Niemcy :) - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-28, 11:16   #4891
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy :)

desti, ale tak to ty tez myslec nie powinnas. Mozesz byc z siebie dumna ze rzucilas palenie i sie wiecej nie trujesz i otoczenia tez nie jesli np palilas w domu, a TZ nie palacy, to go tez trulas, on palil z toba( tak pisze bo nie wiem czy toj chlop palacy czy nie, wiec nie gniewaj sie za taka sugestie).
Nie trujesz swojego organizmu, nie bedziesz za kilka lat musiala sie zmagac z konsekwencjami palenia papierosow ( i nie mowie o raku, bo to najgorsza obcja), jak moja mama sie zmaga, ale nie rzucila mimo to.
Tak sobie poymsl co lepsze? Byc szczuplym i palic i ewentualnie miec problemy zdrowotne, starzec sie szybciej i brzydciej, czy lepiej nie palic i miec troche tych kilo wiecej? Ja wole ta druga obcje. Zdrowie jest wazniejsze. fakt ze nadwaga tez niesie za soba problemy zdrowotne, ale te kilka kilo jakie masz( zakladam ze tak ci zostanie, ze nie napiszesz na ktoregos dnia- mam 30 kg nadwagi i sama sobie butow zawiazac nie umie), to jeszcze nie problem, zaraz wszystkich mozliwych problemow zwiazanych z nadwaga miec nie bedziesz, a palenie to jednak co innego i jak by nie bylo te paskudne papierosy kosztuja. Pomysl ile puscilas kasy z dymkiem? Pewnie mialabys nie jedne meteoritki za to )
ja staram sie myslec pozytywnie i mnie nie przerazaja juz te kilka kilo jak kiedys. nareszcie jestem szczesliwa i czuje sie dobrze tak jak wygladam. fakt jest ze wiele ciuchuw nie dla mnie, ale wiem w czym wyglada dobrze, co maskuje moj brzuch, a co podkresla moj dekolt, chodz owszem czasami i tak sie jeszcze ubiore jak dawniej( ale wiekszy rozmiar garderoby, wiec tak nie obciskuje i nie uwidacznia tego czy tamtego), jednak bluzki z golym brzuchem juz nie zaloze, zreszta mysle ze to nawet nie wiek do tego. Co innego 15-tka, a co innego kobieta po 30-tce, ktora wedlug mnie wyglada smiesznie. na plazy ok, ale nie tak normalnie.
Tobie wchodzi rowno i super. Postaw na tuniki ale nie za szerokie, ktore sa odciete pod biustem, zrobisz sobie pas i figure podkreslisz, Bo o proporcje chodzi. nawet lekko przy kosci mozna wygladac super. Spodnie proste a nie zwerzane typu karrotenjeans czy z materialu, bo to robi dupe jak szafe z 3 drzwiami. Bluzki koszulowe z zaszewkami, bo skoro to tylko 10kg to w takich tez ladnie wygladac bedziesz.
Wiesz o jakiej pani wspominalam wczesniej? Ona zdaje sie ma 10kg a moze i ciutke wiecej nadwagi i jaka piekna jest.
Nie zadreczaj sie, szkoda zycia na to. jak uda ci sie schudnac to fajnie, ale jak wada bedzie stala w miescju... pomysl sobie ze moglo by byc gorzej i by szla do gory...
Tym optymistycznym akcentem zakanczam moj wywod hihihihi. Mam nadzieje ze cie pocieszylam chodz troszke. Inni maja w zyciu gorzej od nas.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 13:04   #4892
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Niemcy :)

Moni tak tez sobie pomyslalam, ze wole miec te 10 kg wiecej (kiedys w koncu sie ich pozbede hihi) ... ale te plusy jakie mam z niepalenia sa nie do przeskoczenia ... przede wszystkim bo to juz nie chodzi o pieniadze ale o zdrowie... lepiej spie, nie dusi mnie... smak i zapach... to w koncu tez wrocilo do normy...
moj maz tez palil i to wiecej jak ja... ale go tak meczylam, ze w koncu rzucil hyhy...

