Czarna lista targowisko- plotki - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-14, 15:06   #4801
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Przekupka: 36 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja też nie uważam, aby było to coś złego; każdy ma swoją wishlistę i stara się tego trzymać; chodzi mi o to, że na forum, gdzie setki osób się udzielają (jak nie więcej) każdy nie może tworzyć własnych zasad; lepiej było by, gdyby wszyscy się trzymali tych ogólnie obowiązujących; niepotrzebny zamęt się tworzy, w rezultacie nikt nie zwraca uwagi na regulamin, nierzadko zresztą dziewczyny narzekają, że choć piszą coś na początku nikt tego nie czyta

Nie chciałabym wyjść na faszystę, co to zabrania ludziom pisać, co im się żywnie podoba; oczywiście mamy wolność słowa i każdy może pisać co sobie chce i nawet mogą to być same głupoty (jak np. to, co ja wypisuję
ale chyba łatwiej było by, żeby zamiast tworzyć własne zasady - wszyscy trzymali się zasad ogólnie obowiązujących
No ja rozumiem bezsens powtarzania sie w kwestiach regulowanych przez regulamin targowiska. Ale w innych czemu nie? Róznym osobom bedzie zalezec na róznych rzeczach i jezeli wyminke uzalezniaja od tych wlasnie warunkow to wygodniej wiedziec o nich przed stratą czasu na negocjacje Nie wszystko mozna ujac w regulaminie ogolnym, bo wtedy to juz w ogole nikt by takiego tasiemca nie przeczytal
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 05:40   #4802
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Przekupka: 207 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Może i powinny być jakieś zmiany
Ja w każdym razie z Twoich postów wyniosłam to, żeby pierdół w pierwszym poście nie pisać
hmmm... nie chciałabym odbierać (nawet teoretycznie) nikomu prawa do swobodnej wypowiedzi; tylko wnioskuję, by tej radosnej twórczości regulaminowej nie nazywać regulaminem, bo regulamin już jest i zamiast biedzić się nad wymyślaniem własnego warto go zgłębić
Dlaczego? Powtarzam: często zapisy w prywatnych regulaminach są sprzeczne z tym targowiskowym. Ponadto zaciemniają obraz, gmatwają sprawę - im prostsze zasady, tym łatwiej się ich przestrzega...

Przykro mi, ale nadal będę się upierać, że większość rzeczy jest negocjowalna na bieżąco i nie ma potrzeby robić z nich oficjalnych zapisów; np:

wymieniam się tylko i wyłącznie na rzeczy z listy, no chyba że wpadnie mi w oko coś innego
nie wymieniam się na siłęitp.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 12:17   #4803
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Przekupka: 146 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Jamestown, otrzymałam odpowiedź. Wyślę Ci na PW, gdyż nie wiem, czy mogę tutaj skopiować?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 16:31   #4804
cashmeree
Zakorzenienie
 
Avatar cashmeree
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 4 760
Przekupka: 128 pkt / 100% pozyt.
GG do cashmeree
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37048548]Mimo wszystko prosilabym, abys napisala. Ja nie lubie ludzi, ktorzy zanadto cuduja i mama z pupy wziete zachcianki. Ja wiem, ze z ta wizazanka wymieniac sie nie chce. Wolalabym wiedziec kto to .[/QUOTE]
bujać sie nie będę a do wymiany ze mną nikt Cię nie zmusza
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Wszystko się wyjaśniło, także jak zwykle zadziałałam zbyt impulsywnie.
Wizażanka odpisała mi, że z rozpędu wkleiła całą formułkę z adresem i tym, że ja pierwsza mam wysłać i że zna mnie z forum, więc wyślemy razem.

