc nie będzie zbyt różowo Ale ... ważne, żeby było.
Megi trzymam kciukasy żeby było szybko i bezboleśnie żeby obyło się bez wywoływania

ja wczoraj po mieście łaziłam z mamuśką jakieś 3 godziny i dziś mam zakwasy na nogach teraz też byłyśmy na małych zakupach, krócej bo godzinkę, ale męczę się już szybciej
znów mam skurcze, lekko bolesne i częste, ale znając życie będę je miała kilka godzin i ustąpią ahhh ta Amelka ciągle mnie w bambuko robi

a my z M. dziś mamy 8 rocznicę bycia razem jak zleciało... szok!
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:25   #4786
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

kurde jaki mam okropny paskudny brzuch;/
jak siedze jest w okolicach pepka twardy jak nie wiem nad pepkiem tez a ponizej taki flak teraz zauwazylam jak usiadlam jakas tragedia nie mialam tak wczesniej
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:29   #4787
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Witam Kobiety Kochane!!!!

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!!!:roz a:

Catro -
gratulacje dla Ciebie i Oleńki,niech rosnie zdrowiutka

Martuko -
gratuluję napewno wspaniałej dwójeczki,czekamy na więcej informacji

Megi trzymam kciuki żebys juz miala to za sobą,rzeczywiscie bylby piękny prezent na dzien kobiet.

Darusia na poprawę nastroju przy naszym święcie a co tam

Ilkia uroczy jest Filipek-trzymajcie sie cieplutko


Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
No wiesz mój kot nie nie Twoje koty, szczególnie ten latający blondyn. Mój do kołyski nie wejdzie czy do wózka, no chyba żebym go podsadziła. Igor reaguje tylko wtedy gdy mała płacze i wtedy o ile np. leży na kanapie to przychodzi i sie kołoniej kładzie, ale nigdy na niej.
Jest to taka milcząca akceptacja dodatkowej osoby. Ale bez stachu jestem w stanie ich zostawić samych.




Oj to kiedy Ty dziewczyno śpisz?? Mi karmienie zajmuje około 30-40 minut ale to już z przewinięciem i odbeknięciem i przygotowaniem jedzenia.
Co ile godziń karmisz?
Pop nie moglam sie napatrzec na to zdjęcie,Oliwka jest słodziutka a Twoj kotek hipnotyzuje hehe

Mi niestety tez karmienie zajmuje 1,5h czasami sie wydluza do 2h,bo maly pociumcia troche,troche potrzyma i znowu possie itd

ale na szczescie zauwazylam ze ten czas sie troszke skraca,ladniej je i dluzej slysze polykanie a nie ssanie tylko,wiec trzeba wytrwac

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
No właśnie w nocy śpię ok. 4 godz niestety, mały się budzi co jakieś 2 godz. z tym ,że ok. 22 jak się uaktywni to zasypia o 24 , później pobudka gdzieś po 2 zasypia o jakiejś 3.30 i ok. 6 znowu pobudka więc już wstajemy bo zaraz i tak bym musiała wstać ( starszy syn do szkoły idzie), więc jak ostatnio o czwartej już padałam na ryj to położyłam go w naszym łóżku i jakoś usnął.Na rękach spał kamieniem , a jak go tylko odkładałam do łóżeczka to od razu w ryk, ręce opadają
Jak mi się uda to w dzień się zdrzemnę.
A pieluch to mi rzeczywiście dużo idzie, bo mój mały nie zrobi kupy raz a porządnie tylko tak po trochę a nie chcę go trzymać w tym gównie boję się żeby się nie odparzył
Ja tez tak spie po 4-5h,maz mowi zebym sie przespala rano jak maly śpi,ale to nie jest spanie bo jakos samoistnie sie czuwa,a Danielek lubi sobie postękac i jakies odglosy mlaskania np powydawac wiec śpie na czuja
Z tymi pieluszkami to rzeczywiscie szalejesz nam dzisiaj mijaja 2 tyg i konczy mi sie pierwsza paczka (mam jeszcze 6szt) pampkow tych 72 szt chyba.
Teraz maz kupuje dada zobacze czy daja rade,bo np mialam probke happy-beznadziejne.Husteczki dada juz wyprobowane spokojnie mozecie kupowac,sa ladnie nawilzone,delikatny zapach i akurat u mnie nie uczulają.Jeszcze z obserwacji,poniewaz mam krem przeciwodparzeniom babydream (gęsty-średniowygodny) sudocrem tez gęsty,wkoło jajeczek smaruje tą maścią bepanten co pisalam ze tez jest dobra na sutki,świetnie sie rozprowadza i wchlania i ladnie nawilża.
To tyle z mojej obserwacji produktow narazie

