Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-21, 20:34   #4801
myszonka88
Zakorzenienie
 
Avatar myszonka88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 3 954
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez izza7 Pokaż wiadomość
W ogóle jestem nieco przerażona dziewczyny ile rzeczy macie już załatwionych. My mamy tylko Kościół, salę, fotografa oraz upatrzone wstępnie obrączki.

Goni mnie sukienka ale czekam do grudnia... może jeszcze schudnę!
Eeee... Nie przesadzaj! Ja mam kościól, salę foto i video, obrączki i wódkę. Teraz przymierzam się do sukni i planujemy robić nauki.
__________________
8.06.2013
29.05.2015

"Jeśli szczęście do Ciebie nie przyszło to znaczy,
że jest wielkie i idzie małymi kroczkami"
myszonka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 20:34   #4802
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez izza7 Pokaż wiadomość
i jak, i jak???
Sala bardzo ładna. widać że nowa, Jedzenie też dla mnie bylo bez zarzutu.
Wszystko mi smakowało
Obsluga tez ok. Jakos zastrzezen nie widzialam.
Tylko jak dla nas ... sala za duza. Nasi goście by tam znikneli.... Tak własnie bylo na weselu na którym byłam. Było mniej gości (ok 100os) bo w ostatniej chwili poodmawiali i stoly od Panstwa mlodych byly daleko postawione. A bylam starsza. Wiec taki kontakt mlodych z goscmi byl na odleglosc. \ A Wy ile macie gości?


Cytat:
Napisane przez myszonka88 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, jak to się stało, że nie zapisałam ostatniej aktualizacji
widzisz chwila nieuwagi a juz kolejna PMka z nami
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 20:42   #4803
izza7
Raczkowanie
 
Avatar izza7
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 134
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
Sala bardzo ładna. widać że nowa, Jedzenie też dla mnie bylo bez zarzutu.
Wszystko mi smakowało
Obsluga tez ok. Jakos zastrzezen nie widzialam.
Tylko jak dla nas ... sala za duza. Nasi goście by tam znikneli.... Tak własnie bylo na weselu na którym byłam. Było mniej gości (ok 100os) bo w ostatniej chwili poodmawiali i stoly od Panstwa mlodych byly daleko postawione. A bylam starsza. Wiec taki kontakt mlodych z goscmi byl na odleglosc. \ A Wy ile macie gości?
To mnie uspokoiłaś. Dziękować.

Też się tego pustego miejsca obawiałam ale rodzicom bardzo zależało żeby było dużo przestrzeni. Roztańcowaną mamy rodzinę

Zaproszonych gości będzie ponad 160 także mam nadzieję, że bardzo dużo nie odpadnie i będzie w sam raz.
izza7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 20:46   #4804
Anaelle
Wtajemniczenie
 
Avatar Anaelle
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 021
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez izza7 Pokaż wiadomość
jej jesteś wspaniała . Dziękuję. Rzeczywiście wygląda to naprawdę bardzo ładnie.
proszę
Cytat:
Napisane przez myszonka88 Pokaż wiadomość
Ale ładny kościółek Jaki jasny i przestronny
w rzeczywistości jest niewielki ale bardzo dobrze i estetycznie rozplanowany więc nie ma ciasnoty

jak powiedziałam, że chcę suknię z trenem to rodzinka zaczęła żartować by nie był zbyt dlugi, bo mi w drzwiach przytrzasną
__________________
26.06.2008
22.06.2011
22.06.2013

nowy login - stara wizażanka
Anaelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 20:49   #4805
myszonka88
Zakorzenienie
 
Avatar myszonka88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 3 954
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez izza7 Pokaż wiadomość
To mnie uspokoiłaś. Dziękować.

Też się tego pustego miejsca obawiałam ale rodzicom bardzo zależało żeby było dużo przestrzeni. Roztańcowaną mamy rodzinę

Zaproszonych gości będzie ponad 160 także mam nadzieję, że bardzo dużo nie odpadnie i będzie w sam raz.
Gdzieś ostatnio czytałam, że jakiejś Pm odmówiła ponad połowa gości Chyba bym się zapłakała

Cytat:
Napisane przez Anaelle Pokaż wiadomość
jak powiedziałam, że chcę suknię z trenem to rodzinka zaczęła żartować by nie był zbyt dlugi, bo mi w drzwiach przytrzasną

Dobrze, że ja chcę suknię bez trenu
__________________
8.06.2013
29.05.2015

"Jeśli szczęście do Ciebie nie przyszło to znaczy,
że jest wielkie i idzie małymi kroczkami"
myszonka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 21:01   #4806
molly_k
Raczkowanie
 
Avatar molly_k
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 313
GG do molly_k
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Anaelle Pokaż wiadomość
hello, kończę powoli pracę ale przed wyjściem do domu postanowiłam Was trochę nadrobić ( bo mi się rozkręcacie, dziewczyny ) no i pomóc w zakończeniu wątku
My też mieszkamy razem - już 2,5 roku i powiem Wam, że jak poszliśmy do parafii narzeczonego popytać się co i jak to zaraz nas o wszystko wypytano: gdzie pracujemy, gdzie mieszkamy i czy razem a poszliśmy tylko z pytaniem o wolną datę! no i bardzo szybko dowiedzieliśmy się, że problemem dla tamtego proboszcza będzie to, że osoby, które wybraliśmy na świadków żyją w związkach tylko cywilnych podarowaliśmy sobie szybko tą parafię; proboszcz z mojej parafii nic nie skomentował jak powiedziałam, że mieszkaMY w Warszawie tylko o świadkach zapomnieliśmy wspomnieć ale mam nadzieję, że nie będzie żadnych problemów