No To uff
cashmeree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 20:30   #4805
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez cashmeree Pokaż wiadomość
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 18:36   #4806
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

A nie irytuje Was coś takiego:

* Jeśli nie znajdę nic u Ciebie, nie odpisuje by nie zaśmiecać wątków! *

Bo mnie bardzo,nigdy nie wiem,czy mam tydzień lub dłużej czekać na odpowiedź czy wcale
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 22:17   #4807
cedrowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cedrowa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 201
Przekupka: 78 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
A nie irytuje Was coś takiego:

* Jeśli nie znajdę nic u Ciebie, nie odpisuje by nie zaśmiecać wątków! *

Bo mnie bardzo,nigdy nie wiem,czy mam tydzień lub dłużej czekać na odpowiedź czy wcale
Także mnie to drażni. To podchodzi pod zwykłe olewactwo. A chyba nikt nie lubi być olewany.
__________________
Blog
cedrowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 22:41   #4808
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez cedrowa Pokaż wiadomość
Także mnie to drażni. To podchodzi pod zwykłe olewactwo. A chyba nikt nie lubi być olewany.
Otóż to
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 22:51   #4809
igusia2812
Zadomowienie
 
Avatar igusia2812
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bełchatów- woj.Łódzkie
Wiadomości: 1 293
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

dokąłdnie zgadzam się, tak samo z tym że ktoś odpisuje u siebie tylko... no kurcze przecież nie wszytskie z nas koniecznie zaglądają na wątki w których cos "wyszperały" i czekają aż łaskawie ktoś u siebie odpisze- nie dzieki nic...Czyż nie prościej by było klinknąć w wątek opisowy dziewczyny zainteresowanej i odpisać łaskawie -nic nie znalazłam. Czy to na prawdę az taki wysiłek...? bez przesady..
__________________
Proszę odpisuj w moim wątku

MARCOWO:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post45439845
igusia2812 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 03:44   #4810
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Przekupka: 164 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez igusia2812 Pokaż wiadomość
dokąłdnie zgadzam się, tak samo z tym że ktoś odpisuje u siebie tylko... no kurcze przecież nie wszytskie z nas koniecznie zaglądają na wątki w których cos "wyszperały" i czekają aż łaskawie ktoś u siebie odpisze- nie dzieki nic...Czyż nie prościej by było klinknąć w wątek opisowy dziewczyny zainteresowanej i odpisać łaskawie -nic nie znalazłam. Czy to na prawdę az taki wysiłek...? bez przesady..
A niekoniecznie-tak samo druga strona moze zajrzeć do watku w którym sie wpisała, tez łaski nie robi. Ja wolę pisać w jednym watku, obojetnie czy swoim czy innej wizażanki-mozna cytować i jest większy porzadek. Osobiscie nie cierpię skakania po watkach(ale jesli ktoś preferuje ten sposób po prostu sie dostosowuję). W końcu chyba jedna osoba nie wpisuje się w tysiącach wątków, żeby nie ogarniać i wielce się gubic. Nie widzę nic niestosownego, czy lekceważącego w tym, ze ktoś odpisuje tylko u siebie. -No ale to moja opinia-i niekoniecznie jedyna słuszna
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."

Edytowane przez Małgosia791
Czas edycji: 2012-10-18 o 03:45
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 08:22   #4811
igusia2812
Zadomowienie
 
Avatar igusia2812
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bełchatów- woj.Łódzkie
Wiadomości: 1 293
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
A niekoniecznie-tak samo druga strona moze zajrzeć do watku w którym sie wpisała, tez łaski nie robi. Ja wolę pisać w jednym watku, obojetnie czy swoim czy innej wizażanki-mozna cytować i jest większy porzadek. Osobiscie nie cierpię skakania po watkach(ale jesli ktoś preferuje ten sposób po prostu sie dostosowuję). W końcu chyba jedna osoba nie wpisuje się w tysiącach wątków, żeby nie ogarniać i wielce się gubic. Nie widzę nic niestosownego, czy lekceważącego w tym, ze ktoś odpisuje tylko u siebie. -No ale to moja opinia-i niekoniecznie jedyna słuszna
no właśnie i znowu wszechobecny" porządek" w wątkach...Porządek może byc również wtedy kiedy odpiszesz u kogoś , zacytować o ile wiem tez możesz..więc za bardzo nie rozumiem do czego zmierzasz..najzwyczajniej nie chce się po prostu do kogoś zajrzec i dac mu odpowiedz....to jest moje zdanie
__________________
Proszę odpisuj w moim wątku

