Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-02, 22:41   #4861
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Orientuje cie się może ile kosztuje wysyłką z Tarte? Nie mogę się coś doszukać. I przyszedł mi mail z informacją, że jest -20% ale korektory są chyba wyłączone z oferty...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba coś koło 40 zł, dzika kwota. Korektor zwykle jest wyłączony, lepiej czekać na darmową wysyłkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-03, 00:43   #4862
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Chyba coś koło 40 zł, dzika kwota. Korektor zwykle jest wyłączony, lepiej czekać na darmową wysyłkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uhhh..tyle to nie zapłacę. Poczekam na darmową, tak jak mówisz.
Dzięki
KZag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-03, 09:34   #4863
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
Dla niezorientowanych (tak jak ja): uważajcie, jeżeli macie kupon do Douglasa do dnia np. 31 stycznia to musicie go wykorzystać do 30 stycznia! Bo 31 już nie będzie działał. Właśnie mnie spotkała taka sytuacja i jestem mocno zawiedziona bo zawsze ze wszystkim jest tak, że jeżeli jest napisane ,,do dnia xyz'' to liczy się łącznie z tym dniem. A jak widać w Douglasie to nie obowiązuje.
dzięki za info
niedługo kończy mi się właśnie ważność bonu
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-03, 12:00   #4864
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
nie , jakos Armani do mnie nie przemawia

edit: zaciekawilas mnie tym cushionem, ma bardzo dobre recenzje, wybiore sie do douglasa i sobie spojrze na niego
Haha, to potestuj i daj znac .

Ja szukam nowego podkladu po ostatnich porazkach. Oba z Ordinary mnie wysuszaja, Wonder od Charlotte Tilbury slabo sie trzyma i odznacza sie na chusteczkach, co mnie wkurza, Magic z tej samej marki taki se (mam wrazenie, ze skora sie dusi), podklad od Hudy to ciezki glut, ktory wyglada mega nienaturalnie, a Fenty dla mojej mieszanej cery tez nie bardzo, zwlaszcza w zimie.

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Ranko, a IT testowalas?

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

A wlasnie, pozwole sobie jeszcze zagaic o puder. Moja skora nie cierpi krzemionki (wysusza mnie i sciaga), wiec wszystkie netowe hity w stylu bialego Narsa, Laury Mercier czy MUFE odpadaja (mam wszystkie i dramat). Znacie jakis dobry puder bez krzemionki? Myslalam o Tilbury, ale sama nie wiem juz.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-03, 14:50   #4865
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

IT co to?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-03, 14:51   #4866
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;81076476]Haha, to potestuj i daj znac .

Ja szukam nowego podkladu po ostatnich porazkach. Oba z Ordinary mnie wysuszaja, Wonder od Charlotte Tilbury slabo sie trzyma i odznacza sie na chusteczkach, co mnie wkurza, Magic z tej samej marki taki se (mam wrazenie, ze skora sie dusi), podklad od Hudy to ciezki glut, ktory wyglada mega nienaturalnie, a Fenty dla mojej mieszanej cery tez nie bardzo, zwlaszcza w zimie.

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Ranko, a IT testowalas?

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

A wlasnie, pozwole sobie jeszcze zagaic o puder. Moja skora nie cierpi krzemionki (wysusza mnie i sciaga), wiec wszystkie netowe hity w stylu bialego Narsa, Laury Mercier czy MUFE odpadaja (mam wszystkie i dramat). Znacie jakis dobry puder bez krzemionki? Myslalam o Tilbury, ale sama nie wiem juz.[/QUOTE]
U mnie Nars i Laura Mercier czy RCMA też nie wyglądają dobrze. Używam i sobie chwałę Shiseido Loose Transculent. Myślę jeszcze nad zakupem To Faced Born This Way

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-04, 08:22   #4867
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: -49% w Rossmannie

