Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-11, 08:34   #4831
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Bo jak mi top do środy nie dojdzie to chyba będę musiała pojechać do SP
Ja się cały czas zastanawiam na ta promocją na Essie i nie moge nic sensownego wymyślić. Z jedne strony chce skorzystać, z drugiej szkoda mi kasy na tyle lakierów na raz i nie wiem jak to rozwiązać. Chyba się wstrzymam w związku z tym.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
O, całkiem wysokie noty to ma. Ciekawe czy w roli bazy będzie się spisywać. Moje mini cils boostera się kończy i trzeba o czymś nowym pomyśleć.
Jutro może przetestuję w roli bazy to dam znać.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wąchałam ostatnio ten nowy żel Nivea - spodobał mi się
O to muszę się wybrać gdzies pooglądać go i powąchać.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zmuszam się do poćwiczenia, oj ciężko po 3 dniach przerwy. Ale muszę, nie chcę zaprzepaścić starań z całego tygodnia. Jutro nie będę mogła rano ze względu na badania, tak więc moment jest idealny.
Ja po sobotnim turbo i wczorajszych nartach odpadam.
Mam zakwasy w łydkach, plecach i ramionach, przewiało mi kark i muszę obracać się cała w bok, a do tego rąbnełam porządnie wczoraj i boli mnie jedna ręka i musi mi przejść, bo się nie podeprę. Ale w środę znajomi wyciągają na łyżwy to jakaś aktywność będzie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja odpaliłam turbo, ale boję się trochę skakać tak sąsiadom nad głowami i też nie skończyłam.
W ogóle miałam jakiś kryzys w weekend, byłam strasznie osłabiona
Ja właśnie jak skakałam w sobotę to sobie myślałam że dobrze, że mamy pod spodem lokal użytkowy który w godzinach kiedy ja ćwiczę jest pusty.

Myślałam że dzisiaj nie wstanę, masakra.
A jak sobie pomyślę że jest dopiero poniedziałek to chce mi się płakać.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 09:14   #4832
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Czesc wszystkim!
Wróciłam wczoraj z Włoch-było cudownie, najezdzilam sie na nartach za wszystkie czasy) Jak będę miala chwilę to wkleję Wam moje nowe nabytki, bo ostatnio kosmetycznie poszlalam Także moje apteczne zamówienie, które planowalam na luty będzie musiało poczekac do marca

Chciałabym złożyć ogromne gratulacje Isie i Rzyrafce brawo dziewczyny!!

Karolina,jestem ciekawa, co Ci nie pasuje w maselku Revlona?? Ja jestem z niego b.zadowolona, nawet na stoku podczas mrozów dawał rade)
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 09:36   #4833
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja się cały czas zastanawiam na ta promocją na Essie i nie moge nic sensownego wymyślić. Z jedne strony chce skorzystać, z drugiej szkoda mi kasy na tyle lakierów na raz i nie wiem jak to rozwiązać. Chyba się wstrzymam w związku z tym.
Ja też odpuszczam tą promocję, uznałam, że nie mam trzech takich kolorów, których aktualnie pragnę i musiałabym dobierać coś na siłę i te 70 zł na raz jakoś mnie uderza o dziwo.


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mam zakwasy w łydkach, plecach i ramionach, przewiało mi kark i muszę obracać się cała w bok, a do tego rąbnełam porządnie wczoraj i boli mnie jedna ręka i musi mi przejść, bo się nie podeprę. Ale w środę znajomi wyciągają na łyżwy to jakaś aktywność będzie.
Oj współczuję tego przewiania, coś okropnego!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja właśnie jak skakałam w sobotę to sobie myślałam że dobrze, że mamy pod spodem lokal użytkowy który w godzinach kiedy ja ćwiczę jest pusty.
Właśnie ja nie bardzo wiem, jak to rozwiązać, może tego tak mocno nie słychać, ale z drugiej strony nie chciałabym ryzykować

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Myślałam że dzisiaj nie wstanę, masakra.
A jak sobie pomyślę że jest dopiero poniedziałek to chce mi się płakać.
U mnie dokładnie to samo, już chciałabym weekend

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Wróciłam wczoraj z Włoch-było cudownie, najezdzilam sie na nartach za wszystkie czasy) Jak będę miala chwilę to wkleję Wam moje nowe nabytki, bo ostatnio kosmetycznie poszlalam Także moje apteczne zamówienie, które planowalam na luty będzie musiało poczekac do marca
Fajnie, że wyjazd się udał, czekam na fotki
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 09:50   #4834
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim!
Wróciłam wczoraj z Włoch-było cudownie, najezdzilam sie na nartach za wszystkie czasy) Jak będę miala chwilę to wkleję Wam moje nowe nabytki, bo ostatnio kosmetycznie poszlalam Także moje apteczne zamówienie, które planowalam na luty będzie musiało poczekac do marca

