..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::.. - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-02, 20:29   #4861
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Drugi dzień I fazy za mną
Zastanawiam się, czy może nie przejśc po tygodniu do II fazy, boję się o to, żeby nie wystąpiły u mnie zaparcia, a szkoda mi pomarańczy i mandarynek które ubóstwiam, a teraz mamy przecież sezon
No i szkoda, że wiórki niet, kokos uwielbiam Ta zupa z serków topionych o którek ciągle piszecie nie daje mi spokoju, zaraz idę poszukać przepisu

Ilona, jak się czuje Bartuś?
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 20:33   #4862
sylwusia3688
Rozeznanie
 
Avatar sylwusia3688
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 579
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
Nie brak cukru, ale brak jedzenia chyba. Maaalutko zjadłaś przez cały dzień. Co prawda ładnie białko w posiłkach było, warzywka też, nnkt średnio tu widzę - co ta za rybka na obiadek była?
Koniecznie na kolację zafunduj sobie dużą porcję jakiegoś białkowego posiłku, bo skoromnie z tym jedzeniem u Ciebie.
A co dzisiaj piłaś? Ile wody? Herbata?
Wypiłam do tej pory prawie 1.5l wody, ale kilka godzin w dzień spałam, więc nawet nie miałam dużo czasu na jedenie. Co do ryby to była panga.
__________________
Zaczynam nowe życie...

Jillian
Tiffoczki
Mel B
Zumba
sylwusia3688 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 20:33   #4863
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

maggie 90 jedz sporo warzyw, orzechy, ew. pestki (oczywiście w umiarkowanych ilościach) i powinno być wszystko w porządku
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 20:48   #4864
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Maggie, B dostał antybiotyk i śpi

zupka to po prostu rozpuszczony serek topiony zalany bulionem i przyprawiony spora ilością pieprzu, proporcje serka do bulionu na oko, ja na 1l dałam 200g
tylko uwaga: to dość kaloryczna zupka, mąż mnie uprosił na sylwestra a dziś trzeba było wykończyć resztę
w wersji niedietetycznej podaje się ja ze smażonymi pieczarkami, mięskiem mielonym, posypaną fura zielonej pietruszki

Bambi
, miło mi, będę wdzięczna za komentarze
por najbardziej lubię duszony jak w przepisie na rybkę, na surowo niestety mnie meczy a po sparzeniu już nie jest taki jędrny a ja uwielbiam jędrne warzywka
a i fajnie komponuje się z wszelkimi orzechami i pestkami jak już wspominała Ninaad

Sylwusia3688
, raczej na pewno z braku jedzenia
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 20:55   #4865
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
maggie 90 jedz sporo warzyw, orzechy, ew. pestki (oczywiście w umiarkowanych ilościach) i powinno być wszystko w porządku
Mam nadzieję, chociaż będąc mna diecie z dużą ilością błonnika też mnie męczy ta dolegliwość, teraz zajadam się sałatą i pekińską jak królik

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Maggie, B dostał antybiotyk i śpi

zupka to po prostu rozpuszczony serek topiony zalany bulionem i przyprawiony spora ilością pieprzu, proporcje serka do bulionu na oko, ja na 1l dałam 200g
tylko uwaga: to dość kaloryczna zupka, mąż mnie uprosił na sylwestra a dziś trzeba było wykończyć resztę
w wersji niedietetycznej podaje się ja ze smażonymi pieczarkami, mięskiem mielonym, posypaną fura zielonej pietruszki
Dzięki bardzo za przepis, na pewno wypróbuję A że kaloryczna- użyję serków odtłuszczonych, a od czasu do czasu w umiarze nic nie zaszkodzi
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 08:29   #4866
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

no nie wierzę, nikogo jeszcze nie ma

śniadanko zaliczone -100g twarogu chudego przyprawionego FitUp Kamisa do twarożków i 2 kromki chlebka "Lazy Loaf" wg Nigelli - upiekłam kiedyś wieksza ilość, pokroiłam na kromki, zamrozilam i odgrzewam w tosterze, zaraz będzie latte
muszę jeszcze jakies warzywko przegryźć...
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 10:30   #4867
KassiaKonsultantka
Raczkowanie
 
