Zakupy na Vinted - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-07-03, 13:12   #4801
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Wkurza mnie to, że nie da się odznaczyć tej opcji.
Rozumiem wkurzenie, ale też rozumiem, dlaczego ta opcja musi być aktywna, są kraje, które tylko poprzez DPD mogą prowadzić wysyłki zagraniczne (i kupować).
Ja mam akurat szczęście, bo mam paczkomat In post i Orlen 50 m od domu (gdy kiedyś przy zakładaniu butów przed wyjściem niechcący otworzyłam skrytkę w aplikacji, to mi się ta skrytka otworzyła. Nigdy tak szybko nie pokonałam trasy z domu do paczkomatu), DPD w sklepie 60 m od domu, trochę dalej paczkomat DHL, UPS i inne z 2-3 km ode mnie, ale szybką trasą. Jednak wiadomo, nie każdy ma takie nagromadzenie i rzeczywiście kicha, jeśli np. trzeba specjalnie do innego miasta jechać:-/.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-03, 21:42   #4802
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 488
Dot.: Zakupy na Vinted

Polecam wystawiać ubrania na aukcje charytatywne lub WOŚP np. na Allegro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-04, 15:49   #4803
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: Zakupy na Vinted

Dziewczyny czy jeśli ktoś zarezerwuje jakąś rzecz a potem rezerwacja mija a ta osoba się nie odzywa. Czy można takiej osobie wystawic jakiś komentarz ? Czy jest to możliwe dopiero jak zakupy zostaną sfinalizowane ??
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-05, 07:40   #4804
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: Zakupy na Vinted

wydaje mi się że nie można. Miałam parę razy mega ochotę wystawić takiemu typowi negatywa żeby może ta osoba się opamiętała ale niestety chyba nie można. W ostateczności zablokowałam. Strasznie mnie to wkurza.
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-05, 14:21   #4805
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zakupy na Vinted

Minus wystawiania rzeczy za symboliczne kwoty jest taki, że i tak piszą ludzie, którzy z 2 euro chcą utargować na 1 euro albo owszem 2 euro, ale z wliczoną w to wysyłką. Nie wiem, co tacy ludzie mają w głowie, ale jak dostaję tego typu wiadomości, to mam ochotę skasować oferty i wyrzucić te rzeczy do kosza.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-05, 19:49   #4806
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Poza paczkomatem u mnie w punkcie dpd też nie trzeba drukować etykiety z vinted, panie sobie same to skanują z mojej etykiety w telefonie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-05, 22:00   #4807
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Minus wystawiania rzeczy za symboliczne kwoty jest taki, że i tak piszą ludzie, którzy z 2 euro chcą utargować na 1 euro albo owszem 2 euro, ale z wliczoną w to wysyłką. Nie wiem, co tacy ludzie mają w głowie, ale jak dostaję tego typu wiadomości, to mam ochotę skasować oferty i wyrzucić te rzeczy do kosza.
Tak, ostatnio dostałam jedną taką propozycję co do bluzki wystawionej za 5 zł: "proszę o przesyłkę też za 5 zł, bo to śmieszne, żeby przesyłka była większa niż wartość bluzki"
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-07-06, 19:08   #4808
Morticia_Addams
Raczkowanie
 
Avatar Morticia_Addams
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 163
Dot.: Zakupy na Vinted

Czy ktoś z Was wie, ile kosztuje zwrot robiony przez Vinted?
Wiem, że Vinted sam wygeneruje etykietę, ale koszt odesłania zostanie potrącony z całej kwoty zwrotu - w sensie - jako kupująca płacę za ten zwrot. Ktoś wie, ile to odesłanie kosztuje?

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
Tak, ostatnio dostałam jedną taką propozycję co do bluzki wystawionej za 5 zł: "proszę o przesyłkę też za 5 zł, bo to śmieszne, żeby przesyłka była większa niż wartość bluzki"
"Uwielbiam" takie teksty. Czasem mam wrażenie, że niektóre kupujące chciałyby, żeby im te rzeczy osobiście dostarczyć...
Targowanie o złotówkę, to niektórzy traktują jak sport.
-----

Ostatnio miałam kolejną nietypową sytuację.
Wystawiłam na olx 1 małe AGD.
Ktoś się mnie pyta - Dlaczego Pani sprzedaje?
Odpisuję zgodnie z prawdą: Dostałam w prezencie, ale nie potrzebuję, więc nie używam i sprzedaję jako nowe nieużywane.
Odpowiedź: To nieładnie sprzedawać prezenty.
Morticia_Addams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-07, 06:34   #4809
majka20052
Raczkowanie
 