Ale Ci fajnie. zazdroszczę wypadu do Włoch na narty.
I czekam na fotki nabytków, coś czuję że będą kusicielskie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też odpuszczam tą promocję, uznałam, że nie mam trzech takich kolorów, których aktualnie pragnę i musiałabym dobierać coś na siłę i te 70 zł na raz jakoś mnie uderza o dziwo.
Ja mam dwa wymyślone - Sand Tropez i Peach Daiquiri lub Chubby Cheeks (skoro połowa zimy już za nami i wiosna będzie kiedyś w końcu), ale na trzeci zdecydowana nie jestem, no a poza tym będę kupować Flavo C a luty ma być pierwszym miesiącem kiedy ma byc widac oszczędzanie w moich wydatkach, więc się chyba wstrzymam jednak.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Oj współczuję tego przewiania, coś okropnego!
Właśnie mnie kolega który jest instruktorem uświadomił, że to nacięgnięte a nie przewiane, będę musiała TŻa do masowania zatrudnić po pracy.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Właśnie ja nie bardzo wiem, jak to rozwiązać, może tego tak mocno nie słychać, ale z drugiej strony nie chciałabym ryzykować
Mi sie wydaje że słychać bardzo. Tzn. nie wiem jak u Ciebie w bloku to wygląda, ale u mnie jakby sąsiad na górze tak tupał to by u nas zagłuszało tv.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 09:51   #4835
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Który ma wejść na stałe?
wszystkie
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
PS. Ktoś mnie chce wykończyć chyba https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...h-kwiatow.html
faaajny dobrze widzę, to kwiat monoi? uwielbiam monoi, ale najpiękniejsza postać jest w linii kąpielowej Sephory - ciekawe jak tu
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wąchałam ostatnio ten nowy żel Nivea - spodobał mi się
o, i czym pachnie?
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim!
Wróciłam wczoraj z Włoch-było cudownie, najezdzilam sie na nartach za wszystkie czasy) Jak będę miala chwilę to wkleję Wam moje nowe nabytki, bo ostatnio kosmetycznie poszlalam Także moje apteczne zamówienie, które planowalam na luty będzie musiało poczekac do marca
cieszę się, że miałaś udany wyjazd i też czekam na fotkę

mnie w piątek strasznie rozłożyło, nie wiem, czy to tylko przeziębienie (bardzo możliwe, bo tak nagle pogoda z ciepłej zrobiła się mroźna i spadł śnieg) czy alergia (bo objawy typowe dla obu), trzyma w zasadzie do dziś, z tym że katar już kontrolowany
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 10:14   #4836
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Madziarra

Ale piękne słońce wyszło Szkoda tylko, że jest tak biało i zimowo, chcę wiosnę już!
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 11:11   #4837
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Madziarra-po prostu żaden kolor mi nie podszedł

Mam dzis wyjatkowo kiepski dzien...Cos czuje,ze skonczy sie na kosmetycznym pocieszaniu...
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2013-02-11 o 11:25
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 12:49   #4838
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ooo, ciekawa kompozycja zapachowa. Wieki nie miałam nic z Naturalsów.

Ja sobie wczoraj zrobiłam dzień przerwy, ale dziś wracam do ćwiczeń
Ja w zasadzie tylko mgiełki, żel pod prysznic jeden jedyny z ukochanej serii papaja&kokos z tych w stałej ofercie chciałabym fiołek&liczi ale nie mam kiedy kupić, ciągle coś drogeryjnego kusi

No i jednak olałam wczoraj ćwiczenia ale przed chwilą nadrobiłam. Jednak taka przerwa powoduje spore straty
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Hehe no i wyszło na to, że ten Sephorowy rozświetlacz to jakaś tandeta, ale mnie się nadal podoba Dla mnie gwiazdki gorsze

Koniecznie muszę sprawdzić jedne i drugie, chociaż aktualnie przechodzę fazę absolutnego zauroczenia szminką Givenchy Le Rouge w odcieniu 302 I w dodatku to piękne opakowanie... Na razie udaje mi się przemówić sobie do rozsądku, że mam zdecydowanie za dużo szminek i błyszczyków i nie potrzebuję kolejnej, ale jest ciężko, bo nie mam nawet podobnej.
Może nie tandeta- co kto lubi. Wolę bardziej satynowo-"taflowe". Aczkolwiek biała czekoladka też ma takie większe dorbiny i nauczyłam się z tym żyć

Jak nie masz podobnego koloru to kupuj śmiało. Ja sobie wyznaczyłam 5 sztuk do walki na najbliższe tygodnie, w dwóch widać postęp a to największa motywacja.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja się cały czas zastanawiam na ta promocją na Essie i nie moge nic sensownego wymyślić. Z jedne strony chce skorzystać, z drugiej szkoda mi kasy na tyle lakierów na raz i nie wiem jak to rozwiązać. Chyba się wstrzymam w związku z tym.

Ja właśnie jak skakałam w sobotę to sobie myślałam że dobrze, że mamy pod spodem lokal użytkowy który w godzinach kiedy ja ćwiczę jest pusty.
Mogłybyśmy się jakoś podzielić np.

