Mamusie sierpień 2014 - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Nowy tytuł wątku
Mamusie Sierpień część już druga, nasza ciąża jest zbyt długa 2014! 2 5,71%
Połowa ciąży już za nami w sierpniu nasze dzieci przywitamy 2 5,71%
Mamusie sierpień 2014 ! 10 28,57%
sierpniowe dzieciaczki w brzuchu buszują za kilka miesięcy światem zapanują 1 2,86%
Chociaż małe mamy brzuszki w sierpniu wyjdą z nich maluszki 4 11,43%
Chociaż goszcza w naszych brzuszkach już od sierpnia w naszych łóżkach 0 0%
Pod serduszkiem je nosimy a już w sierpniu przytulimy 4 11,43%
Wiosna szybko przeminie i przywita nas lato. Mój Tż zostanie sierpniowym TATĄ ! 12 34,29%
Głosujący: 35. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-19, 12:39   #4831
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość

To pewnie też zależy od dostawy, ostatnio jak byłam to był ogrom kiecuszek 0-3, ale co z tego, jak nie wiem kto siedzi w brzuchu Jak się okaże, że córa, to pewnie ich już nie będzie
No widzisz a ja myślałam, że dla takich małych dzidzi to nie ma sukienek bo i tak cały czas się zakłada bodziaki i pajace

Te dwie sukieneczki co ja mam to są właśnie na 3-6 miesięcy ale jakieś takie malutkie mi się wydają więc wzięłam, najwyżej mała będzie miała suknie do kostek

Dopiero jak zaczęłam kupować ciuszki to dotarło do mnie, żeby się zastanowić co na jaką porę roku bo wcześniej jakoś o tym nie myślałam i letnie sukienki na rozmiar 68-74 albo kombinezony zimowe na 56-62 lądowały w koszyku a później pukałam się po głowie i odwieszałam spowrotem
Fajne jest to, że moja kuzynka od której dostanę wszystkie ciuszki urodziła 19 lipca także terminowo mniej więcej tak samo
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 12:43   #4832
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
[/COLOR]Twin super te pokrowce!!! Bardzo przydatna rzecz! Nie wiesz może czy można gdzieś takie kupić?? My w mieszkanku, które teraz wynajmujemy mamy w większości dywany i nie uśmiecha mi się ich wielce prać jak się będziemy wyprowadzać
Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
POKROWCE na koła wózka to HIT. Gratuluje zdolnej Mamy - nie dość że funkcjonalne to i ładne Poproszę swoją by takie uszyła. Dziekuje za foty
Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Pokrowce sama robiłaś, czy gdzieś dorwałaś?

Nie widziałam takich gotowych. Pomysł podsunęła mi sąsiadka. Jej mama takie uszyła, tyle, że na gumkę, bo ma inny wózek. Pokrowce sprawdziły się rewelacyjnie.

Mi uszyła teściowa wg instrukcji Tż

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Popłakałam sie bo TŻ po pracy przez 3 dni naprawial elektronike i nie wybral wozka Odbija mi jakby dziecko mialo sie rodzic za 5 minut a nie 5 m-cy W ogole moje dotychczasowe hobby mnie nie interesuja tylko dziecko. Chyba mi calkowicie mozg odjęło.
W ramach protestu odnioslam do biblioteki ksiazki o ciazy i dzieciach, a wypozyczylam o urzadzaniu wnetrz. Ach chcialabym juz cos kupic i urzadzac wlasne mieszkanko
Hormony szaleją

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Kompletnie nie umiem się powstrzymać. Przecież to ogromna frajda kupować takie maluśkie ciuszki!

