Anglia cz. III - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-21, 14:16   #4831
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Oj pocwiczylabym sobie joge - kiedys uwielbialam ale zajecia na silowni sa tylkow ciagu dnia A coz ludzmi ktorzy emmm... pracuja???
to samo u nas!!! Yoga o 11,15 ewentualnie 8 rano!!! ale kupilam sobie plytke Body Shaping Intensive Yoga - duzo sun salutations ale ogolnie dobre tempo (te wolne mnie troche nuza) wiec miejmy nadzieje ze ruszy

BB czy ty z Lublina jestes? gdzies juz chyba cie na Lubelskich mlodych albo jakis slubnych widzialam? Ja w Polsce mam kilka ulubionych miejsc - Bialowieza, blisko (prawie) i przeslicznie, Bieszczady i Beskidy (gdziekolwiek, wszedzie cudnie), Mazury (chociaz nigdy dlugo tam nie bylam), Malbork i okolice (z sentymentu do meza Krzyzaka) i rozlewiska Odry.... no to chyba pol Polski wymienilam ale kazde z nich piekne na romantyczne kilka dni jako mloda para

Wracajac do zabawek - Ja tez popieram ELC dla maluszkow.

ania, daenerys - ta rozowa jest przepiekna ale ja nie lubie na siebie uwagi zwracac na ulicy i wydaje mi sie ze bylabym jak w kamizelce odblaskowej w niej figury do pokazania brak, ta sukienka tylko dla wlasnej proznosci..... ale kusi

Wlasnie dostalam email, moja przyjaciolka rozwodzi sie z mezem, niecale 2 lata po slubie.... moze juz kiedys pisalam o niej, i caly czas mialam nadzieje ze to im przejdzie, ze sie dogadaja....
my sie wydawalo ze jak sobie przed oltarzem obiecujesz na amen, to na amen i wiadomo sa problemy po drodze ale sie nad nimi pracuje a nie idzie na latwizne i rozwodzi
czuje sie jakby mnie ktos obuchem walna

Edytowane przez Bakteryika
Czas edycji: 2010-04-21 o 14:32
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:51   #4832
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
ania, daenerys - ta rozowa jest przepiekna ale ja nie lubie na siebie uwagi zwracac na ulicy i wydaje mi sie ze bylabym jak w kamizelce odblaskowej w niej figury do pokazania brak, ta sukienka tylko dla wlasnej proznosci..... ale kusi

Wlasnie dostalam email, moja przyjaciolka rozwodzi sie z mezem, niecale 2 lata po slubie.... moze juz kiedys pisalam o niej, i caly czas mialam nadzieje ze to im przejdzie, ze sie dogadaja....
my sie wydawalo ze jak sobie przed oltarzem obiecujesz na amen, to na amen i wiadomo sa problemy po drodze ale sie nad nimi pracuje a nie idzie na latwizne i rozwodzi
czuje sie jakby mnie ktos obuchem walna
ja za rozem nie przepadam , ale uwazam ze na lato mozna sie na zywe kolory pokusic

Wiadomo ze sa kryzysy, ale jak sie chcialo byc razem to trzeba o to walczyc, sa kompromisy itd. Moim zdaniem rozwod w takim przypadku to pojscie na latwizne..
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 15:07   #4833
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
ja za rozem nie przepadam , ale uwazam ze na lato mozna sie na zywe kolory pokusic

Wiadomo ze sa kryzysy, ale jak sie chcialo byc razem to trzeba o to walczyc, sa kompromisy itd. Moim zdaniem rozwod w takim przypadku to pojscie na latwizne..
Wiesz co, pamietam jak organizowali slub, wszystko bylo dopiete na ostatni guzik, organizowala to przez poltora roku, ze szczegolami takimi ze miala rozrysowane gdzie maja byc malutkie kwiatki na jej wlosach slub i wesele tak bylo przecukrzone emocjami,skrzypcami, ave maria operowe, kwiatki przed nogi rzucane ze az niedobrze bylo...
pamietam jak sama rok pozniej organizowalam swoj slub i siedzac na forum (YAYW) zaczelysmy gadaaz z dziewczynami czy przez takie skupianie sie nad szczegolami nie gubimy przypadkiem tego co najwazniejesze w tej ceremonii i tym zwiazku...
widocznie ona gdzies to zgubila po drodze.. (obwiniam ja, bo niestety to nie on, tak moglabym przynajmniej powyzywac - a tak solidarnosc jajnikow)...
ale mi dzisiaj melancholijnie
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 15:13   #4834
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Wiesz co, pamietam jak organizowali slub, wszystko bylo dopiete na ostatni guzik, organizowala to przez poltora roku, ze szczegolami takimi ze miala rozrysowane gdzie maja byc malutkie kwiatki na jej wlosach slub i wesele tak bylo przecukrzone emocjami,skrzypcami, ave maria operowe, kwiatki przed nogi rzucane ze az niedobrze bylo...
pamietam jak sama rok pozniej organizowalam swoj slub i siedzac na forum (YAYW) zaczelysmy gadaaz z dziewczynami czy przez takie skupianie sie nad szczegolami nie gubimy przypadkiem tego co najwazniejesze w tej ceremonii i tym zwiazku...
widocznie ona gdzies to zgubila po drodze.. (obwiniam ja, bo niestety to nie on, tak moglabym przynajmniej powyzywac - a tak solidarnosc jajnikow)...
ale mi dzisiaj melancholijnie