zadreczac sie nie zadreczam bo mi sie nie chce ale i tak nie lubie tego dodatku... kiedys go zgubie ale tez nie mam zamiaru sie z tego powodu stresowac ... i swiadoma jestem, ze z wiekiem pewne rzeczy funkcjonuja inaczej ... i wiecej na pewno nie przybedzie... do tego nie dopuszcze... ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 14:43   #4893
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy :)

I tak trzymaj! Najwazniejsze ze jestes zadowolona, bo tak czytajac twoje wczensiejsze posty,to odebralam je ze sie zadreczasz. A nie ma sensu.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 14:54   #4894
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Niemcy :)

nie nie... tylko chetnie bym sie pozbyla tego nadmiaru ale ani nie mam zamiaru sie glodzic ani nie gozi mi wpadniecie w manie fitnessu hihi... nie mam czasu ani sily ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 18:37   #4895
Hela28
Raczkowanie
 
Avatar Hela28
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Daleko nad jeziorem
Wiadomości: 240
Dot.: Niemcy :)

Witam!!!
Bardzo sie ciesze z pozytywnej reakcji na moj post!
Ale obralyscie sobie temat-jak zwykle waga-oczywiscie tez sie troszke z nia zmagam,ale zostalo mi jeszcze tylko 4kg do upragnionych 58 z przed ciazy.
A co do tabletek to tez jeszcze duzo przed ciaza bralam yasmin i przytylam ok.4kg w ciagu msc-tzn.poprostu bardzo chcialo mi sie jesc.Teraz po porodzie bralam Valette i znowu to samo plus dodatkowo bardzo zly humor,takze chyba nie dla kazdego wszystko dobre.Rzeczywiscie malo tu kobietek z moich stron.A ty Ula skad jestes?
A moze przeprowadzicie sie tutaj jest naprawde pieknie-jezoro,gory itd.pozdrawiam
Hela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 18:41   #4896
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 065
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez Hela28 Pokaż wiadomość
Witam!!!
Bardzo sie ciesze z pozytywnej reakcji na moj post!
Ale obralyscie sobie temat-jak zwykle waga-oczywiscie tez sie troszke z nia zmagam,ale zostalo mi jeszcze tylko 4kg do upragnionych 58 z przed ciazy.
A co do tabletek to tez jeszcze duzo przed ciaza bralam yasmin i przytylam ok.4kg w ciagu msc-tzn.poprostu bardzo chcialo mi sie jesc.Teraz po porodzie bralam Valette i znowu to samo plus dodatkowo bardzo zly humor,takze chyba nie dla kazdego wszystko dobre.Rzeczywiscie malo tu kobietek z moich stron.
Ja w tej chwili biore Valette, ale w styczniu konczy mi sie ostatnie opakowanie i zmieniam. Nic nie przytylam, ale zrobilam sie strasznie placzliwa. Tydzien bez placzu teraz w ogole nie istnieje, strasznie mnie to wkurza. A przed braniem Valette nie dalo sie mnie niczym doprowadzic do placzu. TZ widze, ze tez juz ledwo to znosi, wiec nie mam zamiaru sie dalej meczyc.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 19:25   #4897
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Najtaniej to chyba pociągiem, ale też jakos specjalnie tanio to nie będzie, ostrzegam.
Tutaj sobie wejdz: http://www.bahn.de/p/view/index.shtml
można wpisac połączenia, podaja wszelkie informacje.
Luba, *majka*, dzieki dziewczyny za info, wlasnie ta strone znam i myslalam, ze moze znajdzie sie cos tanszego..

MdM, dziekuje Ci pieknie za propozycje , ale ja bede w Niemczech tylko na kilka dni, po drodze do Hiszpanii, bede tam raczej na poczatku stycznia gdzies do polowy

Dziewczyny! Zycze Wam wszystkiego najlepszego, ja aktualnie mieszkam w Hiszpanii i zaczynam powaznie myslec o zostaniu tutaj hehe. Trzymajcie sie cieplutko na obczyznie!
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 19:36   #4898
UlaFornal
Raczkowanie
 