Ja też uważam, że dla chłopców sa piękne rzeczy. Urzekaja mnie zawsze takie malutkie kamizeleczki w romby, koszule, bojówki, albo mini tenisówki!
Mnie tego tłumaczyć nie trzeba

Otóż to
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 12:44   #4833
Coolusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 12
Dot.: Mamusie sierpień 2014

pracuje w takiej branży,że często odwiedzam sklepy dziecięce i nawet jeszcze przed ciążą mój wzrok zawsze kierował się bardziej w stronę ciuszków chłopięcych, np kurtki na zimę, bo w dziewczęcych dominował róż, a u chłopaków super, szare, granat, niebieskie, zielone, zółte.
Nawet jak dla 6 miesięcznej chrześnicy kupowałam to zawsze się panie ekspedientki śmiały że za chłopaka chcę ją przebrać
Coolusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 12:49   #4834
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez mamuska11 Pokaż wiadomość

88natka właśnie miałam sie ciebie pytać jak tam z korzystaniem z nocnika u twojej małej bo martwiłam sie czy moja Zuzia za długo w pieluchach nie chodzi :p od kilku miesięcy ma 3 nocniki w domu i wola czasami sisi i kupkę ale ja jej na sile nie ucze czekam aż sama dojrzeje a jak nie to wezmę sie za naukę jak bedzie cieplej

Przyszły mi tez juz obraczki, są piękne Załącznik 5621516

Piękne te obrączki No to będziemy razem odpieluchowywać
Cytat:
Napisane przez niki19 Pokaż wiadomość
Hej

Dzięki za kciuki dziewczyny
Po wczorajszym badaniu wszystko w porządku ciśnienie nawet ok i to mnie najbardziej cieszy
No i znowu nie poznałam płci ,zaczynam powoli wątpić w umiejętności mojej lekarki w tym zakresie
31 marca mam połówkowe u innego lekarza więc zobaczymy czy wtedy się ujawni

Lece na zakupy a później postaram się nadrobić co tam naskrobałyście
super że wszystko dobrze żeby na następnej wizycie pokazał wstydzioszek co tam ma między nóżkami
Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość

Ost bardzo mnie TŻ denerwuje, wkurza mnie, rzuca się o wszystko, mam czasem ochote po prostu pojechać do Mamy i go kopnac w doope. Zero wsparcia, nie wstawia się za mną tylko się czepia. Wszystko robię źle, dosłownie wszystko.
spróbuj z nim porozmawiać, trzymam kciuki żeby zrozumiał Cię w końcu i był dla Ciebie wsparciem bo teo teraz najbardziej potrzebujemy
Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Mój synek miał 1,5 roku jak go odpieluchowałam. Jeden dzień był armagedon a na drugi dzień już sam siadał na nocnik. Byłam w szoku, że tak szybko poszło. Jednak po pewnym czasie zaczął czasem posikiwać w majtki i niestety nadal mu się zdarza.
ale Wam szybko poszło
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 12:55   #4835
UmiZumi
Rozeznanie
 
Avatar UmiZumi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie sierpień 2014

dzień dobry

obiad mam w piekarniku, czekam aż się dopiecze i zaraz będę jeść

udało mi się przesunąć wizytę u gina z 26.03 na 31.03, a 27.03 IIbad. prenatalne. Tak, że do gina prowadzącego pójdę już z wynikami
__________________
"Jeszcze Cię nie znam, a już Cię kocham." /Susan Dempsey/
UmiZumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 12:57   #4836
niki19
Zadomowienie
 
Avatar niki19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: świetokrzyskie
Wiadomości: 1 331
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Ja obserwowałam, ale po tym jak pół nocy w niedzielę nie spałam, bo miałam atak histerii, że będzie wojna, mam zakaz od męża. Przeraża mnie to koszmarnie... pokazuje w jakiej ułudzie pokoju żyjemy.

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Mnie się ostatnio śniło ,że obok mojego domu wojsko stacjonowało

Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość
hehe, mówiłam!!! Gratulacje!


A podoba Wam się Olek? Bo jest takie ryzyko, że mogą tak do niego mówić, chyba, że zostanie przy Aleks

Ja się przekonałam do tego zdrobnienie od kiedy mam w rodzinie małego słodkiego Olusia

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Z własnego i koleżanek doświadczenia napiszę, że umordujesz się lub wogóle nie założysz pajacy nierozpinanych lub rozpinanych tylko z tyłu lub tylko w kroku Ja powzięłam 2 próby i dałam sobie spokój, wolałam nie męczyć maluszka ani siebie, chociaż były ty najładniejsze sztuki w szafie
Ja to bym chyba nawet nie wiedziała jak się zabrać za ubieranie takiego pajaca