witaj fajna data
jeśli chodzi przygotowania to my jesteśmy na podobnym etapie a ślub 22.06:
mamy salę, orkiestrę, foto
byliśmy w parafii, mamy rezerwację daty
mam wstępnie umówioną florystkę ale jeszcze bez umowy
byłam w kilku salonach oglądać suknie ale na razie bez ostatecznej decyzji
a reszta to tylko plany i pomysły w mojej głowie
a! i od wczoraj mamy wódkę na wesele

nie załapałam się...
o tak, kościółek mały ale to mi nie przeszkadza, wręcz przeciwnie - mamy niewielki ślub więc nie będzie wrażenia że pobieramy się w pustym kościele; jest bardzo ładny, jasny więc powinny wychodzić ładne zdjęcia

my pod koniec tego roku/ na początku przyszłego wybieramy się do księdza i w związku z tym mam pytanie: kiedy się idzie z tą ofiarą za ślub? przy podpisywaniu protokołów czy jakość wcześniej?
podpytuję też o "cennik" bo naprawdę nie wiem ile się średnio daje

nie jestem na 100% pewna jakie są zwyczaje w poszczególnych parafiach ale wydaje mi się, że to jednak po stronie PM jest dekoracja kwiatowa kościoła, w znaczeniu, że nie czeka się na to, że kościół i tak będzie jakoś ubrany tylko że jednak to młodzi pokrywają koszt kwiatów
ja też nie zamierzam robić wielkich dekoracji - proste, ładne bukiety na ołtarz i przy tabernakulum + lekkie przystrojenie krzeseł
jedyne coś więcej co mi się marzy to taka tiulowa wstęga rozciągnięta wzdłuż ławek + malutkie kwiatowe przybranie ławek ale jeszcze nie wiem, czy się na to zdecyduję....


wyślij, wyślij, wszelkie dane z poczty pantoflowej mile widziane
ja osobiście nie znam nikogo, kto by brał ślub w tym kościele
Jakie problemy ci księża robią. Jeszcze jakby robili to za darmo, a biorą niezłe pieniądze . My mieszkamy razem od ponad roku, z czego ponad pół roku w moim starym miejscu zamieszkania, obok mojej parafii Tej w której bierzemy ślub
Z ofiarą jeszcze trochę. Chyba tydzień przed ślubem, kiedy spisuje się protokół
U nas sytuacja wygląda tak, że otrzymuję od rodziców (a konkretnie babci :P) pewną kwotę do wydania i mój M drugie tyle od rodziców. Staramy się tak działać, żeby wydać jak najmniej i oddać pozostałość, chociaż i tak nie zgodzą się zabrać reszty :P
Zaraz przejrzę wszelkie info tam podane i się podzielę

Cytat:
Napisane przez Sibbyl Pokaż wiadomość
Ja bardzo polecam stół wiejski od tego Pana Ja mam tam swoje wesele i stół wiejski mam w cenie ale byłam tam już na weselu, i mięso jest naprawdę bardzo dobre i świeże



Ja będę musiała niestety mieć coś na suknię, bo w październiku nie będzie już tak ciepło... Tylko nie wiem co :/ Muszę mieć coś ciepłego, bo jestem zmarzluchem ale nie chcę mieć żadnego futerka ani bolerka... I nie wiem, co by pasowało do sukni...
Ooo, super. Cieszę się, że mogłam się dowiedzieć czegoś więcej Szkoda, że M nie spytał czy poza jedzeniem w cenie jest stół i przybranie

Cytat:
Napisane przez Anaelle Pokaż wiadomość
to tak jak my: wina i piwo i tu jest problem bo na winach sie za bardzo nie znam i nie mam pojęcia jakie kupić - wszelkie sugestie mile widziane


z racji zawodu orientuje sie w promocjach sieci handlowych i na chwilę obecna jedyna promocja na wyborową to ta na 0,7 w Tesco; chyba bez szału ta cena ale jakby ktos był zainteresowany to do końca listopada)
Z racji zawodu mojego M to on zajmuje się winami. Chciałabym, żeby były jednakowej marki 4 rodzaje: czerwone półsłodkie, czerwone półwytrawne, białe półsłodkie i białe półwytrawne. Będzie tego trochę, bo sporo kobiet z rodziny i znajomych nie pija wódki. Z piwem nie pomogę, bo go mieć nie będziemy. Z doświadczenia wiem, że sprawdza się beczkowe i pijają nawet bezalkoholowe . Będziemy różne testować łącząc przyjemne z pożytecznym

Cytat:
Napisane przez izza7 Pokaż wiadomość
Z zewnątrz Kościół super. W środku jakoś nie miałam okazji. W końcu jest dość nowy a też mieszkałam ostatnio przez 2 lata na Czechowie i jakoś nie po drodze. Nie ma dla mnie zupełnie znaczenia jak wygląda wewnątrz. Znamy ks. Marka od kilku lat. Oboje jesteśmy z tej parafii i jakby nie wyglądał w środku to i tak tylko tam chcemy brać ślub.

Niestety nie podjęliśmy również tematu pieniędzy jeszcze jakoś tak niezręcznie mi było na samym początku o to pytać. Odłożyłam to na później ale jakby któraś z Was miała info to proszę o cynk
Kościół Chrystusa Króla jest przepiękny! Zarówno w środku jak i na zewnątrz. Przestronny, zadbany, widny. Wszystko zrobione tip-top

Cytat:
Napisane przez myszonka88 Pokaż wiadomość
Sama jestem otwarta na sugestie

dziewuszki trzeba się sprężyć i wykończyć wątek
No nieźle Wam/nam to idzie. Nie było mnie trochę w domu, a tu dwie strony więcej !