Avatar majka20052
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 101
Dot.: Zakupy na Vinted

Zastanawiam się nad kupnem drukarki. Może ktoś polecić tanią drukarkę- tanią jako urządzenie i potem w eksploatacji? ��
__________________


Edytowane przez majka20052
Czas edycji: 2023-07-08 o 15:34
majka20052 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-07, 08:19   #4810
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja miałam ostatnio sytuację top na ramiaczkach nowy z metką z esprit za 10zl mam wystawiony pytanie czy za 6zl...
Ale i tak "najlepsza" sytuacja była kilka lat temu z olx. Wystawiłam body z zary. Zgłosiła się dziewczyna, że ona przyjedzie i odbierze osobiscie (umówiliśmy się, że na takim placu niedaleko mojego mieszkania się spotkamy). Chwilę przed pisze, że jej nie będzie jednak. Potem znowu pisała, że przyjedzie tego i tego dnia (tu już wiedziałam, że i tak zawali). Nie przyjechała oczywiscie. Kilka dni później piszę, że może ja bym była w okolicy ulicy x i jej po podwiozła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-07, 08:47   #4811
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
Tak, ostatnio dostałam jedną taką propozycję co do bluzki wystawionej za 5 zł: "proszę o przesyłkę też za 5 zł, bo to śmieszne, żeby przesyłka była większa niż wartość bluzki"
Hahah. Trzeba było napisać: dobrze, to podnoszę cenę bluzki.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Morticia_Addams Pokaż wiadomość


Ostatnio miałam kolejną nietypową sytuację.

Wystawiłam na olx 1 małe AGD.

Ktoś się mnie pyta - Dlaczego Pani sprzedaje?

Odpisuję zgodnie z prawdą: Dostałam w prezencie, ale nie potrzebuję, więc nie używam i sprzedaję jako nowe nieużywane.

Odpowiedź: To nieładnie sprzedawać prezenty.

Hahah. Bardzo lubię oglądać u Fanggottena serię Internetowi handlarze, jest pełna takich dialogów.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-07, 19:58   #4812
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Zakupy na Vinted

Dzisiaj Vinted doprowadziło mnie do szału. Wrzucam rzeczy do sprzedaży i chyba za dużo już było, bo przy kolejnym pojawiła się informacja, że sprawdzają ogłoszenie. Bluzka reserved, 10 różnych zdjęć, z przodu, z tyłu, z boku, faktura materiału, zdjęcia metek, zdjęcia pach. Wymiary podane w opisie. Opis ile razy ubrana, że nie ma wad. I dostaję komunikat, że ogłoszenie jest sprawdzane. Po czym zostało ukryte. A powód: "Niektóre z twoich ofert wymagają większej uwagi i dopieszczenia. Wprowadź kilka ulepszeń, aby szybko się sprzedały!"

Ciąg dalszy - nic niezgodnego z regulaminem, nic co mogłoby budzić podejrzenia, czy wprowadzać w błąd. Ale przy każdym dodawaniu tej jednej rzeczy ciągle mi ją ukrywają. W końcu edytowałam ukryte ogłoszenie, zmieniłam kategorię z "bluzki z rękawem 3/4", na "inna" i poszło. Chociaż bluzka ma rękaw 3/4. Przypuszczam, że mogłabym jedną literkę w opisie wykreślić i też by poszło. Co za idiotyczny system!

Edytowane przez Wika28
Czas edycji: 2023-07-07 o 20:24
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-07, 22:28   #4813
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
Dzisiaj Vinted doprowadziło mnie do szału. Wrzucam rzeczy do sprzedaży i chyba za dużo już było, bo przy kolejnym pojawiła się informacja, że sprawdzają ogłoszenie. Bluzka reserved, 10 różnych zdjęć, z przodu, z tyłu, z boku, faktura materiału, zdjęcia metek, zdjęcia pach. Wymiary podane w opisie. Opis ile razy ubrana, że nie ma wad. I dostaję komunikat, że ogłoszenie jest sprawdzane. Po czym zostało ukryte. A powód: "Niektóre z twoich ofert wymagają większej uwagi i dopieszczenia. Wprowadź kilka ulepszeń, aby szybko się sprzedały!"

Ciąg dalszy - nic niezgodnego z regulaminem, nic co mogłoby budzić podejrzenia, czy wprowadzać w błąd. Ale przy każdym dodawaniu tej jednej rzeczy ciągle mi ją ukrywają. W końcu edytowałam ukryte ogłoszenie, zmieniłam kategorię z "bluzki z rękawem 3/4", na "inna" i poszło. Chociaż bluzka ma rękaw 3/4. Przypuszczam, że mogłabym jedną literkę w opisie wykreślić i też by poszło. Co za idiotyczny system!