później jeszcze postaram sie zajrzec czy mamy jeszcze jakies nowe maleństwo-trzymajcie sie dziewczynki,albo nie trzymajcie tylko rozpakowujcie
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:32   #4788
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
kurde jaki mam okropny paskudny brzuch;/
jak siedze jest w okolicach pepka twardy jak nie wiem nad pepkiem tez a ponizej taki flak teraz zauwazylam jak usiadlam jakas tragedia nie mialam tak wczesniej
już niedługo

a tu mój brzuchol z wczoraj... każdy mi mówi, że z dnia na dzień coraz większy... Amelka wyłaź, bo pęknę!!!!
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:33   #4789
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
A jedno karmienie w nocy zanim mały się naje i uśnike zajmuje 1,5 h
Tego się właśnie obawiam, bo zdałam sobie sprawę, że tak naprawdę to nie mam wygodnego miejsca, gdzie byłabym w stanie wytrzymać tyle czasu karmiąc Nie mam kawałka miejsca, żeby wstawić jakikolwiek fotel, zostaje mi TYLKO siedzenie na łóżku z jakimiś poduszkami, ale nie wiem co na to mój kręgosłup.

MadCat, no wyglądają przerażająco, ale wczoraj sobie pomyślałam, że jak młoda się tak będzie spieszyć po woli, to ja się lata doczekam tutaj!

A ja nie mogę zrobić spaghetti bo mnie odrzuca zapach mielonego.

Drcron, baklawę jadła z orzechami, pierwszy raz w życiu w ogóle, bo to u nich nowy deser w tej knajpie, ale pycha niesamowita aż gębę skleja od tego słodu

PoP, moich kotów podsadzać nie trzeba, no Cześka w szczególności, to fakt. Fajnie, że Igor zaakceptował Oliwkę! Zuch chłopak!

Minka, gratuluję rocznicy i pokaż się z przodu jaką masz fryzurkę??

Czemu ja nie mam skurczyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yy????????????

Edytowane przez mrowak
Czas edycji: 2010-03-08 o 14:36
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 14:36   #4790
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

minka to juz nie o czas chodzi, teraz jak juz maluch rosnie a wiem ze na bank dalby sobie rade to mi na prawde bez roznicy czy sie w ciazgu tych 3 tyg urodzi czy 28 szpital, tylko ten brzuch na dole doslownie flak- kurde nie wiem czemu;/
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:38   #4791
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
już niedługo

a tu mój brzuchol z wczoraj... każdy mi mówi, że z dnia na dzień coraz większy... Amelka wyłaź, bo pęknę!!!!
Minka brzusio śliczny

A ja się W KOŃCU najdałam i opiłam zieloną herbatą-biedna moja mała aż czkawki dostała.Nie mam siły na nic i chyba idę obok kocurka się zdrzemnac.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:39   #4792
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
już niedługo

a tu mój brzuchol z wczoraj... każdy mi mówi, że z dnia na dzień coraz większy... Amelka wyłaź, bo pęknę!!!!
aleeee masz fajny brzuchol
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:44   #4793
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
Czemu ja nie mam skurczyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yy????????????

Nie przejmuj się - to nie jest jakaś kwestia obowiązkowa. Za to, jak poczujesz, to już nie będzie odwrotu
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:45   #4794
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Jak w dzień się położę to też śpię na czuja , bo mały jakieś odgłosy wydaje i mruczy i to takie właśnie spanie.
Karmię właśnie siedząc na łóżku i podparta poduszką, głowa mi nieraz leci , kark boli koszmar muszę jakiś fotel wykołować.
Co do pieluch to już się przerzuciłam całkiem na dada jednak prawie o połowę tańsze, wkładki laktacyjne polecam jonsons baby , a sudokjrem właśnie testuję.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:49   #4795
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość

Minka, gratuluję rocznicy i pokaż się z przodu jaką masz fryzurkę??