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Dzięki, sama też już namierzyłam i właśnie czekam na paczuszkę
najada, stwierdzam ze jestes moja podkladowo-kolorystyczna blizniaczka. Fenty 180 jest idealne!
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-04, 10:37   #4868
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Dziewczyny ma któraś bądź macała rozświetlacz Benefit Dandelion Twinkle? Natrafiłam ostatnio na niego w ulubieńcach roku Katosu i mnie zainteresował, kurcze nie ma u mnie Sephory żeby pomacać wart 165zł? myślałam wcześniej o Becca ale potrzebuje czegoś bardziej delikatniejszego na co dzień, wiem że są swatche w necie ale wiadomo, nie zawsze oddają to co jest na żywo, obawiam sie w nim dość zauważalnych drobin
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-04, 13:11   #4869
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma któraś bądź macała rozświetlacz Benefit Dandelion Twinkle? Natrafiłam ostatnio na niego w ulubieńcach roku Katosu i mnie zainteresował, kurcze nie ma u mnie Sephory żeby pomacać wart 165zł? myślałam wcześniej o Becca ale potrzebuje czegoś bardziej delikatniejszego na co dzień, wiem że są swatche w necie ale wiadomo, nie zawsze oddają to co jest na żywo, obawiam sie w nim dość zauważalnych drobin
Ja wiele razy bo tak chodzę w koło niego. Jakby zrobili miniaturkę to bym brała. Ładny jest, tylko że to chłodny blady róż, nie wiem czy to akurat będzie dla Ciebie delikatniejsze, zależy jaką karnację masz i czy Ci podpasuje. TU masz dość dobre zbliżenie. Ma w sobie coś iskrzącego, ale wg mnie to nie jest zauważalne z daleka na skórze.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-04, 18:16   #4870
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: -49% w Rossmannie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
najada, stwierdzam ze jestes moja podkladowo-kolorystyczna blizniaczka. Fenty 180 jest idealne!
Bosko! I jak, zadowolona z Fenty? Mnie się, póki co, nosi doskonale.
To teraz musimy się wymieniać info, z tym co nam się spodobało Ułatwi nam to zakupy!
Jaki korektor na niedoskonałości może polecasz? Nie taki płynny podoczny, tylko bardziej gęsty i kremowy. Kończą mi się☠macowe oraz Secret Camouflage od LM i chcę czegoś innego spróbować, myślałam np. o takim z matowym z Narsa. Masz może? I jaki kolor? Albo może jakiś inny polecasz?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-04, 18:46   #4871
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: -49% w Rossmannie

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Bosko! I jak, zadowolona z Fenty? Mnie się, póki co, nosi doskonale.
To teraz musimy się wymieniać info, z tym co nam się spodobało Ułatwi nam to zakupy!
Jaki korektor na niedoskonałości może polecasz? Nie taki płynny podoczny, tylko bardziej gęsty i kremowy. Kończą mi sięâ˜â˜☠macowe oraz Secret Camouflage od LM i chcę czegoś innego spróbować, myślałam np. o takim z matowym z Narsa. Masz może? I jaki kolor? Albo może jakiś inny polecasz?
niestety nie uzywam korektorow, zle sie z nimi czuje, mam wrazenie ze kazdy podklesla mi zmarchy .
Co do Fenty nosi sie dobrze ale lepiej nosi mi sie Double Wear Nude, moze dlatego ze ja mam mieszana skore w kierunku suchej i do Fenty trzeba miec dobre nawilzenie. a ja nie jestem systematyczna A DW jest taki jakby lekko tlusty , cos a'la Maestro Glow GA, tylko skora sie nie przetluszcza.
Ja juz kobita 40 letnia wiec musze troche zmarchy okielznac
Zamowilam sobie jeszcz teraz pomadke Surrat - jestem batrdzo jej ciekawa

w ogole ten kolor 180 strasznie zolty ale mialas racje ze na skorze tego az tak nie widac, i jeszcze zwalilam dzis pojemniczek z odlewka i zostalam tylko z podkladem na 1 uzycie
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2018-02-04 o 18:48
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-04, 19:39   #4872
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma któraś bądź macała rozświetlacz Benefit Dandelion Twinkle? Natrafiłam ostatnio na niego w ulubieńcach roku Katosu i mnie zainteresował, kurcze nie ma u mnie Sephory żeby pomacać wart 165zł? myślałam wcześniej o Becca ale potrzebuje czegoś bardziej delikatniejszego na co dzień, wiem że są swatche w necie ale wiadomo, nie zawsze oddają to co jest na żywo, obawiam sie w nim dość zauważalnych drobin
Ja kupiłam Używam od jakichś dwóch tygodni i jestem w nim zakochana. Daje delikatny efekt, który można zbudować w zależności od tego czym go nałożysz. Z tym, że jest to bladoróżowy rozświetlacz według mnie dl jasnych i bardzo jasnych karnacji.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 11:02   #4873
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;81076476]Haha, to potestuj i daj znac .

