Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-13, 09:29   #4831
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Vibesko: spore zakupy

Gratuluję nagrody, zatem zakupy jak najbardziej usprawiedliwione i zasłużone


Koniku: bardzo nieprzyjemna sytuacja A moża szykuje Ci niespodziankę?

Zużyłam żel pod oczy Solutions z Avonu i tym sposobem zostałam bez smarowidła pod oczy Będę więc podbierać mamie - nie kupuję nowego, bo czekam na K4 z Avonu i dużą promocję kremów pod oczy (14,50 )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-02-13 o 09:37
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 10:57   #4832
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

hosenko a w tym katalogu 4 jest krem podwojny z avonu w takim niebieskim opakowaniu?na dzien i na noc z serii anew rejuvenate czy cos takiego??
mi tez sie konczy krem pod oczy.

koniku jesli facet nie robi ci niespodzianki to bym sie zastanowila nad jego zachowaniem.to bardzo nie w porzadku jak twoja najblizsza osoba zostawia cie w urodziny.długo z nim jestes??chyba powinnas mu dac do zrozumienia ze takie zachowanie świadczy o tym ze jest dupkiem.
tak czy onaczej mam nadzieje ze moze jednak rzeczywiscie robi ci niespodzianke i w niedziele zapuka do ciebie z kwiatkami.

wczoraj przyszedł do mnie a własciwie do TŻta przyjaciel ze swoja głupia laską.nie trawie jej podobnie jak TŻ.wyglada jak jola rutowicz z platynowymi włosami i na dodatek jest tak samo głupia.moj kotek nie chcial do niej przyjsc i uciekał a zwykle łasi sie do wszystkich.hehe,nawet nie musialam go szkolic, sam wie do kogo nie warto sie zblizac.przyajciel TŻta z nią się zszedł po tym jak sie rozstali bo sypiała jeszcze z innym facetem.2 tyg. temu mu powiedziala jakąś scieme i teraz twierdzi ze na pewno go nie zdradzila.tyle ze ją widzielismy w objeciach z tym własnie gosciem z ktorym podobno nie sypiala.faceci są strasznie naiwni,ale skoro on sam chce.

mysle ze pojdzie mi dzisiaj krem z masłem shea z mypy.fajny zapach ale sie roluje.nie kupie wiecej.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 11:06   #4833
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Koniku Wszystkiego Najlepszego!!!
dobrze zrobilas niech teraz mysli jak wrocic do Ciebie!

Vibesko
skoro zakupy potrzebne to wybaczam
przykro mi z powodu przyjaciolki no ale z cukrzyca da sie zyc,glowa do gory!

zetafon zwierzeta maja najlepszy wech odnosnie oceny ludzi

Zuzylam w koncu podlad Maybelline w musie i wyrzucilam w koncu puste flakoniki po perfumach
Dzisiaj na 18 idziemy do kina na Avatar trojwymiarowy..jestem bardzo ciekawa. No i wstapie jeszcze do Kiko-wyszla limitowanka wiec jesli paletka cieni bezow mi sie spodoba to sobie kupie
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY




Edytowane przez cuciola
Czas edycji: 2010-02-13 o 11:07
cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 11:52   #4834
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

byłam na avatarze i mi sie podobał.grafika jest świetna.

vibesko jak potrzebne zakupy to ok.mi tez sie ostatnio wszystko konczy i latam do drogerii.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 12:47   #4835
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Wlasnie obcielam pazury na krotko wg wiosennych trendow https://wizaz.pl/Makijaz/Trendy/Wiosenny-niebieski-neon
Umylam wlosy i do kosza poszla spinka z h&M... strzelila mi bo za mocno ja otworzylam. Moze uda mi sie dzisiaj kupic nowa i rozejrze sie za jakis neonowym lakierem na wiosne
Naszla mnie tez ochota na fuksjowa szminke lub blyszczyk taka w tym stylu:
https://wizaz.pl/var/wizaz/storage/i...arge_lead.jpeg
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 13:52   #4836
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Koniku- ja bym już dawno zerwała, jak mi się coś nie podoba od razu uciekam, tak jak to było w przypadku mojego kłamliwego męża, dopiero po ślubie różne rzeczy wyszły,Koniku nawet nie wiesz, jak to jest być wolnym ponownie, mimo,że nie mam nikogo, bo i nie szukam
przestań się męczyć z tym typem, to moja rada, to facet ma zabiegać o związek a nie tylko TY zignoruj go facetów jest pełno nie ceń się nisko!!!!!!!