Cytat:
Napisane przez myszonka88 Pokaż wiadomość
Dla mnie kościół musi być jasny, wtedy zdjęcia wygladają dużo lepiej. Więcej wymagań nie mam. Zresztą mój spełnia wszystkie moje oczekiwania poza proboszczem, ale to nie problem, bo można innego księdza poprosic o udzielenie ślubu
Wiem o tym, ale martwi mnie to, że nasz Kościół jest duży i ciemny Dlatego z dekoratorką zaplanowałyśmy, że użyjemy świec, by podkręcić klimat

Cytat:
Napisane przez vacuity Pokaż wiadomość
Wino które my kupujemy to Varna 1444. To bułgarskie wino półsłodkie, występuje czerwone i białe. Poza tym winem piję jeszcze tylko Carlo Rossi, więc do wytrawnych znawców z pewnością nie należę Varna jest ciut tańsza, polecona przez rodzinę i sprawdzona, stąd ten wybór. Dostępna jest właściwie w większości sklepów więc nie ma problemu by zrobić degustację
Przynajmniej możesz się określić, bo ja nie Piję różne wina, jedne lepsze gorze, ale wiem na pewno, że nie przepadam za Fresco i właśnie Carlo Rossi :P Choć raz mi smakowało, ale nie pamiętam ani koloru ani rodzaju

Cytat:
Napisane przez izza7 Pokaż wiadomość
Nas też przygotowywał do bierzmowania. Miałam z nim katechezę w 8 klasie. Najlepsze, że mnie też pamiętał zawsze i z tego co wiem większość napotkanych uczniów czy nawet tymczasowych mieszkańców parafii. Musi mieć naprawdę dobrą pamięć Aż mnie zaciekawiłyście tym wnętrzem Kościoła. Chyba wybiorę się na mszę w przyszłym tygodniu

W ogóle jestem nieco przerażona dziewczyny ile rzeczy macie już załatwionych. My mamy tylko Kościół, salę, fotografa oraz upatrzone wstępnie obrączki.

Goni mnie sukienka ale czekam do grudnia... może jeszcze schudnę!
Cytat:
Napisane przez myszonka88 Pokaż wiadomość
Eeee... Nie przesadzaj! Ja mam kościól, salę foto i video, obrączki i wódkę. Teraz przymierzam się do sukni i planujemy robić nauki.
Nasze wesele jest 29 czerwca i jak na razie mamy:
-Kościół (data.godz)
-Sala (umowa/zaliczka)
-DJ (umowa/zaliczka)
-Dekoratorka (wstępnie umówiona, zaklepany termin, zabieram się za dzwonienie do niej od tygodni, by dogadać resztę )
-Fotograf (umowę podpisujemy w piątek )
-Świadkowie (tzn moja świadkowa, bo M ciągle się waha )
-Wzory obrączek wybrane (nie wiemy czy będzie to konkretna firma czy będzie to robić jubiler po prostu na zamówienie)
-Sukienka zakochana, ale jeszcze będę oglądać
-Stół wiejski wybrany, do dogadania w kwietniu
-Wzory winietek, zawieszek (będę robić sama)
-Motyw przewodni, wizja dekoracji (pozostają zakupy )
Czasem się boję, że mało, czasem myślę, że już dużo. Na razie nie mamy pieniędzy, ale kiedy się pojawią będę szaleć z resztą. Jak na razie planuję robić bombki świąteczne, więc wszelkie dziergania ślubne zacznę po Nowym Roku

Nauki... U nas w Parafii zaczynają się w styczniu, ale nie wiem co z poradnią, bo czytałam, że zaświadczenia miewają datę ważności Muszę się wybrać do Kancelarii Kościelnej

Cytat:
Napisane przez myszonka88 Pokaż wiadomość
My dostalismy jakąś ofertę z jakiegoś sklepu z winami i alkoholami tylko nie mogę jej znaleźć Tam babka polecała nam jakieś wino za 27zł za butelkę dla ludzi nie znających się na winach, a lubiących je wypić i coś koło 35-40zł za butelkę dla koneserów. Jak znajdę tą rozpiskę to Wam napiszę
To sporo jak za wina. M będzie załatwiał dużo taniej. Wódkę też. Będziemy kupować wszystko na firmę z koncesją, więc uff, trochę zaoszczędzimy
__________________
Zakochana - 10.11.2009r.
Narzeczona - 14.02.2010r.
Żonka - 29.06.2013r.
Ile razy nie powiem jak bardzo Cię kocham
Zawsze będzie za mało
Jak mocno się nie wtulę w Ciebie
To zawsze będzie zbyt słabo
Bo chciałabym płynąć Twymi żyłami
Czuć to samo co Ty
molly_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 21:03   #4807
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
też czatuję na Wyborową więc jak będę coś wiedziała o promocjach dam znać
tak ja też chętnie przyjmę wszelkie informacje o promocjach alkoholowych

Cytat:
Napisane przez vacuity Pokaż wiadomość
Jak narazie 100% skuteczna Powiem tak, jak się przyzwyczaisz to jest to coś naturalnego... Mierzę temperaturę codziennie gdy wstaję do pracy - mam termometr przy łóżku i jest to pierwsza rzecz którą robię. Kilka sekund i zmierzone - wpisuję w kalendarz w komórce i wstaję do pracy albo dalej śpię, jeśli jest weekend :P Raz na kilka dni nanoszę wyniki na wykres. Ostatnio byłam na naukach przedmałżeńskich i babka podpowiedziała, że jak się już wejdzie w dni niepłodne, po tym skoku temperatury, to właściwie nie ma konieczności mierzenia temperatury w tym czasie aż do następnego cyklu (to wersja dla bardziej wprawionych i leniwych, ja tak nie robię, bo mierzenie nie jest dla mnie problemem). Aha, na allegro po 25zł są termometry owulacyjne, które zapamiętują ileś tam pomiarów, więc to też ułatwienie bo już nic nie trzeba wtedy robić poza włożeniem termometra do buzi. I pomiar jest dokładniejszy, do dwóch miejsc po przecinku. Wiem, bo właśnie zamierzam w taki zainwestować
Mam nadzieję, że nic nie zagmatwałam