Ja mam pod sobą tatę, ale rano go nie ma. Z ato jak siostra popołudniu skacze to czasami jakby się coś waliło
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim!
Wróciłam wczoraj z Włoch-było cudownie, najezdzilam sie na nartach za wszystkie czasy) Jak będę miala chwilę to wkleję Wam moje nowe nabytki, bo ostatnio kosmetycznie poszlalam Także moje apteczne zamówienie, które planowalam na luty będzie musiało poczekac do marca

Chciałabym złożyć ogromne gratulacje Isie i Rzyrafce brawo dziewczyny!!
Ale Ci fajnie, świetnie, że się naładowałaś na przeżycie do wiosny
Nie mogę się doczekać co tam takiego nakupiłaś

Dzięki
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Właśnie ja nie bardzo wiem, jak to rozwiązać, może tego tak mocno nie słychać, ale z drugiej strony nie chciałabym ryzykować
A co to są za ludzie? Może można z nimi pogadać normalnie?
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
faaajny dobrze widzę, to kwiat monoi? uwielbiam monoi, ale najpiękniejsza postać jest w linii kąpielowej Sephory - ciekawe jak tu
o, i czym pachnie?
Dla bezpieczeństwa nie zbliżam się do tych zapachowych linii S
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ale piękne słońce wyszło Szkoda tylko, że jest tak biało i zimowo, chcę wiosnę już!
Mi się właśnie udało przespacerować zanim się schowało, odwiedziłam nowego lidla i zrobiłam zapas awokado
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Mam dzis wyjatkowo kiepski dzien...Cos czuje,ze skonczy sie na kosmetycznym pocieszaniu...
Czekam na zdjęcia nabytków

Zapomniałam dodać, że widziałam kolekcję Bourjois Aristoclash- śliczne kolory lakierów do paznokci http://boutique.bourjois.fr/looks/lo...istoclash.html
tymczasem jest już info o wiosennej http://boutique.bourjois.fr/looks/lo...ies-remix.html ale mnie nie rusza. Za to kolejne dziwadło tuszowe wpisuję na listę http://boutique.bourjois.fr/nouveaut...e_bjs=11+Black wygląda z boku jak szczotka do włosów

I jeszcze takie pytanie "techniczne"- w jakim banku polecacie konto? Ja do tej pory w mBanku jestem, ale wkurzają mnie cotygodniowe zmiany regulaminów i to jest chyba dobry moment na wyprowadzkę. Myślałam o Aliorze, ale nie wiem
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 13:01   #4839
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mogłybyśmy się jakoś podzielić np.
A weźmiesz dwie sztuki? Bo ja najchętniej poprzestałabym na Sand Tropez.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mi się właśnie udało przespacerować zanim się schowało, odwiedziłam nowego lidla i zrobiłam zapas awokado
Gdzie jest nowy Lidl? Bo się wybieram dzisiaj po awokado i krewetki.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodać, że widziałam kolekcję Bourjois Aristoclash- śliczne kolory lakierów do paznokci http://boutique.bourjois.fr/looks/lo...istoclash.html
Gdzie to widziałaś? Kolory lakierów bardzo ładne tutaj się wydają, jakiś nowy fiolecik by mi się widział.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
I jeszcze takie pytanie "techniczne"- w jakim banku polecacie konto? Ja do tej pory w mBanku jestem, ale wkurzają mnie cotygodniowe zmiany regulaminów i to jest chyba dobry moment na wyprowadzkę. Myślałam o Aliorze, ale nie wiem
Ja się wyprowadziłam z mBanku niedawno.
Ale strasznie mnie wkurzyli, bo byłam gotowa wrócić jak teraz mają oddawać 2 zł za każda płatność kartą, ale nie dotyczy to obecnych klientów.

Teraz założyłam sobie w Millenium i jestem zadowolona - jak dostajesz pensję na to konto (min. 1000 zł) to jest wszystko za darmo (karta, prowadzenie, przelewy, wszystkie bankomaty) i oddają teraz 3% wydatków kartą w sklepach spożywczych i na stacjach benzynowych, od marca ograniczają i mają oddawać 3 zł za każde pełne 100 zł takich wydatków i mają chyba dojść apteki i jeszcze jakies punkty, zawsze to coś.

TŻ ma teraz Synca, też wszystko za darmo, oddają 5% wydatków za płatności internetowe, ale TŻ strasznie przeklina ich standard obsługi klienta i podejście. No i ja mam koleżankę w Aliorze i ona mówi, że to kwestia czasu aż Sync będzie miał opłaty, bo z normalnym kontem w Aliorze było tak samo, że najpierw było darmowe a potem już nie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 13:06   #4840
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Rzyrafko:
ja własnie zmieniam bank z WBK na ING.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 13:16   #4841
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No i jednak olałam wczoraj ćwiczenia ale przed chwilą nadrobiłam. Jednak taka przerwa powoduje spore straty
A mi o dziwo ta jednodniowa przerwa chyba pomogła, bo dzis o wiele więcej brzuszków zrobiłam i jakoś lżej mi się ćwiczyło

Hmmm...w Biedronce jest promocja na łososia... kusi mnie żeby się wybrać na zakupy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 13:27   #4842
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja mam dwa wymyślone - Sand Tropez i Peach Daiquiri lub Chubby Cheeks (skoro połowa zimy już za nami i wiosna będzie kiedyś w końcu), ale na trzeci zdecydowana nie jestem, no a poza tym będę kupować Flavo C a luty ma być pierwszym miesiącem kiedy ma byc widac oszczędzanie w moich wydatkach, więc się chyba wstrzymam jednak.
Mnie się też podobają te dwa lakiery, ale na jednym z blogów widziałam porównanie Peach Daiquiri do posiadanego już przeze mnie Cute As a Button i różnica jest tak minimalna, że bez sensu kupować.