Ja dodawałam zdjęcia do aukcji z akcesoriami do paznokci robione na białym parapecie aby było wszystko dokładnie widoczne i mi usunęli 3 aukcje XD powód był taki ze zdjęcia mogły być kradzione i ze nie mogą ich ( tych przedmiotów ) wycinać i wklejać na białe tło XD trochę wtf bo zdjęcia były moje ale na nic nie zdało się tłumaczenie i musiałam specjalnie dodawać karton z nickiem na parapecie obok przedmiotu żeby aukcja była legalna…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-08, 21:59   #4814
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Ja dodawałam zdjęcia do aukcji z akcesoriami do paznokci robione na białym parapecie aby było wszystko dokładnie widoczne i mi usunęli 3 aukcje XD powód był taki ze zdjęcia mogły być kradzione i ze nie mogą ich ( tych przedmiotów ) wycinać i wklejać na białe tło XD trochę wtf bo zdjęcia były moje ale na nic nie zdało się tłumaczenie i musiałam specjalnie dodawać karton z nickiem na parapecie obok przedmiotu żeby aukcja była legalna…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To u mnie podobnie Zajmuję się zawodowo fotografią, robiłam zdjęcia dobrym aparatem, musiałam zmienić na takie robione niedbale
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-08, 23:12   #4815
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Ja dodawałam zdjęcia do aukcji z akcesoriami do paznokci robione na białym parapecie aby było wszystko dokładnie widoczne i mi usunęli 3 aukcje XD powód był taki ze zdjęcia mogły być kradzione i ze nie mogą ich ( tych przedmiotów ) wycinać i wklejać na białe tło XD trochę wtf bo zdjęcia były moje ale na nic nie zdało się tłumaczenie i musiałam specjalnie dodawać karton z nickiem na parapecie obok przedmiotu żeby aukcja była legalna…
Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
To u mnie podobnie Zajmuję się zawodowo fotografią, robiłam zdjęcia dobrym aparatem, musiałam zmienić na takie robione niedbale
Chyba jesteście, jak i ja, w gronie szczególnie obserwowanych użytkowników. Nadmienię, że jest mnóstwo ogłoszeń ze zdjęciami katalogowymi, z internetu, i nic...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-09, 20:59   #4816
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Chyba jesteście, jak i ja, w gronie szczególnie obserwowanych użytkowników. Nadmienię, że jest mnóstwo ogłoszeń ze zdjęciami katalogowymi, z internetu, i nic...

Ja to mam az tak wielkie konto ze liczbe komentarzy można zliczyć na palcach jednej reki haha a aukcji może z 10


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-10, 07:50   #4817
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Ja to mam az tak wielkie konto ze liczbe komentarzy można zliczyć na palcach jednej reki haha a aukcji może z 10
Ale to nie chodzi o liczbę komentarzy, kiedyś też miałam malutko i było to samo. Już tu pisałam - pomyliłam się, wystawiając perfumy, i dodałam fotkę perfum tej samej marki, ale o innej nazwie - w 3 minuty po wystawieniu ogłoszenie usunięte z tego powodu.

Ostatnio polubiłam sukienkę, po chwili wiadomość: "Polecam".
Jeszcze gdyby była propozycja niższej ceny, to bym zrozumiałam. Ale to "Polecam"?? IMO chodzi wyłącznie o podbijanie liczby zainteresowanych. Dla mnie to spamowanie.

Jeszcze w tym temacie - czytałam niedawno w grupie na fejsie, że po polubieniu sprzedająca najpierw napisała: "Wysyłka jeszcze tego samego dnia, do każdego zakupu dodaję gratis", a po chwili zmieniłam cenę z 34 zł na 39 zł. Na stwierdzenie kupującej, że chyba słaba ta oferta, przeczytała: "Nie musi pani kupować". Cóż za łaskawość .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-10, 08:30   #4818
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Zakupy na Vinted

Mnie usunięto lampę -ok, regulamin zabrania sprzedaży elektryki, moja wina, że nie doczytałam.... ale część osób sprzedaje lampy i wiszą całkiem długo, więc nie do końca rozumiem takie wybiórcze egzekwowanie regulaminu.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-10, 11:34   #4819
SanaPL
Raczkowanie
 