PS. Ja też czekam na Wyborową - mama pracuje w handlu więc ma pod kontrolą wszystkie promocje. Rozpuściła wici u przedstawicieli odnośnie przedświątecznych promocji, więc gdy będę wiedziała że coś się kroi, dam cynk
kurcze, zaintrygowałaś mnie tą metodą.. ale w sumie u mnie na razie nie mam tego problemu, po ślubie będę się martwiła wyborem metody

Cytat:
Napisane przez izza7 Pokaż wiadomość
jej jesteś wspaniała . Dziękuję. Rzeczywiście wygląda to naprawdę bardzo ładnie.
wygląda, a na zdjęciach ślubnych jest idealny!

Cytat:
Napisane przez myszonka88 Pokaż wiadomość
Gdzieś ostatnio czytałam, że jakiejś Pm odmówiła ponad połowa gości Chyba bym się zapłakała




Dobrze, że ja chcę suknię bez trenu
jejku.. przerażające.. ale ja mam opcję, że jeśli baardzo dużo osób mi odmówi mogę doprosić dalszych znajomych.. Niestety wizja dużej ilości odmówień wisi nad moją częścią gości.. i nawet dość mocno jest mi z tego powodu przykro, bo nawet moi dziadkowie się nie wybierają :/
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-21, 21:12   #4808
myszonka88
Zakorzenienie
 
Avatar myszonka88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 3 954
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez molly_k Pokaż wiadomość
Nauki... U nas w Parafii zaczynają się w styczniu, ale nie wiem co z poradnią, bo czytałam, że zaświadczenia miewają datę ważności Muszę się wybrać do Kancelarii Kościelnej



To sporo jak za wina. M będzie załatwiał dużo taniej. Wódkę też. Będziemy kupować wszystko na firmę z koncesją, więc uff, trochę zaoszczędzimy
My chyba zrobimy te weekendowe, na staszica
A za wina sporo, bo to ze sklepu tylko z winami. To sklep taki trochę dla koneserów Pewnie tam rozglądniemy sie i dokładniej popytamy i poszukamy w Tesco, albo innym markecie

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
jejku.. przerażające.. ale ja mam opcję, że jeśli baardzo dużo osób mi odmówi mogę doprosić dalszych znajomych.. Niestety wizja dużej ilości odmówień wisi nad moją częścią gości.. i nawet dość mocno jest mi z tego powodu przykro, bo nawet moi dziadkowie się nie wybierają :/
Ja mam listę prawie, że 100% , bo zapraszamy tylko najbliższych, gorzej z Tżtem. Ale pocieszam się faktem, że założenie liczby gości przekroczyliśmy i to sporo, więc jak kilka osób odmówi to nie będzie jakoś widoczne
A dlaczego Twoi dziadkowie nie przyjdą
__________________
8.06.2013
29.05.2015

"Jeśli szczęście do Ciebie nie przyszło to znaczy,
że jest wielkie i idzie małymi kroczkami"
myszonka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 21:19   #4809
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Jeśli chodzi o piwo, to u nas nie będzie na pewno.. wystarczy, że będzie 10 rodzajów nalewek, bimber, wina i wódki.
Co do win, to ja uwielbiam Kadarke (taką z różą), El Sol (też im całkiem smakuje), bardzo często na weselach spotykam się z Varną właśnie.. ale kwestia jest jeszcze do dogadania z TŻ

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez myszonka88 Pokaż wiadomość
Ja mam listę prawie, że 100% , bo zapraszamy tylko najbliższych, gorzej z Tżtem. Ale pocieszam się faktem, że założenie liczby gości przekroczyliśmy i to sporo, więc jak kilka osób odmówi to nie będzie jakoś widoczne
A dlaczego Twoi dziadkowie nie przyjdą
u mnie najbliższa rodzina (moje rodzeństwo, rodzeństwo taty i dziadkowie) to 45 osób + 12 osób moich bliskich przyjaciół, a i tak obstawiamy z rodzicami, że znajomi będą w 100% a z rodziny na 100% mam pewne 19 w tym moi bracia, rodzice i chrzestni..
czemu dziadkowie nie będą? hmm.. jakby to powiedzieć w miare zrozumiale, jedna babcia mieszka na Podlasiu, i nie wiadomo jak będzie z transportem, chociaż wszyscy ją bardzo "katują" żeby przyjechała.. a dziadkowie z drugiej strony? traktują ślub jako zło konieczne, chociaż mieszkają od nas niecałe 80 km. Byli u nas w domu tylko kilka razy... nie czują potrzeby po prostu, na ślub też nie planują przyjeżdżać:/
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 21:24   #4810
myszonka88
Zakorzenienie
 
Avatar myszonka88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 3 954
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
u mnie najbliższa rodzina (moje rodzeństwo, rodzeństwo taty i dziadkowie) to 45 osób + 12 osób moich bliskich przyjaciół, a i tak obstawiamy z rodzicami, że znajomi będą w 100% a z rodziny na 100% mam pewne 19 w tym moi bracia, rodzice i chrzestni..
czemu dziadkowie nie będą? hmm.. jakby to powiedzieć w miare zrozumiale, jedna babcia mieszka na Podlasiu, i nie wiadomo jak będzie z transportem, chociaż wszyscy ją bardzo "katują" żeby przyjechała.. a dziadkowie z drugiej strony? traktują ślub jako zło konieczne, chociaż mieszkają od nas niecałe 80 km. Byli u nas w domu tylko kilka razy... nie czują potrzeby po prostu, na ślub też nie planują przyjeżdżać:/
U mnie to trochę bardziej skąplikowane, bo mam więcej osób