Ale kliknęłam sobie Ole Caliente i trzy miniaturki na All

Ja musze trocę pozużywać, nim kupię Flavo

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje że słychać bardzo. Tzn. nie wiem jak u Ciebie w bloku to wygląda, ale u mnie jakby sąsiad na górze tak tupał to by u nas zagłuszało tv.
Nie wiem własnie, jeszcze nie wyczułam, ale wydaje mi się, że może być słychać.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mnie w piątek strasznie rozłożyło, nie wiem, czy to tylko przeziębienie (bardzo możliwe, bo tak nagle pogoda z ciepłej zrobiła się mroźna i spadł śnieg) czy alergia (bo objawy typowe dla obu), trzyma w zasadzie do dziś, z tym że katar już kontrolowany
Zdrówka życzę

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Mam dzis wyjatkowo kiepski dzien...Cos czuje,ze skonczy sie na kosmetycznym pocieszaniu...
U mnie też kiepsko, chyba poproszę TŻ, żeby jadąc na trening podwiózł mnie do Hebe

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No i jednak olałam wczoraj ćwiczenia ale przed chwilą nadrobiłam. Jednak taka przerwa powoduje spore straty
To fakt, kilka dni i właściwie wydaje się jak powrót do początku!

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jak nie masz podobnego koloru to kupuj śmiało. Ja sobie wyznaczyłam 5 sztuk do walki na najbliższe tygodnie, w dwóch widać postęp a to największa motywacja.
No nie mam... Zużywam dzielnie również. Tylko nie jestem pewna, czy po ostatnich zakupach kosmetycznych TŻ wykaże zrozumienie dla zakupu szminki za ponad 100 zł, chyba lepiej odczekać

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja mam pod sobą tatę, ale rano go nie ma. Z ato jak siostra popołudniu skacze to czasami jakby się coś waliło
Oj, to niedobrze

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A co to są za ludzie? Może można z nimi pogadać normalnie?
Szczerze, to nie mam bladego pojęcia kto pod nami mieszka!

Dla bezpieczeństwa nie zbliżam się do tych zapachowych linii S

Mi się właśnie udało przespacerować zanim się schowało, odwiedziłam nowego lidla i zrobiłam zapas awokado

Czekam na zdjęcia nabytków

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
I jeszcze takie pytanie "techniczne"- w jakim banku polecacie konto? Ja do tej pory w mBanku jestem, ale wkurzają mnie cotygodniowe zmiany regulaminów i to jest chyba dobry moment na wyprowadzkę. Myślałam o Aliorze, ale nie wiem
Ja od dłuższego czasu mam w Millenium Dobre Konto i ich kartę kredytową Impresja, dla mnie same plusy. Konto ma zwrot 3% wydatków w sklepach spożywczych, na stacjach benzynowych i chyba coś tam jeszcze, darmowe konto, darmowe wszystkie bankomaty, darmowe przelewy. Nie wiem, czego jeszcze można oczekiwać
Impresja ma zwrot 5% kwoty wydanej m.in. w Sephorze, sklepach Inditexu (Zara, Stradivarius, itp.), Empiku, Piotrze i Pawle - dla mnie to rewelacja, pozytywnie odczuwam te zwroty.
I mają świetną aplikację do bankowości mobilnej.
Nie mam zastrzeżeń.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 13:42   #4843
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Do Zawoji. Ja chciałam na Słowację, ale TŻ marudzi że daleko.
Opowiadaj, jak było.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim!
Wróciłam wczoraj z Włoch-było cudownie, najezdzilam sie na nartach za wszystkie czasy)
Ależ Ci zazdroszczę! Moi rodzice do tej pory nie mogą się nachwalić swoim wyjazdem, a ja aż się gotuję w środku, że nie mogłam jechać.

Wróciłam do pracy i od razu mi lepiej. Jednak mam już serdecznie dość studiów.

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

A tak a propos skakania, u mnie niestety się nie da. Pamiętam, że w czasach wczesnej podstawówki rozciągnęłam sobie gumę między krzesłami i skakałam i przyleciała sąsiadka, że lampa jej się tak kołysze, że zaraz spadnie. Od tygodnia kręcę za to obciążonym hula hop.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 13:54   #4844
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mnie się też podobają te dwa lakiery, ale na jednym z blogów widziałam porównanie Peach Daiquiri do posiadanego już przeze mnie Cute As a Button i różnica jest tak minimalna, że bez sensu kupować.
Ja nie mam Cute as a Button, ale z kolei nie jestem pewna czy wolałabym Peach Daiquiri czy Chubby Cheeks.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ale kliknęłam sobie Ole Caliente i trzy miniaturki na All
O proszę to promocja w SP niepotrzebna. Ole Caliente śliczny, a jakie miniaturki?