Ja szukam nowego podkladu po ostatnich porazkach. Oba z Ordinary mnie wysuszaja, Wonder od Charlotte Tilbury slabo sie trzyma i odznacza sie na chusteczkach, co mnie wkurza, Magic z tej samej marki taki se (mam wrazenie, ze skora sie dusi), podklad od Hudy to ciezki glut, ktory wyglada mega nienaturalnie, a Fenty dla mojej mieszanej cery tez nie bardzo, zwlaszcza w zimie.

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Ranko, a IT testowalas?

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

A wlasnie, pozwole sobie jeszcze zagaic o puder. Moja skora nie cierpi krzemionki (wysusza mnie i sciaga), wiec wszystkie netowe hity w stylu bialego Narsa, Laury Mercier czy MUFE odpadaja (mam wszystkie i dramat). Znacie jakis dobry puder bez krzemionki? Myslalam o Tilbury, ale sama nie wiem juz.[/QUOTE]

Kupiłam niedawno puder La prairie. Składowo taki sobie (talk, konserwany, itd.), ale przynajmniej nie wysusza i nie widać go wcale na twarzy.

Nabyłam tez wczoraj nową pomadkę YSL TATOUAGE nr 7 miał być ładnym dziennym nudziakiem. Niestety u mnie się ociepla i wpada w jakiś taki lekko ceglasty. Sama jeszcze nie wiem co o nim myśleć? Formuła świetna, nie wysusza. Aplikator też bardzo sprytny.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 12:32   #4874
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Ja dzisiaj chciałam kliknąc puder Too Faced BTW i znowu go nie nie wiedziałam ze jego tak cięzko kupic.
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 17:59   #4875
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam Używam od jakichś dwóch tygodni i jestem w nim zakochana. Daje delikatny efekt, który można zbudować w zależności od tego czym go nałożysz. Z tym, że jest to bladoróżowy rozświetlacz według mnie dl jasnych i bardzo jasnych karnacji.
Również polecam
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 19:15   #4876
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Dziewczyny, powiecie nieogarniętej osobie, czy darmowa wysyłka z Tarte dotyczy też Polski ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KZag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 20:33   #4877
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiecie nieogarniętej osobie, czy darmowa wysyłka z Tarte dotyczy też Polski ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak wysyłają też darmowo do Polski w zależości od kwoty zamówienia, czasem są promocje na niższe sumy zamówienia, różnie jest.

Ja właśnie czekam na paczuszkę
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 21:17   #4878
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Tak wysyłają też darmowo do Polski w zależości od kwoty zamówienia, czasem są promocje na niższe sumy zamówienia, różnie jest.

Ja właśnie czekam na paczuszkę
Chciałam korektor. Nie wiesz może, czy też obejmie wysyłkę?


Sent from my SM-A500FU using Wizaz Forum mobile app
KZag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 21:55   #4879
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Kupiłam niedawno puder La prairie. Składowo taki sobie (talk, konserwany, itd.), ale przynajmniej nie wysusza i nie widać go wcale na twarzy.

Nabyłam tez wczoraj nową pomadkę YSL TATOUAGE nr 7 miał być ładnym dziennym nudziakiem. Niestety u mnie się ociepla i wpada w jakiś taki lekko ceglasty. Sama jeszcze nie wiem co o nim myśleć? Formuła świetna, nie wysusza. Aplikator też bardzo sprytny.
Właśnie przeglądam swatche tej szminki i przyszłam się tutaj zapytać czy ktoś ją ma . Ja myślalam właśnie nad kolorem 07 albo 23.
Dziewczyny nie ma szans na jakiś kod na -20%? Chciałam tą szminke tylko. Mam kartę i wiem, że jest teraz jakaś promocja z progami zakupowymi i max 15% dla blacków.
Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Chciałam korektor. Nie wiesz może, czy też obejmie wysyłkę?