Avatar UlaFornal
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 159
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez Hela28 Pokaż wiadomość
A ty Ula skad jestes?
A moze przeprowadzicie sie tutaj jest naprawde pieknie-jezoro,gory itd.pozdrawiam

to się zgadza widoki, że aż dech zapiera =) ja mieszkam w Füssen


ja przestałam brać tabletki trochę więcej niż pół roku temu, nie powiem bo mój zachwycony nie był, musi korzystać z innych zapobiegaczy , ale stwierdziłam, że nie chce mi się brać żadnych prochów i koniec
i powiem Wam, że to jest najlepsze co może być,
żadnych humorów....no nie w takich częstotliwościach może,
rzeczywiście czuję się trochę lżej, niż wtedy kiedy brałam tabletki,
nie mam problemów z jedzeniem, to znaczy nie zastanawiam się już godzinami co chciałabym zjeść, mówię po prostu: pączek i: oooo tak mam ochotę na pączka. no niestety jak brałam tabsy to trochę z tym zachodu było
no i nie muszę pamiętać, jeden obowiązek mniej
__________________
http://muffino.blog.pl

wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=681245

odpisuj u mnie
UlaFornal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 21:06   #4899
Hela28
Raczkowanie
 
Avatar Hela28
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Daleko nad jeziorem
Wiadomości: 240
Dot.: Niemcy :)

O to rzeczywiscie niedaleko-przejezdzalam przez füssen jak jechalismy z mezem na wycieczke do algäu-jest naprawde pieknie.
No u na stez troszke stresu z tym niebraniem tabletek,moj maz tych innych zapobiegaczy nie chce ,takze staramy sie uwazac ,chociaz jabym nie protestowala gdyby ponownie mala fasolka zawitala w moim brzuszku.
Hela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 21:12   #4900
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Niemcy :)

ja wlasnie po wielu latach przerwy dlatego zaczelam brac tabletki... mialam dosc uwazania ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 22:33   #4901
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Niemcy :)

Po Valette mialam tez ciagle jakies depresje

Desti, moze to Cie pocieszy (choc, jak widac, pocieszac Cie tak naprawde nie trzeba ), ze ta waga po rzuceniu papierosow wraca jednak z czasem do normy. U mojej mamy potrwalo to rok, a potem wszystko sie samo unormowalo i nie bylo zadnych zbednych kilogramow
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 09:38   #4902
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy :)

Ehhh dziewczyny jak wy macie dobrze... tez bym chciala sie poseksowac...
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 10:11   #4903
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Niemcy :)

Sylwia u mnie to trwa juz trzy lata ... i nic
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 14:18   #4904
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Niemcy :)

Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 16:21   #4905
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Niemcy :)

Sylwia co za smutna minka ?? ... jak tam zdrowko ?? ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 16:55   #4906
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Niemcy :)


Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Jolus,przez chwile pomylilam Cie z soba a potem sobie mysle,co to za paskuda sobie taki podobny do mnie avatra wrzucila Zartuje oczywiscie Bardzo ladny i tajemniczy
Reklama szamponu -bez slow
Majek To zaraz poszukam jakiegos innego
Do tej reklamy szamponu jest jeszcze TV-Spot O taki i jeszcze jeden w podobnym stylu
Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
A na zdjeciach zawsze wychodzisz ladnie!
Taaa... bo tylko te ladniejsze pokazuje
Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Moja waga tez na plusie
I moja... Ale co ja moge za to, ze tak kocham czekolade Ale ona niestety nie rozklada sie na mnie rownomiernie... Tylko brzuch i sobie jakos upodobala
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Sylwia co za smutna minka ?? ... jak tam zdrowko ?? ...
Tez mialam pytac, co to za minka?? O zdrowko juz gdzies pytalam, ale chyba umknelo Mam nadzieje, ze juz jest dobrze
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 19:25   #4907
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy :)

Lo matko Jola, ale reklama heheheh ja rozumiem ze to pewnie kraj gdzie wiele kobiet chusty nosi, ale reklamowac szampon i pokazywac modelke z zakrytymi wlosami?
Albo ja mysle zle, to pewnie o to chodzi, ze bedzie sie mialo tak paskudne wlosy, ze nic tylko trzeba bedzie ja zakryc chusta heheheh
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 19:44   #4908
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Lo matko Jola, ale reklama heheheh ja rozumiem ze to pewnie kraj gdzie wiele kobiet chusty nosi, ale reklamowac szampon i pokazywac modelke z zakrytymi wlosami?
Albo ja mysle zle, to pewnie o to chodzi, ze bedzie sie mialo tak paskudne wlosy, ze nic tylko trzeba bedzie ja zakryc chusta heheheh
He he Roznie mozna to odebrac Reklamy sa z Malezji - to chyba wszystko wyjasnia Mimo wszystko tez uwazam, ze to dziwne
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...