no wlasnie o to chodzi, czlowiek sie zatraca w tym wszytskim, dlatego my wybralismy skromna impreze slubna, byla ona wylacznie dla nas... i tak bylismy najwazniejsi w tym dniu nie robilismy nic na pokaz..
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 15:55   #4835
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
no wlasnie o to chodzi, czlowiek sie zatraca w tym wszytskim, dlatego my wybralismy skromna impreze slubna, byla ona wylacznie dla nas... i tak bylismy najwazniejsi w tym dniu nie robilismy nic na pokaz..
mysmy nie powiem mieli spore wesele, i tez sie lapalam na tym ze przesadzam (zreszta 2 tygodnie przed to mi bylo wszystko jedno) ale to wszystko mialo byc tylko kolorowa otoczka do tego co najwazniejesze! eh, glupi ci ludzie
za to wieczorem smigam na szampanka i dobroci kuchni w mariocie (kiedys tam pracowalam) - moze mi sie poprawi, chociaz nie moge z nikim jeszcze gadac na ten temat az to wszystko wyjdzie oficjalnie.
Wiec tylko mamie sie poskarzylam, no i wam... uff
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 16:46   #4836
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
my sie wydawalo ze jak sobie przed oltarzem obiecujesz na amen, to na amen i wiadomo sa problemy po drodze ale sie nad nimi pracuje a nie idzie na latwizne i rozwodzi
Po dwoch latach? Dla mnie to tez pojscie na latwizne. Moze to staromodne, ale ja przysiegalam przed oltarzem i kilkudziesieciona swiadkami i musialoby sie wydarzyc cos doprawdy strasznego, zebym ta przysiege zlamala.

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
mysmy nie powiem mieli spore wesele, i tez sie lapalam na tym ze przesadzam (zreszta 2 tygodnie przed to mi bylo wszystko jedno) ale to wszystko mialo byc tylko kolorowa otoczka do tego co najwazniejesze!
No wlasnie! Ja do dzisiaj z calego wesela najpiekniej wspominam ta godzine w kosciele...

Wiolqn - paw, kurczak? Jeny, ja nic nie rozumiem!
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 17:06   #4837
upadly aniol
Raczkowanie
 
Avatar upadly aniol
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cumbria
Wiadomości: 328
Dot.: Anglia cz. III

normalnie, ale wy produkujecie
bakteryika czy Ty w ogole pracujesz?Twoich postow najwiecej
wiolqn ja tez mam ten sam problem, moja chrzesnica 10.05 roczek konczy, wiec musze cos wykombinowac, ale chyba stanie na rowerku
uciekam, bom glodna
__________________
"The secret to happiness is not in doing what one likes to do, but in liking what one has to do"
upadly aniol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 17:16   #4838
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Po dwoch latach? Dla mnie to tez pojscie na latwizne. Moze to staromodne, ale ja przysiegalam przed oltarzem i kilkudziesieciona swiadkami i musialoby sie wydarzyc cos doprawdy strasznego, zebym ta przysiege zlamala.

Wiolqn - paw, kurczak? Jeny, ja nic nie rozumiem!
Nie! nie staromodne! Malzenstwo to jest dojrzala swiadoma decyzja a nie chec urzadzenia imprezy i fajna kiecka za mnostwo pieniedzy.
Mysmy 7 lat spedzili razem zanim sie zdecydowalismy. Nie mowie nikomu czekac az tyle, czy nie urzadzac hucznego wesela, ale zastanowic sie nad decyzja najpierw a pozniej zabierac za organizacje!!

wiolqunowe zoo?