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
I mają świetną aplikację do bankowości mobilnej.
Szkoda że nie na BB.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Opowiadaj, jak było.
Poza tym, że prawie wszystko mnie boli to bardzo fajnie. Spotkaliśmy znajomych i było testowe stoisko Salomona i wzięliśmy sobie nowe fajne narty do testów.
Tylko warunki wymagające i sporo ludzi, co też się przekłada na ból mięśni, no i miałam małą kraksę, ale już lepiej.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 14:02   #4845
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

O, no to może też zdecyduję się na Zawoję. Nigdy tam nie byłam.

Po przemyśleniu sprawy doszłam do wniosku, że w pracy nie mam nikogo pod sobą. Chyba przyniosę sobie skakankę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 16:17   #4846
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A weźmiesz dwie sztuki? Bo ja najchętniej poprzestałabym na Sand Tropez.

Gdzie to widziałaś? Kolory lakierów bardzo ładne tutaj się wydają, jakiś nowy fiolecik by mi się widział.

Teraz założyłam sobie w Millenium i jestem zadowolona - jak dostajesz pensję na to konto (min. 1000 zł) to jest wszystko za darmo (karta, prowadzenie, przelewy, wszystkie bankomaty) i oddają teraz 3% wydatków kartą w sklepach spożywczych i na stacjach benzynowych, od marca ograniczają i mają oddawać 3 zł za każde pełne 100 zł takich wydatków i mają chyba dojść apteki i jeszcze jakies punkty, zawsze to coś.

TŻ ma teraz Synca, też wszystko za darmo, oddają 5% wydatków za płatności internetowe, ale TŻ strasznie przeklina ich standard obsługi klienta i podejście. No i ja mam koleżankę w Aliorze i ona mówi, że to kwestia czasu aż Sync będzie miał opłaty, bo z normalnym kontem w Aliorze było tak samo, że najpierw było darmowe a potem już nie.
Jeszcze nie wybrałam nic ze swatchów z dysku
Korespondowałam ze sklepem internetowym, przesyłka wysłana 30 stycznia więc chyba przepadła, ale muszę poczekać do przyszłego tygodnia z wszczęciem reklamacji. Wrrr

W rossie w krakowskiej

Hmm, ciekawa oferta, tylko musiałabym wiedzieć że dalej będę pracować po tych 3 miesiącach. Tak czy siak Alior w takim razie odpada.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Rzyrafko:
ja własnie zmieniam bank z WBK na ING.
Co Ci nie pasowało w WBK?
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
To fakt, kilka dni i właściwie wydaje się jak powrót do początku!

No nie mam... Zużywam dzielnie również. Tylko nie jestem pewna, czy po ostatnich zakupach kosmetycznych TŻ wykaże zrozumienie dla zakupu szminki za ponad 100 zł, chyba lepiej odczekać

Szczerze, to nie mam bladego pojęcia kto pod nami mieszka!

Ja od dłuższego czasu mam w Millenium Dobre Konto i ich kartę kredytową Impresja, dla mnie same plusy. Konto ma zwrot 3% wydatków w sklepach spożywczych, na stacjach benzynowych i chyba coś tam jeszcze, darmowe konto, darmowe wszystkie bankomaty, darmowe przelewy. Nie wiem, czego jeszcze można oczekiwać
Impresja ma zwrot 5% kwoty wydanej m.in. w Sephorze, sklepach Inditexu (Zara, Stradivarius, itp.), Empiku, Piotrze i Pawle - dla mnie to rewelacja, pozytywnie odczuwam te zwroty.
I mają świetną aplikację do bankowości mobilnej.
Nie mam zastrzeżeń.
Dokładnie. Ale podbudowało mnie to, że już po tych kilku razach widać jakiś zarys mięśni pod wałeczkami

No to może poczekaj rzeczywiście

Dobry pretekst żeby się dowiedzieć

Kredytówki nie chcę mieć, smartfona też nie posiadam jeszcze Zależy mi na stałych i jasnych zasadach no i dobrej obsłudze.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Poza tym, że prawie wszystko mnie boli to bardzo fajnie. Spotkaliśmy znajomych i było testowe stoisko Salomona i wzięliśmy sobie nowe fajne narty do testów.
Snowboardy też mieli?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 17:09   #4847
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Rzyrafko: miałam za daleko A ING mam pod nosem.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 17:58   #4848
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Co za porażka, wczoraj pomalowałam paznokcie Miss Fancy Pants i już mam dwa duże odpryski
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 18:13   #4849
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Hmm, ciekawa oferta, tylko musiałabym wiedzieć że dalej będę pracować po tych 3 miesiącach. Tak czy siak Alior w takim razie odpada.
Trzeba optymistycznie do tego podchodzić a konto zawsze można zamknąć.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Dokładnie. Ale podbudowało mnie to, że już po tych kilku razach widać jakiś zarys mięśni pod wałeczkami
Mnie też to motywowało wtedy co tak dużo ćwiczyłam.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Snowboardy też mieli?
Nie, tylko narty.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Rzyrafko: miałam za daleko A ING mam pod nosem.
Chodzisz do banku? Ja nigdy, wszystko przez internet.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 19:09   #4850
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja też chodzę do banku, raz na czas wole wyjąć trochę gotówki, choć coraz częściej płacę jednak kartą