Oj przykro by mi było bardzo Moi dziadkowie pewnie długo też nie będą, bo są już "wiekowi" i schorowani i zwyczajnie nie wytrzymają na weselu. Ale i tak każda chwila w ich obecności będzie dla mnie cenna
__________________
8.06.2013
29.05.2015

"Jeśli szczęście do Ciebie nie przyszło to znaczy,
że jest wielkie i idzie małymi kroczkami"
myszonka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 21:32   #4811
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez myszonka88 Pokaż wiadomość
U mnie to trochę bardziej skąplikowane, bo mam więcej osób

Oj przykro by mi było bardzo Moi dziadkowie pewnie długo też nie będą, bo są już "wiekowi" i schorowani i zwyczajnie nie wytrzymają na weselu. Ale i tak każda chwila w ich obecności będzie dla mnie cenna
jedna z babć tż nie może już chodzić, ale powiedziała że nie wyobraża sobie być na ślubie i nie "kopnąć nas w tyłek na szczęście".. jak to usłyszałam, rozpłakałam się że moi tak tego nie przeżywają..
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-21, 21:36   #4812
vacuity
Rozeznanie
 
Avatar vacuity
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 712
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez myszonka88 Pokaż wiadomość
My chyba zrobimy te weekendowe, na staszica
My tam właśnie robiliśmy 3 tygodnie temu Powiem o prowadzących: jeden ksiądz mówi świetnie i mogłabym go słuchać godzinami, drugi trochę przynudza. Jedna babka jest fajna i konkretna, druga jakaś taka wolna, a przy tym z każdego zdania robiła pytanie dodając na końcu "tak?" - i to mnie mocno męczyło Ale ogólnie polecam, te 3-4 godziny można wysiedzieć. Początkowo miałam zdecydować się na Świdnik i nauki prowadzone przez małżeństwo, (tam jest tylko jeden weekend, po 8 godzin) ale po niedawnej relacji jednej z koleżanek cieszę się że wylądowaliśmy na Staszica
__________________
18.05.2013 - Żona - zapnij pasy Kochanie, przed nami wyboista droga
vacuity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 21:40   #4813
myszonka88
Zakorzenienie
 
Avatar myszonka88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 3 954
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
jedna z babć tż nie może już chodzić, ale powiedziała że nie wyobraża sobie być na ślubie i nie "kopnąć nas w tyłek na szczęście".. jak to usłyszałam, rozpłakałam się że moi tak tego nie przeżywają..
Babcia mojego Tżta też tak żartuje

Cytat:
Napisane przez vacuity Pokaż wiadomość
My tam właśnie robiliśmy 3 tygodnie temu Powiem o prowadzących: jeden ksiądz mówi świetnie i mogłabym go słuchać godzinami, drugi trochę przynudza. Jedna babka jest fajna i konkretna, druga jakaś taka wolna, a przy tym z każdego zdania robiła pytanie dodając na końcu "tak?" - i to mnie mocno męczyło Ale ogólnie polecam, te 3-4 godziny można wysiedzieć. Początkowo miałam zdecydować się na Świdnik i nauki prowadzone przez małżeństwo, (tam jest tylko jeden weekend, po 8 godzin) ale po niedawnej relacji jednej z koleżanek cieszę się że wylądowaliśmy na Staszica
O! Dziękuję za informację, bardzo mi sie przyda
To tam jest tylko 3-4 godziny? I dzień skupienia też jest od razu czy nie? Aaaa i jak z poradnią?
__________________
8.06.2013
29.05.2015

"Jeśli szczęście do Ciebie nie przyszło to znaczy,
że jest wielkie i idzie małymi kroczkami"
myszonka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 21:44   #4814
molly_k
Raczkowanie
 
Avatar molly_k
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 313
GG do molly_k
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Też mnie zasmucił fakt, że dużo osób odmawia, nawet ci najbliżsi. Ale czemu dziadkowie Choć mojej babci i babci M pewnie też nie będzie (wiek )