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez upadly aniol Pokaż wiadomość
normalnie, ale wy produkujecie
bakteryika czy Ty w ogole pracujesz?Twoich postow najwiecej
wiolqn ja tez mam ten sam problem, moja chrzesnica 10.05 roczek konczy, wiec musze cos wykombinowac, ale chyba stanie na rowerku
uciekam, bom glodna
aniolku - a no jakos sie rozgadalam ostatnio rzeczywiscie musze chyba troszeczke sie przymknac bo plete czasami bez ladu i skladu

pracuje pracuje, ale jak mam momencik to przerzucam stronki (mam swoje biuro wiec nikt mi w ekran nie patrzy) ale z moja praca jest roznie - czasami cisza dlugo dlugo a pozniej kilka miesiecy nie mam czasu sie podrapaca (jak ostatnio zniklam na kilka miesiecy)

dobra - obiecuje juz morda w kubel
bakteria siedzi
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 17:48   #4839
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość

dobra - obiecuje juz morda w kubel
bakteria siedzi
A zaraz sama do siebie będziesz pisała

Loty wznowione i z mojego lotniska dzisiaj wylatuje samolot do TZ'ta Licze na to że w piątek też wyleci
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2010-04-21 o 17:53
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 17:52   #4840
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
BB czy ty z Lublina jestes? gdzies juz chyba cie na Lubelskich mlodych albo jakis slubnych widzialam? Ja w Polsce mam kilka ulubionych miejsc - Bialowieza, blisko (prawie) i przeslicznie, Bieszczady i Beskidy (gdziekolwiek, wszedzie cudnie), Mazury (chociaz nigdy dlugo tam nie bylam), Malbork i okolice (z sentymentu do meza Krzyzaka) i rozlewiska Odry.... no to chyba pol Polski wymienilam ale kazde z nich piekne na romantyczne kilka dni jako mloda para
Ano jestem Wlasnie zastanawiam sie nad Bieszczadami, tam podobno jest spokojnie ale nie wiem czy to aby nie tlyko jakas starodawna opowiastka




Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
Wiadomo ze sa kryzysy, ale jak sie chcialo byc razem to trzeba o to walczyc, sa kompromisy itd. Moim zdaniem rozwod w takim przypadku to pojscie na latwizne..
Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Po dwoch latach? Dla mnie to tez pojscie na latwizne. Moze to staromodne, ale ja przysiegalam przed oltarzem i kilkudziesieciona swiadkami i musialoby sie wydarzyc cos doprawdy strasznego, zebym ta przysiege zlamala.
Zgadzam sie, czlowiek az sie zaczyna zastanawiac po co Ci ludzie to wszystko sobie przysiegali jesli w praktyce nie mieli zamiaru tego praktykowac? Ja zbytnio religijna nie jestem, ale jak zloze przysiege to ze szczerymi intencjami a nie z mysla ze pierzchne na widok pierwszych problemow... Zreszta dlatego uwazam, ze zanim sie wezmie slub trzeba przezyc pare rzeczy razem jak mieszkanie (!!!), problemy z rodzicami, problemy z przyjaciolmi, utrata pracy itp. Wtedy wie sie czy na pewno jest sie w stanie zyc ze soba "na dobre i na zle"... ale to dluuugi i calkowicie inny temat



Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Nie! nie staromodne! Malzenstwo to jest dojrzala swiadoma decyzja a nie chec urzadzenia imprezy i fajna kiecka za mnostwo pieniedzy.
Mysmy 7 lat spedzili razem zanim sie zdecydowalismy. Nie mowie nikomu czekac az tyle, czy nie urzadzac hucznego wesela, ale zastanowic sie nad decyzja najpierw a pozniej zabierac za organizacje!!
Mnie to przeraza jak ludzie planuja wesele 2 lata albo i wiecej naprzod Nie wierze w argumenty ze terminy sie koncza, bo my rezerwowalismy wszystko Listopad/Grudzien 2009 na slub w Lipcu 2010 i mamy przepiekna sale, super DJ i fotografa i wymarzony kosciol
Ludzie sie gubia w tec calej organizacji i wydami sie ze spora czesc bierze slub z "wizja slubu" a nie z druga osoba... Dlatego ja chce zeby u nas bylo duzo personalnych dodatkow, zdjecia, wiersze, piosenki bliskie nam. I przede wszystkim najblizsi. No i TZ


Fajnie masz Bakteria w pracy, ja na razie jestem nowa wiec staram sie nie podopasc i internet tylko na lunchu albo rano!