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Ja też uważam, że dla chłopców sa piękne rzeczy. Urzekaja mnie zawsze takie malutkie kamizeleczki w romby, koszule, bojówki, albo mini tenisówki!
ooo tak , ja już oczami wyobraźni widzę milion rzeczy w które ubrałabym chłopca
dla dziewczynki jakoś trudniej , jeśli nie chce się z niej zrobić różowej lalki barbie



88natka - dzięki
__________________


Edytowane przez niki19
Czas edycji: 2014-03-19 o 13:02
niki19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 12:58   #4837
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez UmiZumi Pokaż wiadomość
dzień dobry

obiad mam w piekarniku, czekam aż się dopiecze i zaraz będę jeść

udało mi się przesunąć wizytę u gina z 26.03 na 31.03, a 27.03 IIbad. prenatalne. Tak, że do gina prowadzącego pójdę już z wynikami
Smacznego

My na obiad jedziemy do chińczyka

Ja wizytę mam w poniedziałek o 11:30, pierwszy raz zabieram Tż-ta i trochę się denerwuję Będzie to usg 3/4d i od razu połówkowe także proszę o kciuki, żeby wszystko wyszło dobrze
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 12:59   #4838
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Smacznego

My na obiad jedziemy do chińczyka

Ja wizytę mam w poniedziałek o 11:30, pierwszy raz zabieram Tż-ta i trochę się denerwuję Będzie to usg 3/4d i od razu połówkowe także proszę o kciuki, żeby wszystko wyszło dobrze
Czemu się denerwujesz?
Mój maż na pierwszym usg, na którym był ze mna patrzył w ten ekran jak zaczarowany
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 13:02   #4839
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Czemu się denerwujesz?
Mój maż na pierwszym usg, na którym był ze mna patrzył w ten ekran jak zaczarowany
A tak jakoś Cieszę się, że Tż wkońcu zobaczy naszą kruszynkę ale właśnie jestem ciekawa jego reakcji hehe
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 13:03   #4840
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez Coolusia Pokaż wiadomość
Witam wszystkie sierpniowe Mamcie
dołączam do Waszego grona, u mnie planowane rozwiązanie na 21.08, juz nie moge się doczekać, to nasze pierwsze maleństwo

pozdrawiam Was Sierpnióweczki
cześć

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość

Ale aż przypomniała mi się sytuacja, jak wyremontowaliśmy mieszkanie i zaprosiliśmy moja ciocię na oglądanie.
Wieczorem zadzwoniła do mnie i mówi mi 'wiesz, ja myślę sobie i myślę o tej Waszej sypialni i doszłam do wniosku, że macie złe łóżko, bo jak się będziecie kochać to M będzie walił nogami w tył łóżka'

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Jestem megaaa szczesliwa bede miala DZIEWCZYNKE : love:

na poczatku odwracala sie pupcia ale lekarka sprawdzala i juz wiadomo, ze w brzuszku siedzi Olivia

Malenka ma wymiary wzorowe mialam odrazu usg genetyczne i wszystko jest superrr !!!

JESTEM MEGAAAAAAA HAPPY

Mala wazy 326 g

co do wagi od poczatku ciazy przytylam tylko 2 kg

Dziekuje wszystkim mamusia za kciuki
gratulacje
Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość

Natka - stolarz zrobi wam dowolny wymiar drzwi plus futryn, tylko bedzie drożej
no niby tak ale po remoncie kuchni, łazienki i poprawieniu naszej sypialni nasz portfel będzie bardzo grubo uszczuplony i szczerze mówiąc nie uśmiecha dawać nam się ponad 150f za nowe drzwi + futryny( dla porównania te które znalazłam 44 f kosztowały.. a tych drzwi potrzeba nam 6
Popytam tego Pana który u nas pracuję on też jest stolarzem, może da się je jakoś odnowić
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 13:09   #4841
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 511
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Czemu się denerwujesz?
Mój maż na pierwszym usg, na którym był ze mna patrzył w ten ekran jak zaczarowany
Oj tak, mój TŻ był ze mną na wszystkich wizytach, patrzył w ekran jak w obrazek, na pierwszej wizycie w 6 tygodniu pomimo, że na usg była tylko mała plamka chodził z tym zdjęciem i non stop się gapił i uśmiechał.
W poniedziałek mam pierwszą wizytę, na której będę sama, jest mi przykro, że on nie zobaczy co się tam teraz dzieje.
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 13:09   #4842
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
A tak jakoś Cieszę się, że Tż wkońcu zobaczy naszą kruszynkę ale właśnie jestem ciekawa jego reakcji hehe
Jeśli sam chce iść, to na pewno będzie zachwycony!
Co więcej, ja uważam, ale nie tylko ja, a także nauka , że można już w ciaży tworzyć więź z dzieckiem. I nie dotyczy to tylko kobiet, a również mężczyzn. Mężczyźni, którzy w ciaży uczestniczyli w badaniach, rozmawiali z partnerka o ciaży, oczekiwaniach, planach, jak to wszystko będzie wygladać, jak pojawi się dziecko, sa z nim bardziej zwiazani.
A rola kobiety w tym wszystkim jest taka, aby mężczyźnie to uniemożliwić, dopuścić do wspólnego przeżywania, ale i spytać o jego watpliwości, niepokoje
Jak to ktoś kiedyś powiedział ładnie: 'Ojca z mężczyzny nie robi dziecko, a kobieta'
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 13:15   #4843
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Dziewczyny śliczne te ubranka
Już się nie mogę doczekać aż remont się skończy i przeglądnę te moje po Olivii
Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Smacznego

My na obiad jedziemy do chińczyka

Ja wizytę mam w poniedziałek o 11:30, pierwszy raz zabieram Tż-ta i trochę się denerwuję Będzie to usg 3/4d i od razu połówkowe także proszę o kciuki, żeby wszystko wyszło dobrze
smacznego
Trzymam mocno
Musi być dobrze nie stresuj się



My już po zakupach. Położyłam Olivię i już zasypia
Teraz mam chwilkę dla siebie.
Co do alkoholu to ja też nie ryzykuję, w poprzedniej ciąży raz napiłam się lampki wina u nas na weselu.
U nas dziś 16 stopni ale strasznie wieje, a szkoda bo mogło być tak pięknie.

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Jeśli sam chce iść, to na pewno będzie zachwycony!
Co więcej, ja uważam, ale nie tylko ja, a także nauka , że można już w ciaży tworzyć więź z dzieckiem. I nie dotyczy to tylko kobiet, a również mężczyzn. Mężczyźni, którzy w ciaży uczestniczyli w badaniach, rozmawiali z partnerka o ciaży, oczekiwaniach, planach, jak to wszystko będzie wygladać, jak pojawi się dziecko, sa z nim bardziej zwiazani.
A rola kobiety w tym wszystkim jest taka, aby mężczyźnie to uniemożliwić, dopuścić do wspólnego przeżywania, ale i spytać o jego watpliwości, niepokoje
Jak to ktoś kiedyś powiedział ładnie: 'Ojca z mężczyzny nie robi dziecko, a kobieta'
mój tż wczoraj położył rękę na brzuchu i nie wierzył że już tak mocno kopie, taki był zachwycony, bo co chwilę go kopała
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 13:25   #4844
kasiuulad
Raczkowanie
 
Avatar kasiuulad
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 219
Dot.: Mamusie sierpień 2014

ale szybko piszecie pojechałam tylko po synka do szkoły i na szybkie zakupy a tu juz dwie strony

masakra jakas cały czas bym cos jadła...
kasiuulad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 13:32   #4845
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez kasiuulad Pokaż wiadomość
ale szybko piszecie pojechałam tylko po synka do szkoły i na szybkie zakupy a tu juz dwie strony

masakra jakas cały czas bym cos jadła...
też tak mam od wczoraj, cały czas coś podjadam. Właśnie żeby nie zjeść kolejnej kanapki zjadłam 2 banany
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 13:39   #4846
UmiZumi
Rozeznanie
 
Avatar UmiZumi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Jestem megaaa szczesliwa bede miala DZIEWCZYNKE : love:

na poczatku odwracala sie pupcia ale lekarka sprawdzala i juz wiadomo, ze w brzuszku siedzi Olivia

Malenka ma wymiary wzorowe mialam odrazu usg genetyczne i wszystko jest superrr !!!