2 dni nie myłam włosów z lenistwa- a dziś odżyweczka i szamponik, musze wytrzymać i nie kupować szamponów, ostatnio kupiłam rumiankowy w Biedronce taki litrowy tani, niezły jest do użytku dla całej rodzinki, więc nie doliczam

Edytowane przez Iwona 25
Czas edycji: 2010-02-13 o 13:54
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 14:42   #4837
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Kupowałam na zbiorowych zakupach z USA pełnowymiarówki i przesypywałam do plastikowych słoiczków - oryginalne opakowanie ma strasznie wąski otwór i chyba tylko pędzelek od linera tam wejdzie . Wbrew pozorom mimo niewielkich gabarytów fiolki z tych 5ml wychodzi 1,5-2 słoiczki 10ml, ale to pewnie zasługa napełniania ciśnieniowego. Są więc niesamowicie wydajne jak za taką cenę (a sprowadzone na własną rękę wychodzą taniej niż na all).
Jakościowo OK, u mnie na bazie trzymają się cały dzień, nie tracąc kolorów.
Gdybyś była zainteresowana linkiem do wątku zakupowego, to wyślę na PW, żeby znów mi tu nie zarzucano kuszenia
Ja tez poprosze na PW.

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
Koniku- ja bym już dawno zerwała, jak mi się coś nie podoba od razu uciekam, tak jak to było w przypadku mojego kłamliwego męża, dopiero po ślubie różne rzeczy wyszły,Koniku nawet nie wiesz, jak to jest być wolnym ponownie, mimo,że nie mam nikogo, bo i nie szukam
przestań się męczyć z tym typem, to moja rada, to facet ma zabiegać o związek a nie tylko TY zignoruj go facetów jest pełno nie ceń się nisko!!!!!!!
Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
koniku jesli facet nie robi ci niespodzianki to bym sie zastanowila nad jego zachowaniem.to bardzo nie w porzadku jak twoja najblizsza osoba zostawia cie w urodziny.długo z nim jestes??chyba powinnas mu dac do zrozumienia ze takie zachowanie świadczy o tym ze jest dupkiem.
tak czy onaczej mam nadzieje ze moze jednak rzeczywiscie robi ci niespodzianke i w niedziele zapuka do ciebie z kwiatkami.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Koniku: bardzo nieprzyjemna sytuacja A moża szykuje Ci niespodziankę?
Dzięki ze jestescie ze mna. Jestezmy juz prawie 4 lata ze soba i na pewno nie szykuje zadnej niespodzianki, to nie w jego typie, nawet kwiatkow nie dostaje... Pojechal do domu, bo przeciez dom jest najwazniejszy, a nie tam jakies urodziny. Niby obiecuje ze wroci jutro wczesniej... tyle ze ja znam to jego wczesniej, zamiast o 23 bedzie o 20 a impreza urodzinowa jest na 16. Takze spedzam urodziny i walentynki sama. Juz 2 raz mnie tak zawiodl.... To jest straszne, bo ja juz sadzilam ze to mezczyzna na cale zycie, a tu takie kwiatki wychodza. I pomimo ze on am 28 lat to coraz bardziej widze w nim dziecko a nie mezczyzne.
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-13, 16:49   #4838
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
Dzięki ze jestescie ze mna. Jestezmy juz prawie 4 lata ze soba i na pewno nie szykuje zadnej niespodzianki, to nie w jego typie, nawet kwiatkow nie dostaje... Pojechal do domu, bo przeciez dom jest najwazniejszy, a nie tam jakies urodziny. Niby obiecuje ze wroci jutro wczesniej... tyle ze ja znam to jego wczesniej, zamiast o 23 bedzie o 20 a impreza urodzinowa jest na 16. Takze spedzam urodziny i walentynki sama. Juz 2 raz mnie tak zawiodl.... To jest straszne, bo ja juz sadzilam ze to mezczyzna na cale zycie, a tu takie kwiatki wychodza. I pomimo ze on am 28 lat to coraz bardziej widze w nim dziecko a nie mezczyzne.
Koniku, wysyłam pozytywne fluidy!