MARCOWO:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post45439845
igusia2812 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 10:34   #4812
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Przekupka: 93 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
A niekoniecznie-tak samo druga strona moze zajrzeć do watku w którym sie wpisała, tez łaski nie robi. Ja wolę pisać w jednym watku, obojetnie czy swoim czy innej wizażanki-mozna cytować i jest większy porzadek. Osobiscie nie cierpię skakania po watkach(ale jesli ktoś preferuje ten sposób po prostu sie dostosowuję). W końcu chyba jedna osoba nie wpisuje się w tysiącach wątków, żeby nie ogarniać i wielce się gubic. Nie widzę nic niestosownego, czy lekceważącego w tym, ze ktoś odpisuje tylko u siebie. -No ale to moja opinia-i niekoniecznie jedyna słuszna
Zgadzam sie.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez igusia2812 Pokaż wiadomość
no właśnie i znowu wszechobecny" porządek" w wątkach...Porządek może byc również wtedy kiedy odpiszesz u kogoś , zacytować o ile wiem tez możesz..więc za bardzo nie rozumiem do czego zmierzasz..
Czyli, rozumiem, wymagasz od osoby, do ktorej sama zagadujesz podwojnej roboty: odpisania u siebie, bo osoba lubi porzadek i wszystkie odpowiedzi w jednym miejscu i u Ciebie, abys znala odpowiedz. I to tylko dlatego, ze jestes zainteresowana wymiana a nie chce Ci sie zajrzec ponownie po odpowiedz.

Cytat:
Napisane przez igusia2812 Pokaż wiadomość
najzwyczajniej nie chce się po prostu do kogoś zajrzec i dac mu odpowiedz....
Raczysz zartowac. Jedyna osoba, ktorej sie czegos nie chce to osoba, ktora zagaduje o wymiane, ale jest zbyt leniwa/wygodnicka, aby do watku ponownie o odpowiedz zajrzec.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-10-18 o 10:35
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 11:36   #4813
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Przekupka: 82 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37129006]Zgadzam sie.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------



Czyli, rozumiem, wymagasz od osoby, do ktorej sama zagadujesz podwojnej roboty: odpisania u siebie, bo osoba lubi porzadek i wszystkie odpowiedzi w jednym miejscu i u Ciebie, abys znala odpowiedz. I to tylko dlatego, ze jestes zainteresowana wymiana a nie chce Ci sie zajrzec ponownie po odpowiedz.



Raczysz zartowac. Jedyna osoba, ktorej sie czegos nie chce to osoba, ktora zagaduje o wymiane, ale jest zbyt leniwa/wygodnicka, aby do watku ponownie o odpowiedz zajrzec.[/QUOTE]
też tak to postrzegam.....
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 15:49   #4814
Latiha
Zakorzenienie
 
Avatar Latiha
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 740
Przekupka: 55 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Dziewczyny, mam poważny problem z jedną wymianką.
Opiszę co zaszło.
Umówiłam się na wymiankę z pewną wizażanką i jako, że miałam mniej przekupek wysłałam paczuszkę pierwsza. Wizażanka potwierdziła, że rzeczy dostała i wszystko było w porządku.
Dodam, że to następiło, kiedy byłam w Polsce, a byłam tam na okres 3 tygodni. Wysłałam tą paczkę ZARAZ po przyjedźcie dosłownie 2 dni, i uprzedziłam wizażankę, że zależy mi na szybkiej wysyłce, tak, abym odebrała paczkę przed moim powrotem do Włoch - inaczej nikt nie będzie mógł jej w moim imieniu odebrać (nikt nie jest zameldowany pod tym samym adresem ani nosi moje nazwisko).
Dodam, że w tym samym czasie robiłam wiele wymianek z innymi dziewczynami. Wyraźnie wcześniej UPRZEDZIŁAM o terminach wszystkie dziewczyny, z którymi się wymieniałam, wyjaśniłam sytuację i dziewczyny najpierw ją zaakceptowały i większość poszła gładko.