JESTEM MEGAAAAAAA HAPPY

Mala wazy 326 g

co do wagi od poczatku ciazy przytylam tylko 2 kg

Dziekuje wszystkim mamusia za kciuki
gratuluję córeczki cieszę się, że wszystko w porządku

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam kilka fotek tego, co udało mi się upolować już Staram się, żeby wszystko nie było różowe, nie podoba mi się jak dziewczynka jest cała ubrana na różowo

No to chwalę się
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No to prawda
To i ja się pochwalę moimi nowościami, ale ilość marna w porównaniu z Twoimi łupami

To pomarańczowe to takie tyci majteczki letnie z falbaneczkami z tyłu a z misiowymi główkami to rękawiczki niedrapki z grzechotkami same niezbędne rzeczy
ależ ładne te ubranka


mam problemu z nadążaniem za Wami. Tyle piszecie, że nie wyrabiam z czytaniem :P


TŻ się przeziębił, mam nadzieję, że mnie nie zarazi.
__________________
"Jeszcze Cię nie znam, a już Cię kocham." /Susan Dempsey/
UmiZumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 13:43   #4847
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Jeśli sam chce iść, to na pewno będzie zachwycony!
Co więcej, ja uważam, ale nie tylko ja, a także nauka , że można już w ciaży tworzyć więź z dzieckiem. I nie dotyczy to tylko kobiet, a również mężczyzn. Mężczyźni, którzy w ciaży uczestniczyli w badaniach, rozmawiali z partnerka o ciaży, oczekiwaniach, planach, jak to wszystko będzie wygladać, jak pojawi się dziecko, sa z nim bardziej zwiazani.
A rola kobiety w tym wszystkim jest taka, aby mężczyźnie to uniemożliwić, dopuścić do wspólnego przeżywania, ale i spytać o jego watpliwości, niepokoje
Jak to ktoś kiedyś powiedział ładnie: 'Ojca z mężczyzny nie robi dziecko, a kobieta'
Zgadzam się bardzo. My specjalnie chodzimy do lekarza wieczorem (czasem nawet na 21), żeby mój mąż też brał w tym udział. Do tej pory był na wszystkich wizytach i myślę, że tak będzie do końca, jak na niego patrzę, to wydaje mi się, że on się bardziej ekscytuje niż ja oglądaniem Małego na usg, ma swoje pytania do lekarza, czyta w internecie różne wiadomości, nawet ciuszki i zabawki ogląda i mi linki podsyła

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 13:44   #4848
niki19
Zadomowienie
 
Avatar niki19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: świetokrzyskie
Wiadomości: 1 331
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez UmiZumi Pokaż wiadomość
TŻ się przeziębił, mam nadzieję, że mnie nie zarazi.

U mnie też wszyscy chorzy ja się na razie jeszcze trzymam i mam nadzieję ,że mnie grypa ominie
__________________

niki19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 13:48   #4849
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Mamusie sierpień 2014

chilanes - nic nie wiem, nawet nie wiem co to jest chociaz domyslam się, że chodzi o chusty do noszenia dzieci?

My byliśmy raz na USG razem i było super, TŻ zadawał tyle pytań, że mni się śmiać chciało. Na połówkowe też pójdziemy razem

88natka - dzięki za miłe słowo, dziś sobie porozmawiamy z mężulkiem
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 13:56   #4850
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez UmiZumi Pokaż wiadomość
ależ ładne te ubranka
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Zgadzam się bardzo. My specjalnie chodzimy do lekarza wieczorem (czasem nawet na 21), żeby mój mąż też brał w tym udział. Do tej pory był na wszystkich wizytach i myślę, że tak będzie do końca, jak na niego patrzę, to wydaje mi się, że on się bardziej ekscytuje niż ja oglądaniem Małego na usg, ma swoje pytania do lekarza, czyta w internecie różne wiadomości, nawet ciuszki i zabawki ogląda i mi linki podsyła

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Oo..to tak jak mój. Czyta, wertuje, studiuje, wybiera. Wzrusza mnie to
Ostatnio go spytałam, czy będziemy kupować nianię elektroniczna, to mi mówi, że jasne, że już wybrał przecież! Foteliki to jego temat tak samo