Wiecie co, właśnie wzięłam kąpiel i przejrzałam się w lustrze żeby zobaczyć jak działają ćwiczenia i szok! Po raz pierwszy w życiu chyba zaczynam mieć powoli płaski brzuch, nawet w tej dolnej części Nie ukrywam, że mnie to zmotywowało żeby ćwiczyć dalej
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 19:13   #4851
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Czasem tak, ale teraz i tak nie będę chodzić do banku, bo w ING nie ma limitów wypłaty z bankomatu (ale za to jest opłata za wpłatę i wypłatę w banku - 9 zł )

Czasami potrzebowałam wyciągnąć większą ilość gotówki, a na koncie w WBK miałam limit 700 zł do wypłaty kartą dziennie (lub płatność kartą, więc zakup np. sprzętu kartą odpadał). Więc albo musiałam wypłacać przez kilka dni w bankomacie albo iść do banku.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 21:14   #4852
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Rzyrafko: miałam za daleko A ING mam pod nosem.
To rozumiem, ja mam pod nosem właśnie WBK
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Trzeba optymistycznie do tego podchodzić a konto zawsze można zamknąć.

Nie, tylko narty.

Chodzisz do banku? Ja nigdy, wszystko przez internet.
Kiedy mi się nie chce bawić z takimi rzeczami, ja z tych mało elastycznych w takich sprawach

E, to kicha

Ja byłam raz, jak miałam kłopoty z dwoma kartami, a i tak musiałam dzwonić i dopiero tak zostałam kompetentnie potraktowana
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Czasami potrzebowałam wyciągnąć większą ilość gotówki, a na koncie w WBK miałam limit 700 zł do wypłaty kartą dziennie (lub płatność kartą, więc zakup np. sprzętu kartą odpadał). Więc albo musiałam wypłacać przez kilka dni w bankomacie albo iść do banku.
W mBanku można sobie chyba do 2000 dzienny limit ustalić na wypłaty.

Ale zrobiłam pyszne zapiekanki na kolację- awokado i ser żółty starte na tarce w propocji 1:1, trochę soli, pieprzu i oliwy i to na resztkach pieczywa

Bu, w rosyjskim 6 katalogu Avonu są papajowe nowości do stóp a w naszym nie ma
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 21:57   #4853
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja byłam raz, jak miałam kłopoty z dwoma kartami, a i tak musiałam dzwonić i dopiero tak zostałam kompetentnie potraktowana
W mBanku można sobie chyba do 2000 dzienny limit ustalić na wypłaty.

Ale zrobiłam pyszne zapiekanki na kolację- awokado i ser żółty starte na tarce w propocji 1:1, trochę soli, pieprzu i oliwy i to na resztkach pieczywa
Można ustalić dużo wyższy limit - raz wyciągałam pieniądze dla Mamy - chyba 4 razy po 3900 zł jednego dnia (3900 to limit w euronecie na jednorazową wypłatę). I wydaje mi się, że w wbk też tak powinno być, tylko nie wiem, czy u nich te limity można określić samemu przez net - zlikwidowałam u nich konto z 5 lat temu już.

Ja mam konto w mbanku i citihandlowym. Jestem z obu zadowolona - z citi trochę bardziej, bo dostaję zwrot 10% za kartę miejską Gdybym miała kredytową to byłoby 20% i w sumie muszę się zastanowić, czy jednak nie warto byłoby się przekonać do takiej karty... Ale też chętnie bym spróbowała nowego banku, bo np przy przystąpieniu do citi niechcący wygrałam ipoda shuffle, a jak TŻ założył konto w mbanku dostałam odtwarzacz DVD Więc warto pomyśleć o czymś nowym, to może bym coś wygrała w końcu

Brzmi super Sto lat nie jadłam awokado, muszę w końcu kupić
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:29   #4854
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja byłam raz, jak miałam kłopoty z dwoma kartami, a i tak musiałam dzwonić i dopiero tak zostałam kompetentnie potraktowana
W mBanku można sobie chyba do 2000 dzienny limit ustalić na wypłaty.
Ja chodzę tylko założyć/zamknąć rachunek, zmienić dane itp.
A limit można w każdym banku zmienić, w mBanku akurat najłatwiej bo przez internet do o wiele większej kwoty niż 2000 zł.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja mam konto w mbanku i citihandlowym. Jestem z obu zadowolona - z citi trochę bardziej, bo dostaję zwrot 10% za kartę miejską Gdybym miała kredytową to byłoby 20% i w sumie muszę się zastanowić, czy jednak nie warto byłoby się przekonać do takiej karty... Ale też chętnie bym spróbowała nowego banku, bo np przy przystąpieniu do citi niechcący wygrałam ipoda shuffle, a jak TŻ założył konto w mbanku dostałam odtwarzacz DVD Więc warto pomyśleć o czymś nowym, to może bym coś wygrała w końcu
No to masz ładne szczęście z tymi bankami, może o jakiś samochód powinnaś zawalczyć.