U Was tez tak wieje?

A ja dzisiaj water workout x 2 po 45min... ufff
__________________


Edytowane przez bellebelle
Czas edycji: 2010-04-21 o 17:53
bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 17:53   #4841
upadly aniol
Raczkowanie
 
Avatar upadly aniol
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cumbria
Wiadomości: 328
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
aniolku - a no jakos sie rozgadalam ostatnio rzeczywiscie musze chyba troszeczke sie przymknac bo plete czasami bez ladu i skladu

pracuje pracuje, ale jak mam momencik to przerzucam stronki (mam swoje biuro wiec nikt mi w ekran nie patrzy) ale z moja praca jest roznie - czasami cisza dlugo dlugo a pozniej kilka miesiecy nie mam czasu sie podrapaca (jak ostatnio zniklam na kilka miesiecy)

dobra - obiecuje juz morda w kubel
bakteria siedzi
nie no ja nie pisalam tego w negatywnym sensie, bardziej tak troche z zazdrosci
nie przestawaj pisac
jeszcze trzy posty i napiszesz w tym watku wiecej niz ja
lori wygrywam
__________________
"The secret to happiness is not in doing what one likes to do, but in liking what one has to do"

Edytowane przez upadly aniol
Czas edycji: 2010-04-21 o 18:02
upadly aniol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 18:42   #4842
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Ano jestem Wlasnie zastanawiam sie nad Bieszczadami, tam podobno jest spokojnie ale nie wiem czy to aby nie tlyko jakas starodawna opowiastka



Mnie to przeraza jak ludzie planuja wesele 2 lata albo i wiecej naprzod Nie wierze w argumenty ze terminy sie koncza, bo my rezerwowalismy wszystko Listopad/Grudzien 2009 na slub w Lipcu 2010 i mamy przepiekna sale, super DJ i fotografa i wymarzony kosciol

Moja mama pochodzi z Bieszczad, uwielbia to miejsce, jak jada do Polski to zawsze sie wybieraja w tamte strony.

A co do planowanie wesela, my zarezerwowalismy sale na poczatku zeszlego roku na sierpien tego roku, mielismy szczescie- to byla jedyna wolna sobota az do polowy 2011, a na dodatek tylko dlatego, ze doslownie kilka godz zanim mysmy sie tam wybrali ktos zrezygnowal, na nastepny dzien 3 pary byly umowione na spotkanie, wiec sie nawet nie zastanawialismy. Takze na niektore miejsca trzeba czekac.


Maatra ja dostalam ''zaproszenie'' na cytologie zaraz jak sie zarejestrowalam u lekarza, potem mialam troche problemow i teraz mam robiona co roku- tu juz moja 5 tutaj.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 20:20   #4843
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Po dwoch latach? Dla mnie to tez pojscie na latwizne. Moze to staromodne, ale ja przysiegalam przed oltarzem i kilkudziesieciona swiadkami i musialoby sie wydarzyc cos doprawdy strasznego, zebym ta przysiege zlamala.
Mam takie samo zdanie - przysięga jest przysięgą, pewnie że będą kłopoty po drodze, może zwątpienie nawet czy to napewno to, ale o to właśnie chodzi żeby nad związkiem pracować i codziennie o niego dbać i do większych problemów starać się nie dopuścić. Jak się szanuje tą drugą osobę to i kompromisy przychodzą łatwiej, bo tak to już że związek to wieczne kompromisy.

I jeśli chodzi o cywilny ślub mam takie samo zdanie- przysięga jest przysięgą, koniec i amen.



Przyszlam się z Wami dwoma rzeczami podzielić
1. Najpiękniejszy widok dzisiejszego dnia: kiedy rano wstałam, odsunęłam roletę i wysoko na niebie zobaczylam.... SAMOLOT!!!!! Mówię Wam aż się zaśmiałam z radości
2. Po drodze z pracy tak mnie zastanowiła jedna rzecz. Mianowicie mlecze No bo mlecze to albo są piękne i żółte albo już dmuchawce. I nigdy nie widziałam formy pośredniej, a przecież chyba mlecz się w dmuchawca nie zamienia a dnia na dzień? No i mam kolejną zagadkę do rozwiązania
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 20:44   #4844
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
ciekawe na ile ten pyl wulkaniczny wplywa na te piekna pogode ktora tu ostatnio mamy. 7 rano a tu slonce i ani jednej chmurki

tez wam sie ta glupia reklama Britty wlacza bez krzyzyka do zamkniecia? grrr

i pytanie do mam. Co kupic rocznemu chlopczykowi i 2letniej dziewczynce? z czego takei bobasy najbardziej sie ciesza?
Wiolqn z prezentami to zależy:
czy chcesz zrobić przyjemność dziecku i nie podpaść rodzicom, przyjemność dziecku i rodzicom podpaść.