No ale ta wizażanka z jakiegoś powodu wysłała paczuszkę później i nie zdążyłam jej odebrać. Co powinno nastąpić? Paczuszka powinna być z powrotem wysłana do nadawcy. Tak się stało w przypadku 2 innych dziewczyn, którym opóźniła się wysyłka i dostały po 2 tyg paczuszki z powrotem, a które były na tyle miłe i wyrozumiałe, że ponownie mi paczuszki przesłały i dziękuję im za to bardzo.
Zapytałam tej wizażanki czy będzie mogła mi ponownie wysłać przesyłkę kiedy ta do niej wróci i powiedziała, że jasne, nie ma problemu. Potem przez jakieś 2-3 miesiące nawet nie weszła na wizaż... nie dostawałam żadnej wiadomości od niej. Ale czekałam upracie. W końcu jakieś 3 tyg temu napisała mi, że paczuszka do niej nie wróciła... Dlatego poprosiłam ją o numer przesyłki, aby dowiedzieć się, co się z tą paczuszką stało... na to wizażanka odparła, że NIE MOŻE ZNALEŹĆ potwierdzenia nadania, chyba je wyrzuciła czy zgubiła. Najpierw zapytała, czy może mi w zamian wysłać inne rzeczy, a potem nagle zasugerowała, że ona nie wie czy ja rzeczywiście tej paczki nie dostałam czy coś w ten deseń.
Na to ja do niej kulturalnie, że dowód nadania TRZEBA zachować, aż druga strona potwierdzi otrzymanie przesyłki.
Teraz znowu wizażanka nie wchodzi na wizaż.
Co mam zrobić w tej sytuacji? Czy jest szansa że otrzymam inne rzeczy w zamian, albo chociażby z powrotem moje, które jej wysłałam???
__________________
moja wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1261940


moja fragrantica
http://www.fragrantica.com/member/213446/



Arabistka, w sercu i na papierze


...ماتت قلوب الناس ماتت بنا النخوة
Latiha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 16:33   #4815
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Latiha - babeczka powinna trzymać potwierdzenie nadania dopóki nie wróci do niej paczka. Jeżeli ją zawiadomiłaś, że się spóźniła i wróci do niej to powinna sama się zaniepokoić po 2 tygodniach. Olała sprawę, potwierdzenie wywaliła/zawieruszyła, nie poczuwa się do winy.
Szkoda, że nie zareagowałaś wcześniej, np. po tych 2-3 tygodniach, nie dopytywałaś. Wtedy byś załatwiła sprawę na bieżąco. Teraz minęło kilka miesięcy, więc będzie ciężko.

Moim zdaniem, jeżeli Wizażanka wiedziała, że paczki nie możesz już odebrać i czekała na jej zwrot (i wiedziała, że jesteś za granicą) to w jej obowiązku leżało reklamować ewentualne zaginięcie na podstawie potwierdzenia oraz zainteresowanie się losem paczki (który bez problemu sprawdzić można na stronie poczty). Także wina leży po jej stronie. Na Twoim miejscu domagałabym się rekompensaty w postaci innych kosmetyków lub zwrotu Twoich NIEUŻYWANYCH.

Gdyby sytuacja była normalna to nie dziwiłabym się, że nie ma potwierdzenia po kilku miesiącach. Ale sytuacja była inna, to ona się spóźniła, potem olała sprawę ze zwrotną paczką. Możliwe, że w ogóle jej nie wysłała tylko liczyła, że Ty olejesz sprawę, bo będziesz za granicą.

Proponuję napisać do moderatorki i poprosić o pomoc w rozwiązaniu sprawy, może napisze do tej osoby w Twoim imieniu.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 17:05   #4816
Latiha
Zakorzenienie
 
Avatar Latiha
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 740
Przekupka: 55 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie zareagowałaś wcześniej, np. po tych 2-3 tygodniach, nie dopytywałaś. Wtedy byś załatwiła sprawę na bieżąco. Teraz minęło kilka miesięcy, więc będzie ciężko.
Dzięki Fenris
No właśnie mój błąd, że nie zareagowałam wcześniej, ale byłam pewna, że wizażanka sama napisze, jak dostanie paczkę z powrotem... i tak sobie czekałam i czekałam i wyszło mi z głowy...potem zaczęłam dobijać się do wizażanki, ale nie wchodziła w ogóle na wizaż więc wiadomości nie odczytywała... w końcu mi napisała, że paczka do niej nie wróciła. Teraz znowu zniknęła...
Kurczę pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego.
Poczekam sobie tutaj na opinię którejś Moderatorki
__________________
moja wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1261940