Zgodnie z prośbami dziele się zdobytymi informacjami. Nie jest to jakakolwiek forma reklamy!
* Alkohole - poza wspominanym Makro, mogę dodać hurtownie Tradis i ICE-FULL. Tu są przykładowe gazetki:
http://www.ice-full.pl/files/fck/Ima.../gazetka_2.jpg
http://www.ice-full.pl/files/fck/Ima.../gazetka_3.jpg
http://www.ice-full.pl/files/fck/Ima.../gazetka_4.jpg
Info z broszurki rozdawanej na Targach:
* zespół AVIS (polecają również zespoły Ivis,Irys,Heaven i Mix-Band) - ceny:
3500-6000 za 1 dzień
6000-9000 za 2 dni ()
Koszt dojazdu 1,50zł za 1km
Koszt oprawy Błogosławieństwa - 200zł
* Samochody Nestor (opcja pełna/opcja niepełna). Ceny obejmują dekoracje, paliwo (poza Lublin 1,50zł za 1km) i tablice (tablice indywidualne 70zł )
Nestor 1/Nestor A 4os - 1100zł/1200zł
Nestor II/Nestor III/Nestor B 6os 1300zł/1400zł
Warszawa - 600zł/700zł
Toyota Avensis - 450zł/500zł
KIA Sportage - 350zł/400zł
* Fotograf Marcin Kańtoch
3100zł - dwóch fotografów z oferta specjalną
2200zł - fotoreportaż w dniu ślubu, plener w inny dzień
Poza sezonem (piątki i niedziele) 2000zł
Ta sama firma, makijażystka:
próbny - 80zł
ślubny - 100zł
plenerowy - 100zł
prezentacja zdjęć + gratisy - 600zł
* Film-Ed wideofilmowanie:
wersja krótka (od przygotowań do pierwszego tańca, max 22; 4 DVD i Blue-Ray) 1500zł
reportaż filmowy pełny (jw + zabawy weselne, oczepiny, tort, podziękowania Rodzicom, teledysk, zakończenie) 2300zł
długość 40min-180min
dodatkowy dźwięk 100zł ()
Lublin i do 30km za w cenie, powyżej do ustalenia
indywidualne realizacje za dopłatą
* Kwiaty/bukiety/dekoracje www.kwiaty.lub.pl
* Fontanny czekoladowe (www.agencjaavis.pl)
wersja podstawowa (2 fontanny, podest, 5kg czekolady, hostessa) 900zł
wersja pełna (jw + aranżacja stolika, talerzyki, patyczki, owoce, hostessa dba o wygląda całości []) 900zł+120zł za każde 50os
transport 1zł za 1km
dodatkowe worki czekolady 200zł za 2,5kg
Transport (www.agencjaavis.pl)
Volvo/Bova 49os+2os
Mercedes 53os+2os
MAN 57os+2os
ceny w jedną stronę/w obie strony
Lublin 400zł/500zł
do 15km poza 500zł750zł
powyżej 15km poza 400zł+4zł za km/600zł+4zł za km
* www.zaproszenia.lublin.pl
* www.salonbalon.pl
* Suknie Eveline Style
ceny od 2000zł gratis bolerko, welon, halka, podwiązka, poduszka z wyhaftowanymi imionami Państwa Młodych
* Salon fryzjersko-kosmetyczny VillaRosa
* Nauka Tańca studio tańca "let's Dance" www.studiotanca-lublin.pl
ceny (od pary):
45min-100zł
60min-120zł
90min-150zł
* DJ Prezenter Wodzirej Adrian Tomala www.proevents.pl
* Pieczony prosiak, wiejski stół itp www.biesiadawojciechow.pl
* Pokaz barmański Przemysław Wilczek www.shake-it.pl
iluzje, fire show itp
cocktail-bar - darmowe koktajle dla gości, ceny:
100-150os - 600zł
150-250os - 700zł
powyżej 250os - 800zł
* trunki na wesele/wina świata itp www.selekcjawin.pl
* torty weselne cukiernia Williams www.williams.pl
ceny (chyba) torty od 50zł za kg, a ciasta różnie
* kompleksowa organizacja wesela - agencja Avis - www.agencjaavis.pl

Uff, styknie, bo mi ręce odpadną
__________________
Zakochana - 10.11.2009r.
Narzeczona - 14.02.2010r.
Żonka - 29.06.2013r.
Ile razy nie powiem jak bardzo Cię kocham
Zawsze będzie za mało
Jak mocno się nie wtulę w Ciebie
To zawsze będzie zbyt słabo
Bo chciałabym płynąć Twymi żyłami
Czuć to samo co Ty
molly_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 21:48   #4815
myszonka88
Zakorzenienie
 
Avatar myszonka88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 3 954
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez molly_k Pokaż wiadomość

Uff, styknie, bo mi ręce odpadną
O matko Chciało Ci się to prepisywać Nie lepiej było cyknąć fotki
__________________
8.06.2013
29.05.2015

"Jeśli szczęście do Ciebie nie przyszło to znaczy,
że jest wielkie i idzie małymi kroczkami"
myszonka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 21:54   #4816
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

molly_k jesteś wspaniała!

uciekam dziewczynki.. mam nadzieję do jutra!
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15

Edytowane przez panacea
Czas edycji: 2012-11-21 o 21:58
panacea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 21:59   #4817
MartitaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 23
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

O matulu...przeczytałam listę i ...dobrze, że siedziałam :P My mamy ślub 27 lipca i mam co? Salę (umowa + zaliczka), zaklepany termin Kościele, fotograf i kamerzysta (spotkanie w niedzielę) i zespół (spotkanie w pt). Terminy u nich zaklepane i zapewne będą umowy i zaliczki.
Jak to jest z tymi naukami na Staszica? Płatne? ile to trwa? i kiedy się zaczyna? Bo my też z racji na pracę mojego Pe. to nie damy rady tak na tygodniu, a weekendy to byłoby niegłupie rozwiązanie.
Planuję w przyszłym tyg wybrać się po suknię. Zrobić rozeznanie Polecacie jakieś salony na dobry początek?
MartitaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 22:02   #4818
vacuity
Rozeznanie
 
Avatar vacuity
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 712
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez myszonka88 Pokaż wiadomość


O! Dziękuję za informację, bardzo mi sie przyda
To tam jest tylko 3-4 godziny? I dzień skupienia też jest od razu czy nie? Aaaa i jak z poradnią?
Siedzi się od 9 do 13, ale w zasadzie kończyliśmy wcześniej, w ndz. jest np. msza o 11.30 i potem już nie było zajęć. Dzień skupienia jest w ostatnią niedzielę w standardowym czasie i polega na tym, że najpierw ks. mówi o spowiedzi, potem jest pół godziny na indywidualną modlitwę i spowiedź - o ile ktoś chce, potem msza, a potem zakończenie. Poradnia jest zaliczona, jest jedno spotkanie indywidualne (w zasadzie po dwie pary) takie 15 minutowe w ramach zajęć, ale dostaje się podpis za trzy. Także wszystko załatwione od razu. Ja polecam

Nauki na Staszica są płatne 150zł od pary, ale przymusu płacenia nie ma - ks. na samym początku powiedział, że jeśli ktoś nie ma to świat się nie zawali, ale to kościół przyszpitalny, bez własnej parafii i ciężko mu się utrzymać, bo jest bardzo stary i potrzebuje remontu, więc biskup dał im pozwolenie na takie nauki by w ten sposób mogli sobie finansowo radzić. Także przymusu nie ma, ale datki wskazane
__________________
18.05.2013 - Żona - zapnij pasy Kochanie, przed nami wyboista droga