Ja też jestem z moim TŻ-tem 4 lata, ale takiej sytuacji sobie nie wyobrażam. Zastanów się, czy przypadkiem nie przestało mu zależeć...


Kilka wieści ode mnie:
- dotarło zamówienie z EDM, nabije mi licznik dość poważnie...
- zużyłam szampon i w zamian kupiłam dokładnie taki sam - służy mi ten zielony Herbal,
- byłam wczoraj w kinie na Sherlocku, fajny film na odprężenie się, a należało mi się, bo:
- zaliczyłam ostatnie kolokwium w sesji!
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 20:20   #4839
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Cześć, dziewczyny, nie mam dziś czasu się rozpisywać, powiem tylko tak:

Tusz MF jest całkiem niezły

A na profilu wrzuciłam fotkę ze studniówki
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 21:37   #4840
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Hej!
Ja dziś cały dzień w szkole, na szczęście TŻ po mnie przyjechał. Jakoś za wiele mi się nie chce kończyć w tym miesiącu- pewnie dlatego, że wystawiłam na sprzedaż końcówki i to co mi się już znudzilo

Vibesko, gratuluję świetnych zakupów!Współczuję koleżance, zawsze wiadomośc o takiej chorobie to szok, no i wiadomo, lekko nie jest...Mam nadzieję, że uda Ci sie ją pocieszyć!

Koniku, mam nadzieję, ze się chłopak w porę ogarnie!Tak nie może byc, że on cię zupełnie olewa. Skoro wie, ze są Twoje urodziny i impreza, w dodatku walentynki, to powinien przyjść wcześniej! daj znać jak było.

Ja wczoraj umyłam wlosy po raz pierwszy pomarańczowym Herbalem i jestem bardzo zadowolona!

Hosenko, licytuję te nacre
dzis dostalam jako jedyna na roku max ilość punktów za pytanie (z każdych zajęć układamy pytanie do egzaminu-ma być na poziomie akademickim!)

Mi mój TŻ przygotuje jutro kolację- mają być frytki, suróweczka +cos tam no i truskawki z bitą śmietaną aż mi głupio, bo ja będę w szkole to nic dla niego nie zrobię, może chociaż kupię rano jakieś czekoladowe serce, bo w ogóle to umówiliśmy się, że nic sobie nie kupujemy.
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 22:05   #4841
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Luskap:
A jednak Cię skusiły

Byłam na nartach A poźniej od razu zabrałam się za ciasto czekoladowe dla TZ. Efekt na zdjęciu.

Zrobiłam też ciasto Zebra na jutrzejsze urodziny taty - śliczne wyszło.


Odłożyłam 3 kosmetyki do puszczenia w świat
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 08:18   #4842
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Hosenko musisz być bardzo zakochana, skoro takie piękne ciasto upiekłaś,sama bym zjadła,aż mi ślina cieknie, muszę się obejść smakiem
zazdroszczę dla Twego Tż-ta
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 10:08   #4843
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
Hosenko musisz być bardzo zakochana, skoro takie piękne ciasto upiekłaś,sama bym zjadła,aż mi ślina cieknie, muszę się obejść smakiem
zazdroszczę dla Twego Tż-ta
Dziękuję

Cóż, okazuje się że zupełnie niepotrzebnie ... Zamiast spotkac się ze mną woli kończyć malować mieszkanie
Napisał, że spotkamy się na chwilkę więc z tą chwilką go odesłałam - to mnie nie satysfakcjonuje i że równie dobrze możemy nie widzieć się wcale.