Avatar SanaPL
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 351
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
Mnie usunięto lampę -ok, regulamin zabrania sprzedaży elektryki, moja wina, że nie doczytałam.... ale część osób sprzedaje lampy i wiszą całkiem długo, więc nie do końca rozumiem takie wybiórcze egzekwowanie regulaminu.
To tak samo jak z uzywanymi kosmetykami Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, serio.
SanaPL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-10, 14:29   #4820
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ostatnio polubiłam sukienkę, po chwili wiadomość: "Polecam".
Jeszcze gdyby była propozycja niższej ceny, to bym zrozumiałam. Ale to "Polecam"?? IMO chodzi wyłącznie o podbijanie liczby zainteresowanych. Dla mnie to spamowanie.
Też mnie to zagadywanie wkurza. „Hej, jesteś zainteresowana?“. No jestem, właśnie polubiłam Te polubienia powinny być anonimowe jak na olx.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-10, 14:48   #4821
SanaPL
Raczkowanie
 
Avatar SanaPL
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 351
Dot.: Zakupy na Vinted

Biją się o klienta Bardziej, że może odpiszesz i zapytasz o wymiary czy cuś?
SanaPL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-10, 15:47   #4822
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Te polubienia powinny być anonimowe jak na olx.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk

Profil - ustawienia jest do odznaczenia opcja powiadomienia sprzedającego o like.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-10, 15:48   #4823
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość

Profil - ustawienia jest do odznaczenia opcja powiadomienia sprzedającego o like.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooo! Ale numer, dziękuję

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-10, 19:14   #4824
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Zakupy na Vinted

nie powiem ile razy już miałam taką sytuację (tak, jestem tą wredną potencjalną kupującą, która czepia się o wymiary ) że napisałam do sprzedającej o konkretny wymiar typu długość. Sprzedająca odpowiada, że zmierzy popołudniu po pracy i poda. Po takich deklaracjach nie mam żadnych wymiarów. Nie wiem, już lepiej byłoby nic nie napisać niz takie puste deklaracje
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-10, 21:06   #4825
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
nie powiem ile razy już miałam taką sytuację (tak, jestem tą wredną potencjalną kupującą, która czepia się o wymiary ) że napisałam do sprzedającej o konkretny wymiar typu długość. Sprzedająca odpowiada, że zmierzy popołudniu po pracy i poda. Po takich deklaracjach nie mam żadnych wymiarów. Nie wiem, już lepiej byłoby nic nie napisać niz takie puste deklaracje
A może po prostu zapomniała i jak ci zależy to przypomnij się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-11, 07:43   #4826
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
A może po prostu zapomniała i jak ci zależy to przypomnij się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie lubię się tak ciągle przypominać. Jeśli naprawdę mi zależy to czasem się przypominam, ale często po prostu odpuszczam. Myślę że sprzedajecej też powinno zależeć na kupnie od niej rzeczy

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-11, 07:45   #4827
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Ja nie lubię się tak ciągle przypominać. Jeśli naprawdę mi zależy to czasem się przypominam, ale często po prostu odpuszczam. Myślę że sprzedajecej też powinno zależeć na kupnie od niej rzeczy

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
ja też się nie lubię przypominac, zwłaszcza że ta osoba sama zadeklarowała taki a nie inny termin.
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-11, 10:23   #4828
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Ja nie lubię się tak ciągle przypominać. Jeśli naprawdę mi zależy to czasem się przypominam, ale często po prostu odpuszczam. Myślę że sprzedajecej też powinno zależeć na kupnie od niej rzeczy
Uważam podobnie, acz przyzwyczaiłam się już, że na vinted nierzadko sprzedający przejawiają postawę, jakby z łaski sprzedawali .

Co myślicie o gratisach, czymś więcej niż cukierek czy próbka kosmetyku? Ostatnio dostałam jako gratis spodnie z metką, rozmiarowo OK, ale nie mój styl. Nie mam za bardzo komu wydać, a wyrzucić sobie nie wyobrażam.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-11, 12:14   #4829
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Uważam podobnie, acz przyzwyczaiłam się już, że na vinted nierzadko sprzedający przejawiają postawę, jakby z łaski sprzedawali .

Co myślicie o gratisach, czymś więcej niż cukierek czy próbka kosmetyku? Ostatnio dostałam jako gratis spodnie z metką, rozmiarowo OK, ale nie mój styl. Nie mam za bardzo komu wydać, a wyrzucić sobie nie wyobrażam.
jestem na duże nie
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-11, 12:31   #4830
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
jestem na duże nie
Też jestem na duże nie.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-27 16:02:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:29.