Edytowane przez vacuity
Czas edycji: 2012-11-21 o 22:06
vacuity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 22:11   #4819
myszonka88
Zakorzenienie
 
Avatar myszonka88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 3 954
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez vacuity Pokaż wiadomość
Siedzi się od 9 do 13, ale w zasadzie kończyliśmy wcześniej, w ndz. jest np. msza o 11.30 i potem już nie było zajęć. Dzień skupienia jest w ostatnią niedzielę w standardowym czasie i polega na tym, że najpierw ks. mówi o spowiedzi, potem jest pół godziny na indywidualną modlitwę i spowiedź - o ile ktoś chce, potem msza, a potem zakończenie. Poradnia jest zaliczona, jest jedno spotkanie indywidualne (w zasadzie po dwie pary) takie 15 minutowe w ramach zajęć, ale dostaje się podpis za trzy. Także wszystko załatwione od razu. Ja polecam
Czyli w niedzielę jest tak jakby tylko dzień skupienia, czy wcześniej są jeszcze jakieś wykłady?

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

vacuity już patrzyłam na stronie jak to jest i rozwiałam swoje wątpliwości
__________________
8.06.2013
29.05.2015

"Jeśli szczęście do Ciebie nie przyszło to znaczy,
że jest wielkie i idzie małymi kroczkami"
myszonka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-21, 22:38   #4820
aniaa119
Raczkowanie
 
Avatar aniaa119
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 301
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
izza7 Ty masz wesele w Artemidzie z tego co widzę.
Muszę Ci powiedzieć, że byłam tam rok temu na weselu.
Cytat:
Napisane przez izza7 Pokaż wiadomość
To mnie uspokoiłaś. Dziękować.

Też się tego pustego miejsca obawiałam ale rodzicom bardzo zależało żeby było dużo przestrzeni. Roztańcowaną mamy rodzinę

Zaproszonych gości będzie ponad 160 także mam nadzieję, że bardzo dużo nie odpadnie i będzie w sam raz.
My też mamy w Artemidzie i tez boimy sie czy sala nie bedzie zbyt duża. Z tym ze my prosmy ok 240 osob, choc liczymy ze przyjdzie ok 160. Ale tez, jak przeczytalam ze jedzenie dobre to ulga

Cytat:
Napisane przez vacuity Pokaż wiadomość
My tam właśnie robiliśmy 3 tygodnie temu Powiem o prowadzących: jeden ksiądz mówi świetnie i mogłabym go słuchać godzinami, drugi trochę przynudza. Jedna babka jest fajna i konkretna, druga jakaś taka wolna, a przy tym z każdego zdania robiła pytanie dodając na końcu "tak?" - i to mnie mocno męczyło Ale ogólnie polecam, te 3-4 godziny można wysiedzieć. Początkowo miałam zdecydować się na Świdnik i nauki prowadzone przez małżeństwo, (tam jest tylko jeden weekend, po 8 godzin) ale po niedawnej relacji jednej z koleżanek cieszę się że wylądowaliśmy na Staszica
Tak, bardzo dobrze ze wybralas Staszica a nie Świdnik wiem cos o tym

Cytat:
Napisane przez molly_k Pokaż wiadomość
Uff, styknie, bo mi ręce odpadną
Bardzo dziękujemy!
__________________
07.07.2007r. Poczatek Wielkiej Miłości

25.08.2012r. Zaręczyny

29.06.2013r. Na ślubnym kobiercu
aniaa119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 07:56   #4821
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Oj dziewczyny, jak tak dalej pójdzie to wykończymy ten wątek raz dwa.
My w weekend jedziemy na te dialogi narzeczeńskie, co Wam pisałam że są integralne z kursem. Ciekawe jak będzie... Chociaż termin jest mi absolutnie nie po drodze, w poniedziałek mam mega wielki egzamin.
Tak więc lecę do książek, a później będę nadrabiać to co tu naskrobiecie
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 08:20   #4822
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Dzień dobry dziewczynki!
dzisiaj od rana szukam i obliczam koszty wesela, tak mnie nakręciły PMki ze zbiorczego wątku pm2013
wrzucam kilka przydatnych linków:
http://www.um.lublin.pl/um/index.php?t=200&id=50197
http://archikatedra.kuria.lublin.pl/malzenstwo.html

jakby któraś wiedziała, ile kosztuje akt chrztu w katedrze to chętnie przyjmę taką informację
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 08:39   #4823
Anaelle
Wtajemniczenie
 
Avatar Anaelle
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 021
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Dzień dobry
wpadłam się tylko przywitać i wracam do pracy.
O kosztach wesela nawet nie wspominajcie bo mi słabo na samą myśl... myśleliśmy z początku, że zamkniemy się w 30-35 tys ale raczej nici z tego
__________________
26.06.2008
22.06.2011
22.06.2013

nowy login - stara wizażanka
Anaelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 09:01   #4824
tajeczka
Zadomowienie
 
Avatar tajeczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z łożka
Wiadomości: 1 979
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczynki!
dzisiaj od rana szukam i obliczam koszty wesela, tak mnie nakręciły PMki ze zbiorczego wątku pm2013
wrzucam kilka przydatnych linków:
http://www.um.lublin.pl/um/index.php?t=200&id=50197
http://archikatedra.kuria.lublin.pl/malzenstwo.html

jakby któraś wiedziała, ile kosztuje akt chrztu w katedrze to chętnie przyjmę taką informację
w większości parafii jest co łaska, chociaż tam gdzie ja byłam chrzczona, nie wiem jak ten kościół się nazywa, ale za placem wolności koło Unii, leży cennik, normalny akt chrztu 25, a do ślubu 75.... Mój M. nic nie płacił, jaka brał na uczelnie więc może i teraz nie będzie musiał