Czemu ja nie mam skurczyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yy????????????
mrowak fryzurkę bym pokazała, ale gęba jakaś opuchnięta i stwierdziłam, że straszyć nie będę

a skurczów to chyba lepiej jest nie mieć, ja mam, niektóre naprawdę bolą... a i tak mijają, akcja gaśnie i Mała nadal w środku... po co się męczyć, jak i tak do niczego to nie prowadzi zwłaszcza, że u mnie te skurcze potrafią być cały dzień, a potem i tak NIC

lecę obiadek robić, a potem do kina na Alicję w 3D
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:50   #4796
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

kurcze jakos mi dziwnie boli mnie bardzo podbrzusze, nogi przy pachwinach, nie mam rozwolnienia ale juz 4 razy bylam dzisiaj w kibelku;/
mysle czy nie zjadlam nic czym moglabym sie zatruc ale nie ma takiej opcji
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 14:50   #4797
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

megi jeszcze się nie rozsypałaś oj współczuję
Idę troszkę na dwór z tym moim krzykaczem , może będzie w nocy lepiej spał
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 15:08   #4798
MadCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 428
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
a czy wy tez pochlaniacie wszystko jak odkurzacze ??
Wręcz przeciwnie, jak zjem śniadanio-obiad to już mam dosyć. A kolacja to przeważnie jogurt+owoce. Czasem mnie jakiś wafelek w sklepie skusi ale często go już w domu nie ruszam i Tżowi oddaję (który przytył odkąd jestem w ciąży, ciekawe dlaczego Ale ma prawie 2 metry a waży 91 kg także dobrze mu to zrobi).
Myślałam, że sobie w ciąży przynajmniej bezkarnie pojem a tu chęci brak (no może pierwsze 3 miesiące).

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
przychodzi i sie kołoniej kładzie, ale nigdy na niej
Mądre kocisko, z moich 3 jeden jest taki co do którego się zastanawiam. Tzn on uwielbia na człowieku spać i zrzucony 100 razy przychodzi 101
Jego zachowanie będę musiała kontrolować.
Reszta jest mało nachalna.

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
JULITA juz nie mam jakis uraz do tego imienia nie wiem dlaczego
To może Julianna. Wyjdzie na jedno bo też będzie Julka ale trochę inaczej

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
U mnie jakby była dziewczynka to miała być Marta albo Marysia
To z moim Tżem byś się dogadała bo on chciał Marysie ale po pierwsze mnie się z sierotką kojarzy a po drugie przyjaciółki kotka ma tak na imię

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Darusiaaa może to już?
__________________
Matylda
21.04.2010

MadCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 15:08   #4799
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
Tego się właśnie obawiam, bo zdałam sobie sprawę, że tak naprawdę to nie mam wygodnego miejsca, gdzie byłabym w stanie wytrzymać tyle czasu karmiąc Nie mam kawałka miejsca, żeby wstawić jakikolwiek fotel, zostaje mi TYLKO siedzenie na łóżku z jakimiś poduszkami, ale nie wiem co na to mój kręgosłup.

MadCat, no wyglądają przerażająco, ale wczoraj sobie pomyślałam, że jak młoda się tak będzie spieszyć po woli, to ja się lata doczekam tutaj!

A ja nie mogę zrobić spaghetti bo mnie odrzuca zapach mielonego.

Drcron, baklawę jadła z orzechami, pierwszy raz w życiu w ogóle, bo to u nich nowy deser w tej knajpie, ale pycha niesamowita aż gębę skleja od tego słodu

PoP, moich kotów podsadzać nie trzeba, no Cześka w szczególności, to fakt. Fajnie, że Igor zaakceptował Oliwkę! Zuch chłopak!

Minka, gratuluję rocznicy i pokaż się z przodu jaką masz fryzurkę??

Czemu ja nie mam skurczyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yy????????????
Ja do karmienia kupiłam sobie taki fotel-wygląda na nie bardzo wygodny,ale bajka-wygodny jak żaden inny-na dole mam fajne krzesło,ale malutka będzie w sypialni i musiałam kupic jakiś drugi,żeby nie latac z dzieckiem w nocy.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2010-03-08 o 15:13
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 15:15   #4800
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
kurcze jakos mi dziwnie boli mnie bardzo podbrzusze, nogi przy pachwinach, nie mam rozwolnienia ale juz 4 razy bylam dzisiaj w kibelku;/
mysle czy nie zjadlam nic czym moglabym sie zatruc ale nie ma takiej opcji
ja Cie nie chcem straszyc, ale..... torba juz spakowana?? miałam prawie identyczne objawy ok tygodnia przed całą akcja z odejsciem wód... tez mnie troszke ganiało, ale delikatnie... i tak było z 3 dni ok... sama tez sie zastanawiałam czy to juz, po połozna moja mówiła ze przed porodem organizm sie oczyszcza i takie akcje sie moga dziac...


no i byłabym zapomniała... GRATULACJE DLA NOWYCH MAMUS
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.