Dziewczyny, mam takie uczucie w niektórych miejscach brzucha, jakby coś mi się tak 'wypinało'. Na małym kawałku brzucha, tak 5 cm2, tak z 2 cm pod pępkiem. Czy to możliwe, że to dzidziuś, czy nie daj boże, jakieś skurcze, napięcia brzucha czy coś? Bo wariuje....
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 14:16   #4851
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Warsztaty Mamo to Ja!
https://mamotoja.pl/mamo-to-ja-warsz...l#spotkanie-33

Świadoma Mama
http://www.swiadomamama.pl/events

Bezpieczny Maluch
http://bezpieczny-maluch.com.pl/pdf/harmonogram2014.pdf
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 14:40   #4852
Coolusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 12
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość

My byliśmy raz na USG razem i było super, TŻ zadawał tyle pytań, że mni się śmiać chciało. Na połówkowe też pójdziemy razem
mój tylko raz nie był ze mną na wizycie, ale uprzedzałam go wcześniej jak to wygląda etc, szczególnie że mój gin to facet, wczoraj kolega opowiadała (jego kobita jest w 10 tc), że na pierwszej wizycie przy usg dopochwowym myslał że rozszarpie lekarza, bo nie został uprzedzony co i jak, i w trakcie puściły mu nerwy

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

co sądzicie o takim wózku?
mi przypadł do gustu ze względu na długą gondolę i duże koła pompowane, a ja mieszkam przy wertepach i blisko lasu, więc skrętne odpadają
ale kompletnie nie mam pojecia jak się może ta firma Tako sprawować, może któraś miała przyjmność z tym wózkiem lub innym formy tako?

http://www.tako.net.pl/index.php?opt...t_category_id=
Coolusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 14:49   #4853
mamuska11
Rozeznanie
 
Avatar mamuska11
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 566
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość
Ost bardzo mnie TŻ denerwuje, wkurza mnie, rzuca się o wszystko, mam czasem ochote po prostu pojechać do Mamy i go kopnac w doope. Zero wsparcia, nie wstawia się za mną tylko się czepia. Wszystko robię źle, dosłownie wszystko.
Nie przejmuj sie ja mam tak samo, to znaczy ludzie obserwujący nas z zewnątrz jak rodzina itp stwierdzili ze to nie mój Tż sie czepia i nie wspiera mnie tylko ze ja sie zrobiłam jakas drażliwa i wszystko inaczej odbieram i to ja sie bardziej czepiam niz on......hormony

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość

Przymierzasz ciągle obrączki?
Raz tylko przymierzylam jak przyszły i nie zamierzam do ślubu tego juz robić chociaz nie jestem przesadna :p



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mamuska11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 14:54   #4854
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dziękuję



Oo..to tak jak mój. Czyta, wertuje, studiuje, wybiera. Wzrusza mnie to
Ostatnio go spytałam, czy będziemy kupować nianię elektroniczna, to mi mówi, że jasne, że już wybrał przecież! Foteliki to jego temat tak samo

Dziewczyny, mam takie uczucie w niektórych miejscach brzucha, jakby coś mi się tak 'wypinało'. Na małym kawałku brzucha, tak 5 cm2, tak z 2 cm pod pępkiem. Czy to możliwe, że to dzidziuś, czy nie daj boże, jakieś skurcze, napięcia brzucha czy coś? Bo wariuje....
a to z boku czy tylko na środku?
bo mi się czasem robi tak z boku i wtedy jak pomiziam się w brzuch to przestaje (bo to dzidziuś się wypina)
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 15:10   #4855
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Wrocilam od dentysty 2 zeby zrobione, zostaly jeszcze 3
oj troche odpuscilam sobie dentyste

Mojej malenkiej sie podobalo jak dlubali mi w buzi bo co chwile mnie kopala
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 15:17   #4856
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Moni chyba mamy ten sam termin nie?? Ciekawe, która pierwsza urodzi


Dziewczyny a ja kawę piję, codziennie rano jedną z mlekiem i cukrem Mam niskie ciśnienie, także myślę że mogę sobie pozwolić...
To prawda Też jestem ciekawa W ogóle jestem ciekawa czy niektóre z nas urodzą jeszcze w lipcu...mi z usg ostatnio wyszedł 25 lipiec...Trochę byłam w szoku bo wagowo wydawało mi sie ze mój maluszek waży sporo mniej niż wasze iskierki Ale może inne funkcje rozwijają się ponad stan
zaczarowanadlaniego
gratulację córci Zaczynam wierzyć ze i u mnie będzie dziewczynka, bo wszyscy też mi wmawiają syna..A ja czuje i chcę córcię oj powtarzam się , już nie będę obiecuję Ty miałaś dziś robione połówkowe tak? Dokładnie na czym to polegało?