Zwykle człowiek podpada rodzicom, gdy kupuje wszelkie dźwiękowe zabawki na baterie, tudzież instrumenty bez baterii typu: bębenek, gitara itd.
ale dzieciaki to luuuubią
jak również farby do malowania palcami i inne artystyczne rzeczy (tylko wówczas, gdy wiesz że rodzice nie dostaną apopleksji)


Dla dziewczynki może być: lalka, drewniane puzzle do układania, jak się nie boisz rodziców moze być dźwiękowego np
http://columbiamo.craigslist.org/bab/1701837346.html
albo kostka z dopasowywaniem kształtów

Chłopiec pewnie ucieszyłby się z samochodu, kolejki, kredki, naklejki, klocki, również ciatolina może się spodobać

I jeszcze książeczki w ulubionej tematyce albo zabawki do kąpieli.

Rany tyle tego jest, wszystko zależy też od tego czego maluchy nie mają





Bakterio
podoba mi się ta sukienka
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 07:44   #4845
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Nie! nie staromodne! Malzenstwo to jest dojrzala swiadoma decyzja a nie chec urzadzenia imprezy i fajna kiecka za mnostwo pieniedzy.
Mysmy 7 lat spedzili razem zanim sie zdecydowalismy. Nie mowie nikomu czekac az tyle, czy nie urzadzac hucznego wesela, ale zastanowic sie nad decyzja najpierw a pozniej zabierac za organizacje!!
my tez po 7 latach razem wkoncu sie zwiazalismy na papierku Troche czasu zlecialo ale nie zalujemy, na wszystko przychodzi czas

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Zgadzam sie, czlowiek az sie zaczyna zastanawiac po co Ci ludzie to wszystko sobie przysiegali jesli w praktyce nie mieli zamiaru tego praktykowac? Ja zbytnio religijna nie jestem, ale jak zloze przysiege to ze szczerymi intencjami a nie z mysla ze pierzchne na widok pierwszych problemow... Zreszta dlatego uwazam, ze zanim sie wezmie slub trzeba przezyc pare rzeczy razem jak mieszkanie (!!!), problemy z rodzicami, problemy z przyjaciolmi, utrata pracy itp. Wtedy wie sie czy na pewno jest sie w stanie zyc ze soba "na dobre i na zle"... ale to dluuugi i calkowicie inny temat
my wlasnie wszystkie rzeczy przezylismy razem ktore tu wymienilas... i powiem, chyba jestesmy na dobre i na zle, przed slubem bywaly trudne momenty, ale sie nie poddalismy

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
2. Po drodze z pracy tak mnie zastanowiła jedna rzecz. Mianowicie mlecze No bo mlecze to albo są piękne i żółte albo już dmuchawce. I nigdy nie widziałam formy pośredniej, a przecież chyba mlecz się w dmuchawca nie zamienia a dnia na dzień? No i mam kolejną zagadkę do rozwiązania
hehe ciezki orzech do zgryzienia... Masz sie nad czym teraz zastanawiac

Ah kobiety... jeszzce troszke ponad miesiac i .... Teneryfa nie moge sie juz doczekac...
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 08:34   #4846
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Anglia cz. III

a co tu tak cicho?

mam dziś wolne zaraz się zabieram za smażenie naleśników bo obiecałam tżtowi krokiety, eh w co ja się wpakowałam, pół dnia roboty

a potem się wybieram na siłownię
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 08:39   #4847
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
a co tu tak cicho?