Co się z tymi facetami dzieje
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 10:42   #4844
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Luskap:
A poźniej od razu zabrałam się za ciasto czekoladowe dla TZ. Efekt na zdjęciu.
Ja tez chciałam zrobic ciasto i bardzo dobrze ze nie zrobilam, bo i tak TZ nie umialby tego docenic. Juz 3 dzien sie do niego nie odzywam, a on co jakis czas wysyla mi dlugiego smsa, zebys sie odezwala. A niech sie w kant du*y ugryzie. Jak przyjdzie i przeprosi to mu przebacze a na razie to niech sam sobie siedzi.

Wczoraj byłam na imprezie i wyobraźcie sobie że podrywał mnie mój wykładowca (ma ok 30 lat). Skonczylo sie tym ze poprosil mnie o numer tel. A niech moj TZ ma nauczke, ze jak to mowia FACET NIE SCIANA, MOZNA PRZESUNĄĆ, i niech lepiej docini to ze jestem, bo niedlugo moze byc za pozno i sie obudzi sam z reka w nocniku.

Dostalam na urodziny od siostry CZAPKE USZATKĘ - a tak chcialam taka mieć
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 10:51   #4845
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Powariowały te Wasze chłopy

Odebrałam dziś zamówienie z Avonu - do licznika dopisuję maskę Naturalsa i cienie Pink Sands . Z tą maską to mi się udało - dziewczyny składające zamówienie w czwartek jej nie dostały, a kuzynka składała we wtorek i jest . Mogłam wziąć 2szt., nawet miałam taki zamiar, ale stwierdziłam, że odwyk i nie namnażam zapasów . Będę najwyżej później szukać czegoś innego w jej miejsce .
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 11:04   #4846
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Która z was wie gdzie można kupić ten olejek z Dr Haushki
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 11:39   #4847
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Hosenko- niech żałuje Twój facet,moze wyślij mu fotke mmsem co zrobiłaś
ja bym przybiegła
mój ex mąż zadzwonił do mnie dziś- na Walentynki- znak,że jest samotny, lub ma wyrzuty sumienia,że sam ostatecznie nie postanowił zostać przy mnie, a tak wogóle to miałam jedne Walentynki super wystrzałowe- sprawiłam extra prezent wtedy dla Narzeczonego obecnie ex męża- przebrałam się w kompletny strój kusicielki- pończochy, pas, ładna bielizna-zaniemówił
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 12:07   #4848
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
Hosenko- niech żałuje Twój facet,moze wyślij mu fotke mmsem co zrobiłaś
ja bym przybiegła
Tak zrobiłam
Tylko teraz jego przybiegnięcie nic nie da, bo ciasto jest już pokrojone a likier otworzony i prawie w połowie wypity poza tym nie mam ochoty go widziec. "Pożyczyłam" mu mile spędzonych walentynek z farbą i pędzlem.

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
pończochy, pas, ładna bielizna-zaniemówił
Też to miałam w planie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 12:52   #4849
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tak zrobiłam
Tylko teraz jego przybiegnięcie nic nie da, bo ciasto jest już pokrojone a likier otworzony i prawie w połowie wypity poza tym nie mam ochoty go widziec. "Pożyczyłam" mu mile spędzonych walentynek z farbą i pędzlem.


Też to miałam w planie
no to już nie wiem o co chodzi

ja siedzę sobie w domu sama tzn.bez partnera nijakowego a mówiłam, mój ex mąż zadzwonił niby bez okazji,i oznajmił,że urodziły mu się rybki
tak więc uważam,że cos jest nie tak z głową niektórych ludzi
a tak poza tym kończy mi się płyn do higieny intymnej ziaja 500ml- przelałam do dozownika z pompką resztki
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 13:28   #4850
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tak zrobiłam
Tylko teraz jego przybiegnięcie nic nie da, bo ciasto jest już pokrojone a likier otworzony i prawie w połowie wypity poza tym nie mam ochoty go widziec. "Pożyczyłam" mu mile spędzonych walentynek z farbą i pędzlem.