A i dziewczyny wy wszystkie miałyście robione prenatalne? Bo teraz zaczynam się martwić w sumie nie wiem, czy mój maluszek nie ma wad genetycznych, ale mam nadzieję że nie...Jak miałyście, to lekarz dał wam skierowanie czy poprostu zrobił i pewnie to tylko prywatnie sie robi?

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Coolusia Witaj w naszym gronie Gratulację dzidzi Zazdroszcze dobrego samopoczucia od początku ciąży bo u mnie było kiepsko
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 15:20   #4857
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Zuken jak idzie zakładanie nowego wątku?

Jaki tytuł wybrałaś?
Bo jak jeszcze nie masz żadnego to mam propozycje :
* Połowa ciąży już za nami w sierpniu nasze dzieci przywitamy

* sierpniowe dzieciaczki w brzuchu buszują za kilka miesięcy światem zapanują
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 15:21   #4858
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
a to z boku czy tylko na środku?
bo mi się czasem robi tak z boku i wtedy jak pomiziam się w brzuch to przestaje (bo to dzidziuś się wypina)
A wiesz co, raz na środku, raz z boku.

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
A i dziewczyny wy wszystkie miałyście robione prenatalne? Bo teraz zaczynam się martwić w sumie nie wiem, czy mój maluszek nie ma wad genetycznych, ale mam nadzieję że nie...Jak miałyście, to lekarz dał wam skierowanie czy poprostu zrobił i pewnie to tylko prywatnie sie robi?
Ja miałam, bez skierowania, bo skierowanie się dostaje tylko w przypadku określonego wieku, albo występowania wad genetycznych w rodzinie.
To nie tak, że robi to gin każdy. Tylko niektórzy ginowie robi prenatalne, do tego trzeba mieć specjalne uprawnienia.
A czemu Ty nie robiłaś?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 15:29   #4859
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam kilka fotek tego, co udało mi się upolować już Staram się, żeby wszystko nie było różowe, nie podoba mi się jak dziewczynka jest cała ubrana na różowo

No to chwalę się
ubranka są słodkie ale jakieś spore się wydają, albo ja mam takie maleńkie

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
A wiesz co, raz na środku, raz z boku.



Ja miałam, bez skierowania, bo skierowanie się dostaje tylko w przypadku określonego wieku, albo występowania wad genetycznych w rodzinie.
To nie tak, że robi to gin każdy. Tylko niektórzy ginowie robi prenatalne, do tego trzeba mieć specjalne uprawnienia.
A czemu Ty nie robiłaś?
Nie za bardzo wiedziałam o co w tych badaniach chodzi... Myślałam, ze lekarz jakoś o tym wspomina, albo cokolwiek o tym mówi...Dopiero na wątku zauważyłam, że wy robiłyście...ale w tedy już było za późno jak dojrzałam...


a wy dziewczyny wszystkie robiłyście te badania prenatalne?

Edytowane przez Moni 26
Czas edycji: 2014-03-19 o 15:42
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 15:38   #4860
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Mamusie sierpień 2014

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
Nie za bardzo wiedziałam o co w tych badaniach chodzi... Myślałam, ze lekarz jakoś o tym wspomina, albo cokolwiek o tym mówi...Dopiero na wątku zauważyłam, że wy robiłyście...ale w tedy już było za późno jak dojrzałam...
No tak.

Mój wspominał, żeby zrobić, chociaż sam ich nie wykonuje. Powiedział nawet, że jak pacjentka odmawia zrobienia prenatalnych, to on to odnotowuje w karcie ciaży, żeby taka info była, że została poinformowana, a odmówiła świadomie.

A może zorientuj się, jak to wyglada i zrobisz chociaż to drugie?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 15:43:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.