Edytowane przez ~~~JOLA~~~
Czas edycji: 2009-11-29 o 20:57
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 08:47   #4909
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy :)

No tak ale i tam nie wszystkie panie nosza chusty. Nie wiem ja to chyba zbyt europejska jestem bo uwazam, ze jak sie towar reklamuje to trzeba pokazac jak dziala, czyli w tym przypadku pokazac piekne wlosy modelki.
swoja droga wchodzac na stronke Malezji od Nivea czy nawet Arabii Saudyjkiej widzimy piekne kobiety bez chust. Owszem sa tez europejki te same co reklamuja Nivea u nas, ale niektore zdjecia sa juz od nich i nie ma chust na glowie, nawet u arabow.Czyli jednak mozna
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-30, 10:12   #4910
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~ Pokaż wiadomość

Majek To zaraz poszukam jakiegos innego
nie bede sie powtarzac...
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 14:35   #4911
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Niemcy :)

Majka, cos dla Ciebie

http://www.youtube.com/watch?v=uKOxG3pYfr8&feature=fvw
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 16:15   #4912
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy :)

heheh Sylwia juz widze Feliksa Majki heheheh
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 16:21   #4913
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Niemcy :)

Desti dziekuje, juz lapiej tylko ten okropny kaszel...

Moni, ja to juz z 10 razy ogladalam, i za kazdym razem coraz bardziej sie smieje
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 18:31   #4914
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Niemcy :)

mi sie to podoba ...

http://www.youtube.com/watch?v=DPQmz...eature=popular
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 19:31   #4915
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez Sylwia*** Pokaż wiadomość
juz widze mojego futrzaka,w pozycji pol-przyczaj,jak sie po podlodze czolga z mega napuszonym ogonem

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Cudak maly
Malz mi powiedzial,ze nasz Felix robil tak samo
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 21:54   #4916
Szizi
Raczkowanie
 
Avatar Szizi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Żory - Kochany Śląsk/ Nysa- studia
Wiadomości: 271
GG do Szizi
Dot.: Niemcy :)

Desti mam takie pytanie do Ciebie chce sprawdzic czy ta opinia jest prawdziwa. Jak traktuja, mysla o Polakach w Bawarii?
__________________
"W Życiu piękne są tylko chwile, dlatego czasem warto żyć..." R.R

Rock, honor, ojczyzna

Szizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 23:20   #4917
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Niemcy :)

Cytat:
Napisane przez Szizi Pokaż wiadomość
Desti mam takie pytanie do Ciebie chce sprawdzic czy ta opinia jest prawdziwa. Jak traktuja, mysla o Polakach w Bawarii?
hmmm... trudno mi mowic o calej Bawarii to musialyby sie tez inne dziewczyny wypowiedziec ale ja nie spotkalam sie z jakims negatywnym podejsciem... ogolnie wszyscy sa ciekawi (wszyscy tzn moi pacjenci) ... a ciagle mam do czynienia z nowymi osobami... ale tez sympatyczni... i tez oczywiscie inaczej patrza na Slazakow bo o takich Polakach przede wszystkim mowa... przyzwyczaili sie, ze tu sa... starsi ludzie pamietaja jak bylo przed wojna i ze kiedys Slask byl niemiecki wiec tez latwiej przychodzi im akceptacja... ale nawet ja jako 100% Polka nie mam zadnych negatywnych doswiadczen...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 06:39   #4918
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Niemcy :)

No wiecie tak straszyc kota!
A to co wkleiła desti jest słodkie.

Co do straszenia, to nam się cos takiego przytrafiło z ... dzieckiem. Całkiem niechcący. Mały (jak był mały ) sobie podkręcił głos w grajku na maksa, a kolumny wtedy mieliśmy na pól pokoju. Jak mu huknęło to jak stał to usiadł
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 08:20   #4919
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy :)

Luba to moje dziecko nie wiedzialo gdzie uciekac heheheh
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 09:49   #4920
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Niemcy :)

dziewczyny gdzie mozna kupic ta folie babelkowa do pakowania ??
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.