A awokado które ja wczoraj kupiłam w Lidlu jest twarde jak skała i nie ma kształtu awokado, ale mam nadzieję, że dojdzie trochę w ciepłym mieszkaniu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:39   #4855
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wybrałam nic ze swatchów z dysku
Korespondowałam ze sklepem internetowym, przesyłka wysłana 30 stycznia więc chyba przepadła, ale muszę poczekać do przyszłego tygodnia z wszczęciem reklamacji. Wrrr
Do mnie przyszedł nowy Good To Go, na szczęście, bo wczoraj prawie dotałam szału przy malowaniu - pędzelek nie dosięga już dna i trzeba się mocno nagimnastykować...

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ale podbudowało mnie to, że już po tych kilku razach widać jakiś zarys mięśni pod wałeczkami
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wiecie co, właśnie wzięłam kąpiel i przejrzałam się w lustrze żeby zobaczyć jak działają ćwiczenia i szok! Po raz pierwszy w życiu chyba zaczynam mieć powoli płaski brzuch, nawet w tej dolnej części Nie ukrywam, że mnie to zmotywowało żeby ćwiczyć dalej
To super dziewczyny! Mnie też takie efekty bardzo motywują

Ja niestety zaliczyłam wczoraj ogromną porażkę - zamiast ćwiczyć, zasiadłam na sofie i zjadłam ogromny pucharek lodów

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Czasami potrzebowałam wyciągnąć większą ilość gotówki, a na koncie w WBK miałam limit 700 zł do wypłaty kartą dziennie (lub płatność kartą, więc zakup np. sprzętu kartą odpadał). Więc albo musiałam wypłacać przez kilka dni w bankomacie albo iść do banku.
W WBK można było sobie zmieniać limity wypłat dziennych, nawet do wysokości środków dostępnych na koncie, przynajmniej w moim koncie tak było i zmieniałam to przez net.
Ale uciekłam stamtąd, bo wprowadzili opłaty i byli mało konkurencyjni.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ale zrobiłam pyszne zapiekanki na kolację- awokado i ser żółty starte na tarce w propocji 1:1, trochę soli, pieprzu i oliwy i to na resztkach pieczywa
Brzmi super pysznie! Ile czasu zapiekałaś i w jakiej temp.?

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Bu, w rosyjskim 6 katalogu Avonu są papajowe nowości do stóp a w naszym nie ma
Uuu szkoda Może pojawią się w kolejnym...?

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A awokado które ja wczoraj kupiłam w Lidlu jest twarde jak skała i nie ma kształtu awokado, ale mam nadzieję, że dojdzie trochę w ciepłym mieszkaniu.
Włóż je do papierowej torebki to dojrzeje

Pytałaś o miniaturki, jakie kliknęłam, jakoś uciekł mi cytat - wzięłam Meet Me At Sunset, Smooth Sailing i po namyśle jeszcze Super Bossa Nova - wciąż nie mogę się namyślić po swatchach, czy mi się podoba ten kolor, czy nie, więc za 6 zł postanowiłam przekonać się na własnych paznokciach
Był jeszcze Braziliant.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:42   #4856
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Włóż je do papierowej torebki to dojrzeje

Pytałaś o miniaturki, jakie kliknęłam, jakoś uciekł mi cytat - wzięłam Meet Me At Sunset, Smooth Sailing i po namyśle jeszcze Super Bossa Nova - wciąż nie mogę się namyślić po swatchach, czy mi się podoba ten kolor, czy nie, więc za 6 zł postanowiłam przekonać się na własnych paznokciach
Był jeszcze Braziliant.
Chyba nie mam papierowe zawsze wywalam od razu.