mam dziś wolne zaraz się zabieram za smażenie naleśników bo obiecałam tżtowi krokiety, eh w co ja się wpakowałam, pół dnia roboty

a potem się wybieram na siłownię
heh co sie nie robi zeby Tz byl zadowolony
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 08:57   #4848
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
heh co sie nie robi zeby Tz byl zadowolony
hehe te krokiety to taka przekupka, bo na zakupy się wybieram po południu, a on nie lubi jak wydaję kasę na ciuchy bo twierdzi że i tak mam za dużo taaaa jasne, co on tam wie

i nie wiem czy iść na siłownię, czy pojeździć na rolkach.... bo mam rolki od paru dni, dostałam od siostry bo nie jeździła, ale z drugiej strony karnet na siłownie mam tylko przez dwa miesiące, bo się wypisałam i chcę jeszcze troszkę skorzystać... co mam zrobić?
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 09:12   #4849
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
hehe te krokiety to taka przekupka, bo na zakupy się wybieram po południu, a on nie lubi jak wydaję kasę na ciuchy bo twierdzi że i tak mam za dużo taaaa jasne, co on tam wie

i nie wiem czy iść na siłownię, czy pojeździć na rolkach.... bo mam rolki od paru dni, dostałam od siostry bo nie jeździła, ale z drugiej strony karnet na siłownie mam tylko przez dwa miesiące, bo się wypisałam i chcę jeszcze troszkę skorzystać... co mam zrobić?
hahaha jakie problemy wstalam rano,Simonek w zlobku wyjatkowo , bo o 10 mam trening w pracy i mysle sobie... isc na silownie o 7 rano, czy sobie darwowac i pozniej na spacer z dzieciem pojde.
wygral spacer jutro rano bede miala taki sam dylemat
idz na silownie,jak karnet sie konczy, dlaczego sie wypisalas?
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 09:58   #4850
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
dlaczego sie wypisalas?
bo płacę 50 funtów miesięcznie, a chodzę raz na dwa miesiące i po prostu mi szkoda kasy.


Edit:
Wróciłam z rolek Fajnie było, ale kondycji to ja nie mam, o nie ledwo zipię, a byłam tylko jakieś 20 minut i wcale nie jeździłam jakoś szybko, raczej bardziej się skupialam na tym żeby utrzymać pion

ok, teraz herbatka i idę na zakupy
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg

Edytowane przez peorth
Czas edycji: 2010-04-22 o 11:00
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 13:04   #4851
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
hehe te krokiety to taka przekupka, bo na zakupy się wybieram po południu, a on nie lubi jak wydaję kasę na ciuchy bo twierdzi że i tak mam za dużo taaaa jasne, co on tam wie

i nie wiem czy iść na siłownię, czy pojeździć na rolkach.... bo mam rolki od paru dni, dostałam od siostry bo nie jeździła, ale z drugiej strony karnet na siłownie mam tylko przez dwa miesiące, bo się wypisałam i chcę jeszcze troszkę skorzystać... co mam zrobić?
myslisz ze te krokiery zadzialaja tak jak chcesz?

ja bym poszla chyba na silke, szkoda karnetu... fakt ze pogoda tez nie trafia nam sie tak czesto, wiec rolki tez fajna sprawa... ale Ci pomoglam

ooo widze ze i tak postawilas na rolki
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 13:12   #4852
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
my tez po 7 latach razem wkoncu sie zwiazalismy na papierku Troche czasu zlecialo ale nie zalujemy, na wszystko przychodzi czas

hehhe to dokladnie tak jak my...i takze uwazam ze nalezyzesoba pomieszkac najpierw zanim zapadnie decyzja o slubie.....
mam nadzieje, ze nigdy nawet przez mysl mi nie przejdzie aby sie z moim tz rozwodzic

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
bo płacę 50 funtów miesięcznie, a chodzę raz na dwa miesiące i po prostu mi szkoda kasy.


Edit:
Wróciłam z rolek Fajnie było, ale kondycji to ja nie mam, o nie ledwo zipię, a byłam tylko jakieś 20 minut i wcale nie jeździłam jakoś szybko, raczej bardziej się skupialam na tym żeby utrzymać pion

ok, teraz herbatka i idę na zakupy
uuuu 50 to serio duzo ..
ja o ile dobrze pamietam bede placic ok 30£ i w tym jest silownia, basen i zajecia
a na rolkach wuielbilam kiedys jezdzic ... teraz ... hym............no coments

******

gdzie Bakteria
ktora to napisala ze Bakterii za duzo na watku
eeee nie przejmuj sie kochana - wracaj
bo widzisz jaka sie cisza zrobila

a ja zmykam zaraz na sloneczko wciamac jakis lunch(yk)
juz jutro piatek
a za tydzien bank holiday
macie jakies plany
my prawdopodobnie wybieramy sie do Yorku
oby pogoda dopisala
oki milego popoludnia paaaa
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 13:29   #4853
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Anglia cz. III

Moze i cisza dzisiaj, ale ja i tak za Wami nie nadazam pora deszczowa sie skonczyla, wiec korzystamy z urokow sloneczka ile sie da

Tak sie chcialam w zwiazku z tym odmeldowac zebyscie mnie nie zapomnialy.