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

to mamy załatwione:
Kościół Garnizonowy
Sala Sonatina
orkiestra Romans
kwartet smyczkowy
fotograf
samochód mercedes
nauki
obrączki 2 kolorowe
alkohol (wódka Victory, wino Monte)
suknia (nie ma nazwy)
podwiązka (biało-niebieska)
garnitur (czekoladowy)
buty dla Tżta
zaproszenia
__________________
tayka
koniec wolności
Kochana Wisienka 23.01.2014
tajeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 09:25   #4825
Anaelle
Wtajemniczenie
 
Avatar Anaelle
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 021
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez tajeczka Pokaż wiadomość
to mamy załatwione:
Kościół Garnizonowy
Sala Sonatina
orkiestra Romans
kwartet smyczkowy
fotograf
samochód mercedes
nauki
obrączki 2 kolorowe
alkohol (wódka Victory, wino Monte)
suknia (nie ma nazwy)
podwiązka (biało-niebieska)
garnitur (czekoladowy)
buty dla Tżta
zaproszenia
bardzo dużo już macie...
kwartet smyczkowy marzy mi się by na moim ślubie grał ktoś na skrzypcach lub na wiolonczeli jak ktoś ma jakieś namiary to poproszę
kwartet smyczkowy to dość droga impreza chyba, słyszałam o stawkach po 1000zł
__________________
26.06.2008
22.06.2011
22.06.2013

nowy login - stara wizażanka
Anaelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 09:33   #4826
tajeczka
Zadomowienie
 
Avatar tajeczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z łożka
Wiadomości: 1 979
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Anaelle Pokaż wiadomość
bardzo dużo już macie...
kwartet smyczkowy marzy mi się by na moim ślubie grał ktoś na skrzypcach lub na wiolonczeli jak ktoś ma jakieś namiary to poproszę
kwartet smyczkowy to dość droga impreza chyba, słyszałam o stawkach po 1000zł
800-1200 z tego co słyszałam. ja mam siostrę cioteczną, która miała grać, ale, że ostatnio jej się przysłużyłam to powiedziała, że mi kwartet załatwi
__________________
tayka
koniec wolności
Kochana Wisienka 23.01.2014
tajeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 09:35   #4827
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Anaelle Pokaż wiadomość
bardzo dużo już macie...
kwartet smyczkowy marzy mi się by na moim ślubie grał ktoś na skrzypcach lub na wiolonczeli jak ktoś ma jakieś namiary to poproszę
kwartet smyczkowy to dość droga impreza chyba, słyszałam o stawkach po 1000zł
ja mam dużo znajomych, którzy grają na różnych instrumentach.. ale w sumie, zastanawiam się nad tym czy chcę na pewno jakichś grajków.. zmianie mi się to jak w kalejdoskopie
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 09:35   #4828
myszonka88
Zakorzenienie
 
Avatar myszonka88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 3 954
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez tajeczka Pokaż wiadomość
to mamy załatwione:
Kościół Garnizonowy
Sala Sonatina
orkiestra Romans
kwartet smyczkowy
fotograf
samochód mercedes
nauki
obrączki 2 kolorowe
alkohol (wódka Victory, wino Monte)
suknia (nie ma nazwy)
podwiązka (biało-niebieska)
garnitur (czekoladowy)
buty dla Tżta
zaproszenia

Dużo macie załatwione, ale i ślub macie wcześnie
__________________
8.06.2013
29.05.2015

"Jeśli szczęście do Ciebie nie przyszło to znaczy,
że jest wielkie i idzie małymi kroczkami"
myszonka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 09:40   #4829
molly_k
Raczkowanie
 
Avatar molly_k
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 313
GG do molly_k
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Dzieeeeeeń dooooooobryyyyy
Rzeczywiście dużo już załatwione. Ale to pikuś w porównaniu z tym co czytam na innych forach. Tak się zastanawiam czy czasem nie kłamią, żeby się "pokazać". Lekka żenada

Na Targach był kwartet i koszt zagrania 5 utworów to 1000zł. Ja chciałam jedną skrzypaczkę. Prosiłam kuzynkę, ale twierdzi, że nie umie. Ma mi podesłać znajomego. Mogę dać max 200zł I tak uważam, że dużo jak za zagranie jednego utworu (no chyba, że więcej :P)
__________________
Zakochana - 10.11.2009r.
Narzeczona - 14.02.2010r.
Żonka - 29.06.2013r.
Ile razy nie powiem jak bardzo Cię kocham
Zawsze będzie za mało
Jak mocno się nie wtulę w Ciebie
To zawsze będzie zbyt słabo
Bo chciałabym płynąć Twymi żyłami
Czuć to samo co Ty
molly_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 09:48   #4830
tajeczka
Zadomowienie
 
Avatar tajeczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z łożka
Wiadomości: 1 979
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez molly_k Pokaż wiadomość
Dzieeeeeeń dooooooobryyyyy
Rzeczywiście dużo już załatwione. Ale to pikuś w porównaniu z tym co czytam na innych forach. Tak się zastanawiam czy czasem nie kłamią, żeby się "pokazać". Lekka żenada

Na Targach był kwartet i koszt zagrania 5 utworów to 1000zł. Ja chciałam jedną skrzypaczkę. Prosiłam kuzynkę, ale twierdzi, że nie umie. Ma mi podesłać znajomego. Mogę dać max 200zł I tak uważam, że dużo jak za zagranie jednego utworu (no chyba, że więcej :P)
z tego co ja się na targach dowiedziałam to oni grają 5 utworów
__________________
tayka
koniec wolności
Kochana Wisienka 23.01.2014
tajeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.