Avatar KassiaKonsultantka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 284
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

dzisiaj drugi dzien. wczoraj wieczorem bylam juz glodna i glowa mnie bolala dlatego wczesnie poszlam spac. nie wiem czy nie skusic sie na owoce albo jogurty owocowe w pierwszej fazie... ale boje sie, ze zniszcza calkiem efekty innych wyrzeczen :P jeszcze poczekam...

a tak w ogole, to co mozna pic ? wiem, ze na pewno wode, herbate zielona i mleko0,5%. a co z cola light? gdzies czytalam, ze jest dozwolona, co Wy na to?
KassiaKonsultantka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 11:00   #4868
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

według mnie to najważniesze żeby umieć pokonać swoje słabości i nie jeść jogurtów owocowych czy nie pic coli light bo oto chyba chodzi,zęby odzwyczaić organizm od "złych" węglowodanow...Mi brakowało najbardziej owoców na 1 fazie...
a zamaiast słodzonych jogurtów naturalnych na pewno lepszy bedzie jogurt naturalny z dodtakiem owoców mrożonych np malin
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2009-01-03 o 11:02
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 11:43   #4869
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Drugi dzień I fazy za mną
Zastanawiam się, czy może nie przejśc po tygodniu do II fazy, boję się o to, żeby nie wystąpiły u mnie zaparcia, a szkoda mi pomarańczy i mandarynek które ubóstwiam, a teraz mamy przecież sezon
Mysle że można spokojnie skrócic I faze też planuję zrobic ją w 7 lub w 10 dni
ważne aby podem powoli i stopniowo dokładac weglowodany

Cytat:
Napisane przez KassiaKonsultantka Pokaż wiadomość
dzisiaj drugi dzien. wczoraj wieczorem bylam juz glodna i glowa mnie bolala dlatego wczesnie poszlam spac. nie wiem czy nie skusic sie na owoce albo jogurty owocowe w pierwszej fazie... ale boje sie, ze zniszcza calkiem efekty innych wyrzeczen :P jeszcze poczekam...

a tak w ogole, to co mozna pic ? wiem, ze na pewno wode, herbate zielona i mleko0,5%. a co z cola light? gdzies czytalam, ze jest dozwolona, co Wy na to?
Kassiu bidulku na I fazie nie mozesz byc głdna, mozesz jesc duuuzo ale tylko rzeczy dozwolone. a owoc czy jogurty to cukry proste wiec nie polecam

a co do picia cola light okazjonalnie nie za czesto ale mozna, do tego woda moze byc z cytryną herbata zielona i czerwona, kawa bezkofeinowa, chude mleko, sok pomidorowy (a na drugiej fazie to i marchwiowy i soki warzywne vega czy jakos tak)
aha no i kakao ze słodzikiem albo mleko z cynamonem i słodzikiem mmmm


a telik dzis kisi w domku bochora i do pracy sobie nie poszła

ide marynowac krewetki
buziolki Kobitki
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 11:54   #4870
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Hey kobitki

Przepraszam, że mnie coraz mniej, ale od wczoraj poszłam do pracy.....całkiem fajnie i miło zostałam przyjęta...po pracy zakupy, Kubuś i już malo czasu na wizaż właściwie wczoraj nawet kompa nie odpaliłam...

Może jak się rozkręce to z pracy będę do Was zaglądać


Buziaki dla Wszystkich plażowiczek


Aaaaaaaa
Wczoraj upiekłam dietetyczny SB keks oczywista bez cukru i z pełnoziarnistej mąki ... wyszedł pysznie ale piernik lepszy...wg mnie

Oto jak wyszedł : Keks czekoladowo-owocowy




Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg keks.jpg (42,6 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg keks kawałek.jpg (25,7 KB, 127 załadowań)
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 11:56   #4871
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Ja dopiero co wstalam. Wczoraj caly dzien spedzilam w lozku, dzisiaj jest juz troche lepiej. Przynajmniej moge siedziec.
Zjadlam wlasnie bran flakes-y figowe z müsli a teraz pije sobie fervex.

lilkaa ja zawsze winegret robie na oko, nie odmiezam i nigdy nie odmiezalam, wiec Ci nie powiem jakie sa moje proporcje.

telik ja tez Ciebie pamietam!