Lori pasiesz jeszcze?

Kofi, mi sie York bardzo podobal na pewno sie tam napstrykasz
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 14:37   #4854
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
gdzie Bakteria



---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
dobra - obiecuje juz morda w kubel
bakteria siedzi

nie wytrzymala

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
A zaraz sama do siebie będziesz pisała
patrz wyzej
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 15:09   #4855
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------




nie wytrzymala

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------



patrz wyzej
niby jej nie ma a tu prosze... ukrywa sie
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 16:25   #4856
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Anglia cz. III

Kofika York to już niedaleko mnie Jakbyś miała więcej czasu to bym nawet zaprosiła Cię na kawę Pod warunkiem że doprowadziłabyś mnie do głosu choć raz


Mi się York podobał.... średnio.

Która się za mnie spakuje? nie lubię tego
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2010-04-22 o 16:30
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 16:30   #4857
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Po drodze z pracy tak mnie zastanowiła jedna rzecz. Mianowicie mlecze No bo mlecze to albo są piękne i żółte albo już dmuchawce. I nigdy nie widziałam formy pośredniej, a przecież chyba mlecz się w dmuchawca nie zamienia a dnia na dzień? No i mam kolejną zagadkę do rozwiązania
Piekne i zolte mlecze po zapyleniu stulaja platki - staja sie takimi zielonymi tulejkami, ktorych wsrod trawy nie widac. Dojrzewaja w nich nasionka, a jak juz sa gotowe - zielona tulejka sie rozchyla i - mamy dmuchawca

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość

nie wytrzymala
Nie martw sie, ja jak sie nudze w pracy tez caly czas na Wizazu siedze
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 16:45   #4858
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Zreszta dlatego uwazam, ze zanim sie wezmie slub trzeba przezyc pare rzeczy razem jak mieszkanie (!!!), problemy z rodzicami, problemy z przyjaciolmi, utrata pracy itp. Wtedy wie sie czy na pewno jest sie w stanie zyc ze soba "na dobre i na zle"... ale to dluuugi i calkowicie inny temat
Zgadzam sie! Mieszkanie razem to wazny etap poznawania partnera i ja osobiscie np nie bralabym slubu nie przezywszy tego najpierw. Na szczescie mieszkanie z tz nie przysparza problemow. Mnie najbardziej tz rozbroil jak bylam chora na noc przed wigilia u tesciow i wymiotowalam to chodzil ze mna w nocy do lazienki, zebym sie nie przewrocila po drodze, czy cos podobnego, bo bylam slaba.

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
2. Po drodze z pracy tak mnie zastanowiła jedna rzecz. Mianowicie mlecze No bo mlecze to albo są piękne i żółte albo już dmuchawce. I nigdy nie widziałam formy pośredniej, a przecież chyba mlecz się w dmuchawca nie zamienia a dnia na dzień? No i mam kolejną zagadkę do rozwiązania
Lubie takie zagadki. Ostatnio odkrylam, ze sea bass po polsku to labraks. (ma tez inne nazwy) Zaczelo sie w ten sposob, ze u tz rodzicow na wigilii (ta sama co wyzej) jadlam pyszna rybe, nazywala sie spigola. (zjadlam tylko 3 keski, ale nie o tym). Poszukalam sobie tej ryby w necie i okazalo sie, ze po polsku to labraks, nie wiem czemu nie przyszlo mi do glowy znalezc angielskiego odpowiednika . Nagle wczoraj wertuje moja ksiazke z wloskimi przepisami po angielsku, gdzie nazwy byly tez napisane po wlosku i patrze a tu okazuje sie ze spigola to sea bass. A przeciez sea bassa jadlam raz i niezbyt mi smakowal. Jaki wniosek - nie umiem samodzielnie przygotowywac smacznych ryb. Ale sprobuje jeszcze raz.

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
a co tu tak cicho?

mam dziś wolne zaraz się zabieram za smażenie naleśników bo obiecałam tżtowi krokiety, eh w co ja się wpakowałam, pół dnia roboty
Ja mam za to jutro kolacje dla znajomych tz. Beda probowali pierogow, lecz kupnych, bo ja nie umiem dobrych sama zrobic.