Też to miałam w planie
i bardzo dobrze robiłaś skoro taki jego wybór
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 14:54   #4851
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tak zrobiłam
Tylko teraz jego przybiegnięcie nic nie da, bo ciasto jest już pokrojone a likier otworzony i prawie w połowie wypity poza tym nie mam ochoty go widziec. "Pożyczyłam" mu mile spędzonych walentynek z farbą i pędzlem.
Tak by postąpiła każda znająca swoją wartość kobieta
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 15:29   #4852
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

I tak powinnyśmy trzymać - jesteśmy przecież silne a nie uległe i nie będziemy rozpaczać, że jakiś facet nie chciał przyjść. Niech się ugryzą i tyle. Hosenko będzie więcej dla Ciebie. Sama bym się skusiłą na takie ciasto i likier ale mieszkam za daleko od Ciebie
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 15:40   #4853
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Ja też dziś nigdzie nie wychodzę. Raz, że nie obchodzimy z TŻ-tem walentynek, a dwa że mam kupę roboty na uczelnię... To co, może tu sobie babski walentynkowy sabat urządzimy? Obalimy likier Hosenki, wypijemy zdrowie Konika w ramach urodzinowego toastu i od razu humor lepszy!
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 15:45   #4854
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Jejku ... Koniku ... Tak mi głupio

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN


Eirenn:
Mi nie chodzi tyle o walentynki ... Nie widzieliśmy się przez tydzień (oprócz podrzucania do pracy i z pracy), byłam przekonana, że w końcu spędzimy razem wieczór a że przy okazji to walentynki to postanowiłam zrobić coś dobrego aby wieczór sobie umilić...
A on? Woli skończyć malowanie, jakby nie mógł zrobić tego jutro ... Nawet nie docenił że zrobiłam coś dla niego
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-02-14 o 15:49
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 15:53   #4855
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Koniku - Sto lat, sto lat!!!!
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 15:54   #4856
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Zdaję sobie z tego sprawę, Hosenko, że nie tylko o walentynki chodziło - przykro mi bardzo... Mógł sobie chociaż dzisiaj odpuścić z tym remontem...
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 16:03   #4857
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Koniku, wszystkiego najlepszego, dużo dużo szcześcia, radości, milości i zdrówka i pełno pachnących kosmetycznych niespodzianek

Hosenko ten Twój TŻ jakiś dziwny ...
Ja może niezbyt romantyczna nie jestem i te całe walentynki mnie nie kręcą ale jednak jesli jest się z kimś w związku to miło by było żeby się o tym pamiętało.
I to już nawet jeśli olać walentynki to wkońcu to niedziela, kiedy spędzać razem czas jesli nie w ten dzień ?
A malowanie nie zająć nie ucieknie ....
Oj ja bym mu dała burę !


Wczoraj wykończyłam masło czekoladowe |Farmony ...
Wreszcie
__________________
I'm woman in love !!!!

Edytowane przez Vibeska
Czas edycji: 2010-02-14 o 16:04
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 17:13   #4858
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mi nie chodzi tyle o walentynki ... Nie widzieliśmy się przez tydzień (oprócz podrzucania do pracy i z pracy), byłam przekonana, że w końcu spędzimy razem wieczór a że przy okazji to walentynki to postanowiłam zrobić coś dobrego aby wieczór sobie umilić...
A on? Woli skończyć malowanie, jakby nie mógł zrobić tego jutro ... Nawet nie docenił że zrobiłam coś dla niego
No więc właśnie ja też jestem w podobnej sytuacji. Od 3 dni nie odzywam się do TZ nawet najkrotszym smsem a on nawet nie zaskoczyl jaki jest tego powod i nawet nie chce tego wyjaśnić... Już mi ręce opadają, bo naprawdę sądziłam ze jest duzo bardziej kumaty a teraz zachowuje sie jak taki osiolek...