Gdzie jest Effa, paprak?
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 12:05   #4872
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Ja dziś nie mogłam się powstrzymać i stanęłam na wagę. I stawałam 3 razy, bo nie mogłam uwierzyć - od wtorku (początek 1 fazy) zniknęły 3 kgi 3cm z obwodu brzucha. Wiem, że to głównie woda, wiem też, że potem pewnie będą wolniej kg lecieć, ale i tak się cieszę (jeszcze "tylko" 5 zostało z tych planowanych kg do zrzucenia).
Dzisiaj rano czułam się jakoś paskudnie - bolała mnie głowa i miałam jakieś mdłości (od niewyspania? przeziębienia?). Jedyne co mogłam w siebie wmusić to trochę jogurtu naturalnego z orzechami włoskimi i do tego inka z mlekiem. Ale czuję się już trochę lepiej i 2 śniadanie było już porządniejsze - micha pysznej sałatki (sałata, papryka, feta, wędlinka drobiowa, oliwa, przyprawy)
Miłego popołudnia
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 12:15   #4873
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
Ja dziś nie mogłam się powstrzymać i stanęłam na wagę. I stawałam 3 razy, bo nie mogłam uwierzyć - od wtorku (początek 1 fazy) zniknęły 3 kgi 3cm z obwodu brzucha. Wiem, że to głównie woda, wiem też, że potem pewnie będą wolniej kg lecieć, ale i tak się cieszę (jeszcze "tylko" 5 zostało z tych planowanych kg do zrzucenia).
O proszę ........ brawa
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 12:59   #4874
addda
Raczkowanie
 
Avatar addda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 156
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Dziewczyny,mam szybkie pytanie
Czy na II faie mozna jesc kuskus???
addda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 14:14   #4875
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

ninaad gratulacje!

addda kuskus ma IG 65, wiec mozna, ale rzadko.

Ja wcinam wlasnie II sniadanie, 3 kromki pelnoziarnistego z lososiem wedzonym i duza iloscia chrzanu zeby mi nosek sie wyczyscil. A na gardelko herbatka z miodem.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..



Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2009-01-03 o 14:35
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 14:28   #4876
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Mysle że można spokojnie skrócic I faze też planuję zrobic ją w 7 lub w 10 dni
ważne aby podem powoli i stopniowo dokładac weglowodany
Postanowione, że u mnie pierwsza faza będzie trwać 7 dni i nie dłużej, ja już nie moooogę....

To dopiero 3 dnień, a ja mam już dość rybek, mam takie parcie na słodkie, że szok, wprawdzie jestem w ogóle mniej głodna, co nie zmienia faktu, że czekolade to bym sobie wszamała tak konkretnie...

Cholernie brakuje mi pomarańczy, owsianki, coli zero, serka waniliowego... ech...
Stopniowo tzn, że np. jednego dnia dodam sobie kilka łyżek platków owsianych i otrąb do wieśniaka, następnego wezmę kanapkę z pumpernikla do szkoły, potem makaron pełnoziarnisty do obiadu, następnie węgle dwa razy dziennie, dobrze myślę?

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
Ja dziś nie mogłam się powstrzymać i stanęłam na wagę. I stawałam 3 razy, bo nie mogłam uwierzyć - od wtorku (początek 1 fazy) zniknęły 3 kgi 3cm z obwodu brzucha. Wiem, że to głównie woda, wiem też, że potem pewnie będą wolniej kg lecieć, ale i tak się cieszę (jeszcze "tylko" 5 zostało z tych planowanych kg do zrzucenia).
Dzisiaj rano czułam się jakoś paskudnie - bolała mnie głowa i miałam jakieś mdłości (od niewyspania? przeziębienia?). Jedyne co mogłam w siebie wmusić to trochę jogurtu naturalnego z orzechami włoskimi i do tego inka z mlekiem. Ale czuję się już trochę lepiej i 2 śniadanie było już porządniejsze - micha pysznej sałatki (sałata, papryka, feta, wędlinka drobiowa, oliwa, przyprawy)
Miłego popołudnia
Gratulacje To duży postęp, oby tak dalej
Ja jutro może zważę się i zmierzę, ciekawa jestem, czy coś ruszyło.
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 15:05   #4877
agusiencja
Rozeznanie
 
Avatar agusiencja
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 592
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

suwać dupki Moje Panie! I robić mi miejsce na plaży!
Tyle śniegu, słońca mi się zachciało
Witam, to ja siostra marnotrawna,
niestety moją dawną plażę lekko mówiąc "szlag trafił".
A przygłupie kilogramy podskoczyły jak szalone więc od jutra lecim z pierwszą fazą. Najgorszy będzie fakt, że warzyw brak, ale jakoś przeżyjemy, za to mam nadzieje, że moja dupcia się skurczy ))