moja fragrantica
http://www.fragrantica.com/member/213446/



Arabistka, w sercu i na papierze


...ماتت قلوب الناس ماتت بنا النخوة
Latiha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 17:58   #4817
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Latiha Pokaż wiadomość
Dzięki Fenris
No właśnie mój błąd, że nie zareagowałam wcześniej, ale byłam pewna, że wizażanka sama napisze, jak dostanie paczkę z powrotem... i tak sobie czekałam i czekałam i wyszło mi z głowy...potem zaczęłam dobijać się do wizażanki, ale nie wchodziła w ogóle na wizaż więc wiadomości nie odczytywała... w końcu mi napisała, że paczka do niej nie wróciła. Teraz znowu zniknęła...
Kurczę pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego.
Poczekam sobie tutaj na opinię którejś Moderatorki
Tutaj Ci raczej żadna nie odpowie, to plotkowy. Musisz pisać PW
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 16:46   #4818
cedrowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cedrowa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 201
Przekupka: 78 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cześć Dziewczyny, możecie mi powiedzieć czy sprzedaż (propozycja sprzedaży) na PW jest niezgodna z regulaminem? Od ponad roku widzę, że część Wizażanek, które nie zauważyły nic interesującego w moim wątku na wymianę, proponują sprzedaż tejże rzeczy.
Bardzo mnie to denerwuje
Od zakupów są inne portale prawda?
Albo wątki wspólne zakupy perfumeryjne..
__________________
Blog
cedrowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 16:57   #4819
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
Przekupka: 56 pkt / 100% pozyt.
GG do SzatAnka71
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez cedrowa Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, możecie mi powiedzieć czy sprzedaż (propozycja sprzedaży) na PW jest niezgodna z regulaminem? Od ponad roku widzę, że część Wizażanek, które nie zauważyły nic interesującego w moim wątku na wymianę, proponują sprzedaż tejże rzeczy.
Bardzo mnie to denerwuje
Od zakupów są inne portale prawda?
Albo wątki wspólne zakupy perfumeryjne..
Sprzedaż jest niezgodna z z regulaminem
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 20:50   #4820
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Niniejszym informuję, że dołączyłam dzisiaj do grona moderatorskiego na Targowisku - dlatego w razie problemów można zwracać się teraz i do mnie - będę się starała pomóc.
Ania
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 21:01   #4821
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Przekupka: 222 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

witam moderatorkę
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 10:16   #4822
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Przekupka: 117 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Niniejszym informuję, że dołączyłam dzisiaj do grona moderatorskiego na Targowisku - dlatego w razie problemów można zwracać się teraz i do mnie - będę się starała pomóc.
Ania
Gratulacje
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 10:56   #4823
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Aniu, gratulacje
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 12:47   #4824
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

No, wreszcie - nasza Ania Siarka, czyli właściwy człek na właściwym miejscu
Gratulacje i kciuki trzymam
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 14:35   #4825
DiTu77
Zakorzenienie
 
Avatar DiTu77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 834
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Niniejszym informuję, że dołączyłam dzisiaj do grona moderatorskiego na Targowisku - dlatego w razie problemów można zwracać się teraz i do mnie - będę się starała pomóc.
Ania
Zielona Siarka Juppi
Gratki Aniu
DiTu77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 14:39   #4826
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Niniejszym informuję, że dołączyłam dzisiaj do grona moderatorskiego na Targowisku - dlatego w razie problemów można zwracać się teraz i do mnie - będę się starała pomóc.
Ania
Aniu
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 14:56   #4827
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
Przekupka: 56 pkt / 100% pozyt.
GG do SzatAnka71
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Aniu gratulacje
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 17:31   #4828
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Przekupka: 114 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Niniejszym informuję, że dołączyłam dzisiaj do grona moderatorskiego na Targowisku - dlatego w razie problemów można zwracać się teraz i do mnie - będę się starała pomóc.
Ania
gratulejszyn
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 18:52   #4829
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
GG do golgie
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

siarka-gratuluję,super news
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 08:44   #4830
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez cedrowa Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, możecie mi powiedzieć czy sprzedaż (propozycja sprzedaży) na PW jest niezgodna z regulaminem? Od ponad roku widzę, że część Wizażanek, które nie zauważyły nic interesującego w moim wątku na wymianę, proponują sprzedaż tejże rzeczy.
Bardzo mnie to denerwuje
Od zakupów są inne portale prawda?
Albo wątki wspólne zakupy perfumeryjne..
Jest zabroniona Też mnie to denerwuje, ale zgłosiłam użytkowniczkę the_moron_one i dostała ostrzeżenie
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.