Sent from my SM-A500FU using Wizaz Forum mobile app
Sam korektor to za mało na darmową wysyłkę. Ja zamawiałam do nich dwa razy to wysyłka była za darmo od około 320-340 zl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-05, 23:38   #4880
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Właśnie przeglądam swatche tej szminki i przyszłam się tutaj zapytać czy ktoś ją ma . Ja myślalam właśnie nad kolorem 07 albo 23.
Dziewczyny nie ma szans na jakiś kod na -20%? Chciałam tą szminke tylko. Mam kartę i wiem, że jest teraz jakaś promocja z progami zakupowymi i max 15% dla blacków.Sam korektor to za mało na darmową wysyłkę. Ja zamawiałam do nich dwa razy to wysyłka była za darmo od około 320-340 zl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok, dzięki
KZag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 07:02   #4881
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Nabyłam tez wczoraj nową pomadkę YSL TATOUAGE nr 7 miał być ładnym dziennym nudziakiem. Niestety u mnie się ociepla i wpada w jakiś taki lekko ceglasty. Sama jeszcze nie wiem co o nim myśleć? Formuła świetna, nie wysusza. Aplikator też bardzo sprytny.
mam Tatouage od pół roku dwa kolory nr 11 Rose Illicite i jeszcze jeden jasny róż - oba na ustach nabieraja mocniejszego koloru i np nr 11 który powinien byc kolorem my lips but better u mnie wygląda jak mocny róż/prawie fuksja
a marzył mi się kolor nr 7 bo szukam niezobowiązującego nudziaka, po Twoim komentarzu chyba sobie odpuszczę..
formuła fajna, aplikator poręczny ale to utlenianie się koloru na ciemniejszy - not so much
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 08:33   #4882
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
mam Tatouage od pół roku dwa kolory nr 11 Rose Illicite i jeszcze jeden jasny róż - oba na ustach nabieraja mocniejszego koloru i np nr 11 który powinien byc kolorem my lips but better u mnie wygląda jak mocny róż/prawie fuksja
a marzył mi się kolor nr 7 bo szukam niezobowiązującego nudziaka, po Twoim komentarzu chyba sobie odpuszczę..
formuła fajna, aplikator poręczny ale to utlenianie się koloru na ciemniejszy - not so much
Dokładnie o to mi chodzi Po jakimś czasie kolor się zmienia z jasnego beżu na ciemniejszy.
Zastanawiałam się właśnie nad 11 i 23. Ale po tym co piszesz odpuszczam.
Musicie sprawdzić u siebie ten kolor. U mnie wiele pomadek się ociepla.

W gazetce pokazali zestaw Marca i nigdzie go nie ma Pytałam w S. i jak zwykle nikt nic nie wie.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins

Edytowane przez Kusum
Czas edycji: 2018-02-06 o 08:37 Powód: 1
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 09:08   #4883
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Chciałam korektor. Nie wiesz może, czy też obejmie wysyłkę?


Sent from my SM-A500FU using Wizaz Forum mobile app
Oni czasami mają takie promocje, najlepiej śledzić ich fb czy insta
Ja zazwyczaj kupuję za ok 300 zł i przesyłkę mam za darmo
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 17:36   #4884
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość

W gazetce pokazali zestaw Marca i nigdzie go nie ma Pytałam w S. i jak zwykle nikt nic nie wie.
Pokazał sie na stronie
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 20:42   #4885
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Widzialyscie nowy parisian lights becca? Rozwazam czy go nie kupic... i tak mysle, mysle...
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 21:05   #4886
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Widzialyscie nowy parisian lights becca? Rozwazam czy go nie kupic... i tak mysle, mysle...
Widziałam ale nie chce, bo nie do końca mi sie podoba.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 07:57   #4887
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Pokazał sie na stronie
możesz rzucić linkiem bo ja nie widzę
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 08:29   #4888
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
możesz rzucić linkiem bo ja nie widzę
Proszę
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 11:18   #4889
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: -49% w Rossmannie

od jutra -50% w outlecie EL w Gdansku - od cen katalogowych!
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 12:05   #4890
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Chciałam w S kupić zestaw Hudy ten kredka+2mini pomadki. Stacjonarnie nie ma, on line nie ma ktoś wie, kiedy się pojawią ?
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-13 21:41:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.