Chylę czoła i pozdrawiam Was wszystkie
__________________

agusiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 16:34   #4878
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Dziewczyny, a macie moze e-booka z SB w polskiej wersji ? Był podawany we wczesniejszniejszych watkach ( bodajze cz.1), ale linki a juz nieaktualne
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 16:48   #4879
bambi1311
Rozeznanie
 
Avatar bambi1311
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wieluń/Wrocław
Wiadomości: 526
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Hej dziewczynki, pojawiam sie dopiero teraz bo pol dnia zajelo mi robienie golabkowstrasznie mozolna robota , ale warto bylo, bo sa przepyszne i mam caly gar pysznego zarelka, starczy mi na kilka dni, no chyba ze TZ sie do nich dorwie i je opedzluje!!!!

Nina, dziekuje za przepiski, na pewno skorzystam, i gratuluje tak super wyniku!!!!wow, 65 w opisie wyglada duuuuuzo lepiej niz 68!!!!ale Ci zazdroszcze!!!!ale tez bede dzielna i mam nadzieje, ze mi chociaz jeden poleci

dzisiaj dzien kolejny zaliczony pozytywnie, czyli bez grzeszkow, i bez slodyczy!!!!
rano omlecik z warzywkami, w tym z porem, potem zawijaski z karaka z pieczarkami i brokul z sosem czosnkowym, orzechy arachidowe jako przekaska, potem 2,5 golabka i jeszcze wciagne salatke z pekinskiej i fety!!!!
te wszystkie Wasze sukcesy tak mnie mobilizuja!!!

Pysiam, fajnie ze cieszysz sie z powrotu do pracy, a my tu za Toba tesknimy, no i za zdjeciami z cudownymi wypiekami!!!
__________________
W grupie raźniej

67 .....77 .....65,8 ...... ?
74 masakra
bambi1311 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 19:01   #4880
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez agusiencja Pokaż wiadomość
suwać dupki Moje Panie! I robić mi miejsce na plaży!
Tyle śniegu, słońca mi się zachciało
Witam, to ja siostra marnotrawna,
niestety moją dawną plażę lekko mówiąc "szlag trafił".
A przygłupie kilogramy podskoczyły jak szalone więc od jutra lecim z pierwszą fazą. Najgorszy będzie fakt, że warzyw brak, ale jakoś przeżyjemy, za to mam nadzieje, że moja dupcia się skurczy ))

Chylę czoła i pozdrawiam Was wszystkie
No to tak jak u mnie. Moja SB gdzies się po drodze zagubiła, potem święta były kiedy to sobie niczego nie odmawiałam. Tak to ze mną jest, ja w domu jestem od pieczenia ciast no i takie pyszne mi wyszły..., ...no i wracam ponownie na plaże
Dziś mój drugi dzień I fazy, mam nadzieje, że i tym razem wytrwam
Pozdrawiam wszystkie plażowiczki
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 19:50   #4881
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

pamieta mnie ktos jeszcze?
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 19:59   #4882
mamaoli1979
Raczkowanie
 
Avatar mamaoli1979
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 126
Send a message via Skype™ to mamaoli1979
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Dobry wieczór
Dopiero teraz znalazłam czas na chwileczke z wizażem Tradycyjnie w sobotę chcę nadrobić zaległosci z całego tygodnia i tak było tym razem.
Podaję mój dzisiejszy jadłospis
Ś: 1/2 kostki chudego białego sera z połową czerwonej papryki i 1/3 zielonego ogórka do tego zioła i odrobina jogutu naturalnego
P: 15 sztuk migdałów
O: miseczka bigosu SB
K: puszka tuńczyka w sosie wlasnym z cebulką i kapką oliwy
wypila 3 kawy w tym 2 bezkofeinowe z mlekiem 0,5%, 3 herbaty czerwone, herbatę zieloną i około 1,5 l wody mineralnej niegazowanej
Zmykam, bo malutka właśnie siedzi mi na kolanach jakoś nie śpieszy się do spania
Pozdrawiam wszystkie plażowiczki.
__________________
29.09.2012 I faza START!

mamaoli1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 21:31   #4883
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

bry
witam wszystkie corki marnotrawne hehe
ninnad gratuluje spadku wagi
ja dzis kolejny dzien calkiem niezly
ale jutro bedzie jeszcze lepszy
no coz trzbe bedzie sie zaraz polozyc bo musze jutro wstac kolo 6 zeby sie przyzwyczaic i w pon nei zaspac.ah znow ta szkola
dobranoc
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 21:52   #4884
agusiencja
Rozeznanie
 
Avatar agusiencja
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 592
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Seszen5 razem damy radę!
Elffee Ja! Ja! Ja Cię pamiętam!
Zielonamorelka ;* Dokładnie... szkoła na samą myśl dostaję spazmów.