Ładne miniaturki sobie sprawiłaś, zwłaszcza Smooth Sailing ładnie wygląda na swatchach, chociaż fanką niebieskich nie jestem.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:58   #4857
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ładne miniaturki sobie sprawiłaś, zwłaszcza Smooth Sailing ładnie wygląda na swatchach, chociaż fanką niebieskich nie jestem.
Dzięki Smooth Sailing od dłuższego czasu mnie intrygował, pełnowymiarowej buteleczki raczej bym nie kupiła, ale maluszka za parę złotych chętnie zobaczę w swojej kolekcji.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 12:02   #4858
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W WBK można było sobie zmieniać limity wypłat dziennych, nawet do wysokości środków dostępnych na koncie, przynajmniej w moim koncie tak było i zmieniałam to przez net.
Ale uciekłam stamtąd, bo wprowadzili opłaty i byli mało konkurencyjni.
Może było to zmiany, raz już zwiększałam limit. No ale zdenerwowali mnie tym, że wprowadzili jakiś czas temu zmianę do tego konta - najpierw było całkowicie darmowe, a teraz okazuje się, że jak nie ma wpływu m.in. 1000 zł to pobierają opłatę 7zł. Nie wiedziałam o tym (moze to i moja wina, ze nie sprawdzałam tabel co jakis czas), ale akurat w grudniu i styczniu macierzyńskie dostałam "od listonosza", a nie na konto. No i się wydało.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 12:11   #4859
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja mam konto w mbanku i citihandlowym. Jestem z obu zadowolona - z citi trochę bardziej, bo dostaję zwrot 10% za kartę miejską Gdybym miała kredytową to byłoby 20% i w sumie muszę się zastanowić, czy jednak nie warto byłoby się przekonać do takiej karty... Ale też chętnie bym spróbowała nowego banku, bo np przy przystąpieniu do citi niechcący wygrałam ipoda shuffle, a jak TŻ założył konto w mbanku dostałam odtwarzacz DVD Więc warto pomyśleć o czymś nowym, to może bym coś wygrała w końcu

Brzmi super Sto lat nie jadłam awokado, muszę w końcu kupić
No nieźle!

Ja do tej pory tylko raz w życiu, też sto lat temu
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A awokado które ja wczoraj kupiłam w Lidlu jest twarde jak skała i nie ma kształtu awokado, ale mam nadzieję, że dojdzie trochę w ciepłym mieszkaniu.
Moje też twarde, chociaż wybierałam dobrych kilka minut najmiększe jaki ebyły A jaki niby może to mieć jeszczekształt
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
To super dziewczyny! Mnie też takie efekty bardzo motywują

Ja niestety zaliczyłam wczoraj ogromną porażkę - zamiast ćwiczyć, zasiadłam na sofie i zjadłam ogromny pucharek lodów

Brzmi super pysznie! Ile czasu zapiekałaś i w jakiej temp.?
Włóż je do papierowej torebki to dojrzeje
Ale mam zakwasy Fajny ten zestaw ćwiczeń, widzę jak powoli mogę angażować się bardziej wysiłkowo

Oj tam, podobno żeby osiągnąć sukces można sobie odpuścić 10%

Nastawiłam piekarnik na 200 żeby było szybko i na cieniutkich kromkach w kilka minut się zrobiło. Wg mnie nie powinno się zrumienić
O, nie wiedziałam. Jak jakąś znajdę to włożę, bo wczoraj czuć było goryczkę. Zastanawiałyśmy się z siostrą czy można zjeść pestkę

Poszłam dziś do rossa na Sławkowską w celu obejrzenia podkładów TM i LM, zeszłam całą drogerię nie mogąc sobie przypomnieć po co weszłam w każdym razie są już Shine Caresse, Apocalips i kolekcja burżujkowa też
Szłam koło Firlita i zamknęli na 2 tyg z powodu remontu. Całe szczęście, chcę teraz ich finansować zamiast Niemców

A, rzucili nam do skrzynek ulotki SP nowe. Ktoś poluje na coś z pielęgnacji? Podam kolorówkę:
Essie 1+1 za pół ceny
cała linia True Match -20%
Colorstay podkład 39,99
Rimmel kredki do oczu/linery -25%
MF tusze FLE i ten nowy za 39,99
limitka Bourjois -20%
podkłady Maybelline -20%
z kartą LS:
MF podkład Xperience i szminki Colour Elixir -30%
Maybelline linia SuperStay 19,99
i najlepsze na koniec- L'Oreal błyszczyki/pomadki i lakiery do paznokci -30%
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 12:18   #4860
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Moje też twarde, chociaż wybierałam dobrych kilka minut najmiększe jaki ebyły A jaki niby może to mieć jeszczekształt
U mnie wszystkie były twarde, obmacałam obie dostępne skrzynki. Te awokado co kupiłam mają kształt kulki.

A pestki się nie je, ale jak np. robisz guacamole, to podobno trzeba pestkę w środek wsadzić żeby nie ściemniało.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A, rzucili nam do skrzynek ulotki SP nowe. Ktoś poluje na coś z pielęgnacji? Podam kolorówkę:
Essie 1+1 za pół ceny
cała linia True Match -20%
Colorstay podkład 39,99
Rimmel kredki do oczu/linery -25%
MF tusze FLE i ten nowy za 39,99
limitka Bourjois -20%
podkłady Maybelline -20%
z kartą LS:
MF podkład Xperience i szminki Colour Elixir -30%
Maybelline linia SuperStay 19,99
i najlepsze na koniec- L'Oreal błyszczyki/pomadki i lakiery do paznokci -30%

Oszczędzam, oszczędzam, oszczędzam... Ale po Essie jade na pewno tym razem.

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Aaa, miałam pytać - możesz ciut wcześniej niż o 17? Bo bym opuściła ten przybytek koło 16.30 dzisiaj chętnie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.