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Koniku - Sto lat, sto lat!!!!
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Koniku, wszystkiego najlepszego, dużo dużo szcześcia, radości, milości i zdrówka i pełno pachnących kosmetycznych niespodzianek

Dziękuję ślicznie za pamięć Dziewczyny ;D Gdybyście mieszkały bliżej mnie to byśmy babska imprezke urzadziły


Nie no dziewczyny ja zwariuje zaraz. TZ napisal smsa, w ktorym zwala cala wine na mnie, ze jemu jest smutno i ze go zle traktuje i inne bajki. To jakis obled!!!! On oczywiscie nie widzi ani krzty winy u siebie tylko jak zwykle odwraca kota ogonem. Nie patrzy na to że pomimo mojego sprzeciwy pojechal do domu, ze zostawil mnie sama w dniu urodzin i na walentynki....Nie ma mowy, nie bede sie ponizac. Idiota skonczony!!!!!!!

Edytowane przez KonikGarbusek
Czas edycji: 2010-02-14 o 17:20
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 17:59   #4859
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Dziewczyny co się stało z tymi chłopami? Wszyscy porządni już wymarli? Na swoim przykładzie moge zdecydowanie to stwierdzić a czytając was tylko się w tym przekonianiu utwierdzam...niestety.
Nie dość, że nie doceniają tego co dla nich robicie, to jeszcze potrafią was o to obwinić - no poprostu wielka krzywda się płci męskiej dzieje. Ja rozumiem, że każdy jest zabiegany, może nikt nie ma czasu na romantyczne uniesienia - wiadomo gonimy za kasą itd ale to co ONI wyprawiają to sprawia że nóż w kieszeni się otwiera.
Wiecie co - może jestem sama od 3 lat - już się z tego ciesze, jestem silniejsza i nie potrzebuje faceta, nie potrzebuje nikogo. Wiem, że nie ten wątek i zaraz pewnie mi się oberwie za moje gadanie (moja rodzina już mnie wyklęła, zawsze byłam czarną owcą, tylko nigdy tego nie mowili - teraz już mówią).


Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość


Nie no dziewczyny ja zwariuje zaraz. TZ napisal smsa, w ktorym zwala cala wine na mnie, ze jemu jest smutno i ze go zle traktuje i inne bajki. To jakis obled!!!! On oczywiscie nie widzi ani krzty winy u siebie tylko jak zwykle odwraca kota ogonem. Nie patrzy na to że pomimo mojego sprzeciwy pojechal do domu, ze zostawil mnie sama w dniu urodzin i na walentynki....Nie ma mowy, nie bede sie ponizac. Idiota skonczony!!!!!!!
Kochany Koniku wszystkiego najlepszego
A faceta odstaw i to 3 dni temu. Nie marnuj sobie z nim życia, bo szkoda każdego Twojego dnia, on się nie zmieni, wiem coś o tym.
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 18:17   #4860
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Czesc dziewczyny!!!

No to po kolei:
-wczoraj bylismy na Avatarze...cudny film!!! bardzo mi sie podobal!!
wczesniej wpadlam do mojego ulubionego sklepu po upatrzony blyszczyk z limitowanej kolekcji..kolor fuksja takiego nie mialam. Mam same jasne roze i jeden podchodzacy pod czerwien wiec na wiosne bedzie jak znalazl dla odmiany Zdjecia w zalaczniku

-Dzis Walentynki. Tz zaskoczyl mnie prezentem mimo ze umawialismy sie ze prezentow nie robimy. Wczoraj sobie upatrzal plyte wiec mu ja sprezentowalam a on podarowal mi przepiekna przywieszke do bransoletki Swarovskiego! poza tym ranek byl cudny bo lezelismy sobie do poludnia bo wczoraj wrocilismy pozno z kina i od znajomych

Zaraz was doczytam Poza tym dzielnie zuzywam
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.