A ja od jutra dopiero I faza, Boże! rano trzeba będzie się zważyc <trzęsie portkami> Ale nie zawiodę, ani Was, ani samej siebie
__________________

agusiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 07:54   #4885
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez agusiencja Pokaż wiadomość
Seszen5 razem damy radę!
Elffee Ja! Ja! Ja Cię pamiętam!
Zielonamorelka ;* Dokładnie... szkoła na samą myśl dostaję spazmów.

A ja od jutra dopiero I faza, Boże! rano trzeba będzie się zważyc <trzęsie portkami> Ale nie zawiodę, ani Was, ani samej siebie


moglabym lezec na plazy caly rok i sie wygrzewac na sloneczku to ja ciagle uciekam.

postanowienie noworoczne moje to: SCHUDNAC

zobaczymy jak dlugo wytrzymam. kupilam juz nawet hula hop
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 09:36   #4886
agusiencja
Rozeznanie
 
Avatar agusiencja
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 592
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość


moglabym lezec na plazy caly rok i sie wygrzewac na sloneczku to ja ciagle uciekam.

postanowienie noworoczne moje to: SCHUDNAC

zobaczymy jak dlugo wytrzymam. kupilam juz nawet hula hop
Aż "dziwne", bo ja mam to samo postanowienie ]:->
Dziś I dzień
A ja do swojego hula-hop muszę czegoś dosypać, bo co prawda kręcę codziennie, ale nie widać efektów i wydaje mi się za lekkie.
__________________

agusiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 10:32   #4887
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
pamieta mnie ktos jeszcze?

witaj kochana
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 10:44   #4888
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

buziaczki z rana... no dobra już nie z takiego rana
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 10:45   #4889
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez agusiencja Pokaż wiadomość
Seszen5 razem damy radę!
Elffee Ja! Ja! Ja Cię pamiętam!
Zielonamorelka ;* Dokładnie... szkoła na samą myśl dostaję spazmów.

A ja od jutra dopiero I faza, Boże! rano trzeba będzie się zważyc <trzęsie portkami> Ale nie zawiodę, ani Was, ani samej siebie
No ja myśle, że damy radę, musimy Moim noworocznym postanowieniem tez jest dietka więc widze, że wszystkie tu mamy podobnie, dlatego bedzie o.k.. Chociaż ja na wage wchodze dopiero po 7 dniach i fazy jakoś ta machina nieczysta zawsze budziła u mnie niezdrowe emocje No i niestety tez ide jutro na zajęcia...masakra, strasznie mi sie nie chce i jeszcze na dodatek czeka mnie bardzo trudna sesja ale jak mus to mus. Będe umacniała swoją słabą jak narazie wolę zarówno dietowo jak i naukowo, może zaczne się uczyć wcześniej
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 11:49   #4890
addda
Raczkowanie
 
Avatar addda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 156
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Czesc Dziewczyny,
nie wiem czy mnie ktos tu jeszcze pamieta,wiec sie przypomne
na plazy jestem od lipca,schudlam juz prawie 12kg. Na swieta przyjechala do mnie rodzina(bo ja na wyspach mieszkam) wiec dieta poszla w odstawke. Wszystkiego musialam sprobowac Nie jest zle-wg wagi przytylam moze jakies 0,5kg no moze kilo,ale wizualnie to wydaje mi sie ze jakies 3-czy to mozliwe czy to moja obsesja??
Tak czy inaczej od 1.1.2009 powrot na plaze zastanawiam sie tylko czy zrobic sobie tydzien pierwszej fazy,zeby sie oczyscic z cukrow i wegli czy kontynuowac druga (na razie jestem na drugiej)?
Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez addda
Czas edycji: 2009-01-04 o 11:50
addda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.