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość

a ja zmykam zaraz na sloneczko wciamac jakis lunch(yk)
juz jutro piatek
a za tydzien bank holiday
macie jakies plany
my prawdopodobnie wybieramy sie do Yorku
oby pogoda dopisala
oki milego popoludnia paaaa
Ja sie wybieram na Rzymu do tesciow. . Nie moge sie doczekac, lubie tam jezdzic. Ta kuchnia, sloneczko, cieplo, lecz nie goraco tym razem i sie nie roztopie jak ostatnio.

Kofika York jest super! Bardzo ladne, urokliwe miasteczko. Bedziecie zwiedzac Yorvik Centrum Wikingow? Ja bylam i podobalo mi sie, zwlaszcza ze w szkole sredniej mielismy czytanke o tym na angielskim i nigdy w zyciu bym nie przypuszczala, ze uda mi sie to zobaczyc. Ale warto bylo.
__________________





Edytowane przez Daenerys
Czas edycji: 2010-04-22 o 16:46
Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 16:48   #4859
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Piekne i zolte mlecze po zapyleniu stulaja platki - staja sie takimi zielonymi tulejkami, ktorych wsrod trawy nie widac. Dojrzewaja w nich nasionka, a jak juz sa gotowe - zielona tulejka sie rozchyla i - mamy dmuchawca



Nie martw sie, ja jak sie nudze w pracy tez caly czas na Wizazu siedze
ale nie nadajesz jak moskiewska rozglosnia... jak nie mam do kogo buzi otworzyc to mnie szczela - najgorsze ze ja na prawde taka gadula jestem i ludzie sie wylaczaja po czasie
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 17:01   #4860
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
myslisz ze te krokiery zadzialaja tak jak chcesz?
na to liczę
bo zakupy udane, kupilam super czerwone buty na obcasie, idealnie mi pasują odcieniem do płaszcza a dla tżta kupiłam.... skarpetki

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
a na rolkach wuielbilam kiedys jezdzic ... teraz ... hym............no coments

******

gdzie Bakteria
ktora to napisala ze Bakterii za duzo na watku
eeee nie przejmuj sie kochana - wracaj
bo widzisz jaka sie cisza zrobila
Rolki są super!
Napewno będę jeszcze nieraz jeżdzić chociaż kiedyś miałam lepsze, takie że same sunęły i można się było rozpędzić, a te mają jakieś takie tępe kółka i się trzeba wysilać żeby wogóle jechały. A moje stare byly takie że właściwie ciężarem ciała się je napędzało a nie wysiłkiem mięsni. Czy to ma sens co mówię, wiecie o co chodzi czy zagmatwałam?

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Piekne i zolte mlecze po zapyleniu stulaja platki - staja sie takimi zielonymi tulejkami, ktorych wsrod trawy nie widac. Dojrzewaja w nich nasionka, a jak juz sa gotowe - zielona tulejka sie rozchyla i - mamy dmuchawca
Taaaak, kojarzę te tulejki! Vedmo moja kochana jesteś moim biologicznym guru

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Lubie takie zagadki. Ostatnio odkrylam, ze sea bass po polsku to labraks. (ma tez inne nazwy) Zaczelo sie w ten sposob, ze u tz rodzicow na wigilii (ta sama co wyzej) jadlam pyszna rybe, nazywala sie spigola. (zjadlam tylko 3 keski, ale nie o tym). Poszukalam sobie tej ryby w necie i okazalo sie, ze po polsku to labraks, nie wiem czemu nie przyszlo mi do glowy znalezc angielskiego odpowiednika . Nagle wczoraj wertuje moja ksiazke z wloskimi przepisami po angielsku, gdzie nazwy byly tez napisane po wlosku i patrze a tu okazuje sie ze spigola to sea bass. A przeciez sea bassa jadlam raz i niezbyt mi smakowal. Jaki wniosek - nie umiem samodzielnie przygotowywac smacznych ryb. Ale sprobuje jeszcze raz.

Ja mam za to jutro kolacje dla znajomych tz. Beda probowali pierogow, lecz kupnych, bo ja nie umiem dobrych sama zrobic.
Hehe, ja to ciągle tak coś 'rozkminiam' a tż mówi że nie mam się czym zajmować, phi!
Co do pierogów, to ja tylko ruskie robiłam i dobre były, ale do ugniatania ciasta zagoniłam tżta bo to ciężka robota.
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.